Pupillen competitie regio 1-3-4
21 mei 2011
Uithoorn
Org: AKU


Meisjes pupillen A2 60m pnt hoog pnt kogel pnt 1000 m Totaal
1 Annerice Bakker Phanos 9,4 535 1,25 526 8,06 524 1585
2 Aisha Hamidi Phanos 9,8 472 1,15 452 6,96 463 4.28,3 1387
3 Amina Schellekens Phanos 9,9 457 1,20 489 6,17 416 3.37,0 1362
4 Sofie Ooteman Phanos 9,2 569 1,10 416 5,09 347 4.41,8 1332
5 Kaylee van de Spek av Haarlemmermeer 9,6 503 1,15 452 5,37 366 3.50,3 1321
6 Joyce van Kan kav Holland 9,4 535 1,15 452 4,86 332 3.39,0 1319
7 Inger van Dok av Aalsmeer 9,6 503 1,00 342 5,89 399 4.08,9 1244
8 Gerritsen Famke av Aalsmeer 10,0 442 1,05 379 5,58 379 4.35,3 1200
9 Lydia van Dijk kav Holland 9,8 472 1,05 379 4,81 328 3.47,0 1179
10 Charissa van Bakel av Haarlemmermeer 10,4 386 1,10 416 5,34 364 4.34,8 1166
11 Gayle Lutchman AKU 10,5 372 1,05 379 6,11 413 1164
12 Maartje Geuzebroek kav Holland 9,8 472 1,05 379 4,28 290 4.17,4 1141
13 Puck Heerschop kav Holland 9,9 457 1,05 379 4,33 294 4.26,1 1130
14 Sandrine Wieser Phanos 10,7 346 1,00 342 6,06 410 4.14,1 1098
15 Eline Verweij Startbaan 10,6 359 1,05 379 5,15 351 4.06,7 1089
16 Yanika Einholz kav Holland 9,9 457 0,95 306 4,77 325 4.00,1 1088
17 Maartje van Diest av Haarlemmermeer 10,6 359 1,00 342 5,52 376 4.20,7 1077
18 Fien Winter Phanos 10,8 333 1,00 342 4,82 329 4.20,5 1004
19 Dagmar Smit kav Holland 10,5 372 0,95 306 4,71 321 4.19,3 999
20 Hilary van Thienen kav Holland 11,1 296 1,05 379 4,71 321 4.48,5 996
21 Vera Pollmann Phanos 11,0 308 1,05 379 4,25 288 4.40,3 975
22 Kirsten Heemskerk AKU 11,6 239 0,95 306 6,08 411 4.43,9 956
23 Tamara van Lingen AKU 11,7 228 1,00 342 4,68 319 4.33,0 889
24 Rene van Hoek AKU 11,5 250 0,95 306 4,70 320 4.37,7 876
25 Anne Kuperus av Haarlem 10,4 386 1,20 489 0 875
26 Eline Hilbers kav Holland 11,7 228 0,95 306 4,69 320 854
27 Erika Sanozidis AKU 11,5 250 0,90 269 3,58 237 4.39,8 756
Meisjes pupillen A1 60m pnt ver pnt kogel pnt 1000 m Totaal
1 Noor Hendriks Startbaan 10,0 442 3,48 414 5,98 405 4.03,3 1261
2 Marie Visser Startbaan 9,8 472 3,40 398 4,85 331 3.58,9 1201
3 Mila Brandenhof av Haarlemmermeer 10,2 413 3,22 362 4,64 316 4.47,2 1091
4 Eline Steen kav Holland 10,2 413 3,27 372 4,13 279 4.11,2 1064
5 Merel Gerritse Startbaan 10,3 399 3,02 322 4,94 337 1058
6 Vera Zonneveld AKU 10,4 386 3,20 358 4,39 298 4.59,7 1042
7 Giulia Battifoglia Phanos 10,3 399 3,08 334 4,54 309 4.20,2 1042
8 Angel Bouterse Phanos 10,0 442 3,25 368 3,35 218 4.31,1 1028
9 Sofia Bouwmeester kav Holland 10,6 359 3,41 400 3,87 260 4.48,8 1019
10 Ana van Kesteren Phanos 11,0 308 2,95 308 5,41 368 4.35,5 984
11 Sam Pronk kav Holland 10,2 413 3,06 330 3,39 221 4.02,2 964
12 Emma Steen Startbaan 10,8 333 2,91 300 3,83 256 4.27,8 889
13 Tanja Staneke AKU 11,3 273 2,52 222 5,22 356 4.29,5 851
14 Hesce Mourits kav Holland 11,5 250 2,82 282 2,90 179 4.13,1 711
15 Lara Cramer vd Boogaart Startbaan 10,7 346 2,79 276 0 622
Meisjes pupillen B 40m pnt ver pnt bal pnt 1000 m Totaal
1 Robina Negenman kav Holland 6,9 521 3,42 402 18,72 299 4.06,3 1222
2 Sarah van Ekeris kav Holland 7,1 480 3,35 388 14,88 240 4.10,3 1108
3 Naomi Verhoef av Aalsmeer 7,1 480 3,13 344 15,18 245 3.54,1 1069
4 Fay Witte kav Holland 7,2 460 3,04 326 16,24 262 4.09,4 1048
5 Nikki Taag kav Holland 7,5 403 3,25 368 15,52 250 4.10,8 1021
6 Laura Lodder kav Holland 7,5 403 2,81 280 17,58 282 4.53,0 965
7 Anisha Kanhai Startbaan 7,1 480 2,95 308 11,14 175 4.38,9 963
8 Hannah van Leeuwen Phanos 7,2 460 2,93 304 12,15 193 4.45,0 957
9 Julia Cramer vd Boogaart Startbaan 7,3 440 2,79 276 13,93 224 940
10 Pleun Heerschop kav Holland 7,5 403 2,98 314 13,78 222 4.38,3 939
11 Rachel Kruis AKU 7,5 403 3,05 328 11,93 189 4.52,1 920
12 Rome Kooijman AKU 7,8 351 2,79 276 17,57 282 4.45,8 909
13 Noelle Naciri Phanos 7,8 351 2,93 304 10,52 163 4.20,6 818
14 Ella Cramer vd Boogaart Startbaan 7,6 385 2,56 230 10,83 169 784
15 Lisa Pallada av Haarlemmermeer 7,6 385 2,57 232 8,70 126 4.40,3 743
16 Anick Willems Phanos 7,7 368 2,66 250 7,10 90 4.36,3 708
17 Emma Bakker Phanos 8,5 243 2,46 210 14,07 227 680
18 Madeleine Hooijmaijers Phanos 8,0 318 2,63 244 7,07 89 4.33,0 651
19 Josephine Bockstael av Haarlemmermeer 8,3 272 2,38 194 8,36 118 5.49,8 584
20 Nolla Akkari AKU 8,7 215 2,27 172 11,18 175 5.11,6 562
21 Jet Saadat AKU 9,5 116 2,37 192 11,68 185 5.50,3 493
22 Sem Kwint av Haarlemmermeer 9,2 151 2,33 184 9,68 146 4.52,6 481
23 Esther Schut AKU 9,4 127 2,36 190 7,33 95 4.55,0 412
24 Sanne Gerritse AKU 9,0 176 2,40 198 0 374
Meisjes pupillen C 40m pnt ver pnt bal pnt 600 m Totaal
1 Floortje Steen kav Holland 7,6 385 2,83 284 13,08 210 2.32,6 879
2 Kaya Bosman Startbaan 7,9 334 2,64 246 10,61 164 2.23,4 744
3 Kenza Regter Phanos 7,8 351 2,56 230 9,82 149 2.38,3 730
4 Christina Battifoglia Phanos 7,9 334 2,61 240 9,75 147 2.33,3 721
5 Vera Blank Phanos 8,1 303 2,50 218 12,22 194 2.41,5 715
6 Lune Reinders av Haarlemmermeer 8,3 272 2,46 210 13,23 212 3.02,4 694
7 Rosie Schotvanger av Haarlemmermeer 8,0 318 2,63 244 8,89 130 2.40,2 692
8 Feija Mesman kav Holland 7,9 334 2,49 216 9,31 138 2.39,1 688
9 Alyssa Awad Startbaan 8,2 287 2,32 182 11,34 178 2.49,6 647
10 Simone Schouws Phanos 8,5 243 2,35 188 10,41 161 2.53,2 592
11 Eva Langman Phanos 8,2 287 2,23 164 9,21 136 2.53,5 587
12 Sien Saadat AKU 8,9 189 2,28 174 11,98 190 2.55,6 553
13 Eline Sewnath Startbaan 9,1 163 1,67 52 7,54 100 2.56,3 315
14 Lotte Souer 8,9 189 1,98 114 3,10 1 304
15 Morgane den Uyl Startbaan 9,1 163 0 7,95 109 272
Meisjes mini-pupillen Vereniging 40m pnt ver pnt bal pnt 600 m Totaal
1 Isabel van den Berg Startbaan 7,9 334 2,59 236 10,33 159 2.37,8 729
2 Sophie van Ekeris kav Holland 8,4 257 2,50 218 10,05 153 2.40,8 628
3 Eva Hoogewerf kav Holland 8,0 318 2,35 188 7,60 101 2.32,1 607
4 Noa Koning kav Holland 8,4 257 2,32 182 9,92 151 2.50,4 590
5 risje van Dongen Phanos 8,4 257 2,12 142 8,72 126 2.46,2 525
6 Eline Udo Startbaan 8,8 202 2,28 174 9,69 146 2.47,5 522
7 Lara Wester Startbaan 8,8 202 2,36 190 8,02 111 2.48,9 503
8 Yentl Fictorie Phanos 8,7 215 2,07 132 7,10 90 437
9 Roanna Geleijn av Aalsmeer 9,1 163 1,91 100 6,82 83 346
10 Mila Kooijman AKU 9,8 83 4,86 32 3.43,4 115
,
Jongens pupillen A2 60m pnt hoog pnt kogel pnt 1000 m Totaal
1 Misan Egbe av Haarlemmermeer 9,2 569 1,40 641 7,92 517 3.54,4 1727
2 Onyema Adigida Startbaan 9,1 587 1,35 599 7,76 508 3.53,2 1694
3 Sil Negenman kav Holland 9,0 604 1,30 562 6,87 458 3.47,7 1624
4 Boris Hoogervorst kav Holland 9,1 587 1,25 526 7,30 483 3.43,6 1596
5 Philip van de Beek Phanos 9,3 552 1,20 489 7,14 474 4.26,7 1515
6 Remco van Woerkom Startbaan 9,0 604 1,10 416 7,50 494 3.40,8 1514
7 Jos Hoogewerf kav Holland 9,3 552 1,20 489 7,09 471 3.32,0 1512
8 Damian Griekspoor av Haarlemmermeer 9,9 457 1,25 526 7,26 480 4.17,3 1463
9 Timo Koning kav Holland 9,3 552 1,15 452 6,75 451 3.34,0 1455
10 Bart Lauwers kav Holland 9,6 503 1,25 526 6,20 418 3.38,4 1447
11 Branco Titus Phanos 9,9 457 1,25 526 6,89 459 3.58,8 1442
12 Gijs Schwarz av Haarlem 9,5 519 1,15 452 6,89 459 1430
13 Mike van Dijk av Haarlem 9,6 503 1,25 526 5,82 395 3.42,8 1424
14 Maarten Quaars kav Holland 9,5 519 1,20 489 5,88 399 3.36,5 1407
15 Milan Weeda Startbaan 9,4 535 1,10 416 6,16 416 3.59,4 1367
16 Mika Taag kav Holland 9,7 487 1,15 452 6,09 412 3.46,2 1351
17 Rens Groot Startbaan 9,5 519 1,10 416 5,79 393 4.01,6 1328
18 Tati Ignatia Phanos 9,5 519 1,10 416 5,79 393 5.09,4 1328
19 Pim Palada av Haarlemmermeer 9,7 487 1,15 452 5,16 352 4.38,0 1291
20 Igor Uiterwijk kav Holland 9,6 503 1,05 379 5,80 393 3.57,8 1275
21 Ming Lie Phanos 9,8 472 1,10 416 5,49 374 4.01,4 1262
22 David Sewnath Startbaan 9,5 519 1,05 379 5,12 349 4.04,3 1247
23 Lucas Tuinier kav Holland 10,0 442 1,10 416 5,37 366 4.13,6 1224
24 Maarten Verhoef Startbaan 10,1 427 1,10 416 5,32 363 4.02,3 1206
25 Tijn Pronk kav Holland 9,7 487 1,05 379 4,82 329 3.51,4 1195
26 David Maarleveld Phanos 9,9 457 1,05 379 5,10 348 4.03,8 1184
27 Henk Jan van Leeuwen av Aalsmeer 10,1 427 1,05 379 5,49 374 1180
28 Matthieu Meyer av Aalsmeer 10,2 413 1,10 416 5,13 350 3.43,3 1179
29 Timo van Helvoort Phanos 10,6 359 1,10 416 5,96 403 4.36,8 1178
30 Tijmen Schouws Phanos 10,2 413 1,00 342 5,48 373 4.19,7 1128
31 Joep Kneppers Phanos 10,4 386 1,05 379 5,13 350 4.39,5 1115
32 Storr Hoek AKU 10,7 346 1,05 379 5,67 385 4.15,2 1110
33 Bob Visser Startbaan 11,4 262 1,00 342 6,76 452 4.57,6 1056
34 Bram de Jong kav Holland 11,1 296 0,95 306 6,18 417 4.23,5 1019
35 Renzo Spaargaren kav Holland 10,9 321 0,90 269 5,69 387 4.00,3 977
36 Eli Teitler Phanos 11,5 250 1,00 342 5,01 342 4.50,1 934
37 Jeroen Mul kav Holland 12,2 177 0,90 269 4,60 313 4.19,3 759
38 Niels Brinkman Startbaan 13,0 102 0,95 306 5,03 343 5.03,4 751
39 David Prins Phanos 12,6 138 0,95 306 4,45 303 5.22,8 747
40 Paskal Kluit Phanos 10,9 321 3,97 267 4.46,5 588
Jongens pupillen A1 60m pnt VER pnt kogel pnt 1000 m Totaal
1 Kenzo Kandelaar kav Holland 9,4 535 3,68 454 7,07 470 3.46,3 1459
2 Ezra Verboom av Haarlemmermeer 9,4 535 3,77 472 5,76 391 3.49,6 1398
3 Assamau'al Saidi Rabah Startbaan 9,6 503 3,37 392 6,74 451 3.56,7 1346
4 Ify Adigida Startbaan 10,4 386 3,44 406 7,87 514 4.07,6 1306
5 Wessel Heil av Aalsmeer 9,7 487 3,70 458 5,21 355 3.33,4 1300
6 Luuk Meesters kav Holland 9,8 472 3,45 408 6,01 407 4.34,6 1287
7 Jarett Zonnenschijn Startbaan 9,9 457 3,52 422 5,81 394 3.58,9 1273
8 Harm Steehouwer kav Holland 10,1 427 3,32 382 6,15 415 4.08,0 1224
9 Carlito Welink AKU 10,2 413 3,43 404 6,00 406 3.50,2 1223
10 Wesley Maas de Bie av Haarlemmermeer 9,7 487 3,24 366 5,33 363 3.47,0 1216
11 Jaap Wittenberg kav Holland 10,0 442 3,19 356 5,96 403 3.53,1 1201
12 Joran Kalkwiek Startbaan 9,6 503 3,19 356 4,71 321 4.29,5 1180
13 Benjamin van Gastelen AKU 9,7 487 3,20 358 4,77 325 4.08,9 1170
14 Sem Ragas Phanos 9,7 487 3,30 378 3,88 260 4.02,1 1125
15 Gregory t Hoen av Aalsmeer 10,4 386 3,50 418 4,47 304 3.57,0 1108
16 Job Tuinder Startbaan 10,5 372 3,08 334 5,58 379 4.30,4 1085
17 Ralph Wielart av Haarlemmermeer 10,6 359 3,00 318 5,83 395 4.26,8 1072
18 Viggo Overes AKU 10,7 346 2,89 296 5,70 387 4.13,6 1029
19 David Horst Phanos 10,9 321 2,96 310 4,77 325 4.24,2 956
20 Sjoerd Polder AKU 11,2 285 3,04 326 4,78 326 4.28,6 937
21 Jelle Zuidema Startbaan 10,9 321 2,82 282 4,71 321 4.06,6 924
22 Marijn Houdijk AKU 10,7 346 2,76 270 4,49 306 4.12,8 922
23 Siebe de Vries kav Holland 11,2 285 2,91 300 4,72 322 4.04,5 907
24 Aidan Mikdad Phanos 11,2 285 2,85 288 4,69 320 4.33,0 893
25 Sjoerd van der Sel kav Holland 11,1 296 2,72 262 4,72 322 880
26 Joost Schwarz av Haarlem 11,5 250 2,68 254 5,05 345 849
27 Victor Lamsweerde Phanos 11,4 262 2,60 238 3,02 190 4.12,2 690
28 Renger Borsboom kav Holland 12,2 177 2,47 212 3,93 264 4.36,3 653
,
Jongens pupillen B 40m pnt ver pnt bal pnt 1000 m Totaal
1 David Hoogewerf kav Holland 6,9 521 3,74 466 27,11 410 3.33,8 1397
2 Egbe Toju av Haarlemmermeer 6,8 542 3,55 428 27,41 414 3.52,5 1384
3 Tim van der Vlies av Aalsmeer 7,0 500 3,25 368 27,05 409 3.49,5 1277
4 Pieter Maarse Startbaan 7,1 480 3,08 334 22,29 349 1163
5 Jelmer de Graaf kav Holland 7,0 500 3,12 342 19,48 310 3.49,9 1152
6 Izaak Nauta Phanos 7,2 460 3,25 368 19,76 314 1142
7 Anders Hoek AKU 7,3 440 3,06 330 22,42 351 1121
8 Twan de Jong kav Holland 7,3 440 2,87 292 20,17 320 4.21,4 1052
9 Tijn Koning kav Holland 7,9 334 3,08 334 22,68 354 4.25,5 1022
10 Tenko van der Kuip Phanos 7,3 440 3,11 340 14,82 239 3.48,1 1019
11 Jesse de Graaff kav Holland 8,1 303 2,69 256 27,18 411 4.38,5 970
12 Lex Brinkman Startbaan 8,1 303 3,00 318 21,34 336 4.09,9 957
13 Bing Amelung kav Holland 7,5 403 2,88 294 14,94 241 4.24,2 938
14 Justus Geuzebroek kav Holland 7,6 385 3,00 318 14,44 233 4.23,7 936
15 Lex van Honschoten kav Holland 7,8 351 2,93 304 17,14 276 4.12,4 931
16 Pyke Spaans Startbaan 7,7 368 2,94 306 13,44 216 4.32,1 890
17 Daan Kemner av Haarlemmermeer 8,0 318 2,53 224 12,91 207 749
18 Jens van der Eijk kav Holland 7,8 351 2,72 262 7,74 105 4.38,7 718
19 Yng Lie Phanos 8,2 287 2,53 224 12,06 192 4.35,7 703
20 Tim Kramer Startbaan 8,5 243 2,65 248 12,41 198 689
21 Tristan de Vre Phanos 8,5 243 2,53 224 13,26 213 4.17,1 680
22 Kedves van den Berg Phanos 8,4 257 1,88 94 10,36 160 511
23 Mees Kwaaitaal Phanos 9,4 127 2,18 154 9,57 144 5.47,4 425
Jongens pupillen C 40m pnt ver pnt bal pnt 600 m Totaal
1 Hidde Mollee kav Holland 7,3 440 3,03 324 22,66 354 2.18,3 1118
2 Seb van Schelven kav Holland 7,5 403 3,05 328 24,18 374 2.20,2 1105
3 Wouter Bracke kav Holland 7,6 385 3,12 342 20,04 318 2.23,3 1045
4 Graeme t Hoen av Aalsmeer 7,4 422 2,89 296 19,42 309 2.15,0 1027
5 Daniel Wesselo Phanos 7,6 385 2,72 262 18,73 299 3.03,3 946
6 Daniel ten Kate Startbaan 7,7 368 2,66 250 20,58 326 2.37,1 944
7 Siem Bosch av Haarlemmermeer 7,6 385 2,97 312 11,27 177 2.29,1 874
8 Rick Schuurman AKU 7,9 334 2,69 256 17,13 275 2.47,7 865
9 Kenneth Celie AKU 8,0 318 2,71 260 14,67 237 2.55,3 815
10 Jeroen Out av Haarlem 8,4 257 2,40 198 13,27 213 2.55,9 668
11 Quinten Reuvekamp AKU 8,6 229 2,62 242 11,02 172 2.40,2 643
12 Demy de Wit Phanos 8,2 287 2,25 168 9,44 141 2.54,0 596
13 Manuel Leeuwerik AKU 8,3 272 2,07 132 12,06 192 2.51,0 596
14 Louwrens Louwerse Startbaan 8,6 229 2,42 202 9,89 150 2.37,7 581
15 David van Tuinen av Haarlem 9,1 163 2,20 158 15,86 256 577
16 Cas den Braber av Haarlemmermeer 8,3 272 2,22 162 9,10 134 2.32,9 568
17 Justus Geuzebroek kav Holland 7,5 403 403
Jongens mini-pupillen Vereniging 40 m pnt ver pnt bal pnt 600 m Totaal
1 Emiel Nieuwhof Startbaan 7,5 403 2,72 262 16,41 264 2.27,5 929
2 Yohannes Hiensch Phanos 7,6 385 2,74 266 13,82 222 2.29,5 873
3 Eyoel Hiensch Phanos 7,6 385 2,56 230 14,71 237 2.31,1 852
4 Kim Alofsen Startbaan 8,5 243 2,51 220 14,74 238 2.33,5 701
5 Martijn Veerhuis AKU 9,3 139 1,62 42 11,81 187 2.53,8 368
6 Hooijmaijers Toon Phanos 9,9 72 2,08 134 8,99 132 3.07,0 338
7 Bartho Postma AKU 9,7 93 2,05 128 6,73 81 3.15,1 302
8 Camiel de Vre Phanos 10,1 51 1,60 38 6,85 84 173


startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 23.05.2011