Pupillen competitie regio 1-3-4
27 juni 2009
Beverwijk
org: DEM

meisjes pupillen C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Anna Roelofs Suomi 1201 7.0 500 3.40 398 18.98 303 2.12.3
2 Robin v Donselaar AKU 1027 7.4 422 2.82 282 20.38 323 2.13.8
3 Julia Okkerse av Aalsmeer 891 7.4 422 2.90 298 10.96 171 2.32.9
4 Aaliyah Hansen av Haarlem 863 7.8 351 2.62 242 16.80 270 2.25.9
5 Sam Pronk kav Holland 817 7.6 385 2.75 268 10.60 164 2.29.4
6 Sophie de Vries kav Holland 785 7.8 351 2.62 242 12.10 192 2.43.9
7 Emma Bos Suomi 735 8.0 318 2.49 216 12.58 201
8 Femke Jansen DEM 734 7.8 351 2.71 260 8.59 123 2.37.6
9 Vera Zonneveld AKU 674 8.4 257 2.72 262 10.13 155 2.53.7
10 Mila Brandehof av Haarlemmermeer 638 7.8 351 2.31 180 7.87 107 2.44.9
11 Sofie Albers AKU 486 8.7 215 2.35 188 6.80 83
12 Eline Steen kav Holland 481 2.80 278 12.71 203
meisjes pupillen B totaal 40 m sprint hoogspringen kogelstoten 1000 m
1 Romy Oudshoorn Suomi 1250 6.9 521 1.10 416 4.60 313 4.33.2
2 Joyce van Kan kav Holland 1131 6.9 521 1.00 342 3.98 268 3.55.1
3 Chiara Sanna DEM 1095 7.5 403 1.05 379 4.59 313 4.56.0
4 Samara Aardenburg DEM 1087 7.1 480 0.95 306 4.43 301 4.07.2
5 Yanika Einholz kav Holland 1070 7.1 480 0.95 306 4.19 284 3.59.6
6 Eline Schade v Westrum DEM 1062 6.9 521 0.85 232 4.54 309 4.02.4
7 Djura Bakker DEM 1035 7.2 460 0.95 306 4.00 269 4.35.0
8 Eline Hilbers kav Holland 1025 6.9 521 0.95 306 3.11 198 4.14.7
9 Kim de Lange Suomi 1021 7.6 385 1.00 342 4.33 294 4.11.5
10 Maartje van Diest av Haarlemmermeer 1008 7.4 422 0.90 269 4.65 317 4.17.4
11 Iris Koreman Suomi 989 7.6 385 0.90 269 4.91 335
12 Kaylee vd Spek av Haarlemmermeer 953 7.4 422 0.90 269 3.90 262 4.10.4
13 Isa Korsen Suomi 941 7.6 385 0.90 269 4.24 287
14 Famke Gerritsen av Aalsmeer 938 7.2 460 0.80 196 4.17 282 4.28.1
15 Kim vd Aar DEM 928 7.4 422 0.90 269 3.58 237 4.34.3
16 Evelyne Tuijnp kav Holland 861 7.6 385 0.80 196 4.14 280
17 Isis Beentjes DEM 853 7.9 334 0.85 232 4.24 287 4.53.8
18 Kirsten Heemskerk AKU 847 8.0 318 0.85 232 4.37 297 4.38.1
19 Wies vd Veldt kav Holland 816 8.1 303 0.85 232 4.15 281 4.46.1
20 Roebie Zwart DEM 786 8.1 303 0.80 196 4.23 287 5.12.5
21 Sacha vd Nieuwenho kav Holland 667 8.7 215 0.75 159 4.31 293 5.03.9
meisjes pup A1 60 m sprint verspringen kogelstoten 1000 m
1 Mariska Poel DEM 1372 9.8 472 3.74 466 6.46 434 3.49.4
2 Judy vd Drift av Haarlemmermeer 1367 10.2 413 3.80 478 7.19 476 4.23.1
3 Beau Manstra av Haarlemmermeer 1283 9.8 472 3.73 464 5.09 347 3.52.4
4 Isa Schouw kav Holland 1207 9.8 472 3.65 448 4.24 287 3.42.4
5 Annika van Gastele AKU 1178 10.1 427 3.42 402 5.11 349
6 Nathalie Tuijp kav Holland 1175 10.6 359 3.45 408 6.04 408 4.28.8
7 Beau Winnubst av Haarlemmermeer 1136 10.6 359 3.40 398 5.57 379
8 Sofie Bruggemann av Haarlem 1125 10.3 399 3.30 378 5.10 348 4.37.6
8 Celeste Menso Suomi 1125 10.0 442 3.23 364 4.68 319
10 Karen van Os av Haarlemmermeer 1102 10.6 359 3.23 364 5.58 379
11 Dion Kies DEM 1081 10.5 372 3.23 364 5.05 345 4.46.9
12 Mandy Scherpenzeel Suomi 1068 10.6 359 3.20 358 5.14 351
13 Marielle Hooijman AKU 1014 10.8 333 3.04 326 5.21 355 3.58.5
14 Donna Dekker Suomi 1005 10.8 333 3.07 332 4.99 340
15 Marielle de Boer DEM 1002 10.8 333 2.99 316 5.17 353 5.17.1
16 Madinja Groenenber av Haarlemmermeer 988 11.3 273 3.18 354 5.30 361 4.50.8
16 Esmee Bakker DEM 988 10.1 427 3.24 366 3.08 195 4.10.8
18 Nikita Half DEM 912 10.9 321 3.14 346 3.68 245
19 Sarah Heemskerk DEM 897 10.4 386 2.85 288 3.41 223 3.54.5
20 Adinda Maijenburg AKU 887 12.1 187 2.85 288 6.09 412 5.00.0
21 Susan Zieleman kav Holland 882 10.6 359 2.90 298 3.43 225 4.05.6
22 Priscilla Langius kav Holland 861 11.1 296 2.82 282 4.18 283 4.32.0
23 Marit Steen kav Holland 840 11.5 250 3.04 326 3.93 264 5.16.7
24 Lotte vd Zijpp Suomi 825 11.4 262 2.92 302 3.89 261
25 Evelyn Gieles kav Holland 811 11.7 228 3.12 342 3.64 241 4.34.8
26 Ilse Kieftenbeld Suomi 782 11.5 250 2.86 290 3.65 242 5.13.9
27 Kiara Vos kav Holland 781 11.3 273 2.43 204 4.47 304 5.18.2
28 Isa Mesman kav Holland 753 11.4 262 3.00 318 2.83 173 4.28.5
29 Sabine Priester DEM 749 11.8 218 2.81 280 3.76 251
30 Priscilla Beentjes DEM 745 12.2 177 2.83 284 4.20 284
31 Cindy Burg AKU 720 12.0 197 2.85 288 3.56 235 4.39.1
meisjes pup A2 totaall 60 m sprint verspringen balwerpen 1000 m
1 Amy Vermeer DEM 1511 9.4 535 3.95 508 32.10 468 4.16.9
2 Merel Strijland av Haarlemmermeer 1499 9.2 569 4.08 534 26.00 396 3.52.6
3 Ivanka Groenenberg av Haarlemmermeer 1392 9.7 487 3.80 478 28.57 427 4.00.8
4 Pam Beentjes DEM 1328 10.0 442 3.80 478 26.95 408
5 Gitta Dirksen Suomi 1318 9.3 552 3.72 462 19.04 304 4.01.6
6 Noelle Kreijsig DEM 1310 9.9 457 3.74 466 25.26 387 4.20.8
7 Kim Traas av Haarlemmermeer 1262 9.7 487 3.76 470 19.10 305 3.33.9
8 Renee v Rookhuizen DEM 1244 9.4 535 3.78 474 14.58 235 3.50.2
9 Lisanne Glorie DEM 1238 9.6 503 3.76 470 16.44 265 3.34.9
10 Nikki Kraaijeveld DEM 1199 9.6 503 3.74 466 14.25 230
11 Maud Huyboom Suomi 1190 9.7 487 3.06 330 24.11 373
12 Sophie Nijkamp kav Holland 1188 9.7 487 3.40 398 18.98 303
13 Floor Rozemeijer Suomi 1170 10.1 427 3.47 412 21.00 331 4.08.3
14 Lotte Rothweiler kav Holland 1112 9.9 457 3.48 414 14.92 241 3.40.2
15 Nienke Veerkamp kav Holland 1111 10.6 359 3.24 366 25.17 386 3.36.4
16 Jessie Lourenburg av Haarlemmermeer 1051 10.1 427 3.29 376 15.37 248
17 Imke Lataster Suomi 1020 10.3 399 3.25 368 15.66 253 3.58.4
18 Merel Schouten Suomi 1007 10.3 399 3.03 324 17.69 284
19 Irene Cauwels Suomi 994 10.4 386 3.38 394 13.33 214 4.17.3
20 Celine Blom DEM 961 10.9 321 2.82 282 22.99 358
20 Betty Wijker DEM 961 10.4 386 3.00 318 15.92 257 4.28.2
22 Elise Hakhoff DEM 960 10.7 346 3.27 372 14.98 242
23 Julia Bos Suomi 956 10.5 372 2.99 316 16.63 268
24 Maartje van Asselt Suomi 932 10.9 321 3.09 336 17.09 275 3.49.1
25 Marit vd Zijpp Suomi 846 10.7 346 3.17 352 9.80 148
26 Marieke Mul kav Holland 811 11.1 296 2.75 268 15.31 247 4.35.4
27 Maaike Nederhand DEM 765 11.6 239 2.98 314 13.22 212 4.21.1
28 Merel Buis kav Holland 380 3.31 380 4.16.7
jongens pup C 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Ezra Verboom av Haarlemmermeer 1148 7.3 440 3.22 362 22.06 346 2.29.0
2 Kenzo Kandelaar kav Holland 1100 7.3 440 3.04 326 21.19 334 2.21.5
3 Wessel Heil av Aalsmeer 1051 7.4 422 2.90 298 20.94 331 2.12.5
4 Mats Beenthes DEM 968 7.4 422 2.70 258 17.99 288 2.24.2
5 Jaap Wittenberg kav Holland 927 7.6 385 2.63 244 18.64 298 2.39.3
6 Dylan Langeveld DEM 911 8.1 303 2.57 232 24.34 376 2.25.5
7 Maarten Slebos Suomi 908 7.6 385 2.82 282 14.95 241 2.21.8
8 Lars Jansen DEM 864 7.8 351 2.67 252 16.22 261 2.51.3
9 Viggo Overes AKU 825 8.0 318 2.71 260 15.32 247 2.34.6
10 Benjamin v Gastele AKU 771 7.5 403 2.12 142 14.02 226
11 Niek Hakhoff DEM 705 8.6 229 2.40 198 17.30 278
12 Luuk Meester kav Holland 649 7.8 351 2.15 148 9.90 150 2.44.6
13 Renger Bordboom kav Holland 509 9.5 116 2.14 146 15.34 247 2.48.5
jongens pup B 40 m sprint hoogspringen kogelstoten 1000 m
1 Yoran v Donselaar AKU 1439 6.9 521 1.20 489 6.38 429 4.04.4
2 Quincy Schuuring av Haarlemmermeer 1415 7.0 500 1.15 452 6.96 463 3.58.8
3 Jos Hoogewerf kav Holland 1386 6.6 587 1.10 416 5.63 383 3.46.7
4 Viktor Bakker Suomi 1278 7.1 480 1.10 416 5.62 382 3.52.0
5 Boris Hoogervorst kav Holland 1257 6.9 521 1.05 379 5.23 357 3.56.8
6 Stijn Ruijter AKU 1256 6.9 521 1.00 342 5.80 393 4.22.2
7 Pim Cauwels Suomi 1228 7.0 500 1.00 342 5.68 386
8 Hugo Stuart av Haarlemmermeer 1187 7.2 460 1.00 342 5.67 385 4.33.0
9 Ide Fokkink Suomi 1157 6.9 521 1.00 342 4.33 294 4.05.2
10 Mike van Dijk av Haarlem 1136 7.2 460 1.00 342 4.90 334 4.12.2
11 Mika Taag kav Holland 1135 6.9 521 1.00 342 4.04 272 4.04.7
12 Sil Negenman kav Holland 1125 6.9 521 1.00 342 3.90 262 4.08.7
13 Thijs Anderiessen AKU 1111 7.2 460 0.95 306 5.06 345 3.42.9
13 Timo Koning kav Holland 1111 7.0 500 0.95 306 4.48 305 3.53.4
15 Maarten Quaars kav Holland 1088 7.2 460 1.00 342 4.22 286 4.03.7
16 Marijn Wigchert Suomi 1042 7.2 460 0.95 306 4.08 276 4.13.0
17 Coen Buller av Haarlem 1014 7.6 385 0.95 306 4.73 323 4.12.7
18 Tijn Pronk kav Holland 990 7.1 480 0.90 269 3.63 241 4.10.6
19 Paul Hootsmans Suomi 981 7.5 403 0.90 269 4.54 309 4.09.0
20 Koen Kroep Suomi 896 8.0 318 0.95 306 4.03 272 4.22.4
21 Lukas de Ruiter kav Holland 890 7.7 368 0.85 232 4.28 290
22 Renzo Spaargaren kav Holland 889 7.7 368 0.85 232 4.26 289 4.10.3
23 Storr Hoek AKU 689 8.1 303 0.75 159 3.46 227 diskw
24 Jeroen Mul kav Holland 685 9.1 163 0.95 306 3.33 216 4.37.5
jongens pup A1 totaal 60 m sprint verspringen kogelstoten 1000 m
1 Vyron Saridin DEM 1595 9.4 535 4.10 538 8.01 522
2 Max Huiberts av Haarlemmermeer 1434 9.4 535 3.83 484 6.15 415
3 Joost Koldijk av Haarlemmermeer 1379 9.6 503 3.58 434 6.59 442
4 Douwe Koldijk av Haarlemmermeer 1250 9.9 457 3.49 416 5.54 377 3,32,6
5 Bryan Tuinstra DEM 1245 9.9 457 3.61 440 5.10 348
6 Bram Anderiessen AKU 1230 10.3 399 3.60 438 5.80 393 3,41,2
7 Thimo Maijenburg AKU 1213 10.5 372 3.62 442 5.89 399
8 Brent vd Plas DEM 1201 10.1 427 3.45 408 5.38 366
9 Nick Ramdjanamsing av Aalsmeer 1176 10.1 427 3.52 422 4.80 327
10 Daan Zwetsloot kav Holland 1107 10.6 359 3.14 346 5.94 402 3,45,2
11 Siebe Koot kav Holland 1073 11.0 308 3.12 342 6.27 423
12 Bram van Eijk AKU 1058 10.7 346 3.31 380 4.86 332
13 Michiel van Soest DEM 1035 10.5 372 3.26 370 4.31 293
14 Roy Vlieland DEM 1022 11.4 262 3.08 334 6.32 426
15 Reinier Hooijman AKU 994 10.6 359 3.22 362 4.05 273
16 Sam Houdijk AKU 980 10.8 333 3.01 320 4.79 327
17 Joris Albers AKU 978 11.4 262 2.89 296 6.22 420
18 Stijn van Asselt Suomi 976 11.2 285 3.06 330 5.29 361 3,43,9
19 Thymo Kapenga av Haarlem 972 10.9 321 3.03 324 4.79 327
20 Tim Zandee AKU 881 10.9 321 2.72 262 4.38 298
21 Youri Weerts av Haarlem 876 11.2 285 2.82 282 4.54 309
22 Nick Zungri av Haarlemmermeer 767 11.3 273 2.43 204 4.28 290
23 Max v Rookhuizen DEM 746 11.5 250 2.60 238 3.85 258
24 Yassine Amenkour AKU 542 13.2 85 1.95 108 5.12 349
De uitslag van de 1000 meter bij de JPA1 is een probleem. 
Door meerdere oorzaken, zoals een te grote groep, 4 cijferige startnummers, niet goed leesbare nummers bij de finish
is er niet een eenduidige uitslag te maken  Wanneer u  hieronder klikt ziet u de lijst zoals het zou kunnen zijn. Maar op- en aanmerkingen zijn welkom
1000m JPA1
jongens pup A2 totaal 60 m sprint verspringen balwerpen 1000 m
1 Martijn Hoogewerf kav Holland 1725 8.8 641 4.28 574 35.99 510 3.28.6
2 Pim Pauel av Haarlem 1652 9.1 587 4.18 554 36.09 511 3,42,2
3 Calvin Andringa DEM 1650 9.5 519 4.26 570 41.06 561
4 Alexander Soethout DEM 1562 8.9 623 4.04 526 27.38 413 3.24.0
5 Freek Berends kav Holland 1521 9.0 604 4.15 548 23.80 369 3.23.7
6 Timo Brandenhof av Haarlemmermeer 1483 9.1 587 3.94 506 25.46 390 3.56.8
7 Jason Komen av Haarlem 1385 9.6 503 3.62 442 29.67 440 3,45,3
8 Bryan v Ingen av Haarlemmermeer 1372 9.6 503 3.79 476 25.70 393
9 Pieter Slebos Suomi 1364 10.0 442 3.64 446 32.85 476
10 Bram Schwarz av Haarlem 1362 9.5 519 3.59 436 26.86 407 3.52.2
10 Pelle van der Pal kav Holland 1362 9.4 535 3.86 490 21.39 337
12 Gillian Rughetti DEM 1358 9.6 503 3.62 442 27.34 413 3.33.9
13 Haroun Benyahya Suomi 1315 9.9 457 3.51 420 29.48 438 3.25.9
14 Koen van Asselt Suomi 1312 10.1 427 3.71 460 28.39 425 3.45.7
15 Sem Hijnen DEM 1305 9.6 503 3.58 434 23.78 368 3.48.9
16 Thomas Herder DEM 1298 9.6 503 3.51 420 24.30 375
17 Kay Henning Suomi 1281 9.7 487 3.38 394 26.28 400 3.50.1
18 Joris Holleman Suomi 1276 9.5 519 3.61 440 19.94 317 3.46.2
19 Sean Tuinstra DEM 1243 9.7 487 3.84 486 16.76 270 4.01.5
20 Bastiaan Hoes av Haarlem 1202 10.1 427 3.39 396 24.61 379
21 Tijs Rothweiler kav Holland 1193 10.0 442 3.40 398 22.61 353 3.37.5
22 Thijs Heemskerk AKU 1173 9.9 457 3.32 382 21.19 334 3,37,5
23 Anthony Kaffe kav Holland 1164 10.3 399 3.54 426 21.57 339
24 Rico de Bruin kav Holland 1135 10.2 413 3.39 396 20.59 326 3.58.9
25 Martin van Schie Suomi 1076 9.7 487 3.13 344 15.18 245 4.37.7
26 Mick Groeneveld kav Holland 1070 10.2 413 3.20 358 18.71 299 4.00.0
27 Mathijs Koper DEM 898 11.1 296 3.03 324 17.29 278 4,24,0
28 Geert Bruin kav Holland 780 11.6 239 2.70 258 17.64 283 4.29.8
29 Jelmer Datema kav Holland 376 24.37 376
30 Max Blankestijn av Haarlemmermeer 321 20.24 321
Jongens Mini totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 David Hoogewerf kav Holland 1051 7.4 422 3.02 322 19.26 307 2,15,3
2 Harm Janssens DEM 912 7.5 403 2.90 298 13.15 211 2,26,9
3 Rowan Tuinstra DEM 901 7.9 334 2.61 240 20.69 327 2,30,1
4 Adwen Gieles kav Holland 759 8.2 287 2.52 222 15.48 250 2,23,2
5 Jelmer de Graaf kav Holland 744 7.7 368 2.73 264 8.09 112 2,19,7
6 Anders Hoek AKU 742 8.2 287 2.51 220 14.57 235 2,35,4
7 Isar Overes AKU 725 8.3 272 2.40 198 15.80 255 2,43,7
8 Tim Misiewicz DEM 702 8.7 215 2.63 244 15.09 243 2,56,8
9 Jens de Groot DEM 529 9.1 163 2.16 150 13.45 216 2,46,2
10 Duuk Rozing DEM 476 8.6 229 2.03 124 8.59 123 2,48,9
11 Daniel Bruijn kav Holland 444 9.3 139 2.08 134 10.93 171 2.58.8
12 Kick van Eijk AKU 367 9.0 176 1.85 88 7.66 103 2,50,0
13 Dexter Scholten DEM 259 9.4 127 1.39 1 8.96 131 3,02,4
Meisjes Mini totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Robina Negenman kav Holland 927 7.5 403 2.84 286 14.75 238 2.24.2
2 Nikki Taag kav Holland 720 8.1 303 2.59 236 11.49 181 2.29.7
3 Sarah van Ekeris kav Holland 701 7.8 351 2.48 214 9.20 136 2.30.8
4 Ramona de Boer DEM 608 8.2 287 2.39 196 8.69 125
5 Mila Kneefel DEM 553 8.6 229 2.53 224 7.53 100 2.34.7
6 Bo vd Aar DEM 506 8.4 257 2.41 200 5.50 49 2.49.1
7 Yoelle Schade v Westrum DEM 493 9.0 176 2.38 194 8.59 123 2.57.9
8 Chiara Schram DEM 323 9.7 93 2.03 124 7.81 106
9 Alba Sanna DEM 238 8.9 189 5.48 49
10 Danique Schram DEM 216 10.1 51 1.91 100 6.09 65
11 Mirte Jansen DEM 209 9.9 72 1.70 58 6.66 79 3.11.3
12 Amber Tuinstra DEM 80 11.0 1 1.80 78 2.88 1 3.30.7
13 Kelsey Tuinstra DEM 55 11.3 1 1.55 28 4.66 26 4.13.2


startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 10.07.2009