Pupillen competitie regio 1-3-4
5 juni 2010
Heerhugowaard
org: Hera

Meisjes pupillen A 2e jaars 60 m ver kogel totaal 1000m
1 Britt Ooijevaar av Trias 9,21 610 3,87 492 6,75 451 1.553 dns
2 Julia Vnnitchenko av Hylas 9,58 545 3,61 440 6,76 452 1.437 dns
3 May van Dongen sv Noordkop 9,90 494 3,75 468 6,20 418 1.380 dns
4 Denise de Ruijter av Hera 10,01 476 3,52 422 7,17 475 1.373 4.16,34
5 Maud Feenstra av Hera 10,22 445 3,62 442 6,19 418 1.305 3.56,54
6 Dianne Conijn av Dokev 10,30 433 3,33 384 7,25 480 1.297 dns
7 Sanne Kooijman TAS'82 10,01 476 3,57 432 5,43 370 1.278 dns
8 Rochelle Entius av Hylas 9,88 497 3,38 394 5,17 353 1.244 dns
9 Melanie Zoer av Dokev 10,52 402 3,57 432 5,21 355 1.189 dns
10 Marit vd Hoven av Hera 10,60 391 3,26 370 6,28 423 1.184 dns
11 Jessica Buschman av Dokev 10,44 413 2,93 304 5,83 395 1.112 dns
12 Kiki Veldman av Dokev 10,40 419 3,25 368 4,50 306 1.093 dns
13 Marjolein Zuidema av Wieringermeer 10,52 402 2,39 196 6,34 427 1.025 dns
14 DaniŽlle Geel av Wieringermeer 10,91 350 3,05 328 4,93 336 1.014 4.22,12
15 Jenny Koopman TAS'82 10,68 380 2,96 310 4,66 318 1.008 dns
16 Robin Post av Wieringermeer 11,71 254 2,97 312 6,58 441 1.007 4.50,64
17 Carlijn Brouwer av Trias 11,26 306 2,95 308 5,19 354 968 4.06,88
18 Anne Wit av Dokev 11,72 253 3,05 328 5,27 359 940 dns
19 Madelein Belle av Trias 10,83 360 3,05 328 3,44 225 913 dns
20 Larissa vd Most av Trias 11,77 247 2,96 310 4,53 308 865 4.03,07
21 Ichelle Brands av Hera 11,66 259 2,77 272 4,58 312 843 dns
Meisjes pupillen A 1e jaars 60 m hoog bal totaal 1000m
1 Teuntje Hopman av Trias 10,03 473 1,10 416 24,00 371 1.260 3.55,28
2 Merel Kouwenhoven av Hera 9,62 539 1,15 452 16,37 264 1.255 3.54,22
3 Isa Raadgers sv Noordkop 10,39 420 1,15 452 21,10 333 1.205 3.44,37
4 Melanie Dirker sv Noordkop 9,83 505 1,10 416 16,87 272 1.193 dns
5 Judie Jonker av Hera 9,92 490 1,10 416 16,37 264 1.170 4.24,13
6 Gitte Schelfhout av Hera 9,81 508 1,05 379 17,49 281 1.168 dns
7 Evelien Bouma av Hylas 10,04 472 1,15 452 15,03 242 1.166 3.58,92
8 Coosje Boom av Trias 10,47 409 1,10 416 17,85 286 1.111 4.08,44
9 Rosalie Zonneveld TAS'82 9,99 480 1,05 379 15,18 245 1.104 3.56,97
10 Sarah Dekker av Trias 10,19 449 1,05 379 17,13 275 1.103 4.24,94
11 Anouk de Niet av Hera 10,13 458 1,05 379 15,03 242 1.079 3.54,48
12 Monique Schoen av Wieringermeer 9,79 511 1,05 379 11,86 188 1.078 dns
13 Anke Schoen TAS'82 9,77 514 0,90 269 17,22 277 1.060 4.02,18
14 Emma Geerse av Hera 10,43 415 0,90 269 21,05 332 1.016 dns
15 Mette Volkers av Hylas 10,38 422 1,05 379 13,23 212 1.013 4.13,36
16 Michelle van Dorth av Hylas 10,84 359 1,05 379 14,87 240 978 4.31,11
17 Manon Buter TAS'82 10,84 359 1,05 379 14,37 232 970 4.36,64
18 Britt Agassi av Trias 10,73 373 1,10 416 11,32 178 967 4.02,83
19 Esmee de Jong av Trias 10,76 369 1,05 379 13,59 218 966 dns
20 Noa Zoon sv Noordkop 10,66 383 0,90 269 16,17 261 913 4.23,85
21 Lisanne de Wilde av Hylas 10,84 359 1,00 342 11,59 183 884 4.44,60
22 Juul IJlstra av Trias 11,31 300 1,00 342 12,35 197 839 4.07,78
23 Ylja Pruim TAS'82 11,44 285 1,00 342 11,23 176 803 dns
24 Kaylee de Graaf TAS'82 12,34 187 1,00 342 11,33 178 707 dns
25 Lieve Tazelaar av Hylas 11,68 257 0,90 269 10,71 166 692 dns
26 Puck de Waard av Trias 10,70 377 dns 0 14,02 226 603 dns
27 Babette vd Sluis av Hylas 12,08 213 0,80 196 8,61 124 533 5.05,70
28 Levi Rutgers av Hylas 12,54 167 0,75 159 12,35 197 523 4.47,37
Meisjes pupillen B 40 m ver bal totaal 1000m
1 Zoe Emmanouillidis Hylas 6.83 590 3.32 382 16.24 262 1234 4.55.98
2 Noortje Herrijgers Hera 7.20 508 3.20 358 15.69 253 1119 3.54.49
3 Jasmijn Baptist av Texel 7.37 474 3.19 356 16.11 260 1090 4.08.54
4 Yannick Sijtsma av Wieringermeer 7.42 464 3.22 362 15.43 249 1075 dns
5 Frouke Beukema Noordkop 7.50 448 3.04 326 17.87 287 1061 4.33.74
6 Lean Hamburg Noordkop 7.72 407 3.08 334 17.70 284 1025 4.11.17
7 Julia Krajenbrink Hylas 7.43 462 3.17 352 12.98 208 1022 4.00.89
8 Yanniek Brouwer Trias 7.39 470 2.98 314 13.07 210 994 3.56.97
9 Nina van Diepen Hera 7.40 468 3.16 350 10.88 170 988 3.56.31
10 Alisia Bruin av Wieringermeer 7.74 403 2.88 294 14.87 240 937 4.56.88
11 Devon Androg Noordkop 7.50 448 2.76 270 13.21 212 930 4.21.43
12 Vere Tavenier Hera 7.78 396 2.77 272 13.93 224 892 3.59.61
13 Maayke Beukema Noordkop 7.63 423 2.65 248 13.70 220 891 4.47.64
14 Marieke Witte av Texel 7.53 442 2.96 310 8.73 126 878 dns
15 Yiva van Lancelot Hylas 7.96 365 2.94 306 12.78 204 875 dns
16 Beau van Rhee av Wieringermeer 7.95 366 2.80 278 14.24 229 873 4.58.61
17 Vivian van Althuis av Wieringermeer 7.78 396 2.45 208 12.25 195 799 dns
18 Milou de Ruijter av Texel 7.84 385 2.49 216 11.92 189 790 4.59.12
19 Mirthe Jansen Dokev 8.26 315 2.88 294 11.45 180 789 4.04.45
20 Jade Liohan av Wieringermeer 8.44 287 2.75 268 14.44 233 788 5.10.32
21 Julia Knot Hera 7.89 377 2.71 260 9.89 150 787 4.26.99
22 Tess Bok Noordkop 8.27 314 2.69 256 13.20 212 782 4.50.61
23 Romy Schotanus av Texel 8.25 317 2.66 250 11.17 175 742 4.57.03
24 Amber vd Putten Hera 7.99 359 2.51 220 9.64 145 724 dns
25 Britt Honig Hylas 8.20 325 2.57 232 10.63 165 722 5.01.18
26 Zoe van Dijk TAS 82 8.13 336 2.49 216 9.60 144 696 4.18.47
27 Jaimy Meyer av Wieringermeer 8.38 296 2.55 228 10.38 160 684 4.47.73
28 Maaike Groot Hylas 8.33 304 2.51 220 10.24 157 681 dns
29 Laura van Galen Hylas 8.80 235 2.17 152 11.82 187 574 4.56.32
30 Eva Lot Degen TAS 82 8.59 265 2.16 150 8.14 113 528 dns
31 Stijn Kruijer Nova dns 0 2.59 236 13.98 225 461 4.41.51
32 Eva Visser Hylas 8.60 263 1.93 104 6.54 76 443 dns
33 Lara Kramer av Wieringermeer dns 0 2.25 168 14.52 234 402 dns
34 Amber Hoff av Wieringermeer dns 0 dns 0 7.83 107 107 dns
Meisjes pupillen C 40 m ver bal totaal 600m
1 Tosca van der Flier Hera 7.14 521 3.15 348 14.95 241 1110 dns
2 Jip de Waard Trias 7.59 431 3.14 346 16.17 261 1038 2.32.84
3 Sascha Schenk av Wieringermeer 7.97 363 2.93 304 16.96 273 940 2.46.22
4 Mirre Gielen TAS 82 7.62 425 2.61 240 15.06 243 908 2.25.59
5 Nora Verweij Hylas 7.63 423 2.73 264 13.21 212 899 dns
6 Loes Rozing Trias 7.79 394 2.92 302 11.57 183 879 2.33.82
7 Lysanne Zaal Hera 7.69 412 2.83 284 9.71 147 843 2.41.06
8 Lisette Doodeman Nova 7.66 418 2.95 308 6.83 83 809 2.20.29
9 Luna Bakker Hera 7.95 366 2.31 180 15.15 244 790 2.32.23
10 Ida Blokland Hylas 8.18 328 2.77 272 10.90 170 770 3.02.77
11 Lisa Genet Trias 7.80 392 2.46 210 10.37 160 762 2.23.55
12 Cindy ten Have Noordkop 8.23 320 2.69 256 8.72 126 702 2.31.24
13 Gwen Feenstra Hera 8.30 309 2.63 244 9.84 149 702 2.18.28
14 Suzanne de Wit Noordkop 8.49 280 2.34 186 13.38 215 681 2.47.44
15 Sarah Amiry Hera 8.47 283 2.55 228 10.31 159 670 2.49.97
16 Sarah Stoop Nova 8.18 328 2.29 176 6.04 64 568 3.00.61
17 Mireille Ligthart Nova 8.76 240 2.24 166 6.25 69 475 2.51.58
Meisjes pupillen C-mini 40 m ver bal totaal 600m
1 Kes Androg Noordkop 8.12 338 2.68 254 11.81 187 779 2.36.56
2 Veronique Bruin av Wieringermeer 8.42 290 2.26 170 13.03 209 669 2.34.85
3 Kyra Agassi Trias 8.94 215 2.10 138 10.31 159 512 2.43.56
4 Nienke Bouma Hylas 9.33 165 2.23 164 10.49 162 491 2.52.15
5 Myrthe van Walsum Hera 8.86 226 2.27 172 5.63 53 451 2.59.01
6 Shevon McGarry Trias 9.65 126 2.31 180 7.37 96 402 dns
7 Aimee van Rhee av Wieringermeer 9.61 131 1.80 78 7.74 105 314 3.59.75
Jongens pupillen A 2e jaars 60 m ver kogel totaal 1000m
1 Dave Wesseling Trias 9.22 608 4.13 544 8.42 543 1695 3.47.00
2 Martijn Kroes Nova 9.50 559 3.95 508 8.94 570 1637 3.58.97
3 Sem Verweij Hylas 9.08 634 4.03 524 6.61 443 1601 3.48.58
4 Jesper Rabbeljee Dokev 9.62 539 4.19 556 6.41 431 1526 3.38.19
5 Mark Rademakers Nova 9.55 550 4.07 532 6.08 411 1493 3.41.71
6 Jurriaan Odekerken Trias 9.75 517 3.76 470 7.26 480 1467 3.18.79
7 Bjorn Hoogeveen Dokev 9.57 547 4.04 526 5.63 383 1456 4.04.78
8 Huub Blokland Hylas 9.78 513 3.43 404 6.96 463 1380 4.37.23
9 Willem Grapendaal Hylas 9.82 506 3.48 414 6.61 443 1363 3.58.07
10 Justin Naarden Hylas 9.91 492 3.30 378 6.32 426 1296 4.35.75
11 Yannick Ruiter Trias 9.74 519 3.15 348 5.82 395 1262 3.22.96
12 Justin Kuhr Noordkop 10.17 452 3.19 356 6.67 446 1254 dns
13 Nick Schoemaker ARO 88 10.51 403 3.39 396 6.76 452 1251 3.44.94
14 Sil van Heerwaarden av Texel 10.14 457 3.42 402 5.40 368 1227 3.49.35
15 Joost Schipper ARO 88 9.91 492 3.06 330 5.71 388 1210 3.33.02
16 Marnix Hageman Hera 10.52 402 3.27 372 6.14 415 1189 3.54.20
17 Jerry de Ruiter Noordkop 10.82 362 3.35 388 6.50 436 1186 4.18.93
18 Stijn Karels Trias 10.40 419 3.39 396 5.44 370 1185 4.07.52
19 Robin de Jong av Wieringermeer 10.45 412 3.40 398 5.26 359 1169 4.05.98
20 Jesse de Jong Hera 10.32 430 2.87 292 5.68 386 1108 4.00.01
21 Tim Dorrestein Trias 11.02 336 3.08 334 6.29 424 1094 4.37.08
22 Matthijs de Wolf Hylas 10.87 355 2.71 260 5.21 355 970 dns
23 Mark Dijkstra Hylas 11.07 329 2.81 280 5.16 352 961 dns
24 Thomas Zeinstra Noordkop 11.98 224 2.48 214 4.29 291 729 4.28.58
Jongens pupillen A 1e jaars 60 m hoog bal totaal 1000m
1 Michel vd Hoven Trias 10.01 476 1.20 489 25.69 393 1358 3.31.54
2 Julien Karsten Nova 10.36 425 1.10 416 28.19 423 1264 3.52.93
3 Sem Visser Hylas 10.38 422 1.10 416 23.22 361 1199 dns
4 Noah Baaren TAS 82 10.44 413 1.10 416 22.82 356 1185 dns
5 Jari Sijtsma av Wieringermeer 10.10 463 1.05 379 21.53 339 1181 dns
6 Joran Timmerman Hera 9.82 506 1.00 342 17.79 285 1133 4.11.39
7 Vince van Dalen Noordkop 10.78 367 1.05 379 23.49 365 1111 4.03.43
8 Dean Niesten Hera 10.19 449 1.00 342 19.75 314 1105 4.02.78
9 Ard Ursem ARO 88 11.13 322 1.00 342 24.80 381 1045 dns
10 Joep vd Wulp Noordkop 10.63 387 1.05 379 16.86 271 1037 4.18.99
11 Ronaldo Janmaat Hylas 10.19 449 0.95 306 16.13 260 1015 dns
12 Silvan Belder Hylas 11.02 336 0.90 269 19.09 305 910 4.25.98
13 Luuk Peterse Trias 10.73 373 0.90 269 16.49 266 908 4.19.67
14 Michel Lohse av Texel 10.55 398 0.85 232 15.52 250 880 3.59.89
15 Jeroen de Wolf Hylas 11.88 235 1.05 379 14.08 227 841 4.34.76
16 Robin Pronk ARO 88 11.61 265 0.90 269 18.41 295 829 4.33.87
17 Tim Driest Hylas 11.49 279 0.85 232 19.56 311 822 4.49.86
18 Tijn Gielen TAS 82 12.04 218 0.85 232 21.33 336 786 4.45.48
19 Jasper Luyt Hera 11.19 315 0.85 232 14.64 236 783 dns
Jongens pupillen B 40 m ver bal totaal 1000m
1 Gijs Hopman Trias 7.04 542 3.56 430 27.87 419 1391 4.25.81
2 Jerremy van der Mee Noordkop 6.91 571 3.66 450 22.97 358 1379 3.47.37
3 Jort Tiessen Noordkop 7.14 521 3.32 382 29.15 434 1337 3.39.94
4 Djoa Lobles Noordkop 6.97 558 3.40 398 22.84 356 1312 3.37.26
5 Stan Nijhuis Trias 7.15 519 3.21 360 28.01 421 1300 dns
6 Jan Kalverdijk Hera 7.48 452 3.17 352 32.34 471 1275 3.53.66
7 Kevin van Houten Dokev 7.39 470 3.47 412 25.31 388 1270 3.58.08
8 Brecht Lagerweij Hera 7.31 486 3.08 334 22.76 355 1175 3.52.19
9 Leonard Ateba TAS 82 7.35 478 3.12 342 22.70 354 1174 dns
10 Twan Bosschaart Trias 7.52 444 3.13 344 22.70 354 1142 4.50.08
11 Sten Stroet Hera 7.54 440 3.19 356 21.22 334 1130 3.46.09
12 Kick van Leeuwen Dokev 7.56 437 3.10 338 22.20 348 1123 4.08.41
13 Sem Gombault Noordkop 7.64 422 2.99 316 24.65 380 1118 4.44.05
14 Maarten Odekerken Trias 7.50 448 2.83 284 24.68 380 1112 3.56.23
15 Dennis Aagfonov Hylas 7.27 494 2.96 310 19.23 307 1111 4.11.08
16 Stan Huiting Trias 7.57 435 2.99 316 21.06 332 1083 4.02.38
17 Youri Dekker Nova 7.66 418 2.71 260 21.84 343 1021 3.59.78
18 Mark Dekker Hylas 7.39 470 2.93 304 14.67 237 1011 4.08.05
19 Floris Belle Trias 7.28 492 3.07 332 10.81 168 992 4.33.97
20 Jimmy Baken TAS 82 7.72 407 2.79 276 17.43 280 963 4.25.99
21 Dave Schoenmaker ARO 88 8.01 356 2.91 300 19.08 304 960 4.31.68
22 Aron Zeeman av Texel 7.96 365 2.70 258 17.24 277 900 4.19.83
23 Sebastiaan San Jose Hera 7.78 396 2.46 210 15.92 257 863 4.46.29
24 Koen Kiewiet av Wieringermeer 8.05 349 2.46 210 15.36 248 807 4.19.36
25 Tom Slikker ARO 88 7.99 359 2.49 216 13.02 209 784 4.37.71
26 Bas de Kort Trias 8.24 318 2.63 244 13.30 214 776 4.37.03
27 Dante van Lancelot Hylas 8.34 303 2.48 214 15.44 249 766 dns
28 Jeroen Ellebrecht Hylas 8.24 318 2.51 220 14.00 225 763 dns
29 Robin Boxma Hylas 8.27 314 2.34 186 16.24 262 762 4.27.79
30 Timo Schotten Hylas 8.83 230 2.26 170 14.92 241 641 5.25.35
Jongens pupillen C 40 m ver bal totaal 600m
1 Stijn Liefhebber Trias 7.47 454 3.27 372 24.03 372 1198 2.10.57
2 Jochem van Dijk Dokev 7.42 464 3.25 368 21.67 341 1173 2.08.31
3 Jasper Koertse av Texel 7.83 387 2.76 270 26.73 405 1062 2.24.90
4 Yannick Hageman Hera 7.70 411 2.95 308 18.92 302 1021 2.12.56
5 Tijmen Jansen Dokev 7.57 435 3.00 318 16.01 258 1011 2.37.15
6 Romello Christiaan Hera 7.57 435 2.49 216 21.34 336 987 2.29.73
7 Justin Groot Hylas 7.86 382 2.82 282 19.81 315 979 dns
8 Karsten de Roo Hylas 7.67 416 2.65 248 18.11 290 954 2.30.46
9 Tim Buschmann Dokev 8.06 348 2.73 264 21.21 334 946 dns
10 Casper Peterse Trias 7.63 423 2.65 248 16.71 269 940 2.25.44
11 Nils Rabbeljee Dokev 7.75 401 2.73 264 16.23 262 927 2.35.17
12 Jens Hierck Hera 8.19 326 2.48 214 20.33 322 862 dnf
13 Wietze Kuyl Trias 8.03 353 2.65 248 12.75 204 805 2.45.75
14 Kelvin Boterman Hylas 8.23 320 2.52 222 15.59 252 794 2.41.45
15 Sten van Uitert Hera 8.40 293 2.41 200 14.73 238 731 2.52.37
16 Cas van Oorschot Trias 8.72 246 2.49 216 15.96 257 719 2.46.59
17 Mick Oudeman Hera 8.82 232 2.39 196 8.58 123 551 2.55.66
Jongens pupillen C mini 40 m ver bal totaal 600m
1 Luca van Diepen Hera 7.55 438 2.81 280 21.69 341 1059 2.13.02
2 Koen Grapendaal Hylas 8.01 356 2.28 174 21.00 331 861 dns
3 Quinn Visser Hylas 8.05 349 2.56 230 13.50 217 796 2.45.19
4 Erik Rademakers Nova 8.09 343 2.54 226 14.02 226 795 2.41.75
5 Gijs Dekker Hylas 7.98 361 2.24 166 14.32 231 758 2.48.62
6 Mauro Wolters av Wieringermeer 8.54 272 2.44 206 13.94 224 702 2.45.72
7 Ravi Raaadgevers Noordkop 8.45 286 2.14 146 9.07 133 565 dns
8 Jelmer Tiessen Noordkop 9.04 202 2.10 138 13.92 224 564 dns
9 Jac Huibers Hylas 8.93 217 1.98 114 9.49 142 473 dns
10 Mike Geel av Wieringermeer 10.37 48 1.60 38 8.91 130 216 3.03.72

startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 11.06.2010