Pupillen competitie regio 1-3-4
Finalewedstrijd
18 september 2010
Amsterdam
Org: AAC


Meisjes pup A2 totaal 60 m sprint hoogspringen kogelstoten
1 Jessica Schilder av Edam 1748 9.20 612 1.30 562 9.02 574
2 Judy vd Drift Haarlemmermeer 1743 9.71 524 1.40 641 9.09 578
3 Jacqueline Muts Phanos 1736 9.15 621 1.25 526 9.31 589
4 Judith Endstra kav Holland 1712 8.98 653 1.30 562 7.55 497
5 Raquelle Biezen Continental 1663 9.40 576 1.35 599 7.39 488
6 Britt Ooijevaar Trias 1651 9.06 637 1.25 526 7.39 488
7 Merel Sinnige SAV 1627 9.43 571 1.25 526 8.16 530
8 Mariska Poel DEM 1607 9.14 623 1.25 526 6.87 458
9 Maaike Schenk Lycurgus 1604 9.41 574 1.25 526 7.69 504
10 Naseya Weinchard AV23 1601 8.87 674 1.15 452 7.16 475
11 Lisa Schokker av Edam 1590 9.55 550 1.20 489 8.56 551
12 Marjolein Bolten Haarlemmermeer 1589 9.28 597 1.20 489 7.66 503
12 Nienke Tool SAV 1589 9.60 542 1.25 526 8.00 521
14 Anna Faneyte AAC 1574 9.05 639 1.15 452 7.30 483
15 Kelly van Zelst av Edam 1550 9.39 578 1.25 526 6.66 446
16 Zola Zwerver AAC 1491 9.27 599 1.20 489 5.96 403
17 Nora Winter Lycurgus 1484 9.60 542 1.25 526 6.16 416
18 Faye Damen av Edam 1483 9.74 519 1.25 526 6.52 438
19 Beau Manstra Haarlemmermeer 1453 9.65 534 1.20 489 6.40 430
20 Marit Dommanschet Lycurgus 1437 9.40 576 1.10 416 6.65 445
21 Nathalie Tuijp kav Holland 1427 10.03 473 1.20 489 6.99 465
22 Julia Koning av Edam 1408 10.39 420 1.25 526 6.94 462
23 Sophie Koelma Lycurgus 1396 9.66 532 1.10 416 6.69 448
24 Elise Schneider SAV 1369 10.01 476 1.05 379 7.86 514
25 Beau Winnubst Haarlemmermeer 1344 9.99 480 1.10 416 6.70 448
26 Nienke van Sante Lycurgus 1306 9.78 513 1.15 452 5.00 341
27 Emma Kok Phanos 1300 10.10 463 1.10 416 6.25 421
28 Isa Schouw kav Holland 1295 9.77 514 1.05 379 5.93 402
29 Loes Essen SAV 1289 10.41 417 1.10 416 6.83 456
30 Laura Karamowa Phanos 1280 9.84 503 1.15 452 4.76 325
31 Lotte Proper Phanos 1274 10.22 445 1.10 416 6.11 413
32 Donja Kootwijk AAC 1229 10.21 446 1.00 342 6.58 441
33 Rochan Comello AV23 1225 10.19 449 1.10 416 5.28 360
34 Naomi Roos AV23 1217 10.13 458 1.10 416 5.03 343
35 Sofi Joaquin Ferna kav Holland 1211 10.68 380 1.15 452 5.58 379
36 Inge Vleerbos AV23 1207 10.09 464 1.05 379 5.34 364
37 Jill Bohte AAC 1200 10.58 394 1.10 416 5.75 390
38 Ichelle Broekhof AAC 1184 10.73 373 1.10 416 5.82 395
39 Madinja Groenenber Haarlemmermeer 1170 10.82 362 1.05 379 6.37 429
40 Fatima Lunes Phanos 1119 10.34 427 0.90 269 6.28 423
41 Donna Wiersma SAV 1076 10.84 359 1.00 342 5.51 375
42 Evelyn Gieles kav Holland 1026 11.38 292 1.10 416 4.67 318
43 Floor Keulartz AV23 893 dnf 1.20 489 5.97 404
Meisjes pup A1 totaal 60 m sprint verspringen balwerpen
1 Lisanne Schoonebeek av Castricum 1549 9.06 637 4.27 572 21.64 340
2 Sophie Jebose AAC 1450 9.55 550 4.16 550 22.38 350
3 June Schmidt AAC 1420 9.41 574 3.55 428 27.80 418
4 Kiki Rozemeijer Suomi 1392 9.62 539 3.83 484 23.79 369
5 Teuntje Hopman Trias 1386 9.79 511 3.84 486 25.36 389
6 Didi Wals Waterland 1382 9.37 581 3.80 478 20.40 323
6 Annerice Bakker Phanos 1382 9.96 484 3.80 478 27.93 420
8 Jennifer Tuijp av Edam 1359 9.36 583 3.51 420 22.82 356
9 Merit Schuurman AAC 1350 9.51 557 3.62 442 22.42 351
10 Tessa de Ruijter AV 23 1324 10.03 473 3.60 438 27.38 413
11 Mieke Smit av Edam 1294 10.41 417 3.57 432 30.08 445
12 Romy Oudshoorn Suomi 1287 10.07 467 3.73 464 22.85 356
13 Maartje vd Thiel SAV 1275 9.98 481 3.78 474 20.21 320
14 Anouk de Niet Hera 1269 9.86 500 3.67 452 19.99 317
15 Shanna Mol Lycugus 1265 9.86 500 3.77 472 18.28 293
16 Janet Beers SAV 1260 10.25 441 3.62 442 24.43 377
17 Gitte Schelfhout Hera 1256 9.47 564 3.49 416 17.16 276
18 Pauline Hondema Lycugus 1253 9.37 581 3.74 466 12.88 206
19 Lotte Runia SAV 1238 9.90 494 3.53 424 20.19 320
19 Amina Schellekens Phanos 1238 10.18 451 3.29 376 27.19 411
21 Judie Jonker Hera 1236 9.95 486 3.64 446 19.07 304
22 Anouk Schoute Lycugus 1225 9.65 534 3.61 440 15.56 251
22 Bente Reus SAV 1225 10.06 469 3.45 408 22.21 348
24 Jane Runderkamp av Edam 1222 9.86 500 3.41 400 20.31 322
25 Rosa Bronsdijk av Edam 1191 9.79 511 3.46 410 16.74 270
26 Puck de Waard Trias 1188 9.98 481 3.60 438 16.68 269
27 Marit Vorstman AAC 1181 9.86 500 3.52 422 16.09 259
28 Emma de Koning Lycugus 1174 10.08 466 3.40 398 19.45 310
29 Merel Kouwenhoven Hera 1170 9.65 534 3.42 402 14.52 234
30 Coosje Boom Trias 1158 10.31 432 3.36 390 21.37 336
31 Sarah Dekker Trias 1137 10.05 470 3.27 372 18.41 295
32 Thirza Matilda Phanos 1128 10.28 436 3.46 410 17.59 282
32 Aisha Hamidi Phanos 1128 10.53 401 3.19 356 23.96 371
34 Emma Geerse Hera 1090 10.50 405 3.16 350 21.26 335
34 Lotte de Boer av Edam 1090 10.50 405 3.25 368 19.98 317
36 Marit Schouwstra AAC 1073 10.15 455 3.37 392 14.06 226
37 Yoelle Weerink SAV 1063 10.42 416 3.17 352 18.41 295
38 Esmee de Jong Trias 1033 10.62 388 3.38 394 15.53 251
39 Sandrine Wieser Phanos 1028 10.75 371 3.22 362 18.43 295
40 Isa Korsen Suomi 991 10.87 355 3.04 326 19.49 310
41 Iris Koreman Suomi 970 11.08 328 2.93 304 21.46 338
42 Isabelle Klap Lycugus 721 11.57 270 2.67 252 12.45 199
43 Kim de Lange Suomi 666 10.57 395 dns 16.84 271
Meisjes pup B totaal 40 m sprint verspringen kogelstoten
1 Anna Roelofs Suomi 1470 6.58 650 3.74 466 5.19 354
2 Liset Kolkman av Edam 1391 7.03 545 3.73 464 5.62 382
3 Marjolijn de Konin AV 23 1369 6.98 556 3.48 414 5.88 399
4 Inez Bouwen Lycurgus 1331 6.88 578 3.66 450 4.46 303
5 Simone Winter Lycurgus 1285 7.08 534 3.49 416 4.91 335
6 Eva Dijkstra AV 23 1281 6.90 574 3.30 378 4.82 329
7 Zoe v Giersbergen Hollandia 1273 7.09 532 3.43 404 4.94 337
8 Sienna Klous Lycurgus 1260 7.19 510 3.57 432 4.66 318
9 Noah Suurmond av Edam 1255 7.14 521 3.20 358 5.53 376
10 Zoe Emmanouilidis Hylas 1244 7.11 527 3.37 392 4.77 325
11 Anouk Schot av Edam 1233 7.24 500 3.37 392 5.00 341
12 Marie Visser Startbaan 1220 7.09 532 3.29 376 4.58 312
12 Elja Mantel AV 23 1220 7.06 538 3.33 384 4.38 298
14 Ismay Bohr AAC 1198 7.06 538 3.22 362 4.39 298
15 Frouke Beukema Noordkop 1197 7.36 476 3.20 358 5.32 363
15 Amy Bakker SAV 1197 7.19 510 3.10 338 5.12 349
17 Noor Hendriks Startbaan 1169 7.43 462 3.17 352 5.20 355
18 Julia Krajenbink Hylas 1168 7.23 502 3.36 390 4.08 276
19 Merel Gerritse Startbaan 1146 7.25 498 2.98 314 4.90 334
20 Loraine van Zelst av Edam 1131 7.44 460 3.16 350 4.71 321
21 Lisa Bruintjes Lycurgus 1122 7.40 468 3.10 338 4.64 316
22 Carolien de Koning AV 23 1105 7.60 429 3.24 366 4.55 310
23 Fabiene Sluis AV 23 1083 7.52 444 3.07 332 4.51 307
24 Madelon vt Hoff SAV 1076 7.50 448 3.01 320 4.53 308
25 Nina van Diepen Hera 1063 7.54 440 3.06 330 4.31 293
26 Aniska Sinnige SAV 1047 7.64 422 2.93 304 4.71 321
27 Sharita Oor av Edam 1042 7.66 418 2.88 294 4.83 330
28 Amber van Noort Lycurgus 1034 7.68 414 2.91 300 4.69 320
29 Lean Hamburg Noordkop 1029 7.61 427 3.14 346 3.83 256
30 Nathalie Vaphiadis Startbaan 1013 7.59 431 2.81 280 4.44 302
31 Wiek Groot Noordkop 997 7.49 450 2.95 308 3.61 239
31 Maayke Beukema Noordkop 997 7.73 405 2.72 262 4.83 330
33 Amber Wiersma SAV 991 7.45 458 2.82 282 3.76 251
34 Vere Tavenier Hera 912 7.78 396 2.70 258 3.85 258
35 Britt Honig Hylas 905 7.60 429 2.65 248 3.47 228
36 Noortje Herrijgers Hera 880 7.20 508 3.27 372
37 Laura van Galen Hylas 857 8.21 323 2.74 266 3.98 268
38 Julia Knot Hera 839 8.00 358 2.63 244 3.58 237
39 Liz Soliman Noordkop 821 8.24 318 2.43 204 4.40 299
40 Ilse Bleeker SAV 776 7.81 391 2.72 262 2.30 123
41 Amber vd Putten Hera 764 8.06 348 2.51 220 3.09 196
42 Isa Strack v Schij Startbaan 663 8.63 259 2.34 186 3.35 218
Meisjes pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen
1 Afra Jiya Atos 1327 6.95 562 3.60 438 20.70 327
2 Tosca vd Flier Hera 1237 7.01 549 3.39 396 18.24 292
3 Robina Negenman kav Holland 1236 7.17 515 3.44 406 19.81 315
4 Sascha Schenk Wieringermeer 1081 7.60 429 3.06 330 20.35 322
5 Britt Rodenburg Lycurgus 1077 7.44 460 3.11 340 17.25 277
6 Sarah van Ekjeris kav Holland 1053 7.49 450 3.17 352 15.54 251
7 Jip de Waard Trias 1041 7.58 433 3.00 318 18.13 290
8 Nikki Taag kav Holland 1030 7.69 412 3.13 344 17.06 274
9 Denise Overweel AV 23 1012 7.58 433 3.23 364 13.37 215
10 Tessa de Jong av Edam 998 8.28 312 2.89 296 25.45 390
11 Nikki Laansma SAV 992 7.58 433 3.12 342 13.51 217
12 Roos Molenaar av Edam 984 7.34 480 2.95 308 12.30 196
13 Frederique Kox Lycurgus 982 7.37 474 3.00 318 11.98 190
14 Lieke ten Wolde AV 23 970 7.53 442 3.09 336 12.08 192
15 Lysanne Zaal Hera 927 7.60 429 2.96 310 11.89 188
15 Yeal Prenger AV 23 927 7.66 418 2.85 288 13.75 221
17 Deborah Leguit DEM 914 7.74 403 2.86 290 13.72 221
18 Fay Witte kav Holland 903 7.66 418 2.88 294 12.01 191
19 Laura Lodder kav Holland 880 7.74 403 2.75 268 13.02 209
20 Dana Dullemand AV 23 860 8.06 348 2.57 232 17.40 280
21 Nadia Willemse DEM 837 7.68 414 2.54 226 12.35 197
22 Roos Doorson Atos 830 7.76 400 2.54 226 12.74 204
22 Yvonne Schokker av Edam 830 7.68 414 2.31 180 14.61 236
24 Willeke Vink av Edam 829 7.85 384 2.69 256 11.92 189
25 Joelle Wagemaker SAV 823 7.91 373 2.61 240 13.09 210
26 Mila Kneefel DEM 812 7.95 366 2.50 218 14.17 228
27 Ramona de Boer DEM 809 8.01 356 2.85 288 10.65 165
28 Gwen Feenstra Hera 803 8.13 336 2.68 254 13.27 213
29 Tess van Onna AV 23 795 7.87 380 2.42 202 13.29 213
30 Mei Qi Janssen Lycurgus 766 8.19 326 2.60 238 12.63 202
31 Anne Zonneveld Lycurgus 755 7.96 365 2.56 230 10.40 160
32 Lianne Runderkamp av Edam 740 8.67 253 2.32 182 19.09 305
33 Luna Bakker Hera 730 8.13 336 2.42 202 12.07 192
34 Mette Noldes Atos 717 8.24 318 2.47 212 11.82 187
35 Demi Kunne SAV 710 8.18 328 2.71 260 8.55 122
36 Kara Zwagemaker SAV 681 8.40 293 2.27 172 13.46 216
37 Yoelle Schade v We DEM 670 8.33 304 2.48 214 9.97 152
38 Annika Boogaard SAV 632 8.56 269 2.45 208 10.15 155
39 Sara Amiry Hera 609 8.68 252 2.35 188 10.87 169
40 Karin Mollee Lycurgus 595 8.51 277 2.10 138 11.41 180
41 Lune vd Jagt Atos 400 9.57 136 1.88 94 10.91 170
Jongens pup A2 totaal 60 m sprint hoogspringem kogelstoten
1 Jelle de Jong av Edam 1872 9.32 590 1.50 723 8.73 559
2 Guillem Llansana NEA Volharding 1788 8.85 678 1.35 599 7.82 511
3 Dave Wesselink Trias 1741 8.98 653 1.30 562 8.10 526
4 Sjoerd Wezelenburg Lycurgus 1725 8.95 658 1.20 489 9.10 578
5 Kiowa Roukema NEA Volharding 1672 9.57 547 1.20 489 10.28 636
6 Sam Coehoorn NEA Volharding 1643 9.09 632 1.15 452 8.73 559
7 Martijn Kroes NOVA 1635 9.67 530 1.30 562 8.41 543
8 Faas Wijn Trias 1633 8.94 660 1.20 489 7.32 484
9 Sem Verweij Hylas 1613 9.08 634 1.20 489 7.44 490
10 Somo Lenkadiyo Phanos 1603 9.08 634 1.25 526 6.62 443
11 Max Huiberts Haarlemmermeer 1598 9.27 599 1.20 489 7.80 510
12 Joost Koldijk Haarlemmermeer 1579 9.45 567 1.25 526 7.36 486
13 Jurriaan Oldekerke Trias 1550 9.55 550 1.25 526 7.14 474
14 Nick v Santen Haarlemmermeer 1525 9.55 550 1.20 489 7.36 486
15 Huib Blokland Hylas 1485 9.49 561 1.15 452 7.12 472
16 Jens van Gelderen Lycurgus 1474 9.50 559 1.15 452 6.96 463
17 Brent vd Plas DEM 1452 9.84 503 1.30 562 5.69 387
18 Jelmer v Diepen Lycurgus 1447 10.25 441 1.30 562 6.63 444
19 Timo Schilp Lycurgus 1443 10.05 470 1.20 489 7.32 484
20 Willem Grapendaal Hylas 1436 9.79 511 1.15 452 7.13 473
21 Sjaak Tol av Edam 1433 9.68 529 1.10 416 7.39 488
22 Teun Putman Lycurgus 1428 9.72 522 1.20 489 6.18 417
23 Nando Kok NEA Volharding 1426 9.60 542 1.20 489 5.82 395
24 Mutume Luijdjens Phanos 1415 10.46 410 1.20 489 7.91 516
25 Jeroen Hekkelman Phanos 1410 9.70 526 1.15 452 6.42 432
26 Caelin Waanders DEM 1402 10.11 461 1.20 489 6.76 452
27 Douwe Koldijk Haarlemmermeer 1398 9.81 508 1.15 452 6.52 438
28 Bryan Tuinstra DEM 1397 9.76 516 1.10 416 6.99 465
29 Ramon Kolhoff NEA Volharding 1368 9.85 501 1.10 416 6.74 451
30 Henk Steur av Edam 1355 9.85 501 1.10 416 6.53 438
31 Koen vd Hogen av Edam 1323 10.16 454 1.15 452 6.18 417
32 Timo Kwakman av Edam 1319 10.04 472 1.10 416 6.41 431
33 Justin Naarden Hylas 1311 10.31 432 1.15 452 6.34 427
34 Yannick Ruiter Trias 1306 9.84 503 1.05 379 6.29 424
35 Seiji Spieder Phanos 1196 10.13 458 0.95 306 6.42 432
36 Michiel v Soest DEM 1160 10.64 386 1.00 342 6.42 432
37 Stijn Karels Trias 1137 10.52 402 1.05 379 5.22 356
38 Koen de Rooij AAC 1114 11.45 283 1.15 452 5.57 379
39 Paolo Pantano AAC 1014 10.95 345 1.00 342 4.79 327
40 Onno de Moes Haarlemmermeer 970 11.59 267 1.00 342 5.30 361
41 Storm Hartkamp AAC 930 11.00 338 0.90 269 4.74 323
42 Roy Vlieland DEM 752 dns 0.95 306 6.67 446
Jongens pup A1 totaal 60 m sprint verspringen balwerpen
1 Jesse Edwards AV 23 1637 9.22 608 4.13 544 33.66 485
2 Jos Hoogewerf kav Holland 1505 9.39 578 3.68 454 32.53 473
3 Casper vd Top Lycurgus 1502 9.57 547 3.99 516 29.54 439
4 Onyema Adigida Startbaan 1484 9.62 539 3.88 494 30.63 451
5 Bas Hoonhout NEA Volharding 1469 9.27 599 3.93 504 23.58 366
6 Levi Hazes AV 23 1457 9.37 581 3.82 482 25.76 394
7 Jesse Ppupping AV 23 1452 9.76 516 3.81 480 31.05 456
8 Joost Glas Hollandia 1450 9.34 587 3.72 462 26.34 401
9 Justin Balm Suomi 1432 9.72 522 3.90 498 27.24 412
10 Misan Egbe Haarlemmermeer 1431 9.91 492 3.79 476 31.66 463
11 Boris Hoogervorst kav Holland 1430 9.66 532 3.78 474 28.26 424
12 Timo Koning kav Holland 1419 9.54 552 3.83 484 24.93 383
13 Sil Negenman kav Holland 1401 9.53 554 3.96 510 21.43 337
14 Sem Haan NEA Volharding 1382 10.19 449 3.72 462 32.40 471
15 Olle Bosma Lycurgus 1373 10.06 469 3.63 444 31.42 460
16 Philip vd Beek Phanos 1353 9.78 513 3.59 436 26.58 404
17 Bruno Hijbers AV 23 1351 9.80 509 3.66 450 25.66 392
18 Remco v Woerkom Startbaan 1318 9.53 554 3.66 450 19.78 314
19 Sil de Graaf Hollandia 1317 10.03 473 3.87 492 22.54 352
19 Marijn Wigchert Suomi 1317 9.96 484 3.56 430 26.55 403
21 Viktor Bakker Suomi 1314 10.22 445 3.53 424 30.06 445
22 Maarten Quaars kav Holland 1303 9.89 495 3.43 404 26.58 404
23 Pim Cauwels Suomi 1297 9.94 487 3.47 412 26.16 398
24 Dani Veerman Monnickendam 1293 9.69 527 3.34 386 24.66 380
25 Thomas Arensman NEA Volharding 1281 9.84 503 3.59 436 21.78 342
26 Bob Boon Startbaan 1270 9.92 490 3.47 412 23.74 368
27 Bas van Dijk Lycurgus 1244 9.86 500 3.61 440 19.06 304
28 Sem Reijnders Monnickendam 1237 10.24 442 3.51 420 24.28 375
29 Rudi Waal Lycurgus 1170 10.05 470 3.22 362 21.45 338
30 David Maarleveld Phanos 1165 10.47 409 3.24 366 25.45 390
31 Tomas vd Lee Phanos 1151 10.79 366 3.27 372 27.35 413
32 Tobias Moesker Phanos 1125 10.39 420 3.33 384 20.22 321
33 Kyle Mossing NEA Volharding 1101 10.57 395 3.24 366 21.62 340
34 Branco Titus Phanos 1094 10.60 391 3.24 366 21.41 337
35 Jory de Groot Monnickendam 1018 10.94 346 3.08 334 21.51 338
36 Mats Heine Lycurgus 1002 10.32 430 3.24 366 12.87 206
37 Che Filet NEA Volharding 951 11.21 312 2.88 294 21.97 345
38 Maarten Verhoef Startbaan 847 11.13 322 2.65 248 17.21 277
39 Douk Mirani Monnickendam 830 dnf 3.59 436 25.84 394
40 Tijmen Verhoef Startbaan 815 11.25 307 2.67 252 15.87 256
41 Ide Fokkink Suomi 378 dnf 24.49 378
Jongens pup B totaal 40 m sprint verspringen kogelstoten
1 Djoao Lobles Noordkop 1491 6.75 609 3.85 488 5.81 394
2 Fabian Pusceddu Atos 1473 6.66 630 3.53 424 6.21 419
3 Dre Pinas DEM 1453 6.79 599 3.59 436 6.19 418
4 Raoul vd Laar NEA Volharding 1447 6.82 592 3.72 462 5.80 393
5 Johan vd Hogen av Edam 1440 7.07 536 3.65 448 6.84 456
6 Stef Sablerolle AV 23 1414 7.14 521 3.66 450 6.61 443
7 Stan Nijhuis Trias 1404 6.90 574 3.49 416 6.13 414
8 Scott van Tilburg Startbaan 1383 6.91 571 3.38 394 6.20 418
9 Gijs Hopman Trias 1381 6.91 571 3.57 432 5.56 378
10 Jort Tiessen Noordkop 1378 6.91 571 3.65 448 5.26 359
11 Assamau'al Saidi R Startbaan 1376 6.99 553 3.40 398 6.31 425
12 Jasper Oskam AV 23 1314 7.14 521 3.45 408 5.66 385
13 Timo Smits AV 23 1300 7.32 484 3.45 408 6.03 408
14 Jeremy vd Mee Noordkop 1295 6.92 569 3.55 428 4.39 298
15 Kick de Ruig AV 23 1275 7.26 496 3.20 358 6.25 421
16 Ify Adigida Startbaan 1253 7.48 452 3.32 382 6.21 419
17 Joost van Deudekom Lycurgus 1249 7.26 496 3.19 356 5.85 397
18 Allard de Lange av Edam 1242 7.28 492 3.20 358 5.77 392
19 Jarno Gilissen Lycurgus 1231 7.30 488 3.12 342 5.92 401
20 Mats Beentjes DEM 1220 7.25 498 3.18 354 5.41 368
21 Lars van Driel av Edam 1212 7.60 429 3.18 354 6.37 429
22 Jesse Buhrs av Edam 1196 7.67 416 2.96 310 7.07 470
23 Twan Bosschaart Trias 1185 7.34 480 3.05 328 5.54 377
24 Thomas Mol Lycurgus 1174 7.28 492 3.09 336 5.07 346
25 Stan Huiting Trias 1173 7.35 478 3.22 362 4.88 333
26 Simen Polman DEM 1164 7.48 452 3.20 358 5.19 354
27 Maarten Odekerken Trias 1111 7.46 456 3.12 342 4.60 313
28 Max Guit av Edam 1103 7.62 425 2.92 302 5.52 376
29 Jarett Zonnenschij Startbaan 1101 7.32 484 3.03 324 4.32 293
30 Dylan Langeveld DEM 1069 7.83 387 3.10 338 5.04 344
31 Sem Gombault Noordkop 1065 7.82 389 2.91 300 5.52 376
32 Job Tuinder Startbaan 1064 7.61 427 2.94 306 4.85 331
33 Lars Janssen DEM 1055 7.71 409 3.10 338 4.53 308
34 Duncan Steenbakker Lycurgus 1032 7.76 400 3.15 348 4.19 284
35 Pascal Burleson Lycurgus 1011 7.70 411 2.75 268 4.86 332
Jongens pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen
1 Marnix Kolkman av Edam 1498 6.73 613 3.65 448 29.35 437
2 Harm Janssens DEM 1339 6.88 578 3.73 464 18.60 297
3 Job Geerds AV 23 1323 6.97 558 3.57 432 21.15 333
4 Jeroen vh Hof NEA Volharding 1308 7.56 437 3.13 344 37.68 527
5 David Hoogewerf kav Holland 1303 7.16 517 3.30 378 26.95 408
6 Guus Mollee kav Holland 1284 7.32 484 3.12 342 31.19 458
7 Tim vd Vlies av Aalsmeer 1250 7.37 474 3.13 344 28.98 432
8 Izaak Nauta Phanos 1246 7.10 529 3.28 374 21.86 343
9 Jochem v Dijk DOKEV 1244 7.36 476 3.23 364 26.62 404
10 Ravi Bitter av Edam 1206 7.72 407 2.96 310 33.99 489
11 Stein Liefhebber Trias 1149 7.44 460 3.21 360 20.83 329
12 Bram Fenne AV 23 1124 7.38 472 2.78 274 24.49 378
13 Rowan Tuinstra DEM 1116 7.55 438 2.90 298 24.68 380
14 Nils Rabbeljee DOKEV 1078 7.63 423 3.13 344 19.51 311
15 Yannick Hageman Hera 1075 7.49 450 2.99 316 19.39 309
16 Jelle Hooijberg av Edam 1074 7.20 508 3.01 320 15.24 246
17 Sammy vd Nat DEM 1070 7.43 462 2.80 278 20.88 330
17 Tijmen Jansen DOKEV 1070 7.54 440 2.90 298 21.01 332
17 Quinn Vlak av Edam 1070 7.57 435 2.78 274 23.21 361
20 Enzo Meerstra Hollandia 1061 7.40 468 2.74 266 20.71 327
21 Jelmer de Graaf kav Holland 1047 7.37 474 3.12 342 14.36 231
22 Bram Klap Lycurgus 988 8.12 338 2.66 250 26.30 400
23 Jesse de Graaf kav Holland 987 8.19 326 2.65 248 27.35 413
24 Daan Lunding AV 23 986 7.55 438 2.94 306 14.99 242
25 Tim Misiewicz DEM 979 8.00 358 3.08 334 17.92 287
26 Sam van Dijk Lycurgus 973 8.18 328 2.93 304 21.68 341
27 Casper Peterse Trias 972 7.68 414 2.76 270 17.94 288
28 Tim Buschman DOKEV 960 7.79 394 2.61 240 20.59 326
29 Dave Kes av Edam 950 7.91 373 2.69 256 20.28 321
30 Lex van Honschoten kav Holland 949 7.62 425 2.72 262 16.25 262
31 Wietze Kuyl Trias 918 7.79 394 2.71 260 16.36 264
32 Romello Christiaan Hera 912 8.00 358 2.50 218 21.35 336
33 Mik van Houts Lycurgus 905 8.38 296 2.71 260 22.27 349
34 Duuk Rozing DEM 900 8.05 349 2.64 246 19.10 305
35 Jens Hierck Hera 893 8.10 341 2.58 234 20.04 318
36 Tim Koole Lycurgus 869 8.12 338 2.76 270 16.20 261
37 Jelle Post Lycurgus 856 8.07 346 2.55 228 17.54 282
38 Lukas Breuker AV 23 830 8.67 253 2.63 244 21.15 333
39 Sten van Uitert Hera 805 8.09 343 2.55 228 14.49 234
40 Cas v Oorschot Trias 748 8.36 299 2.36 190 16.05 259
41 Mick Oudeman Hera 611 8.69 250 2.39 196 10.62 165


startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 18.09.2010