Pupillen competitie regio 1-3-4
27 juni 2009
Zaandam
org: Zaanland

Jongens pupillen C      40m ver bal ptn
1 Assamau'al Saidi Rabah  Startbaan     7.19 3.27 21.41 1219
2 Ify Adigida      Startbaan     7.55 3.29 22.68 1168
3 Scott van Tilburg Startbaan     7.24 3.19 17.44 1136
4 Kick Bakker      Startbaan     7.58 2.80 26.56 1114
5 Anderson Conceicao-Santos      AV 23 7.42 2.91 21.55 1103
6 Melvin Smit      Zaanland 7.96 2.96 24.20 1049
7 Stef Sablerolle  AV 23 7.64 2.95 19.19 1036
8 Timo Smits AV 23 7.52 3.07 13.91 1000
9 Daan Woldring    AV 23 7.76 2.80 16.18 939
10 Rik  v.d. Pijl   Zaanland 7.98 2.71 17.51 902
11 Mathieu Fuijkschot      AV 23 8.01 2.92 12.61 859
12 Daan Wagenaar    AV 23 7.87 2.41 15.95 837
13 Jeroen Terlouw   Startbaan     8.32 2.48 17.36 799
14 Sjoerd Scheper   Startbaan     8.64 2.55 19.13 790
15 Niels de Ruiter  AV 23 8.73 2.36 11.28 612
16 Olaf Vreeman     AV 23 8.83 2.22 11.42 572
Meisjes pupillen C      40m ver bal ptn
1 Carolien de Koning      AV 23 7.92 3.04 18.71 996
2 Alysha Visser    Startbaan     7.48 2.91 14.17 980
3 Elja Mantel      AV 23 7.39 2.99 11.62 970
4 Eva Dijkstra     AV 23 7.49 2.94 13.21 968
5 Noor Hendriks    Startbaan     7.65 3.06 13.34 964
6 Marie Visser     Startbaan     7.59 2.73 15.57 946
7 Julia Wille      AV 23 7.46 2.53 10.17 836
8 Lisa Brinkman    Startbaan     8.13 2.75 13.76 825
9 Lara Cramer      Startbaan     8.33 2.59 11.82 727
10 Maxime Frenkel   AV 23 8.19 2.49 11.38 721
11 Marijke van Dorst AV 23 8.23 2.43 10.78 692
Jongens pupillen B      40m hoog kogel ptn
1 Onyema Adigida   Startbaan     6.90 1.20 6.61 1506
2 Remco van Woerkom Startbaan     7.09 1.10 6.06 1358
3 Jesse Edwards    AV 23 6.92 1.00 6.59 1353
4 Olumide Oladunjoye      Hollandia     6.99 1.05 6.18 1349
5 Jesse Pupping    AV 23 7.05 1.10 5.50 1330
6 Dani Veerman     av Monnickendam  6.79 1.00 5.29 1302
7 Joost Glas Hollandia     6.90 1.00 5.43 1286
8 Max Laan  Hollandia     7.40 1.10 5.60 1265
9 Sil de Graaf     Hollandia     6.99 0.90 6.53 1260
10 Oskar Bosgraaf   AV 23 7.36 1.10 5.15 1243
11 Bruno Huijbers   AV 23 7.20 1.05 5.21 1242
12 Douk Mirani      av Monnickendam  7.29 1.05 5.43 1239
13 Sem Reijnders    av Monnickendam  7.03 1.00 4.88 1220
14 Lucas Barnhoorn  AV 23 7.00 1.00 4.14 1173
15 Dion Kroeze      Zaanland 7.54 1.00 5.21 1137
16 Levi Hazes AV 23 6.98 0.90 4.48 1130
17 Rens Groot Startbaan     7.52 1.00 4.73 1109
18 Tim Schouten     Zaanland 7.65 1.00 4.24 1049
19 Ward Melchers    Zaanland 7.94 1.00 4.26 999
20 Tjeerd Kole      AV 23 7.99 0.95 3.84 922
21 Sicco Kooiker    Startbaan     7.79 0.80 4.65 907
22 Jory de Groot    av Monnickendam  7.88 0.90 3.69 892
23 Jochem Delvaux   AV 23 7.90 0.85 3.89 868
24 Bob Visser Startbaan     8.97 0.90 5.70 867
25 Thijs Noorloos   Zaanland 7.14  dns 4.80 848
26 Melvin Scheppers Startbaan     7.55  dns 6.01 845
27 Jesse Job Rhebergen     AV 23 8.37 0.80 5.14 845
28 Sammie van Egmond AV 23 8.38 0.95 3.31 817
29 Daniel IJsbrandij Hollandia     9.41 0.90 4.23 711
30 Niels Brinkman   Startbaan     8.71 0.80 3.63 684
Meisjes pupillen B      40m hoog kogel ptn
1 Tessa de Ruiter  AV 23 7.06 1.10 5.05 1299
2 Lindy van der Wouden    Hollandia     7.29 1.05 4.17 1151
3 Francis Karsten  Hollandia     7.26 0.95 4.14 1082
4 Sterre de Vreng  Hollandia     7.73 1.05 3.63 1025
5 Marissa Lucassen AV 23 7.79 0.95 3.67 944
6 Federica Mastracchi Manes      AV 23 7.62 0.90 3.74 943
7 Noa Hoondert     AV 23 7.82 0.95 3.47 923
8 Eline Verweij    Startbaan     8.10 0.85 4.54 882
9 Sanne Oosterhoorn Zaanland 7.96 0.80 3.65 803
Jongens pupillen A(1e jrs)     60m ver kogel ptn
1 Luuk Goedhart    Zaanland 9.80 3.85 5.76 1388
2 Stein Overtoom   Startbaan     9.85 3.43 6.33 1331
3 Rinner Zeinstra  AV 23 9.76 3.66 5.22 1322
4 Florian Brinkman Startbaan     10.03 3.50 6.31 1316
5 Niels Terlouw    Startbaan     10.13 3.42 5.86 1257
6 Friso van Diemen Startbaan     10.44 3.38 5.88 1206
7 Siem Bennis      AV 23 10.29 3.30 4.88 1146
8 Jesse Dermout    AV 23 10.62 3.17 5.58 1119
9 Simon Richards   Zaanland 10.84 3.25 4.29 1018
10 Delano Muijtjens AV 23 11.08 2.79 5.65 988
11 Jop Rijksbaron   Zaanland      11.22 2.97 5.15 974
12 Sam Keizer AV 23 10.95 2.81 4.88 958
13 Maik Retz Zaanland 11.42 2.78 4.66 879
Jongens pupillen A(2e jrs)     60m ver bal ptn
1 Sam van Velzen   AV 23 8.66 4.88 28.37 1838
2 Wendel Campbell  AV 23 9.16 4.36 34.06 1698
3 Julian Record    AV 23 9.18 4.40 31.07 1669
4 Casper Molenaar  AV 23 9.22 3.91 35.82 1616
5 Max v.d. Lugt    Zaanland      9.15 4.24 26.75 1593
6 Luuk Hartog      Startbaan     9.51 4.10 32.63 1569
7 Tim Huiberts     Zaanland 9.43 3.99 30.10 1532
8 Bram van der Jagt AV 23 9.29 4.12 23.53 1502
9 Django de Vreng  Hollandia     9.71 4.02 30.29 1493
10 Io Pel    Zaanland 9.44 3.78 27.04 1452
11 Wouter Somsen    Startbaan     9.48 3.87 22.11 1400
12 Mick Onrust      Zaanland 9.99 3.57 29.23 1347
13 Floris Aarts     AV 23 9.75 3.62 24.85 1341
14 Luwe Groot Startbaan     9.75 3.57 22.60 1302
15 Rowdy de Groot   av Monnickendam  9.96 3.61 24.15 1297
16 Maxim Mantel     AV 23 9.31 3.38 18.71 1285
17 Swen van der Puij Startbaan     10.19 3.48 25.51 1253
18 Tim Weldring     Startbaan     9.85 3.35 19.64 1201
19 Mike Kant Hollandia     10.57 3.36 22.01 1130
20 Nick Schouten    Zaanland 10.68 2.91 27.53 1095
21 Sebastiaan van Moergestel      Zaanland      10.92 2.94 19.94 972
22 Vincent Vlek     AV 23 11.00 3.14 17.66 967
23 Joppe Bolderman  av Monnickendam  11.22 3.10 17.62 932
24 Kevin Bloem      AV 23 11.50 2.74 20.61 870
25 Joost Romeijn    Zaanland      12.12 2.66 13.71 680
Meisjes pupillen A(1e jrs)     60m ver kogel ptn
1 Naseya Weinchard AV 23 9.35 3.44 6.15 1406
2 Chris den Hartog Startbaan     9.62 3.70 5.99 1402
3 Rosanne Bal      Startbaan     9.86 3.59 6.05 1345
4 Floor Keulartz   AV 23 9.74 3.50 6.01 1344
5 Megan Hoogland   Hollandia     10.27 3.55 6.05 1275
6 Talitha Bos      Zaanland 10.14 3.43 4.90 1195
7 Bo Westrik Zaanland 10.16 3.25 5.47 1194
8 Renate Kuijper   Hollandia     10.08 3.37 4.47 1162
9 Mila van Noord   Hollandia     10.42 3.23 4.31 1073
10 Saskia Olijhoek  Startbaan     10.19 3.07 4.16 1062
11 Rochan Comello   AV 23 10.51 3.10 4.55 1051
12 Nienke Vos AV 23 11.21 3.26 5.30 1043
13 Romy Waijenberg  Hollandia     10.73 3.33 4.17 1039
14 Rosalinde Ro     Hollandia     11.14 3.16 5.32 1034
15 Inge Vleerbos    AV 23 10.74 2.93 4.62 991
16 Naomi Tobi AV 23 10.83 3.15 4.01 978
17 Romy van Diepen  AV 23 10.90 3.26 3.62 961
18 Marije Bot Hollandia     11.07 3.03 4.21 938
19 Laura Emelia Overwijk   AV 23 11.23 2.96 3.93 884
20 Noor van Bree    Hollandia     11.42 2.65 4.95 873
21 Myrthe Vreeman   AV 23 11.95 3.00 4.73 868
22 Esther Teng      AV 23 11.35 3.05 3.27 834
23 Sanne van Solinge AV 23 11.57 2.85 3.76 809
Meisjes pupillen A(2e jrs)     60m ver bal ptn
1 Josie Kandeh     Startbaan     9.21 3.88 26.41 1506
2 Iris de Ruiter   AV 23 9.71 3.95 32.55 1505
3 Bobbi Bartels    Startbaan     9.25 4.34 19.48 1499
4 Janna Visser     Startbaan     9.55 4.03 22.10 1420
5 Doeschke Rozemuller     Hollandia     9.84 3.91 26.09 1401
6 Auree Nooitmeer  AV 23 9.58 3.95 22.03 1398
7 Romy IJsbrandij  Hollandia     9.97 3.75 26.96 1359
8 Lotte Manshanden Hollandia     9.39 3.91 17.23 1355
9 Ella de Boer     Zaanland 9.78 3.72 23.36 1338
10 Lynette Masmeijer AV 23 10.02 3.68 26.06 1326
11 Janke Strijp     AV 23 9.66 3.81 19.17 1318
12 Naomie Zwaag     Hollandia     10.04 3.76 23.83 1311
13 Lucy van Eck     AV 23 9.19 3.67 14.68 1302
14 Justine Zwier    AV 23 10.01 3.88 19.47 1280
15 Marah Sentener   Hollandia     9.97 3.65 21.06 1263
16 Noortje Kwakernaak      Startbaan     9.83 3.83 13.53 1206
17 Esme Kooistra    Startbaan     9.99 3.44 18.92 1188
18 Lisa Goossens    Startbaan     9.85 3.48 16.48 1181
19 Mandy Breij      Startbaan     10.38 3.54 20.26 1169
20 Leydi Quinones Cabal    Zaanland 10.15 3.34 18.72 1140
21 Marit Schuwer    AV 23 10.20 3.43 17.79 1137
22 Abbey Visser     Startbaan     10.23 3.44 14.09 1076
23 Gini Hoogenboom  AV 23 10.57 3.42 17.10 1072
24 Paola Leijssen   AV 23 11.40 3.10 23.12 987
25 Joyce van Dieren Startbaan     10.97 2.98 15.45 905
26 Emma Cornelissen Zaanland      11.92 2.83 13.86 738
Jongens mini     40m ver bal ptn
1 Job Geerds AV 23 7.65 2.56 12.52 850
2 Bram Fenne AV 23 7.98 2.73 13.85 848
3 Pieter Maarse    Startbaan     7.89 2.58 11.23 787
4 Lex Brinkman     Startbaan     8.32 2.43 9.36 649
5 Dinesh Ramkhelawan      AV 23 9.22 2.16 14.88 569
6 Casper Vlek      AV 23 9.81 2.03 11.04 405
Meisjes mini     40m ver bal ptn
1 Julia Cramer     Startbaan     8.54 2.60 8.40 629
2 Lieke ten Wolde  AV 23 8.69 2.38 9.91 595
3 Britt Laan Hollandia     8.75 2.27 8.85 543
4 Ella Cramer      Startbaan     8.89 2.42 7.08 513
5 Mellani Goezinnen av Monnickendam  9.40 2.18 10.37 470
6 Mendy de Groot   av Monnickendam  8.94 2.30 6.21 461


startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 28.06.2009