Pupillen competitie regio 1-3-4
2 juli 2011
Amsterdam
Org: Atos

Meisjes pup A2 60m ver bal punten
1 Didi Wals Waterland 8.9 4.04 22.83 1505
2 Tessa de Ruiter AV 23 9.6 3.98 30.14 1463
3 Mira Mioch AV 23 9.2 3.55 23.32 1359
4 Mieke Smit av Edam 9.9 3.83 27.10 1351
5 Rosa Bronsdijk av Edam 9.3 3.76 17.79 1307
6 Vanity Klarenbeek Zaanland 9.3 3.26 22.57 1275
7 Lisa Mooijer av Edam 10.1 3.47 28.53 1266
8 Jane Runderkamp av Edam 9.5 3.45 21.33 1263
9 Yasmine Schilder av Edam 9.9 3.75 21.19 1259
10 Sarah Visser av Edam 10.1 3.53 21.93 1195
11 Lotte de Boer av Edam 10.3 3.52 23.48 1186
12 Ilse Zonneveld Atos 9.8 3.65 16.34 1183
13 Suza Zeegers Atos 9.7 3.32 19.23 1176
14 Frederica Mastracchi Manes AV 23 10.3 3.50 22.51 1169
15 Rianne Klooster Waterland 10.4 3.44 22.75 1147
16 Rosanne Sier av Edam 10.1 3.40 17.70 1109
17 Noa Hoondert AV 23 10.2 3.50 15.10 1075
18 Quinty Welling Atos 10.2 3.24 18.38 1073
19 Jael Aalbers Atos 10.6 3.38 19.84 1068
20 Eline Runderkamp av Edam 10.7 3.22 22.94 1065
21 Silvia Alberts Atos 10.2 3.07 19.70 1058
22 Indina de Boer Atos 9.8 3.08 14.04 1032
23 Carmen Kooij Waterland 10.1 3.35 12.79 1020
24 Anneroos de Boer Atos 10.3 3.26 12.10 961
25 Bibi te Loo Waterland 10.5 3.02 15.53 945
26 Jikke Valk Zaanland 10.5 2.94 8.81 806
27 Sanne Oosterhoorn Zaanland 11.1 2.58 14.00 755
Meisjes pup A1 60m ver kogel punten
1 Liset Kolkman av Edam 9.2 4.24 7.03 1602
2 Anouk Schot av Edam 9.3 3.69 6.02 1415
3 Eva Dijkstra AV 23 9.4 3.68 5.29 1350
4 Kiki van der Waag Atos 9.8 3.73 5.25 1294
5 Noah Suurmond av Edam 10.0 3.57 5.72 1262
6 Anne Hoogerhuis Atos 10.1 3.14 6.08 1184
7 Emma Kant Waterland 10.4 3.75 4.61 1168
8 Daphne Bosch av Edam 10.5 3.58 5.18 1159
9 Willeke Stuijt av Edam 11.0 3.12 7.70 1155
10 Sharita Oor av Edam 10.5 3.31 5.79 1145
11 FabiŽnne Sluis AV 23 10.4 3.31 5.16 1118
12 Puck Smitz AV 23 10.0 3.40 3.71 1087
13 Maaike van Dijk av Edam 10.9 3.30 5.14 1050
14 Meike Hartog Zaanland 10.7 3.17 5.06 1043
15 Sennah Regensburg AV 23 10.6 2.95 5.32 1030
16 Amaijra Biezen AV 23 10.5 3.28 4.01 1016
17 Marijke Dorst AV 23 10.8 3.09 3.84 926
18 Merel van Kempen Atos 10.9 2.78 4.69 915
19 Rosa Lucassen Atos 11.6 3.04 4.85 896
20 Nina Waagmeester Zaanland 11.7 2.87 5.34 884
21 Berber Siersma Atos 11.4 3.03 3.62 826
22 Yara Namink Waterland 11.6 2.97 3.94 816
23 Maxime Frenkel AV 23 11.1 2.82 3.23 786
24 Daphne Buikman av Edam 11.9 2.80 4.03 757
Meisjes pup B 40m hoog kogel punten
1 Afra Jiya Atos 6.5 1.10 6.22 1447
2 Denise Overweel AV 23 7.2 1.10 4.25 1164
3 Tessa de Jong av Edam 8.0 1.10 5.87 1132
4 Yael Prenger AV 23 7.0 1.00 4.21 1127
5 Roos Molenaar av Edam 6.8 0.85 4.14 1054
6 Ezinwa Geoffrey Atos 7.4 0.95 4.68 1047
7 Roos Doorson Atos 7.2 0.90 4.48 1034
8 Willeke Vink av Edam 7.6 1.00 4.48 1032
9 Lieke ten Wolde AV 23 7.2 0.90 4.06 1003
10 Yvonne Schokker av Edam 7.5 0.90 4.82 1001
11 Megan Corzillius Zaanland 7.2 0.95 3.43 991
12 Emmelie Klooster Waterland 7.7 0.95 4.55 984
13 Dana Dullemand AV 23 7.7 1.00 3.73 959
14 Chimene Schuurman Zaanland 7.7 1.00 3.65 952
15 Annika Klooster Waterland 8.0 0.95 4.62 939
16 Tess van Onna AV 23 7.4 0.85 3.87 914
17 Bo Runderkamp av Edam 8.1 1.00 3.89 906
18 Lianne Runderkamp av Edam 8.1 1.00 3.83 901
19 Mette Noldes Atos 7.9 0.95 3.89 901
20 Laura van den Heuvel Atos 7.8 0.85 4.49 889
21 Kee van der Gerven Atos 7.8 0.95 3.35 875
22 Anna Tol av Edam 8.1 0.90 4.03 844
23 Anne Mooijer av Edam 8.1 0.80 4.28 789
24 Stella Huikeshoven Atos 8.3 0.85 3.35 722
25 Mijntje Kooij Zaanland 8.1 0.85 2.72 698
26 Tamia van Waveren av Monnickendam 8.1 0.75 2.89 640
27 Noushhka Karlas Zaanland 8.6 0.80 2.46 563
Meisjes pup C 40m ver bal punten
1 Sharon Tol av Edam 7.2 3.12 16.31 1065
2 Sanne de Wit av Edam 7.2 3.01 14.50 1014
3 Nunzia Bos AV 23 7.4 2.86 12.57 913
4 Meinou Janssen Atos 7.6 2.96 12.84 900
5 Merel Schilder av Edam 7.9 2.57 19.48 876
6 Sarah Kopers Zaanland 8.0 2.73 11.17 757
7 Julia Boermans Atos 8.0 2.33 13.90 726
8 Femke Guit av Edam 8.3 2.48 14.40 718
9 Xenne Namink Waterland 8.2 2.62 11.61 712
10 Jasmin Bennani Atos 7.9 2.13 11.04 651
11 Chiara Linschoten Waterland 8.4 2.73 8.68 646
12 Jill van Tilborg AV 23 8.1 2.46 8.10 626
13 Eline Kouwenberg Waterland 8.4 2.60 8.24 611
14 Isa Oosterhoorn Zaanland 8.6 2.28 11.38 582
15 Rachel Hoondert AV 23 8.3 2.35 7.55 560
16 Danielle Akker Zaanland 8.6 2.22 8.46 511
17 Lisa van den Brink Waterland 10.2 2.47 9.76 401
18 Emma Franssen Waterland 9.3 1.98 5.10 292
Meisjes mini pup 40m ver bal punten
1 Cantal den Turk AV 23 8.8 2.10 7.97 450
2 Nicole den Turk AV 23 9.1 1.72 9.51 368
3 Cecilia Giacoppo AV 23 9.4 1.75 7.55 295
4 Ayana Heijm av Monnickendam 10.1 1.91 4.04 158
Jongens pup A2 60m ver bal punten
1 Jesse Edwards AV 23 9.0 4.64 40.33 1806
2 Levi Hazes AV 23 8.7 4.17 31.61 1674
3 Bruno Huijbers AV 23 9.0 4.07 27.52 1551
4 Dani Veerman av Monnickendam 9.3 3.92 26.05 1451
5 Douk Mirani av Monnickendam 10.0 4.01 26.66 1367
6 Oskar Bosgraag AV 23 9.4 3.79 21.70 1352
7 Sem Reijnders av Monnickendam 10.0 3.64 28.51 1315
8 Iwan Lautenschutz av Edam 10.0 3.40 30.44 1289
9 Tabi Weiland Atos 9.5 3.61 18.18 1250
10 Abel Westland AV 23 9.8 3.12 28.85 1245
11 Kim Leiva av Edam 9.9 3.35 25.96 1241
12 Ward Melchers Zaanland 10.2 3.53 24.96 1220
13 Jordi Ouwehand av Edam 9.8 3.51 20.73 1220
14 Tim Schouten Zaanland 10.1 3.38 23.52 1186
15 Jory de Groot av Monnickendam 10.6 3.50 25.81 1171
16 Sven Groot av Edam 10.8 3.11 26.58 1077
17 Mart Grafe Zaanland 10.5 3.31 16.78 1022
18 Rick Brouwer Popkens Atos 10.6 3.07 17.51 972
19 Borys Ronkowski AV 23 10.8 3.10 16.95 944
20 Melle Ast AV 23 10.5 2.97 15.12 928
21 Mark Pannekeet av Edam 11.2 2.75 10.59 717
22 Jona Delft Zaanland 16.04 259
Jongens pup A1 60m ver kogel punten
1 Fabian Pusceddu Atos 9.2 3.86 6.71 1508
2 Johan van den Hogen av Edam 9.6 3.78 7.52 1472
3 Jasper Oskam AV 23 9.4 3.82 6.75 1468
4 Amin Lopez AV 23 9.4 3.51 6.79 1408
5 Jesse Buhrs av Edam 10.1 3.56 7.53 1352
6 Daan Wagenaar AV 23 9.6 3.60 5.93 1343
7 Anderson Conceicao-Santos AV 23 10.6 3.50 8.60 1330
8 Kick de Ruig AV 23 9.7 3.54 6.17 1329
9 Sjoerd Nicolai Waterland 9.7 3.51 5.88 1306
10 Michel Bosse Atos 9.9 3.22 6.79 1272
11 Daan Woldring AV 23 10.1 3.68 5.61 1262
12 Torben van Kolfschoten AV 23 9.7 3.53 4.77 1236
13 Melvin Smit Zaanland 10.3 3.35 6.16 1203
14 Lars van Driel av Edam 10.5 3.38 6.19 1184
15 Max Guit av Edam 10.8 3.43 5.88 1136
16 Niels de Ruiter AV 23 10.7 3.04 5.68 1058
17 Amine Mohammadi Atos 10.7 2.81 4.67 944
18 Stein Fransen Waterland 10.8 2.93 4.20 921
Jongens pup B 40m hoog kogel punten
1 Marnix Kolkman av Edam 6.5 1.25 6.90 1597
2 Tomas Plokhotniuk Atos 6.6 1.20 6.10 1488
3 Job Geerds AV 23 6.6 1.15 5.67 1424
4 Jelle Hooyberg av Edam 6.7 1.10 5.77 1373
5 Diede Mieras AV 23 6.9 1.05 6.40 1330
6 Dante Pusceddu Atos 7.0 1.00 5.90 1242
7 Quinn Vlak av Edam 6.7 0.95 5.42 1240
8 Sam Reukers av Edam 7.2 0.95 5.19 1120
22 Daan Lunding AV 23 7.1 0.95 4.73 1109
10 Joeij Chin-Fo-Sieeuw Atos 7.6 1.00 4.23 1014
11 Frank de Groot Atos 7.6 0.90 5.21 1009
12 Ali van Beek Barakat av Monnickendam 7.6 0.90 5.16 1006
13 Luca Bakrac AV 23 7.5 0.90 4.86 1004
14 Bas Ydema AV 23 7.4 0.85 4.91 989
15 Jouad Naitrrami Atos 7.9 1.00 3.92 939
16 Lucas Breuker AV 23 8.0 0.90 5.00 928
17 Rens Kannegieter AV 23 7.5 0.90 3.78 925
18 Dennis Patiwael Atos 7.8 0.90 4.29 911
19 Mikk Verheul AV 23 7.7 0.75 4.84 857
20 Jasper Bookelman Waterland 8.5 0.95 4.09 825
21 Daan Schurink av Edam 1.00 4.10 619
Jongens pup C 40m ver bal
1 Jesse Brouwer Popkens Atos 6.9 3.25 18.37 1183
2 Joshua Bisseker AV 23 7.1 3.28 19.99 1171
3 Seb Wals Waterland 7.4 3.35 22.44 1161
4 Lario Sedic AV 23 7.3 2.95 26.38 1149
5 Kay Veerman av Monnickendam 7.6 3.00 17.02 977
6 Jim Dingemanse AV 23 7.7 3.03 17.70 976
7 Samuel Wilhelm AV 23 7.6 2.93 16.65 957
8 Dennis Alberts Atos 7.7 2.87 16.98 933
9 Julian Jonkmans AV 23 7.6 3.00 14.11 930
10 Lars Buhrs av Edam 8.1 2.68 23.07 916
11 Felipe Mioch AV 23 7.5 2.55 16.69 900
12 Stan Lucassen Atos 7.7 2.46 16.91 850
13 Enar Bas av Monnickendam 7.7 2.34 16.96 827
14 Dennis Dullemond AV 23 8.7 2.19 10.89 541
15 Finnian Borst av Monnickendam 8.9 2.34 375
Jongens Minipup 40m ver bal punten
1 Robin Mol av Monnickendam 7.7 2.75 17.61 919
2 Leandro Ouwehand av Edam 8.0 2.39 14.72 751
3 Morris Witkam AV 23 8.3 2.50 14.85 730
4 Thomas Fructus AV 23 8.2 2.35 15.04 718
5 Benjamin Boermans Atos 8.4 2.16 17.06 681
6 Stefano Pusceddu Atos 8.1 2.33 11.20 663
7 Shanti Heijm av Monnickendam 9.4 1.89 8.18 337


startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 04.07.2011