Pupillen competitie regio 1-3-4
27 juni 2009
Den Helder
org: sv Noordkop


. Jongens pupillen C
Naam vereniging 40m ver bal punten
1 Brecht Lagerweij Hera 7.55 3.20 30.05 1241
2 Jeremy van der Mee Noordkop 7.23 3.43 17.57 1188
3 Djoao Lobles Noordkop 7.42 3.04 22.96 1148
4 Kevin van Hout DOKEV 7.37 3.34 17.38 1139
5 Dennis Agafonov Hylas 7.43 3.21 19.58 1134
6 Kick van Leeuwen DOKEV 7.44 3.04 17.92 1073
7 Kick van Dongen Noordkop 7.71 3.14 18.87 1056
8 Jort Tiessen Noordkop 7.58 3.00 17.25 1028
9 Sem Gombault Noordkop 7.52 2.69 19.86 1016
10 Sten Stroet Hera 7.53 2.55 20.07 988
11 Jesse Snijders Hera 8.29 2.79 21.81 928
12 Tijs Makelaar Noordkop 8.03 2.87 13.42 861
Meisjes pupillen C
Naam vereniging 40m ver bal punten
1 Zo Emmanouilidis Hylas 7.25 3.20 17.43 1136
2 Yannick Sijtsma av Wieringermeer 7.46 3.21 13.55 1034
3 Amy Bakker SAV 7.46 2.95 16.19 1025
4 Julia Krajenbrink Hylas 7.71 3.02 14.88 971
5 Aniska Sinnige SAV 7.81 2.72 16.16 914
6 Frouke Beukema Noordkop 7.93 2.94 13.81 898
7 Mirthe Jansen DOKEV 7.95 2.86 11.59 839
8 Wiek Groot Noordkop 7.86 2.51 14.60 837
9 Tess Bok Noordkop 8.42 2.85 15.51 828
10 Nina van Diepen Hera 7.66 2.70 9.46 818
11 Tessa Stammes NOVA 7.91 2.62 12.68 818
12 Alisia Bruin av Wieringermeer 7.87 2.65 11.91 817
13 Devon Androg Noordkop 7.84 2.67 11.01 809
14 Lean Hamburg Noordkop 8.03 2.72 11.97 805
15 Alet Juckers SAV 8.43 2.65 13.03 746
16 Denice Bromlewe Noordkop 8.41 2.40 12.80 695
17 Liz Soliman Noordkop 8.28 2.33 11.19 671
18 Julia Knot Hera 8.26 2.48 8.05 640
19 Sterre van Etten av Wieringermeer 8.88 2.51 12.06 636
20 Maaike Groot Hylas 8.50 2.37 9.39 610
21 Esmee Schoonheden Noordkop 8.46 2.21 10.00 596
22 Amber van de Putten Hera 8.18 2.25 6.50 571
23 Laura van Galen Hylas 8.75 2.33 9.20 562
24 Dalisay de Boer av Wieringermeer 8.52 2.01 10.41 556
25 Amber van den Hoff av Wieringermeer 8.54 2.14 5.22 460
Jongens pupillen B
Naam vereniging 40m hoog kogel
1 Frank van der Lans Hera 7.03 1.10 5.35 1326
2 Gilles Duiveman McEwan av Wieringermeer 6.98 1.05 5.30 1296
3 Bart Compas SAV 6.96 0.95 5.32 1229
4 Jari Sijtsma av Wieringermeer 7.17 1.05 4.65 1211
5 Bastiaan Church NOVA 7.11 0.85 6.03 1167
6 Joran Timmerman Hera 6.96 0.90 4.77 1154
7 Julin Karsten NOVA 7.36 0.95 4.60 1095
8 Joep van der Wulp Noordkop 7.41 1.05 3.58 1082
9 Jan Stoop NOVA 7.21 0.85 4.80 1065
10 Vince van Dalen Noordkop 7.87 1.00 4.65 1039
11 Dean Niesten Hera 7.48 0.95 3.54 991
12 Sven de Geus NOVA 8.40 0.95 4.59 912
13 Wouter Mastenbroek Noordkop 7.75 0.90 3.61 909
14 Dion Wolters av Wieringermeer 7.92 0.85 4.10 880
15 Steven de Moel NOVA 8.20 0.90 3.50 824
16 Nick Martens av Wieringermeer 8.71 0.90 4.42 817
17 Jeffrey Lourens av Wieringermeer 8.52 0.90 3.94 809
18 Joey Westenberg av Wieringermeer 8.76 0.85 3.46 699
Meisjes pupillen B
Naam vereniging 40m hoog kogel
1 Nyke Freijsen TAS 82 7.00 1.05 5.29 1291
2 Anke Schoen TAS 82 6.97 1.05 4.51 1244
3 Merel Kouwenhoven Hera 7.07 1.10 4.00 1221
4 Bregje Dekker NOVA 7.01 1.00 4.59 1204
5 Britt Stammes NOVA 7.47 0.95 6.53 1198
6 Judie Jonker Hera 7.24 1.05 4.44 1181
7 Janet Beers SAV 7.51 1.10 4.08 1138
8 Melanie Dirker Noordkop 7.19 1.10 3.17 1129
9 Monique Schoen av Wieringermeer 7.04 0.95 4.00 1117
10 Maartje van de Thiel SAV 7.34 1.00 4.25 1110
11 Demi Guyken Noordkop 7.23 1.05 3.43 1106
12 Diewertje van Kampen av Wieringermeer 7.73 1.00 5.26 1106
13 Rosalie Zonneveld TAS 82 7.31 1.00 4.04 1100
14 Bente Reus SAV 7.44 0.95 4.87 1098
15 Mette Volkers Hylas 7.52 1.00 4.56 1097
16 Isa Raadgers Noordkop 7.34 1.05 3.43 1084
17 Yoelle Weernink SAV 7.39 0.95 3.69 1021
18 Anouk de Niet Hera 7.37 0.95 3.56 1015
19 Noa Zoon Noordkop 7.56 0.90 4.43 1007
20 Manon Buter TAS 82 7.89 0.95 4.64 999
21 Amber Ligthart DOKEV 7.91 0.90 5.12 991
22 Michelle van Dorth Hylas 7.83 0.95 4.16 974
23 Zo-Lynn de Vries Noordkop 7.72 0.90 4.37 973
24 Marit Zwaans Noordkop 7.61 0.95 3.38 953
25 Marlies van Leijen Hera 7.65 0.85 3.48 881
26 Laura Appelman SAV 8.07 0.90 3.78 868
27 Suzanne Tacx Noordkop 8.07 0.90 3.50 845
28 Leonie Wierenga SAV 8.05 0.90 3.31 833
29 Nouska Wagemaker SAV 8.09 0.90 2.67 770
30 Anouk Bakker SAV 8.65 0.80 2.87 629
31 Nadine Schneider SAV 9.04 0.80 3.40 620
Jongens pupillen A1
Naam vereniging 60m ver kogel
1 Djulyan van der Mee Noordkop 9.61 3.93 5.96 1447
2 Vincent Fontaine NOVA 9.83 3.95 6.10 1425
3 Sem Verweij Hylas 9.51 3.69 5.51 1388
4 Willem Grapendaal Hylas 10.07 3.62 6.26 1331
5 Luuk Tesselaar NOVA 10.21 3.54 5.57 1251
6 Huib Blokland Hylas 10.27 3.36 5.88 1227
7 Wout Blom NOVA 10.35 3.31 5.64 1189
8 Joost Schipper ARO 88 10.06 3.27 4.89 1175
9 Jens van Gorp Hylas 10.67 3.38 5.85 1173
10 Jens Stroet Hera 10.50 3.31 4.81 1113
11 Bart Langendijk Noordkop 10.56 3.28 4.83 1101
12 Sem Huits Hera 10.77 3.61 4.13 1087
13 Marnix Hageman Hera 10.92 3.37 4.81 1069
14 Nick Schoemaker ARO 88 10.93 3.21 5.27 1066
15 Justin Khr Noordkop 10.73 2.95 5.56 1059
16 Jesse de Jong Hera 10.90 2.97 4.02 934
17 Siebe Verheijen SAV 11.59 2.88 2.44 697
18 Marvin Sijffers Noordkop 11.92 2.71 2.94 674
Jongens pupillen A2
Naam vereniging 60m ver bal
1 Jamal Aartsen Noordkop 9.06 4.48 25.41 1641
2 Lars van Oossanen Noordkop 9.15 4.50 26.08 1637
3 Joeri Church NOVA 9.38 4.28 28.72 1583
4 Emile Lammers Noordkop 9.21 4.14 27.83 1575
5 Stefan Lourens av Wieringermeer 9.35 4.12 28.66 1556
6 Lars Hierck Hera 10.36 3.68 31.58 1341
7 Melle Lagerweij Hera 10.01 3.65 24.24 1298
8 Ryan van Hout DOKEV 9.96 3.38 23.90 1248
9 Erik Heijink Hera 10.02 3.59 20.77 1239
10 Stan Rietveld NOVA 10.36 3.42 24.00 1198
11 Jesper Kramer ARO 88 10.14 3.50 17.64 1158
12 Sam Volten SAV 10.47 3.40 21.86 1150
13 Kenneth Dirker Noordkop 10.46 3.22 22.45 1123
14 Mike Wever NOVA 11.17 3.35 21.40 1042
15 Freek Toen av Wieringermeer 10.59 3.32 16.05 1033
16 Pim Zwaanenburg Hera 10.76 3.45 15.01 1019
17 Thomas Zeinstra Noordkop 13.12 2.51 12.26 528
Meisjes pupillen A1
Naam vereniging 60m ver kogel
1 Merel Sinnige SAV 9.74 4.25 6.39 1517
2 Nienke Tool SAV 10.03 3.80 7.37 1438
3 May van Dongen Noordkop 9.75 3.73 5.62 1363
4 Julia Vinnitchenko Hylas 9.55 3.48 5.69 1351
5 Dianne Conijn DOKEV 10.26 3.60 5.74 1267
6 Denise de Ruijter Hera 10.18 3.45 5.93 1261
7 Romy Willeboordse Noordkop 10.16 3.55 5.36 1247
8 Sanne Koopman TAS 82 10.33 3.46 5.23 1196
9 Loes Essen SAV 10.47 3.35 5.28 1157
10 Carlien Wabeke NOVA 10.44 3.25 5.16 1133
11 Kiki Veldman DOKEV 10.24 3.27 4.40 1113
12 Maud Feenstra Hera 10.59 3.29 4.87 1100
13 Donna Wiersma SAV 10.70 3.22 4.91 1074
14 Marit van den Hoven Hera 11.19 3.07 6.21 1066
15 Jessica Buschman DOKEV 10.47 2.82 5.14 1042
16 Melanie Zoer DOKEV 10.88 3.26 4.43 1025
17 Eriska Sinnige SAV 10.78 3.03 4.40 990
18 Robin Post av Wieringermeer 11.44 2.95 5.51 968
19 Jenny Koopman TAS 82 11.06 3.10 4.26 958
20 Danille Geel av Wieringermeer 11.03 3.00 4.36 949
21 Anouk de Boer SAV 11.22 2.71 4.61 885
22 Marijke Wiercx Hera 10.85 3.06 3.05 880
23 Bjork Groot Noordkop 11.14 2.84 3.73 856
24 Ichelle Brands Hera 11.80 2.94 3.02 740
25 Fanny Veer Noordkop 12.10 2.62 4.20 737
26 Elise Schneider SAV dns 3.16 5.62 732
27 Guylaine Kramer Noordkop 12.30 2.66 3.15 642
28 Marisca van Paassen SAV 12.81 2.43 3.94 610
Meisjes pupillen A2
Naam vereniging 60m ver bal
1 Lieke Klaver SAV 8.86 4.56 24.39 1683
2 Iris Waasdorp SAV 9.39 4.19 21.50 1472
3 Emma Duiveman McEwan av Wieringermeer 9.77 3.89 25.19 1396
4 Ilse Bakker SAV 9.58 3.81 21.40 1362
5 Aukje Bakker SAV 9.54 3.81 20.58 1358
6 Leonie Beers SAV 9.59 3.78 18.82 1319
7 Marinsa Timmer Noordkop 10.08 3.57 27.25 1310
8 Jeanine Oud SAV 9.93 3.77 20.92 1291
9 Rianne Oostendorp SAV 9.54 3.46 14.65 1198
10 Mabel Schenk Noordkop 10.18 3.49 20.91 1197
11 Dana de Wit SAV 10.12 3.57 18.08 1182
12 Wendy Bos SAV 10.00 3.18 18.01 1121
13 Kim de Niet Hera 10.16 3.35 16.73 1111
14 Jetske van Kampen av Wieringermeer 10.41 3.58 15.97 1109
15 Michelle Weernink SAV 10.40 3.26 20.11 1108
16 Romy Oden Noordkop 10.36 3.36 15.58 1066
17 Luca van Etten av Wieringermeer 10.65 3.44 16.14 1050
18 Nina Kuperus av Wieringermeer 10.55 3.05 15.99 984
19 Marloes Clement Hera 11.01 3.16 15.20 932
20 Demi Wagemaker SAV 11.15 3.28 13.74 915
21 Ilone Groot av Wieringermeer 11.10 3.12 14.92 909
22 Inge Portegijs DOKEV 11.63 3.16 11.39 792
23 Jayne Harmsen av Wieringermeer 11.37 3.06 9.85 772
jongens mini
Naam vereniging 40m ver bal
1 Yannick Hageman Hera 7.67 3.00 13.21 946
2 Tijmen Jansen DOKEV 7.71 2.96 14.12 946
3 Luca van Diepen Hera 7.98 2.56 12.00 781
4 Jens Hierck Hera 8.70 2.43 17.46 733
5 Sten van Uitert Hera 8.37 2.21 11.88 646
meisjes mini
Naam vereniging 40m ver bal
1 Tosca van der Vlier Hera 7.62 2.81 12.02 896
2 Sascha Schenk av Wieringermeer 8.34 2.60 12.23 736
3 Joelle Wagemaker SAV 8.45 2.57 11.24 694
4 Gwen Feenstra Hera 8.41 2.52 10.18 670
5 Hanna Tsirikidis Noordkop 8.67 2.54 10.30 637
6 Lisa Church NOVA 8.47 2.35 10.37 631
7 Irene Baars Noordkop 8.52 2.53 6.49 574
8 Annemiek Tacx Noordkop 8.66 2.35 8.56 566
9 Cindy ten Have Noordkop 9.05 2.36 9.14 526
10 Tessa van der Wulp Noordkop 9.35 2.17 8.15 428

startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 29.06.2009