Pupillen competitie regio 1-3-4
12 mei 2012
Haarlem
Org: kav Holland / av Haarlem

Meisjes pup mini 40m ver bal ptn
1 Nena Schuijt av Castricum 7.7 2.24 8.13 647
2 Isa Schram DEM 8.9 2.25 8.25 473
3 Esmeralda vd Berg DEM 8.9 2.00 5.91 367
4 Fiene Rosendaal DEM 8.9 1.90 3.37 287
5 Marit Herber DEM 10.0 1.62 3.51 104
Meisjes pup C 40m ver bal ptn
1 Eva Hoogewerf kav Holland 7.2 2.80 12.10 930
2 Liv de Haas Zaanland 7.1 2.58 11.98 904
3 Noa Koning kav Holland 7.9 2.61 20.90 904
4 Sophie van Ekeris kav Holland 7.1 2.66 10.56 893
5 Tinka van Zantvliet kav Holland 7.9 2.84 16.62 888
6 Siena Maij Zaanland 7.5 2.50 14.53 855
7 Rochelle Negenman kav Holland 7.5 2.74 11.54 851
8 Danique Schram DEM 8.1 2.75 15.05 814
9 Anna van de Kamp DEM 8.1 2.51 17.30 801
10 Lotte Beunder av Haarlemmermeer 7.7 2.33 11.12 726
11 Paula Lampers Suomi 7.7 2.20 12.48 725
12 Mette Woolthuis kav Holland 8.1 2.43 11.44 687
13 Nathalie van Mil kav Holland 8.2 2.44 11.58 676
14 Kiki Pijlman av Castricum 8.4 2.46 10.44 628
15 Cynthia de Haas Zaanland 8.3 1.89 12.94 575
16 Pien Bakker Zaanland 8.3 2.12 9.02 546
17 Dirkje Swagermann Zaanland 7.7 1.94 5.36 520
18 Lynn Weisscher DEM 8.2 2.11 6.78 509
19 Roos Beunder av Haarlemmermeer 8.7 2.08 9.09 483
20 Gwenn Romkes Zaanland 8.9 1.80 7.22 360
Meisjes pup B 40m ver bal ptn
1 Livia Rosenthal Suomi 6.6 3.45 16.73 1264
2 Bo van der Aar DEM 7.0 3.17 20.21 1172
3 Finet Neelissen av Castricum 7.1 3.02 16.06 1061
4 Jessamy Roubos Zaanland 7.0 3.30 10.89 1048
5 Floortje Steen kav Holland 7.1 3.02 14.74 1040
6 Floor Algera kav Holland 7.1 3.30 10.27 1016
7 Alba Sanna DEM 7.3 3.14 14.27 1016
8 Shenna Miettinen av Castricum 7.3 2.95 14.04 974
9 Sarah Kopers Zaanland 7.3 2.79 14.42 948
10 Marit Kamp DEM 7.4 2.93 12.03 917
11 Donna Bosscha kav Holland 7.6 2.98 11.33 877
12 Sara vd Geest DEM 7.6 2.79 11.06 834
13 Lotte Merkus Zaanland 7.6 2.52 12.52 807
14 Mirte Janssen DEM 7.7 2.74 10.47 796
15 Jip Pauel av Haarlem 7.3 2.51 9.16 795
16 Misha Klein DEM 7.8 2.60 11.70 774
17 Suzanne Boissevain kav Holland 7.7 2.84 7.39 751
18 Danique van Vuure Zaanland 8.2 2.52 11.90 698
19 Lourdes Vos kav Holland 8.6 2.54 13.90 679
20 Isa van Galen Zaanland 7.9 2.29 9.67 656
21 Samira de Boer Zaanland 7.5 2.06 7.20 625
22 Danielle vd Akker Zaanland 8.4 2.34 10.20 599
23 Kelsey Tuinstra DEM 8.2 2.02 10.59 573
24 Amber Tuinstra DEM 8.8 2.42 8.52 526
25 Isa Dobber kav Holland 8.8 2.31 6.92 467
26 IIita Gizaw Zaanland 2.67 13.10 462
27 Noa Feijt Zaanland 11.1 2.13 6.66 223
Meisjes pup A1 60m ver kogel ptn
1 Fay Witte kav Holland 9.0 3.51 4.91 1359
2 Robina Negenman kav Holland 9.6 3.38 5.80 1290
3 Doborah Leguit DEM 9.7 3.56 5.38 1283
4 Yvonne van den Eeckhout Suomi 9.6 3.16 5.94 1255
5 Sarah van Ekeris kav Holland 9.8 3.53 5.22 1252
6 Mila Kneefel DEM 9.9 3.30 5.53 1211
7 Nikki Taag kav Holland 9.9 3.44 5.05 1208
8 Betul Kurt Zaanland 9.5 3.13 4.67 1181
9 Roos Schotanus kav Holland 9.5 3.11 4.69 1179
10 Ramona de Boer DEM 10.0 3.21 4.72 1124
11 Charon Lak Zaanland 10.1 3.15 4.78 1101
12 Josephine Bockstael av Haarlemmermeer 10.2 3.04 4.88 1072
13 Megan Corzillius Zaanland 10.0 2.90 4.68 1059
14 Pleun Heerschop kav Holland 10.8 3.19 4.88 1022
15 Anne Zuiderduin Suomi 10.6 2.90 5.25 1015
16 Benthe Torstensson kav Holland 10.0 2.82 3.82 980
17 Chimene Schuurman Zaanland 10.6 2.88 4.58 965
18 Iris de Waard kav Holland 10.6 2.97 4.21 956
19 Sabine Schaaper DEM 11.1 2.72 5.32 921
20 Yoelle Schade v Westrum DEM 11.2 2.86 4.06 849
21 Rianne Schoenmacker Zaanland 11.2 2.53 4.74 832
22 Luza Roos Cordes Zaanland 11.8 2.67 3.82 726
Meisjes pup A2 60m hoog kogel ptn
1 Anna Roelofs Suomi 9.0 1.20 6.85 1550
2 Femke Janssen DEM 9.4 1.10 4.63 1267
3 Vera Landstra Zaanland 9.9 1.10 5.47 1245
4 Meike Hartog Zaanland 9.6 1.10 4.24 1206
5 Mila Brandehof av Haarlemmermeer 9.4 0.95 4.14 1121
6 Eline Steen kav Holland 9.9 1.00 4.42 1100
7 Nina Ouwens kav Holland 10.0 1.00 4.61 1098
8 Dora Kruistum av Castricum 10.5 1.00 5.18 1067
9 Sam Pronk kav Holland 9.8 0.90 4.73 1064
10 Sofia Bouwmeester kav Holland 10.6 1.05 4.61 1052
11 Gaya Verhagen kav Holland 11.9 0.70 4.12 608
Jongens pup mini 40m ver bal ptn
1 Sam vd Aar DEM 8.0 2.45 18.06 815
2 Koen Rosendaal DEM 8.1 2.55 13.22 743
3 Thomas Bruins av Castricum 8.0 2.38 11.89 700
4 Chris vd Meij DEM 8.0 2.51 9.26 675
5 Boris Borgman DEM 8.0 2.39 10.05 667
6 Stijn Wilbrink DEM 8.8 2.29 10.60 542
7 Rutger vd Laar kav Holland 8.7 1.85 10.16 459
  Bram Braak DEM 9.1 2.14 7.08 398
9 Matteo Benedetti DEM 8.8 1.65 7.48 349
10 Moos Herber DEM 8.9 2.02 4.63 336
11 Ian vd Kamp DEM 10.3 1.70 5.99 151
Jongens pup C 40m ver bal ptn
1 Fernandez Joaquin kav Holland 7.0 3.22 22.03 1207
2 Luuk Kooij DEM 7.4 3.23 19.79 1101
3 Dennis Schaap DEM 7.5 2.98 23.41 1081
4 Sahid Haddache DEM 7.9 2.67 27.10 996
5 Tobias Janssens DEM 7.5 2.93 15.91 964
6 Boaz van Dijk kav Holland 7.4 2.82 14.99 946
7 Yannick Vollaard kav Holland 7.8 2.60 15.90 845
8 Koen Lith DEM 7.5 2.50 13.00 829
9 Jasper de Groot av Castricum 8.1 2.53 16.12 787
10 Mitchel Vonk av Castricum 8.0 2.60 13.36 771
11 Joosu de Rijk av Haarlem  7.5 2.15 12.35 748
12 Daniel de Vries av Haarlem  8.0 2.77 9.71 737
13 Koen de Jong Suomi 8.1 2.59 12.18 733
14 Jeppe Mul av Haarlem 7.6 2.43 8.41 708
15 Nathan Pelupessy kav Holland 8.2 2.35 14.02 701
16 Jort Lorinc DEM 8.3 2.50 13.11 700
17 Oziel Aguiar DEM 8.2 2.11 13.64 646
18 Niels Campos Espinoza av Castricum 8.2 2.20 10.54 608
19 Yhijmen de Koning av Haarlem 8.3 2.35 9.29 598
20 Toon van Vuuren DEM 8.4 2.38 9.56 595
21 Hugo Blankestijn av Castricum 8.9 2.08 14.33 554
22 Quint vd Riet av Haarlemmermeer 9.0 1.80 14.56 489
23 Jonathan Winkel kav Holland 8.2 1.96 5.58 449
24 Bruce Lourents kav Holland 2.61 12.33 436
25 Guus Streuer DEM 9.3 2.32 8.12 434
26 Irmin Flach kav Holland 9.1 2.12 8.68 430
Jongens pup B 40m ver bal ptn
1 Seb van Schelven kav Holland 6.7 3.35 24.31 1328
2 Daan Witmer av Haarlem 6.7 3.35 22.25 1301
3 Brent Schavemaker Suomi 6.7 3.27 22.55 1289
4 Kalle Veldhuisen av Castricum 6.9 3.23 22.71 1239
5 Sam Cremers kav Holland 7.0 3.30 20.26 1199
6 Tobias Vrolijk av Castricum 7.0 3.26 17.81 1156
7 Mike van Sleeuwen Suomi 7.2 3.19 21.06 1148
8 Mike Smit av Haarlemmermeer 7.1 3.02 18.59 1099
9 Wouter Bracke kav Holland 7.1 2.65 21.84 1071
10 Bas Dekker av Haarlem 7.1 3.08 15.56 1065
11 Oscar Sanders av Castricum 7.2 3.12 14.47 1035
12 Tony Ulehake Suomi 7.0 2.77 14.38 1004
13 Sven verkooy kav Holland 7.7 3.05 19.16 1002
14 Sander van der Meer kav Holland 7.1 2.67 16.50 998
15 Noah de Vries av Haarlem 7.4 2.96 15.57 983
16 Ivar Schuijt av Castricum 7.2 2.71 14.83 959
17 Tom Bloemers Suomi 7.7 3.05 15.69 949
18 Boudewijn Fornerod kav Holland 7.5 2.69 18.04 948
19 Erick Konst av Haarlem 7.7 2.86 15.32 905
20 Cas Molenaar av Castricum 7.6 2.62 16.84 898
21 Rick Veltman av Haarlem 8.0 2.99 15.44 883
22 Jordy Vermeulen av Haarlemmermeer 7.8 2.27 18.88 824
23 Cas den Braber av Haarlemmermeer 7.6 2.50 12.97 811
24 Ravi Marcus DEM 7.5 2.63 10.50 809
25 Jeroen Out av Haarlem 8.1 2.61 15.22 789
26 Martijn vd Laar kav Holland 7.7 2.63 10.20 768
27 Bryan Wassenaar DEM 7.8 2.46 12.45 760
28 Tycho Verhagen kav Holland 8.5 2.63 11.68 672
29 Milan ten Hacken Suomi 3.38 394
Jongens pup A1 60m ver kogel ptn
1 Toju Egbe av Haarlemmermeer 8.7 4.04 8.21 1718
2 Harm Janssens DEM 8.8 4.31 7.12 1693
3 David Hoogewerf kav Holland 9.2 4.31 6.69 1597
4 Jelle Schaap DEM 8.9 4.02 6.49 1581
5 Jelmer de Graaf kav Holland 9.6 3.50 4.92 1257
6 Wouter Schrama kav Holland 10.0 3.40 5.57 1219
7 Rowan Tuinstra DEM 10.0 3.24 5.14 1159
8 Adwen Gieles kav Holland 10.3 3.35 5.45 1158
9 Job Zandberg DEM 10.4 3.45 5.04 1138
10 Mees Tuijn DEM 10.0 3.24 4.69 1128
11 Piet van Vuuren DEM 10.0 3.26 4.45 1115
12 Mark Kalbfleisch Zaanland 10.3 3.13 5.31 1105
13 Lex van Honschoten kav Holland 10.1 3.14 4.82 1102
14 Koen Henri av Haarlem  10.3 3.00 5.34 1081
15 Duuk Rozing DEM 10.5 3.25 4.89 1074
16 Arjan Schoorl Suomi 10.7 3.26 5.03 1059
17 Jens van der Eijk kav Holland 10.6 2.74 6.08 1036
18 Bing Amelung kav Holland 10.5 3.02 5.01 1036
19 Justus Geuzebroek kav Holland 10.2 3.25 3.51 1012
20 Jarno Berrevoets Suomi 10.5 2.85 4.60 973
21 Tomas Eikeboom kav Holland 10.4 2.76 4.48 961
22 Jesse Leeuwerik Zaanland 11.3 2.68 3.45 753
23 Rik Apeldoorn kav Holland 11.5 2.61 3.72 738
24 Jesse Smit kav Holland 11.7 2.49 4.13 723
25 Joost de Wolf Suomi 11.5 2.35 3.40 660
26 Rekiek Gizaw Zaanland 2.89 178
Jongens pup A2 60m hoog kogel ptn
1 Ezra Verboom av Haarlemmermeer 8.9 1.25 7.80 1659
2 Dre Pinas DEM 9.0 1.20 8.63 1647
3 Harm Steehouwer kav Holland 9.4 1.15 7.68 1491
4 Simen Polman DEM 9.9 1.25 7.52 1478
5 Dylan Langeveld DEM 10.3 1.25 7.66 1428
6 Marijn Sluis Suomi 9.3 1.10 5.57 1347
7 Jan Zoon av Castricum 9.8 1.10 6.37 1317
8 Bas Bierman Suomi 9.7 1.10 6.01 1310
9 Mats Beentjes DEM 9.5 1.00 6.63 1305
10 Lars Janssen DEM 10.2 1.20 5.28 1262
11 Luuk Meesters kav Holland 9.8 1.00 6.12 1227
12 Melvin Smit Zaanland 10.6 1.10 6.63 1219
13 Jasper Spiering av Haarlemmermeer 9.6 1.00 5.38 1211
14 Wesley van Maas de Bie av Haarlemmermeer 9.9 1.00 6.07 1209
15 Nick Alders DEM 10.1 0.95 7.11 1205
16 Thom Holt kav Holland 10.0 1.05 5.58 1200
17 Jip Thijssen kav Holland 9.7 1.10 4.29 1194
18 Tom vd Velden av Castricum 10.3 1.05 4.78 1104
19 Ralph Wielart av Haarlemmermeer 11.2 1.00 7.18 1103
20 Kasper Vrolijk av Castricum 10.2 6.42 845
21 Chris Schermer kav Holland 11.6 239

startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 17.05.2012