Pupillen competitie regio 1-3-4
2 juli 2011
Hoorn
Org: Hollandia

Meisjes pup A2 60m Ver Bal Totaal
1 Anke Schoen TAS 82 9.16 4.02 21.10 1474
2 Melanie Dirker Noordkop 9.54 3.80 27.95 1450
3 Isa Raadgers Noordkop 9.77 3.78 30.22 1435
4 Kayleigh Bok Hollandia 9.41 3.78 21.56 1387
5 Lotte Runia SAV 9.51 3.62 24.70 1379
6 Maartje v.d. Thiel SAV 9.85 3.76 19.11 1276
7 Bente Reus SAV 10.20 3.57 23.00 1238
8 Nina van Luijn NEA Volharding 9.68 3.50 16.66 1215
9 Noa Butter NEA Volharding 9.75 3.28 18.58 1188
10 Noa Zoon Noordkop 10.15 3.52 19.03 1181
11 Femke Sikkink SAV 10.10 3.68 16.39 1181
12 Zo-Lynn de Vries Noordkop 10.25 3.45 20.92 1179
13 Monique Schoen av Wieringermeer 9.69 3.52 12.90 1156
14 Lindy van der Wouden Hollandia 10.31 3.38 20.90 1156
15 Diewertje van Kampen Hollandia 10.01 3.36 17.64 1149
16 Manon Buter TAS 82 10.30 3.29 20.34 1131
17 Anouk Koppies SAV 10.31 3.23 20.61 1122
18 Nikki van Wees NEA Volharding 10.20 3.30 18.32 1119
19 Sterre de Vreng Hollandia 10.23 3.06 20.90 1103
20 Lotte van Diepen SAV 10.41 3.51 15.19 1082
21 Evelyn Vletter NEA Volharding 10.27 3.12 18.64 1078
22 Dannique Meerstra Hollandia 10.51 3.08 21.24 1072
23 Francis Karsten Hollandia 10.07 3.06 15.95 1054
24 Chantionne Blomont NEA Volharding 10.20 3.10 16.37 1050
25 Sandra Uijtten Boogaart NEA Volharding 10.59 3.14 14.36 969
26 Laura Appelman SAV 11.00 3.25 15.15 950
27 Amber Kunne SAV 11.09 3.10 15.94 922
28 Allisha Schouten NEA Volharding 10.82 2.96 15.45 921
29 Eva Rijnsent av Wieringermeer 10.86 3.05 13.80 906
30 Maaike Uijttenboogaard NEA Volharding 11.04 3.07 14.63 901
31 Luna Kok NEA Volharding 10.91 2.91 14.85 890
32 Joy Muller Hollandia 11.20 2.85 16.67 869
33 Annemarijn Jong av Wieringermeer 11.79 3.00 14.00 788
Meisjes pup A1 60m Ver Kogel Totaal
1 Amy Bakker SAV 10.00 3.49 6.10 1306
2 Aniska Sinnige SAV 10.49 3.58 6.81 1295
3 Frouke Beukema Noordkop 10.24 3.03 6.52 1204
4 Iris Glas TAS 82 10.41 3.49 5.31 1195
5 Wiek Groot Noordkop 10.17 3.27 4.94 1161
6 Rosaline van der Putten av Wieringermeer 10.86 3.36 6.06 1156
7 Lois Nederveen Hollandia 10.18 3.21 5.04 1155
8 Mirte Jansen DOKEV 10.75 3.34 5.74 1147
9 Maayke Beukema Noordkop 10.17 2.74 6.18 1135
10 Lean Hamburg Noordkop 10.55 3.24 4.72 1086
11 Bente Heilig SAV 10.51 3.14 4.66 1067
12 Jenna van der Meijden NEA Volharding 11.12 3.24 4.83 1019
13 Amanda Jansen TAS 82 10.80 3.08 4.57 1009
14 Amber van der Klei NEA Volharding 10.64 3.05 4.08 990
15 Madelon van 't Hoff SAV 11.01 2.91 4.90 971
16 Linda van der Klei NEA Volharding 10.58 3.07 3.24 935
17 Vivienne Jansen TAS 82 11.02 2.85 4.52 932
18 Alet Juckers SAV 11.44 2.77 4.92 893
19 Mila Kuller NEA Volharding 11.26 2.87 4.17 880
20 Lisa de Boer NEA Volharding 10.79 2.74 3.55 866
21 Ilse Bleeker SAV 10.69 2.66 3.52 861
22 Birthe Poot NEA Volharding 11.22 2.41 4.70 831
23 Liz Soliman Noordkop 12.09 2.65 5.24 817
24 Jaimy Meyer av Wieringermeer 11.45 2.63 4.12 806
25 Jade Iliohan av Wieringermeer 11.49 2.66 3.97 796
26 Saartje Gerritsen NEA Volharding 11.18 2.51 3.87 796
27 Lotte Buijsman SAV 11.35 2.40 4.27 783
28 Deniece Bromlewe Noordkop 11.06 2.37 3.67 767
29 Leoni Braakman SAV 11.52 2.57 3.72 755
30 Michelle Smit Hollandia 11.73 2.58 3.95 751
31 Shevan Nijman NEA Volharding 11.60 2.52 3.07 682
32 Amanda Leuffen Hollandia 12.38 2.51 3.36 622
33 Amber van den Hoff av Wieringermeer 12.07 2.15 3.03 553
Meisjes pup B 40m Hoog Kogel Totaal
1 Mirre Gielen TAS 82 7.12 1.00 4.78 1193
2 Sascha Schenk av Wieringermeer 7.54 1.05 5.28 1179
3 Quinty Siepe Hollandia 7.51 0.90 4.49 1021
4 Irene Baars Noordkop 7.43 1.00 3.33 1020
5 Emilie Jacques NEA Volharding 7.44 0.95 3.32 981
6 Joelle Wagemaker SAV 7.58 0.85 4.52 973
7 Cindy ten Have Noordkop 7.61 1.00 2.99 956
8 Suzanne de Wit Noordkop 7.85 1.00 3.08 921
9 Nienke Korthof Hollandia 7.57 0.95 2.90 920
10 Francis van Rookhuizen NEA Volharding 7.97 0.90 4.25 920
11 Britt Graaff Hollandia 7.77 0.85 4.10 907
12 Luca Muller Hollandia 8.01 0.95 3.07 856
13 Noa de Moel TAS 82 7.99 0.80 3.60 793
14 Demi Kunne SAV 8.29 0.85 3.72 790
15 Sophie van Assema NEA Volharding 7.88 0.80 3.27 785
16 Kara Zwagemaker SAV 8.41 0.80 4.17 770
17 Mellani Goezinnen NEA Volharding 8.07 0.75 3.74 754
18 Annika Boogaard SAV 8.09 0.80 2.84 713
19 Rosalinde Wck NEA Volharding 8.42 0.75 3.46 676
Meisjes pup C 40m Ver Bal Totaal
1 Kess Androg Noordkop 7.41 3.21 17.65 1109
2 Rosaly Zomerdijk NEA Volharding 7.28 3.03 17.62 1099
3 Thyra Terwey NEA Volharding 7.35 3.05 14.56 1041
4 Marit Bout Nea Volharding 7.42 3.12 13.34 1020
5 Ella Mosselman SAV 7.77 3.10 16.77 1006
6 Lieke Gerritsen Hollandia 7.46 3.03 13.25 993
7 Laura Wilde NEA Volharding 7.24 2.81 10.09 934
8 Noah Verduin TAS 82 8.23 2.65 20.92 898
9 Julia Jongejeugd NEA Volharding 7.88 2.96 11.28 865
10 Gwen Broek NEA Volharding 7.53 2.96 7.70 856
11 Britt Nederveen Hollandia 8.03 2.72 14.83 854
12 Tessa van der Wulp Noordkop 8.30 2.72 17.11 846
13 Rianne Montsma av Wieringermeer 7.99 2.89 8.95 786
14 Fee Mok SAV 8.16 2.64 12.97 785
15 Veronique Bruin av Wieringermeer 7.83 2.38 11.19 756
16 Marit Kaptein NEA Volharding 8.17 2.68 9.72 731
17 Britt van't Hoff NEA Volharding 8.55 2.52 13.88 716
18 Jade Glas TAS 82 8.17 2.52 9.12 687
19 Marly Butcher TAS 82 8.75 2.40 12.98 648
20 Sivia Bloemendaal NEA Volharding 7.74 2.18 7.08 646
21 Elisa Babucci NEA Volharding 8.71 2.22 8.60 533
22 Frederique Kreffer NEA Volharding 8.83 2.22 9.30 530
23 Robin Kuller NEA Volharding 9.14 2.21 10.30 507
24 Dagmar Poot NEA Volharding 0 2.93 0 304
Meisjes pup Mini 40m Ver Bal Totaal
1 Lara Smits Noordkop 7.73 3.00 21.61 1063
2 Selina Mulder Noordkop 7.55 2.61 17.13 953
3 Sanne van der Griend Hollandia 7.92 2.66 13.38 836
4 Jolijn van't Hoff SAV 8.16 2.44 8.08 649
5 Eva Bak NEA Volharding 8.49 2.02 10.90 572
6 Kyra Laan Hollandia 9.14 2.31 11.05 542
7 Marit Schoemaker ARO 88 8.69 1.96 8.81 488
8 Tamara Schenk av Wieringermeer 9.36 2.26 8.25 447
9 Tara Koomen SAV 9.16 2.08 7.01 408
10 Samira Rookhuizen NEA Volharding 9.24 1.85 8.41 383
Jongens pup A2 60m Ver Bal Totaal
1 Bas Hoonhout NEA Volharding 9.08 4.09 28.55 1597
2 Sem Haan NEA Volharding 9.52 3.91 30.73 1507
3 Finn Schmidt NEA Volharding 10.00 3.80 38.88 1496
4 Sil de Graaf Hollandia 9.81 4.10 28.16 1469
5 Noah Baaren TAS 82 9.64 3.98 26.08 1446
6 Thomas Arensman NEA Volharding 9.43 3.94 23.85 1446
7 Max Laan Hollandia 10.05 3.82 32.37 1423
8 Tom Koopman Noordkop 9.87 3.53 29.52 1361
9 Vince van Dalen Noordkop 10.22 3.52 23.48 1232
10 Kyle Mossing NEA Volharding 10.12 3.44 22.27 1215
11 Ralph Iliohan av Wieringermeer 10.61 3.57 25.06 1207
12 Joep van der Wulp Noordkop 10.02 3.34 20.26 1182
13 Soerik Geervliet Noordkop 10.28 3.37 17.25 1105
14 Tijn Gielen TAS 82 11.58 3.12 26.51 1013
15 Luuk Bruins Hollandia 11.57 3.02 13.15 803
16 Kevin Pronk SAV 10.71 3.36 0 766
Jongens pup A1 60m Ver Kogel Totaal
1 Djoao Lobles Noordkop 9.23 4.20 6.57 1605
2 Raoul van de Laar NEA Volharding 9.36 3.88 6.30 1501
3 Jeremy van der Mee Noordkop 9.80 4.05 6.37 1466
4 Jort Tiessen Noordkop 9.26 3.85 5.20 1444
5 Jop van Heerwaarden Hollandia 9.75 3.72 4.76 1304
6 Falko Krischel Hollandia 10.17 3.41 5.72 1240
7 Lars Tijmstra Hollandia 10.18 3.21 6.01 1218
8 Sem Gombault Noordkop 10.64 3.22 7.00 1214
9 Dave Schoemaker ARO 88 11.09 3.05 5.74 1045
10 Jarno de Vries NEA Volharding 10.66 3.13 4.35 1022
11 Milan Schouten Hollandia 11.04 3.29 4.58 1021
12 Timo Kegelaar Hollandia 11.17 2.92 5.20 974
13 Erwin Sijm SAV 11.31 2.87 5.59 972
14 Mika Zwart NEA Volharding 10.99 2.96 4.26 939
15 Thomas Wijkstra NEA Volharding 11.08 2.81 4.79 935
16 Loek Timmer SAV 11.11 2.79 3.98 868
17 Bjorn Bloemendaal NEA Volharding 11.66 2.66 4.19 793
18 Pieter Karel SAV 11.67 2.50 4.36 772
19 Max vvan Harten NEA Volharding 0 3.19 5.82 751
20 Will Mok SAV 11.87 2.38 4.35 725
21 Melle Peer Noordkop 11.98 2.81 2.69 664
22 Marco Schouten Hollandia 12.78 2.24 3.67 554
Jongens pup B 40m Hoog Kogel Totaal
1 Jeroen van het Hof NEA Volharding 7.24 1.15 5.89 1351
2 Jochem van Dijk DOKEV 7.10 1.05 5.95 1311
3 Noah Baltus Hollandia 7.25 1.05 4.69 1197
4 Enzo Meerstra Hollandia 7.12 0.95 5.34 1195
5 Perre Schmidt NEA Volharding 7.57 1.05 5.11 1163
6 Nils Rabbeljee DOKEV 7.79 1.05 5.23 1130
7 Yousri Nait Aicha NEA Volharding 7.72 1.15 3.92 1122
8 Tijn Verkerk Hollandia 7.64 0.95 5.62 1110
9 Jim Goes Hollandia 7.58 0.90 5.51 1077
10 Quinten van Delft Hollandia 7.16 0.95 3.28 1035
11 Cody Bakker NEA Volharding 7.96 1.00 4.71 1028
12 Tijmen Jansen DOKEV 7.14 0.75 4.89 1014
13 Thijmen van Leeuwen SAV 7.39 0.95 3.52 1008
14 Bink Haakman Hollandia 8.24 1.00 5.07 1006
15 Ian Goes Hollandia 7.87 0.95 3.79 939
16 Roemer Koppes Hollandia 8.02 0.85 4.76 911
17 Timothy Mulder NEA Volharding 8.03 1.00 3.32 910
18 Bram de Jong av Wieringermeer 8.57 0.85 5.06 845
19 Ghislain Westphal Hollandia 8.23 0.85 4.08 828
20 Tim Buschman DOKEV 7.72 0.70 4.37 826
21 Dennis Ravenstijn SAV 8.04 0.75 3.68 755
22 Fabian Pordon Hollandia 8.32 0.80 2.88 679
23 Thije de Groot Hollandia 8.00 dq 4.01 628
24 Justin Hoek SAV 8.98 0.70 3.37 552
25 Lucas Laufenberg Noordkop 8.96 0.70 3.34 552
Jongens pup C 40m Ver Bal Totaal
1 Ryan van der Jagt Hollandia 7.24 3.11 27.18 1251
2 Skip Bakker Noordkop 7.61 2.95 23.55 1100
3 Yannick Jong SAV 7.92 2.79 22.84 1003
4 Dylan Adriaansen Noordkop 8.26 2.82 21.49 935
5 Kay Ruiter SAV 7.78 2.80 16.08 933
6 Tom Obdam Hollandia 7.54 2.71 10.82 868
7 Joost van Oers av Wieringermeer 7.92 2.62 13.14 824
8 Mees Offerhaus Hollandia 8.04 2.37 12.40 741
9 Kamal el Amrani SAV 8.70 2.26 17.05 693
10 Iaan Colin Hollandia 9.28 2.08 20.80 634
Jongens pup Mini 40m Ver Bal Totaal
1 Stan Tool SAV 8.00 2.79 28.67 1063
2 Luc van Ruler Noordkop 8.01 2.35 15.84 799
3 Ties Arensman NEA Volharding 8.74 2.35 23.64 798
4 Ravi Raadgers Noordkop 8.22 2.52 13.74 765
5 Jelmer Tiessen Noordkop 8.62 2.45 17.67 752
6 Ioann Lobles Noordkop 8.29 2.44 11.67 700
7 Shane Baars Noordkop 8.69 2.55 12.65 680
8 Mike Geel av Wieringermeer 9.11 1.89 10.26 447
9 Wouter Groeneweg av Wieringermeer 9.53 2.09 10.16 432
10 Twan Steur SAV 9.69 2.01 9.64 387
11 Sonny Blaas NEA Volharding 10.52 2.50 8.81 379
12 Thijs Ligthart av Wieringermeer 10.10 1.90 11.55 356
13 Stijn Uijttenboogaard NEA Volharding 9.63 1.84 8.52 337
14 Tristan Nijman NEA Volharding 10.44 1.71 6.93 187

startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 04.07.2011