Pupillen competitie regio 1-3-4
27 juni 2009
Amsterdam-Noord
org: Atos

Meisjes pupillen C 40m ver bal ptn
1 Anouk Schot av Edam 7.19 3.24 17.75 1161
2 Liset Kolkman av Edam 7.21 3.38 13.45 1116
3 Ismaye Bohr AAC 7.25 2.95 18.12 1096
4 Nina Vens AAC 7.73 3.02 18.98 1030
5 Milou Fokkens AAC 7.55 3.15 12.09 978
6 Kiki van der Waag Atos 8.05 3.02 10.82 839
7 Anna Verhoek AAC 8.36 2.76 16.25 831
8 Emina Agovic AAC 8.06 2.55 12.98 784
9 Maaike van Dijk av Edam 8.07 2.73 10.77 778
10 Sharita Oor av Edam 8.36 2.58 12.56 734
11 Keona Sam-Sin Phanos 8.27 2.56 10.56 707
12 Merel van Kempen Atos 8.30 2.40 12.49 706
13 Isabeau Baars Phanos 8.33 2.40 9.77 650
14 Zenna van der Ploeg AAC 9.23 2.27 17.70 633
15 Berber Siersma Atos 8.53 dns dns 274
Meisjes pupillen B 40m hoog kogel ptn
1 Sophie Jebose AAC 6.69 1.10 5.37 1405
2 Didi Wals Waterland 6.82 1.10 5.25 1366
3 Mieke Smit av Edam 7.05 1.00 5.28 1242
4 Jennifer Tuyp av Edam 6.85 0.90 5.57 1233
5 Merit Schuurman AAC 7.17 1.10 4.31 1224
6 June Schmidt AAC 6.82 0.95 4.29 1189
7 Lotte de Boer av Edam 7.36 0.95 5.32 1145
8 Annerice Bakker Phanos 7.14 0.90 5.13 1140
9 Lisa Mooijer av Edam 7.51 1.10 3.92 1125
10 Jane Runderkamp av Edam 7.44 1.00 4.67 1120
11 Aisha Hamidi Phanos 7.19 0.90 4.74 1102
12 Marit Vorstman AAC 7.22 0.90 4.63 1089
13 Amina Schellekens Phanos 7.69 1.00 4.63 1070
14 Yasmine Schilder av Edam 7.69 1.05 4.05 1064
15 Niko Timmermans Phanos 7.71 1.00 4.45 1054
16 Rosa Bronsdijk av Edam 7.34 0.90 4.13 1028
17 Sarah Visser av Edam 7.86 1.00 4.33 1018
18 Bibi te Loo Waterland 7.60 0.85 4.77 986
19 Puk den Uijl Waterland 8.01 1.00 3.93 962
20 Sandrine Wieser Phanos 8.02 0.90 4.44 925
21 Thirza Matilda Phanos 7.56 0.90 3.20 911
22 Rianne Klooster Waterland 8.13 0.90 4.31 898
23 Fleur Bakker Waterland 7.95 0.85 4.27 888
24 Rosie Kroon av Edam 7.93 0.85 4.10 879
25 Bodyl Telling AAC 8.11 0.90 3.98 876
26 Quinty Welling Atos 8.13 0.90 3.81 860
27 Eline Runderkamp av Edam 8.18 0.90 3.87 857
28 Hazel van Berkel Waterland 7.93 0.85 3.75 852
29 Suza Zeegers Atos 7.66 0.80 3.51 845
30 Julia Bakker Waterland 8.38 0.90 4.06 839
31 Shaza Hefni AAC 7.68 0.80 3.40 832
32 Carmen Kooij Waterland 7.78 0.85 3.00 816
33 Roelie Stanja Noë Phanos 8.40 0.85 3.98 793
34 Yvonne Karregat av Edam 8.25 0.85 3.61 788
35 Filine Peek Atos 8.84 0.90 2.77 666
36 Iris Molenaar av Edam 8.66 0.75 3.74 663
37 Jessica Schans av Edam 8.50 0.75 3.00 625
38 Marlinde van Assendelft Feniks 8.43 0.70 2.95 595
39 Margje Horning Atos 9.04 0.80 2.83 571
40 Eva Komin Waterland 9.22 0.70 3.39 522
Meisjes pupillen A1 60m ver kogel ptn
1 Jacqueline Muts Phanos 9.48 4.16 8.02 1634
2 Zola Zwerver AAC 9.43 3.91 5.55 1449
3 Lisa Schokker av Edam 9.61 3.93 5.89 1443
4 Kelly van Zelst av Edam 9.57 3.81 5.59 1407
5 Jessica Schilder av Edam 9.89 3.23 7.54 1355
6 Fatima Lunes Phanos 10.08 3.67 5.71 1306
7 Anna Faneyte AAC 9.62 3.44 5.27 1304
8 Emma Kok Phanos 10.32 3.57 5.29 1223
9 Chayenne Veerman av Edam 9.89 3.21 5.28 1215
10 Laura Karamowa Phanos 10.30 3.71 4.71 1214
11 Kadija Kabba Feniks 10.50 3.24 5.64 1154
12 Sanne de Wilde Phanos 10.61 3.41 5.27 1149
13 Mariska Guijt av Edam 10.39 3.13 5.59 1144
14 Joy Toet Atos 10.37 3.31 4.76 1128
15 Romee Halidu Phanos 10.77 3.25 5.27 1095
16 Donja Kootwijk AAC 10.89 3.24 5.51 1093
17 Ichelle Broekhof AAC 11.07 3.60 4.76 1092
18 Quinty Kroon av Edam 10.41 3.25 4.34 1080
19 Jill Bohte AAC 10.60 3.25 4.62 1074
20 Viviënne Koning av Edam 10.79 3.02 5.64 1071
21 Fien van Berkel Waterland 10.57 3.16 4.55 1055
22 Angel Groeneveld AAC 10.66 3.27 4.38 1053
23 Esther Knotnerus Feniks 10.73 3.03 5.00 1038
24 Juliet Koning av Edam 11.03 3.12 5.21 1032
25 Tamar van Alten AAC 11.06 3.25 4.52 1007
26 Dunjua van der Ploeg AAC 11.56 3.16 5.61 1002
27 Melissa Volkova Feniks 10.79 2.93 4.32 963
28 Mounya Hefni AAC 11.26 2.80 5.00 925
29 Maxine Weppner AAC 11.43 2.99 4.31 895
30 Kelly Tol av Edam 11.87 2.90 4.84 864
31 Danique Vels av Edam 10.82 2.93 3.07 860
32 Lynn Molenaar av Edam 11.55 2.85 4.03 832
33 Cathy Vink av Edam 12.02 2.73 4.04 756
34 Cheijerna Welink Atos 11.79 2.73 3.65 751
35 Celine Kluessien av Edam 12.64 2.58 4.42 692
36 Aleid Vliegers Phanos 10.99 4.33 634
37 Plet Cherlayne Feniks 11.22 4.00 580
Meisjes pupillen A2 60m ver bal ptn
1 Madelon Werkhoven Atos 9.31 3.87 20.47 1408
2 Yvonne Kes av Edam 9.66 3.81 25.11 1397
3 Myléne Bakker av Edam 9.58 3.70 21.36 1339
4 Lily Gnimavo Phanos 9.63 3.86 19.34 1335
5 Bente Schager av Edam 9.43 3.89 16.57 1334
6 Roos van der Stelt Atos 10.03 3.83 24.16 1330
7 Saana Onuallain Phanos 9.53 3.92 17.00 1330
8 Thati Kirschner Phanos 9.61 3.57 21.51 1310
9 Romee Nicolai Waterland 9.79 3.53 21.94 1279
10 Sarah Quta Atos 9.59 3.74 15.61 1262
11 Zinoby Sabayo Phanos 9.95 3.50 19.97 1221
12 Defne Sen AAC 9.88 3.33 18.61 1179
13 Emma Bogerd Phanos 10.58 3.53 22.09 1164
14 Julia Wolbink AAC 10.12 3.63 14.84 1143
15 Romy Bökenkamp av Edam 10.50 3.25 23.25 1135
16 Tessa Honig Atos 10.14 3.34 16.63 1111
17 Arianne Oor av Edam 10.94 3.43 17.37 1029
18 Anabel van der Lee Phanos 11.02 3.34 18.91 1024
19 Nora de Boer Phanos 10.70 3.32 15.53 1010
20 Patricia Molenaar av Edam 10.58 3.09 17.00 1004
21 Rianne Horning Atos 10.56 3.08 16.32 994
22 Mirre Schager av Edam 10.70 3.18 15.40 979
23 Puck de Haan Waterland 11.15 3.02 20.40 965
24 Noa Smolenaars Waterland 11.29 2.94 22.19 956
25 Nesrine Ahalli AAC 10.77 2.99 14.30 914
26 Tessa Hermelink Waterland 10.62 2.90 8.28 803
27 Ruby Schröder AAC 10.55 16.57 665
28 Iladya Mutlutürk AAC 11.42 2.79 6.71 643
29 Lynn van Dalfsen AAC 11.89 2.58 7.89 576
30 Danielle Kwakman av Edam 12.45 2.41 12.17 570
Jongens pupillen C 40m ver bal ptn
1 Johan van den Hogen av Edam 7.32 3.21 27.83 1263
2 Gaiziff Simson Phanos 7.29 3.27 23.64 1229
3 Fabian Pusceddu Atos 7.20 3.30 16.17 1147
4 Jesse Buhrs av Edam 8.49 3.00 29.39 1035
5 Caruto Welink Atos 7.82 3.08 18.23 1015
6 Umar Quta Atos 7.85 2.78 19.96 975
7 Joram Vahl Waterland 8.36 2.58 23.07 892
8 Peter Schaefers Phanos 8.22 2.65 15.99 828
9 Paolo Roseti AAC 8.39 2.56 18.62 823
10 Thimo Henraat Feniks 8.09 2.92 10.70 811
11 Sean Lynch Phanos 7.41 3.08 dns 800
12 Stan Koning av Edam 8.85 2.39 22.30 773
13 Steven Tierolf av Edam 8.72 2.45 15.73 708
14 Wouter Hekkelman Phanos 8.77 2.75 9.76 655
Jongens pupillen B 40m hoog kogel ptn
1 Philip van de Beek Phanos 7.19 1.20 4.96 1337
2 Tomas van der Lee Phanos 7.48 1.05 5.00 1172
3 Jordi Ouwehand av Edam 7.47 0.95 5.28 1120
4 Julius Dollard AAC 7.90 1.05 5.24 1111
5 Serrano Bouman Feniks 7.41 0.90 4.45 1038
6 Luca Louwris Feniks 7.78 0.90 4.96 1003
7 Sven Groot av Edam 8.00 0.90 4.00 896
8 Rick Brouwer-Popkema Atos 7.80 0.80 3.70 834
9 Justin van Veldhuizen AAC 7.96 0.85 2.93 779
10 Tim Snijder Atos   771
11 Merlijn van Lent Atos 8.98 0.85 3.71 689
12 Dali Mesquita AAC 9.23 0.65 3.80 517
Jongens pupillen A1 60m ver kogel ptn
1 Jelle de Jong AV Edam 9.87 4.09 8.76 1595
2 Noah Monnereau Phanos 9.28 4.21 5.80 1550
3 Somo Lenkadiyo Phanos 9.37 3.93 5.82 1480
4 Jeroen Hekkelman Phanos 9.93 3.88 5.65 1367
5 Sjaak Tol AV Edam 9.56 3.40 5.24 1304
6 Mutume Luijdjens AAC 10.25 3.43 6.61 1288
7 Jolmer Siersma AV Atos 10.26 3.66 5.23 1246
8 Lars Kriz AV Atos 10.38 3.48 5.69 1223
9 Timo Kwakman AV Edam 10.68 3.34 6.58 1207
10 Apollo da Costa Doria AAC 10.67 3.40 6.03 1188
11 Koen van den Hogen AV Edam 10.43 3.26 5.90 1185
12 Zixten Weijsters Phanos 10.81 3.61 5.49 1177
13 Henk Steur AV Edam 10.49 3.37 5.40 1166
14 Kasper Spruijt AAC 10.53 3.26 5.30 1132
15 Rob van Dijk AV Edam 11.15 3.23 5.97 1088
16 Thij Kesteren AV Feniks 10.57 3.17 4.41 1047
17 Hugo Botman AV Atos 11.35 3.09 5.60 1012
18 Koen de Rooij AAC 11.67 3.18 5.12 961
19 Jamiro Veerman AV Edam 10.90 3.02 4.23 960
20 Aden Agovic AAC 11.26 3.21 3.32 881
21 Jan Eleveld AV Feniks 11.81 2.62 5.58 864
22 Kailham Hokstam Phanos 11.24 dns 5.88 707
23 Tristan Salome Phanos   406
Jongens pupillen A2 60m ver bal ptn
1 Iko Vloothuis AAC 9.20 3.98 34.01 1615
2 Aymen Lamraoui Phanos 9.31 4.11 28.27 1556
3 Peter van Dijk av Edam 9.39 3.85 33.21 1546
4 Gianluca Trivieri Phanos 9.33 4.12 25.79 1524
5 Remon Kraakman av Edam 9.54 3.70 35.70 1517
6 Daniel Cicilson AAC 9.52 3.94 30.35 1509
7 Timon Smit av Edam 9.50 3.90 30.50 1507
8 Elmer Makkinga Atos 9.13 4.06 21.18 1488
9 Stan Arnolli av Edam 9.56 3.81 30.55 1479
10 Liam van der Schaaf Phanos 9.66 3.81 31.28 1471
11 Imre Fodi Phanos 9.36 3.93 24.16 1460
12 Camiel Schuurman AAC 9.45 3.94 25.00 1457
13 Tim Conijn av Edam 9.47 3.61 27.05 1413
14 Jaap Stevense av Edam 9.74 3.83 23.86 1372
15 Aaron van Linge Phanos 10.13 3.72 24.20 1294
16 Joost Bootsma AAC 10.14 3.41 22.96 1215
17 Tom Bron Atos 10.41 3.50 23.78 1203
18 Joppe Kok Phanos 10.35 3.48 21.82 1183
19 Rens van Dijk av Edam 10.84 3.20 26.99 1126
20 Felix Kuhn Phanos 10.61 3.24 23.22 1117
21 Reda Benchaabane Atos 10.16 3.15 17.93 1090
22 Rafael Gridelli Phanos 10.47 3.40 17.27 1085
23 Jesse Lijzenga Feniks 10.98 3.35 21.81 1071
24 Rob Lassche AAC 10.54 3.14 18.63 1043
25 Ramon de Groot Atos 11.31 3.12 23.43 1006
26 Bjorn Groot av Edam 11.22 2.80 23.43 953
27 Basile Wieser Phanos 11.52 3.08 19.52 920
28 Jeffrey Adrichem AAC 10.94 2.84 17.74 917
29 Kaj Bronsdijk av Edam 11.16 3.16 12.17 862
30 Jeffrey Joling Phanos 11.81 2.81 14.63 759
31 Sijbren Molenaar av Edam 11.70 2.76 10.63 690
jongens Mini 40m ver bal ptn
1 Tomas Plokhotniuk Atos 7.54 2.62 20.97 1013
2 Jelle Hooijberg av Edam 7.65 2.75 9.22 825
3 Thiemo Bah Feniks 8.63 2.46 18.68 768
4 Tenko van der Kuip Phanos 8.19 2.62 12.19 762
5 Frank de Groot Atos 8.72 2.53 12.83 675
6 Tristan de Vre Phanos 9.76 2.33 7.72 402
7 Tycho Jobsis Phanos 9.95 2.51 5.92 373
8 Kedves van de Berg Phanos 9.62 1.93 8.89 364
meisjes Mini 40m ver bal ptn
1 Afra Jiya Atos 7.40 3.07 17.42 1080
2 Marieke Eleveld Feniks 8.17 2.59 15.51 816
3 Kirsten Buning Waterland 8.08 2.70 12.24 797
4 Tessa de Jong av Edam 8.91 2.58 14.96 694
5 Willeke Vink av Edam 8.42 2.58 9.77 672
6 Anna Tol av Edam 9.07 2.05 13.08 536
7 Frederique Winter Feniks 9.05 2.36 8.45 511
8 Anouk Edwards van Muijen AAC 9.01 1.95 8.34 432


startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 01.07.2009