Pupillen competitie regio 1-3-4
6 juni 2009
Grootebroek
org: SAV


jongens pupillen C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Djoao Lobles Noordkop 1200 7.1 480 3.51 420 18.76 300 2.07.1
2 Johan vd Hogen av Edam 1172 7.3 440 2.96 310 28.08 422 2.30.2
3 Jeremy vd Mee Noordkop 1129 7.2 460 3.20 358 19.54 311 2.15.9
4 Jort Tiessen Noordkop 1108 7.4 422 3.38 394 18.22 292 2.17.4
5 Kevin van Hout DOKEV 1071 7.3 440 3.26 370 16.22 261
6 Kick van Leeuwen DOKEV 978 7.6 385 3.07 332 16.18 261
7 Jesse Buhrs av Edam 931 8.3 272 2.62 242 27.67 417 3.05.3
7 Max Guit av Edam 931 8.2 287 2.66 250 25.81 394 2.36.5
9 Kick van Dongen Noordkop 823 8.0 318 2.49 216 18.02 289 2.32.7
10 Dave Schoenmaker ARO 88 733 8.7 215 2.75 268 15.50 250 2.49.9
11 Steven Tierolf av Edam 728 8.4 257 2.40 198 16.96 273 2.26.1
12 Teun Swagerman SAV 679 8.4 257 2.54 226 12.30 196 2.59.4
13 Wil Mok SAV 459 8.8 202 2.06 130 8.75 127 2.41.4
jongens pupillen B totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 1000 m
1 Gilles Duiveman Mc av Wieringermeer 1406 6.8 542 3.58 434 28.75 430 4.00.3
2 Joost Glas Hollandia 1326 6.8 542 3.58 434 22.36 350 3.37.8
3 Sil de Graaf Hollandia 1280 7.1 480 3.42 402 26.10 398 4.47.1
4 Bart Compas SAV 1213 6.9 521 3.45 408 17.67 284 4.03.3
5 Max Laan Hollandia 1129 7.6 385 3.11 340 26.59 404 4.16.5
6 Jari Sijtsma av Wieringermeer 1110 7.2 460 3.15 348 18.93 302 4.48.6
7 Jordi Ouwehand av Edam 1079 7.3 440 3.02 322 19.94 317 4.15.2
8 Dion Wolters av Wieringermeer 996 7.3 440 3.06 330 14.05 226 4.53.9
9 Sven Groot av Edam 933 7.9 334 2.87 292 19.26 307 4.26.1
10 Joep vd Wulp Noordkop 910 7.8 351 3.11 340 13.64 219 4.22.1
10 Joerie van Rijswij SAV 910 7.5 403 2.94 306 12.61 201 4.04.3
12 Wouter Mastenbroek Noordkop 848 7.9 334 2.70 258 15.88 256 4.38.3
13 Nick Martens av Wieringermeer 723 9.0 176 2.67 252 18.41 295 5.19.0
14 Luuk Bruins Hollandia 639 8.8 202 2.36 190 15.31 247 4.15.8
15 Daniel IJsbrandij Hollandia 611 9.2 151 2.26 170 18.12 290
16 Joey Westenberg av Wieringermeer 483 9.0 176 2.12 142 10.65 165 4.59.3
jongens pupillen A1 totaal 60 m sprint hoogspringen balwerpen 1000 m
1 Jelle de Jong av Edam 1515 9.9 457 1.35 599 31.34 459 3.52.7
2 Djulyan vd Mee Noordkop 1218 10.0 442 1.10 416 23.10 360 3.45.7
2 Sjaak Tol av Edam 1218 9.7 487 1.10 416 19.83 315
4 Timo Kwakman av Edam 1184 10.4 386 1.05 379 27.88 419 4.06.8
5 David vd Oosterk TAS 82 1072 10.7 346 1.05 379 22.14 347 4.10.0
6 Justin Kuhr Noordkop 1042 10.5 372 0.95 306 23.44 364 3.46.6
7 Bart Langendijk Noordkop 1023 10.6 359 1.05 379 17.74 285 3.58.7
8 Luuk Tierolf av Edam 1014 10.8 333 0.95 306 24.28 375 4.12.2
9 Koen vd Hogen av Edam 972 10.6 359 1.00 342 16.84 271 4.29.0
10 Jerry de Ruiter Noordkop 931 11.2 285 0.95 306 21.61 340 4.17.7
11 Henk Steur av Edam 927 10.6 359 0.90 269 18.74 299 4.12.5
12 Nick Schoemaker ARO 88 863 10.8 333 0.95 306 13.93 224 3.55.7
13 Jamiro Veerman av Edam 852 11.2 285 0.95 306 16.18 261 4.13.1
14 Rob van Dijk av Edam 840 11.4 262 0.90 269 19.42 309 4.18.6
15 Siebe Verheijen SAV 680 11.3 273 0.80 196 13.18 211 4.46.1
16 Marvin Sijffers Noordkop 401 13.2 85 0.75 159 10.21 157 5.33.7
jongens pupillen A2 totaal 60 m sprint verspringen kogelstoten 1000 m
1 Jamal Aartsen Noordkop 1661 9.1 587 4.67 654 6.22 420 3.48.2
2 Lars van Oossanen Noordkop 1647 9.2 569 4.12 542 8.28 536 3.38.1
3 Emile Lammers Noordkop 1568 9.5 519 4.31 580 7.06 469 3.29.6
4 Onno Aerts Noordkop 1554 9.5 519 3.73 464 8.96 571 4.10.3
5 Peter van Dijk av Edam 1509 9.5 519 3.94 506 7.32 484 3.42.9
6 Remon Kraakman av Edam 1500 9.5 519 3.99 516 6.99 465 3.41.5
7 Timon Smit av Edam 1468 9.6 503 3.74 466 7.60 499 4.12.4
8 Stan Arnolli av Edam 1467 9.6 503 3.93 504 6.91 460 3.59.9
9 Tim Conijn av Edam 1437 9.2 569 3.34 386 7.29 482
10 Django de Vreng Hollandia 1356 9.9 457 3.56 430 7.06 469 3.57.7
11 Jaap Stevense av Edam 1236 9.9 457 3.49 416 5.32 363 3.49.4
12 Ryan van Hout DOKEV 1235 10.1 427 3.32 382 6.33 426
13 Jesper Kramer ARO 88 1211 10.1 427 3.40 398 5.68 386 4.06.2
14 Chris Buffer av Edam 1195 10.3 399 3.04 326 7.07 470
15 Sam Volten SAV 1194 10.1 427 3.28 374 5.80 393 3.56.3
16 Mats Visser SAV 1192 10.4 386 3.48 414 5.77 392 4.19.1
17 Kenneth Dirker Noordkop 1174 10.4 386 3.15 348 6.56 440 4.19.5
18 Freek Toen av Wieringermeer 1067 10.9 321 3.21 360 5.68 386
19 Jorke Kooijenga av Edam 1017 11.1 296 2.96 310 6.08 411 4.34.1
20 Kaj Bronsdijk av Edam 976 10.6 359 3.13 344 4.05 273 4.17.5
21 Daan Kalb SAV 941 11.0 308 2.77 272 5.30 361 4.29.3
22 Pim Nieuwboer SAV 909 11.7 228 2.88 294 5.69 387 4.41.8
23 Bjorn Groot av Edam 908 11.3 273 2.82 282 5.17 353 4.48.5
24 Frank Steur av Edam 649 12.2 177 2.78 274 3.12 198 4.36.4
25 Dion Mol SAV 553 12.4 157 2.59 236 2.69 160 4.26.4
26 Thomas Zeinstra Noordkop 475 13.7 44 2.40 198 3.53 233 4.45.7
meisjes pupillen C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Liset Kolkman av Edam 1032 7.1 480 3.21 360 12.06 192 2.27.5
2 Anouk Schot av Edam 992 7.2 460 3.12 342 12.00 190 2.25.0
3 Noah Suurmond av Edam 977 7.5 403 2.86 290 17.70 284 2.21.7
4 Frouke Beukema Noordkop 886 7.5 403 2.88 294 11.90 189 2.36.8
5 Yannick Sijtsma av Wieringermeer 883 7.6 385 2.97 312 11.78 186 2.43.1
6 Amy Bakker SAV 849 7.9 334 2.79 276 14.83 239
7 Loraine van Zelst av Edam 762 7.8 351 2.77 272 9.36 139 2.44.0
8 Alisia Bruin av Wieringermeer 742 8.0 318 2.69 256 10.78 168 2.41.0
9 Mirthe Jansen DOKEV 715 8.1 303 2.79 276 9.18 136
10 Vivian vAlthuis av Wieringermeer 704 7.9 334 2.40 198 11.02 172 2.51.1
11 Devon Androg Noordkop 684 8.1 303 2.60 238 9.52 143 2.35.3
12 Aniska Sinnige SAV 681 8.2 287 2.59 236 10.28 158 2.35.9
13 Tess Bok Noordkop 638 8.5 243 2.43 204 12.01 191
14 Ilse Bleeker SAV 616 8.3 272 2.54 226 8.33 118 2.50.4
15 Alet Juckers SAV 602 8.3 272 2.48 214 8.26 116 2.47.6
16 Leonie Braakman SAV 569 8.8 202 2.59 236 8.95 131 2.49.3
17 Esmee Schoonheden Noordkop 563 8.5 243 2.25 168 9.97 152
18 Liz Soliman Noordkop 546 8.6 229 1.96 110 12.93 207 2.56.3
19 Sterre van Etten av Wieringermeer 536 8.4 257 2.23 164 8.21 115 2.46.6
20 Amber vd Hoff av Wieringermeer 431 8.7 215 2.07 132 6.87 84 3.11.3
21 Dalisay de Boer av Wieringermeer 348 8.6 229 1.76 70 5.47 49 2.50.6
meisjes pupillen B totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 1000 m
1 Jennifer Tuijp av Edam 1271 6.7 565 3.19 356 22.34 350 4.05.2
2 Mieke Smit av Edam 1258 7.0 500 3.32 382 24.39 376 4.17.0
3 Anke Schoen TAS 82 1146 7.0 500 3.30 378 16.63 268 4.13.1
4 Janet Beers SAV 1143 7.5 403 3.45 408 21.07 332 3.53.7
5 Rosalie Zonneveld TAS 82 1129 7.0 500 3.21 360 16.68 269 3.57.7
6 Isa Raadgers Noordkop 1105 7.5 403 3.18 354 22.26 348 3.55.4
6 Melanie Dirker Noordkop 1105 7.3 440 3.41 400 16.47 265 4.38.6
8 Maartje vd Thiel SAV 1065 7.3 440 3.28 374 15.57 251 4.01.4
9 Dieuwertje v Kamp av Wieringermeer 1056 7.1 480 3.17 352 13.91 224 3.59.4
10 Amber Ligthart DOKEV 1045 7.6 385 3.02 322 21.51 338 4.48.5
11 Lotte de Boer av Edam 1035 7.4 422 3.06 330 17.64 283 4.39.6
12 Yoelle Weernink SAV 1022 7.4 422 3.05 328 16.90 272 4.36.0
13 Lisa Mooijer av Edam 1015 7.4 422 2.96 310 17.65 283 4.34.6
14 Rosa Bronsdijk av Edam 1007 7.0 500 2.80 278 14.20 229 4.08.6
15 Bente Reus SAV 1000 7.6 385 2.99 316 18.73 299 4.06.3
16 Jane Runderkamp av Edam 982 7.4 422 2.96 310 15.52 250 4.08.4
17 Monique Schoen av Wieringermeer 950 7.4 422 3.06 330 12.42 198 4.44.9
18 Nouska Wagemaker SAV 935 7.9 334 3.08 334 16.55 267 4.42.1
19 Noa Zoon Noordkop 920 7.5 403 2.87 292 13.99 225 4.29.8
20 Zoe Lynn de Vries Noordkop 914 7.7 368 3.03 324 13.79 222 4.43.7
20 Demi Guyken Noordkop 914 7.3 440 2.98 314 10.39 160
22 Rosie Kroon av Edam 903 7.9 334 2.80 278 18.16 291 5.06.3
23 Sterre de Vreng Hollandia 900 7.8 351 3.15 348 12.60 201 5.04.4
24 Yasmine Schilder av Edam 898 7.7 368 2.98 314 13.42 216 4.39.6
25 Jet Groenendijk av Wieringermeer 860 7.8 351 3.07 332 11.29 177 4.44.6
26 Fleur vd Gulik Hollandia 853 7.5 403 3.03 324 8.70 126 4.57.8
27 Eline Runderkamp av Edam 833 7.9 334 2.55 228 16.82 271 4.08.7
28 Sarah Visser av Edam 824 7.8 351 2.78 274 12.50 199 4.09.2
29 Leonie Wierenga SAV 806 8.2 287 2.66 250 16.68 269
30 Manon Buter TAS 82 797 7.9 334 2.65 248 13.40 215 4.45.2
31 Yvonne Karregat av Edam 791 8.1 303 2.76 270 13.55 218 5.09.5
32 Lotte Braakman SAV 784 10.1 51 3.24 366 23.64 367 4.11.5
33 Femke Sikkink SAV 782 7.8 351 2.88 294 9.22 137 5.00.6
34 Anouk Koppies SAV 767 8.0 318 2.70 258 12.03 191 4.54.5
35 Anna Keurentjes SAV 689 8.5 243 2.38 194 15.61 252 5.17.0
35 Laura Appelman SAV 689 8.0 318 2.46 210 10.41 161 5.15.5
37 Suzanne Tacx Noordkop 641 8.8 202 2.53 224 13.38 215
38 Anouk Bakker SAV 593 8.4 257 2.37 192 9.58 144 5.09.5
39 Jesssica Schans av Edam 589 8.1 303 2.10 138 9.79 148 6.06.2
40 Nadine Schneider SAV 517 8.9 189 2.32 182 9.66 146 5.00.3
41 Annemarijn de Jong av Wieringermeer 482 9.8 83 2.90 298 7.60 101
meisjes pupillen A1 totaal 60 m sprint hoogspringen balwerpen 1000 m
1 Lisa Schokker av Edam 1345 9.5 519 1.25 526 18.81 300 4.07.8
2 Merel Sinnige SAV 1307 9.6 503 1.15 452 22.56 352 4.15.9
3 Kelly van Zelst av Edam 1291 9.3 552 1.15 452 17.88 287 4.01.0
4 Jessica Schilder av Edam 1279 9.6 503 1.10 416 23.13 360 4.34.6
5 May van Dongen Noordkop 1181 9.8 472 1.15 452 15.92 257 4.04.5
6 Mariska Guijt av Edam 1162 10.4 386 1.05 379 26.02 397 4.16.8
7 Megan Hoogland Hollandia 1154 10.5 372 1.20 489 18.30 293 4.54.2
8 Dianne Conijn DOKEV 1137 10.3 399 1.10 416 20.32 322
9 Juliet Koning av Edam 1125 10.7 346 1.25 526 15.70 253 3.53.6
10 Nienke Tool SAV 1049 10.1 427 0.95 306 19.88 316 4.12.6
11 Quinty Kroon av Edam 1029 10.2 413 1.05 379 14.70 237 4.05.6
12 Sanne Kooijman TAS 82 1026 10.5 372 1.05 379 17.09 275 4.31.6
13 Melanie Zoer DOKEV 1025 10.6 359 1.10 416 15.49 250
14 Elise Schneider SAV 1003 10.6 359 1.00 342 18.89 302 3.58.8
15 Faye Damen av Edam 996 10.7 346 1.10 416 14.49 234 4.26.2
16 Danique Vels av Edam 983 10.6 359 1.05 379 15.20 245 4.34.8
17 Jessica Buschman DOKEV 982 10.4 386 1.05 379 13.48 217
18 Rosalinde To Hollandia 978 11.2 285 1.10 416 17.20 277 4.28.4
19 Cari Tol av Edam 974 11.0 308 1.05 379 17.92 287 5.09.5
20 Chayenne Veerman av Edam 967 10.2 413 0.95 306 15.39 248 4.15.0
21 Romy Waijenberg Hollandia 942 10.6 359 1.00 342 14.94 241 4.03.2
22 Marjolein Zuidema av Wieringermeer 938 11.2 285 1.10 416 14.68 237 4.56.8
23 Loes Essen SAV 931 10.7 346 1.05 379 12.89 206 4.05.4
24 Kiki Veldman DOKEV 897 10.5 372 1.00 342 11.59 183
25 Noor van Bree Hollandia 885 11.3 273 1.05 379 14.46 233 4.08.9
26 Romy Willeboordse Noordkop 874 10.4 386 0.95 306 11.53 182 4.03.9
27 Eriska Sinnige SAV 819 11.0 308 0.95 306 12.82 205 4.20.9
28 Donna Wiersma SAV 814 10.8 333 0.90 269 13.23 212 4.06.6
29 Mila van Noord Hollandia 802 10.5 372 0.85 232 12.39 198 4.31.9
30 Jenny Koopman TAS 82 787 11.5 250 0.95 306 14.36 231 4.38.3
31 Bjork Groot Noordkop 783 11.2 285 0.95 306 12.09 192 4.37.5
32 Cathy Vink av Edam 715 12.1 187 0.95 306 13.79 222 4.57.0
33 Danielle Geel av Wieringermeer 663 11.7 228 0.90 269 10.69 166 4.40.3
34 Robin Post av Wieringermeer 639 11.7 228 0.85 232 11.37 179 4.53.5
35 Anne de Wit DOKEV 602 12.6 138 0.85 232 14.39 232
36 Marisca v Paassen SAV 444 13.2 85 0.85 232 8.75 127 4.55.4
37 Anouk de Boer SAV 415 0.80 196 13.64 219
meisjes pupillen A2 totaal 60 m sprint verspringen kogelstoten 1000 m
1 Lieke Klaver SAV 1667 8.9 623 4.31 580 6.98 464 3.40.7
2 Romy IJsbrandy Hollandia 1568 9.5 519 3.98 514 8.26 535 3.59.1
3 Iris Waasdorp SAV 1487 9.5 519 4.10 538 6.40 430 3.47.9
4 Emma Duiveman McEw av Wieringermeer 1439 9.5 519 3.69 456 6.97 464 4.07.4
5 Ilse Bakker SAV 1391 9.6 503 3.67 452 6.50 436 4.04.7
6 Mylene Bakker av Edam 1376 9.5 519 3.56 430 6.34 427
7 Leonie Beers SAV 1356 9.9 457 3.48 414 7.35 485 3.45.9
8 Lotte Manshanden Hollandia 1350 9.5 519 3.80 478 5.17 353 4.22.2
9 Mabel Schenk Noordkop 1345 10.0 442 3.82 482 6.24 421 3.51.4
10 Marah Sentener Hollandia 1325 9.9 457 3.74 466 5.94 402
11 Bente Schager av Edam 1323 9.9 457 3.71 460 6.00 406 4.23.6
12 Rianne Oostendorp SAV 1321 9.5 519 3.38 394 6.04 408 4.10.3
13 Aukje Bakker SAV 1318 9.8 472 3.62 442 5.97 404 4.32.4
14 Yvonne Kes av Edam 1297 9.7 487 3.66 450 5.28 360 4.00.5
15 Jeanine Oud SAV 1286 9.9 457 3.48 414 6.14 415 3.41.0
16 Doeschke Rozemulle Hollandia 1285 10.1 427 3.52 422 6.50 436 4.06.2
17 Marinsa Timmer Noordkop 1272 10.1 427 3.53 424 6.25 421
18 Dana de Wit SAV 1241 9.8 472 3.43 404 5.35 365 4.10.7
19 Wendy Bos SAV 1227 9.9 457 3.17 352 6.19 418 4.20.5
20 Naomie Zwaag Hollandia 1210 10.1 427 3.50 418 5.35 365 4.11.5
21 Caitlin Ketting SAV 1193 10.8 333 3.27 372 7.40 488 4.16.2
22 Mirre Schager av Edam 1170 10.3 399 3.34 386 5.67 385 4.23.1
23 Luca van Etten av Wieringermeer 1164 10.3 399 3.41 400 5.35 365 3.52.4
24 Jetske van Kampen av Wieringermeer 1162 10.3 399 3.46 410 5.18 353 3.35.6
25 Michelle Weernink SAV 1125 10.5 372 3.26 370 5.64 383 4.23.4
26 Romy Oden Noordkop 1116 10.3 399 3.25 368 5.12 349 3.55.3
27 Romy Bokenkamp av Edam 1080 10.8 333 3.18 354 5.79 393 4.24.8
28 Tessel Kruijer SAV 1065 10.7 346 3.30 378 5.00 341 4.19.7
29 Demi Wagemaker SAV 1019 11.0 308 3.15 348 5.33 363 4.12.1
30 Patricia Molenaar av Edam 986 10.7 346 3.02 322 4.67 318 4.28.0
31 Willemijn Verschuu TAS 82 876 10.6 359 3.12 342 2.85 175
32 Jayne Harmsen av Wieringermeer 849 11.6 239 2.92 302 4.53 308 4.44.0
33 Ezra Glasbergen TAS 82 685 12.4 157 2.56 230 4.38 298
jongens pupillen mini totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Tijmen Jansen DOKEV 857 7.7 368 2.73 264 13.98 225
meisjes pupillen mini totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Tessa de Jong av Edam 753 8.7 215 2.81 280 16.00 258 3.14.9
2 Sascha Schenk av Wieringermeer 687 8.4 257 2.50 218 13.19 212 2.51.7
3 Joelle Wagemaker SAV 600 8.5 243 2.38 194 10.55 163 2.34.4
4 Willeke Vink av Edam 582 8.5 243 2.38 194 9.64 145 2.44.2
5 Anna Tol av Edam 525 9.1 163 2.21 160 12.63 202 2.58.4
6 Britt Laan Hollandia 521 8.8 202 2.41 200 8.39 119 3.04.2
7 Annemiek Tacx Noordkop 423 8.9 189 2.12 142 7.21 92


startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 08.06.2009