Pupillen competitie regio 1-3-4
18 juni 2011
Beverwijk
Org: DEM

meisjes pup A.2 totaal 60 m sprint verspringen kogelstoten 1000 m
1 Pauline Hondema Lycurgus 1619 9.0 604 4.35 588 6.35 427 4.44.9
2 Eline Schade v Wes DEM 1453 9.7 487 3.92 502 6.98 464 3.55.1
3 Emma de Koning Lycurgus 1444 9.4 535 4.09 536 5.48 373 4.20.9
4 Anouk Schoute Lycurgus 1434 9.5 519 3.87 492 6.28 423 4.41.3
5 Nina van Luijn Nea Volharding 1380 9.4 535 3.46 410 6.47 435 3.48.0
6 Shanna Mol Lycurgus 1366 9.6 503 3.82 482 5.61 381
7 Kim vd Aar DEM 1283 10.0 442 3.74 466 5.51 375
8 Nikki van Wees Nea Volharding 1205 10.1 427 3.35 388 5.75 390
9 Chantionne Blomont Nea Volharding 1148 10.0 442 3.26 370 4.93 336 4.31.4
10 Evelyn Vletter Nea Volharding 1141 10.1 427 3.04 326 5.72 388 4.04.3
11 Chiara Sanna DEM 1118 10.4 386 3.12 342 5.75 390 4.52.4
12 Allisha Schouten Nea Volharding 1091 10.5 372 3.00 318 5.92 401 4.20.6
13 Sandra Uijttenboog Nea Volharding 1080 10.4 386 3.22 362 4.86 332 4.56.4
14 Nynke Kabel Lycurgus 1059 11.1 296 3.06 330 6.44 433 4.53.2
15 Djura Bakker DEM 1058 10.2 413 3.19 356 4.26 289 4.28.2
16 Luna Kok Nea Volharding 1047 10.6 359 3.02 322 5.38 366 4.39.7
17 Maaike Uijttenboog Nea Volharding 898 10.8 333 2.89 296 3.99 269 4.37.6
18 Isabelle Klap Lycurgus 893 11.4 262 2.98 314 4.65 317 4.15.8
19 Dione van Wijk Lycurgus 549 12.1 187 2.55 228 2.41 134 5.00.1
meisjes pup A.1 totaal 60 m sprint hoogspringen balwerpen 1000 m
1 Sienna Klous Lycurgus 1312 9.5 519 1.05 379 27.46 414
2 Simone Winter Lycurgus 1243 9.6 503 1.10 416 20.43 324 4.04.0
3 Lisa bruintjes Lycurgus 1209 9.9 457 1.10 416 21.37 336 4.35.3
4 Inez Bouwen Lycurgus 1159 9.9 457 1.00 342 23.10 360 4.11.8
5 Joy Zaadnoordijk Lycurgus 1146 11.0 308 1.10 416 28.13 422 4.47.4
6 Anouk Haverkort Lycurgus 1098 10.0 442 1.05 379 17.20 277 4.39.3
7 Merel van Herp Lycurgus 1064 10.4 386 1.05 379 18.73 299 3.49.8
8 Femke Janssen DEM 1011 10.4 386 1.00 342 17.62 283 4.11.5
9 Jenna vd Meijden Nea Volharding 993 11.0 308 1.00 342 21.87 343 4.41.5
10 Amber vd Klei Nea Volharding 906 10.4 386 0.90 269 15.54 251 4.35.4
11 Mirte van t Land Lycurgus 891 11.3 273 1.00 342 17.17 276 4.21.9
12 Linda vd Klei Nea Volharding 882 10.1 427 0.90 269 11.75 186 4.02.4
13 Eefje Molenaar Lycurgus 878 10.6 359 0.85 232 17.87 287 5.03.8
14 Fee Molenaar Lycurgus 879 11.0 308 0.95 306 16.45 265 5.03.2
15 Mila Kuller Nea Volharding 808 11.5 250 0.95 306 15.60 252 4.44.0
16 Birthe Poot Nea Volharding 746 11.1 296 0.95 306 9.58 144 4.47.6
17 Shevan Nijman Nea Volharding 739 11.1 296 0.90 269 11.12 174 4.28.2
18 Saartje Gerritsen Nea Volharding 704 11.1 296 0.90 269 9.32 139 5.12.6
19 Julia Koppelaar Lycurgus 651 12.0 197 0.85 232 13.78 222 5.28.0
meisjes pup B totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 1000 m
1 Frederique Kox Lycurgus 1134 6.8 542 2.97 312 17.40 280 4.29.8
2 Iris vd Meer Lycurgus 1107 6.9 521 2.98 314 16.89 272
3 Britt Rodenburg Lycurgus 1102 7.1 480 3.06 330 18.25 292 4.24.2
4 Deborah Leguit DEM 1048 7.2 460 2.87 292 18.50 296 4.14.9
5 Fabienne Muller Lycurgus 1037 7.1 480 2.82 282 17.08 275 4.28.6
6 Nadia Willemse DEM 958 7.3 440 2.85 288 14.26 230 5.07.6
7 Emilie Jacques Nea Volharding 926 7.2 460 2.48 214 15.60 252 4.29.5
8 Ramona de Boer DEM 913 7.4 422 2.83 284 12.95 207 5.01.3
9 Francis v Rookhuiz Nea Volharding 880 7.9 334 2.85 288 16.02 258 4.40.3
10 Mellani Goezinnen Nea Volharding 875 7.7 368 2.59 236 16.83 271 4.26.6
11 Samantha Frinking Lycurgus 857 7.5 403 3.02 322 8.98 132 4.33.9
12 Lara de Boer Lycurgus 820 7.7 368 2.57 232 13.66 220 4.54.5
13 Sabine Schaaper DEM 805 8.0 318 2.56 230 15.96 257 5.12.3
14 Julie Eikelboom Lycurgus 777 7.6 385 2.75 268 8.61 124 4.17.6
15 Mei Qi Janssen Lycurgus 779 7.8 351 2.57 232 12.29 196 5.22.4
16 Esmee vd Wal Lycurgus 746 7.6 385 2.65 248 8.11 113 4.52.2
17 Floor kaagman Lycurgus 736 7.9 334 2.52 222 11.42 180
18 Yoelle Schade v Westrum DEM 716 8.4 257 2.52 222 14.69 237 4.59.9
19 Rosalinde Wuck Nea Volharding 674 8.5 243 2.37 192 14.83 239 4.59.4
20 Chiara Schram DEM 669 8.4 257 2.48 214 12.40 198
21 Amma Dijkman Lycurgus 661 8.2 287 2.31 180 12.18 194 5.35.1
22 Sophie v Assema Nea Volharding 591 8.3 272 2.27 172 9.72 147 5.08.0
meisjes pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Thyra Verweij Nea Volharding 1055 6.9 521 3.10 338 12.31 196 2.24.2
2 Bo vd Aar DEM 999 7.5 403 3.07 332 16.37 264 2.30.5
3 Rosaly Zomerdijk Nea Volharding 984 7.2 460 2.96 310 13.35 214 2.30.0
4 Gwen Broek Nea Volharding 922 7.4 422 2.85 288 13.21 212 2.31.9
5 Julia Jongejeugd Nea Volharding 919 7.7 368 2.76 270 17.47 281 2.41.2
6 Laura Wilde Nea Volharding 881 7.0 500 2.52 222 10.33 159 2.28.9
7 Marit Bout Nea Volharding 861 7.5 403 2.80 278 11.43 180 2.52.9
8 Noa Zand Lycurgus 850 7.7 368 2.80 278 12.76 204 2.53.3
9 Alba Sanna DEM 801 7.9 334 2.66 250 13.51 217 2.45.6
10 Dagmar Poot Nea Volharding 785 7.5 403 2.51 220 10.46 162 2.47.5
11 Marit Kaptein Nea Volharding 766 7.7 368 2.64 246 9.97 152 2.38.4
12 Kim Balder Lycurgus 751 7.5 403 2.68 254 7.30 94 2.48.1
13 Lieke Middelveen Lycurgus 742 8.4 257 2.48 214 16.86 271 2.44.5
14 Sanne Vermeer Lycurgus 722 8.1 303 2.48 214 12.82 205 2.46.1
15 Marit vd Kamp DEM 710 7.9 334 2.57 232 9.56 144 2.32.7
16 Britt van 't Hoff Nea Volharding 666 8.1 303 2.42 202 10.42 161 2.46.4
17 Mirte Janssen DEM 665 8.5 243 2.42 202 13.67 220 2.43.6
18 Roos Hoff Lycurgus 649 8.2 287 2.58 234 8.81 128 2.50.0
19 Emma Lans Lycurgus 642 8.0 318 2.32 182 9.50 142 2.26.1
20 Silvia Bloemendaal Nea Volharding 607 7.6 385 1.83 84 9.28 138 2.31.5
21 Laila Amrani DEM 611 8.7 215 2.45 208 11.89 188
22 Misha Klein DEM 590 8.4 257 2.22 162 10.96 171 2.52.7
23 Amber Tuinstra DEM 540 8.9 189 2.22 162 11.90 189 2.47.2
24 Elisa Babucci Nea Volharding 528 8.4 257 2.29 176 7.31 95 2.42.1
25 Femke Koning Lycurgus 505 8.7 215 2.24 166 8.63 124 3.02.3
26 Frederique Kreffer Nea Volharding 474 8.8 202 2.10 138 9.10 134 2.39.2
27 Robin Kuller Nea Volharding 424 9.0 176 2.25 168 6.70 80 3.00.6
28 Demi Vos DEM 419 8.8 202 2.12 142 6.50 75 4.29.7
29 Laurine vd Wiele Lycurgus 365 9.3 139 2.12 142 6.86 84 3.06.9
30 Kelsey Tuinstra DEM 344 9.2 151 1.92 102 7.15 91
meisjes pup mini totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Mare Walta DEM 718 8.2 287 2.33 184 15.31 247
2 Danila Blokzijl Lycurgus 703 8.1 303 2.64 246 10.10 154 2.52.5
3 Danique Schram DEM 679 8.0 318 2.54 226 9.16 135 2.42.2
4 Anna vd Kamp DEM 570 8.9 189 2.35 188 12.13 193 2.45.7
5 Zoe Keasberry Lycurgus 554 8.7 215 2.12 142 12.36 197 2.49.1
6 Vera Steding Lycurgus 511 8.2 287 2.40 198 4.66 26 3.01.9
7 Marieke Glorie DEM 407 8.7 215 2.02 122 6.27 70 3.08.1
8 Valerie Hagnauer Lycurgus 397 8.6 229 1.97 112 5.74 56 3.13.3
9 Pien Kramer Lycurgus 393 9.4 127 1.91 100 10.69 166 3.01.6
10 Sofie bruintjes Lycurgus 360 9.3 139 2.02 122 7.51 99 3.25.5
11 Samira v Rookhuize Nea Volharding 353 9.1 163 1.72 62 8.80 128 2.58.4
12 Tania Willemse DEM 217 10.0 62 1.67 52 7.69 103 3.53.2
13 Isa Schram DEM 203 10.0 62 1.71 60 6.72 81 3.12.4
14 Isabella de Graaf DEM 1 11.7 1
jongens pup A.2 totaal 60 m sprint verspringen kogelstoten 1000 m
1 Perry Plugge Lycurgus 1689 8.9 623 4.15 548 7.94 518 3.36.2
2 Bas Hoonhout Nea Volharding 1670 8.8 641 4.21 560 7.06 469 3.38.4
3 Jesse Pupping Lycurgus 1655 9.2 569 4.14 546 8.36 540 4.10.9
4 Casper vd Top Lycurgus 1586 9.0 604 3.91 500 7.29 482 3.48.4
5 Sem Haan Nea Volharding 1498 9.5 519 3.65 448 8.19 531 4.04.3
6 Finn Schmidt Nea Volharding 1469 9.7 487 3.65 448 8.25 534 4.25.3
7 Bas v Dijk Lycurgus 1453 9.5 519 3.79 476 6.86 458 4.15.2
8 Olle Bosma Lycurgus 1400 9.8 472 3.70 458 7.08 470 4.34.2
9 Thomas Arensman Nea Volharding 1390 9.4 535 3.60 438 6.18 417 4.07.1
10 Mats Heine Lycurgus 1364 9.4 535 3.66 450 5.58 379 4.04.1
11 Marten Voorberg Lycurgus 1227 10.9 321 3.27 372 8.24 534
12 Kyle Mossing Nea Volharding 1212 10.1 427 3.25 368 6.18 417 3.56.8
13 Janek Rijke Lycurgus 1086 11.1 296 3.03 324 7.00 466
14 Lars Heijnen Lycurgus 1002 10.9 321 2.96 310 5.45 371 5.05.6
15 Thijs v Noorloos Lycurgus 917 9.8 472 6.65 445
jongens pup A.1 totaal 60 m sprint hoogspringen balwerpen 1000 m
1 Dre Pinas DEM 1517 9.3 552 1.25 526 29.54 439
2 Raoul vd Laar Nea Volharding 1388 9.5 519 1.20 489 24.68 380 3.49.1
3 Joost v Deudekom Lycurgus 1255 9.8 472 1.10 416 23.64 367
4 Duncan Steenbakker Lycurgus 1254 10.1 427 1.10 416 27.21 411 3.44.5
5 Jarno Gillissen Lycurgus 1234 9.9 457 1.10 416 23.21 361 4.27.4
6 Simen Polman DEM 1196 10.1 427 1.15 452 19.96 317
7 Mats Beentjes DEM 1167 9.9 457 1.10 416 18.36 294
8 Levi v Diest Lycurgus 1166 9.8 472 1.00 342 22.56 352 4.03.9
9 Thomas Mol Lycurgus 1154 10.2 413 1.05 379 23.32 362 3.49.1
10 Marijn Goezinne Lycurgus 1135 10.3 399 1.05 379 22.93 357 4.01.1
11 Dylan Langeveld DEM 1130 10.9 321 1.10 416 25.70 393 3.53.5
12 Bas Steding Lycurgus 1118 9.7 487 1.00 342 18.03 289 4.22.8
13 Thomas Bakker DEM 1109 10.1 427 1.10 416 16.52 266 4.04.1
14 Lars Janssen DEM 1087 10.6 359 1.15 452 17.15 276 4.25.2
15 Stephan Randag Lycurgus 1047 11.0 308 1.10 416 20.42 323 4.28.8
16 Nick Alders DEM 1041 10.6 359 0.90 269 27.33 413 5.05.5
17 Max v Harten Nea Volharding 1007 10.4 386 1.00 342 17.34 279 4.12.0
18 Mees Naber DEM 985 10.5 372 0.95 306 19.29 307 4.52.5
19 Melle Bosgraaf Lycurgus 961 10.6 359 1.00 342 16.12 260 5.05.3
20 Jarno de Vries Nea Volharding 893 10.6 359 0.95 306 14.16 228 4.17.6
21 Patrick Randag Lycurgus 898 12.0 197 1.00 342 23.07 359 4.39.3
22 Matthijs vd Lageweg Lycurgus 871 10.9 321 0.90 269 17.48 281 4.31.9
23 Jeppe de Jager Lycurgus 869 10.7 346 0.90 269 15.76 254 4.31.0
24 Bjorn Bloemendaal Nea Volharding 862 11.4 262 1.00 342 15.98 258 4.21.3
25 Vitto Galati Lycurgus 843 10.9 321 0.85 232 18.13 290 4.33.9
26 Jelle Duineveld Lycurgus 839 11.3 273 0.90 269 18.56 297 4.33.4
27 Thomas Wijkstra Nea Volharding 827 11.1 296 0.90 269 16.23 262 5.14.8
28 Mika Zwart Nea Volharding 755 10.6 359 0.85 232 10.57 164 5.21.2
29 Noah den Ronden Lycurgus 702 12.1 187 0.90 269 15.26 246 5.12.8
30 David Jak Lycurgus 639 13.0 102 0.85 232 19.15 305
31 Koen Dijk Lycurgus 596 11.8 218 0.90 269 7.93 109
jongens pup B totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 1000 m
1 Jelle Schaap DEM 1426 6.7 565 3.40 398 31.70 463 3.49.7
2 Harm Janssens DEM 1421 6.5 611 3.96 510 18.81 300 3.48.1
3 Jeroen vh Hof Nea Volharding 1339 7.2 460 3.42 402 32.97 477 4.06.3
4 Matthijs vd Top Lycurgus 1263 6.9 521 3.17 352 25.49 390 4.01.7
5 Rowan Tuinstra DEM 1193 7.2 460 3.03 324 26.99 409
6 Daan v Meerendonk Lycurgus 1127 7.4 422 3.33 384 20.22 321 4.25.3
7 Bram Klap Lycurgus 1089 7.7 368 2.85 288 29.08 433 4.09.2
8 Nick Ebbelaar Lycurgus 1076 7.2 460 3.14 346 16.79 270 4.21.3
9 Yoursi Nait Aicha Nea Volharding 1073 7.9 334 3.33 384 22.78 355 5.01.3
10 Job Zandberg DEM 1025 7.7 368 3.04 326 21.00 331 4.16.8
11 Piet v Vuuren DEM 1018 7.3 440 3.10 338 14.88 240 4.36.0
12 Cody Bakker Nea Volharding 1006 7.5 403 2.92 302 18.83 301
13 Sam v Dijk Lycurgus 989 7.6 385 2.72 262 21.77 342 4.44.0
14 Jelle Post Lycurgus 894 7.6 385 2.68 254 15.84 255 4.31.8
15 Duuk Rozing DEM 887 7.7 368 2.70 258 16.16 261 4.26.9
16 Mees Tuijn DEM 873 7.3 440 2.51 220 13.25 213 4.25.9
17 Luke Middelwaart Lycurgus 862 7.9 334 2.87 292 14.64 236 4.51.1
18 Huub Rietman Lycurgus 847 8.3 272 2.58 234 21.72 341 4.42.0
19 Mart Schipper Lycurgus 833 7.8 351 2.55 228 15.72 254
20 Jarno Betlem Lycurgus 784 8.1 303 2.65 248 14.46 233 4.34.0
21 Timothy Mulder Nea Volharding 764 7.8 351 2.64 246 10.72 167 4.32.3
jongens pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Kian Macnack DEM 1266 7.2 460 3.10 338 32.12 468 2.23.5
2 Collin Geugjes Nea Volharding 1197 7.4 422 3.23 364 27.23 411 2.20.8
3 Sebastiaan Bonte Lycurgus 1163 7.7 368 3.32 382 27.34 413 2.40.3
4 Kick Plugge Lycurgus 1146 7.6 385 3.10 338 28.15 423 2.32.6
5 Nick Andringa DEM 1114 7.5 403 2.72 262 30.44 449 2.31.1
6 Selle Pupping Lycurgus 858 7.6 385 2.47 212 16.22 261 2.30.8
7 Jasper Zijlstra Lycurgus 858 7.7 368 2.80 278 13.20 212 2.42.9
8 Jasper vd Wetering Lycurgus 854 7.9 334 2.58 234 17.80 286 2.26.3
9 Bjorn v Amsterdam Nea Volharding 842 8.5 243 2.53 224 24.30 375 2.35.2
10 Wassim Beloum Lycurgus 833 8.3 272 2.64 246 19.83 315 2.30.0
11 Nout Heine Lycurgus 794 7.9 334 2.33 184 17.19 276 2.55.3
12 Jerry Bartels Lycurgus 776 7.8 351 2.59 236 11.90 189 3.00.3
13 Yoa Kiel Lycurgus 680 8.6 229 2.47 212 14.84 239 2.47.4
14 Bryan Wassenaar DEM 668 8.7 215 2.66 250 12.72 203
15 Danny den Os Lycurgus 601 8.9 189 2.19 156 15.88 256 3.05.3
16 Sjors Rumping DEM 513 9.7 93 2.44 206 13.30 214
17 Floris Molenaar Lycurgus 476 9.6 105 2.20 158 13.26 213 3.20.2
jongens pup mini totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Wesley Steenbakker Lycurgus 939 7.9 334 2.67 252 22.59 353 2.27.7
2 Sahid Haddache DEM 841 8.0 318 2.25 168 22.72 355 2.26.0
3 Jelle Muller Lycurgus 810 7.8 351 2.75 268 12.03 191 2.38.4
4 Luuk Kooij DEM 772 8.0 318 2.55 228 14.03 226 2.46.7
5 Bart Hoogmoed Lycurgus 764 7.7 368 2.55 228 10.78 168 2.29.1
6 Tobias Janssens DEM 741 7.9 334 2.42 202 12.81 205 2.46.1
7 Ties Arensman Nea Volharding 691 8.5 243 2.15 148 18.75 300 2.59.8
8 Thom Schoorl Lycurgus 646 7.8 351 2.09 136 10.31 159 2.28.9
9 Sam vd Aar DEM 538 8.8 202 1.96 110 14.06 226
10 Thomas Wals Lycurgus 515 8.9 189 2.35 188 9.29 138 3.02.2
11 Koen Lith DEM 490 8.5 243 1.95 108 9.33 139 3.03.2
12 Merijn Maas Lycurgus 487 8.7 215 1.73 64 13.01 208 3.04.6
13 Finn Blakenburg Lycurgus 475 8.9 189 1.92 102 11.67 184
14 Tristan Nijman Nea Volharding 173 10.1 51 1.47 12 7.97 110 3.10.2
15 Sonny Blaas Nea Volharding 196 11.0 1 1.92 102 7.22 93 3.09.0
16 Stijn Uijttenboogaard Nea Volharding 157 9.9 72 1.44 6 6.64 79 2.47.0


startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 20.06.2011