Pupillen competitie regio 1-3-4
9 juni 2012
Beverwijk
Org: DEM


Meisjes Mini totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Nikki Ravelli KV kav Holland 682 7,8 351 2,14 146 11,72 185 3.33.0
2 Nena Schuijt av Castricum 636 8,0 318 2,15 148 10,89 170 2.46.0
3 Franka Holland av Castricum 617 8,3 272 2,31 180 10,66 165 2.49.5
4 Esmeralda vd Berg DEM 397 9,1 163 2,16 150 6,85 84 3.13.7
5 Tania Willemse DEM 360 9,3 139 1,96 110 8,02 111 3.25.0
6 Isa Schram DEM 353 8,9 189 1,97 112 5,60 52 3.05.6
7 Fiene Rosendaal DEM 303 9,2 151 1,85 88 6,04 64 3.20.8
8 Rianne Kooij DEM 283 9,3 139 1,90 98 5,37 46
meisjes pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Bente Madderom Trias 1188 6,8 542 3,23 364 17,57 282 2.33.7
2 Sophie van Ekeris kav Holland 1056 7,3 440 3,20 358 16,03 258 2.27.2
3 Eva Hoogewerf kav Holland 1017 7,3 440 3,06 330 15,28 247 2.19.6
4 Tinka van Zantvliet kav Holland 1005 7,7 368 3,07 332 19,12 305 2.53.7
5 Noa Koning kav Holland 991 7,6 385 2,63 244 23,27 362 2.33.4
6 Anna van de Kamp DEM 927 8,0 318 2,63 244 23,50 365 2.38.3
7 Rochelle Negenman kav Holland 903 7,5 403 2,73 264 14,65 236 2.37.6
8 Danique Schram DEM 846 8,0 318 3,06 330 12,40 198 2.32.4
9 Tanja vd Laan DEM 840 7,5 403 2,86 290 9,74 147 2.32.9
10 Paula Lampers Suomi 824 7,5 403 2,36 190 14,31 231
11 Corina Schoorl Suomi 775 8,0 318 2,80 278 11,40 179 2.24.2
12 Natalie van Mil kav Holland 703 8,5 243 2,71 260 12,55 200 2.42.0
13 Mette Bosboom kav Holland 675 8,3 272 2,68 254 9,82 149 2.41.6
14 Donna Schelhaas Trias 634 8,2 287 2,45 208 9,35 139 2.58.6
15 Jetske Zuurbier Trias 579 8,6 229 2,19 156 12,19 194 2.37.3
16 Lynn Weisscher DEM 568 8,3 272 2,69 256 5,14 40 2.56.9
17 Lisa van Baar Trias 476 9,0 176 2,24 166 9,09 134 3.09.8
18 Lotte Leguit DEM 425 9,5 116 2,08 134 11,19 175
19 Robin Langedijk Trias 270 9,4 127 1,77 72 6,32 71 4.03.2
meisjes pup B totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 1000 m
1 Bo van der Aar DEM 1161 7,1 480 3,33 384 18,58 297 4.28.9
2 Livia Rosenthal Suomi 1127 6,9 521 3,16 350 15,90 256
3 Shenna Miettinen av Castricum 1042 7,3 440 2,95 308 18,40 294
4 Finet Neelissen av Castricum 1034 7,4 422 3,13 344 16,65 268 4.21.7
5 Alba Sanna DEM 1006 7,4 422 3,07 332 15,65 252 4.19.2
6 Roos Poldervaart Trias 988 6,7 565 2,76 270 10,03 153 4.14.6
7 Floor Algera kav Holland 944 7,2 460 2,76 270 13,30 214 4.09.9
8 Floortje Steen kav Holland 911 7,6 385 2,83 284 15,02 242 4.28.4
9 Marit Kamp DEM 903 7,4 422 2,85 288 12,14 193 4.15.7
10 Lourdes Vos kav Holland 865 7,6 385 2,74 266 13,31 214 4.55.2
11 Donna Bosscha kav Holland 852 7,5 403 2,82 282 10,73 167 4.50.6
12 Mirte Janssen DEM 825 7,6 385 2,43 204 14,66 236 4.29.4
13 Kyra Agasi Trias 824 7,8 351 2,77 272 12,60 201 4.24.5
14 Suzanne Boissevain kav Holland 770 7,6 385 2,70 258 8,78 127 4.58.0
15 Marjolein vd Kraan Trias 763 7,6 385 2,65 248 8,92 130 4.52.2
16 Kim Tervoort Trias 715 8,1 303 2,69 256 10,17 156 4.25.5
17 Amber Tuinstra DEM 691 8,4 257 2,52 222 13,20 212 4.42.6
18 Isa Dobber kav Holland 628 8,2 287 2,56 230 8,02 111 5.11.6
19 Demi Vos DEM 562 8,7 215 2,18 154 12,14 193 5.04.9
20 Kelsey Tuinstra DEM 544 8,5 243 2,08 134 10,72 167 5.30.7
meisjes pup A.1 totaal 60 m sprint hoogspringen balwerpen 1000 m
1 Fay Witte kav Holland 1232 9,6 503 1,15 452 17,20 277 4.08.0
2 Yvonne vd Eeckhout Suomi 1195 9,8 472 1,10 416 19,23 307 4.18.3
3 Nienke Madderom Trias 1148 9,5 519 1,10 416 13,29 213 4.16.2
4 Doborah Leguit DEM 1146 10,0 442 1,10 416 17,97 288 4.15.0
5 Sarah van Ekeris kav Holland 1138 9,9 457 1,10 416 16,42 265 4.12.9
6 Nikki Taag kav Holland 1081 10,2 413 1,10 416 15,61 252 4.02.8
7 Benthe Mulder kav Holland 1079 10,3 399 1,00 342 21,49 338 4.27.4
8 Jip de Waard Trias 1064 10,8 333 1,10 416 19,79 315
9 Iris Croux Trias 1049 10,1 427 1,05 379 15,06 243 4.31.3
10 Kris Reijersen v Buuren av Castricum 1039 10,3 399 1,05 379 16,20 261 4.34.3
11 Pleunie Burgering Trias 1011 10,5 372 1,00 342 18,54 297 4.34.3
12 Nadia Willemse DEM 971 10,2 413 0,95 306 15,65 252 5.13.6
13 Mila Kneefel DEM 946 10,8 333 1,05 379 14,49 234
14 Anne Zuiderduin Suomi 945 10,9 321 1,05 379 15,19 245 4.39.2
15 Pleun Heerschop kav Holland 928 10,4 386 1,00 342 12,51 200 4.15.9
16 Roos Schotanus kav Holland 919 10,3 399 1,00 342 11,31 178 4.01.7
17 Yoelle Schade v Westrum DEM 891 11,5 250 1,10 416 13,99 225 4.55.8
18 Ramona de Boer DEM 818 10,4 386 0,85 232 12,52 200 4.38.6
19 Sabine Schaaper DEM 756 12,2 177 0,95 306 16,98 273
20 Robina Negenman kav Holland 354 0 0 22,64 354
meisjes pup A.2 totaal 60 m sprint verspringen kogelstoten 1000 m
1 Anna Roelofs Suomi 1743 8,9 623 4,29 576 8,43 544 3.53.8
2 Yanniek Bouwer Trias 1274 9,7 487 3,44 406 5,61 381 3.54.4
3 Eline Steen kav Holland 1208 10,1 427 3,37 392 5,73 389 4.11.3
4 Femke Janssen DEM 1160 10,1 427 3,38 394 4,97 339 4.03.0
5 Sam Pronk kav Holland 1088 10,2 413 3,09 336 4,97 339 4.27.1
6 Sabine Kampstra Trias 894 11,1 296 2,80 278 4,70 320 4.51.7
7 Shannon Moen DEM 873 11,0 308 2,62 242 4,74 323 5.38.9
8 Destina Ilhan DEM 502 13,3 76 2,19 156 4,01 270 5.46.7
Jongens Mini totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Sep Kops Trias 789 7,8 351 2,80 278 10,36 160 2.35.0
2 Sam vd Aar DEM 776 8,5 243 2,51 220 19,70 313 2.39.9
3 Chris vd Meij DEM 741 7,9 334 2,52 222 11,69 185 2.54.2
4 Boris Borgman DEM 677 8,5 243 2,33 184 15,48 250 2.55.0
5 Thomas Bruins av Castricum 653 8,1 303 2,22 162 11,87 188 2.42.3
6 Koen Rosendaal DEM 626 8,7 215 2,21 160 15,58 251 3.23.8
7 Toprak Ilhan DEM 592 8,8 202 2,43 204 11,75 186 2.44.5
8 Stijn Wilbrink DEM 583 8,3 272 2,32 182 8,87 129 3.00.9
9 Gijs van der Kolk Trias 515 8,7 215 2,08 134 10,69 166
10 Matteo Benedetti DEM 478 8,7 215 1,84 86 11,25 177 2.37.0
11 Bram Braak DEM 351 9,2 151 1,94 106 7,28 94 3.06.9
12 Rutger van de Laar kav Holland 332 9,2 151 1,81 80 7,59 101 2.57.9
13 Ian vd Kamp DEM 197 10,3 31 1,71 60 7,82 106 3.50.1
jongens pupillen C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Joaquin Fernandez kav Holland 1222 6,8 542 3,23 364 19,89 316 2.20.7
2 Dennis Schaap DEM 1150 7,3 440 2,99 316 25,78 394 2.29.7
3 Boaz van Dijk kav Holland 1002 7,6 385 2,90 298 20,14 319 2.29.0
4 Tobias Janssens DEM 989 7,6 385 2,97 312 18,22 292 2.45.3
5 Sahid Haddache DEM 983 7,6 385 2,56 230 23,71 368 2.21.1
6 Luuk Kooij DEM 965 7,5 403 2,90 298 16,40 264 2.38.7
7 Yannick Vollaard kav Holland 918 7,3 440 2,77 272 12,86 206 2.32.4
8 Thijs Alleman Trias 826 8,2 287 2,46 210 20,80 329 2.44.3
9 Luuk Hoogland Trias 791 7,7 368 2,76 270 10,05 153 2.33.3
10 Renger Buis kav Holland 791 8,2 287 2,45 208 18,52 296 2.40.1
11 Koen de Jong Suomi 763 8,0 318 2,63 244 12,59 201 2.46.8
12 Koen Lith DEM 748 7,7 368 2,32 182 12,40 198
13 Jasper de Groot av Castricum 725 8,5 243 2,54 226 15,88 256 2.43.3
14 Ozan Ilhan DEM 700 8,3 272 2,41 200 14,18 228 2.34.1
15 Jort Lorinc DEM 667 8,5 243 2,24 166 16,02 258 2.45.8
16 Mitchel Vonk av Castricum 664 8,4 257 2,32 182 13,97 225 2.55.1
17 Thijmen de Koning av av Haarlem 623 8,2 287 2,45 208 8,82 128 2.58.5
18 Jip van Buitenen Trias 537 8,7 215 2,19 156 10,67 166 2.47.9
19 Toon van Vuuren DEM 533 8,6 229 2,08 134 10,91 170 2.41.9
20 Niels Campos Espinoza av Castricum 525 8,9 189 2,23 164 11,03 172 3.01.3
21 Oziel Aguiar DEM 482 8,7 215 1,98 114 10,02 153 2.59.7
22 Guus Streuer DEM 464 8,7 215 2,20 158 7,17 91 3.12.8
23 Irmin Flach kav Holland 380 9,3 139 1,90 98 9,52 143
24 Jonathan Winkel kav Holland 293 9,2 151 1,87 92 5,51 50 3.21.7
jongens pupillen B totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 1000 m
1 Milan ten Hacken Suomi 1359 6,6 587 3,57 432 21,63 340 4.10.1
2 Brent Schavemaker Suomi 1328 6,7 565 3,51 420 21,86 343 x
3 Kalle Veldhuisen av Castricum 1284 6,9 521 3,40 398 23,48 365 3.51.7
4 Seb van Schelven kav Holland 1240 7,2 460 3,27 372 26,97 408 4.02.9
5 Wouter Bracke kav Holland 1215 7,2 460 3,22 362 25,74 393 4.11.1
6 Mike van Sleeuwen Suomi 1206 7,0 500 3,15 348 22,96 358 3.58.7
7 Tobias Vrolijk av Castricum 1183 7,1 480 3,30 378 20,55 325 3.45.0
8 Nick Andringa DEM 1145 7,2 460 2,98 314 23,98 371 4.27.6
9 Mike Wortel Trias 1122 7,2 460 2,88 294 23,77 368 3.56.3
10 Sam Cremers kav Holland 1108 7,3 440 3,03 324 21,96 344 4.01.2
11 Tony Ulehake Suomi 1082 7,1 480 2,90 298 19,03 304 4.21.1
12 Raśl Tophoff Trias 1045 7,3 440 2,87 292 19,71 313 3.50.1
13 Ivar Schuijt av Castricum 1038 7,2 460 2,84 286 18,26 292 2.24.1
14 Tom Bloemers Suomi 1012 7,8 351 3,30 378 17,63 283
15 Cas Molenaar av Castricum 958 7,7 368 3,00 318 16,93 272 4.29.3
16 Erick Konst av av Haarlem 942 7,6 385 2,75 268 18,06 289 x
17 Oscar Sanders av Castricum 931 7,4 422 2,91 300 13,02 209 4.25.4
18 Bryan Wassenaar DEM 855 7,9 334 2,92 302 13,63 219 4.35.5
19 Lars Tervoort Trias 852 8,3 272 2,41 200 24,65 380 4.47.9
20 Martijn van de Laar kav Holland 847 7,8 351 2,50 218 17,30 278 4.51.0
21 Jeroen Out av av Haarlem 845 7,8 351 2,75 268 14,02 226 4.37.9
22 Lars Brouwer Trias 826 7,9 334 2,40 198 18,34 294 4.34.8
23 Koen Haanappel Trias 774 7,9 334 2,54 226 13,30 214 4.50.1
24 Devran Ilhan DEM 635 8,3 272 2,33 184 11,39 179 5.34.3
25 Berdan Ilhan DEM 536 8,6 229 2,35 188 8,39 119 5.25.9
26 Noah de Vries av av Haarlem 322 0 3,02 322 0
jongens pup A.1 totaal 60 m sprint hoogspringen balwerpen 1000 m
1 Jelle Schaap DEM 1589 9,1 587 1,35 599 26,54 403 3.42.7
2 Harm Janssens DEM 1495 9,3 552 1,30 562 24,75 381 3.52.5
3 David Hoogewerf kav Holland 1451 9,6 503 1,25 526 28,14 422 3.29.9
4 Guus Mollee kav Holland 1407 9,6 503 1,15 452 30,65 452
5 Jens Oosterink Trias 1343 9,4 535 1,15 452 22,80 356 4.15.9
6 Rowan Tuinstra DEM 1258 9,7 487 1,05 379 25,60 392
7 Wouter Schrama kav Holland 1203 10,2 413 1,05 379 27,22 411 4.22.1
8 Job Zandberg DEM 1147 10,5 372 1,10 416 23,02 359
9 Tijs Haanappel Trias 1137 9,8 472 0,90 269 25,99 396 3.49.9
10 Tijn Koning kav Holland 1097 10,7 346 1,00 342 27,06 409 4.08.0
11 Sijvert Commandeur Trias 1096 10,1 427 1,00 342 20,66 327 4.01.6
12 Lex van Honschoten kav Holland 1094 10,0 442 1,00 342 19,45 310 4.16.8
13 Piet van Vuuren DEM 1077 10,1 427 1,05 379 16,86 271 4.20.2
14 Adwen Gieles kav Holland 1056 10,4 386 0,95 306 23,41 364 3.35.8
15 Casper Peterse Trias 1054 10,0 442 0,95 306 19,19 306 4.05.5
16 Jelmer de Graaf kav Holland 1046 10,1 427 0,95 306 19,67 313 3.47.7
17 Rick Thomasse av Castricum 1044 10,2 413 1,00 342 18,04 289 3.39.7
18 Jesse Kops Trias 1040 10,1 427 1,00 342 16,86 271 4.13.5
19 Marcus Thomasse av Castricum 1014 10,3 399 0,95 306 19,42 309 3.44.8
20 Nicky Jans Suomi 986 10,7 346 1,00 342 18,61 298
21 Bram Houtkooper Trias 980 10,7 346 1,00 342 18,20 292 4.15.9
22 Arjan Schoorl Suomi 973 10,9 321 1,00 342 19,49 310 3.48.1
23 Duuk Rozing DEM 955 10,9 321 1,00 342 18,24 292 4.25.2
24 Jens van der Eijk kav Holland 943 11,1 296 1,05 379 16,63 268 5.00.7
25 Jesse Vollaard kav Holland 930 10,4 386 0,90 269 17,09 275 4.07.1
26 Hylke vd Laan DEM 891 11,2 285 0,95 306 18,80 300
27 Sam Plug Suomi 891 11,1 296 0,85 232 23,38 363
28 Jesse Smit kav Holland 869 10,6 359 0,90 269 14,93 241 4.34.1
29 Joris van Bakel DEM 821 11,7 228 0,85 232 23,20 361 4.57.8
30 Roan van Blanken Suomi 797 10,6 359 0,80 196 14,99 242 4.32.1
31 Jarno Berrevoets Suomi 736 10,4 386 0,75 159 12,05 191
32 Wietze Kuyl Trias 668 10,3 399 0,90 269 0
33 Mees Tuijn DEM 615 0 1,00 342 16,95 273
34 Joost de Wolf Suomi 581 11,7 228 0,85 232 8,47 121
35 Rik Apeldoorn kav Holland 207 0 0 12,92 207
jongens pupillen A2 totaal 60 m sprint verspringen kogelstoten 1000 m
1 Dre Pinas DEM 1823 8,7 660 4,37 592 8,95 571 3.42.5
2 Stan Nijhuis Trias 1728 9,1 587 4,33 584 8,69 557
3 Gijs Hopman Trias 1573 9,1 587 3,83 484 7,65 502
4 Mats Beentjes DEM 1435 9,6 503 3,79 476 6,83 456
5 Harm Steehouwer kav Holland 1373 9,7 487 3,40 398 7,40 488 4.02.3
6 Marijn Sluis Suomi 1371 9,4 535 3,61 440 5,84 396
7 Dylan Langeveld DEM 1334 10,5 372 3,69 456 7,72 506 3.47.7
8 Thom Holt kav Holland 1328 9,8 472 3,82 482 5,49 374 4.25.0
9 Kasper Vrolijk av Castricum 1325 10,0 442 3,86 490 5,80 393 3.44.0
10 Lucas Schram av Castricum 1318 9,6 503 3,52 422 5,79 393
11 Stan Huiting Trias 1307 9,9 457 3,53 424 6,33 426 3.46.0
12 Sem Groot Trias 1288 10,0 442 3,34 386 6,90 460 4.01.5
21 Ids Hengstmangers kav Holland 1277 10,1 427 3,60 438 6,09 412 4.15.3
13 Twan Bosschaart Trias 1266 10,0 442 3,27 372 6,76 452
14 Jan Zoon av Castricum 1265 10,2 413 3,44 406 6,66 446 4.06.1
15 Luuk Meesters kav Holland 1251 9,9 457 3,19 356 6,52 438 4.56.6
16 Raphael Winkel kav Holland 1177 9,9 457 3,29 376 5,04 344 4.52.7
17 Lars Janssen DEM 1175 10,3 399 3,33 384 5,78 392 4.08.1
18 Thomas Bakker DEM 1138 10,5 372 3,21 360 6,00 406 4.13.7
19 Mees Naber DEM 1025 10,5 372 2,86 290 5,32 363
20 Tom vd Velden av Castricum 935 10,9 321 2,84 286 4,81 328 4.51.6
22 Renger Borsboom kav Holland 834 11,6 239 2,66 250 5,06 345 4.25.8
23 Chris Schermer kav Holland 595 11,6 239 0 5,22 356

startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 09.06.2012