Pupillen competitie regio 1-3-4
26 juni 2010
Haarlen
Org: kav Holland


Jongens pupillen A2 60m ver bal punten
1 Max Huiberts av Haarlemmermeer 9.1 4.15 32.73 1610
2 Nick van Santen av Haarlemmermeer 9.2 3.80 27.28 1459
3 Sjors Keet av Haarlem  9.5 4.04 24.92 1428
4 Joost Koldijk av Haarlemmermeer 9.3 3.80 23.54 1395
5 Jelle Kelderman av Haarlem 8.9 3.80 16.73 1370
6 Stein Overtoom Startbaan 9.5 3.77 24.33 1367
7 Boon Kokosky Deforchaux kav Holland 10.7 3.40 45.41 1347
8 Stijn van Asselt Suomi 9.6 3.45 27.87 1330
9 Douwe Koldijk av Haarlemmermeer 9.9 3.62 28.48 1325
10 Thimo Maijenburg AKU 9.9 3.84 21.73 1284
11 Daan Zwetsloot kav Holland 9.7 3.48 23.98 1272
12 Nick Ramdjanamsingh av Aalsmeer 9.7 3.64 19.54 1244
13 Bram Anderiessen AKU 9.8 3.55 17.96 1188
14 Siebe Koot kav Holland 10.4 3.13 30.09 1175
15 Pim Paap av Haarlem 10.1 3.52 20.63 1175
16 Erik Groen Suomi 9.6 3.42 15.52 1155
17 Ben Oorthuis kav Holland 10.0 3.51 17.06 1136
18 Erik Bakker kav Holland 10.1 3.17 21.49 1117
19 Sam Houdijk AKU 9.9 3.34 14.76 1081
20 Joris Albers AKU 10.9 3.01 26.72 1046
21 Marco Schutter Suomi 10.4 3.08 19.78 1034
22 Youri Weerts av Haarlem 10.5 2.89 15.45 917
23 Zhe van Dam Suomi 11.0 2.88 15.22 848
24 Anthony Lebbe av Haarlemmermeer 11.5 2.49 16.42 731
Jongens pupillen A1 60m ver kogel punten
1 Yoran van Donselaar AKU 9.6 3.80 8.87 1548
2 Onyema Adigida Startbaan 9.2 3.79 6.92 1506
3 Jos Hoogewerf kav Holland 9.3 3.73 6.95 1479
4 Sil Negenman kav Holland 9.4 3.94 6.13 1455
5 Misan Egbe av Haarlemmermeer 9.6 3.67 7.31 1438
6 Boris Hoogervorst kav Holland 9.4 3.71 6.28 1418
7 Gijs Schwarz av Haarlem  9.6 3.72 6.59 1407
8 Timo Koning kav Holland 9.6 3.63 6.08 1358
9 Justin Balm Suomi 9.6 3.76 5.58 1352
10 Maarten Quaars kav Holland 9.5 3.43 6.02 1330
11 Viktor Bakker Suomi 10.0 3.42 7.09 1315
12 Milke van Dijk av Haarlem 9.7 3.84 4.88 1306
13 Ide Fokkink Suomi 9.6 3.47 4.94 1252
14 Marijn de Wigchert Suomi 10.0 3.41 5.84 1238
15 Pim Cauwels Suomi 10.0 3.13 6.44 1219
16 Said Reza Haskemi Suomi 10.4 3.34 6.18 1189
17 Paul Hootsmans Suomi 10.2 3.30 5.75 1181
18 Mika Taag kav Holland 10.1 3.31 5.38 1173
19 Thijs Anderiessen AKU 10.3 3.21 6.09 1171
20 Bob Boon Startbaan 9.8 3.33 4.31 1149
21 Bart Lauwers kav Holland 10.1 3.34 4.85 1144
22 Pepij Graat kav Holland 10.3 3.19 4.88 1088
23 Tijn Pronk kav Holland 10.3 3.28 4.46 1076
24 Storr Hoek AKU 10.8 3.01 5.65 1037
25 Lucas Tuinier kav Holland 10.5 2.94 4.34 973
26 Maarten Verhoef Startbaan 11.0 2.90 5.11 955
27 Renzo Spaargaren kav Holland 11.1 3.06 4.32 919
28 Mark Gevers kav Holland 10.7 2.81 3.92 889
29 Jan vd Meulen av Haarlem 11.0 2.95 3.38 836
30 Tijmen Verhoef Startbaan 11.8 2.60 4.77 781
31 Arthur Mazouard av Haarlem 12.5 2.67 5.28 760
32 Lukas de Ruiter kav Holland 10.6 dns 4.35 654
33 Jeroen Mul kav Holland 12.8 2.48 3.51 565
Jongens pupillen B 40m Hoog kogel punten
1 Ezra Verboom av Haarlemmermeer 6.7 1.05 4.73 1267
2 Ify Adigida Startbaan 7.2 1.05 6.07 1249
3 Scott van Tilburg Startbaan 6.7 0.90 5.80 1227
4 Maarten Slebos Suomi 7.0 1.05 4.81 1207
5 Carlito Welink AKU 7.4 1.05 5.26 1160
6 Pim Pallada av Haarlemmermeer 7.1 1.05 4.42 1160
7 Harm Steehouwer kav Holland 7.3 1.00 5.52 1158
8 Stan Rooks Suomi 7.2 1.05 4.30 1131
9 Otte van Dam av Haarlem  7.4 1.00 5.32 1127
10 Adriaan Verhaar kav Holland 7.0 0.95 4.49 1112
11 Gregory t Hoen av Aalsmeer 7.0 0.95 4.43 1107
12 Sjoerd Scheper Startbaan 7.8 0.95 6.72 1106
13 Jaap Wittenberg kav Holland 7.4 1.00 4.64 1080
14 Job Tuinder Startbaan 7.6 0.95 5.34 1055
15 Benjamin van Gastelen AKU 6.9 0.85 3.99 1022
16 Luuk Meesters kav Holland 7.2 0.80 4.82 985
17 Ralph Wielart av Haarlemmermeer 7.6 0.85 5.31 979
18 Marijn Houdijk AKU 7.7 0.95 3.77 926
19 Jeffrey Jonkman kav Holland 7.4 0.90 3.13 890
20 Siebe de Vries kav Holland 8.2 0.95 4.06 867
21 Vincent de Jong Suomi 8.0 0.90 4.05 860
22 Martijn Vis kav Holland 7.8 0.85 3.83 839
23 Sjoerd vd Sel kav Holland 8.4 0.95 3.96 829
24 Wouter Okker kav Holland 7.3 0.80 3.02 826
25 Mathijs Nijenhuis av Haarlem 7.6 0.85 2.62 771
26 Joost Schwarz av Haarlem 8.4 0.90 3.53 759
27 Renger Borsboom kav Holland 8.9 0.85 3.56 656
28 Chris Schermer kav Holland 8.5 0.85 dns 475
Jongens pupillen C 40m ver bal punten
1 David Hoogewerf kav Holland 6.8 3.34 25.30 1316
2 Guus Mollee kav Holland 7.2 3.11 25.90 1195
3 Tim vd Vlies av Aalsmeer 7.0 3.05 21.68 1169
4 Jelmer de Graaf kav Holland 7.2 3.03 21.35 1120
5 Pieter Maarse Startbaan 7.4 3.21 15.59 1034
6 Lex van Honschoten kav Holland 7.3 2.92 16.74 1012
7 Graeme t Hoen MINI av Aalsmeer 7.7 2.75 20.96 967
8 Seb van Schelven kav Holland 7.9 2.85 21.66 962
9 Brent MINI Schavemaker Suomi 7.5 2.64 19.09 954
10 Anders Hoek AKU 7.9 2.73 21.06 930
11 Isar MINI Overes AKU 7.8 2.93 16.86 926
12 Jesse de Graaff kav Holland 8.4 2.55 26.45 887
13 Max de Best AKU 7.9 2.73 14.58 833
14 Justus Geuzebroek kav Holland 7.8 2.62 11.54 775
15 Rick MINI Schuurman AKU 8.3 2.67 14.52 758
16 Daniel Bruijn kav Holland 8.3 2.68 14.04 752
17 Romke MINI van Dam av Haarlem 8.0 2.51 13.09 748
18 Roan van Blanken Suomi 8.1 2.42 12.98 713
19 Maurice MINI Prosee kav Holland 8.0 2.30 12.66 698
20 Richard MINI Kenter AKU 8.6 2.48 11.83 630
21 Kim MINI Alofsen Startbaan 8.7 2.27 14.02 613
22 Robbe MINI Mourits kav Holland 9.3 2.15 11.07 460
23 Joshua Tuinier kav Holland 9.2 1.92 10.52 416
Meisjes pupillen A2 60m Ver Bal punten
1 Judith Endstra kav Holland 8.6 4.20 19.92 1554
2 Judy van der Drift av Haarlemmermeer 9.2 3.78 34.87 1541
3 Marjolein Bolten av Haarlemmermeer 9.1 3.75 21.91 1399
4 Beau Manstra av Haarlemmermeer 9.1 3.73 19.84 1366
5 Chris den Hartog Startbaan 9.1 3.79 17.30 1341
6 Beau Winnubst av Haarlemmermeer 9.5 3.54 21.64 1285
7 Rosanne Bal Startbaan 9.3 3.69 17.20 1285
8 Nathalie Tuijp kav Holland 10.0 3.48 27.67 1273
9 Isa Schouw kav Holland 9.9 3.61 24.30 1272
10 Sofie Bruggemann av Haarlem  9.7 3.40 18.42 1180
11 Isabel Hooijman AKU 9.9 3.33 17.91 1128
12 Sofie Joaquim Fernandez kav Holland 10.2 3.20 21.68 1112
13 Saskia Olijhoek Startbaan 9.9 3.15 16.41 1069
14 Marielle Hooijman AKU 10.2 2.86 19.67 1016
15 Madinja Groenenberg av Haarlemmermeer 10.5 3.09 17.70 992
16 Evelijn Gieles kav Holland 10.8 2.93 18.01 926
17 Cheyenna Welink AKU 10.7 2.84 16.78 902
18 Adinda Maijenburg AKU 11.8 2.70 23.31 838
19 Charlotte van Bruggen av Haarlem 11.3 2.73 15.62 789
20 Marit Steen kav Holland 11.0 2.70 11.75 752
21 Cindy Burg AKU 12.3 2.74 12.82 638
Meisjes pupillen A1 Vereniging 60m ver kogel punten
1 Linsey Water av Haarlem  9.4 3.80 5.88 1412
2 Romy Oudshoorn Suomi 9.7 3.73 6.86 1409
3 Kiki Rozemeijer Suomi 9.6 3.74 6.27 1392
4 Joyce van Kan kav Holland 9.6 3.61 4.30 1235
5 Kimberley Colijn av Aalsmeer 9.9 3.52 4.51 1186
6 Kaylee van der Spek av Haarlemmermeer 10.0 3.22 5.02 1147
7 Kim de Lange Suomi 10.1 3.26 5.02 1140
8 Anne Kuperus av Haarlem 10.7 3.29 6.00 1128
9 Iris Koreman Suomi 10.5 2.94 6.59 1120
10 Evelyne Tuijp kav Holland 10.5 3.34 5.01 1100
11 Eline Hilbers kav Holland 9.9 3.16 4.12 1086
12 Isa Korsen Suomi 10.7 3.09 5.62 1064
13 Yanika Einholz kav Holland 10.2 3.12 4.49 1061
14 Famke Gerritsen av Aalsmeer 10.5 3.22 4.31 1027
15 Maartje van Diest av Haarlemmermeer 10.5 2.95 4.87 1012
16 Eline Verweij Startbaan 11.0 3.27 4.76 1005
17 Inger van Dok av Aalsmeer 10.3 3.16 3.81 1004
18 Marit Vollmuller av Aalsmeer 10.3 3.03 4.10 1000
19 Maaike Boelen Startbaan 10.4 3.16 3.85 994
20 Franca Brugman kav Holland 11.0 2.85 4.69 916
21 Renee van Bommel Startbaan 10.9 2.61 4.54 870
22 Maartje Geuzebroek kav Holland 10.5 2.83 2.85 831
23 Kirsten Heemskerk AKU 11.4 2.51 5.06 827
24 Hilary van Thienen kav Holland 11.2 2.61 3.77 777
25 Tamara van Lingen AKU 12.2 2.42 3.39 600
Meisjes pupillen B Vereniging 40m Hoog kogel punten
1 Anna Roelofs Suomi 6.4 1.15 4.57 1398
2 Marie Visser Startbaan 7.0 1.05 4.22 1165
3 Merel Gerritse Startbaan 7.2 0.95 4.06 1040
4 Robin van Donselaar AKU 7.2 0.85 4.45 995
5 Eline Steen kav Holland 7.3 0.95 3.42 970
6 Hannah Vijver av Haarlemmermeer 7.7 0.90 4.47 941
7 Sophie de Vries kav Holland 7.4 0.80 3.92 881
8 Sam Pronk kav Holland 7.5 0.80 3.51 830
9 Mila Brandehof av Haarlemmermeer 7.5 0.80 3.21 805
10 Sofie Albers AKU 8.3 0.85 4.43 805
11 Vera Zonneveld AKU 7.8 0.80 3.36 766
12 Lara Cramer vd Boogaart Startbaan 8.1 0.80 3.02 689
13 Isa Strack van Schijndel Startbaan 8.6 0.80 3.16 627
14 Hesce Mourits kav Holland 8.6 0.80 2.99 612
Meisjes pupillen C 40m ver bal punten
1 Robina Negenman kav Holland 7.1 3.28 19.00 1157
2 Yvonne vd Eeckhout Suomi 7.3 2.99 15.88 1012
3 Sarah van Ekeris kav Holland 7.4 3.10 13.56 978
4 Naomi Verhoef av Aalsmeer 7.2 2.81 14.64 976
5 Nikki Taag kav Holland 7.5 2.95 14.03 937
6 Anisha Kanhai Startbaan 7.7 2.96 10.22 835
7 Julia Cramer vd Boogaart Startbaan 7.8 2.67 12.50 802
8 Alex Bruijne de Bruin av Aalsmeer 8.0 2.78 12.12 785
9 Fay Witte kav Holland 8.0 2.63 13.31 776
10 Laura Lodder kav Holland 8.0 2.64 12.72 767
11 Lisa Pallada av Haarlemmermeer 7.8 2.30 13.61 748
12 Floortje MINI Steen kav Holland 8.0 2.63 9.91 713
13 Emma Stroes Startbaan 8.1 2.54 9.89 679
14 Ella Cramer vd Boogaart Startbaan 8.3 2.32 9.76 602
15 Feija MINI Mesman kav Holland 8.3 2.13 6.92 501
16 Esther Schut AKU 9.5 2.26 7.43 383

startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 29.06.2010