Pupillen competitie regio 1-3-4
5 juni 2010
Beverwijk
Org: DEM


Meisjes pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Britt Rodenburg Lycurgus 979 7.5 403 3.01 320 15.88 256 2.30.7
2 Frederique Kox Lycurgus 887 7.4 422 2.78 274 12.02 191 2.36.3
3 Deborah Leguit DEM 879 7.6 385 2.86 290 12.73 204 2.25.3
4 Mila Kneefel DEM 802 7.7 368 2.60 238 12.29 196 2.25.0
5 Ramona de Boer DEM 783 7.6 385 2.63 244 10.08 154 2.54.7
6 Nadia Willemse DEM 724 7.7 368 2.45 208 9.78 148 2.44.7
7 Lensa Said av Castricum 720 8.0 318 2.48 214 11.85 188 2.47.0
8 Peggy Baltes Lycurgus 710 8.0 318 2.42 202 11.95 190
9 Megan Corzilius Zaanland 708 8.0 318 2.57 232 10.30 158
10 Mei Qi Janssen Lycurgus 623 8.1 303 2.44 206 8.18 114 3.00.7
11 Sabine Schaaper DEM 620 8.4 257 2.64 246 8.31 117
12 Esmee vd Wal Lycurgus 618 8.3 272 2.53 224 8.54 122 2.45.9
13 Merel van Diepen Lycurgus 595 8.7 215 2.35 188 12.10 192
14 Bente Schaap Lycurgus 565 9.1 163 2.35 188 13.34 214 2.56.9
15 Karin Mollee Lycurgus 539 8.9 189 2.18 154 12.30 196 2.58.2
16 Chiara Schram DEM 470 9.0 176 2.00 118 11.21 176 3.09.7
17 Nouschka Kanlas Zaanland 422 9.2 151 2.10 138 9.05 133
Meisjes pup B totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 1000 m
1 Sienna Klous Lycurgus 1228 6.9 521 3.39 396 19.54 311 4.12.2
2 Inez Bouwen Lycurgus 1201 7.0 500 3.60 438 16.33 263 3.50.1
3 Simone de Winter Lycurgus 1093 6.9 521 3.03 324 15.40 248 3.52.0
4 Amber v Noort Lycurgus 1057 7.6 385 3.01 320 22.56 352 4.30.9
5 Joy Zaadnoordijk Lycurgus 977 7.9 334 2.88 294 22.31 349 5.00.2
6 Femke Janssen DEM 949 7.3 440 2.83 284 13.99 225 4.24.0
7 Lisa Bruintjes Lycurgus 922 7.6 385 2.94 306 14.31 231 4.40.1
8 Blanch Steenbergen Lycurgus 908 7.6 385 2.60 238 17.77 285 4.42.3
9 Zita de Jager Lycurgus 885 7.5 403 2.93 304 11.30 178 5.29.7
10 Anouk Haverkort Lycurgus 880 7.6 385 2.70 258 14.71 237 4.44.8
11 Fee Molenaar Lycurgus 819 7.9 334 2.50 218 16.56 267 5.00.9
12 Sophi Ameneiro Lycurgus 813 7.9 334 2.82 282 12.34 197 5.00.6
13 Dora v Kruistum av Castricum 808 7.8 351 2.55 228 14.20 229 4.58.1
14 Lara Verbree Lycurgus 800 8.1 303 2.63 244 15.68 253 4.25.3
15 Joy Koning Lycurgus 784 7.7 368 2.61 240 11.23 176
16 Eefje Molenaar Lycurgus 755 7.6 385 2.17 152 13.58 218 5.03.6
17 Maxime Versterre av Castricum 740 7.8 351 2.52 222 10.73 167
18 Daisy Baltes Lycurgus 721 8.0 318 2.55 228 11.16 175
19 Mirte van't Land Lycurgus 655 8.3 272 2.50 218 10.66 165 4.36.9
20 Anna Nguyen DEM 499 7.7 368 8.94 131
meisjes pup A1 totaal 60 m sprint hoogspringen balwerpen 600 m
1 Lisanne Schoonebeek av Castricum 1457 9.2 569 1.35 599 18.04 289 1.59.2
2 Pascalle v Westero av Castricum 1189 9.8 472 1.15 452 16.45 265 2.06.6
3 Emma de Koning Lycurgus 1179 10.1 427 1.15 452 18.80 300 2.30.2
4 Shanna Mol Lycurgus 1172 9.8 472 1.10 416 17.70 284 2.39.8
5 Pauline Hondema Lycurgus 1152 9.5 519 1.10 416 13.53 217 2.45.3
6 Anouk Schoute Lycurgus 1121 9.8 472 1.05 379 16.77 270
7 Djura Bakker DEM 1099 9.9 457 1.10 416 14.02 226 2.34.4
8 Eline Schade v Westrum DEM 1090 9.9 457 1.00 342 18.16 291 2.08.8
9 Kim vd Aar DEM 1038 10.4 386 1.10 416 14.64 236 2.18.7
10 Chiara Sanna DEM 1036 10.7 346 1.10 416 17.00 274 2.39.3
11 Isis Beentjes DEM 985 10.4 386 0.95 306 18.30 293 2.28.5
12 Silke Ebels av Castricum 783 11.7 228 0.95 306 15.45 249 2.52.0
13 Robin de Veer Lycurgus 781 11.6 239 0.90 269 16.98 273 2.55.9
14 Mabel Kreijsig DEM 755 11.4 262 0.90 269 13.93 224 2.49.1
15 Evy Pepping av Castricum 684 11.5 250 0.90 269 10.64 165 2.32.5
16 Dione v Wijk Lycurgus 605 12.5 148 0.90 269 11.87 188 2.52.4
17 Brechtje Smit Lycurgus 564 10.9 321 15.06 243
meisjes pup A2 totaal 60 m sprint verspringen kogelstoten 1000 m
1 Mariska Poel DEM 1579 9.0 604 4.08 534 6.58 441 3.43.0
2 Maaike Schenk Lycurgus 1529 9.0 604 4.04 526 5.89 399 4.16.1
3 Marit Dommanschet Lycurgus 1481 9.2 569 3.65 448 6.98 464
4 Sophie Koelman Lycurgus 1457 9.3 552 3.90 498 6.01 407 4.10.4
5 Paulien Verhaar av Castricum 1454 9.3 552 3.91 500 5.94 402 3.50.7
6 Nora Winter Lycurgus 1423 9.4 535 3.62 442 6.66 446 3.38.5
7 Nienke v Santen Lycurgus 1352 9.5 519 3.86 490 5.03 343
8 Annebel Jaarsma Lycurgus 1343 10.0 442 3.70 458 6.61 443 4.25.9
9 Alexandra Kox Lycurgus 1312 9.8 472 3.52 422 6.20 418 4.39.8
10 Talitha Bos Zaanland 1270 9.9 457 3.27 372 6.57 441 4.15.1
11 Bo Westrik Zaanland 1263 10.1 427 3.49 416 6.23 420 4.07.0
12 Kim Niesten DEM 1257 9.6 503 3.69 456 4.39 298 4.40.5
13 Renee v Deudekom Lycurgus 1176 10.4 386 3.08 334 6.83 456 4.36.7
14 Aniek Heine Lycurgus 1160 9.9 457 3.16 350 5.18 353 4.26.3
15 Marielle de Boer DEM 1120 10.7 346 3.20 358 6.17 416
16 Josje Putman Lycurgus 1109 10.3 399 3.13 344 5.38 366
17 Djonna Swart Zaanland 1095 10.1 427 3.00 318 5.13 350
18 Nikita Half DEM 1080 10.2 413 3.12 342 4.77 325
19 Maaike Bakker av Castricum 1076 10.3 399 3.17 352 4.77 325 4.09.0
20 Dion Kies DEM 1046 10.3 399 3.07 332 4.62 315 4.46.5
21 Afra Straathof av Castricum 1041 10.4 386 3.05 328 4.79 327 4.13.5
22 Lotte v Gerven Lycurgus 1022 10.8 333 3.23 364 4.77 325 4.37.9
23 Cerena Laffra Lycurgus 938 10.8 333 2.76 270 4.91 335 4.16.5
24 Danielle Verburg Lycurgus 909 10.7 346 2.70 258 4.48 305 4.27.1
25 Esther vd Sande av Castricum 896 11.4 262 2.57 232 5.94 402
26 Sarah Heemserk DEM 878 10.8 333 2.79 276 4.00 269 4.16.5
27 Sientje Sluis Zaanland 852 11.0 308 2.84 286 3.85 258
28 Arissa Said av Castricum 832 11.5 250 2.48 214 5.40 368 4.54.5
29 Carmen v Wijngaard Lycurgus 740 11.9 207 2.68 254 4.13 279 4.58.7
Jongenss pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Harm Jansens DEM 1139 7.3 440 3.34 386 19.69 313 2.21.5
2 Rowan Tuinstra DEM 1008 7.7 368 2.82 282 22.96 358 2.26.5
3 Sammij vd Nat DEM 895 7.9 334 2.45 208 22.63 353 2.54.7
4 Tim Misiewicz DEM 875 8.1 303 2.76 270 18.93 302 2.30.2
5 Sven v Leeuwen Zaanland 820 7.9 334 2.40 198 17.95 288
6 Sam v Dijk Lycurgus 814 8.1 303 2.48 214 18.55 297 2.38.3
7 Tim Koole Lycurgus 786 8.2 287 2.57 232 16.55 267 2.34.8
8 Duuk Rozing DEM 771 8.2 287 2.47 212 16.89 272 2.48.6
9 KJellin Schaap Lycurgus 737 8.1 303 2.32 182 15.65 252 3.09.0
10 Mik v Houts Lycurgus 717 8.3 272 2.06 130 19.81 315 2.29.0
11 Luke Middelwaart Lycurgus 691 8.3 272 2.55 228 12.04 191 2.52.6
12 Jelle Post Lycurgus 689 8.0 318 2.35 188 11.58 183 2.47.8
13 Arne Lubbers av Castricum 678 8.3 272 2.49 216 12.00 190
14 Dexter Scholten DEM 622 8.9 189 2.30 178 15.79 255
15 Kaj vd Voort Lycurgus 615 8.3 272 2.30 178 10.62 165 2.37.5
16 Jarno Betlem Lycurgus 578 8.8 202 2.24 166 13.07 210 3.17.6
17 Thomas Vlieland DEM 291 10.2 41 1.63 44 12.89 206 3.36.0
Jongens pup B totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 1000 m
1 Joost v Deudekom Lycurgus 1266 6.8 542 3.29 376 22.21 348 4.29.9
2 Thomas Mol Lycurgus 1205 7.2 460 3.44 406 21.53 339 4.02.8
3 Jarno Gilissen Lycurgus 1172 7.1 480 3.01 320 24.03 372 4.17.5
4 Dre Pinas DEM 1168 7.1 480 3.20 358 20.91 330 4.21.1
5 Duncan Steenbakker Lycurgus 1166 7.3 440 3.19 356 23.92 370 3.49.3
6 Yair Ben-Jacov av Castricum 1148 7.1 480 2.88 294 24.18 374 4.25.6
7 Melvin Smit Zaanland 1124 7.4 422 2.91 300 26.42 402 4.06.2
8 Kasper Vrolijk av Castricum 1069 7.7 368 3.02 322 24.61 379 4.26.4
9 Peer Sluis Zaanland 1006 7.6 385 2.65 248 24.17 373
10 Marijn Goezinne Lycurgus 995 7.6 385 2.87 292 20.07 318 4.15.3
11 Bas Steding Lycurgus 993 7.4 422 2.93 304 16.57 267 4.41.2
12 Lars Janssen DEM 990 7.6 385 2.94 306 18.74 299 4.39.2
12 Dylan Langeveld DEM 990 8.1 303 2.99 316 23.95 371 4.10.3
14 Pascal Burleson Lycurgus 986 7.7 368 2.68 254 23.47 364
15 Simen Polman DEM 967 7.5 403 3.12 342 13.77 222
16 Matthijs vd Lagewe Lycurgus 962 7.5 403 2.85 288 16.82 271 5.05.3
17 Ward Sluis Zaanland 939 7.8 351 2.54 226 23.25 362
18 Stephan Randag Lycurgus 929 8.0 318 2.72 262 22.33 349 4.48.9
19 Martijn Hollenberg av Castricum 904 7.8 351 2.78 274 17.36 279 4.15.7
20 Luuk Blakenburg Lycurgus 882 7.6 385 2.81 280 13.51 217
21 Jeppe de Jager Lycurgus 840 7.8 351 2.83 284 12.81 205 4.55.3
22 Koen Fijneman Lycurgus 826 7.7 368 2.80 278 11.42 180 4.37.5
23 Yin v Braam Lycurgus 804 7.7 368 2.64 246 11.95 190 4.04.4
24 Jelle Duineveld Lycurgus 791 8.0 318 2.58 234 14.81 239 4.33.9
25 Patrick Randag Lycurgus 783 8.5 243 2.55 228 19.60 312 4.52.7
26 Johan v Weert Lycurgus 769 8.2 287 2.54 226 15.85 256 4.06.6
27 Niek Hakhoff DEM 687 8.5 243 2.48 214 14.26 230 4.45.0
28 David Jak Lycurgus 608 8.7 215 2.18 154 14.84 239
29 Koen Dijk Lycurgus 555 8.4 257 2.29 176 8.54 122
30 Noah den Ronden Lycurgus 532 8.6 229 2.44 206 7.42 97 5.00.2
jongens pup A1 totaal 60 m sprint hoogspringen balwerpen 600 m
1 Casper vd Top Lycurgus 1300 10.0 442 1.20 489 23.80 369 3.47.1
2 Olle Bosma Lycurgus 1247 10.0 442 1.10 416 25.38 389 4.36.8
3 Thijs v Noorloos Zaanland 1236 9.7 487 1.05 379 23.92 370 3.47.5
4 Yanne Dorenbos av Castricum 1102 10.2 413 1.00 342 22.18 347 3.49.0
5 Bas v Dijk Lycurgus 1050 10.3 399 1.05 379 16.91 272 4.41.9
6 Rudi Waal Lycurgus 1048 10.3 399 1.05 379 16.75 270
7 Ward Melchers Zaanland 1026 10.6 359 1.05 379 17.94 288 3.58.1
8 Rutger Tuerlings Lycurgus 994 10.9 321 0.95 306 23.68 367 4.24.9
9 Mats Heine Lycurgus 954 10.2 413 1.00 342 12.48 199 4.22.6
10 Janek Rijke Lycurgus 936 11.7 228 1.00 342 23.63 366 4.37.1
11 Marten Voorberg Lycurgus 904 11.7 228 1.00 342 21.22 334
12 Hanke Pijlman av Castricum 897 11.3 273 1.00 342 17.53 282 3.59.0
13 Tidde Schaap Lycurgus 886 11.8 218 0.95 306 23.25 362 5.01.8
14 Yoeri Beerepoot Lycurgus 789 11.5 250 0.90 269 16.79 270 4.47.0
15 Mees vd Wijk Lycurgus 635 11.9 207 0.90 269 10.35 159 4.33.1
16 Youri Steketee Lycurgus 605 12.2 177 0.85 232 12.30 196 5.15.2
17 Joran Kooij av Castricum 489 1.20 489
18 Sjaak Verlaat DEM 379 1.05 379
19 Romec Sevinga DEM 306 0.95 306
20 Willem v Amsterdam av Castricum 218 13.9 28 11.97 190 5.00.6
jongens pup A2 totaal 60 m sprint verspringen kogelstoten 1000 m
1 Sjoerd Wezelenburg Lycurgus 1802 9.0 604 4.51 621 9.07 577
2 Vyron Saridin DEM 1588 9.8 472 4.04 526 9.33 590
3 Ludo v Kruistum av Castricum 1485 9.3 552 3.85 488 6.65 445 3.31.6
4 Timo Schilp Lycurgus 1435 9.7 487 3.85 488 6.91 460 4.23.7
5 Teun Putman Lycurgus 1381 9.5 519 3.59 436 6.32 426
6 Bryan Tuinstra DEM 1359 9.8 472 3.74 466 6.25 421 4.12.9
7 Brent vd Plas DEM 1272 9.8 472 3.58 434 5.37 366 3.51.8
8 Caelin Waanders DEM 1267 10.2 413 3.49 416 6.52 438
9 Tijmen van't Land Lycurgus 1229 10.2 413 3.23 364 6.77 452 3.53.7
10 Jelme v Diepen Lycurgus 1224 10.6 359 3.40 398 7.02 467
11 Pim Visser av Castricum 1197 10.2 413 3.38 394 5.75 390
12 Michiel v Soest DEM 1188 10.1 427 3.46 410 5.15 351 4.34.1
13 Sten vd Moer av Castricum 1142 10.3 399 3.15 348 5.82 395 4.13.4
14 Simon Richards Zaanland 1137 10.2 413 3.48 414 4.55 310 4.02.1
15 Douwe v Seijst Lycurgus 1120 10.4 386 3.25 368 5.37 366 4.00.2
16 Joost vd Berg Lycurgus 1099 10.3 399 3.29 376 4.75 324 4.12.1
17 Teun vd Meer Lycurgus 1047 10.9 321 3.47 412 4.61 314 4.35.3
18 Roy Vlieland DEM 916 12.0 197 3.01 320 5.89 399 5.29.0
19 Jesse v Leeuwen Zaanland 734 12.9 111 2.35 188 6.47 435
Jongens pup mini totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Kalle Veldhuisen av Castricum 960 7.7 368 2.60 238 22.71 354 2.30.9
2 Tobias Vroljk av Castricum 887 7.7 368 2.77 272 15.32 247 2.26.5
3 Sebastiaan Bonte Lycurgus 854 8.2 287 2.79 276 18.19 291 2.41.9
4 Nick Andringa DEM 781 8.3 272 2.02 122 25.20 387 2.55.6
5 Foppe de Haan DEM 763 8.0 318 2.61 240 12.80 205 2.41.3
6 Bart Hoogmoed Lycurgus 752 7.7 368 2.63 244 9.38 140 2.29.8
7 Wesley Steenbakker Lycurgus 630 8.4 257 2.28 174 12.46 199 2.37.3
8 Sahid Haddache DEM 577 8.6 229 2.19 156 12.08 192 2.45.1
9 Nout Heine Lycurgus 450 8.8 202 2.05 128 8.45 120 2.56.5
10 Floris Molenaar Lycurgus 96 10.3 31 1.73 64 3.34 1 3.49.2
Meisjes pup mini totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Bo vd Aar DEM 864 7.8 351 2.85 288 13.99 225 2.34.0
2 Alba Sanna DEM 751 7.9 334 2.62 242 11.18 175 2.46.0
3 Sarah Koper Zaanland 665 8.0 318 2.42 202 9.63 145 2.41.9
4 Lieke Middelveen Lycurgus 517 8.7 215 2.31 180 8.51 122 3.12.9
5 Mirte Janssen DEM 505 8.5 243 2.17 152 7.99 110 2.48.7
6 Amber Tuinstra DEM 468 9.0 176 2.18 154 9.31 138 2.58.3
6 Misha Klein DEM 468 8.8 202 2.24 166 7.52 100 3.14.8
8 Fleur Luttikhuizen Zaanland 432 8.8 202 2.05 128 7.62 102
9 Tess Smit Lycurgus 430 8.9 189 1.95 108 9.06 133
10 Kim Balder Lycurgus 396 8.8 202 2.29 176 4.39 18 3.00.3
11 Emma Lans Lycurgus 360 8.9 189 1.88 94 6.56 77 2.45.5
12 Danique Schram DEM 283 9.9 72 1.97 112 7.50 99 3.02.4
13 Demi Vos DEM 242 9.6 105 1.89 96 5.18 41 3.21.2
14 Kim Bergamin DEM 234 9.8 83 2.16 150 3.61 1 3.31.7
15 Kelsey Tuinstra DEM 226 10.0 62 1.93 104 5.89 60


startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 11.06.2010