Pupillen competitie regio 1-3-4
12 mei 2012
Grootebroek
Org: SAV

meisjes mini totaal 40 m sprint verspringen  balwerpen 600 m
1 Jacky Nederveen Hollandia 615 8.82 232 2.47 212 10.93 171 2.49.67
2 Keira Mulder Nea Volharding 351 9.21 180 1.83 84 7.00 87 2.58.28
3 Yvette Dekker SAV 277 9.38 159 1.80 78 5.16 40 3.05.99
4 Eline Zwagemaker SAV 127 10.58 28 1.83 84 4.30 15 3.38.86
meisjes pup C totaal 40 m sprint verspringen  balwerpen 600 m
1 Sanna vd Griend Hollandia 1020 7.64 422 2.75 268 20.93 330 2.22.33
2 Dayna Foe a man Hollandia 1003 7.63 423 2.57 232 22.19 348 2.34.93
3 Lianka Wit Hollandia 896 7.90 375 2.85 288 14.45 233 2.46.35
4 Faye Suurmond av Edam 844 7.93 370 2.63 244 14.30 230 2.30.16
5 Kyra Laan Hollandia 843 7.97 363 2.47 212 16.66 268 2.45.74
6 Jaimy de Boer av Edam 792 8.11 339 2.57 232 13.75 221 2.50.26
7 Jolijn v.t. Hoff SAV 700 7.87 380 2.42 202 8.35 118 2.22.44
8 Indya Zwarthoed av Edam 679 8.32 306 2.47 212 10.43 161 3.03.77
9 Caitlin Wals av Edam 657 8.42 290 2.50 218 9.85 149 3.07.84
10 Maud Bergstra Hollandia 630 8.34 303 2.16 150 11.25 177 2.56.56
11 Eva Bak Nea Volharding 597 8.62 260 2.17 152 11.68 185
12 Pien Visser Nea Volharding 539 8.60 263 2.00 118 10.29 158 3.03.10
13 Tara Koomen SAV 537 8.65 256 2.22 162 8.38 119 2.37.16
14 Samira v Rookhuiz Nea Volharding 448 9.14 189 1.92 102 10.21 157 2.51.70
15 Kristel Sijm SAV 392 8.90 221 1.88 94 6.57 77
meisjes pup B totaal 40 m sprint verspringen  balwerpen 1000 m
1 Thyra Terwey Nea Volharding 1241 6.94 565 3.24 366 19.46 310 3.53.64
2 Rosaly Zomerdijk Nea Volharding 1200 6.96 560 3.15 348 18.23 292 3.52.14
3 Marit Bout Nea Volharding 1172 6.98 556 3.16 350 16.50 266 4.15.69
4 Ella Mosselman SAV 1170 7.37 474 3.27 372 20.48 324 3.50.02
5 Laura Wilde Nea Volharding 1158 7.02 547 3.46 410 12.59 201 4.02.11
6 Sharon Tol av Edam 1115 7.46 456 3.08 334 20.52 325 4.12.09
7 Lieke Gerritsen Hollandia 1078 7.20 508 3.00 318 15.62 252 4.22.56
8 Fee Mok SAV 1048 7.47 454 3.08 334 16.10 260 4.00.37
9 Julia Jongejeugd Nea Volharding 1047 7.57 435 3.14 346 16.48 266 4.24.99
10 Laura v. Langen SAV 1036 7.23 502 3.15 348 11.74 186 3.51.44
11 Britt Nederveen Hollandia 1022 7.56 437 3.32 382 12.71 203 4.11.27
12 Femke Guit av Edam 956 8.09 343 2.69 256 22.91 357 4.29.82
13 Sanne de Wit av Edam 944 7.47 454 2.79 276 13.34 214 4.17.30
14 Marit Kaptein Nea Volharding 893 7.59 431 3.09 336 8.72 126 4.10.47
15 Britt vt Hoff Nea Volharding 859 8.11 339 2.75 268 15.60 252 4.56.81
16 Rianne Monsma av Wieringermeer 854 7.63 423 2.88 294 9.23 137
17 Milou Jongeneel Nea Volharding 849 7.84 385 2.59 236 14.13 228 4.17.83
17 Silvia Bloemendaal Nea Volharding 849 7.45 458 2.76 270 8.50 121
19 Dagmar Poot Nea Volharding 839 7.77 398 2.62 242 12.49 199 4.57.99
20 Nina Koerts Hollandia 802 7.99 359 2.47 212 14.32 231
21 Dieuwke Domsdorff Hollandia 776 7.96 365 2.70 258 10.05 153 4.39.20
22 Pien Frederiks SAV 755 7.93 370 2.90 298 6.98 87
23 Kaoutar Aakouk Nea Volharding 470 9.69 122 2.09 136 13.22 212 6.04.81
meisjes pup A.1 totaal 60 m sprint verspringen  kogelstoten 1000 m
1 Caya de Graaf av Edam 1316 9.86 500 3.50 418 5.87 398 4.12.31
2 Tiara Dias Gago Nea Volharding 1210 10.26 439 3.47 412 5.26 359 5.11.71
3 Roos Molenaar av Edam 1192 9.89 495 3.19 356 5.00 341 4.14.40
4 Joelle Wagemaker SAV 1106 10.43 415 3.38 394 4.37 297 3.58.47
5 Emilie Jaques Nea Volharding 1105 10.13 458 2.96 310 4.94 337 4.23.91
6 Yvonne Schokker av Edam 1101 10.25 441 2.85 288 5.47 372 4.19.18
7 Tessa de Jong av Edam 1094 11.22 311 3.16 350 6.44 433 4.55.24
8 Willeke Vink av Edam 1088 10.56 397 3.33 384 4.51 307
9 Elizah v. Roekel SAV 996 10.65 384 2.93 304 4.52 308 4.07.61
10 Mellani Goezinnen Nea Volharding 989 10.84 359 2.91 300 4.84 330 4.11.04
11 Luca Muller Hollandia 969 11.10 326 3.02 322 4.71 321 4.42.00
12 Lianne Runderkamp av Edam 958 11.19 315 2.90 298 5.05 345 4.24.84
13 Djura Boonstra Hollandia 956 10.62 388 2.67 252 4.64 316 4.27.95
14 Francis v Rookhui Nea Volharding 950 11.28 304 3.15 348 4.39 298 4.48.29
15 Kylie Kroon av Edam 946 11.24 308 3.00 318 4.69 320 4.24.91
16 Mette Marit Buter Hollandia 874 11.02 336 2.91 300 3.60 238 4.37.95
17 Nienke Korthoff Hollandia 860 11.11 324 2.56 230 4.49 306 4.57.38
18 Britt de Graaff Hollandia 848 11.69 256 2.74 266 4.78 326
19 Rosalinde Wuck Nea Volharding 807 11.70 255 2.68 254 4.39 298 4.48.18
20 Annika Boogaard SAV 779 11.07 329 2.66 250 3.14 200 4.33.81
21 Demi Kunne SAV 773 11.62 264 2.78 274 3.56 235 5.26.35
22 Kara Zwagemaker SAV 735 12.52 169 2.58 234 4.87 332 4.42.50
meisjes pup A.2 totaal 60 m sprint hoogspringen kogelstoten 1000 m
1 Liset Kolkman av Edam 1664 9.26 601 1.25 526 8.29 537 4.37.14
2 Anouk Schot av Edam 1629 9.44 569 1.30 562 7.57 498
3 Willeke Stuijt av Edam 1426 10.28 436 1.10 416 9.02 574 3.55.53
4 Amy Bakker SAV 1382 9.51 557 1.05 379 6.66 446 4.31.11
6 Anniska Sinnige SAV 1377 10.22 445 1.15 452 7.26 480
5 Lois Nederveen Hollandia 1375 9.90 494 1.20 489 5.78 392
7 Sharita Oor av Edam 1316 10.28 436 1.10 416 6.97 464 4.08.64
8 Isabelle Berghuis Hollandia 1314 9.84 503 1.10 416 5.83 395
9 Noah Suurmond av Edam 1290 9.77 514 1.10 416 5.28 360 3.46.45
10 Daphne Bosch av Edam 1268 10.24 442 1.15 452 5.49 374 3.50.75
11 Maaike v. Dijk av Edam 1252 10.66 383 1.20 489 5.59 380 4.18.89
12 Bente Heilig SAV 1251 10.11 461 1.15 452 4.96 338
13 Linda vd Klei Nea Volharding 1243 9.98 481 1.15 452 4.55 310 4.04.35
14 Amber vd Klei Nea Volharding 1241 9.95 486 1.10 416 4.97 339 4.07.47
15 Luna Braas SAV 1212 9.80 509 1.10 416 4.24 287 4.17.37
16 Femke Schipper Hollandia 1179 10.21 446 1.15 452 4.16 281 4.05.91
17 Lisa de Boer Nea Volharding 1132 9.89 495 1.00 342 4.35 295 4.05.08
18 Rosaline vd Putt av Wieringermeer 1124 10.67 382 1.00 342 5.90 400 4.52.11
19 Madelon vt Hoff SAV 1108 10.42 416 1.00 342 5.13 350 4.13.49
20 Birthe Poot Nea Volharding 1092 10.23 443 0.95 306 5.02 343 4.13.65
21 Veerle Bartels Hollandia 1048 12.29 192 1.05 379 7.20 477
22 Daphne Buikman av Edam 1009 10.57 395 0.95 306 4.52 308 4.31.99
23 Tess Wagenaar Nea Volharding 1001 10.45 412 0.95 306 4.18 283 4.29.07
24 Jaimy Meyer av Wieringermeer 958 11.33 298 0.95 306 5.19 354 4.29.07
25 Alet Juckers SAV 925 11.27 305 0.85 232 5.72 388
26 Saartje Gerritsen Nea Volharding 905 10.84 359 0.90 269 4.10 277 5.08.30
27 Michelle Smit Hollandia 903 11.58 268 1.05 379 3.82 256
28 Amanda v. Leuffen Hollandia 890 10.93 347 0.90 269 4.06 274 5.02.05
29 Amber vd Hoff av Wieringermeer 720 11.41 288 0.80 196 3.57 236 6.07.61
jongens pup mini totaal 40 m sprint verspringen  balwerpen 600 m
1 Jan Runderkamp av Edam 927 8.26 315 2.63 244 23.72 368 2.28.33
2 Finn v. Driel av Edam 838 8.36 299 2.50 218 20.28 321 2.43.95
3 Milan Dias Gago Nea Volharding 830 8.11 339 2.48 214 17.20 277 2.28.44
4 Jelle Groen Nea Volharding 789 7.94 368 2.34 186 14.57 235 2.33.16
5 Stijn Uijttenbooga Nea Volharding 487 9.22 179 2.40 198 7.99 110 2.33.80
6 Bram Steur SAV 235 10.87 1 1.80 78 10.16 156 3.17.60
jongens pup C totaal 40 m sprint verspringen  balwerpen 600 m
1 Jur Bakker av Edam 1153 6.93 567 3.00 318 16.62 268 2.25.82
2 Stan Tool SAV 1139 7.99 359 3.10 338 29.84 442 2.33.33
3 Emiel Joosten av Edam 1076 7.18 512 2.56 230 21.17 334 2.27.35
4 Menno v. Berkum Hollandia 1072 7.58 433 3.24 366 16.96 273 2.21.23
5 Ties Arensman Nea Volharding 993 8.14 334 2.82 282 24.45 377 2.36.18
6 Tim Tel av Edam 974 7.48 452 3.02 322 12.55 200 2.17.45
7 Leandro Ouwehand av Edam 809 7.79 394 2.33 184 14.34 231 2.48.11
8 Wouter Groeneweg av Wieringermeer 714 8.62 260 2.46 210 15.10 244 2.49.85
9 Quincy Koeten av Wieringermeer 692 8.61 262 2.48 214 13.46 216 2.44.37
10 Mike Geel av Wieringermeer 665 8.41 292 2.15 148 14.00 225 2.38.51
11 Thijs Ligthart av Wieringermeer 639 8.97 211 2.41 200 14.14 228 2.50.56
12 Twan Steur SAV 583 9.39 157 2.18 154 16.91 272 2.53.46
jongens pup B totaal 40 m sprint verspringen  balwerpen 1000 m
1 Collin Geugjes Nea Volharding 1433 7.10 529 3.74 466 29.45 438 3.37.67
2 Quieroz Kuijper Hollandia 1364 6.80 597 3.56 430 21.40 337 3.37.47
3 Ryan vd Jagt Hollandia 1326 7.05 540 3.39 396 25.50 390 3.55.78
4 Jelle Koorn av Edam 1132 7.40 468 2.97 312 22.56 352 4.35.55
5 Yannick Jong SAV 1113 7.70 411 3.04 326 24.40 376
6 Brian Glas SAV 1103 7.44 460 3.05 328 19.81 315 4.22.84
7 Lars de Haan SAV 1080 7.56 437 3.26 370 16.94 273 4.31.28
8 Marcus Symonds av Edam 973 7.61 427 2.72 262 17.67 284 4.14.44
9 Kay Ruiter SAV 926 7.74 403 2.79 276 15.30 247 4.05.74
10 Joost v Oers av Wieringermeer 908 7.66 418 2.55 228 16.27 262 4.39.34
11 Mees Offerhaus Hollandia 868 8.00 358 2.62 242 16.63 268 4.19.75
12 Benjamin Stijns Nea Volharding 858 7.81 391 2.84 286 11.50 181 4.09.36
13 Colin Laan Hollandia 729 8.66 255 2.32 182 18.26 292 4.39.34
14 Raphael de Wolff Hollandia 624 8.33 304 2.36 190 8.90 130 4.16.66
15 Lars Buhrs av Edam 322 3.02 322 4.03.37
jongens pup A.1 totaal 60 m sprint verspringen  kogelstoten 1000 m
1 Marnix Kolkman av Edam 1751 8.94 660 4.40 598 7.49 493 3.55.31
2 Jelle Hooijberg av Edam 1479 9.37 581 3.58 434 6.98 464 3.54.21
3 Jeroen vh Hof Nea Volharding 1409 10.04 472 3.97 512 6.31 425 4.02.09
4 Enzo Meerstra Hollandia 1383 9.78 513 3.37 392 7.21 478 4.14.73
5 Quinten v Delft Hollandia 1281 9.63 537 3.51 420 4.75 324 3.44.75
6 Noah Baltus Hollandia 1257 9.62 539 3.40 398 4.70 320 4.00.02
7 Tijn Verkerk Hollandia 1245 9.99 480 3.19 356 6.05 409 4.00.34
8 Quinn Vlak av Edam 1191 9.95 486 3.10 338 5.39 367 4.08.41
9 Bink Haakman Hollandia 1174 10.87 355 3.42 402 6.18 417 4.30.11
10 Sam Reukers av Edam 1130 10.33 429 3.00 318 5.63 383 4.26.28
11 Timothy Mulder Nea Volharding 1109 10.52 402 3.20 358 5.11 349 4.31.85
12 Thijmen v Leeuwen SAV 1101 9.98 481 3.15 348 4.03 272 4.09.19
13 Shaffai Oedai Hollandia 1067 10.33 429 2.98 314 4.75 324 3.49.18
14 Jim Goes Hollandia 1066 11.08 328 3.09 336 5.93 402 4.21.73
15 Cody Bakker Nea Volharding 1037 10.88 354 3.06 330 5.17 353 4.40.51
16 Daan Schurink av Edam 1020 10.98 341 3.03 324 5.20 355 4.50.34
17 Yousri Nait Aicha Nea Volharding 1016 10.67 382 2.98 314 4.70 320 4.26.47
18 Niels de Boer SAV 968 11.24 308 2.83 284 5.52 376 4.38.43
19 Thije de Groot Hollandia 963 11.05 332 2.86 290 5.00 341 4.36.92
20 Ian Goes Hollandia 934 11.14 321 2.92 302 4.56 311
21 Bram de Jong av Wieringermeer 836 11.95 227 2.83 284 4.76 325 5.31.03
22 Fabian Pordon Hollandia 824 11.26 306 2.42 202 4.63 316 4.23.72
23 Yoeri Dekker SAV 819 11.21 312 2.80 278 3.48 229 4.11.95
24 Justin Hoek SAV 506 12.74 148 1.77 72 4.22 286 4.40.34
jongens pup A.2 totaal 60 m sprint hoogspringen kogelstoten 1000 m
1 Raoul vd Laar Nea Volharding 1637 9.15 621 1.25 526 7.44 490
2 Johan vd Hogen av Edam 1614 9.49 561 1.25 526 8.11 527 4.16.39
3 Jesse Buhrs av Edam 1442 10.01 476 1.15 452 7.86 514 3.42.96
4 Max Guit av Edam 1405 10.65 384 1.30 562 6.89 459 4.06.61
5 Lars v. Driel av Edam 1370 10.30 433 1.15 452 7.34 485 3.54.62
6 Roel Wilde Nea Volharding 1311 9.44 569 0.95 306 6.50 436 3.44.38
7 Falko Krischel Hollandia 1283 9.98 481 1.10 416 5.68 386 4.04.75
8 Lars Tijmstra Hollandia 1273 10.25 441 1.10 416 6.16 416 4.10.28
9 Sam Visser Nea Volharding 1267 10.26 439 1.15 452 5.53 376 4.24.23
10 Max v. Harten Nea Volharding 1199 10.51 403 1.15 452 5.04 344
11 Erwin Sijm SAV 1182 10.73 373 1.10 416 5.79 393
12 Jarno de Vries Nea Volharding 1158 10.40 419 1.10 416 4.73 323 4.16.67
13 Tim de Haan SAV 1157 11.35 295 1.10 416 6.66 446
14 Silver Brink Hollandia 1107 10.61 390 1.05 379 4.95 338 4.04.44
15 Mika Zwart Nea Volharding 1040 10.34 427 0.90 269 5.04 344 5.02.62
16 Pieter Karel SAV 1024 10.66 383 0.90 269 5.47 372 4.12.94
17 Teun Swagerman SAV 1018 11.02 336 0.95 306 5.53 376 4.31.75
18 Loek Timmer SAV 1005 10.78 367 1.00 342 4.36 296 4.26.28
19 Bjorn Bloemendaal Nea Volharding 988 10.86 356 0.90 269 5.33 363 4.00.31
20 Jasper Vlaar Hollandia 929 11.03 335 0.90 269 4.76 325 4.18.41
21 Thomas Wijkstra Nea Volharding 917 11.16 318 0.85 232 5.39 367 5.23.17
22 Wil Mok SAV 839 11.25 307 0.85 232 4.41 300 4.18.92
23 Marco Schouten Hollandia 787 11.61 265 0.90 269 3.79 253 4.59.57
24 Wesley Scheur av Wieringermeer 765 11.91 232 0.85 232 4.43 301 5.02.54

startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 22.05.2012