Pupillen competitie regio 1-3-4
26 juni 2010
Hoorn
Org: Hollandia


Jongens Pup A2 60m Ver Bal Totaal
1 Guillem Llansana Nea Volharding 8.98 4.08 34.22 1678
2 Jelle de Jong av Edam 9.37 4.00 36.61 1615
3 Kiowa Roukema Nea Volharding 9.47 3.74 41.19 1593
4 Sam Coehoorn Nea Volharding 9.07 3.98 28.46 1576
5 Nando Kok Nea Volharding 9.47 3.97 26.61 1480
6 Boris Krishel Hollandia 9.75 3.55 31.77 1409
7 Timo Kwakman av Edam 10.20 3.58 31.73 1346
8 Ramon Kohlhoff Nea Volharding 10.01 3.56 27.65 1323
9 Sjaak Tol av Edam 9.57 3.58 19.97 1298
10 Jens Tolboom Nea Volharding 10.07 3.62 22.47 1260
11 Henk Steur av Edam 10.33 3.61 24.17 1242
12 Wander Vrolijk Hollandia 9.93 3.52 18.08 1201
13 Camiel van Assema Nea Volharding 10.06 3.54 18.64 1193
14 Nathan Jacques Nea Volharding 10.00 3.28 20.32 1174
15 Koen van den Hogen av Edam 10.47 3.30 19.01 1090
16 Job Korthoff Hollandia 10.39 3.23 18.26 1076
17 Hidde Bosma Nea Volharding 10.62 3.15 20.17 1056
18 Jamiro Veerman av Edam 10.55 3.09 16.76 1004
19 Stan Groot Hollandia 11.64 2.82 30.96 999
20 Siebe Verheijen SAV 10.72 2.95 17.55 965
21 Jeroen Braakman SAV 11.19 2.69 14.71 808
Jongens Pup A1 60m Ver Kogel Totaal
1 Joost Glas Hollandia 9.53 3.84 6.59 1482
2 Sil de Graaf Hollandia 9.82 3.64 7.81 1463
3 Sem Haan Nea Volharding 10.09 3.81 7.05 1412
4 Bas Hoonhout Nea Volharding 9.46 3.88 5.16 1412
5 Douk Mirani av Monnickendam 10.07 3.69 7.27 1404
6 Dani Veerman av Monnickendam 9.75 3.70 6.31 1400
7 Thomas Arensman Nea Volharding 9.70 3.65 5.68 1360
8 Jordi Ouwehand av Edam 10.09 3.11 6.98 1268
9 Sem Reijnders av Monnickendam 10.19 3.53 5.15 1224
10 Kyle Mossing Nea Volharding 10.74 3.33 5.39 1123
11 Jory de Groot av Monnickendam 11.23 3.10 5.97 1052
12 Ch Filet Nea Volharding 11.11 3.04 5.49 1024
13 Sven Groot av Edam 11.32 2.88 5.14 944
14 Luuk Bruins Hollandia 11.42 2.58 3.59 758
Jongens Pup B 40m Hoog Kogel Totaal
1 Raoul van de Laar Nea Volharding 7.00 1.10 5.54 1344
2 Johan van den Hogen av Edam 7.25 1.00 6.65 1285
3 Job Heerwaarden Hollandia 7.16 1.10 5.00 1274
4 Max Guit av Edam 7.77 1.15 5.63 1233
5 Jesse Buhrs av Edam 7.65 1.00 6.23 1182
6 Lars van Driel av Edam 7.54 1.00 5.58 1161
7 Falko Krishel Hollandia 7.51 1.00 4.38 1086
8 Sjoerd Nicolai Waterland 7.47 0.90 4.20 1007
9 Erwin Sijm SAV 7.93 0.95 4.13 955
10 Steven Tierolf av Edam 8.41 0.85 5.14 875
11 Stein Fransen Waterland 7.84 0.80 3.77 833
12 Jarno de Vries Nea Volharding 7.63 0.75 3.67 826
13 Will Mok SAV 8.52 0.85 4.25 795
14 Jasper Vlaar Hollandia 8.14 0.80 3.55 764
15 Thomas Wijkstra Nea Volharding 8.06 0.75 3.68 752
16 Finn Struik Hollandia 7.43 0.90 731
17 Sem Laan Hollandia 9.27 0.85 3.16 606
Jongens Pup C 40m Ver Bal Totaal
1 Marnix Kolkman av Edam 6.88 3.52 27.08 1410
2 Ravi Bitter av Edam 7.64 3.00 38.91 1280
3 Enzo Meerstra Hollandia 7.45 2.86 21.50 1086
4 Jelle Hooyberg av Edam 7.25 3.17 13.16 1061
5 Jim Goes Hollandia 8.00 2.90 24.95 1039
6 Jeroen van het Hof Nea Volharding 7.83 2.95 21.00 1026
7 Bink Haakman Hollandia 8.05 2.77 26.30 1021
8 Jesse Kool Nea Volharding 7.87 3.03 17.93 992
9 Dave Kes av Edam 7.91 2.71 19.16 939
10 Ian Goes Hollandia 8.07 2.53 22.16 917
11 Tije Groot Hollandia 8.30 2.35 22.26 845
12 Quinn Vlak av Edam 7.69 2.43 13.35 830
13 Ghislain Westphal Hollandia 8.17 2.20 11.40 667
14 Yoeri Dekker SAV 8.54 2.32 9.07 587
Jongens Pup mini 40m Ver Bal Totaal
1 Seb Wals Waterland 7.71 2.60 14.82 886
2 Ryan van de Jagt Hollandia 7.64 2.47 14.85 874
3 Lars Buhrs av Edam 8.46 2.38 19.69 791
4 Joshua Roos av Monnickendam 7.89 2.24 13.62 762
5 Stan Tool SAV 8.67 2.16 22.52 755
6 Ties Arensman Nea Volharding dns dns 14.40 232
Meisjes Pup A2 60m Ver Bal Totaal
1 Merel Sinnige SAV 9.37 4.01 27.75 1519
2 Lisa Schokker av Edam 9.36 4.11 22.15 1470
3 Kelly van Zelst av Edam 9.29 3.94 22.32 1450
4 Abigail Roes Nea Volharding 9.38 3.86 23.38 1433
5 Jessica Schilder av Edam 9.62 3.79 23.45 1379
6 Nienke Tool SAV 9.71 3.72 23.55 1351
7 Emma van Rongen Nea Volharding 9.40 3.83 17.36 1339
8 Rosa v.d. Slikke Nea Volharding 9.52 3.60 18.87 1294
9 Danique Vels av Edam 9.71 3.64 19.58 1282
10 Megan Hoogland Hollandia 9.84 3.71 17.59 1245
11 Chayenne Veerman av Edam 9.78 3.42 20.80 1244
12 Elise Schneider SAV 10.22 3.58 22.22 1227
13 Faye Damen av Edam 9.88 3.68 15.66 1204
14 Renate Kuijper Hollandia 9.87 3.56 16.45 1193
15 Juliet Koning av Edam 10.37 3.64 20.16 1189
16 Quinty Kroon av Edam 10.08 3.54 18.45 1187
17 Loes Essen SAV 10.45 3.41 23.39 1175
18 Romy Waijenberg Hollandia 10.08 3.39 18.21 1154
19 Lisse Lind Hollandia 10.43 3.23 22.50 1131
20 Eriska Sinnige SAV 10.51 3.54 18.43 1124
21 Lynn de Graaff Hollandia 10.04 3.43 14.88 1116
22 Noor van Bree Hollandia 10.77 3.48 19.32 1090
23 Donna Wiersma SAV 10.77 3.29 17.93 1032
24 Lynn Molenaar av Edam 10.90 3.28 18.73 1024
25 Sara Haas Nea Volharding 10.57 3.04 15.23 967
26 Anouk de Boer SAV 11.12 2.74 16.20 850
Meisjes Pup A1 60m Ver Kogel Totaal
1 Didi Wals Waterland 9.42 3.84 6.28 1482
2 Mieke Smit av Edam 10.08 3.82 6.93 1410
3 Jennifer Tuyp av Edam 9.42 3.25 6.69 1389
4 Lotte Runia SAV 9.89 3.58 6.50 1365
5 Lisa Mooijer av Edam 10.10 3.53 6.35 1314
6 Lotte de Graaf Nea Volharding 10.16 3.81 5.30 1295
7 Lindy van der Wouden Hollandia 9.92 3.51 5.65 1294
8 Rosa Bronsdijk av Edam 9.89 3.44 5.46 1273
9 Francis Karsten Hollandia 10.01 3.32 5.55 1236
10 Nina van Luijn Nea Volharding 9.86 3.30 5.17 1231
11 Jane Runderkamp av Edam 10.20 3.36 5.67 1223
12 Janet Beers SAV 10.38 3.48 5.43 1206
13 Lotte de Boer av Edam 10.47 3.43 5.62 1195
14 Yasmine Schilder av Edam 10.75 3.42 6.05 1182
15 Nikki van Wees Nea Volharding 10.22 3.25 5.23 1170
16 Sterre de Vreng Hollandia 10.62 3.07 6.71 1169
17 Yoelle Weernink SAV 10.56 3.14 5.98 1148
18 Carmen Kooij Waterland 10.19 3.11 5.19 1143
19 Kayleigh Bok Hollandia 10.29 3.28 4.71 1130
20 Bente Reus SAV 10.45 3.36 4.75 1126
21 Dannique Meerstra Hollandia 10.65 2.97 5.99 1101
22 Rianne Klooster Waterland 10.53 3.21 4.43 1062
23 Lotte van Diepen SAV 10.40 3.13 4.35 1058
24 Evelyn Vletter Nea Volharding 10.73 2.87 4.99 1005
25 Bibi te Loo Waterland 10.64 2.87 4.80 1005
26 Leonie Wierenga SAV 11.32 2.97 4.58 923
27 Femke Bosma Nea Volharding 11.19 2.98 4.05 902
28 Sandra Uijtten Boogaart Nea Volharding 10.91 2.91 3.71 897
29 Eline Runderkamp av Edam 11.26 2.76 4.39 874
30 Laura Appelman SAV 11.40 2.60 4.92 863
31 Rosie Kroon av Edam 11.60 2.63 5.12 859
32 Amber Kunne SAV 11.72 2.68 5.13 857
33 Joy Muller Hollandia 11.08 2.54 3.87 814
34 Luna Kok Nea Volharding 11.36 2.31 4.33 768
35 Jessica Schans av Edam 11.69 2.42 3.87 718
36 Iris Molenaar av Edam 12.08 2.62 3.77 707
Meisjes Pup B 40m Hoog Kogel Totaal
1 Liset Kolkman Edam 6.94 *1,22 5.41 1422
2 Anouk Schot Edam 7.11 1.15 5.37 1345
3 Zoe Giersbergen Hollandia 7.13 1.05 4.67 1220
4 Amy Bakker SAV 7.14 0.95 5.45 1198
5 Emma Kant Waterland 7.52 1.00 5.18 1139
6 Noah Suurmond Edam 7.40 0.95 5.19 1128
7 Bente Heilig SAV 7.75 1.05 4.44 1082
8 Lois Nederveen Hollandia 7.44 1.00 4.07 1077
9 Loraine van Zelst Edam 7.54 1.00 4.31 1033
10 Aniska Sinnige SAV 7.85 0.95 5.03 1021
11 Isabelle Berghuis Hollandia 7.59 0.90 4.71 1017
12 Sharita Oor Edam 7.82 0.95 4.72 1012
13 Madelon van 't Hoff SAV 7.87 1.00 4.27 1002
14 Maaike van Dijk Edam 7.75 0.95 4.16 988
15 Amber Wiersma SAV 7.65 0.85 3.40 874
16 Lisa de Boer Nea Volharding 7.77 0.85 3.22 837
17 Alet Juckers SAV 8.22 0.85 3.83 810
18 Luna Braas SAV 7.74 0.85 2.77 803
19 Birthe Poot Nea Volharding 8.20 0.90 3.18 798
20 Shevan Nijman Nea Volharding 8.34 0.80 4.22 785
21 Ilse Bleeker SAV 7.95 0.85 2.80 768
22 Mila Kuller Nea Volharding 8.52 0.85 3.76 758
23 Leoni Braakman SAV 8.23 0.85 3.18 756
24 Lotte Buijsman SAV 8.44 0.85 3.42 743
25 Daphne Buikman Edam 8.15 0.80 3.17 732
26 Amanda Leuffen Hollandia 8.88 0.80 2.69 580
27 Lonneke Eksteen Hollandia 9.36 0.80 3.30 571
*puntenaantal van 1,20
Meisjes Pup C 40m Ver Bal Totaal
1 Roos Molenaar av Edam 7.36 3.26 12.51 1046
2 Nikki Laansma SAV 7.63 2.94 17.99 1017
3 Quinti Siepe Hollandia 7.98 2.69 19.52 928
4 Tessa de Jong av Edam 8.52 2.78 22.43 900
5 Emilie Jacques Nea Volharding 7.60 2.64 11.67 859
6 Emmelie Klooster Waterland 8.19 2.65 15.87 830
7 Willeke Vink av Edam 7.90 2.80 10.57 817
8 Annika Klooster Waterland 7.98 2.61 13.30 815
9 Joelle Wagemaker SAV 8.08 2.62 14.06 812
10 Yvonne Schokker av Edam 7.77 2.55 10.05 779
11 Mellani Goezinnen av Monnickendam 8.27 2.40 16.42 777
12 Lianne Runderkamp av Edam 8.43 2.35 16.68 746
13 Anne Mooijer av Edam 8.41 2.32 16.35 737
14 Kylie Kroon av Edam 8.48 2.65 12.51 729
15 Britt Laan Hollandia 8.18 2.45 11.23 712
16 Sophie van Assema Nea Volharding 8.23 2.33 11.49 685
17 Francis van Rookhuizen Nea Volharding 8.30 2.50 9.89 677
18 Luca Muller Hollandia 8.25 2.62 8.11 672
19 Annika Boogaard SAV 8.49 2.46 11.55 672
20 Anna Tol av Edam 8.46 2.20 12.94 649
21 Puck Heerwaarde Hollandia 8.52 2.43 10.92 649
22 Demi Kunne SAV 8.74 2.41 12.16 636
23 Rosalinde Wck Nea Volharding 8.68 2.35 12.03 631
24 Sarah Fields Waterland 8.10 2.35 7.31 624
25 Britt de Graaff Hollandia 8.33 2.35 8.31 609
26 Kara Zwagemaker SAV 8.70 1.88 13.95 568
Meisjes Pup mini Vereniging 40m Ver Bal Totaal
1 Lieke Gerritsen Hollandia 8.15 2.82 9.72 762
2 Thyra Terwey Nea Volharding 7.88 2.51 9.47 740
3 Gwen Broek Nea Volharding 8.49 2.51 8.75 627
4 Julia Jongejeugd Nea Volharding 9.21 2.93 8.54 606
5 Britt van 't Hoff Nea Volharding 8.68 2.22 7.64 516
6 Mendy de Groot av Monnickendam 9.24 2.24 10.28 500
7 Dagmar Poot Nea Volharding 8.76 2.10 6.24 447
8 Samira van Rookhuizen Nea Volharding 10.23 1.55 3.54 91
startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 27.06.2010