Pupillen competitie regio 1-3-4
9 juni 2012
Amsterdam-N
org: Atos


Gecorrigeerde uitslag
Doordat er bij Atos electronische tijdwaarneming gebruikt is, zijn gelukkig achteraf alle sprinttijden achterhaald
Naar de ene, nog ontrekende estafette tijd wordt nog gezocht

Wat het balwerpen betreft:
Bij een van de groepen is met te zware ballen geworpen
Na overleg met de bij de wedstrijd aanwezige wedstrijdleider is besloten om die uitslag te handhaven.
Een voorstel om het balwerpen bij alle 5 op die dag gehouden wedstrijden te schrappen, is geen reŽle optie, omdat
de uitslag als een meerkamp verwerkt wordt, en dan daardoor voor iedereen de meerkamp punten veel lager zouden uitvallen.



Meisjes Mini pup 40m ver bal ptn
1 Robijn Houbiers Atos 7.26 1.88 4.65 616
2 Isa Baardse Hollandia 8.88 2.32 10.48 568
3 Jackey Nederveen Hollandia 8.83 2.16 10.41 541
4 Lianne Dinkelaar AV 23 9.07 2.01 6.70 398
5 Zira Ambrosino AV 23 DNS 2.10 14.77 376
6 Ayana Heijm av Monnickendam 9.54 1.79 7.82 321
7 Emma Willing Waterland 8.43 DNS DNS 289
Meisjes pup C 40m ver bal ptn
1 Dayna Foe-A-Man Hollandia 7.70 2.80 13.78 911
2 Sanna van de Griend Hollandia 7.69 3.07 10.59 908
3 Djurelva Kammeron Atos 7.82 2.80 10.98 839
4 Lianka Wit Hollandia 7.88 2.90 8.79 804
5 Kyra Laan Hollandia 7.98 2.80 10.63 804
6 Sterre Leider Feniks 8.44 2.73 11.48 732
7 Liv de Haas Zaanland 7.97 2.56 8.61 717
8 Siena Maij Zaanland 7.98 2.50 9.12 714
9 Fee Eising Waterland 8.05 2.30 10.76 694
10 Melissa Steenbakker Atos 8.33 2.77 7.70 680
11 Femke Eleveld Feniks 8.59 2.50 12.20 677
12 Imara Simson Feniks 7.96 2.50 5.17 623
13 Cynthia de Haas Zaanland 8.69 2.00 12.96 576
14 Maud Bergstra Hollandia 8.43 2.52 5.98 573
15 Michelle Jansen Feniks 8.37 1.98 9.75 559
16 Nikki Swart AV 23 8.58 2.27 8.02 549
17 Chantal den Turk AV 23 8.51 2.20 7.61 537
18 Isha van Kalken av Monnickendam 8.55 2.23 5.46 483
19 DaniŽlle Metz Zaanland 9.08 1.79 12.78 477
20 Nicole den Turk AV 23 8.63 2.03 6.41 456
21 Shanti Heijm av Monnickendam 9.27 2.15 7.36 416
22 Pien Bakker Zaanland 8.91 1.98 6.06 397
23 Gwenn Romkes Zaanland 9.00 2.01 5.86 386
24 Charlotte van de Voort Atos 8.86 1.88 5.53 370
25 Lotte Haak Zaanland 9.63 2.00 8.40 366
26 Emma van Heusden Atos 10.12 2.06 7.94 313
Meisjes pup B 40m ver bal ptn
1 Charlotte Emanuel Feniks 7.18 3.15 19.67 1173
2 Jessamy Roubos Zaanland 7.23 3.40 15.50 1150
3 Lieke Gerritsen Hollandia 7.20 3.05 14.64 1072
4 Daan Louwerse AV 23 7.52 2.96 18.53 1050
5 Meinou Janssen Atos 7.53 3.01 16.01 1020
6 Anne van Dijk Waterland 7.53 3.08 11.57 959
7 Sarah Koper Zaanland 7.85 2.85 15.92 929
8 Chiara Linschoten Waterland 7.71 2.90 12.79 912
9 Britt Nederveen Hollandia 7.93 2.90 13.83 891
10 Isabel D'Mattos Waterland 7.91 2.94 11.83 866
11 Nina Koerts Hollandia 8.18 2.97 12.90 847
12 Dieuwke Domsdorf Hollandia 7.92 2.75 11.96 829
13 Lotte Merkus Zaanland 7.85 2.75 10.64 817
14 Ilita Gizaw Zaanland 8.26 2.93 12.06 811
15 Eline Couwenberg Waterland 7.87 2.56 11.97 800
16 Isa van Galen Zaanland 8.45 2.40 11.22 660
17 Virlyn Walker Feniks 8.37 2.53 8.56 645
18 Danielle van der Akker Zaanland 8.38 2.20 9.49 596
19 Emma Fransen Waterland 8.38 2.45 6.99 591
20 Eline Metz Zaanland 8.87 2.26 11.54 577
21 Samira de Boer Zaanland 8.03 1.84 8.82 567
22 Milla Louwris Feniks 8.88 2.40 7.55 522
23 Lisa van den Brink Waterland 9.20 2.48 8.35 513
24 Xenne Namink Waterland 2.85 11.81 475
25 Freddy Zaaijer AV 23 8.14 dns dns 334
26 Noa Feijt Zaanland 9.88 1.85 7.21 280
Meisjes pup A1e 60m hoog bal ptn
1 Afra Jiya Atos 9.04 1.15 29.71 1534
2 Denise Overweel AV 23 10.21 1.20 16.26 1197
3 Yael Prenger AV 23 10.02 1.05 19.07 1158
4 Annika Klooster Waterland 10.78 1.15 19.20 1125
5 Emmelie Klooster Waterland 10.53 1.15 16.86 1124
6 Djura Boonstra Hollandia 10.90 1.10 16.71 1036
7 Tess van Onna AV 23 10.70 0.95 18.14 974
8 BetŁl Kurt Zaanland 10.51 0.95 15.45 958
9 Megan Corzillius Zaanland 10.54 1.05 11.14 953
10 Ezinwa Geoffrey Atos 10.51 1.05 10.84 951
11 Charon Lak Zaanland 11.02 1.10 11.20 928
12 Fleur Hoogervorst AV 23 11.20 1.00 14.53 889
13 Dana Dullemand AV 23 10.91 1.00 12.22 886
14 Nienke Korthoff Hollandia 11.08 1.00 13.09 880
15 Lieke Wolde AV 23 10.81 0.90 14.08 859
16 Chimene Schuurman Zaanland 10.92 0.95 11.15 830
17 Singih Manchahat Atos 11.39 0.90 16.42 824
18 Mette Noldes Atos 11.88 0.95 17.21 818
19 Britt de Graaff Hollandia 11.66 0.85 16.36 755
20 Kee van der Gerven Atos 11.53 0.90 11.70 728
21 Esther Pronk av Monnickendam 11.46 0.95 8.35 706
22 Floor Helmus av Monnickendam 11.19 0.90 8.06 696
23 Stella Huikeshoven Atos 11.66 0.90 10.25 685
24 Rianne Schoenmacker Zaanland 12.39 0.90 14.25 681
25 Luna Brasser AV 23 11.67 0.85 10.42 651
26 Mette Marit Buter Hollandia 11.58 0.90 7.86 644
27 Marinka Heijn av Monnickendam 11.99 0.90 9.50 634
28 Luca Muller Hollandia DNS DNS 8.06 112
Meisjes pup A.2 60m ver kogel ptn
1 Shaquata King Feniks 8.46 4.39 6.44 1787
2 Ismay Bohr Feniks 9.49 3.76 5.52 1407
3 Chanel van Waveren av Monnickendam 9.64 3.18 6.73 1339
4 Lois Nederveen Hollandia 10.15 3.37 5.61 1228
5 Sennah Regensburg AV 23 10.52 3.11 6.90 1202
6 FabiŽnne Sluis AV 23 10.27 3.32 5.25 1178
7 Femke Schipper Hollandia 10.29 3.13 4.91 1114
8 Puck Smitz AV 23 10.52 3.28 4.51 1083
9 Maxime Frenkel AV 23 10.35 2.92 4.80 1055
10 Marijke Dorst AV 23 10.54 3.10 4.30 1029
11 Merel van Kempen Atos 11.21 2.98 5.12 975
12 Thirza Rodenburg av Monnickendam 11.32 2.52 4.59 834
13 Amanda van Leuffen Hollandia 12.12 2.40 4.64 723
14 Isabelle Berghuis Hollandia DNS DNS 5.55 378
Jongens Mini pup 40m ver bal ptn
1 Pepijn Gordon AV 23 8.15 2.30 13.40 726
2 Isaac Mensah Feniks 8.53 2.77 11.03 718
3 Leon Heijman Zaanland 8.24 2.29 11.14 669
4 Dye-Malick Dahlberg Feniks 8.67 1.92 18.24 647
5 Mick Schaffelaar AV 23 8.86 2.19 12.59 583
6 Jairo Himpers AV 23 DNS 2.82 18.45 577
7 Jurelison hunt Feniks 8.84 1.75 13.82 519
Jongens pup C 40m ver bal ptn
1 Art Antipin AV'23 7.61 3.22 17.76 1074
2 Menno van Berkum Hollandia 7.42 3.16 14.45 1047
3 Nana Koampah Feniks 7.49 2.95 16.15 1018
4 Robin Mol av Monnickendam 7.70 2.85 18.88 1000
5 JoŽl Mondria Atos 7.78 2.68 20.73 978
6 Gilles van Arkel AV'23 7.75 2.83 15.76 939
7 Lucas Schaffelaar AV 23 7.90 2.87 16.70 936
8 Taufic Alhassan Feniks 7.49 2.53 15.00 916
9 Thomas Fructus AV 23 7.83 2.66 15.58 888
10 Rekiek Gizaw Zaanland 8.27 2.44 14.60 755
11 Stefano Pusceddu Atos 8.12 2.36 13.83 751
Jongens pup B 40m ver bal ptn
1 Joshua Biseker AV 23 7.01 3.43 23.96 1324
2 Quiťroz Kuijper Hollandia 6.87 3.35 20.17 1289
3 Sem Oussoren AV 23 7.32 3.10 28.75 1252
4 Thierno Bah Feniks 7.31 3.19 24.86 1224
5 Sidate Seck Feniks 7.00 3.38 16.80 1215
6 Ryan van der Jagt Hollandia 7.35 3.22 22.88 1197
7 Jesse Brouwer Popkens Atos 7.27 2.69 19.71 1063
8 Amar Wong Feniks 7.24 2.83 16.77 1054
9 Jesper Sijne AV 23 7.89 2.96 18.66 985
10 Dave Boamah Feniks 7.39 2.76 13.02 949
11 Julian Jonkmans AV 23 7.91 2.95 15.02 923
12 Felipe Mioch AV 23 7.83 2.68 16.31 904
13 Bart ter Steege Feniks 7.92 2.32 20.26 874
14 Fabian Smits Feniks 7.88 2.87 12.64 872
15 Mees Offerhaus Hollandia 8.08 2.58 16.34 841
16 Tobias van Belle Hollandia 7.45 3.11 798
17 Joey Gouma Feniks 8.18 2.56 12.95 765
18 Stan Groen AV 23 8.21 2.57 12.02 746
19 Dennis Dullemond AV 23 9.30 2.30 20.00 663
20 Theyn Kan AV 23 8.37 2.24 11.68 649
21 Colin Laan Hollandia 8.97 2.16 16.49 627
22 Daan Vlotman Feniks 8.69 2.43 10.67 620
23 Piet Apeldoorn av Monnickendam 2.88 19.32 602
24 Raphael de Wolff Hollandia 8.88 2.22 8.90 516
25 Lario sedic AV 23 7.54 dns DNS 440
Jongens pup A.1 60m hoog bal ptn
1 Tomas Plokhotniuk Atos 9.65 1.10 36.50 1465
2 Job Geerds AV 23 9.33 1.20 21.91 1421
3 Enzo Meerstra Hollandia 9.63 1.05 24.92 1299
4 Diede Mieras AV 23 9.67 1.00 27.09 1282
5 Noah Baltus Hollandia 9.60 1.05 19.33 1229
6 Bink Haakman Hollandia 11.13 1.15 30.38 1222
7 Tijn Verkerk Hollandia 10.26 1.15 17.69 1175
8 Bram Fenne AV 23 10.39 1.05 22.15 1146
9 Daan Lunding AV 23 10.30 1.00 16.47 1040
10 Ian Goes Hollandia 11.90 1.10 20.16 969
11 Jim Goes Hollandia 11.64 1.00 22.91 961
12 Rens Kannegieter AV 23 10.46 0.90 16.25 941
13 Lucas Breuker AV 23 11.16 0.85 23.80 919
14 Sander Hospers Waterland 10.57 0.90 15.33 911
15 Dennis Patiwael Atos 10.89 0.90 14.62 857
16 Mark Kalbfleisch Zaanland 11.91 0.90 21.29 836
17 Fabian Pordon Hollandia 11.43 0.95 14.98 834
18 Ghislain Westphal Hollandia 11.29 0.90 16.22 832
19 Jesse Leeuwerink Zaanland 11.29 0.90 15.91 828
20 Jasper Bookelmans Waterland 11.51 0.85 20.07 826
21 Jouad Nait-Rrami Atos 11.40 0.85 14.33 752
22 pepijn Verheul Hollandia 12.47 0.90 12.60 644
Jongens pup A.2 60m ver kogel ptn
1 Jasper Oskam AV 23 9.35 4.19 8.04 1664
2 Amin Lopez AV 23 9.06 3.91 7.68 1641
3 Stef Sablerolle AV 23 9.60 3.82 7.44 1514
4 Djurandy Kammeron Atos 9.54 3.69 6.79 1461
5 Daan Wagenaar AV 23 9.43 3.63 6.52 1453
6 Kick de Ruig AV 23 9.72 3.69 6.89 1437
7 Daan Woldring AV 23 9.85 3.58 6.91 1395
8 Joel Slager Feniks 9.52 3.49 6.07 1381
9 Chevano Goodet Feniks 9.42 3.34 6.12 1372
10 Niels de Ruiter AV 23 9.59 3.29 6.75 1371
11 Falko Krischel Hollandia 9.80 3.41 6.04 1317
12 Thimo Henraat Feniks 9.91 3.40 6.22 1310
13 Melvin Smit Zaanland 10.62 3.42 6.88 1249
14 Lars Tijmstra Hollandia 10.45 3.08 6.47 1181
15 Torben van Kolfschoten AV 23 10.33 3.24 5.40 1163
16 Issa Alhassan Feniks 10.67 3.09 6.29 1142
17 Silver Brink Hollandia 10.59 3.07 5.70 1111
18 Veron Baving Feniks 10.35 2.78 5.68 1086
19 Milan Schouten Hollandia 10.48 3.00 5.05 1071
20 Olaf Vreeman AV 23 11.05 2.98 5.13 996
21 David Smits Feniks 10.67 2.80 4.27 950
22 Jasper Vlaar Hollandia 11.34 2.80 4.80 901
23 Sam Wetzels AV 23 11.59 2.77 4.75 863
24 Marco Schouten Hollandia 11.47 2.79 4.32 850
25 Riaz Moekmoedshek Feniks 14.92 1.93 5.54 481

startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 18.06.2012