Pupillen competitie regio 1-3-4
21 mei 2011
Grootebroek
Org: SAV


meisjes pup A.2 totaal 60 m sprint hoogspringen kogelstoten 1000 m
1 Jennifer Tuijp av Edam 1568 9.1 587 1.20 489 7.46 492 4.22.9
2 Anke Schoen TAS 82 1565 9.1 587 1.25 526 6.77 452 3.52.3
3 Jane Runderkamp av Edam 1535 9.4 535 1.25 526 7.14 474 3.43.2
4 Mieke Smit av Edam 1515 9.7 487 1.25 526 7.65 502 4.21.5
5 Lisa Mooijer av Edam 1451 9.7 487 1.25 526 6.53 438 4.35.3
6 Lotte de Boer av Edam 1442 9.8 472 1.25 526 6.63 444 4.28.2
7 Maartje van der Th SAV 1441 9.3 552 1.15 452 6.51 437 3.39.9
8 Rosa Bronsdijk av Edam 1393 9.5 519 1.10 416 6.86 458 3.54.9
9 Kayleigh Bok Hollandia 1371 9.4 535 1.20 489 5.08 347 3.39.0
10 Lotte Runia SAV 1358 9.4 535 1.05 379 6.63 444 4.10.2
11 Yasmine Schilder av Edam 1328 9.9 457 1.15 452 6.21 419 4.12.6
12 Manon Buter TAS 82 1293 10.1 427 1.10 416 6.73 450 3.56.5
13 Bente Reus SAV 1260 9.9 457 1.10 416 5.69 387 3.48.2
14 Lindy van der Woud Hollandia 1257 10.2 413 1.15 452 5.78 392 4.25.8
15 Rosanne Sier av Edam 1256 10.5 372 1.20 489 5.83 395 4.39.7
16 Sterre de Vreng Hollandia 1214 10.1 427 1.00 342 6.64 445 4.34.7
17 Femke Sikkink SAV 1203 9.9 457 1.05 379 5.39 367 3.56.9
18 Eline Runderkamp av Edam 1154 10.4 386 1.05 379 5.73 389 3.53.6
19 Lotte van Diepen SAV 1145 10.3 399 1.10 416 4.84 330 4.02.4
20 Leonie Wierenga SAV 1140 10.6 359 1.10 416 5.36 365 4.31.3
21 Dannique Meerstra Hollandia 1129 10.5 372 1.00 342 6.14 415
22 Anouk Koppies SAV 1103 9.9 457 1.05 379 3.97 267 4.41.3
23 Amber Kunne SAV 1089 10.9 321 1.05 379 5.73 389 4.30.9
24 Sophie van den Ber TAS 82 1088 10.4 386 1.05 379 4.74 323 4.23.5
25 Eva Rijnsent av Wieringermeer 1055 10.2 413 1.00 342 4.41 300 4.54.6
26 Francis Karsten Hollandia 1048 9.9 457 0.90 269 4.72 322 4.12.0
27 Rosie Kroon av Edam 1035 11.0 308 1.00 342 5.66 385 4.41.7
28 Yvonne Karregat av Edam 940 10.9 321 0.90 269 5.13 350 4.44.7
29 Laura Appelman SAV 935 10.6 359 0.90 269 4.51 307 4.56.2
30 Rosalie Zonneveld TAS 82 911 9.2 569 1.00 342
31 Joy Muller Hollandia 901 11.0 308 0.95 306 4.24 287 5.38.0
32 Anouk Bakker SAV 880 11.4 262 0.95 306 4.58 312 4.57.0
33 Iris Molenaar av Edam 875 11.3 273 0.95 306 4.36 296 4.37.7
34 Annemarijn de Jong av Wieringermeer 836 11.3 273 0.80 196 5.39 367 4.34.3
35 Dieuwertje van Kam Hollandia 780 1.05 379 5.92 401
36 Monique Schoen av Wieringermeer 0
36 Anouk de Boer av Wieringermeer 0
meisjes pup A.1 totaal 60 m sprint verspringen kogelstoten 1000 m
1 Liset Kolkman av Edam 1437 9.6 503 3.86 490 6.63 444 4.24.8
2 Anouk Schot av Edam 1358 9.5 519 3.55 428 6.08 411 4.11.5
3 Zoe van Giersberge Hollandia 1304 9.7 487 3.53 424 5.80 393 4.23.2
4 Amy Bakker SAV 1236 10.1 427 3.48 414 5.83 395
5 Noah Suurmond av Edam 1232 10.1 427 3.48 414 5.76 391 3.51.6
6 Aniska Sinnige SAV 1197 10.4 386 3.43 404 6.01 407 4.31.4
7 Willeke Stuijt av Edam 1157 10.7 346 3.02 322 7.41 489 4.15.5
8 Lois Nederveen Hollandia 1135 10.2 413 3.30 378 5.04 344 4.25.8
9 Isabelle Berghuis Hollandia 1134 10.3 399 3.27 372 5.33 363 4.27.7
10 Iris Glas TAS 82 1111 10.4 386 3.44 406 4.68 319 4.34.7
11 Madelon van 't Hof SAV 1098 10.5 372 3.20 358 5.41 368 4.08.6
12 Daphne Bosch av Edam 1090 10.5 372 3.29 376 5.01 342 4.07.3
13 Sharita Oor av Edam 1082 10.7 346 3.31 380 5.22 356 4.05.8
14 Bente Heilig SAV 1071 10.4 386 3.19 356 4.82 329 4.17.5
15 Luna Braas SAV 970 10.6 359 3.24 366 3.69 245 4.19.8
16 Wiesje Groot SAV 900 10.6 359 2.99 316 3.44 225 3.57.1
17 Jaimy Meyer av Wieringermeer 853 11.3 273 2.93 304 4.09 276 4.32.6
18 Alet Juckers SAV 843 11.5 250 2.86 290 4.45 303 4.39.6
19 Daphne Buikman av Edam 835 11.6 239 3.04 326 4.01 270 4.59.8
20 Ilse Bleeker SAV 803 10.8 333 2.67 252 3.35 218 4.37.7
21 Lotte Buijsman SAV 791 11.2 285 2.76 270 3.57 236
22 Lara Kramer av Wieringermeer 775 11.2 285 2.59 236 3.80 254 4.29.3
23 Lisa Oud SAV 774 11.4 262 2.85 288 3.42 224 4.54.6
24 Leonie Braakman SAV 727 11.5 250 2.76 270 3.22 207 4.36.8
25 Amanda Leuffen Hollandia 652 12.1 187 2.53 224 3.63 241 5.27.0
26 Jade Iliohan av Wieringermeer 629 12.3 167 2.68 254 3.23 208 5.20.1
27 Amber van den Hoff av Wieringermeer 612 11.4 262 2.34 186 2.73 164 5.14.0
28 Michelle Smit Hollandia 608 11.8 218 2.50 218 2.82 172
meisjes pup B totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 1000 m
1 Mirre Gielen TAS 82 1142 6.8 542 3.00 318 17.54 282 4.05.2
2 Roos Molenaar av Edam 1119 6.9 521 3.13 344 15.74 254 4.17.4
3 Tessa de Jong av Edam 1110 7.8 351 3.12 342 27.70 417 4.47.3
4 Sacha Schenk av Wieringermeer 1054 7.4 422 3.17 352 17.40 280
5 Joelle Wagemaker SAV 1033 7.5 403 3.14 346 17.70 284 4.07.7
6 Quinty Siepe Hollandia 943 7.6 385 2.84 286 16.88 272 5.02.3
7 Anna Tol av Edam 828 8.2 287 2.60 238 18.97 303 4.32.9
8 Yvonne Schokker av Edam 824 7.5 403 2.36 190 14.31 231 4.28.6
9 Willeke Vink av Edam 822 7.6 385 2.67 252 11.70 185 4.23.2
10 Lianne Runderkamp av Edam 816 8.2 287 2.43 204 20.57 325 4.39.2
11 Kylie Kroon av Edam 813 7.7 368 2.66 250 12.26 195 4.37.7
12 Annika Boogaard SAV 789 7.7 368 2.59 236 11.68 185 4.30.6
13 Noa de Moel TAS 82 787 7.9 334 2.68 254 12.46 199 4.09.7
14 Allison v Ophem Hollandia 779 7.9 334 2.64 246 12.46 199
15 Anne Mooijer av Edam 777 8.0 318 2.55 228 14.36 231 5.36.7
16 Demi Kunne SAV 764 8.0 318 2.69 256 11.96 190 4.54.2
17 Luca Muller Hollandia 753 7.7 368 2.50 218 10.73 167 4.45.9
18 Kara Zwagemaker SAV 736 8.2 287 2.55 228 13.71 221 4.25.0
19 Britt Laan Hollandia 733 7.9 334 2.40 198 12.57 201
20 Bo Runderkamp av Edam 712 8.0 318 2.36 190 12.75 204 4.36.5
21 Isa Rood SAV 0
21 Marinka Heijm av Monnickendam 0 0
21 Britt Graaff Hollandia 0 0
meisjes pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Ella Mosselman SAV 1049 7.4 422 3.01 320 19.26 307 2.17.0
2 Sharon Tol av Edam 1000 7.4 422 3.04 326 15.62 252 2.26.5
3 Lieke Gerritsen Hollandia 938 7.3 440 2.85 288 13.10 210 2.54.0
4 Noah Verduin TAS 82 896 7.9 334 2.73 264 18.66 298 2.43.7
5 Sanne de Wit av Edam 875 7.4 422 2.87 292 10.44 161 2.25.7
6 Veronique Bruin av Wieringermeer 776 7.6 385 2.41 200 12.02 191 2.33.8
7 Jade Glas TAS 82 732 7.8 351 2.50 218 10.52 163 2.45.7
8 Britt Nederveen Hollandia 728 8.1 303 2.60 238 11.79 187 2.40.1
9 Marly Butcher TAS 82 555 8.7 215 2.30 178 10.46 162 2.55.0
.
meisjes pup mini totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Sanna v.d.Griend Hollandia 718 8.1 303 2.59 236 11.40 179 2.27.9
2 Jolijn van 't Hoff SAV 539 8.4 257 2.16 150 9.01 132 2.24.5
3 Marit Schoemaker ARO 88 453 8.4 257 1.76 70 8.70 126 2.48.8
4 Tamara Schenk av Wieringermeer 414 9.3 139 2.11 140 9.16 135 2.49.6
5 Shanti Heijm av Monnickendam 318 9.3 139 1.81 80 7.51 99 3.28.9
6 Francesca Gerecsey av Monnickendam 295 9.3 139 1.80 78 6.62 78 3.16.3
7 Tara Koomen SAV 290 9.6 105 1.93 104 6.74 81 2.57.3
8 Ayama Heijm av Monnickendam 214 10.1 51 1.95 108 5.70 55 3.30.7
jongens pup A.2 totaal 60 m sprint hoogspringen kogelstoten 1000 m
1 Joost Glas Hollandia 1599 9.1 587 1.25 526 7.36 486 3.22.7
2 Douk Mirani av Monnickendam 1571 9.4 535 1.25 526 7.79 510
3 Jordi Ouwehand av Edam 1490 9.4 535 1.15 452 7.67 503 3.42.5
4 Iwan Lautenschutz av Edam 1431 9.9 457 1.15 452 8.01 522 4.03.0
5 Max Laan Hollandia 1416 9.8 472 1.15 452 7.47 492 4.02.1
6 Sem Reijnders av Monnickendam 1413 9.5 519 1.15 452 6.60 442 3.38.2
7 Bart Compas SAV 1411 9.0 604 1.05 379 6.36 428 3.55.7
8 Kim Leiva av Edam 1369 9.4 535 1.10 416 6.19 418 3.50.2
9 Noah Baaren TAS 82 1364 9.7 487 1.15 452 6.31 425
10 Jari Sijtsma av Wieringermeer 1249 9.4 535 1.00 342 5.46 372 4.35.2
11 Ralph Iliohan av Wieringermeer 1213 10.0 442 1.05 379 5.78 392 4.03.3
12 Jory de Groot av Monnickendam 1203 10.0 442 0.95 306 6.82 455 3.54.3
13 Kevin Pronk SAV 1184 10.4 386 1.10 416 5.62 382 4.18.1
14 Timo van Ree Hollandia 1099 10.8 333 1.00 342 6.30 424
15 Thion Glasbergen TAS 82 977 10.7 346 0.90 269 5.31 362 4.34.3
16 Jesper Vreugde Hollandia 912 11.5 250 0.90 269 5.79 393 4.38.1
17 Luuk Bruins Hollandia 886 10.8 333 0.90 269 4.19 284 3.46.7
18 Tijn Gielen TAS 82 872 11.2 285 0.80 196 5.76 391
19 Sil de Graaf Hollandia 0
jongens pup A.1 totaal 60 m sprint verspringen kogelstoten 1000 m
1 Johan van den Hoge av Edam 1452 9.5 519 3.71 460 7.13 473 4.09.6
2 Jop v Heerwaarden Hollandia 1276 9.9 457 3.75 468 5.15 351 3.41.2
3 Jesse Buhrs av Edam 1262 10.3 399 3.33 384 7.23 479 3.52.1
4 Lars Tijmstra Hollandia 1193 10.1 427 3.49 416 5.13 350 4.13.5
5 Lars van Driel av Edam 1163 10.6 359 3.33 384 6.23 420 3.46.3
6 Falko Krischel Hollandia 1095 10.4 386 2.97 312 5.85 397 4.12.6
7 Dave Schoemaker ARO 88 1050 10.7 346 3.12 342 5.31 362 4.12.2
8 Erwin Sijm SAV 1016 11.0 308 2.96 310 5.87 398 4.37.1
9 Tim de Haan SAV 1015 11.4 262 3.00 318 6.47 435 4.25.7
10 Tom Slikker ARO 88 955 11.0 308 2.93 304 5.03 343 4.24.4
11 Jasper Vlaar Hollandia 869 11.3 273 2.72 262 4.90 334 4.30.2
12 Pieter Karel SAV 790 11.4 262 2.72 262 3.95 266 4.39.1
13 Loek Timmer SAV 788 11.4 262 2.59 236 4.27 290 4.31.6
14 Teun Swagerman SAV 759 11.6 239 2.61 240 4.14 280 4.52.2
15 Arthur Kuitems av Wieringermeer 702 12.0 197 2.54 226 4.12 279 5.13.4
16 Marco Schouten Hollandia 575 12.3 167 2.36 190 3.35 218 5.18.4
jongens pup B totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 1000 m
1 Marnix Kolkman av Edam 1604 6.4 635 4.00 518 30.62 451 3.50.4
2 Enzo Meerstra Hollandia 1142 6.9 521 3.13 344 17.21 277 4.33.3
3 Jelle Hooijberg av Edam 1140 6.9 521 3.04 326 18.30 293 3.50.6
4 Quin Vlak av Edam 1128 7.0 500 3.12 342 17.82 286 3.50.8
5 Ian Goes Hollandia 1097 7.7 368 3.30 378 22.45 351 4.45.7
6 Quinten van Delft Hollandia 1090 7.0 500 3.13 344 15.25 246 3.50.2
7 Tijn Verkerk Hollandia 1083 7.1 480 3.08 334 16.72 269 4.06.2
8 Jim Goes Hollandia 1075 7.8 351 3.12 342 24.88 382 4.19.1
9 Bink Haakman Hollandia 1054 7.8 351 3.01 320 24.95 383 4.26.0
10 Sam Reukers av Edam 929 7.3 440 2.39 196 18.30 293 4.15.1
11 Thije de Groot Hollandia 918 7.5 403 2.65 248 16.59 267
12 Yeremy Laan SAV 910 7.4 422 3.03 324 10.60 164 4.24.2
13 Ghislain Westphal Hollandia 895 7.7 368 2.80 278 15.44 249
14 Jan Kager SAV 865 7.5 403 2.92 302 10.36 160 4.58.5
15 Bram de Jong av Wieringermeer 740 8.3 272 2.49 216 15.61 252 4.49.8
16 Fabian Pordon Hollandia 675 8.0 318 2.40 198 10.32 159 4.52.2
17 Dennis Ravenstijn SAV 616 8.0 318 2.20 158 9.39 140 4.21.5
18 Yoeri Dekker SAV 553 7.9 334 2.40 198 4.49 21 4.31.0
19 Justin Hoek SAV 515 8.0 318 1.46 10 11.81 187 4.59.9
20 Ruben van Velthuiz Hollandia 0 0
jongens pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Ryan vd Jagt Hollandia 1126 7.1 480 3.15 348 18.61 298 2.15.4
2 Kay Veerman av Monnickendam 982 7.4 422 2.60 238 20.35 322 2.22.0
3 Tom Obdam Hollandia 942 7.5 403 2.87 292 15.33 247 2.16.1
4 Yannick Jong SAV 908 7.9 334 2.92 302 16.93 272 2.26.7
5 Mees Offerhof Hollandia 843 7.8 351 2.33 184 19.34 308 2.23.4
6 Lars Buhrs av Edam 825 8.9 189 2.71 260 24.35 376 2.30.8
7 Kay Ruiter SAV 803 7.8 351 2.72 262 11.96 190 2.24.5
8 Lars de Haan SAV 789 8.1 303 2.43 204 17.53 282 2.45.3
9 Joost van Oers av Wieringermeer 778 8.0 318 2.86 290 10.89 170 2.37.1
10 Enar Bas av Monnickendam 751 7.6 385 2.60 238 8.79 128 2.32.1
11 Finnian Borst av Monnickendam 631 8.5 243 2.26 170 13.57 218 2.38.0
12 Kamal el Amrani SAV 609 8.9 189 2.33 184 14.63 236 2.47.4
13 Jonne Rijkhoff ARO 88 562 9.0 176 2.24 166 13.67 220 2.40.4
14 Colin Laan Hollandia 504 9.0 176 1.92 102 14.01 226
15 Adam Gerecsey av Monnickendam 438 2.48 214 13.92 224 2.51.6
jongens pup mini totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Stan Tool SAV 989 7.9 334 2.75 268 25.20 387 2.27.8
2 Robin Mol av Monnickendam 857 7.9 334 2.80 278 15.16 245 2.26.4
3 Leandro Ouwehand av Edam 658 8.3 272 2.20 158 14.17 228 2.44.0
4 Mike Geel av Wieringermeer 534 8.9 189 2.12 142 12.68 203 2.42.1
5 Thijs Ligthart av Wieringermeer 402 9.7 93 2.05 128 11.47 181 3.12.4
6 Wouter Groeneweg av Wieringermeer 363 9.6 105 1.96 110 9.78 148 3.21.5
7 Twan Steur SAV 357 9.7 93 1.89 96 10.81 168 3.03.3


startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 21.05.2011