Pupillen competitie regio 1-3-4
6 juni 2009
Alkmaar
org: av Hylas

Jongens pupillen C 40m ver bal punten
1 Gijs Hopman Trias 7.74 3.23 30.27 1214
2 Fabian Pusceddu Atos 7.45 3.24 18.29 1117
3 Twan Bosschaart Trias 7.96 3.07 21.08 1030
4 Brecht Lagerweij Hera 7.99 3.10 20.66 1024
5 Dennis Agafonov Hylas 7.78 2.70 20.38 977
6 Maarten Odekerken Trias 8.30 2.66 26.86 966
7 Stan Huiting Trias 8.20 3.10 18.74 962
8 Umar Quta Atos 8.03 2.70 21.91 955
9 Kasper Vrolijk av Castricum 8.43 3.01 18.83 910
10 Carlito Welink Atos 8.17 2.85 16.62 886
11 Sten Stroet Hera 8.21 2.71 18.06 872
12 Jesse Snijders Hera 8.53 2.52 19.79 811
13 Joram Leeuw Atos 8.70 2.45 21.94 801
14 Luuk Veldman Hylas 8.57 2.60 12.32 702
15 Bas de Kort Trias 8.67 2.38 12.75 651
16 Sjoerd Avis Trias 8.65 2.23 11.04 593
17 Sebastiaan San José Hera 9.25 2.38 13.70 589
18 Dani Jonker av Castricum 8.36 2.80 DNS 577
19 Bob Droge Hylas 9.27 2.12 14.18 542
20 Martijn Hollenberg av Castricum 8.58 2.57 DNS 498
21 Timo Schotten Hylas 9.43 2.39 7.63 450
Jongens pupillen B 40m ver bal punten
1 Michel van den Hoven Trias 7.48 3.22 36.07 1325
2 Frank van der Lans Hera 7.21 3.25 29.64 1314
3 Gijs Schwarz av Haarlem 7.44 3.34 21.04 1178
4 Julièn Karsten NOVA 7.78 3.27 26.44 1170
5 Dani Veerman av Monnickendam 7.37 3.27 19.54 1157
6 Douk Mirani av Monnickendam 7.58 3.32 20.48 1139
7 Jan Stoop NOVA 7.38 3.17 17.52 1105
8 Jasper Avis Trias 7.61 3.40 16.86 1096
9 Thomas Moggré Trias 7.66 3.16 19.50 1078
10 Sem Reijnders av Monnickendam 7.33 3.00 16.78 1070
11 Joran Timmerman Hera 7.40 2.82 17.42 1030
12 Tim Vugts av Monnickendam 7.81 2.88 21.88 1028
13 Jay Beelen Trias 7.81 3.40 14.14 1017
14 Jory de Groot av Monnickendam 8.13 2.84 22.65 976
15 Dean Niesten Hera 7.78 2.98 15.66 963
16 Mika de Boer av Monnickendam 8.45 2.40 19.35 792
17 Sven de Geus NOVA 8.70 2.62 18.78 791
18 Steven de Moel NOVA 8.40 2.73 13.85 780
19 Jeroen de Wolf Hylas 8.79 2.40 19.37 743
20 Hanke Pijlman av Castricum 8.85 2.62 15.00 712
21 Sven Brouwer Trias 9.87 2.12 16.30 506
22 Sven Beuling Trias DNS 2.67 DNS 252
23 Narcise Kisuma Atos DNS 2.07 5.06 169
Jongens pupillen A1 60m hoog bal punten
1 Wijn Faas Trias 9.58 1.25 24.61 1450
2 Vincent Fontaine NOVA 10.43 1.25 26.02 1338
3 Sem Verweij Hylas 9.70 1.15 22.91 1335
4 Willem Grapendaal Hylas 10.21 1.10 28.88 1293
5 Martijn Kroes NOVA 10.13 1.15 23.69 1277
6 Mark Rademakers NOVA 10.09 1.15 18.22 1208
7 Jolmer Siersma Atos 10.56 1.10 21.56 1152
8 Lars Kriz Atos 10.79 1.05 21.50 1083
9 Jurriaan Odekerken Trias 10.87 1.10 18.46 1066
10 Luuk Tesselaar NOVA 10.43 1.05 16.80 1064
10 Matthijs Blom Hylas 10.89 1.10 18.52 1064
12 Yannick Ruiter Trias 10.81 1.05 17.03 1016
13 Ludo van Kruistum av Castricum 10.52 0.95 17.92 995
14 Jasper Kok av Haarlem 10.35 1.00 12.27 963
15 Tim Dorrestein Trias 11.89 1.05 19.44 923
16 Sem Huits Hera 11.46 0.90 23.02 910
16 Huub Blokland Hylas 10.94 0.90 18.43 910
18 Iels Witmer av Haarlem 11.38 0.90 21.91 905
19 Pim Visser av Castricum 10.57 1.00 10.59 901
20 Sten van der Moer av Castricum 11.07 0.95 15.74 889
21 Jens Stroet Hera 11.11 0.90 17.98 881
22 Hidde Heckers av Castricum 11.43 0.90 19.84 870
23 Mathijs de Wolf Hylas 11.95 1.10 13.97 868
24 Alex Jongejans Hera 11.93 1.00 17.23 848
25 Jens van Gorp Hylas 11.22 0.85 16.77 813
26 Jesse de Jong Hera 11.42 0.90 15.50 806
27 Mark Dijkstra Hylas 13.81 0.95 12.79 565
28 Joost Adema Hylas 12.97 0.80 6.82 405
Jongens pupillen A2 60m ver kogel punten
1 Danny van Sluis Trias 9.54 4.24 6.47 1553
2 Pim Pauel av Haarlem 9.78 4.00 7.28 1513
3 Elmer Makkinga Atos 9.47 3.91 6.00 1470
4 Jos Straathof av Castricum 10.05 3.66 8.36 1460
5 Rowdy de Groot av Monnickendam 10.05 3.74 7.29 1418
6 Lars Hierck Hera 10.69 3.46 8.52 1338
7 Devi Vrijburg av Castricum 10.70 3.62 7.88 1334
8 Tom Bron Atos 10.25 3.59 6.31 1302
9 Bram Schwarz av Haarlem 10.03 3.46 6.14 1298
10 Melle Lagerweij Hera 10.53 3.55 6.96 1292
11 Bjorn Polman Trias 10.63 3.54 7.06 1282
12 Jason Komen av Haarlem 10.54 3.55 6.09 1239
13 Jeltes de Weerd av Castricum 10.79 3.38 6.07 1170
14 Jasper van Huissteden Hylas 10.69 3.19 6.15 1150
15 Jesper Peterse Trias 11.20 3.24 6.92 1140
16 Matthew Boerman Hylas 10.97 3.23 6.02 1113
17 Stan Rietveld NOVA 11.52 3.41 6.50 1111
17 Stijn Hoogstadt Hylas 11.02 3.39 5.57 1111
19 Bastiaan Hoes av Haarlem 10.84 3.26 5.59 1109
20 Erik Heijnk Hera 10.48 3.32 4.64 1106
21 Steven Bouws Trias 11.00 3.39 5.40 1102
22 Mike Wever NOVA 10.85 3.07 5.31 1052
23 Pim Zwaanenburg Hera 11.07 3.24 5.18 1048
24 Ramon de Groot Atos 11.31 3.22 5.55 1040
25 Simon Swinkels Hylas 11.34 3.08 5.03 973
26 Joppe Bolderman av Monnickendam 11.88 3.05 6.00 969
27 Robbie Olivier av Monnickendam 12.44 2.70 5.19 789
28 Nino Perez Perez Hylas DNS 3.10 6.42 770
29 Olav Wijchers av Monnickendam 11.25 DNS DNS 307
BM Mike Terpstra av Castricum 9.98 3.72 DNS 943
Meisjes pupillen C 40m ver bal punten
1 Zoë Emmanouilidis Hylas 7.53 2.79 18.80 1018
2 Yanniek Bouwer Trias 8.26 2.76 14.86 825
3 Tessa Stammes NOVA 8.63 2.80 15.61 789
4 Julia Krajenbrink Hylas 8.27 2.90 10.10 766
5 Nina van Diepen Hera 7.96 2.74 8.52 753
6 Manon de Jong Trias 8.41 2.83 9.72 723
7 Maxime Versterre av Castricum 8.56 2.61 10.21 666
8 Julia Knot Hera 8.57 2.61 8.07 620
9 Maaike Groot Hylas 8.44 2.29 9.63 608
10 Donna de Rover av Monnickendam 8.44 2.17 10.69 605
11 Laura van Galen Hylas 8.97 2.27 8.56 506
Meisjes pupillen B 40m ver bal punten
1 Lisanne Schoonebeek av Castricum 6.96 4.06 17.72 1374
2 Teuntje Hopman Trias 7.14 3.41 26.17 1320
3 Bregje Dekker NOVA 7.15 3.57 20.53 1276
4 Brit Stammes NOVA 7.77 2.98 28.39 1137
5 Puck de Waard Trias 7.44 3.21 17.71 1104
6 Pascalle van Westerop av Castricum 7.48 3.21 15.59 1064
7 Merel Kouwenhoven Hera 7.33 3.08 15.05 1059
8 Sarah Dekker Trias 7.42 3.26 13.34 1048
9 Anne Kuperus av Haarlem 7.94 3.13 20.62 1038
10 Gaula Dekker av Haarlem 7.45 3.10 14.50 1030
11 Evelien Bouma Hylas 7.62 3.15 14.92 1014
12 Judie Jonker Hera 7.43 3.12 12.21 998
13 Anouk de Niet Hera 7.59 2.89 14.58 962
14 Esmée de Jong Trias 8.04 2.87 15.15 887
15 Britt Agasi Trias 7.71 2.79 12.60 886
16 Michelle van Dorth Hylas 8.21 2.85 13.86 834
17 Mette Volkers Hylas 7.95 2.69 13.02 831
18 Marlies van Leijen Hera 8.16 2.73 13.68 815
19 Quinty Welling Atos 8.38 2.43 12.31 696
20 Lisanne de Wilde Hylas 8.03 2.52 8.03 686
21 Lieve Tazelaar Hylas 8.78 2.47 9.44 590
22 Margje Horning Atos 8.84 2.21 7.59 490
23 Levi Rutgers Hylas 9.15 2.18 9.15 477
24 Babet van der Sluijs Hylas 9.38 2.25 8.78 454
25 Shannon ten Hagen Atos DNS 2.06 13.93 354
Meisjes pupillen A1 60m hoog bal punten
1 Julia Vinnichenko Hylas 9.86 1.10 24.47 1293
2 Paulien Verhaar av Castricum 10.05 1.10 18.02 1175
3 Britt Ooijevaar Trias 9.96 0.95 21.57 1129
4 Carlien Wabeke NOVA 10.79 1.10 20.46 1106
5 Denise de Ruijter Hera 10.71 1.10 14.76 1030
6 Marit van den Hoven Hera 11.76 1.10 21.02 996
7 Maud Feenstra Hera 10.69 0.95 18.34 979
8 Afra Straathof av Castricum 11.22 1.10 12.58 928
9 Joy Toet Atos 10.51 0.85 16.14 895
10 Juliana Monsfort Hylas 11.61 1.00 15.52 857
11 Floortje Verboom Trias 11.60 1.00 12.56 809
12 Jette Schiebergen Trias 11.46 0.90 15.59 803
13 Evelyne Smit Trias 12.23 1.05 12.10 769
14 Marijke Wiercx Hera 11.52 0.95 11.60 764
15 Rochelle Entius Hylas 11.19 0.95 8.84 750
16 Esther van der Sande av Castricum 11.87 1.00 9.97 730
17 Maaike Bakker av Castricum 11.99 1.00 9.08 699
18 Madelijn Belle Trias 11.41 0.90 9.38 697
19 Ichelle Brands Hera 11.87 0.95 9.51 685
20 Wies Vos Trias 23.81 1.05 18.14 670
21 Carlijn Bouwer Trias 12.41 0.90 13.09 659
22 Larissa van der Most Trias 12.09 0.90 10.83 650
23 Cheyenna Welink Atos 12.15 0.90 10.84 644
24 Richelle de Jong Trias 11.99 0.90 6.18 559
Meisjes pupillen A2 60m ver kogel punten
1 Salomé Beekers av Castricum 9.38 3.95 6.62 1531
2 Melanie van der Most Trias 10.23 3.86 7.40 1421
3 Madelon Werkhoven Atos 9.61 3.62 6.42 1414
4 Roos van der Stelt Atos 10.26 3.88 6.63 1377
5 Jessica van Mol Hera 10.48 3.81 6.68 1335
6 Sarah Quta Atos 10.02 3.65 5.68 1309
7 Maaike Wittink Hylas 10.20 3.49 6.52 1302
8 Zoë de Jong Trias 9.89 3.51 5.11 1264
9 Eline Koenz Trias 10.37 3.45 5.15 1182
10 Robin Kok Trias 10.41 3.52 5.00 1180
11 Tjerimè Pema Trias 10.48 3.40 4.75 1130
12 Karin Kramer NOVA 10.73 3.12 5.10 1063
13 Marit Kampstra Trias 11.35 3.00 5.41 981
14 Marloes Clement Hera 11.46 3.07 5.27 973
15 Lucia Buijs Hylas 11.60 2.97 5.57 957
16 Rianne Horning Atos 10.99 3.00 4.24 945
17 Kim de Niet Hera 10.71 3.08 3.48 939
18 Lilian Beentjes Trias 11.65 2.78 5.62 916
19 Floor Noels Hylas 11.89 3.05 5.01 904
20 Karlijn Andeweg Atos 12.23 2.80 4.70 796
Jongens pupillen mini 40m ver bal punten
1 Senna Visser Trias 7.85 3.08 19.30 1026
2 Tomas Plokhotniuk Atos 7.94 3.14 18.23 1006
3 Luca van Diepen Hera 8.18 2.49 18.68 843
4 Stein Liefhebber Trias 8.46 2.82 16.95 839
5 Justin Groot Hylas 8.47 2.59 17.17 795
6 Jens Hierck Hera 9.16 2.28 20.80 689
7 Wietze Kuyl Trias 8.56 2.57 10.50 663
8 Casper Peterse Trias 8.59 2.40 11.34 641
9 Dimitry van Maris Hylas 8.96 2.44 12.55 619
10 Bruno Braas av Castricum 8.82 2.32 12.05 605
10 Karsten de Roo Hylas 8.53 2.29 10.15 605
12 Koen Grapendaal Hylas 9.14 2.17 15.85 597
13 Frank de Groot Atos 8.93 2.39 9.48 555
14 Max Gebel Trias 9.47 2.45 8.80 484
15 Cas van Oorschot Trias 9.26 2.21 8.20 448
16 Tobias Vrolijk av Castricum 9.12 2.16 7.10 431
17 Roald Sap Hylas 9.66 2.27 8.73 423
18 Finn van der Wal Hera 9.66 1.97 9.81 386
19 Jan Lenstra Hylas 11.21 1.77 5.60 124
Meisjes pupillen mini 40m ver bal punten
1 Afra Jiya Atos 7.79 3.24 16.60 1027
2 Tosca van der Flier Hera 8.10 2.80 11.97 809
3 Eva Smit Hylas 8.37 2.75 13.48 783
4 Loes Rozing Trias 8.32 2.64 11.45 732
5 Jip de Waard Trias 8.92 2.76 14.33 719
6 Marinka Heijn av Monnickendam 8.76 2.35 9.35 567
7 Ida Blokland Hylas 9.07 2.57 8.52 552
8 Gwen Feenstra Hera 9.03 2.40 9.26 538
9 Lisa Church NOVA 9.30 2.25 8.46 456
10 Mellani Goezinnen av Monnickendam 9.73 2.20 10.88 445
11 Mendy de Groot av Monnickendam 10.00 1.81 7.82 273


startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 07.06.2009