Pupillen competitie 2011
Definitieve individuele klassementen


jongens pup A.2
jongens pup A.1
jongens pup B
jongens pup C
jongens mini
meisjes pup A.2
meisjes pup A.1
meisjes pup B
meisjes pup C
meisjes mini

Wanneer een vereniging in deze leeftijdscategrie geen ploeg heeft die aan de finale mee mag doen, dan mogen
van die vereniging de groen gemakeerde atleten individueel ingeschreven worden

1 Djoao Lobles Noordkop 1529 1570 1605 3175
2 Dre Pinas DEM 1541 1517 1613 3154
3 Sven Buijs AAC 1460 1353 1636 3096
4 Stan Nijhuis Trias 1535 1476 1528 3063
5 Jort Tiessen Noordkop 1506 1526 1444 3032
6 Fabian Pusceddu Atos 1507 1299 1508 3015
7 Jeremy van der Mee Noordkop 1547 1343 1466 3013
8 Raoul van de Laar NEA Volharding 1444 1388 1501 2945
9 Johan van den Hogen av Edam 1452 1323 1472 2924
10 Kenzo Kandelaar kav Holland 1459 0 1462 2921
11 Ezra Verboom av Haarlemmermeer 1398 1483 1397 2881
12 Gijs Hopman Trias 1457 1345 1419 2876
13 Jasper Oskam AV 23 0 1363 1468 2831
14 Jarno Gillissen Lycurgus 1323 1234 1494 2817
15 Stef Sablerolle AV 23 1406 1366 0 2772
16 Jan Kalverdijk Hera 1349 1411 1288 2760
17 Mats Beentjes DEM 1344 1167 1413 2757
18 Amin Lopez AV 23 0 1321 1408 2729
19 Assamau'al Saidi Rabah Startbaan 1346 0 1378 2724
20 Ify Adigida Startbaan 1306 0 1392 2698
21 Wessel Heil av Aalsmeer 1300 0 1385 2685
22 Jop van Heerwaarden Hollandia 1276 1370 1304 2674
23 Jesse Buhrs av Edam 1262 1259 1352 2614
24 Sjoerd Nicolai Waterland 1296 1078 1306 2602
25 Duncan Steenbakker Lycurgus 1208 1254 1344 2598
26 Brecht Lagerweij Hera 1288 1226 1297 2585
27 Levi van Diest Lycurgus 1221 1166 1345 2566
28 Bas Steding Lycurgus 1312 1118 1246 2558
29 Daan Woldring AV 23 1267 0 1262 2529
30 Thomas Mol Lycurgus 1277 1154 1251 2528
31 Joost van Deudekom Lycurgus 1264 1255 1181 2519
32 Daan Wagenaar AV 23 0 1175 1343 2518
33 Benjamin van Gastelen AKU 1170 0 1344 2514
34 Anderson Conceicao-Santos AV 23 0 1178 1330 2508
35 Carlito Welink AKU 1223 0 1285 2508
36 Hein Pieters AAC 1257 986 1232 2489
37 Wesley Maas de Bie av Haarlemmermeer 1216 0 1269 2485
38 Timo Smits AV 23 1340 1136 0 2476
39 Michel Bosse Atos 1189 0 1272 2461
40 Max Guit av Edam 0 1301 1136 2437
41 Melvin Smit Zaanland 1198 1213 1203 2416
42 Kasper Vrolijk av Castricum 1182 1064 1233 2415
43 Lars van Driel av Edam 1163 1231 1184 2415
44 Lars Tijmstra Hollandia 1193 978 1218 2411
45 Simen Polman DEM 1143 1196 1211 2407
46 Torben van Kolfschoten AV 23 1171 1049 1236 2407
47 Luuk Veldman Hylas 1187 972 1214 2401
48 Kick de Ruig AV 23 0 1057 1329 2386
49 Joost Keizer Hera 1190 1193 1169 2383
50 Luuk Meesters kav Holland 1287 0 1085 2372
51 Maarten Slebos Suomi 1168 1139 1203 2371
52 Mark Dekker Hylas 0 1173 1191 2364
53 Falko Krischel Hollandia 1095 1007 1240 2335
54 Jaap Wittenberg kav Holland 1201 0 1130 2331
55 Gregory 't Hoen av Aalsmeer 1108 0 1205 2313
56 Joran Kalkwiek Startbaan 1180 0 1132 2312
57 Sem Gombault Noordkop 1089 1095 1214 2309
58 Youri Dekker Nova 1168 1103 1136 2304
59 Dylan Langeveld DEM 1172 1130 1102 2302
60 Sten Stroet Hera 1132 1035 1161 2293
61 Twan Bosschaart Trias 0 1112 1165 2277
62 Dani Jonker av Castricum 1044 1076 1187 2263
63 Thimo Henraat Feniks 1181 1013 1069 2250
64 Kick van Leeuwen Dokev 1144 1105 0 2249
65 Ezra Ben-Belkacem AAC 1111 1003 1130 2241
66 Lars Janssen DEM 1104 1087 1118 2222
67 Thomas Bakker DEM 1095 1109 1093 2204
68 Niels de Ruiter AV 23 1114 1087 1058 2201
69 Marijn Sluis Suomi 1120 1065 0 2185
70 Floris Belle Trias 0 994 1189 2183
71 Ralph Wielart av Haarlemmermeer 1072 0 1105 2177
72 Max van Harten NEA Volharding 1162 1007 751 2169
73 Job Tuinder Startbaan 1085 0 1047 2132
74 Yair Ben-Jacov av Castricum 1052 1066 706 2118
75 Nick Alders DEM 0 1041 1068 2109
76 David Horst Phanos 956 0 1148 2104
77 Stephen Randag Lycurgus 987 1047 1054 2101
78 Dave Schoemaker ARO 88 1050 909 1045 2095
79 Viggo Overes AKU 1029 0 1061 2090
80 Maarten Schouten Hylas 1017 976 1066 2083
81 Melle Bosgraaf Lycurgus 1007 961 1043 2050
82 Jeppe de Jager Lycurgus 968 869 1044 2012
83 Jarno de Vries NEA Volharding 986 893 1022 2008
84 Mees Naber DEM 1004 985 1000 2004
85 Erwin Sijm SAV 1016 0 972 1988
86 Sebastiaan San Jose Hera 869 973 988 1961
87 Marijn Houdijk AKU 922 0 1033 1955
88 Mitchell Kampert Noordkop 1028 924 0 1952
89 Vincent de Jong Suomi 0 1022 902 1924
90 Sjoerd Polder AKU 937 0 964 1901
91 Matthijs van de Lageweg Lycurgus 911 871 975 1886
92 Timo Kegelaar Hollandia 0 881 974 1855
93 Martijn Hollenberg av Castricum 911 0 940 1851
94 Jelle Duineveld Lycurgus 1006 839 0 1845
95 Milan Schouten Hollandia 0 822 1021 1843
96 Ryan van der Veer Hera 910 921 910 1831
97 Stein Franssen Waterland 878 808 921 1799
98 Siebe de Vries kav Holland 907 0 889 1796
99 Dante van Lancelot Hylas 913 0 869 1782
100 Vitto Galati Lycurgus 930 843 834 1773
101 Johan van Weert Lycurgus 866 0 902 1768
102 Patrick Randag Lycurgus 854 898 867 1765
103 Thomas Wijkstra Nea Volharding 747 827 935 1762
104 Joshua van der Voort av Texel 908 792 0 1700
105 Mika Zwart Nea Volharding 696 755 939 1694
106 Jelle Zuidema Startbaan 924 0 764 1688
107 Sjoerd van der Sel kav Holland 880 0 803 1683
108 Luca Pipolo Feniks 841 746 828 1669
109 Arne de Jong Hylas 826 653 837 1663
110 Loek Timmer SAV 788 675 868 1656
111 Bjorn Bloemendaal NEA Volharding 0 862 793 1655
112 Raoul Lensen Lycurgus 762 0 893 1655
113 Bas de Kort Trias 0 753 895 1648
114 Jasper Vlaar Hollandia 869 735 0 1604
115 David Smits Feniks 592 761 835 1596
116 Timo Schotten Hylas 810 701 755 1565
117 Pieter Karel SAV 790 661 772 1562
118 Koen Dijk Lycurgus 723 596 828 1551
119 Aydan Dam Hylas 668 654 811 1479
120 Lucas Rib AAC 748 722 0 1470
121 Scott van Tilburg Startbaan 0 0 1469 1469
122 Luuk Nijssen Hylas 831 607 0 1438
123 David Jak Lycurgus 754 639 0 1393
124 Melle Peer Noordkop 678 620 664 1342
125 Noah den Ronden Lycurgus 0 702 628 1330
126 Renger Borsboom kav Holland 653 0 632 1285
127 Jarett Zonnenschijn Startbaan 1273 0 0 1273
128 Robin Boxma Hylas 521 0 727 1248
129 Ammaar Landbrug AAC 0 0 1229 1229
130 Harm Steehouwer kav Holland 1224 0 0 1224
131 Otte van Dam av Haarlem 0 0 1223 1223
132 Stan Huiting Trias 0 0 1169 1169
133 Martijn Bakker Trias 0 0 1160 1160
134 Marijn Goezinne Lycurgus 0 1135 0 1135
135 Freek Vercammen Trias 1131 0 0 1131
136 Marco Schouten Hollandia 575 430 554 1129
137 Sem Ragas Phanos 1125 0 0 1125
138 Maarten Odekerken Trias 0 0 1084 1084
139 Lucas Schram av Castricum 1083 0 0 1083
140 Luuk Blakenburg Lycurgus 1035 0 0 1035
141 Tim de Haan SAV 1015 0 0 1015
142 Thomas Duijm AV 23 0 997 0 997
143 Sem Groot Trias 0 0 994 994
144 Tom Slikker ARO 88 955 0 0 955
145 Amine Mohammadi Atos 0 0 944 944
146 Floris Tuerlings Lycurgus 943 0 0 943
147 Pascal Burleson Lycurgus 939 0 0 939
148 Sam Wever Nova 0 920 0 920
149 Iggy van de Meulen Phanos 0 0 915 915
150 Aron Zeeman av Texel 905 0 0 905
151 Aidan Mikdad Phanos 893 0 0 893
152 Joost Schwarz av Haarlem 849 0 0 849
153 Yin van Braam Lycurgus 847 0 0 847
154 Karel Gimbergh AV 23 0 831 0 831
155 Teun Swagerman SAV 759 0 0 759
156 Mats van den Bolt AV 23 0 750 0 750
157 Will Mok SAV 0 0 725 725
158 Arthur Kuitems av Wieringermeer 702 0 0 702
159 Chris Schermer kav Holland 0 0 692 692
160 Victor Lamsweerde Phanos 690 0 0 690
161 Milan Herczog AV 23 0 571 0 571
162 Adam van Rossum AV 23 0 472 0 472

Bovenkant pagina
Pupillencompetitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 16.07.2011