Pupillen competitie regio 1-3-4
21 mei 2011
Heerhugowaard
Org: Hera


meisjes pup A.2 totaal 60 m sprint kogelstoten hoogspringen 1000 m
1 Melanie Dirker Noordkop 1575 9.50 559 7.44 490 1.25 526 3.54.32
2 Puck de Waard Trias 1456 9.62 539 7.63 501 1.10 416
3 Bregje Dekker Nova 1436 9.61 540 6.02 407 1.20 489 4.03.29
4 Fleur Chattillon Hera 1433 9.31 592 6.31 425 1.10 416 3.42.52
5 Teuntje Hopman Trias 1428 9.64 535 6.57 441 1.15 452
6 Isa Raadgers Noordkop 1397 9.92 490 6.19 418 1.20 489 3.39.47
7 Merel Kouwenhoven Hera 1400 9.43 571 6.12 413 1.10 416 3.55.19
8 Coosje Boom Trias 1391 10.37 423 7.23 479 1.20 489 4.27.30
9 Judie Jonker Hera 1382 9.63 537 6.38 429 1.10 416 4.21.12
10 Roos Klaver Trias 1381 9.60 542 6.27 423 1.10 416 4.28.13
11 Anouk de Niet Hera 1373 9.63 537 6.23 420 1.10 416 3.47.50
12 Gitte Schelfhout Hera 1367 9.48 562 5.18 353 1.15 452
13 Mette Volkers Hylas 1322 9.92 490 5.59 380 1.15 452
14 Britt Agasi Trias 1296 9.90 494 5.13 350 1.15 452 3.53.89
14 Britt Stammes Nova 1291 10.62 388 7.38 487 1.10 416 4.29.93
16 Sarah Dekker Trias 1286 9.66 532 6.10 412 1.00 342 4.19.67
17 Michelle van Dorth Hylas 1269 10.14 457 5.84 396 1.10 416
18 Juul Ijlstra Trias 1252 10.00 478 5.25 358 1.10 416 4.00.78
19 Evelien Bouma Hylas 1249 9.67 530 4.98 340 1.05 379 3.45.36
20 Noa Zoon Noordkop 1225 10.19 449 5.85 397 1.05 379 4.09.39
21 Esmee de Jong Trias 1217 10.07 467 4.90 334 1.10 416 4.11.78
22 Zoe Lynn de Vries Noordkop 1156 10.35 426 5.14 351 1.05 379
23 Imre Hoole Trias 1104 10.22 445 4.65 317 1.00 342 3.50.01
24 Bente Schonewille Hera 1064 10.49 406 4.64 316 1.00 342 4.32.56
25 Lisanne de Wilde Hylas 1006 10.40 419 4.66 318 0.90 269 4.38.99
26 Lieve Tazelaar Hylas 809 11.42 287 4.28 290 0.85 232
27 Babette vd Sluijs Hylas 671 11.82 241 3.55 234 0.80 196 4.54.87
28 Iris Heinis av Texel 0
meisjes pup A.1 totaal 60 m sprint verspringen kogelstoten 1000 m
1 Noortje Herrijgers Hera 1295 9.82 506 3.64 446 5.02 343
2 Julia Krajenbrink Hylas 1241 9.85 501 3.47 412 4.81 328 3.53.79
3 Maayke Beukema Noordkop 1232 10.21 446 3.47 412 5.50 374 4.14.44
4 Jasmijn Baptist av Texel 1226 10.07 467 3.58 434 4.77 325 3.53.21
5 Nina van Diepen Hera 1217 9.91 492 3.42 402 4.74 323 3.43.19
6 Frouke Beukema Noordkop 1203 10.54 399 3.40 398 6.00 406 4.18.94
7 Yanniek Bouwer Trias 1192 10.19 449 3.53 424 4.68 319 4.04.93
8 Mirthe Jansen Dokev 1165 10.57 395 3.32 382 5.71 388 3.52.42
9 Wiek Groot Noordkop 1153 10.34 427 3.45 408 4.67 318 3.49.02
10 Vere Tavenier Hera 1121 10.28 436 3.35 388 4.37 297 3.52.03
11 Floor Huisman av Texel 1034 10.85 358 3.04 326 5.13 350
12 Marieke Witte av Texel 1004 10.20 448 2.89 296 3.88 260 4.25.57
13 Milou de Ruyter av Texel 994 10.51 403 3.20 358 3.54 233 4.16.18
14 Britt Honig Hylas 967 10.52 402 2.99 316 3.73 249 4.43.27
15 Liz Soliman Noordkop 924 11.40 289 2.89 296 4.97 339 4.45.91
16 Yiva Lancelot Hylas 923 10.95 345 2.74 266 4.58 312 4.39.51
17 Deniece Bromlewe Noordkop 898 10.94 346 2.73 264 4.25 288 4.31.36
18 Sabine Kampstra Trias 892 11.22 311 2.83 284 4.37 297 5.02.11
19 Laura van Galen Hylas 812 11.94 228 2.73 264 4.70 320
20 Amber van der Putt Hera 790 11.24 308 2.53 224 3.85 258 4.41.60
21 Lisa Driessen Hylas 494 12.78 144 2.16 150 3.14 200 5.10.45
22 Eva Visser Hylas 468 12.84 138 1.96 110 3.38 220
23 Julia Knot Hera 0
meisjes pup B totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 1000 m
1 Tosca van der Flie Hera 1397 6.67 628 3.60 438 20.94 331 4.00.21
2 Nienke Madderom Trias 1192 6.93 567 3.40 398 14.09 227 4.33.37
3 Lysanne Zaal Hera 1139 7.24 500 3.33 384 15.82 255 4.10.09
4 Lizette Doodeman Nova 1088 7.10 529 3.20 358 12.59 201 4.02.51
5 Jip de Waard Trias 1043 7.57 435 3.11 340 16.61 268 4.52.52
6 Pleuni Burgering Trias 1036 7.62 425 2.94 306 19.14 305
7 Nora Verweij Hylas 1011 7.30 488 2.77 272 15.53 251 4.50.78
8 Robin van Veen Hera 989 7.37 474 3.02 322 12.16 193
9 Irene Baars Noordkop 977 7.72 407 2.90 298 16.92 272 4.22.71
10 Iris Croux Trias 957 7.11 527 2.93 304 8.71 126 4.29.21
11 Cindy ten Have Noordkop 938 7.67 416 2.82 282 14.87 240 4.28.36
12 Suzanne de Wit Noordkop 908 7.80 392 2.69 256 16.13 260 4.38.45
13 Noa Stoop Hylas 893 8.02 354 2.63 244 18.41 295
14 Lisa Church Nova 855 7.72 407 2.61 240 12.97 208 4.31.52
15 Isis Jansen Hylas 786 8.04 351 2.49 216 13.63 219 4.42.03
15 Luna Bakker Hera 789 7.78 396 2.50 218 11.17 175 4.25.05
17 Rosa Kuin Hera 765 8.24 318 2.49 216 14.32 231 5.09.73
18 Sarah Stoop Nova 722 7.93 370 2.31 180 11.00 172 4.58.07
19 Mireille Ligthart Nova 696 8.07 346 2.49 216 9.08 134 4.57.47
20 Britt de Niet Hera 692 8.24 318 2.47 212 10.49 162 4.41.02
21 Britt van de Berg Nova 635 8.38 296 2.20 158 11.48 181 5.41.21
22 Emma van Bemmel Noordkop 629 8.48 281 2.31 180 10.82 168 4.51.40
23 April Toebak Hylas 458 8.49 280 11.35 178
meisjes pup C totaal 40 m sprint balwerpen verspringen 600 m
1 Kess Androg Noordkop 1011 7.57 435 18.13 290 2.84 286 2.21.61
2 Renske Kamermans Hera 863 7.87 380 13.15 211 2.77 272 2.37.45
3 Nina Kruijer Hylas 806 7.76 400 10.10 154 2.67 252 2.27.05
4 Tessa van der Wulp Noordkop 796 8.17 330 16.01 258 2.45 208 3.20.35
5 Luca Hageman Hera 706 8.02 354 10.40 160 2.37 192 2.31.09
6 Anna Carnas Trias 634 8.82 232 16.61 268 2.08 134 3.02.78
7 Myrthe van Walsum Hera 567 8.60 263 10.60 164 2.11 140 2.51.65
8 Maaike Mathlener Hera 555 8.62 260 9.42 141 2.18 154 3.14.04
9 Kyra Agassi Trias 553 8.61 262 8.20 115 2.29 176 2.36.06
10 Shevon McGarry Trias 543 8.87 225 10.08 154 2.23 164
11 Kim Tervoort Trias 529 8.49 280 6.32 71 2.30 178 2.49.80
12 Bodil Maijenburg Hylas 397 9.09 195 10.26 158 1.63 44
meisjes pup mini totaal 40 m sprint balwerpen verspringen 600 m
1 Selina Mulder Noordkop 936 7.54 440 14.38 232 2.73 264 2.30.02
2 Lara Smits Noordkop 837 8.03 353 16.54 266 2.50 218 2.42.81
3 Eline Witte Hera 662 8.57 268 12.41 198 2.39 196 2.44.22
4 Sofie Nes Trias 405 8.78 237 2.25 168 3.00.83
5 Amy Driesse Hylas 264 9.77 112 2.17 152
jongens pup A.2 totaal 60 m sprint hoogspringen kogelstoten 1000 m
1 Bastiaan Church Nova 1714 9.37 581 1.40 641 7.47 492 3.37.25
2 Vincent Buringa Hylas 1590 9.54 552 1.35 599 6.54 439 3.45.39
3 Michel van den Hov Trias 1530 9.63 537 1.25 526 7.03 467 3.28.34
4 Jay Beelen Trias 1446 9.17 617 1.10 416 6.12 413 4.01.51
5 Joep van der Wulp Noordkop 1389 9.63 537 1.20 489 5.32 363 4.20.56
6 Joran Timmerman Hera 1382 9.39 578 1.10 416 5.72 388
7 Patryk Cieplik Hylas 1350 9.64 535 1.10 416 5.89 399 3.54.81
8 Julien Karsten Nova 1335 9.83 505 1.10 416 6.13 414 3.31.22
9 Dean Niesten Hera 1303 9.92 490 1.10 416 5.86 397 3.43.55
10 Soerik Geerevliet Noordkop 1272 10.09 464 1.10 416 5.77 392 4.17.38
11 Vince van Dalen Noordkop 1261 10.05 470 1.05 379 6.10 412 4.05.70
12 Tom Koopman Noordkop 1262 9.83 505 1.05 379 5.55 378 4.16.34
13 Teun Beers Nova 1227 10.01 476 1.05 379 5.46 372 3.29.12
14 Steven de Moel Nova 1162 10.31 432 1.05 379 5.14 351 3.40.50
15 Wessel Oud Hylas 1154 11.24 308 1.10 416 6.40 430 4.24.76
16 Jasper Luyt Hera 1152 10.38 422 1.05 379 5.14 351 4.10.40
17 Jarne Kompier av Texel 1102 11.08 328 1.05 379 5.83 395 4.34.94
18 Michiel Lohse av Texel 1107 10.08 466 0.90 269 5.47 372 3.51.17
19 Jeroen de Wolf Hylas 1097 10.83 360 1.05 379 5.25 358 4.20.68
20 Jesse Jongerden Hylas 1083 11.04 333 1.05 379 5.45 371 4.36.11
21 Luuk Peterse Trias 1022 10.48 408 0.95 306 4.52 308 4.08.57
22 Kay Schekkerrman Hylas 988 11.32 299 0.95 306 5.63 383 4.41.18
jongens pup A.1 totaal 60 m sprint kogelstoten verspringen 1000 m
1 Jeremy van der Mee Noordkop 1547 9.24 604 6.27 423 4.01 520 3.48.47
2 Stan nijhuis Trias 1535 9.74 519 7.57 498 4.00 518 3.48.90
3 Djoao Lobles Noordkop 1529 9.40 576 6.71 449 3.93 504 3.25.72
4 Jort Tiessen Noordkop 1506 9.04 641 5.73 389 3.79 476 3.29.06
5 Gijs Hopman Trias 1457 9.52 555 6.59 442 3.71 460
6 Jan Kalverdijk Hera 1349 9.84 503 5.84 396 3.66 450 3.39.23
7 Brecht Lagerweij Hera 1288 9.72 522 5.91 400 3.24 366 3.53.71
8 Joost Keizer Hera 1190 10.02 475 4.91 335 3.31 380 4.10.05
9 Luuk Veldman Hylas 1187 10.07 467 4.53 308 3.47 412 3.55.78
10 Youri Dekker Nova 1168 10.44 413 5.12 349 3.44 406 3.51.66
11 Kick van Leeuwen Dokev 1144 10.50 405 4.80 327 3.47 412
12 Sten Stroet Hera 1132 10.60 391 5.61 381 3.21 360 3.45.81
13 Freek Vercammen Trias 1131 10.21 446 4.48 305 3.31 380 4.38.48
14 Sem Gombault Noordkop 1089 10.82 362 5.80 393 3.08 334 4.31.86
15 Mitchell Kampert Noordkop 1028 11.02 336 4.99 340 3.17 352 4.20.82
16 Maarten Schouten Hylas 1017 10.37 423 4.22 286 2.95 308 4.01.75
17 Ryan van der Veer Hera 910 11.20 313 5.21 355 2.62 242
17 Dante van Lancelot Hylas 913 10.87 355 4.14 280 2.80 278 4.17.90
19 Joshua van der Voo av Texel 908 11.09 327 4.31 293 2.85 288 4.19.49
20 Aron Zeeman av Texel 905 11.12 323 4.22 286 2.89 296
21 Sebastiaan San Jos Hera 869 10.66 383 3.85 258 2.55 228 4.22.07
22 Luuk Nijssen Hylas 831 11.22 311 3.90 262 2.70 258
23 Arne de Jong Hylas 826 11.19 315 3.63 241 2.76 270 4.24.73
24 Timo Schotten Hylas 810 11.26 306 4.09 276 2.55 228 5.06.72
25 Melle Peer Noordkop 678 11.94 228 2.69 160 2.86 290 5.01.25
26 Aydan Dam Hylas 668 11.83 240 3.00 188 2.61 240 4.33.82
27 Robin Boxma Hylas 521 11.19 315 3.21 206
jongens pup B totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 1000 m
1 Jochem van Dijk Dokev 1371 7.00 551 3.45 408 27.29 412 3.46.18
2 Tijs Haanappel Trias 1302 7.25 498 3.40 398 26.74 406 3.53.38
3 Romello Christiaan Hera 1230 7.04 542 3.09 336 22.56 352 3.53.95
4 Tijmen Jansen Dokev 1227 7.20 508 3.25 368 22.44 351 4.28.19
5 Jens Oosterink Trias 1221 7.22 504 3.35 388 20.81 329 4.11.16
6 Yannick Hageman Hera 1168 7.28 492 3.23 364 19.58 312 3.42.43
7 Karsten de Roo Hylas 1160 7.32 484 2.98 314 23.32 362 4.19.06
8 Wietze Kuyl Trias 1107 7.55 438 3.02 322 22.12 347 4.31.47
9 Tim Buschman Dokev 1105 7.45 458 3.07 332 19.81 315 4.03.27
10 Koen Hoedjes Hera 1101 7.51 446 3.14 346 19.38 309 4.07.82
11 Casper Peterse Trias 1072 7.42 464 3.02 322 17.85 286 4.00.90
12 Ties van het Riet Hylas 1055 7.42 464 3.12 342 15.43 249 4.06.71
13 Nils Rabboljee Dokev 1045 7.66 418 3.22 362 16.42 265 4.27.16
14 Mart Kikkert av Texel 1027 7.53 442 2.80 278 19.29 307 3.54.22
15 Jens Hierck Hera 1000 7.80 392 2.93 304 19.03 304 4.19.06
16 Justin Groot Hylas 1000 7.72 407 2.64 246 22.15 347
17 Sijvert Commandeur Trias 978 7.83 387 3.13 344 15.30 247 4.14.56
18 Amanuel Hensen Hera 952 7.56 437 2.90 298 13.51 217 4.12.42
19 Sten van uitert Hera 827 8.12 338 2.58 234 15.83 255 4.59.75
20 Jelle Wittink Hylas 799 8.13 336 2.68 254 13.02 209 4.16.28
21 Mick Oudeman Hera 761 8.37 298 2.71 260 12.72 203 4.38.28
22 Jesse Visser av Texel 686 8.13 336 2.40 198 9.98 152 4.21.13
23 Thijs Visser av Texel 608 8.36 299 2.40 198 8.02 111 4.28.24
24 Thomas Geuzebroek Hylas 519 9.15 188 2.45 208 8.58 123
25 Bart Sommer Hylas 0
jongens pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Luca van Diepen Hera 1250 7.17 515 3.31 380 22.75 355 2.00.19
2 Skip Bakker Noordkop 1184 7.35 478 3.17 352 22.64 354 2.14.45
3 Koen Grapendaal Hylas 1140 7.61 427 3.18 354 23.05 359 2.25.57
4 Jeff Tesselaar Hera 1081 7.41 466 3.10 338 17.24 277
5 Quinn Visser Hylas 1080 7.24 500 3.10 338 14.97 242 2.35.76
6 Erik Rademakers Nova 1010 7.77 398 2.99 316 18.50 296 2.23.20
7 Raul Tophoff Trias 892 7.72 407 2.82 282 12.72 203 2.20.06
8 Dylan Adriaansen Noordkop 885 8.33 304 2.74 266 19.81 315 2.27.21
9 Milan Bouwer Hylas 873 8.00 358 2.34 186 20.80 329
10 Justin Dijkstra Hylas 847 8.00 358 2.76 270 13.64 219 2.31.84
11 Ole van Tiel Trias 841 7.90 375 2.73 264 12.63 202 2.40.62
12 Koen Haanappel Trias 610 9.42 154 2.60 238 13.55 218 2.37.55
13 Lars Tervoort Trias 498 9.42 154 2.40 198 9.67 146 3.01.49
14 Daan van Dorp Hylas 500 8.62 260 1.80 78 10.50 162 2.44.99
15 Max Coevert Hera 387 9.52 142 2.11 140 7.77 105 3.00.67
16 Gijs Dekker Hylas 0
16 Samuel Damen Hylas 0
jongens pup mini totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Ravi Raadgers Noordkop 793 8.10 341 2.61 240 13.20 212 2.52.20
2 Luc van Ruler Noordkop 760 8.03 353 2.55 228 11.36 179 2.30.79
3 Rik Grapendaal Hylas 725 8.66 255 2.65 248 13.79 222
4 Tijn Zeeman av Texel 725 8.20 325 2.46 210 12.00 190 2.23.49
5 Jelmer Thiessen Noordkop 721 8.23 320 2.48 214 11.79 187 2.31.60
6 Ysan Put Hylas 710 8.41 292 2.41 200 13.58 218 2.45.98
7 Ioann Lobles Noordkop 614 8.48 281 2.29 176 10.22 157 2.31.25
8 Shane Baars Noordkop 593 8,61 262 2.36 190 9.44 141 2.33.72


startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 23.05.2011