Pupillen competitie regio 1-3-4
18 juni 2011
Amsterdam
Org: AV 23

Meisjes pupillen A(2e jrs) 60m ver kogel ptn
1 Didi Wals Waterland 8.9 4.30 7.76 1709
2 Tessa de Ruiter AV 1923 9.3 4.00 6.82 1525
3 Kayleigh Bok Hollandia 9.5 3.86 5.81 1403
4 Mieke Smit av Edam 9.8 3.71 7.00 1398
5 Jennifer Tuijp av Edam 9.3 3.09 7.14 1362
6 Jane Runderkamp av Edam 9.7 3.55 6.60 1357
7 Rosa Bronsdijk av Edam 9.6 3.49 6.31 1344
8 Lindy van der Wouden Hollandia 9.8 3.61 6.19 1330
9 Mira Mioch AV 1923 9.7 3.59 5.91 1323
10 Diewertje van Kampen Hollandia 10.0 3.68 5.90 1296
11 Rianne Klooster Waterland 10.2 3.53 6.73 1287
12 Sterre de Vreng Hollandia 10.0 3.45 6.43 1282
13 Dannique Meerstra Hollandia 10.3 3.56 6.61 1272
14 Yasmine Schilder av Edam 10.0 3.37 6.35 1261
15 Lotte de Boer av Edam 10.4 3.51 6.79 1259
16 Federica Mastracchi Manes AV 1923 10.0 3.50 5.81 1254
17 Lisa Mooijer av Edam 10.0 3.33 6.21 1245
18 Noa Hoondert AV 1923 10.1 3.69 5.22 1239
19 Francis Karsten Hollandia 9.8 3.61 3.82 1168
20 Sarah Visser av Edam 10.3 3.35 5.52 1163
21 Rosanne Sier av Edam 10.6 3.40 5.89 1156
22 Rosie Kroon av Edam 10.9 3.06 6.06 1061
23 Eline Runderkamp av Edam 10.8 3.05 5.62 1043
24 Joy Muller Hollandia 10.9 2.85 4.43 910
25 Iris Molenaar av Edam 11.6 2.90 4.76 862
Meisjes pupillen A(1e jrs) 60m hoog bal ptn
1 Liset Kolkman av Edam 9.5 1.25 25.28 1433
2 Shaquata King Feniks 8.6 1.20 16.32 1432
3 Anouk Schot av Edam 9.5 1.25 23.08 1404
4 Zoè van Giersbergen Hollandia 9.7 1.05 27.08 1276
5 Marjolijn de Koning AV 1923 9.4 1.05 18.66 1212
6 Noah Suurmond av Edam 10.1 1.10 22.17 1190
7 Emma Kant Waterland 10.1 1.10 22.08 1189
8 Carolien de Koning AV 1923 10.4 1.10 23.92 1172
9 Eva Dijkstra AV 1923 9.6 1.05 16.96 1155
10 Lois Nederveen Hollandia 10.1 1.15 13.49 1096
11 Sharita Oor av Edam 10.5 0.95 25.03 1062
12 Fabiënne Sluis AV 1923 10.4 0.95 23.05 1051
13 Willeke Stuijt av Edam 10.7 0.90 28.76 1045
14 Sennah Regensburg AV 1923 10.7 1.00 22.22 1036
15 Daphne Bosch av Edam 10.5 1.00 16.65 982
16 Isabelle Berghuis Hollandia 10.3 1.00 14.54 975
17 Amayra Biezen AV 1923 10.3 0.95 15.95 962
18 Puck Smitz AV 1923 10.3 0.95 14.62 941
19 Mare Fokké AV 1923 10.4 0.95 13.78 914
20 Maxime Frenkel AV 1923 10.4 0.85 17.16 894
21 Marijke van Dorst AV 1923 10.7 0.85 13.17 789
22 Sophia Hussain Waterland 11.8 0.90 11.07 660
23 Elja Mantel AV 1923 10.2 dq 13.14 624
24 Amanda Leuffen Hollandia 12.2 dq 9.06 310
Meisjes pupillen B 40m ver bal ptn
1 Tessa de Jong av Edam 7.3 3.30 26.46 1220
2 Denise Overweel AV 1923 7.0 3.44 15.72 1160
3 Yael Prenger AV 1923 7.2 3.29 20.06 1154
4 Roos Molenaar av Edam 7.3 3.51 14.57 1095
5 Lieke ten Wolde AV 1923 7.4 3.09 18.00 1047
6 Tess van Onna AV 1923 7.1 3.09 13.89 1040
7 Emmelie Klooster Waterland 7.7 3.13 20.25 1033
8 Willeke Vink av Edam 7.2 3.27 11.20 1008
9 Marieke Eleveld Feniks 7.6 2.66 23.58 1001
10 Yvonne Schokker av Edam 7.6 2.83 16.88 941
11 Dana Dullemond AV 1923 7.6 2.87 15.92 934
12 Lianne Runderkamp av Edam 8.0 2.72 21.65 920
13 Britt Graaff Hollandia 8.0 2.96 16.93 900
14 Anna Tol av Edam 8.0 2.80 17.31 874
15 Quinty Siepe Hollandia 8.1 3.05 14.67 868
16 Fleur Hoogervorst AV 1923 7.9 2.86 14.39 856
17 Annika Klooster Waterland 8.0 2.81 16.03 856
18 Rina Engel AV 1923 8.0 2.74 15.91 841
19 Britt Laan Hollandia 8.1 2.80 15.39 829
20 Alison Ophem Hollandia 8.1 3.00 11.80 808
21 Zoë Themen Feniks 8.1 2.51 16.93 795
22 Bo Runderkamp av Edam 8.0 2.51 15.82 793
23 Anne Mooijer av Edam 8.2 2.65 14.04 761
24 Kylie Kroon av Edam 8.0 2.43 14.61 758
25 Luca Muller Hollandia 7.9 2.67 10.49 748
26 Luna Brasser AV 1923 8.0 2.51 9.62 683
27 Giulia Pipolo Feniks 8.2 2.68 8.13 654
Meisjes pupillen C 40m ver bal ptn
1 Sharon Tol av Edam 7.5 3.03 17.37 1006
2 Lieke Gerritsen Hollandia 7.2 2.94 12.98 974
3 Sanne de Wit av Edam 7.2 2.95 11.14 943
4 Lola Nat AV 1923 7.6 2.82 11.82 854
5 Merel Schilder av Edam 7.8 2.59 15.53 838
6 Nunzia Bos AV 1923 7.4 2.77 9.42 835
7 Jaylinn Hazel AV 1923 7.8 2.43 15.47 805
8 Britt Nederveen Hollandia 8.1 2.61 12.19 737
9 Femke Guit av Edam 8.4 2.32 16.67 707
10 Eline Couwenberg Waterland 8.2 2.54 9.32 652
11 Lisa van de Brink Waterland 8.4 2.34 10.28 601
12 Chiara Linschoten Waterland 8.5 2.60 8.27 597
13 Emma Franssen Waterland 8.8 2.13 8.20 461
14 Milla Louwris Feniks 9.4 1.93 dns 231
Meisjes mini 40m ver bal ptn
1 Sterre Leider Feniks 8.2 2.16 11.85 625
2 Femke Eleveld Feniks 8.5 2.30 11.20 597
3 Chantal den Turk AV 1923 9.0 1.74 9.65 387
4 Nicole den Turk AV 1923 9.4 1.75 8.82 323
Jongens pupillen A(2e jrs) 60m ver kogel ptn
1 Jesse Edwards AV 1923 9.1 4.46 9.24 1782
2 Levi Hazes AV 1923 8.6 4.18 7.55 1731
3 Joost Glas Hollandia 9.2 4.30 7.25 1627
4 Bruno Huijbers AV 1923 9.2 4.22 6.87 1589
5 Oskar Bosgraaf AV 1923 9.5 3.94 6.31 1450
6 Max Laan Hollandia 9.8 3.87 7.32 1448
7 Jordi Ouwehand av Edam 9.8 3.53 8.32 1434
8 Kim Leiva av Edam 9.5 3.57 6.08 1362
9 Iwan Lautenschütz av Edam 10.0 3.52 7.10 1335
10 Abel Westland AV 1923 9.7 3.55 6.01 1322
11 Serrano Bouman Feniks 9.8 3.17 7.42 1313
12 Matthew Sammels Feniks 9.7 2.97 6.57 1240
13 Tjeerd Kole AV 1923 10.2 3.58 5.47 1219
14 Luca Louwris Feniks 10.4 3.12 6.55 1167
15 Melle Ast AV 1923 10.3 3.14 5.28 1105
16 Jochem Delvaux AV 1923 10.7 3.31 5.52 1102
17 Yarran Brunt Waterland 10.6 3.43 4.90 1097
18 Sven Groot av Edam 11.0 2.98 5.22 978
19 Luuk Bruins Hollandia 10.7 3.13 4.12 969
20 Mark Pannekeet av Edam 10.7 2.64 5.03 935
21 Borys Ronkowski AV 1923 11.1 2.90 4.30 886
22 Daniel Abouseada Feniks 11.3 2.62 5.25 873
Jongens pupillen A(1e jrs) 60m hoog bal ptn
1 Job Heerwaarde Hollandia 9.7 1.25 22.90 1370
2 Stef Sablerolle AV 1923 9.9 1.20 27.92 1366
3 Jasper Oskam AV 1923 9.7 1.20 25.20 1363
4 Johan van den Hogen av Edam 9.9 1.10 30.51 1323
5 Amin Lopez AV 1923 9.6 1.20 20.85 1321
6 Max Guit av Edam 10.6 1.25 27.59 1301
7 Jesse Bührs av Edam 10.4 1.10 31.14 1259
8 Lars van Driel av Edam 10.7 1.10 32.23 1231
9 Anderson Conceicao-Santos AV 1923 10.3 0.95 32.52 1178
10 Daan Wagenaar AV 1923 9.7 1.05 19.40 1175
11 Timo Smits AV 1923 10.6 1.05 26.10 1136
12 Niels de Ruiter AV 1923 10.5 1.05 21.33 1087
13 Sjoerd Nicolai Waterland 9.9 0.95 19.82 1078
14 Kick de Ruig AV 1923 9.8 1.00 15.04 1057
15 Torben van Kolfschoten AV 1923 10.3 1.00 19.35 1049
16 Thimo Henraat Feniks 10.4 0.95 20.26 1013
17 Falko Krischel Hollandia 10.5 1.10 13.64 1007
18 Thomas Duijm AV 1923 10.3 1.05 13.60 997
19 Lars Tijmstra Hollandia 10.3 1.00 14.69 978
20 Timo Kegelaar Hollandia 10.8 0.95 15.01 881
21 Karel Gimbergh AV 1923 11.0 0.80 20.67 831
22 Milan Schouten Hollandia 11.1 0.95 13.65 822
23 Stein Franssen Waterland 10.9 0.90 13.59 808
24 David Smits Feniks 11.0 0.85 13.72 761
25 Mats van den Bolt AV 1923 11.3 0.85 15.21 750
26 Luca Pipolo Feniks 11.5 0.85 16.39 746
27 Jasper Vlaar Holandia 11.5 0.90 13.43 735
28 Milan Herczog AV 1923 11.7 0.75 11.67 571
29 Adam van Rossum AV 1923 11.2 dq 11.82 472
30 Marco Schouten Hollandia 12.1 0.75 6.88 430
Jongens pupillen B 40m ver bal ptn
1 Marnix Kolkman av Edam 6.5 4.06 28.32 1566
2 Diede Mieras AV 1923 6.8 3.32 29.60 1364
3 Enzo Meerstra Hollandia 6.9 3.05 23.60 1215
4 Quinn Vlak av Edam 6.9 2.98 21.71 1176
5 Bram Fenne AV 1923 7.1 3.06 23.57 1176
6 Quinten van Delft Hollandia 7.0 3.30 16.16 1139
7 Ian Goes Hollandia 7.6 3.11 22.81 1081
8 Jim Goes Hollandia 7.7 3.08 23.22 1063
9 Lucas Breuker AV 1923 8.1 2.90 30.04 1046
10 Sam Reukers av Edam 7.2 2.80 17.23 1015
11 Noah Baltus Hollandia 7.0 2.82 14.12 1009
12 Tijn Verkerk Hollandia 7.4 2.94 17.46 1008
13 Daan Schurink av Edam 7.9 3.00 19.71 965
14 Thierno Bah Feniks 7.7 2.65 21.84 959
15 Thije de Groot Hollandia 7.6 2.75 18.01 942
16 Rens Kannegieter AV 1923 7.5 2.79 14.18 907
17 Roemer Koppes Hollandia 7.9 2.55 18.13 852
18 Ghislain Westphal Hollandia 8.0 2.68 13.83 795
19 Mosha Kroon AV 1923 7.5 2.41 10.10 757
20 Casper Vlek AV 1923 9.2 2.53 16.19 636
Jongens pupillen C 40m ver bal ptn
1 Ryan van der Jagt Hollandia 7.1 2.74 21.89 1090
2 Seb Wals Waterland 7.5 3.09 20.58 1065
3 Joshua Bisseker AV 1923 7.5 3.01 19.02 1027
4 Sidate Seck Feniks 7.4 2.83 16.28 968
5 Jim Dingemanse AV 1923 8.0 2.80 21.02 928
6 Tom Obdam Hollandia 7.4 2.75 11.81 877
7 Lars Bührs av Edam 8.4 2.72 21.72 860
8 Julian Jonkmans AV 1923 8.0 2.82 13.98 825
9 Dante Hussain Waterland 7.7 2.42 14.29 800
10 Felipe Mioch AV 1923 8.1 2.35 16.09 750
11 Samuel Wilhelm AV 1923 8.4 2.53 15.99 739
12 Ilja Zevenhek AV 1923 8.7 2.68 14.81 708
13 David Ensel AV 1923 8.4 2.40 15.38 703
14 Mees Offerhof Hollandia 8.2 2.35 13.91 699
15 Fabian Smits Feniks 8.1 2.48 11.00 689
16 Colin Laan Hollandia 8.8 2.04 17.39 607
17 Quinten Oldenhove AV 1923 8.4 2.14 11.34 581
18 Dennis Dullemond AV 1923 9.3 1.92 9.60 385
Jongens mini 40m ver bal ptn
1 Lucas van Schaffelaar AV 1923 7.9 2.53 16.73 827
2 Taufiq Alhassan Feniks 8.3 2.33 13.50 673
3 Thomas Fructus AV 1923 8.3 2.25 13.05 649
4 Leandro Ouwehand av Edam 8.3 2.12 13.89 638
5 Tomasso Bertonasco AV 1923 8.4 2.20 12.75 619
6 Gijs Bakhuijsen AV 1923 8.8 1.81 11.44 462


startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 19.06.2011