Pupillen competitie 2010
Individuele klassementen


jongens pup A.2
jongens pup A.1
jongens pup B
jongens pup C
meisjes pup A.2
meisjes pup A.1
meisjes pup B
meisjes pup C

Wanneer een vereniging in deze leeftijdscategrie geen ploeg heeft die aan de finale mee mag doen, dan mogen
van die vereniging de groen gemakeerde atleten individueel ingeschreven woden


Jongens pupillen C 17 april 5 juni 26 juni totaal
1 Marnix Kolkman av Edam 1343 1486 1410 2896
2 David Hoogewerf KAV Holland 1164 1315 1316 2631
3 Ravi Bitter av Edam 1220 1215 1280 2500
4 Jochem van Dijk Dokev 1194 1173 1224 2418
5 Harm Janssens DEM 1213 1139 1187 2400
6 Stijn Liefhebber Trias 1121 1198 1186 2384
7 Job Geerds AV 23 1164 0 1156 2320
8 Tim vd Vlies av Aalsmeer 0 1149 1169 2318
9 Bram Fenne AV 23 1120 1138 1169 2307
10 Izaak Nauta Phanos 965 1094 1142 2236
11 Jeroen van het Hoff NEA Volharding 806 1185 1026 2211
12 Enzo Meerstra Hollandia 957 1086 1086 2172
13 Jelle Hooyberg av Edam 1090 0 1061 2151
14 Jelmer de Graaf KAV Holland 1005 986 1120 2125
15 Rowan Tuinstra DEM 1064 1008 1058 2122
16 Tijmen Jansen Dokev 1031 1011 1066 2097
17 Pieter Maarse Startbaan 892 1022 1034 2056
18 Yannick Hageman Hera 1022 1021 1012 2043
19 Jim Goes Hollandia 986 998 1039 2037
20 Anders Hoek AKU 970 1062 930 2032
21 Romello Christiaan Hera 971 987 1040 2027
22 Justin Groot Hylas 1037 979 0 2016
23 Dante Pusceddu Atos 983 999 0 1982
24 Bram Klap Lycurgus 943 0 1019 1962
25 Casper Peterse Trias 901 940 1022 1962
26 Karsten de Roo Hylas 883 954 985 1939
27 Tim Buschmann Dokev 940 946 965 1911
28 Tom Jonkmans Phanos 951 924 959 1910
29 Lex van Honschoten KAV Holland 724 896 1012 1908
30 Jesse de Graaff KAV Holland 0 1017 887 1904
31 Tim Misiewicz DEM 858 875 967 1842
32 Ian Goes Hollandia 872 916 917 1833
33 Nils Rabbeljee Dokev 0 927 875 1802
34 Tenko van der Kuip Phanos 834 923 873 1796
35 Dave Kes av Edam 845 848 939 1787
36 Jens Hierck Hera 888 862 880 1768
37 Quinn Vlak av Edam 0 928 830 1758
38 Lex Brinkman Startbaan 765 983 0 1748
39 Sven v Leeuwen Zaanland 868 820 870 1738
40 Sam van Dijk Lycurgus 816 814 917 1733
41 Lucas Breuker AV 23 880 852 757 1732
42 Wietze Kuyl Trias 864 805 850 1714
43 Tim Koole Lycurgus 0 786 860 1646
44 Mik van Houts Lycurgus 773 717 853 1626
45 Duuk Rozing DEM 0 771 829 1600
46 Thierno  Bah Feniks 751 0 844 1595
47 Sirito Mathijssen AAC 741 713 826 1567
48 Frank de Groot Atos 0 850 686 1536
49 Kelvin Boterman Hylas 733 794 0 1527
50 Cas van Oorschot Trias 799 719 684 1518
51 Sten van Uitert Hera 734 731 773 1507
52 Roan van Blanken Suomi 0 773 713 1486
53 Jelle Post Lycurgus 722 689 739 1461
54 Kaj vd Voort Lycurgus 629 615 819 1448
55 Jelle Wittink Hylas 667 0 778 1445
56 Luke Middelwaart Lycurgus 595 691 730 1421
57 Arne Lubbers av Castricum 0 678 634 1312
58 Jarno Betlem Lycurgus 654 578 640 1294
59 Daniel Bruijn KAV Holland 0 531 752 1283
60 Yang Lie Phanos 645 605 633 1278
61 Dexter Scholten DEM 0 622 623 1245
62 Wender de Vries Phanos 554 601 623 1224
63 Guus Mollee kav Holland 0 0 1195 1195
64 Mathijs van den Top Lycurgus 0 0 1179 1179
65 Yoeri Dekker SAV 542 590 587 1177
66 Bram de Jong av Wieringermeer 543 0 612 1155
67 Timothy Mulder NEA Volharding 588 567 0 1155
68 Sam Stenvers NEA Volharding 535 607 0 1142
69 Tristan de Vre Phanos 0 552 561 1113
70 Luka Bakrac AV 23 0 0 1075 1075
71 Mick Oudeman Hera 514 551 459 1065
72 Jasper Koertse av Texel 0 1062 0 1062
73 Daan Lunding AV 23 0 0 1022 1022
74 Bink Haakman Hollandia 0 0 1021 1021
75 Casper Vlek AV 23 585 0 411 996
76 Jesse Kool Nea Volharding 0 0 992 992
77 Seb van Schelven kav Holland 0 0 962 962
78 Adwen Gieles kav Holland 955 0 0 955
79 Robbie  Ruijfrok Feniks 909 0 0 909
80 Sammij vd Nat DEM 0 895 0 895
81 Roy Hoek av Castricum 0 0 893 893
82 Ruben Kool Startbaan 0 891 0 891
83 Rens Kannegieter AV 23 0 0 885 885
84 Huub Rietmann Lycurgus 846 0 0 846
85 Ali van Beek Barakat av Monnickendam 845 0 0 845
86 Tije Groot Hollandia 0 0 845 845
87 Sijvert Commandeur Trias 0 0 836 836
88 Max de Best AKU 0 0 833 833
89 Duco Bosk Startbaan 0 815 0 815
90 Max Gebel Trias 789 0 0 789
91 Justus Geuzebroek kav Holland 0 0 775 775
92 Kellin Schaap Lycurgus 0 737 0 737
93 Boudewijn Klooster Phanos 338 391 0 729
94 Ghislain Westphal Hollandia 0 0 667 667
95 Kenley Visser Atos 0 652 0 652
96 Tygo Kenter NEA Volharding 0 645 0 645
97 Jordy Warmerdam Startbaan 0 639 0 639
98 Tim Kramer Startbaan 0 636 0 636
99 Indy Capricorne Hylas 0 0 623 623
100 Thomas Vlieland DEM 0 291 328 619
101 Dek Paarlberg NOVA 606 0 0 606
102 Joris Kool Startbaan 0 594 0 594
103 Jordy Drijfhout Lycurgus 559 0 0 559
104 Mees ter Buurkes de Vries Trias 552 0 0 552
105 Mike Soerink NEA Volharding 522 0 0 522
106 Yuri van de Craats AV 23 0 497 0 497
107 Luco van Bergen Startbaan 0 454 0 454
108 Joshua Tuinier kav Holland 0 0 416 416
109 Milo da Costa Guimaraes AV 23 0 0 148 148

Bovenkant pagina
Pupillencompetitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 05.07.2010