Pupillen competitie regio 1-3-4
26 juni 2010
Den Helder
Org: Noordkop


Jongens pupillen A2 60m ver bal ptn
1 Faas Wijn Trias 8.67 4.42 34.45 1810
2 Dave Wesselink Trias 9.05 4.29 25.01 1599
3 Sem Verweij Hylas 9.29 4.22 28.03 1578
4 Martijn Kroes NOVA 9.55 3.87 31.70 1505
5 Djulyan van der Mee Noordkop 9.25 4.05 23.56 1497
6 Vincent Fontaine NOVA 9.65 3.99 25.58 1441
7 Willem Grapendaal Hylas 9.83 3.70 32.56 1436
8 Björn Hoogeveen DOKEV 9.53 3.89 25.09 1435
9 Jurriaan Odekerken Trias 9.66 3.83 27.03 1425
10 Mark Rademakers NOVA 9.53 3.97 22.73 1421
11 Yannick Ruiter Trias 9.71 3.80 24.32 1377
12 Anthony Richardson Hylas 9.72 3.34 29.65 1348
13 Sil van Heerwaarden av Texel 10.26 3.44 31.24 1303
14 Marnix Hageman Hera 10.35 3.53 23.14 1210
15 Justin Naarden Hylas 9.72 3.52 15.90 1200
16 Jesse de Jong Hera 10.37 3.66 20.50 1197
17 Justin Kuhr Noordkop 10.28 3.22 25.47 1188
18 Stijn Karels Trias 10.63 3.63 21.09 1164
19 Bart Langendijk Noordkop 10.56 3.50 19.54 1126
20 Joost Schipper ARO '88 9.87 3.11 17.48 1119
21 Mathijs de Wolf Hylas 10.71 3.31 16.74 1026
22 Mark Dijkstra Hylas 11.09 3.12 14.74 907
23 Thomas Zeinstra Noordkop 12.03 2.71 15.20 724
Jongens pupillen A1 60m ver kogel ptn
1 Bastiaan Church NOVA 10.00 3.69 7.04 1402
2 Michel van den Hoven Trias 9.86 3.65 5.92 1349
3 Joran Timmerman Hera 9.61 3.38 5.59 1314
4 Julién Karsten NOVA 10.36 3.45 6.26 1255
5 Noah Baaren TAS 82 10.27 3.36 5.36 1193
6 Jari Sijtsma av Wieringermeer 9.97 3.26 4.97 1192
7 Dean Niesten Hera 10.05 3.23 4.75 1158
8 Vince van Dalen Noordkop 10.66 3.22 5.49 1119
9 Michiel Lohse av Texel 10.73 3.38 5.16 1119
10 Soerik Geervliet Noordkop 10.74 3.09 5.49 1082
11 Joep van der Wulp Noordkop 10.44 3.02 4.75 1059
12 Jay Beelen Trias 12.07 3.91 4.91 1049
13 Luuk Peterse Trias 10.59 3.28 4.18 1049
14 Jeroen de Wolf Hylas 11.35 2.85 5.26 942
15 Steven de Moel NOVA 11.26 3.09 4.19 926
16 Jasper Luyt Hera 11.07 2.88 4.16 904
17 Tijn Gielen TAS 82 11.96 2.82 5.64 891
Jongens pupillen B 40m hoog kogel ptn
1 Djoao Lobles Noordkop 6.88 1.15 6.00 1436
2 Leonard Ateba TAS 82 7.05 1.10 6.47 1391
3 Stan Nijhuis Trias 7.06 0.95 6.57 1285
4 Jeremy van der Mee Noordkop 7.00 1.10 4.40 1266
5 Jort Tiessen Noordkop 7.17 1.05 5.20 1249
6 Kevin van Hout DOKEV 7.26 1.00 5.98 1243
7 Brecht Lagerweij Hera 7.10 1.05 4.72 1230
8 Sten Stroet Hera 7.68 1.15 4.75 1190
9 Twan Bosschaart Trias 7.75 1.05 5.20 1135
10 Sem Gombault Noordkop 7.67 1.00 5.44 1128
11 Floris Belle Trias 7.03 0.90 4.43 1115
12 Kick van Leeuwen DOKEV 7.35 1.00 4.23 1107
13 Jan Kalverdijk Hera 7.41 1.10 3.40 1104
14 Dennis Agafonov Hylas 7.16 0.95 3.86 1082
15 Mark Dekker Hylas 7.48 1.00 4.12 1073
16 Youri Dekker NOVA 7.50 0.90 5.12 1066
17 Luuk Veldman Hylas 7.63 1.00 3.87 1025
18 Dave Schoemaker ARO '88 7.87 0.95 4.21 971
19 Aron Zeeman av Texel 7.78 0.95 3.46 929
20 Sebastiaan San José Hera 7.72 0.90 2.88 853
21 Tom Slikker ARO '88 8.16 0.90 3.54 833
22 Robin Boxma Hylas 8.38 0.90 3.38 785
23 Bas de Kort Trias 8.12 0.70 4.39 758
24 Dante van Lancelot Hylas 8.31 0.90 2.91 756
25 Koen Kiewiet av Wieringermeer 8.00 0.75 3.51 748
26 Timo Scholten Hylas 8.20 0.75 3.69 729
Jongens pupillen C 40m ver bal ptn
1 Jochem van Dijk DOKEV 7.34 3.28 23.92 1224
2 Stein Liefhebber Trias 7.26 3.08 22.82 1186
3 Tijmen Jansen DOKEV 7.53 2.96 19.74 1066
4 Romello Christiaan Hera 7.48 2.52 23.62 1040
5 Casper Peterse Trias 7.60 2.85 19.14 1022
6 Yannick Hageman Hera 7.69 2.97 17.98 1012
7 Karsten de Roo Hylas 7.62 2.75 18.20 985
8 Tim Buschman DOKEV 7.93 2.56 23.50 965
9 Jens Hierck Hera 8.02 2.58 18.23 880
10 Nils Rabbeljee DOKEV 7.86 2.64 15.33 875
11 Wietze Kuyl Trias 7.98 2.53 16.45 850
12 Sijvert Commandeur Trias 8.05 2.75 13.63 836
13 Jelle Wittink Hylas 8.15 2.45 14.72 778
14 Sten van Uitert Hera 8.09 2.39 14.52 773
15 Cas van Oorschot Trias 8.65 2.34 15.03 684
16 Indy Capricorne Hylas 8.08 2.44 6.40 623
17 Bram de Jong av Wieringermeer 8.77 2.57 9.44 612
18 Mick Oudeman Hera 8.94 2.11 7.70 459
jongens mini 40m ver bal ptn
1 Koen Grapendaal Hylas 7.81 2.79 22.17 1014
2 Quinn Visser Hylas 7.69 2.79 16.50 954
3 Gijs Dekker Hylas 7.85 2.60 15.82 877
4 Erik Rademakers NOVA 8.24 2.58 14.79 791
5 Tijn Zeeman av Texel 8.34 2.42 13.81 727
6 Jelmer Tiessen Noordkop 9.51 2.30 14.38 553
7 Ravi Raadgers Noordkop 8.69 2.34 5.68 490
8 Peter Nederveen Noordkop 9.19 2.21 7.25 435
9 Jac Huibers Hylas 9.53 2.14 7.30 380
10 Mike Geel av Wieringermeer 10.14 1.73 7.92 245
Meisjes pupillen A2 60m ver bal ptn
1 Britt Ooijevaar Trias 8.98 4.15 25.80 1595
2 Julia Vinnitchenko Hylas 9.46 3.93 27.49 1485
3 May van Dongen Noordkop 9.38 4.06 18.30 1403
4 Romy Willeboordse Noordkop 9.57 3.84 18.95 1335
5 Denise de Ruijter Hera 9.90 3.71 20.73 1282
6 Dianne Conijn DOKEV 10.17 3.44 24.75 1239
7 Maud Feenstra Hera 10.38 3.76 20.74 1220
8 Melanie Zoer DOKEV 10.13 3.36 22.67 1202
9 Wies Vos Trias 10.23 3.47 19.38 1164
10 Jette Schiebergen Trias 10.43 3.33 21.62 1139
11 Marit van den Hoven Hera 10.54 3.40 21.12 1130
12 Marjolein Zuidema av Wieringermeer 10.29 3.38 17.70 1113
13 Marijke Wiercx Hera 10.28 3.31 13.79 1038
14 Kiki Veldman DOKEV 10.22 3.15 13.19 1005
15 Renée Kneefel Noordkop 11.07 3.10 15.54 918
16 Evelyne Smit Trias 11.12 3.04 16.01 907
17 Bjork Groot Noordkop 11.02 3.10 14.40 906
18 Anne de Wit DOKEV 11.40 3.20 15.91 904
19 Ichelle Brands Hera 11.64 3.04 18.35 882
20 Danielle Geel av Wieringermeer 10.95 3.16 11.82 882
21 Robin Post av Wieringermeer 11.67 3.07 17.52 871
22 Jessica Buschman DOKEV 10.84 2.86 12.57 850
23 Madelijn Belle Trias 10.57 16.31 658
24 Larissa van der Most Trias 12.04 2.66 10.29 626
Meisjes pupillen A1 60m ver kogel ptn
1 Teuntje Hopman Trias 9.60 3.83 5.58 1405
2 Puck de Waard Trias 10.04 3.54 6.86 1356
3 Anke Schoen TAS 82 9.59 3.30 6.28 1345
4 Gitte Schelfhout Hera 9.60 3.53 4.90 1300
5 Anouk de Niet Hera 9.84 3.40 5.77 1293
6 Judie Jonker Hera 9.94 3.55 5.46 1287
7 Monique Schoen av Wieringermeer 9.78 3.51 5.18 1286
8 Rosalie Zonneveld TAS 82 9.84 3.40 5.61 1282
9 Sarah Dekker Trias 10.04 3.46 5.59 1262
10 Evelien Bouma Hylas 9.88 3.47 5.05 1254
11 Isa Raadgers Noordkop 10.26 3.52 4.72 1183
12 Mette Volkers Hylas 10.13 3.24 5.19 1178
13 Michelle van Dorth Hylas 10.33 3.36 4.80 1146
14 Britt Agassi Trias 10.33 3.26 5.02 1142
15 Esmée de Jong Trias 10.69 3.37 5.17 1124
16 Manon Buter TAS 82 11.05 3.26 5.96 1105
17 Noa Zoon Noordkop 10.44 3.12 4.94 1092
18 Juul IJlstra Trias 10.54 3.26 4.17 1051
19 Marlies van Leijen Hera 10.77 3.03 4.01 962
20 Lisanne de Wilde Hylas 10.87 3.01 3.91 938
21 Ylja Pruim TAS 82 11.12 3.03 4.24 934
22 Kaylee de Graaf TAS 82 10.80 2.60 4.35 897
23 Annemarijn de Jong av Wieringermeer 12.10 2.63 4.76 780
24 Babet van der Sluijs Hylas 12.42 2.55 1.77 473
Meisjes pupillen B 40m hoog kogel ptn
1 Noortje Herrijgers Hera 7.03 1.05 5.28 1284
2 Yannick Sijtsma av Wieringermeer 7.31 1.15 4.18 1221
3 Zoë Emmanouilidis Hylas 7.03 1.00 4.77 1212
4 Julia Krajenbrink Hylas 7.26 1.05 4.72 1197
5 Frouke Beukema Noordkop 7.62 1.05 5.05 1149
6 Manon de Jong Trias 7.42 1.00 4.60 1119
7 Yanniek Bouwer Trias 7.24 1.00 3.64 1083
8 Nina van Diepen Hera 7.21 0.95 3.88 1072
9 Jasmijn Baptist av Texel 7.28 0.90 4.19 1045
10 Nadia Beuker Noordkop 7.82 0.90 5.23 1015
11 Lean Hamburg Noordkop 7.56 1.00 3.56 1014
12 Vere Tavenier Hera 7.44 0.90 4.16 1010
13 Milou de Ruijter av Texel 7.77 0.95 4.47 1008
14 Mirte Jansen DOKEV 7.73 0.95 4.23 998
15 Wiek Groot Noordkop 7.71 0.90 4.16 959
16 Zoe van Dijk TAS 82 7.93 0.90 4.67 957
17 Romy Schotanus av Texel 7.88 0.90 4.11 925
18 Liz Soliman Noordkop 8.32 0.95 4.47 916
19 Vivian van Althuis av Wieringermeer 7.66 0.85 3.85 908
20 Eva-Lot Degen TAS 82 8.22 0.95 4.10 905
21 Laura van Galen Hylas 8.29 0.95 4.04 888
22 Yiva van Lancelot Hylas 8.03 0.95 3.42 883
23 Julia Knot Hera 7.64 0.80 3.91 881
24 Amber van der Putten Hera 7.85 0.80 2.83 753
25 Sabine Kamstra Trias 8.50 0.85 3.54 743
26 Dalisay de Boer av Wieringermeer 8.13 0.75 3.36 714
27 Jaimy Meyer av Wieringermeer 8.49 0.85 3.12 710
28 Zoë Piersma av Texel 8.43 0.80 2.79 654
Meisjes pupillen C 40m ver bal ptn
1 Tosca van der Flier Hera 7.10 3.37 17.16 1197
2 Mirre Gielen TAS 82 7.48 2.97 16.60 1031
3 Jip de Waard Trias 7.61 2.87 17.68 1003
4 Sascha Schenk av Wieringermeer 8.00 2.96 19.42 977
5 Irene Baars Noordkop 7.83 2.77 15.96 916
6 Lisette Doodeman NOVA 7.42 3.13 7.86 915
7 Loes Rozing Trias 7.74 2.79 14.56 914
8 Lisa Genet Trias 7.77 2.77 12.86 876
9 Nora Verweij Hylas 7.63 2.71 10.47 845
10 Cindy ten Have Noordkop 8.09 2.75 13.40 826
11 Suzanne de Wit Noordkop 8.32 2.62 17.17 824
12 Lisa Church NOVA 8.08 2.77 12.33 812
13 Gwen Feenstra Hera 8.17 2.71 12.68 793
14 Luna Bakker Hera 7.99 2.44 13.09 775
15 Britt de Niet Hera 8.10 2.52 7.71 667
16 Sarah Stoop NOVA 8.10 2.35 7.53 629
17 Mireille Ligthart NOVA 8.46 2.42 6.80 569
18 Ilse Nederveen Noordkop 9.26 1.99 6.99 376
meisjes mini 40m ver bal ptn
1 Lara Smits Noordkop 8.42 2.54 13.01 724
2 Indy Schotanus av Texel 8.18 2.73 8.93 723
3 Selina Mulder Noordkop 8.43 2.38 14.44 716
4 Veronique Bruin av Wieringermeer 8.48 2.13 12.50 624
5 Debbie Tuik Noordkop 9.01 2.55 11.34 612
6 Tessa van der Wulp Noordkop 8.83 2.27 7.71 506
7 Kyra Agassi Trias 8.96 2.04 8.36 457
8 Myrthe van Walsum Hera 8.78 2.08 6.01 434
9 Nienke Bouma Hylas 9.99 2.15 8.81 364


startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 27.09.06.2010