Pupillen competitie regio 1-3-4
6 juni 2009
Krommenie
org: Lycurgus


jongens pupillen C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Jarno Gilissen Lycurgus 1099 7.2 460 3.10 338 18.84 301 2.22.3
2 Joost v Deudekom Lycurgus 1044 7.6 385 3.12 342 19.97 317 2.46.2
3 Raoul v.d. Laar NEA Volharding 989 7.3 440 3.08 334 13.40 215 2.19.8
4 Thomas Mol Lycurgus 969 7.4 422 2.85 288 16.09 259 2.17.3
5 Duncan Steenbakker Lycurgus 866 8.0 318 2.85 288 16.11 260 2.19.0
6 Stephan Randag Lycurgus 832 8.2 287 2.31 180 23.50 365 3.08.6
7 Matthijs vd Lagewe Lycurgus 779 7.5 403 2.52 222 10.09 154 2.44.0
8 Rik v.d. Pijl Zaanland 707 8.1 303 2.42 202 12.63 202 2.47.7
9 Jelle Duineveld Lycurgus 706 8.2 287 2.45 208 13.18 211 2.53.7
10 Bas Jonker Lycurgus 696 8.5 243 2.32 182 16.81 271 2.58.0
11 Thomas Wijkstra NEA Volharding 652 8.0 318 2.38 194 9.40 140 2.52.3
12 Dave v Meeteren Lycurgus 619 8.5 243 2.43 204 11.01 172
13 Koen Fijneman Lycurgus 618 8.0 318 2.33 184 8.25 116 3.00.1
14 Ryan Veenis Lycurgus 596 9.0 176 2.24 166 15.73 254 2.58.9
15 Yin v Braam Lycurgus 494 8.3 272 1.77 72 9.88 150 2.31.2
16 Patrick Randag Lycurgus 491 9.0 176 2.00 118 12.35 197 2.51.4
17 Noah den Ronden Lycurgus 489 8.5 243 2.18 154 7.18 92 3.01.1
18 Sjors vd Kleij Lycurgus 477 8.4 257 1.70 58 10.49 162 3.01.9
19 Raoul Lensen Lycurgus 459 8.6 229 1.98 114 8.24 116 2.47.4
jongens pupillen B totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 1000 m
1 Casper vd Top Lycurgus 1242 6.7 565 3.36 390 17.87 287 4.05.4
2 Thijs v Noorloos Zaanland 1235 6.8 542 3.12 342 22.47 351 3.56.3
3 Bas Hoonhout NEA Volharding 1232 6.8 542 3.05 328 23.29 362 4.13.9
4 Thomas Arensman NEA Volharding 1231 7.0 500 3.33 384 22.16 347
5 Dave Ketema Lycurgus 1176 7.7 368 2.98 314 34.52 494 4.24.1
6 Julius Dollard AAC 1142 7.5 403 3.08 334 26.68 405 4.22.2
7 Rudi Waal Lycurgus 1061 7.1 480 3.16 350 14.35 231 5.09.2
8 Olle Bosma Lycurgus 1049 7.4 422 3.11 340 17.91 287 4.23.9
9 Kyle Mossing NEA Volharding 1020 7.2 460 2.65 248 19.59 312 4.27.0
10 Emardo Tjokroredjo Zaanland 977 7.6 385 2.94 306 17.82 286 4.58.1
11 Marten Voorberg Lycurgus 959 8.0 318 2.81 280 23.20 361
12 Bas van Dijk Lycurgus 955 7.4 422 3.00 318 13.39 215 4.33.4
13 Max de Swart Lycurgus 943 7.5 403 2.38 194 22.04 346 5.50.2
14 Tim Schouten Zaanland 900 7.5 403 2.65 248 15.46 249 4.17.3
15 Janek Rijke Lycurgus 851 8.6 229 2.74 266 22.82 356 4.43.1
16 Ward Melchers Zaanland 848 7.6 385 2.64 246 13.51 217 4.33.6
17 Mats Heine Lycurgus 823 7.4 422 2.88 294 7.83 107 4.39.7
18 Tidde Schaap Lycurgus 805 8.1 303 2.52 222 17.42 280 4.51.7
19 David Konijn NEA Volharding 792 8.1 303 2.46 210 17.37 279 4.29.1
20 Sam v Iperen Lycurgus 774 7.5 403 2.64 246 8.66 125 5.08.3
21 Mees vd Wijk Lycurgus 710 8.1 303 2.67 252 10.13 155 5.02.1
22 Dean Kuipers Lycurgus 682 8.0 318 2.29 176 11.87 188 4.45.4
23 David Leek Lycurgus 604 8.4 257 2.47 212 9.15 135 4.53.7
jongens pupillen A.1 totaal 60 m sprint hoogspringen balwerpen 1000 m
1 Sjoerd Wezelenburg Lycurgus 1549 9.1 587 1.25 526 29.26 436 3.39.6
2 Sam Coehoorn NEA Volharding 1330 9.2 569 1.10 416 22.03 345 4.29.0
3 Timo Schilp Lycurgus 1288 10.0 442 1.25 526 20.19 320
4 Jens v Gelderen Lycurgus 1253 9.6 503 1.10 416 21.16 334 3.44.7
5 Nando Kok NEA Volharding 1242 9.6 503 1.00 342 26.01 397 4.12.8
6 Ramon Kohlhoff NEA Volharding 1196 9.7 487 0.95 306 26.56 403 4.17.3
7 Kiowa Roukema NEA Volharding 1192 9.9 457 1.00 342 25.75 393 3.47.3
8 Mutume Luijdjens AAC 1180 10.1 427 1.15 452 18.86 301 3.58.6
9 Casper Smit NEA Volharding 1156 10.0 442 1.10 416 18.65 298 3.59.1
10 Teun Putman Lycurgus 1133 9.9 457 0.95 306 23.92 370 4.11.0
11 Dave Eibrink Janse NEA Volharding 1070 10.4 386 1.05 379 19.15 305 4.14.5
12 Kasper Spruijt AAC 1048 10.4 386 1.10 416 15.24 246 3.54.0
13 Koen de Rooij AAC 1022 11.3 273 1.20 489 16.13 260 4.25.7
14 Teun vd Meer Lycurgus 1006 10.7 346 1.10 416 15.15 244 4.31.3
15 Jelmer v Diepen Lycurgus 997 10.7 346 1.10 416 14.58 235 4.28.5
16 Apollo da Costa Do AAC 974 10.5 372 1.00 342 16.15 260 4.28.4
17 Douwe v Seijst Lycurgus 963 10.8 333 1.00 342 17.97 288 3.59.6
18 Camiel van Assema NEA Volharding 959 10.4 386 0.95 306 16.59 267 4.24.6
19 Hidde Bosma NEA Volharding 939 10.5 372 0.95 306 16.20 261
20 Simon Richards Zaanland 937 10.6 359 1.00 342 14.66 236 4.06.5
21 Nathan Jacques NEA Volharding 921 10.7 346 0.95 306 16.68 269 4.06.8
22 Maik Retz Zaanland 910 11.4 262 1.05 379 16.68 269 3.54.5
23 Robin v.d. Molen NEA Volharding 790 11.0 308 0.90 269 13.26 213 4.36.7
24 Martijn Beijer Lycurgus 659 12.2 177 0.95 306 11.20 176 4.45.5
jongens pupillen A.2 totaal 60 m sprint verspringen kogelstoten 1000 m
1 Niek Tel Lycurgus 1665 9.1 587 4.15 548 8.17 530 3.40.9
2 Iko Vloothuis AAC 1641 8.8 641 4.12 542 6.86 458 3.43.9
3 Tim Huiberts Zaanland 1501 9.2 569 3.55 428 7.69 504 3.38.7
4 Io Pel Zaanland 1441 9.4 535 3.74 466 6.56 440 3.42.6
5 Mick Onrust Zaanland 1396 9.7 487 3.50 418 7.45 491 3.42.7
6 Camiel Schuurman AAC 1377 9.3 552 3.56 430 5.83 395 3.36.5
7 Joost Bootsma AAC 1310 9.8 472 3.62 442 5.84 396 4.26.8
8 Dion de Winter NEA Volharding 1276 9.7 487 3.53 424 5.35 365 3.54.9
9 Rob Lassche AAC 1192 10.1 427 3.16 350 6.14 415 4.16.6
10 Etienne Karremans NEA Volharding 1180 10.2 413 3.33 384 5.64 383 4.07.2
11 Jesper Lust NEA Volharding 1175 9.9 457 3.47 412 4.50 306 4.36.6
12 Thomas Kelder Lycurgus 1170 10.0 442 3.28 374 5.19 354 4.05.4
13 Nick Schouten Zaanland 1144 10.3 399 2.95 308 6.51 437 3.59.9
14 Pepijn Molenaar Lycurgus 1103 10.1 427 3.03 324 5.16 352 4.43.5
15 Bart vd Burg Lycurgus 1020 11.0 308 3.26 370 5.01 342 4.45.6
16 Jeffrey Adrichem AAC 1019 11.0 308 2.93 304 6.02 407 4.32.6
17 Bram Janssen Lycurgus 934 11.2 285 2.87 292 5.24 357 4.29.8
18 Joey Snel Lycurgus 933 10.8 333 2.66 250 5.13 350
19 Loek van Schellen Lycurgus 911 11.6 239 2.96 310 5.31 362 4.54.2
20 Patrick Boon Lycurgus 910 11.3 273 2.85 288 5.12 349
21 Gijs vd Hulst Lycurgus 890 10.3 399 2.82 282 3.24 209 4.50.9
22 Daan Schipper Lycurgus 869 11.2 285 2.73 264 4.70 320 4.43.3
23 Bart Huijpen Lycurgus 685 12.1 187 2.50 218 4.14 280 4.50.2
meisjes pupillen C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Inez Bouwen Lycurgus 1080 7.1 480 3.07 332 16.64 268
2 Amber van Noort Lycurgus 1037 7.4 422 3.04 326 18.06 289 2.27.5
3 Ismay Bohr AAC 985 7.2 460 2.82 282 15.09 243
4 Sienna Klous Lycurgus 963 7.3 440 3.00 318 12.81 205 2.24.6
5 Milou Fokkens AAC 908 7.4 422 3.20 358 8.82 128 2.25.2
6 Lisa Bruintjes Lycurgus 807 7.6 385 2.58 234 11.84 188 2.51.8
7 Anouk Haverkort Lycurgus 764 7.5 403 2.53 224 9.25 137 2.46.9
8 Fee Molenaar Lycurgus 743 7.8 351 2.47 212 11.43 180 2.49.3
9 Eefje Molenaar Lycurgus 731 7.7 368 2.34 186 11.27 177 2.50.3
10 Joy Koning Lycurgus 709 7.9 334 2.47 212 10.52 163 3.07.0
11 Nicole Gal AAC 660 7.8 351 2.40 198 8.04 111 2.42.0
12 Luna v.d. Laan Lycurgus 628 8.0 318 2.05 128 11.56 182 3.16.7
13 Mirte van  t Land Lycurgus 619 8.2 287 2.16 150 11.56 182 2.34.5
14 Mila Kuller NEA Volharding 608 8.3 272 2.25 168 10.81 168 2.55.0
15 Lisa Lubbers Lycurgus 585 8.1 303 2.07 132 9.86 150 3.22.7
16 Lisette Alberts AAC 139 11.4 1 1.45 8 8.90 130 3.34.2
meisjes pupillen B totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 1000 m
1 Sophie Jebose AAC 1343 6.6 587 3.59 436 20.17 320 4.28.1
2 June Schmidt AAC 1286 6.7 565 3.53 424 18.57 297 4.11.8
3 Anouk Schoute Lycurgus 1182 6.9 521 3.50 418 15.04 243 4.22.7
4 Shanna Mol Lycurgus 1140 6.9 521 3.37 392 14.08 227 4.17.5
5 Merit Schuurman AAC 1091 7.1 480 3.39 396 13.36 215 4.04.0
6 Emma de Koning Lycurgus 1042 7.0 500 3.11 340 12.62 202 4.35.0
7 Nikki van Wees NEA Volharding 1031 7.2 460 3.06 330 14.91 241 4.21.7
8 Sandra Uijtten-Boo NEA Volharding 1024 6.9 521 3.05 328 11.19 175 4.53.2
9 Marit Vorstman AAC 998 7.2 460 3.08 334 12.77 204 4.12.8
10 Nina van Luijn NEA Volharding 983 7.1 480 3.07 332 10.96 171 4.32.5
11 Lieve Butter Lycurgus 943 7.2 460 2.90 298 11.69 185 4.26.0
12 Bo Telling AAC 922 7.6 385 2.71 260 17.24 277 4.58.9
13 Maaike Vet Lycurgus 882 7.5 403 2.81 280 12.48 199
14 Brechtje Smit Lycurgus 855 7.6 385 2.87 292 11.33 178 4.55.8
15 Femke Bosma NEA Volharding 834 7.8 351 2.67 252 14.33 231 4.56.0
16 Denise Beier Lycurgus 819 7.8 351 2.73 264 12.77 204 4.49.3
17 Maartje Verweij Lycurgus 801 7.4 422 2.51 220 10.32 159 4.21.9
18 Katinka Wener NEA Volharding 787 7.5 403 2.68 254 8.90 130 4.48.3
19 Eefje Meyboom AAC 778 7.7 368 2.58 234 11.23 176 4.51.6
20 Sanne Oosterhoorn Zaanland 762 7.8 351 2.58 234 11.25 177 4.42.5
21 Allisha Schouten NEA Volharding 755 7.5 403 2.59 236 8.24 116 4.44.6
22 Shaza Hefni AAC 705 7.6 385 2.39 196 8.63 124 5.21.1
23 Isabelle Klap Lycurgus 665 8.0 318 2.53 224 8.56 123 4.06.0
24 Luna Kok NEA Volharding 441 9.0 176 1.94 106 10.32 159 5.11.2
25 Dione van Wijk Lycurgus 373 9.6 105 2.25 168 7.55 100 6.01.1
meisjes pupillen A.1 totaal 60 m sprint hoogspringem balwerpen 1000 m
1 Maaike Schenk Lycurgus 1333 9.5 519 1.10 416 26.09 398 4.20.4
2 Zola Zwerver AAC 1238 9.2 569 1.00 342 20.69 327 4.05.0
3 Bo Westrik Zaanland 1201 10.0 442 1.10 416 21.87 343 4.15.0
4 Emma van Rongen NEA Volharding 1176 9.3 552 1.05 379 15.18 245 3.54.9
5 Abigail Roes NEA Volharding 1174 9.7 487 1.00 342 22.02 345 4.31.8
6 Nienke v Sante Lycurgus 1165 9.7 487 1.10 416 16.25 262 4.26.7
7 Anna Faneyte AAC 1131 9.4 535 1.05 379 13.52 217 4.47.5
8 Talitha Bos Zaanland 1126 10.3 399 1.15 452 17.08 275 4.16.4
9 Robin v Sallandt Lycurgus 1107 10.2 413 1.15 452 15.00 242 3.49.7
10 Donja Kootwijk AAC 1078 10.5 372 1.00 342 23.44 364 4.25.8
11 Josje Putman Lycurgus 1056 10.2 413 1.00 342 18.84 301 4.33.0
12 Sophie Koelma Lycurgus 1055 9.9 457 1.05 379 13.64 219 4.33.5
12 Jill Bohte AAC 1055 10.1 427 1.10 416 13.22 212 4.18.6
14 Rosa v.d.Slikke NEA Volharding 1048 9.8 472 0.90 269 19.23 307 4.42.5
15 Savannah Huismans Lycurgus 1039 10.1 427 0.95 306 19.19 306
16 Marit Dommanschet Lycurgus 1032 9.6 503 0.95 306 13.85 223 4.33.7
17 Annebel Jaarsma Lycurgus 977 10.1 427 0.95 306 15.12 244 4.21.5
18 Tessa Schouten Lycurgus 953 10.0 442 0.85 232 17.38 279 4.26.9
19 Aniek Heine Lycurgus 908 10.5 372 1.05 379 10.22 157 4.33.7
20 Ichelle Broekhof AAC 904 10.9 321 1.05 379 12.74 204 4.52.6
21 Alexandra Kox Lycurgus 845 9.9 457 0.80 196 12.09 192
22 Angel Groeneveld AAC 844 10.5 372 0.90 269 12.72 203 4.39.2
23 Sara Haas NEA Volharding 838 10.5 372 0.90 269 12.35 197 4.31.8
24 Danielle Verburg Lycurgus 828 11.1 296 0.90 269 16.32 263 4.36.8
25 Renee v Deudekom Lycurgus 825 10.8 333 0.95 306 11.76 186 4.44.9
26 Cerena Laffra Lycurgus 814 10.7 346 0.85 232 14.61 236
27 Maxine Weppner AAC 802 11.3 273 0.95 306 13.84 223 4.57.4
28 Mounya Hefni AAC 789 10.7 346 0.80 196 15.34 247 4.27.5
29 Femke Umans AAC 679 11.0 308 0.85 232 9.36 139 4.48.8
30 Sabine Voogt NEA Volharding 675 11.2 285 0.80 196 12.17 194 4.42.8
31 Loena Zwart Lycurgus 631 11.5 250 0.80 196 11.68 185
32 Carmen v Wijngaard Lycurgus 589 12.3 167 0.80 196 14.01 226
33 Sophie v Bergen Lycurgus 584 11.6 239 0.85 232 8.14 113
34 Femke Petra Lycurgus 501 11.6 239 16.23 262
meisjes pupillen A.2 totaal 60 m sprint verspringen kogelstoten 1000 m
1 Hanna Voorberg Lycurgus 1539 9.4 535 3.86 490 7.87 514 3.53.5
2 Ella de Boer Zaanland 1431 9.5 519 3.62 442 7.08 470 4.14.1
3 Lee-Ann vd Geugten Lycurgus 1422 9.5 519 3.75 468 6.47 435 3.58.8
4 Leydi QuinonesCaba Zaanland 1227 10.0 442 3.13 344 6.57 441 4.40.6
5 Julia Wolbink AAC 1223 10.1 427 3.55 428 5.40 368 4.18.3
6 Koosje Barrette Lycurgus 1184 9.9 457 3.36 390 4.94 337 4.05.7
7 Daphne Schouten Lycurgus 1173 9.9 457 3.29 376 4.98 340 4.17.6
8 Kimberley Dekker Lycurgus 1102 10.1 427 3.16 350 4.76 325 4.22.0
9 Lilian Jansen Lycurgus 1032 10.5 372 3.01 320 4.98 340 4.13.3
10 Ruby Schroder AAC 1017 10.4 386 3.00 318 4.60 313 4.24.2
11 Iris v Heusden Lycurgus 974 11.0 308 2.95 308 5.25 358 4.43.4
12 Emma Cornelissen Zaanland 936 11.2 285 2.81 280 5.45 371 5.03.6
13 Madeleine Wouda Lycurgus 928 11.0 308 3.12 342 4.11 278 4.44.2
14 Nina-Elise vd Laan Lycurgus 917 11.0 308 2.67 252 5.24 357 4.59.7
15 Lynn van Dalfsen AAC 684 11.8 218 2.44 206 3.87 260 5.05.2
16 Ilayda Mutluturk AAC 643 10.9 321 3.02 322
jongens pupillen Mini totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Tim Kalf Lycurgus 774 7.9 334 2.81 280 10.40 160 2.51.0
2 Bram Klap Lycurgus 656 8.6 229 2.34 186 14.96 241 2.36.7
3 Sam v Dijk Lycurgus 629 8.7 215 2.09 136 17.31 278 2.57.3
4 Huub Rietmann Lycurgus 578 8.5 243 2.18 154 11.47 181 3.00.3
5 Jarno Betlem Lycurgus 426 8.9 189 2.03 124 8.13 113 3.07.0
6 Jordy Drijfhout Lycurgus 377 9.6 105 2.00 118 10.09 154 3.14.3
meisjes pupillen mini totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Frederique Kox Lycurgus 709 7.7 368 2.38 194 9.71 147 2.43.8
2 Emilie Jaques NEA Volharding 610 8.0 318 2.23 164 8.83 128 2.48.5
3 Solange Ketema Lycurgus 607 8.1 303 2.29 176 8.83 128 2.33.3
4 Anne Zonneveldt Lycurgus 468 8.7 215 2.10 138 8.22 115 2.37.0
5 Sophie v Assema NEA Volharding 459 8.9 189 2.14 146 8.64 124 2.53.3
6 Wies Valstar Lycurgus 431 9.3 139 2.26 170 8.53 122 3.02.6
7 Mei Qi Janssen Lycurgus 396 8.3 272 2.03 124 3.19.0
8 Anouk Edwards v Muij AAC 395 9.1 163 1.93 104 8.80 128 2.57.0
9 Bo van Holten Lycurgus 365 9.1 163 1.86 90 8.08 112 3.23.6
10 Karin Mollee Lycurgus 338 9.3 139 2.07 132 6.17 67 3.11.7
11 Femke Drijfhout Lycurgus 235 9.5 116 1.91 100 4.43 19 2.59.3
12 Merel van Diepen Lycurgus 155 10.0 62 1.78 74 4.41 19 3.43.3


startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 07.06.2009