Pupillen competitie regio 1-3-4
17 april 2010
Heiloo
org: Trias


Jongens pupillen A2 60m hoog kogel ptn
1 Dave Wesselink Trias 9.19 1.25 8.46 1684
2 Faas Wijn Trias 8.97 1.20 7.10 1614
3 Martijn Kroes NOVA 9.95 1.25 7.96 1531
4 Sem Verweij Hylas 9.23 1.20 5.98 1500
5 Vincent Fontaine NOVA 9.80 1.20 7.01 1464
6 Huib Blokland Hylas 9.74 1.10 6.96 1398
7 Ludo Kruistum av Castricum 9.41 1.05 6.27 1376
8 Ceelin Waanders DEM 10.39 1.20 6.75 1360
9 Yannick Ruiter Trias 9.91 1.10 6.40 1338
10 Mark Rademakers NOVA 9.86 1.10 6.04 1324
11 W.A. Grapendaal Hylas 10.08 1.10 6.41 1313
12 Jurriaan Odekerken Trias 10.25 1.15 5.69 1280
13 Justin Naarden Hylas 10.14 1.10 6.00 1279
14 Anthony Richardson Hylas 9.90 1.05 5.95 1276
15 Pim Visser av Castricum 10.19 1.10 5.56 1243
16 Pim Schiphorst Trias 11.14 1.05 6.57 1141
17 Stijn Karels Trias 10.68 1.05 5.61 1140
18 Tim Dorrestein Trias 11.35 1.10 5.36 1076
19 Sten vd Moer av Castricum 10.71 1.00 5.23 1075
20 Job de Koning Trias 10.99 1.05 5.21 1074
21 Mark Dijkstra Hylas 11.42 1.10 5.09 1050
22 Roy Vlieland DEM 12.01 1.00 5.57 942
23 Max van Rookhuizen DEM 11.94 0.90 4.11 775
Sil van Heerwaarden av Texel dns dns dns 0
Brent vd Plas DEM dns dns dns 0
Jongens pupillen A1 60m ver kogel ptn
1 Viktor Bakker Suomi 10.35 3.74 7.12 1364
2 Gijs Schwarz av Haarlem 9.99 3.73 6.18 1361
3 Bastiaan Church NOVA 10.14 3.68 6.22 1331
4 Marijn Wigchert Suomi 10.01 3.53 6.04 1308
5 Pim Cauwels Suomi 10.02 3.39 6.32 1297
6 Michel vd Hoven Trias 10.09 3.63 5.41 1276
7 Jay Beelen Trias 10.06 3.82 4.65 1268
8 Yanne Doornbos av Castricum 10.08 3.50 5.62 1266
9 Ide Fokkink Suomi 9.84 3.38 5.33 1260
10 Joran Kooij av Castricum 10.05 3.51 5.26 1249
11 Milke van Dijk av Haarlem 10.27 3.49 5.27 1213
12 Julien Karsten NOVA 10.32 3.34 5.83 1211
13 Paul Hootsmans Suomi 10.59 3.31 4.83 1102
14 Steven de Moel NOVA 10.52 2.90 4.50 1006
15 Silvan Belder Hylas 11.23 2.88 5.24 961
16 Luuk Schiphorst Trias 10.81 2.74 4.73 952
17 Luuk Peterse Trias 10.74 2.92 4.09 950
18 Koen Kroep Suomi 11.68 3.10 4.73 918
19 Hanke Pijlman av Castricum 11.58 3.14 4.38 912
20 Tim Driest Hylas 11.20 2.68 3.96 833
21 Willem van Amsterdam av Castricum dns 2.35 dns 188
22 Michiel Lohse av Texel dns dns dns 0
23 Ronaldo Janmaat Hylas dns dns dns 0
24 Said Reza Haskemi Suomi dns dns dns 0
Jongens pupillen B 40m ver bal ptn
1 Gijs Hopman Trias 7.10 3.65 26.03 1374
2 Stan Nijhuis Trias 7.15 3.63 25.88 1358
3 Kasper Vrolijk av Castricum 7.61 3.44 24.65 1213
4 Maarten Odekerken Trias 7.45 3.11 25.50 1188
5 Twan Bosschaart Trias 7.75 3.22 22.03 1108
6 Stan Huiting Trias 7.61 3.05 21.00 1086
7 Youri Dekker NOVA 7.66 3.12 20.59 1086
8 Maarten Slebos Suomi 7.32 3.25 13.53 1069
9 Dennis Agafonov Hylas 7.30 3.03 15.21 1057
10 Dylan Langeveld DEM 8.20 3.10 22.59 1016
11 Dani Jonker av Castricum 7.26 3.17 10.80 1016
12 Lars Janssen DEM 7.68 3.04 16.73 1009
13 Dex Baltus av Castricum 7.82 2.83 20.88 1003
14 Luuk Veldman Hylas 7.61 2.95 15.00 977
15 Joost Schwarz av Haarlem 8.35 2.82 17.15 859
16 Floris Belle Trias 7.58 2.12 16.16 836
17 Bas de Kort Trias 8.27 2.75 13.28 795
18 Robin Boxma Hylas 8.30 2.33 16.43 758
19 Bob Droge Hylas 8.40 2.58 13.55 745
20 Dante van Lanschot Hylas 8.59 2.53 12.60 690
21 Timo Scholten Hylas 8.42 2.29 11.80 653
22 Jeroen Eillebrecht Hylas 9.18 2.40 16.09 641
Jongens pupillen C 40m ver bal ptn
1 Harm Janssens DEM 7.26 3.55 18.02 1213
2 Stein Liefhebber Trias 7.65 3.06 23.99 1121
3 Rowan Tuinstra DEM 7.75 3.02 21.67 1064
4 Justin Groot Hylas 7.81 2.95 21.50 1037
5 Casper Peterse Trias 8.03 2.75 17.46 901
6 Karsten de Roo Hylas 7.78 2.67 14.59 883
7 Wietze Kuyl Trias 7.97 2.92 12.49 864
8 Tim Misiewicz DEM 8.50 2.93 17.19 858
9 Cas van Oorschot Trias 8.15 2.63 13.80 799
10 Max Gebel Trias 9.26 2.87 20.47 789
11 Kelvin Boterman Hylas 8.47 2.73 11.78 733
12 Jelle Wittink Hylas 8.53 2.14 15.29 667
13 Dek Paarlberg NOVA 8.78 2.23 12.83 606
14 Mees Ter Buurkes de Vries Trias 9.04 2.13 12.86 552
Jongens pupillen mini 40m ver bal ptn
1 Kalle Veldhuizen av Castricum 8.08 2.63 19.45 898
2 Koen Grapendaal Hylas 8.15 2.56 19.48 873
3 Nick Andringa DEM 8.17 2.35 19.68 831
4 Tobias Vrolijk av Castricum 7.78 2.30 15.53 825
5 Quinn Visser Hylas 8.19 2.33 13.04 719
6 Tim Kap DEM 8.60 2.15 7.20 503
Meisjes pupillen A2 60m hoog kogel ptn
1 Britt Ooijevaar Trias 9.02 1.30 5.94 1609
2 Mariska Poel DEM 9.36 1.20 6.54 1511
3 Julia Vinnichenko Hylas 9.45 1.15 6.90 1479
4 Carlien Wabeke NOVA 10.01 1.25 7.09 1473
5 Paulien Verhaar av Castricum 9.73 1.10 5.56 1315
6 Afra Straathof av Castricum 10.19 1.15 4.94 1238
7 Jette Schiebergen Trias 10.18 1.00 6.41 1224
8 Wies Vos Trias 11.05 1.10 6.07 1158
9 Dion Kies DEM 10.59 1.05 5.04 1115
10 Marielle de Boer DEM 10.80 0.95 6.03 1078
11 Anne Hootsmans Suomi 10.63 1.00 4.96 1067
12 Madelijn Belle Trias 10.70 1.00 4.88 1052
13 Eveline Smit Trias 11.23 1.05 4.81 1017
14 Maaike Bakker av Castricum 10.79 1.00 3.67 952
15 Larissa vd Most Trias 11.47 1.00 4.81 951
16 Carlijn Bouwer Trias 11.16 0.90 4.67 905
17 Esther vd Sande av Castricum 11.39 0.90 4.48 864
18 Iris Komen av Haarlem 12.85 1.00 5.58 858
19 Anissa Said av Castricum 11.89 0.85 4.25 754
20 Sarah Heemskerk DEM dns dns dns 0
Meisjes pupillen A1 60m ver kogel ptn
1 Lisanne Schoonebeek av Castricum 9.31 3.79 7.02 1535
2 Teuntje Hopman Trias 9.53 3.66 4.60 1317
3 Puck de Waard Trias 9.89 3.35 6.07 1293
4 Pascalle van Westerop av Castricum 10.11 3.50 5.71 1267
5 Eline Schade van Westrum DEM 10.00 3.35 5.54 1243
6 Coosje Boom Trias 10.28 3.34 6.01 1229
7 Romy Oudshoorn Suomi 10.06 3.30 5.41 1215
8 Iris Koreman Suomi 10.97 3.68 6.18 1213
9 Sarah Dekker Trias 10.07 3.19 5.45 1194
10 Ecelien Bouma Hylas 9.92 3.35 4.45 1181
11 Esmee de Jong Trias 10.57 3.10 5.25 1091
12 Kim de Lange Suomi 10.67 3.20 5.13 1090
13 Isis Beentjes DEM 10.82 3.24 5.05 1073
14 Britt Agasi Trias 10.25 3.00 4.29 1050
15 Isa Korsen Suomi 11.18 3.16 5.56 1044
16 Fleur Huiberts Hylas 10.27 2.88 4.47 1036
17 Kim vd Aar DEM 10.84 3.15 4.23 994
18 Juul IJlstra Trias 10.91 2.81 3.99 899
19 Mette Volkers Hylas 10.43 2.70 3.36 892
20 Silke Ebels av Castricum 11.10 2.62 4.22 854
21 Lisanne de Wilde Hylas 10.96 2.77 3.58 852
22 Mabel Kreijsig DEM 12.13 3.33 3.40 814
23 Lieve Tazelaar Hylas 11.31 2.67 3.75 802
24 Evy Pepping av Castricum 12.16 2.20 4.01 633
25 Babet Sluijs Hylas 11.95 2.46 2.68 596
26 Levi Rutgers Hylas 12.49 1.86 2.24 379
27 Chiara Sanna DEM dns dns dns 0
Meisjes pupillen B 40m ver bal ptn
1 Anna Roelofs Suomi 6.78 3.65 23.18 1410
2 Zoe Emmanouilidis Hylas 7.06 3.44 17.20 1221
3 Yanniek Bouwer Trias 7.27 3.15 15.40 1090
4 Julia Krajenbrink Hylas 7.28 3.12 11.23 1010
5 Annouschka van Stiphout av Castricum 7.74 2.75 17.12 946
6 Femke Janssen DEM 7.62 2.92 12.81 932
7 Dora van Kruistum av Castricum 7.93 2.67 12.89 828
8 Stijn Kruijer NOVA 8.00 2.63 13.24 814
9 Maxime Versterre av Castricum 7.88 2.72 10.90 810
10 Yiva van Lancelot Hylas 8.12 2.67 11.14 765
11 Britt Honing Hylas 8.14 2.74 9.86 750
12 Amber Lelieveld Trias 8.24 2.72 9.21 716
13 Laura van Galen Hylas 8.54 2.38 12.04 657
14 Maaike Groot Hylas 8.31 2.39 9.98 655
15 Manon de Jong Trias 7.97 dns dns 363
Marieke Witte av Texel dns dns dns 0
Jasmijn Baptist av Texel dns dns dns 0
Romy Schotanus av Texel dns dns dns 0
Meisjes pupillen C 40m ver bal ptn
1 Jip de Waard Trias 7.50 2.75 14.83 955
2 Ida Blokland Hylas 7.79 2.72 12.00 846
3 Lisette Doodeman NOVA 7.54 2.93 7.23 837
4 Yvonne vd Eeckhout Suomi 7.58 2.73 8.38 816
5 Mila Kneefel DEM 8.06 2.63 13.65 812
6 Deborah Leguit DEM 7.89 2.62 11.16 794
7 Nora Verweij Hylas 8.10 2.59 12.23 772
8 Yara ter Laare av Castricum 7.67 3.08 3.31 750
9 Lisa Genet Trias 7.89 2.44 10.03 736
10 Lisa Church NOVA 8.15 2.60 10.48 733
11 Lensa Said av Castricum 8.00 2.64 8.47 725
12 Luna Beintema Trias 8.04 2.48 9.99 717
13 Ramona de Boer DEM 8.29 2.58 10.96 715
14 Yoelle Schade van Westrum DEM 8.58 2.38 9.67 606
15 Sarah Stoop NOVA 8.56 2.18 6.38 495
16 Chiara Schram DEM 8.80 2.00 8.06 465
17 Mirelle Ligthart NOVA 8.84 2.06 6.72 440
Meisjes pupillen mini 40m ver bal ptn
1 Bo vd Aar DEM 8.27 2.70 12.36 769
2 Alba Sanna DEM 8.28 2.54 9.06 671
3 Skye van Doorn DEM 8.80 2.32 6.20 485
4 Mirte Janssen DEM 9.39 2.08 6.50 366
5 Kyra Agassi Trias 9.89 1.92 7.42 298
6 Amber Tuinstra DEM 10.24 2.05 7.07 279
7 Kim Bergamin DEM 9.95 2.12 4.89 267
8 Danique Schram DEM 9.84 1.81 6.36 257
9 Kelsey Tuinstra DEM 12.39 1.45 5.80 65

foto's
startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 23.04.2010