Pupillen competitie regio 1-3-4
18 juni 2011
Warmenhuizen
Org: Nova

Meisjes pupillen A(2e jrs) 60m ver kogel ptn
1 Melanie Dirker Noordkop 8.9 3.86 7.01 1579
2 Bregje Dekker Nova 9.3 4.12 5.79 1487
3 Lotte Runia SAV 9.4 3.76 7.02 1472
4 Judie Jonker Hera 9.4 3.96 6.04 1453
5 Evelien Bouma Hylas 9.1 3.87 5.08 1426
6 Monique Schoen av Wieringermeer 9.2 3.82 5.27 1410
7 Isa Raadgers Noordkop 9.3 3.59 6.08 1399
8 Gitte Schelfhout Hera 9.2 3.65 5.30 1378
9 Anouk de Niet Hera 9.4 3.41 6.01 1342
10 Manon Buter TAS 82 9.8 3.45 6.92 1341
11 Fleur Chatillon Hera 9.3 3.19 6.18 1325
12 Michelle van Dort Hylas 9.8 3.70 5.82 1325
13 Lotte van Diepen SAV 9.8 3.60 5.55 1288
14 Femke Sikkink SAV 9.9 3.66 5.44 1277
15 Mette Volkers Hylas 9.6 3.41 5.47 1275
16 Noa Zoon Noordkop 9.7 3.40 5.12 1234
17 Sophie van den Berg TAS 82 10.1 3.25 4.78 1121
18 Lisanne de Wilde Hylas 10.3 3.36 4.70 1109
19 Leonie Wierenga SAV 10.5 3.28 4.70 1066
20 Bente Schoonewille Hera 10.2 3.01 4.37 1030
21 Amber Kunne SAV 11.0 2.96 5.96 1021
22 Maartje van der Thiel SAV 9.5 6.55 958
23 Annemarijn de Jong av Wieringermeer 11.5 2.96 5.48 933
24 Laura Appelman SAV 11.0 2.84 4.86 926
25 Anouk Bakker SAV 11.8 2.72 4.39 778
26 Britt Stammes nova 7.09 471
Meisjes pupillen A(1e jrs) 60m ver bal ptn
1 Noortje Herrijgers Hera 9.4 3.35 12.79 1128
2 Julia Krajenbrink Hylas 9.5 3.43 12.81 1128
3 Linda Schipper Nova 9.8 3.29 17.29 1126
4 Jasmijn Baptist Texel 9.5 3.23 14.37 1115
5 Aniska Sinnige SAV 10.3 3.13 23.25 1105
6 Iris Glas TAS 82 10.2 3.25 19.90 1097
7 Frouke Beukema Noordkop 10.1 3.16 18.20 1069
8 Amy Bakker SAV 9.9 3.10 16.30 1058
9 Nina van Diepen Hera 9.7 3.18 13.15 1052
10 Mirthe Jansen Dokev 10.5 3.16 16.44 987
11 Vere Tavenier Hera 10.3 3.21 13.28 972
12 Lean Hamburg Noordkop 10.5 2.95 17.34 959
13 Maayke Beukema Noordkop 10.2 2.76 15.48 933
14 Sanne van Rijn Nova 10.7 2.80 18.79 924
15 Marieke Witte Texel 9.9 2.91 10.43 918
16 Bente Heilig SAV 10.3 2.83 13.82 905
17 Madelon van 't Hoff SAV 10.3 2.82 13.59 899
18 Milou de Ruyter Texel 10.5 2.92 10.23 831
19 Laura van Galen Hylas 10.9 2.80 12.28 795
20 Julia Knot Hera 10.7 2.86 9.90 786
21 Britt Honig Hylas 10.7 2.72 10.62 773
22 Wiesje Groot SAV 10.9 2.76 11.10 765
23 Floor Huisman Texel 10.8 2.66 10.63 748
24 Rosaline van der Putten av Wieringermeer 11.2 2.99 9.67 747
25 Amber van der Putten Hera 10.8 2.51 12.05 744
26 Denice Bromlewe Noordkop 11.0 2.45 12.59 717
27 Liz Soliman Noordkop 11.6 2.52 14.33 692
28 Jade Iliohan av Wieringermeer 11.5 2.52 11.16 647
29 Amanda Jansen TAS 82 10.8 2.91 633
30 Jaimy Meyer av Wieringermeer 11.5 2.43 9.63 599
31 Leonie Braakman SAV 11.2 2.14 9.48 573
32 Vivienne Jansen TAS 82 11.0 2.51 528
33 Lotte Buijsman SAV 11.6 2.01 10.78 527
34 Eva Visser Hylas 11.9 2.02 8.80 457
35 Lisa Driesse Hylas 1.80 78
Meisjes pupillen B 40m ver bal ptn
1 Tosca van der Flier Hera 6.7 3.72 24.28 1402
2 Mirre Gielen TAS 82 6.3 3.23 21.38 1361
3 Lysanne Zaal Hera 7.1 3.50 13.00 1106
4 Irene Baars Noordkop 7.4 3.15 17.16 1046
5 Lisette Doodeman Nova 6.7 3.06 9.34 1034
6 Robin van Veen Hera 7.1 2.70 12.97 946
7 Luna Bakker Hera 7.5 2.88 13.54 915
8 Lisa Church Nova 7.6 3.07 11.97 907
9 Noa Stoop Hylas 7.8 2.90 15.33 896
10 Rosa Kuin Hera 7.6 2.71 14.55 880
11 Cindy ten Have Noordkop 7.8 2.90 13.24 861
12 Noa de Moel TAS 82 7.8 2.66 15.24 847
13 Suzanne de Wit Noordkop 7.7 2.52 15.56 841
14 Demi Kunne SAV 7.8 2.89 11.63 831
15 Annika Boogaard SAV 7.8 2.76 11.52 803
16 Isis Jansen Hylas 8.1 2.60 15.85 797
17 Britt de Niet Hera 8.1 2.59 11.71 724
18 April Toebak Hylas 7.6 2.40 8.03 694
19 Sarah Stoop Nova 8.0 2.50 7.47 634
20 Emma van Bemmel Noordkop 8.4 2.29 10.55 596
21 Kara Zwagemaker SAV 9.2 2.38 12.98 553
22 Chloe Schekkerman Hylas 10.0 2.03 10.99 358
Meisjes pupillen C 40m ver bal ptn
1 Meike Kruijer Nova 7.0 2.98 24.18 1188
2 Noah Verduin TAS 82 7.2 2.82 17.23 1019
3 Kess Androg Noordkop 7.4 2.79 17.30 976
4 Dunsi Schuurman Hylas 7.7 2.90 17.33 945
5 Ella Mosselman SAV 7.5 2.76 14.37 905
6 Tessa van der Wulp Noordkop 7.8 2.83 13.43 851
7 Veronique Bruin av Wieringermeer 7.9 2.41 12.98 742
8 Jade Glas TAS 82 7.8 2.40 11.68 734
9 Nina Kruijer Hylas 7.7 2.51 9.62 733
10 Renske Kamermans Hera 7.8 2.47 10.38 723
11 Fee Mok SAV 8.1 2.48 12.84 722
12 Luca Hageman Hera 8.2 2.41 10.33 646
13 Marly Butcher TAS 82 8.0 2.18 10.30 630
14 Maaike Mathlener Hera 8.3 2.35 9.38 600
15 Myrthe van Walsum Hera 8.5 2.24 7.34 504
16 Bodil Maijenburg Hylas 9.0 1.92 7.67 381
Meisjes Minipupil 40m ver bal ptn
1 Lara Smits Noordkop 8.3 3.01 18.10 882
2 Femke Wabeke Nova 7.9 2.72 10.29 754
3 Eline Witte Hera 8.7 2.35 9.35 542
4 Marit Schoemaker ARO 88 9.4 1.55 8.91 285
Jongens pupillen A(2e jrs) 60m ver kogel ptn
1 Bastiaan Church Nova 8.9 4.21 7.60 1682
2 Joran Timmerman Hera 8.9 3.66 6.16 1489
3 Patryk Cieplik Hylas 9.3 3.91 6.33 1478
4 Vincent Buringa Hylas 9.4 3.87 6.56 1467
5 Noah Baaren TAS 82 9.4 3.76 6.87 1463
6 Dean Niesten Hera 9.3 3.69 5.67 1393
7 Julien Karsten Nova 9.4 3.68 5.89 1388
8 Robin Zut Nova 9.7 3.66 6.67 1383
9 Jari Sijtsma av Wieringermeer 9.4 3.36 5.86 1322
10 Ralph Iliohan av Wieringermeer 9.8 3.48 6.40 1316
11 Tom Koopman Noordkop 9.7 3.45 5.86 1292
12 Michiel Lohse Texel 9.7 3.48 5.42 1270
13 Teun Beers Nova 9.9 3.52 5.24 1236
14 Soerik Geervliet Noordkop 10.0 3.12 5.84 1180
15 Steven de Moel Nova 9.8 3.44 4.41 1178
16 Joep van der Wulp Noordkop 9.8 3.17 4.87 1156
17 Jasper Luyt Hera 10.0 3.18 4.98 1136
18 Jarne Kompier Texel 10.6 3.20 5.59 1097
19 Tijn Gielen TAS 82 11.0 3.00 6.51 1063
20 Jeroen de Wolf Hylas 10.7 2.96 5.15 1007
21 Thion Glasbergen TAS 82 10.5 2.70 5.50 1004
22 Robin Pronk ARO 88 10.9 3.03 5.16 997
23 Wen Pijpers ARO 88 10.5 2.85 4.90 994
24 Jesse Jongerden Hylas 11.7 2.87 6.29 944
25 Kay Schekkerman Hylas 11.2 2.65 5.81 927
Jongens pupillen A(1e jrs) 60m ver bal ptn
1 Djoao Lobles Noordkop 8.5 3.83 25.18 1570
2 Jort Tiessen Noordkop 8.9 3.75 29.25 1526
3 Jan Kalverdijk Hera 8.9 3.31 26.91 1411
4 Jeremy van der Mee Noordkop 9.1 3.65 19.36 1343
5 Brecht Lagerweij Hera 9.7 3.11 26.20 1226
6 Joost Keizer Hera 9.1 3.18 15.64 1193
7 Mark Dekker Hylas 9.2 3.05 17.17 1173
8 Kick van Leeuwen Dokev 10.0 3.22 18.88 1105
9 Youri Dekker Nova 10.1 3.20 20.06 1103
10 Sem Gombault Noordkop 10.7 3.08 27.52 1095
11 Sten Stroet Hera 10.6 3.01 22.79 1035
12 Maarten Schouten Hylas 10.2 2.84 17.22 976
13 Sebastiaan San Jose Hera 10.1 2.94 14.87 973
14 Luuk Veldman Hylas 10.1 3.19 11.94 972
15 Mitchell Kampert Noordkop 10.9 3.03 17.38 924
16 Ryan van der Veer Hera 11.0 2.75 21.98 921
17 Sam Wever Nova 10.6 2.88 16.57 920
18 Dave Schoemaker ARO 88 10.9 2.88 18.38 909
19 Joshua van der Voort Texel 11.4 2.62 17.93 792
20 Timo Schotten Hylas 11.2 2.57 11.63 701
21 Loek Timmer SAV 11.2 2.52 10.82 675
22 Pieter Karel SAV 11.3 2.47 11.21 661
23 Aydan Dam Hylas 11.6 2.65 10.76 654
24 Arne de Jong Hylas 11.3 2.57 9.80 653
25 Melle Peer Noordkop 11.4 2.82 6.54 620
26 Luuk Nijssen Hylas 11.4 2.48 8.96 607
Jongens pupillen B 40m ver bal ptn
1 Jochem van Dijk Dokev 6.7 3.83 25.41 1438
2 Tijmen Jansen Dokev 7.1 3.39 25.55 1267
3 Romello Christiaan Hera 7.0 3.34 24.64 1265
4 Jasper Koerts Texel 7.4 3.15 33.47 1253
5 Justin Groot Hylas 7.5 3.64 24.19 1223
6 Koen Hoedjes Hera 6.9 3.22 21.23 1218
7 Aris Beers Nova 7.5 3.24 26.03 1166
8 Yannick Hageman Hera 7.4 3.23 22.37 1136
9 Karsten de Roo Hylas 7.1 2.78 21.91 1098
10 Nils Rabbeljee Dokev 7.5 3.28 19.38 1086
11 Amanuel Hensen Hera 7.0 2.94 17.05 1080
12 Tim Buschman Dokev 7.5 2.89 22.53 1051
13 Ties van het Riet Hylas 7.3 3.15 15.95 1045
14 Jens Hierck Hera 7.5 2.89 21.79 1041
15 Jelle Wittink Hylas 7.3 2.80 17.41 998
16 Mart Kikkert Texel 7.6 2.80 18.35 957
17 Indy Capricorne Hylas 7.3 2.88 13.75 955
18 Sten van Uitert Hera 7.9 2.93 17.24 915
19 Bram de Jong av Wieringermeer 8.0 2.72 17.84 866
20 Mick Oudeman Hera 7.5 2.80 9.92 832
21 Bart Sommer Hylas 8.0 2.59 10.94 725
22 Jesse Visser Texel 8.3 2.29 11.32 626
23 Thijs Visser Texel 8.5 1.97 11.20 531
24 Justin Hoek SAV 8.5 1.66 9.15 428
25 Thomas Geuzenbroek Hylas 9.6 2.10 7.85 350
Jongens pupillen C 40m ver bal ptn
1 Luca van Diepen Hera 7.0 3.19 24.36 1232
2 Jeff Tesselaar Hera 6.8 3.00 18.41 1155
3 Skip Bakker Noordkop 7.2 3.01 22.40 1130
4 Quinn Visser Hylas 7.1 2.95 18.74 1087
5 Milan Bouwer Hylas 7.7 2.77 27.86 1059
6 Gijs Dekker Hylas 7.2 2.75 18.13 1018
7 Eric Rademakers Nova 7.5 2.76 18.62 971
8 Koen Grapendaal Hylas 7.8 2.82 18.33 926
9 Yannick Jong SAV 8.1 2.63 18.67 845
10 Dylan Adriaansen Noordkop 8.0 2.69 15.94 831
11 Justin Dijkstra Hylas 8.0 2.71 15.17 823
12 Kay Ruiter SAV 7.8 2.45 9.02 691
13 Joost van Oers av Wieringermeer 8.0 2.09 13.70 674
14 Lucas van Rijn Nova 8.9 2.38 11.78 569
15 Kamal El Amrani SAV 8.8 2.02 15.01 566
16 Daan van Dorp Hylas 8.6 1.86 8.62 443
17 Max Coevert Hera 9.1 1.98 8.40 396
Jongens Minipupil 40m ver bal ptn
1 Stan Tool SAV 7.8 2.83 27.15 1046
2 Luc van Ruler Noordkop 7.5 2.23 14.86 807
3 Tijn Zeeman Texel 7.9 2.52 11.16 731
4 Jelmer Tiessen Noordkop 8.4 2.49 15.20 718
5 Ravi Raadgers Noordkop 8.0 2.42 11.76 706
6 Ysan Put Hylas 8.2 2.25 13.44 671
7 Shane Baars Noordkop 8.6 2.46 10.65 604
8 Rik Grapendaal Hylas 8.9 2.28 14.49 597
9 Ioann Lobles Noordkop 8.3 2.08 10.99 578
10 Brian Wever Nova 9.2 2.26 11.55 503
11 Mike Geel av Wieringermeer 8.9 2.08 11.03 495
12 Thijs Ligthart av Wieringermeer 9.9 1.89 13.64 387
13 Twan Steur SAV 10.5 2.18 11.08 339


startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 19.06.2011