Pupillen competitie regio 1-3-4
18 juni 2011
Santpoort
Org: Suomi

Meisjes pupillen A(2e jrs) 60m ver kogel ptn
1 Lisanne Schoonebeek av Castricum 8.8 4.49 8.25 1792
2 Sophie Jebose AAC 8.8 4.52 7.57 1762
3 Merit Schuurman AAC 8.9 4.06 6.92 1614
4 Kiki Rozemeijer Soumi 9.0 4.14 6.81 1605
5 Puck de Waard Trias 9.4 3.84 7.41 1510
6 Marit Vorstman AAC 9.3 3.82 6.39 1464
7 Sarah Dekker Trias 9.5 3.84 6.32 1431
8 Pascalle van Westerop av Castricum 9.7 3.65 7.27 1416
9 Marit Schouwstra AAC 9.3 3.60 5.79 1383
10 Vanity Klarenbeek Zaanland 9.5 3.51 5.99 1344
11 Ilse Zonneveld Atos 9.6 3.76 5.18 1326
12 Kim de Lange Soumi 9.8 3.58 6.01 1313
13 Coosje Boom Trias 10.1 3.45 7.12 1307
14 Esmee de Jong Trias 9.5 3.54 5.31 1307
15 Quinty Welling Atos 10.3 3.52 7.22 1299
16 Anne Yaska Zaanland 9.4 3.52 4.90 1291
17 Britt Agasi Trias 9.5 3.43 5.35 1288
18 Isa Korsen Soumi 10.0 3.44 5.83 1243
19 Jael Aalbers Atos 10.4 3.27 7.24 1237
20 Sophie Linotte Soumi 9.7 3.36 4.50 1183
21 Cherida Huis in't Veld Soumi 10.1 3.30 5.13 1155
22 Jikke Valk Zaanland 9.9 3.20 4.99 1155
23 Silvia Alberts Atos 10.1 3.07 5.56 1137
24 Indy Post Soumi 10.2 3.22 5.27 1134
25 Silke Ebels av Castricum 10.6 3.07 5.53 1067
26 Sanne Oosterhoorn Zaanland 10.5 2.72 3.87 894
27 Margje Horning Atos 10.9 2.82 3.49 832
Meisjes pupillen A(1e jrs) 60m hoog bal ptn
1 Anna Roelofs Soumi 9.0 1.30 24.96 1549
2 Ismay Bohr AAC 9.1 1.15 19.62 1351
3 Nina Vens AAC 9.7 1.20 22.88 1333
4 Nika van der Meer AAC 9.4 1.05 14.28 1144
5 Yanniek Bouwer Trias 10.0 1.05 16.78 1091
6 Meike Hartog Zaanland 10.4 0.95 16.26 954
7 Jehanne Vermeij AAC 10.6 1.00 15.25 947
8 Dora Kruistum av Castricum 10.6 1.05 11.46 919
9 Maud Muller AAC 10.7 1.00 11.54 870
10 Rosa Lucassen Atos 11.4 0.95 12.31 764
11 Sabine Kamstra Trias 11.6 0.95 12.07 737
12 Berber Siersma Atos 11.1 0.90 10.45 726
13 Sarian Foederer AAC 11.9 0.90 14.62 712
14 Iris Dado AAC 12.5 0.85 8.49 501
Meisjes pupillen B 40m ver bal ptn
1 Afra Jiya Atos 6.5 3.77 23.88 1453
2 Nienke Madderom Trias 6.7 3.27 12.13 1130
3 Iris Croux Trias 6.8 3.35 12.43 1128
4 Jip de Waard Trias 7.3 3.34 14.30 1056
5 Yvonne van den Eeckhout Soumi 7.0 3.13 13.00 1052
6 Pleunie Burgering Trias 7.4 3.13 16.89 1038
7 Ezinwa Geoffrey Atos 7.3 2.76 17.10 985
8 Roos Doorson Atos 7.3 3.09 12.60 977
9 Megan Corzillius Zaanland 7.3 2.85 10.88 898
10 Kee van der Gerven Atos 7.7 2.85 10.74 823
11 Nova Grimminck Zaanland 7.5 2.67 10.74 822
12 Mette Noldes Atos 7.9 2.62 14.48 809
13 Chimene Schuurman Zaanland 7.9 2.86 10.78 792
14 Ilse Boon AAC 7.5 2.48 10.07 771
15 Lisa Pallada av Haarlemmermeer 7.7 2.79 7.89 752
16 Mijntje Kooij Zaanland 8.1 2.59 9.99 691
17 Anouk Edwards van Muijen AAC 8.2 2.56 9.63 662
18 Josephine Bockstael av Haarlemmermeer 8.0 2.40 7.61 618
19 Noushka Karlas Zaanland 8.4 2.34 9.73 590
20 Tamia van Waveren av Monnickendam 8.6 9.47 371
Meisjes pupillen C 40m ver bal ptn
1 Livia Rosenthal Soumi 7.2 3.05 16.78 1058
2 Lieke Wehrung AAC 7.5 2.93 12.24 902
3 Sarah Kopers Zaanland 7.4 2.44 14.76 866
4 Meinou Janssen Atos 7.9 2.71 12.66 796
5 Rosie Schotvanger av Haarlemmermeer 8.2 2.56 12.58 718
6 Kyra Agasi Trias 8.1 2.34 11.38 668
7 Isa Oosterhoorn Zaanland 8.3 2.32 11.98 644
8 Anna Carnas Trias 8.5 2.18 14.92 638
9 Shenna Miettinen av Castricum 7.8 2.42 6.42 626
10 Lotte Verdonkschot av Castricum 8.3 2.13 12.80 621
11 Evi Oosterink Trias 8.3 2.44 6.74 559
12 Kim Tervoort Trias 8.5 2.20 7.99 511
mini meisjes pup 40m ver bal ptn
1 Bente Madderom Trias 7.4 2.92 10.83 893
2 Anna Jebose AAC 8.1 2.63 12.71 750
3 Lara Vens AAC 8.0 2.63 11.56 744
4 Kim Vogt AAC 8.6 2.26 10.03 552
5 Corina Schoorl Soumi 9.5 2.61 11.01 528
6 Nena Schuijt av Castricum 8.3 2.20 7.09 520
7 Ayana Heijm av Monnickendam 9.6 2.30 8.66 408
8 Erin van Alten AAC 9.1 2.45 4.35 388
9 Shanti Heijm av Monnickendam 9.3 2.05 6.79 349
10 Nadesh Liefhebber Trias 9.5 2.09 6.64 331
Jongens pupillen A(2e jrs) 60m ver kogel ptn
1 Joran Kooij av Castricum 8.9 4.03 8.54 1697
2 Justin Balm Soumi 9.2 4.12 7.73 1617
3 Jay Beelen Trias 8.9 4.13 5.70 1554
4 Dani Veerman av Monnickendam 8.9 3.78 6.84 1553
5 Viktor Bakker Soumi 9.2 3.62 7.76 1519
6 Ide Fokkink Soumi 9.2 3.78 6.71 1492
7 Sem Reijnders av Monnickendam 9.4 3.75 6.79 1456
8 Marijn Wigchert Soumi 9.5 3.66 7.14 1443
9 Michel van den Hoven Trias 9.4 3.71 6.59 1437
10 Tabi Weiland Atos 9.1 3.71 5.53 1423
11 Paul Hootsmans Soumi 9.3 3.43 6.89 1415
12 Said Reza Haskemi Soumi 9.7 3.65 7.05 1403
13 Douk Mirani av Monnickendam 10.0 3.76 7.32 1396
14 Pim Pallada av Haarlemmermeer 9.4 3.39 5.10 1279
15 Jory de Groot av Monnickendam 10.3 3.46 6.85 1266
16 Koen Kroep Soumi 9.9 3.15 6.54 1244
17 Paolo Pantano AAC 10.0 3.40 5.56 1218
18 Seim Mol av Castricum 10.4 3.40 5.87 1182
19 Luuk Peterse Trias 10.0 3.28 4.71 1137
20 Lucas Cohen AAC 10.8 3.25 6.35 1128
21 Rick Brouwer Popkens Atos 10.1 3.08 4.75 1085
22 Paul Foederer AAC 10.6 5.84 755
Jongens pupillen A(1e jrs) 60m hoog bal ptn
1 Ezra Verboom av Haarlemmermeer 9.4 1.20 31.31 1483
2 Stan Nijhuis Trias 9.5 1.25 28.86 1476
3 Sven Buijs AAC 9.1 1.15 19.77 1353
4 Gijs Hopman Trias 9.7 1.15 26.74 1345
5 Fabian Pusceddu Atos 9.2 1.00 25.31 1299
6 Melvin Smit Zaanland 10.2 1.00 31.19 1213
7 Maarten Slebos Soumi 10.2 1.05 22.15 1139
8 Twan Bosschaart Trias 10.2 1.10 17.66 1112
9 Dani Jonker av Castricum 9.8 1.05 13.97 1076
10 Yair Ben-Jacov av Castricum 10.3 0.95 23.18 1066
11 Marijn Sluis Soumi 10.0 1.00 17.52 1065
12 Kasper Vrolijk av Castricum 10.4 1.00 21.37 1064
13 Vincent de Jong Soumi 10.9 1.05 20.35 1022
14 Ezra Ben-Belkacem AAC 10.1 0.95 16.75 1003
15 Floris Belle Trias 9.5 0.85 15.05 994
16 Hein Pieters AAC 9.7 1.00 10.22 986
17 Bas de Kort Trias 11.5 0.90 14.53 753
18 Lucas Rib AAC 12.3 0.85 20.41 722
Jongens pupillen B 40m ver bal ptn
1 Tomas Plokhotniuk Atos 6.5 3.83 27.63 1511
2 Stein Liefhebber Trias 6.7 3.42 22.55 1319
3 Tijs Haanappel Trias 7.0 3.54 25.13 1312
4 Jens Oosterink Trias 6.9 3.40 18.26 1211
5 Frank de Groot Atos 7.4 3.44 18.04 1117
6 Wietze Kuyl Trias 7.3 3.28 18.77 1114
7 Arjan Schoorl Soumi 7.5 3.26 21.36 1109
8 Bakarat van Beek av Monnickendam 7.3 3.16 19.92 1106
9 Sirito Mathijssen AAC 7.1 3.19 15.18 1081
10 Casper Peterse Trias 7.1 3.00 16.18 1059
11 Floris Snel Trias 7.2 3.19 13.06 1025
12 Joeij Chin-Fo-Sieeuw Atos 7.3 2.89 15.09 979
13 Nicky Jans Soumi 7.5 3.00 15.28 968
14 Jouad Naitrrami Atos 7.4 3.08 11.36 935
15 Jarno Berrevoets Soumi 7.3 2.95 11.76 934
16 Dennis Patiwael Atos 7.8 2.82 13.89 857
17 Sten den Hartog Soumi 7.7 2.71 12.84 833
18 Sam Plug Soumi 8.4 2.52 21.30 815
19 Thijs van Krijgsman van Spangenberg Soumi 8.1 2.82 11.33 763
20 Daan Kemmer av Haarlemmermeer 7.7 2.44 11.26 751
Jongens pupillen C 40m ver bal ptn
1 Kalle Veldhuisen av Castricum 7.2 3.13 28.35 1229
2 Tobias Vrolijk av Castricum 7.1 3.20 21.89 1182
3 Jesse Brouwer Popkens atos 7.1 2.80 20.38 1081
4 Brent Schavemaker Soumi 7.2 2.89 20.47 1080
5 Mike van Sleeuwen Soumi 7.5 3.06 17.59 1015
6 Kay Veerman av Monnickendam 7.3 2.59 20.68 1003
7 Stan Lucassen Atos 7.7 2.80 22.46 997
8 Ivar Schuijt av Castricum 7.6 2.83 19.47 979
9 Siem Bosch av Haarlemmermeer 7.3 2.97 12.12 945
10 Mike Wortel Trias 7.5 2.40 18.50 897
11 Wessel Mooij av Castricum 8.0 2.32 21.90 844
12 Dennis Alberts atos 7.7 2.30 15.35 794
13 Job Callenbach Soumi 7.7 2.13 10.24 669
14 Tom Bloemers Soumi 2.85 17.05 562
15 Koen Haanappel Trias 8.2 15.03 529
16 Lars Tervoort Trias 8.7 2.17 8.96 498
17 Finnian Borst av Monnickendam 7.9 334
mini jongens pup 40m ver bal ptn
1 Robin Mol av Monnickendam 7.7 2.77 15.59 892
2 Finn Ruijsink Trias 8.5 2.70 13.34 715
3 Hugo Blankestijn av Castricum 9.0 2.28 14.48 583
4 Stefano Pusceddu Atos 8.7 2.17 4.62 392


startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 19.06.2011