Pupillen competitie regio 1-3-4
6 juni 2009
Santpoort
org: Suomi


Jongens pupillen C 40m ver bal totaal
1 Ezra Verboom av Haarlemmermeer 7.5 2.90 19.64 1013
2 Garziff Simson Phanos 7.5 2.98 15.89 973
3 Mats Beentjes DEM 7.6 2.85 17.68 957
4 Maarten Slebos Suomi 7.8 2.73 14.23 844
5 Jaap Wittenberg kav Holland 7.8 2.57 13.51 800
6 Wessel Heil av Aalsmeer 8.1 2.62 15.39 793
7 Dylan Langeveld DEM 8.6 2.64 17.74 760
8 Peter Scheafers Phanos 8.2 2.54 13.46 729
9 Lars Janssen DEM 8.3 2.59 13.75 729
10 Niek Hakhoff DEM 8.6 2.35 16.11 677
11 Luuk Meesters kav Holland 8.1 2.38 9.92 648
12 Wouter Hekkelman Phanos 8.6 2.42 9.63 576
13 Max Bosch Suomi 8.2 2.49 5.77 560
14 Chris Schermer kav Holland 9.1 2.03 10.84 456
15 Matteo in't Veld DEM 2.05 128
Jongens pupillen B 40m ver bal totaal
1 Jos Hoogewerf kav Holland 6.6 3.83 24.61 1450
2 Quincy Schuuring av Haarlemmermeer 6.9 3.26 33.67 1376
3 Philip van de Beek Phanos 6.6 3.49 23.34 1366
4 Viktor Bakker Suomi 7.1 3.20 26.56 1241
5 Timo Koning kav Holland 7.0 3.24 24.19 1240
6 Jean Robert Leliveld kav Holland 7.4 3.36 25.85 1207
7 Boris Hoogervorst kav Holland 7.1 2.97 25.98 1188
8 Ide Fokkink Suomi 6.9 3.15 20.14 1188
9 Tomas van der Lee Phanos 7.3 3.17 23.97 1163
10 Sil Negenman kav Holland 7.1 3.19 16.12 1096
11 Tijn Pronk kav Holland 7.1 3.10 17.14 1094
12 Renzo Spaargaren kav Holland 7.4 2.83 24.83 1088
13 Mika Taag kav Holland 7.1 3.00 17.32 1076
14 Marijn de Wigchert Suomi 7.2 2.90 18.86 1059
15 Lukas de Ruiter kav Holland 7.4 2.76 20.55 1017
16 Maarten Quaars kav Holland 7.6 3.11 17.97 1013
17 Koen Kroep Suomi 7.6 2.74 12.53 851
18 Damian Bakker av Haarlemmermeer 8.1 2.58 15.49 787
19 Jeroen Mul kav Holland 9.3 2.10 9.96 429
Jongens pupillen A1 60m hoog bal totaal
1 Max Huiberts av Haarlemmermeer 9.5 1.30 34.67 1577
2 Vyron Saridin DEM 9.7 1.15 29.98 1383
3 Somo Lenkadiyo Phanos 9.5 1.20 17.19 1284
4 Noah Monnereau Phanos 9.5 1.05 23.04 1257
5 David Geaedts av Haarlemmermeer 10.5 1.10 31.16 1245
6 Boon Kokosky Deforchaux kav Holland 11.6 1.10 39.99 1206
7 Brent van der Plas DEM 10.4 1.05 27.05 1174
8 Bryan Tuinstra DEM 10.0 1.10 19.77 1172
9 Daan Zwetsloot kav Holland 10.7 1.10 24.95 1145
10 Jordi Dengerink kav Holland 9.7 1.00 19.29 1136
11 Jeroen Hekkelman Phanos 10.1 0.95 20.53 1058
12 Storm Willems kav Holland 10.6 1.10 17.02 1049
13 Stijn van Asselt Suomi 11.0 1.05 22.19 1035
14 Daan van Steijnen kav Holland 10.8 1.00 21.74 1016
15 Erik Bakker kav Holland 10.6 1.05 16.25 1000
16 Tristan Salome Phanos 10.7 0.95 21.68 993
17 Zixten Weijsters Phanos 11.0 1.00 21.81 992
18 Cas Kranenburg Phanos 11.2 1.00 20.03 945
19 Onno de Moes av Haarlemmermeer 11.9 0.95 24.73 894
20 Kailham Hokstam Phanos 11.3 0.95 17.46 859
21 Roy Vlieland DEM 11.7 0.95 18.89 836
22 Victor in 't Veld DEM 10.8 0.85 13.16 776
23 Nick Zungri av Haarlemmermeer 11.5 0.75 14.00 634
24 Aik Seters kav Holland 11.8 0.70 8.46 460
Jongens pupillen A2 60m ver kogel totaal
1 Freek Berends kav Holland 8.7 4.14 6.91 1666
2 Gianluca Trivieri Phanos 9.3 3.99 8.00 1589
3 Noah Verboom av Haarlemmermeer 9.2 4.01 7.32 1573
4 Martijn Hoogewerf kav Holland 9.0 3.98 6.31 1543
5 Alexander Soethout DEM 8.9 3.78 6.67 1543
6 Aymen Lamraoui Phanos 9.5 3.91 7.81 1530
7 Calvin Andringa DEM 9.7 3.78 8.51 1509
8 Bryan van Ingen av Haarlemmermeer 9.8 3.84 8.18 1489
9 Jelmer Datema kav Holland 9.4 3.61 6.85 1432
10 Timo Brandehof av Haarlemmermeer 9.3 3.72 6.15 1429
11 Liam van der Schaaf Phanos 9.5 3.73 6.57 1424
12 Imre Fodi Phanos 9.6 3.69 6.62 1402
13 Aaron van Linge Phanos 9.7 3.52 7.19 1385
14 Kay Henning Suomi 9.9 3.65 6.77 1357
15 Gillian Rughetti DEM 9.5 3.50 5.72 1325
16 Joppe Kok Phanos 9.7 3.36 6.60 1319
17 Sem Hijnen DEM 9.7 3.43 6.28 1314
18 Thomas Herder DEM 9.8 3.48 6.19 1304
19 Pieter Slebos Suomi 10.0 3.62 6.16 1300
20 Koen van Asselt Suomi 10.1 3.48 6.68 1288
21 Sean Tuinstra DEM 9.7 3.42 5.61 1270
22 Haroun Benyahya Suomi 9.9 3.20 6.75 1266
23 Anthony Kaffé kav Holland 9.9 3.30 6.21 1254
24 Felix Kuhn Phanos 10.1 3.25 6.54 1234
25 Jeromy Luxemburg Phanos 10.4 3.17 6.98 1202
26 Max Dudink DEM 10.5 2.90 8.04 1193
27 Martin van Schie Suomi 10.1 3.27 5.32 1162
28 Max Blankestijn av Haarlemmermeer 10.4 3.37 5.11 1127
29 Thijs de Moes av Haarlemmermeer 10.4 3.23 5.11 1099
30 Rafael Gridelli Phanos 10.5 3.18 5.15 1077
31 Felix Burger Phanos 11.0 2.98 5.16 974
32 Mick Groeneveld kav Holland 10.2 2.85 3.35 919
33 Basile Wieser Phanos 11.3 2.82 4.30 847
Meisjes pupillen C 40m ver bal totaal
1 Anna Roelofs Suomi 7.2 3.12 15.20 1047
2 Keona Sam-Sin Phanos 8.0 2.53 9.72 689
3 Sam Pronk kav Holland 7.7 2.53 7.37 688
4 Femke Janssen DEM 7.9 2.56 7.81 670
5 Mila Brandehof av Haarlemmermeer 8.0 2.42 8.46 640
6 Emma Bos Suomi 8.2 2.41 9.75 634
7 Isabeau Baars Phanos 8.3 2.47 7.43 581
Meisjes pupillen B 40m ver bal totaal
1 Annerice Bakker Phanos 7.0 3.41 21.78 1242
2 Joyce van Kan kav Holland 6.8 3.46 15.11 1196
3 Kiki Rozemeijer Suomi 6.8 3.38 15.39 1184
4 Romy Oudshoorn Suomi 7.1 3.41 18.27 1173
5 Eline Hilbers kav Holland 7.1 3.37 14.00 1097
6 Amina Schellekens Phanos 7.7 3.13 24.67 1092
7 Sanne Beunk kav Holland 7.1 3.15 16.11 1088
8 Aisha Hamidi Phanos 6.9 2.90 16.06 1078
9 Thirza Matilda Phanos 7.3 3.02 19.06 1066
10 Kim van der Aar DEM 7.2 2.97 17.02 1046
11 Eline Schade van Westrum DEM 6.9 3.22 10.35 1042
12 Kaylee van der Spek av Haarlemmermeer 7.2 2.92 12.40 960
13 Kim de Lange Suomi 7.5 3.03 13.19 939
14 Isa Korsen Suomi 7.5 2.78 15.80 932
15 Samara Aardenburg DEM 7.2 3.08 9.03 927
16 Sandrine Wieser Phanos 7.5 2.82 14.85 925
17 Jasmijn Beekman kav Holland 7.4 2.93 11.67 910
18 Iris Koreman Suomi 7.7 2.62 18.78 910
19 Maartje van Diest av Haarlemmermeer 7.3 2.92 10.56 905
20 Djura Bakker DEM 7.5 2.64 14.95 890
21 Isis Beentjes DEM 7.6 2.77 14.22 886
22 Evelie Tuijp kav Holland 7.4 2.81 11.36 881
23 Niko Timmermans Phanos 7.6 2.52 16.23 869
24 Chiara Sanna DEM 7.6 2.71 12.40 843
25 Roelie Stanja Noë Phanos 8.1 2.43 10.19 663
26 Vera Pollman Phanos 8.0 2.60 556
27 Hilary van Thienen kav Holland 7.8 9.45 492
Meisjes pupillen A1 60m hoog bal totaal
1 Judith Endstra kav Holland 9.3 1.30 17.63 1397
2 Jacqueline Muts Phanos 9.4 1.20 22.41 1374
3 Judy van der Drift av Haarlemmermeer 10.4 1.25 27.85 1331
4 Beau Manstra av Haarlemmermeer 9.7 1.15 14.60 1174
5 Mariska Poel DEM 9.6 1.05 15.96 1139
6 Laura Karamowa Phanos 10.0 1.10 14.95 1099
7 Lotte Pröpper Phanos 10.6 1.05 21.92 1082
8 Emma Kok Phanos 10.0 1.05 16.13 1081
9 Fatima Lunes Phanos 10.1 1.00 19.49 1079
10 Beau Winnubst av Haarlemmermeer 10.2 1.00 19.84 1070
11 Nathalie Tuijp kav Holland 10.5 1.00 22.63 1067
12 Mandy Scherpenzeel Suomi 10.4 1.10 12.89 1008
13 Madinja Groenenberg av Haarlemmermeer 11.2 1.10 18.61 999
14 Romee Halidu Phanos 10.9 1.05 15.51 950
15 Celeste Menso Suomi 10.7 1.05 12.28 921
16 Daphne Schollink Suomi 10.9 1.05 13.22 912
17 Esmee Bakker DEM 10.0 0.85 14.29 904
18 Sarah Heemskerk DEM 10.7 1.00 12.72 891
19 Sanne de Wilde Phanos 10.6 0.95 13.75 886
20 Marielle de Boer DEM 10.5 0.90 14.99 883
21 Dion Kies DEM 11.0 0.85 18.12 830
22 Priscilla Langius kav Holland 10.9 0.95 11.87 815
23 Ilse Kieftenbeld Suomi 11.2 0.95 11.90 780
24 Susan Zieleman kav Holland 10.9 0.85 12.52 753
25 Lotte van der Zijpp Suomi 11.9 1.05 9.39 726
26 Nikita Half DEM 11.0 0.85 10.89 710
27 Jarie Smeding Suomi 11.0 0.90 8.94 708
28 Kiara Vos kav Holland 11.5 0.80 13.80 668
29 Isa Mesman kav Holland 11.2 0.75 10.46 606
Meisjes pupillen A2 60m ver kogel totaal
1 Amy Vermeer DEM 9.3 3.90 6.54 1489
2 Merel Strijland av Haarlemmermeer 9.3 3.89 5.82 1443
3 Zinoby Sabajo Phanos 9.9 3.39 7.62 1353
4 Ivanka Groenenberg av Haarlemmermeer 9.9 3.71 6.49 1353
5 Renee van Rookhuizen DEM 9.3 3.58 5.10 1334
6 Lily Gnimavo Phanos 9.6 3.72 5.31 1327
7 Saana Onuallain Phanos 9.7 3.80 5.27 1324
8 Nikki Kraaijeveld DEM 9.5 3.57 5.34 1315
9 Thati Kirschner Phanos 9.4 3.08 6.33 1295
10 Lisanne Glorie DEM 9.9 3.72 5.43 1289
11 Kim Traas av Haarlemmermeer 9.8 3.46 5.96 1285
12 Pam Beentjes DEM 10.3 3.68 6.16 1269
13 Maud Huijboom Suomi 9.9 3.22 6.30 1243
14 Merel Buis kav Holland 9.5 3.30 4.91 1232
15 Noelle Kreijsig DEM 10.0 3.47 5.47 1226
16 Floor Rozemeijer Suomi 9.9 3.25 5.82 1220
17 Veerle Eijsbroek Suomi 10.3 3.29 5.94 1177
18 Nora de Boer Phanos 10.2 3.12 5.88 1154
19 Betty Wijker DEM 10.2 3.00 5.69 1118
20 Luca Reniers av Haarlemmermeer 9.8 3.17 4.30 1116
21 Emma Bogerd Phanos 10.8 3.36 5.58 1102
22 Merel Schouten Suomi 10.4 2.92 6.06 1098
23 Nienke Veerkamp kav Holland 10.9 2.86 5.86 1008
24 Anabel van der Lee Phanos 10.7 3.17 4.42 999
25 Julia Bos Suomi 10.1 2.84 4.04 985
26 Maartje van Asselt Suomi 11.1 3.03 5.11 969
27 Marieke Mul kav Holland 10.6 2.76 4.66 947
28 Elise Hakhoff DEM 11.1 3.11 4.51 943
29 Imke Lataster Suomi 11.0 3.04 4.10 911
30 Celine Blom DEM 11.3 2.83 4.87 889
31 Anouk Loogman Suomi 11.5 2.86 4.87 872
32 Bente Faassen Suomi 11.4 2.70 3.85 778
33 Maaike Nederhand DEM 11.6 2.62 4.25 769
34 Marit van der Zijpp Suomi 2.70 5.08 605
Jongens mini pup 40m ver bal totaal
1 David Hoogewerf KAV Holland 7.3 2.86 16.17 991
2 Harm Janssens DEM 7.3 2.53 9.71 811
3 Rowan Tuinstra DEM 7.9 2.29 15.61 762
4 Jelmer de Graaf KAV Holland 7.8 2.49 7.95 676
5 Jens de Groot DEM 8.9 2.01 14.63 545
6 Duuk Rozing DEM 8.7 2.12 11.39 536
7 Stan Virtman Phanos 8.8 2.06 9.71 479
8 Tristan de Vre Phanos 9.6 1.90 9.69 349
Meisjes min pup 40m ver bal totaal
1 Robina Negenman kav Holland 8.1 2.75 11.79 758
2 Nikki Taag kav Holland 8.1 2.24 10.00 621
3 Mila Kneefel DEM 8.3 2.49 8.18 602
4 Ramona de Boer DEM 8.1 2.37 7.66 598
5 Sarah van Ekeris kav Holland 8.0 2.27 7.37 586
6 Bo van der Aar DEM 8.4 2.15 6.61 483
7 Yoelle Schade van Westrum DEM 9.1 2.18 7.71 421
8 Alba Sanna DEM 8.8 2.12 4.67 370
9 Mirte Jansen DEM 9.9 2.19 4.37 245
10 Danique Schram DEM 9.9 1.97 5.76 240
11 Chiara Schram DEM 10.3 2.00 6.60 227
12 Amber Tuinstra DEM 10.5 1.62 7.26 147
13 Kelsey Tuinstra DEM 11.1 1.45 5.01 44


startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 08.06.2009