Finalewedstrijd Pupillen competitie regio 1-3-4
19 september 2009
Heerhugowaard
org: Hera




Meisjes pupillen C punten 40 m sprint verspringen balwerpen
1 Anna Roelofs Suomi 1323 7.02 547 3.47 412 23.45 364
2 Inez Bouwen Lycurgus 1223 7.21 506 3.30 378 21.57 339
3 Anouk Schot av Edam 1222 7.16 517 3.35 388 19.96 317
4 Liset Kolkman av Edam 1189 7.05 540 3.35 388 16.17 261
5 Zoe Emmanouilidis Hylas 1154 7.23 502 3.14 346 19.21 306
6 Ismay Bohr AAC 1129 7.18 512 3.26 370 15.30 247
7 Amy Bakker SAV 1116 7.31 486 3.05 328 18.93 302
8 Carolien de Koning AV 23 1101 7.75 401 3.02 322 24.50 378
9 Nina Vens AAC 1094 7.66 418 3.17 352 20.47 324
10 Yannick Sijtsma Wieringerme 1067 7.25 498 3.06 330 14.84 239
11 Sienna Klous Lycurgus 1063 7.61 427 3.11 340 18.49 296
12 Marjolijn de Konin AV 23 1049 7.71 409 3.10 338 18.92 302
13 Amber van Noort Lycurgus 1047 7.69 412 3.02 322 19.67 313
14 Noah Suurmond av Edam 1042 7.67 416 3.14 346 17.41 280
15 Eva Dijkstra AV 23 1021 7.61 427 2.88 294 18.81 300
16 Marie Visser Startbaan 1013 7.63 423 2.84 286 19.06 304
17 Noor Hendriks Startbaan 1011 7.66 418 3.05 328 16.44 265
18 Frouke Beukema Noordkop 1008 7.71 409 2.98 314 17.76 285
19 Julia Krajenbink Hylas 981 7.75 401 3.02 322 16.01 258
20 Milou Fokkens AAC 961 7.52 444 3.08 334 11.58 183
21 Alisia Bruin Wieringerme 958 7.71 409 3.09 336 13.29 213
22 Alysha Visser Startbaan 954 7.66 418 2.88 294 15.03 242
23 Julia Wille AV 23 946 7.48 452 2.95 308 11.78 186
24 Elja Mantel AV 23 941 7.58 433 2.88 294 13.30 214
25 Lisa Bruintjes Lycurgus 904 7.83 387 3.01 320 12.37 197
26 Devon Androg Noordkop 895 7.70 411 2.83 284 12.55 200
27 Wiek Groot Noordkop 889 7.72 407 2.55 228 15.76 254
28 Sharita Oor av Edam 880 8.06 348 2.67 252 17.42 280
29 Anna Verhoek AAC 843 8.38 296 2.78 274 16.99 273
30 Loraine v Zelst av Edam 833 7.87 380 2.70 258 12.24 195
31 Tess Bok Noordkop 810 8.43 289 2.74 266 15.83 255
32 Fee Molenaar Lycurgus 808 7.90 375 2.67 252 11.46 181
33 Vivian van Althuis Wieringerme 770 8.03 353 2.62 242 11.16 175
34 Nicole Gal AAC 721 8.20 325 2.44 206 11.99 190
35 Sterre van Etten Wieringerme 689 8.40 293 2.43 204 12.10 192
36 Esmee Schoonheden Noordkop 661 8.43 289 2.44 206 10.68 166
37 Laura van Galen Hylas 613 8.78 237 2.30 178 12.40 198
38 Maaike Groot Hylas 608 8.35 301 2.13 144 10.56 163
39 Dalisay de Boer Wieringerme 605 8.31 307 2.10 138 10.40 160
40 Lara Cramer Startbaan 589 8.51 277 2.13 144 10.80 168
Meisjes pupillen B punten 40 m sprint verspringen kogelstoten
1 Lisanne Schoonebee av Castricu 1602 6.65 633 4.06 530 6.54 439
2 Sophie Jebose AAC 1523 6.64 635 3.92 502 5.68 386
3 Didi Wals Waterland 1502 6.75 609 3.74 466 6.35 427
4 June Schmidt AAC 1425 6.64 635 3.84 486 4.47 304
5 Annerice Bakker Phanos 1381 7.04 542 3.51 420 6.21 419
6 Jennifer Tuijp av Edam 1367 6.68 625 3.13 344 5.87 398
7 Tessa de Ruiter AV 23 1339 7.11 527 3.47 412 5.91 400
8 Anouk Schoute Lycurgus 1329 7.12 525 3.50 418 5.68 386
9 Kiki Rozemeijer Suomi 1325 6.87 581 3.14 346 5.87 398
10 Bregje Dekker NOVA 1305 7.04 542 3.48 414 5.12 349
11 Emma de Koning Lycurgus 1303 7.12 525 3.45 408 5.44 370
12 Romy Oudshoorn Suomi 1233 7.17 515 3.40 398 4.70 320
13 Merit Schuurman AAC 1232 7.09 532 3.35 388 4.58 312
14 Jabe Runderkamp av Edam 1229 7.30 488 3.33 384 5.23 357
15 Marit Vorstman AAC 1228 7.04 542 3.24 366 4.69 320
16 Puck de Waard Trias 1219 7.31 486 3.27 372 5.30 361
17 Maartje vd Thiel SAV 1213 7.20 508 3.34 386 4.68 319
18 Janet Beers SAV 1202 7.48 452 3.25 368 5.62 382
19 Mieke Smit av Edam 1194 7.40 468 3.36 390 4.92 336
20 Shanna Mol Lycurgus 1193 7.33 482 3.37 392 4.68 319
21 Melanie Dirker Noordkop 1189 7.19 510 3.25 368 4.56 311
22 Pauline Hondema Lycurgus 1184 7.30 488 3.31 380 4.63 316
23 Coosje Boom Trias 1180 7.58 433 3.15 348 5.88 399
24 Bente Reus SAV 1177 7.29 490 3.21 360 4.79 327
25 Teuntje Hopman Trias 1165 7.36 476 3.40 398 4.29 291
26 Demi Guyken Noordkop 1164 7.37 474 3.22 362 4.81 328
27 Sarah Dekker Trias 1152 7.23 502 3.22 362 4.25 288
28 Rosa Bronsdijk av Edam 1129 7.21 506 2.89 296 4.79 327
29 Britt Agassi Trias 1114 7.44 460 3.26 370 4.20 284
30 Yoelle Weernink SAV 1111 7.36 476 2.95 308 4.80 327
31 Iris Koreman Suomi 1107 7.83 387 3.05 328 5.78 392
32 Aisha Hamidi Phanos 1098 7.36 476 3.13 344 4.11 278
33 Thirza Matilda Phanos 1094 7.47 454 3.09 336 4.47 304
34 Amina Schellekens Phanos 1092 7.77 398 3.15 348 5.07 346
35 Kim de Lange Suomi 1081 7.75 401 3.20 358 4.72 322
36 Isa Korsen Suomi 1077 7.75 401 3.11 340 4.92 336
37 Zoe-Lynn de Vries Noordkop 1073 7.73 405 3.15 348 4.70 320
38 Maaike Vet Lycurgus 1065 7.80 392 3.17 352 4.71 321
39 Isa Raadgers Noordkop 1051 7.52 444 3.23 364 3.66 243
40 Lotte de Boer av Edam 1043 7.65 420 2.96 310 4.60 313
41 Nouska Wagemaker SAV 981 8.19 326 2.95 308 5.08 347
42 Noa Zoon Noordkop 966 7.59 431 2.74 266 4.00 269
43 Sandrine Wieser Phanos 945 7.91 373 2.92 302 4.01 270
44 Shaza Hefni AAC 937 7.87 380 2.91 300 3.84 257
Meisjes pupillen A1 punten 60 m sprint verspringen balwerpen
1 Jacqueline Muts Phanos 1507 9.47 564 4.21 560 24.94 383
2 Judith Endstra kav Holland 1480 9.16 619 4.12 542 20.13 319
3 Britt Ooijevaar Trias 1470 9.31 592 3.96 510 23.74 368
4 Merel Sinnige SAV 1421 9.33 588 4.05 528 19.12 305
5 Lisa Schokker av Edam 1390 9.43 571 3.96 510 19.40 309
6 Jessica Schilder av Edam 1383 9.66 532 3.81 480 24.00 371
7 Naseya Weinchard AV 23 1357 9.60 542 3.65 448 23.70 367
8 Maaike Schenk Lycurgus 1356 9.70 526 3.91 500 20.93 330
9 Kelly van Zelst av Edam 1339 9.51 557 3.86 490 18.25 292
10 Zola Zwerver AAC 1277 9.70 526 3.78 474 17.24 277
11 Lotte Propper Phanos 1265 10.03 473 3.69 456 21.30 336
12 Nienke Tool SAV 1241 10.10 463 3.88 494 17.69 284
13 May van Dongen Noordkop 1236 9.73 521 3.71 460 15.78 255
13 Nora Winter Lycurgus 1236 9.86 500 3.72 462 17.06 274
15 Judy vd Drift Haarlmeer 1231 10.32 430 3.50 418 24.94 383
16 Beau Manstra Haarlmeer 1230 9.68 529 3.60 438 16.32 263
17 Floor Keulartz AV 23 1218 9.80 509 3.50 418 18.16 291
18 Marjolein Bolten Haarlmeer 1209 9.88 497 3.58 434 17.29 278
19 Chayenne veerman av Edam 1207 9.95 486 3.52 422 18.73 299
20 Mariska Guijt av Edam 1198 10.21 446 3.30 378 24.21 374
21 Sophie Koelma Lycurgus 1186 9.99 480 3.71 460 15.24 246
22 Fatima Lunes Phanos 1174 10.11 461 3.58 434 17.34 279
23 Maud Feenstra Hera 1161 10.38 422 3.55 428 19.52 311
24 Elise Schneider SAV 1159 10.55 398 3.51 420 21.73 341
25 Annebel Jaarsma Lycurgus 1148 10.20 448 3.51 420 17.42 280
26 Nienke van Sante Lycurgus 1143 10.05 470 3.68 454 13.60 219
27 Laura Karamowa Phanos 1115 10.21 446 3.57 432 14.71 237
28 Denise de Ruijter Hera 1103 10.40 419 3.29 376 19.34 308
29 Emma Kok Phanos 1100 10.12 460 3.32 382 16.02 258
30 Loes Essen SAV 1076 10.89 352 3.46 410 19.72 314
31 Beau Winnubst Haarlmeer 1067 10.60 391 3.25 368 19.34 308
32 Donna Wiersma SAV 1036 10.66 383 3.44 406 15.31 247
33 Wies Vos Trias 1034 10.93 347 3.40 398 18.03 289
34 Donja Kootwijk AAC 1025 10.72 375 3.18 354 18.50 296
35 Belle Madelijn Trias 1001 10.35 426 3.19 356 13.61 219
35 Karen van Os Haarlmeer 1001 10.44 413 3.09 336 15.62 252
37 Romy v Diepen AV 23 986 10.96 343 3.20 358 17.78 285
38 Ichelle Broekhoff AAC 970 10.69 379 3.26 370 13.71 221
39 Rochan Comello AV 23 949 10.65 384 3.02 322 15.07 243
40 Jette Schiebergen Trias 927 10.98 341 2.98 314 16.90 272
40 Jill Bohte AAC 927 10.62 388 3.13 344 12.23 195
42 Angel Groeneveld AAC 918 11.04 333 3.32 382 12.69 203
43 Marit vd Hoven Hera 898 11.16 318 2.85 288 18.20 292
44 Nienke Vos AV 23 897 11.24 308 3.08 334 15.83 255
45 Ichelle Brands Hera 858 11.50 278 2.98 314 16.54 266
46 Floortje Verboom Trias 818 10.94 346 2.93 304 10.81 168
Meisjes pupillen A2 punten 60 m sprint hoogspringen kogelstoten
1 Lieke Klaver SAV 1732 8.85 678 1.30 562 7.47 492
2 Romy IJsbrandy Hollandia 1701 9.75 517 1.35 599 9.24 585
3 Merel Strijland Haarlmeer 1623 9.10 630 1.25 526 7.02 467
4 Iris de Ruiter AV 23 1613 9.86 500 1.30 562 8.56 551
5 Salome Beckers av Castricu 1588 9.21 610 1.20 489 7.42 489
6 Josie Kandeh Startbaan 1568 9.58 545 1.25 526 7.56 497
7 Amy Vermeer DEM 1562 9.67 530 1.25 526 7.72 506
8 Aukje Bakker SAV 1548 9.48 562 1.20 489 7.55 497
9 Ella de Boer Zaanland 1500 9.73 521 1.20 489 7.43 490
10 Saana Onuallain Phanos 1493 9.53 554 1.25 526 6.11 413
10 Leonie Beers SAV 1493 9.63 537 1.15 452 7.68 504
12 Doeschke Rozemulle Hollandia 1490 9.89 495 1.30 562 6.44 433
13 Mylene Bakker av Edam 1478 9.74 519 1.20 489 7.08 470
14 Kim Traas Haarlmeer 1457 9.55 550 1.20 489 6.20 418
15 Hanna Voorberg Lycurgus 1455 9.54 552 1.10 416 7.38 487
16 Nikki Kraaijeveld DEM 1422 9.54 552 1.20 489 5.60 381
17 Bente Schager av Edam 1419 9.67 530 1.20 489 5.90 400
17 Iris Waasdorp SAV 1419 9.45 567 1.10 416 6.50 436
19 Ilse Bakker SAV 1415 9.75 517 1.10 416 7.29 482
20 Auree Nooitmeer AV 23 1409 9.73 521 1.15 452 6.50 436
21 Yvonne Kes av Edam 1407 9.65 534 1.15 452 6.24 421
22 Janke Strijp AV 23 1400 9.95 486 1.15 452 6.94 462
23 Lisa Goossens Startbaan 1397 9.73 521 1.20 489 5.70 387
24 Janna Visser Startbaan 1384 9.57 547 1.10 416 6.24 421
25 Zinoby Sabajo Phanos 1367 10.10 463 1.10 416 7.40 488
26 Lotte Manshanden Hollandia 1361 9.37 581 1.05 379 5.92 401
27 Lucy van Eck AV 23 1345 9.45 567 1.05 379 5.88 399
28 Esme Kooistra Startbaan 1333 10.20 448 1.05 379 7.72 506
29 Justine Zwier AV 23 1332 9.66 532 1.05 379 6.25 421
30 Mirre Schager av Edam 1331 10.23 443 1.20 489 5.88 399
30 Ivanka Groenenberg Haarlmeer 1331 9.79 511 1.00 342 7.21 478
30 Renee v Rookhuizen DEM 1331 9.81 508 1.10 416 6.02 407
33 Noelle Kreijsig DEM 1324 10.28 436 1.15 452 6.49 436
34 Jessie Lourenberg Haarlmeer 1318 10.44 413 1.05 379 8.09 526
35 Abbey Visser Startbaan 1313 10.24 442 1.15 452 6.21 419
36 Luca Reniers Haarlmeer 1295 9.84 503 1.10 416 5.52 376
37 Nora de Boer Phanos 1288 10.37 423 1.15 452 6.11 413
38 Romy Bokenkamp av Edam 1272 10.34 427 1.05 379 7.01 466
38 Emma Bogerd Phanos 1272 10.50 405 1.10 416 6.75 451
40 Naomie Zwaag Hollandia 1258 10.11 461 1.10 416 5.60 381
41 Pam Beentjes DEM 1248 10.63 387 1.10 416 6.64 445
42 Marah Sentener Hollandia 1231 10.25 441 1.10 416 5.50 374
43 Thati Kirschner Phanos 1085 9.77 514 0.80 196 5.51 375
jongens pupillen C punten 40 m sprint verspringen balwerpen
1 Johan vd Hogen av Edam 1340 7.16 517 3.30 378 30.07 445
2 Assamau'al Saidi R Startbaan 1289 7.05 540 3.18 354 25.92 395
3 Fabian Pusceddu Atos 1246 6.84 587 3.37 392 16.59 267
4 Djoao Lobles Noordkop 1239 7.25 498 3.45 408 21.15 333
5 Kick Bakker Startbaan 1238 7.54 440 3.34 386 27.28 412
6 Gijs Hopman Trias 1225 7.17 515 3.07 332 24.55 378
7 Jort Tiessen Noordkop 1214 7.22 504 3.20 358 22.49 352
7 Scott van Tilburg Startbaan 1214 7.15 519 3.17 352 21.87 343
9 Kenzo Kandelaar kav Holland 1211 7.20 508 3.16 350 22.58 353
10 Garziff Simson Phanos 1167 7.10 529 3.11 340 18.61 298
11 Brecht Lagerweij Hera 1166 7.48 452 3.19 356 23.00 358
12 Santos Conceicao AV 23 1154 7.46 456 3.01 320 24.49 378
12 Jeremy vd Mee Noordkop 1154 7.33 482 3.27 372 18.78 300
14 Timo Smits AV 23 1146 7.42 464 3.16 350 21.03 332
15 Ify Agdigida Startbaan 1144 7.68 414 3.25 368 23.29 362
16 Stef Sablerolle AV 23 1142 7.71 409 3.23 364 23.80 369
17 Kevin van Hout Dokev 1135 7.42 464 3.11 340 21.00 331
18 Jarno Gilissen Lycurgus 1132 7.42 464 3.09 336 21.04 332
19 Mats Beentjes DEM 1102 7.38 472 3.12 342 17.95 288
20 Thomas Mol Lycurgus 1073 7.64 422 2.99 316 21.29 335
21 Twan Bosschaert Trias 1064 7.53 442 2.83 284 21.46 338
22 Jesse Buhrs av Edam 1019 7.97 363 2.82 282 24.21 374
23 Maarten Odekerken Trias 1001 7.93 370 2.81 280 22.47 351
24 Duncan Steenbakker Lycurgus 992 8.19 326 2.87 292 24.20 374
25 Sten Stroet Hera 967 7.77 398 2.76 270 18.72 299
25 Daan Woldring AV 23 967 7.77 398 2.96 310 16.06 259
27 Jarett Zonnenschij Startbaan 964 7.54 440 2.77 272 15.65 252
28 Stan Huiting Trias 958 8.01 356 2.89 296 19.22 306
29 Sebastiaan San Jos Hera 948 8.25 317 3.37 392 14.81 239
30 Max Guit av Edam 908 8.59 265 2.63 244 26.17 399
31 Tijs Makelaar Noordkop 886 7.97 363 2.79 276 15.30 247
32 Stan Koning av Edam 871 8.44 287 2.55 228 22.84 356
33 Jesse Snijders Hera 836 8.41 292 2.47 212 21.03 332
34 Lars Janssen DEM 834 7.98 361 2.60 238 14.59 235
35 Dylan Langeveld DEM 832 8.41 292 2.65 248 18.26 292
36 Kick van Dongen Noordkop 820 8.09 343 2.45 208 16.68 269
37 Jordy Holleman DEM 819 8.42 290 2.71 260 16.68 269
38 Matthijs vd Lagewe Lycurgus 816 7.99 359 2.81 280 11.27 177
39 Steven Tierolf av Edam 762 8.64 257 2.44 206 18.72 299
40 Niek Hakhoff DEM 665 8.85 228 2.33 184 15.71 253
40 Bas de Kort Trias 665 8.09 343 2.47 212 7.97 110
42 Dave v Meeteren Lycurgus 637 9.17 185 2.35 188 16.36 264
jongens pupillen B punten 40 m sprint verspringen kogelstoten
1 Jesse Edwards AV 23 1557 6.75 609 3.97 512 6.49 436
2 Jos Hoogewerf kav Holland 1534 6.69 623 3.81 480 6.41 431
3 Yoran v Donselaar AKU 1511 6.93 567 3.68 454 7.44 490
4 Onyema Agdigida Startbaan 1493 6.76 606 3.53 424 6.95 463
5 Jesse Pupping AV 23 1455 6.95 562 3.72 462 6.41 431
6 Joost Glas Hollandia 1407 6.93 567 3.78 474 5.38 366
7 Remco v Woerkom Startbaan 1384 6.92 569 3.45 408 6.02 407
8 Philip vd Beek Phanos 1368 7.01 549 3.54 426 5.80 393
9 Sil Negenman kav Holland 1365 7.04 542 3.61 440 5.63 383
10 Casper vd Top Lycurgus 1357 7.02 547 3.81 480 4.83 330
11 JeanRobert Lelivel kav Holland 1352 7.14 521 3.66 450 5.60 381
12 Viktor Bakker Suomi 1346 7.41 466 3.48 414 7.00 466
13 Dani Veerman Monnickenda 1341 7.02 547 3.63 444 5.13 350
14 Boris Hoogervorst kav Holland 1329 7.13 523 3.61 440 5.37 366
15 Timo Koning kav Holland 1314 6.95 562 3.51 420 4.86 332
16 Sil de Graaf Hollandia 1289 7.27 494 3.39 396 5.89 399
17 Olle Bosma Lycurgus 1288 7.19 510 3.28 374 5.97 404
18 Quincy Schuuring Haarlemmerm 1283 7.40 468 3.15 348 7.02 467
19 Stijn Ruijter AKU 1279 7.25 498 3.25 368 6.12 413
19 Gilles Duiveman-Mc Hollandia 1279 7.25 498 3.40 398 5.64 383
21 Oskar Bosgraaf AV 23 1263 7.32 484 3.49 416 5.33 363
22 Ide Fokkink Suomi 1260 6.99 553 3.20 358 5.11 349
22 Pim Cauwels Suomi 1260 7.29 490 3.43 404 5.38 366
24 Sem Reijnders Monnickenda 1244 7.19 510 3.37 392 5.01 342
25 Thijs Anderiessen AKU 1243 7.38 472 3.50 418 5.18 353
26 Max Laan Hollandia 1240 7.41 466 3.39 386 5.72 388
27 Bruno Huijbers AV 23 1231 7.35 478 3.42 402 5.15 351
28 Douk Mirani Monnickenda 1221 7.50 448 3.38 394 5.57 379
29 Dave Ketema Lycurgus 1180 7.69 412 3.20 358 6.06 410
30 Rudi Waal Lycurgus 1174 7.36 476 3.30 378 4.70 320
31 Melvin Scheppers Startbaan 1167 7.48 452 2.87 292 6.28 423
32 Rens Groot Startbaan 1165 7.43 462 3.26 370 4.88 333
33 Marijn Wijgchert Suomi 1162 7.31 486 3.19 356 4.69 320
34 Tim de Vugts Monnickenda 1147 7.75 401 3.04 326 6.22 420
35 Frank vd Lans Hera 1143 7.35 478 3.07 332 4.88 333
36 Paul Hootsmans Suomi 1085 7.72 407 3.02 322 5.22 356
37 Bas van Dijk Lycurgus 1073 7.48 452 3.27 372 3.73 249
38 Jory de Groot Monnickenda 1049 7.94 368 3.05 328 5.18 353
39 Storr Hoek AKU 1022 7.76 400 3.10 338 4.19 284
40 Bob Visser Startbaan 915 8.55 271 2.70 258 5.68 386
41 Daniel IJsbrandij Hollandia 662 9.34 163 2.39 196 4.46 303
jongens pupillen A1 punten 60 m sprint verspringen balwerpen
1 Faas Wijn Trias 1704 9.04 641 4.14 546 36.63 517
2 Sjoerd Wezelenburg Lycurgus 1689 9.05 639 4.35 588 31.54 462
3 Max Huiberts Haarlemmerm 1562 9.40 576 3.99 516 32.27 470
4 Sam Coehoorn Nea Volhard 1496 9.29 595 3.89 496 26.72 405
5 Sem Verweij Hylas 1474 9.35 585 3.88 494 25.86 395
6 Jelle de Jong av Edam 1461 9.83 505 3.95 508 30.30 448
6 Dave Wesseling Trias 1461 9.36 583 3.89 496 24.84 382
8 Somo Lenkadiyo Phanos 1447 9.21 610 4.04 526 19.54 311
9 Kiowa Roukema Nea Volhard 1437 9.84 503 3.67 452 33.40 482
10 Vyron Saridin DEM 1424 9.65 534 3.89 496 25.84 394
11 Willem Grapendaal Hylas 1422 9.89 495 3.75 468 31.28 459
12 Jens v Gelderen Lycurgus 1407 9.70 526 3.97 512 23.84 369
13 Martijn Kroes NOVA 1391 9.58 545 3.73 464 24.83 382
14 Teun Putman Lycurgus 1380 9.69 527 3.66 450 26.56 403
15 Vincent Fontaine NOVA 1373 9.68 529 3.75 468 24.34 376
16 Noah Monnereau Phanos 1368 9.56 549 3.63 444 24.32 375
17 Djulyan vd Mee Noordkop 1361 9.49 561 3.77 472 20.75 328
18 Nando Kok Nea Volhard 1359 9.69 527 3.60 438 25.84 394
19 Jasper Brinkman Startbaan 1343 10.10 463 3.71 460 27.96 420
20 Jeroen Hekkelman Phanos 1334 9.87 498 3.75 468 23.78 368
21 Timo Kwakman av Edam 1333 10.19 449 3.53 424 31.37 460
22 Stein Overtoom Startbaan 1323 9.54 552 3.83 484 17.91 287
23 Ramon Kolhoff Nea Volhard 1298 9.85 501 3.43 404 25.73 393
24 Mark Rademakers NOVA 1281 9.74 519 3.75 468 18.35 294
24 Casper Smit Nea Volhard 1281 10.06 469 3.68 454 22.97 358
26 Timo Schilp Lycurgus 1271 9.85 501 3.43 404 23.57 366
27 Friso van Diemen Startbaan 1252 10.17 452 3.38 394 26.76 406
28 Huib Blokland Hylas 1223 9.94 487 3.57 432 19.03 304
29 Jurriaan Odekerken Trias 1209 10.13 458 3.72 462 18.06 289
30 Tijmen vt Land Lycurgus 1160 10.29 435 3.27 372 22.58 353
31 Sjaak Tol av Edam 1145 10.03 473 3.38 394 17.29 278
32 Henk Steur av Edam 1138 10.44 413 3.45 408 19.96 317
33 Yannick Ruiter Trias 1119 10.09 464 3.26 370 17.77 285
34 Luuk Tesselaar NOVA 1101 10.09 464 3.42 402 14.60 235
35 Luuk Tierolf av Edam 1047 10.80 364 3.21 360 20.42 323
36 Jens van Gorp Hylas 967 10.98 341 3.18 354 16.88 272
37 Matthijs de Wolf Hylas 872 11.14 321 2.85 288 16.34 263
38 Tristan Salome Phanos 719 10.36 425 18.36 294
jongens pupillen A2 punten 60 m sprint hoogspringen kogelstoten
1 Niek Tel Lycurgus 1889 9.06 637 1.35 599 10.65 653
2 Wendel Capbell AV 23 1831 9.05 639 1.35 599 9.40 593
3 Lars van Oossanen Noordkop 1810 9.10 630 1.30 562 9.90 618
4 Onno Aerts Noordkop 1802 9.14 623 1.15 452 12.30 727
5 Remon Kraakman av Edam 1799 9.09 632 1.35 599 8.90 568
6 Sam van Velzen AV 23 1798 8.85 678 1.35 599 7.99 521
7 Gianluca Trivieri Phanos 1793 9.03 643 1.25 526 10.04 624
8 Pim Pauel av Haarlem 1778 8.96 656 1.35 599 8.04 523
9 Calvin Andringa DEM 1775 9.56 549 1.45 682 8.43 544
10 Martijn Hoogewerf kav Holland 1749 8.93 662 1.25 526 8.77 561
11 Jamal Aartsen Noordkop 1728 8.92 664 1.25 526 8.32 538
12 Julian Record AV 23 1700 9.75 517 1.40 641 8.39 542
13 Casper Molenaar AV 23 1694 9.41 574 1.25 526 9.41 594
14 Alexander Soethout DEM 1684 9.12 626 1.30 562 7.54 496
15 Aymen Lamraoui Phanos 1683 9.15 621 1.25 526 8.28 536
16 Io Pel Zaanland 1674 9.51 557 1.35 599 7.94 518
17 Iko Vloothuis AAC 1665 9.00 649 1.30 562 6.80 454
18 Floris Aarts AV 23 1660 9.34 587 1.30 562 7.82 511
19 Max vd Lugt Zaanland 1647 9.15 621 1.30 562 6.97 464
20 Liam vd Schaaf Phanos 1637 9.67 530 1.30 562 8.45 545
21 Tim Huiberts Zaanland 1602 9.58 545 1.25 526 8.19 531
22 Freek Berends kav Holland 1568 9.23 606 1.20 489 7.13 473
23 Aaron van Linge Phanos 1564 9.61 540 1.25 526 7.57 498
23 Timon Smit av Edam 1564 9.46 566 1.20 489 7.77 509
25 Stan Arnolli av Edam 1518 9.62 539 1.15 452 8.12 527
26 Emile Lammers Noordkop 1517 9.26 601 1.15 452 6.97 464
27 Peter van Dijk av Edam 1509 9.53 554 1.10 416 8.34 539
28 Mick Onrust Zaanland 1488 10.06 469 1.25 526 7.48 493
29 Daniel Cicilson AAC 1455 9.44 569 1.10 416 7.07 470
30 Sem Hijnen DEM 1436 9.71 524 1.20 489 6.28 423
31 Sean Tuinstra DEM 1435 9.78 513 1.15 452 7.08 470
32 Pelle vd Pal kav Holland 1434 9.37 581 1.05 379 7.14 474
33 Tim Conijn av Edam 1416 9.62 539 1.05 379 7.57 498
34 Imre Fodi Phanos 1413 9.58 545 1.10 416 6.77 452
35 Nick Schouten Zaanland 1402 10.26 439 1.20 489 7.15 474
35 Thomas Herder DEM 1402 9.58 545 1.20 489 5.41 368
37 Camiel Schuurman AAC 1397 9.51 557 1.10 416 6.29 424
38 Jelmer Datema kav Holland 1380 9.67 530 1.05 379 7.10 471
39 Joost Bootsma AAC 1266 10.19 449 1.05 379 6.53 438
40 Kenneth Dirker Noordkop 1253 10.62 388 1.05 379 7.36 486
41 Rob Lassche AAC 1244 10.59 392 1.10 416 6.49 436
42 Mick Groeneveld kav Holland 1158 10.24 442 1.00 342 5.50 374


startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 19.09.2009