Pupillen competitie regio 1-3-4
9 mei 2009
Hoorn
org: Hollandia


Jongens pupillen C
Naam Vereniging 40m Ver Bal punten
1 Brecht Lagerweij Hera 7.5 3.33 26.48 1189
2 Jeremy van der Mee Noordkop 7.2 3.49 17.78 1161
3 Djoao Lobles Noordkop 7.2 3.58 13.05 1103
4 Kevin van Hout DOKEV 7.3 3.19 17.81 1082
5 Sven Nootebos Hollandia 7.3 3.13 18.16 1075
6 Sten Stroet Hera 7.8 3.20 19.04 1013
7 Jort Tiessen Noordkop 7.3 3.39 9.88 986
8 Kick van Dongen Noordkop 7.8 3.19 16.59 974
9 Kick van Leeuwen DOKEV 7.4 2.94 13.82 950
10 Finn Struik Hollandia 7.9 2.81 17.22 891
11 Milan Schouten Hollandia 8.3 2.95 17.29 858
12 Tijs Makelaar Noordkop 8.1 2.90 14.27 831
13 Jesse Snijders Hera 8.6 2.72 16.09 750
14 Dave Schoemaker ARO'88 8.5 2.65 14.98 733
15 Thijs van Baarsen Hollandia 8.2 2.53 10.20 667
16 Sebastiaan San Jose Hera 8.3 2.49 8.23 603
17 Thomas Wijkstra Nea Volharding 8.4 2.24 9.76 571
Jongens pupillen B
Naam Vereniging 40m Ver Bal punten
1 Frank van der Lans Hera 7.0 3.43 28.80 1334
2 Joost Glas Hollandia 6.8 3.60 22.03 1325
3 Sil de Graaf Hollandia 7.0 3.51 20.81 1249
4 Thomas Arensman Nea Volharding 6.9 3.25 21.26 1224
5 Bas Hoonhout Nea Volharding 6.8 3.23 18.05 1195
6 Bart Compas SAV 7.2 3.43 18.27 1157
7 Max Laan Hollandia 7.3 2.99 24.02 1128
8 Joran Timmerman Hera 6.9 3.29 14.25 1127
9 Jari Sijtsma Wieringermeer 7.2 3.12 17.19 1078
10 Vince van Dalen Noordkop 7.7 3.05 20.38 1019
11 Joep van der Wulp Noordkop 7.4 3.04 15.39 996
12 Dion Wolters Wieringermeer 7.6 3.02 10.72 874
13 Jeffrey Lourens Wieringermeer 8.2 3.03 15.78 866
14 Kyle Mossing Nea Volharding 7.5 2.62 13.19 857
15 Idris Saklou Hollandia 7.6 2.42 14.66 823
16 Nick Martens Wieringermeer 8.6 2.78 19.68 816
17 Daniel IJsbrandij Hollandia 9.3 2.16 20.29 611
18 Luuk Bruins Hollandia 8.4 2.44 8.72 589
19 Joey Westenberg Wieringermeer 8.8 2.37 10.99 566
Jongens pupillen A-1
Naam Vereniging 60m Ver Kogel punten
1 Sam Coehoorn Nea Volharding 9.3 3.94 6.68 1505
2 Kiowa Roukema Nea Volharding 9.9 3.75 8.24 1459
3 Djulyan van der Mee Noordkop 9.7 3.90 6.30 1409
4 Nando Kok Nea Volharding 9.7 3.74 6.14 1368
5 Casper Smit Nea Volharding 9.7 3.80 5.44 1335
6 Thomas Nivard Hollandia 10.2 3.42 6.91 1275
7 Justin Kuhr Noordkop 10.3 3.44 6.37 1234
8 Ramon Kohlhoff Nea Volharding 10.2 3.28 6.13 1201
9 Nick Schoemaker ARO'88 10.3 3.57 5.27 1190
10 Joost Schipper ARO'88 9.8 3.23 4.90 1170
11 Camiel van Assema Nea Volharding 10.4 3.30 5.84 1160
12 Jens Stroet Hera 10.3 3.71 4.01 1129
13 Dave Eibrink Jansen Nea Volharding 10.8 3.31 5.61 1094
14 Jerry de Ruiter Noordkop 11.1 3.46 5.67 1091
15 Nathan Jacques Nea Volharding 10.5 3.33 4.60 1069
16 Marnix Hageman Hera 11.1 3.36 4.76 1011
17 Stan Groot Hollandia 11.4 3.04 5.98 993
18 Hidde Bosma Nea Volharding 10.9 2.88 5.22 971
19 Sven Kok Hollandia 11.3 3.03 4.48 902
20 Jesse de Jong Hera 11.2 3.05 3.84 870
21 Alex Jongejans Hera 11.5 3.11 4.02 861
22 Siebe Verheijen SAV 11.0 3.00 2.72 789
23 Wouter Vink Hollandia 11.8 2.82 3.76 751
24 Marvin Sijffers Noordkop 11.8 2.62 2.95 644
Jongens pupillen A-2
Naam Vereniging 60m Hoog Kogel punten
1 Lars van Oossanen Noordkop 9.2 1.35 9.01 1742
2 Emile Lammers Noordkop 9.0 1.25 7.80 1640
3 Jamal Aartsen Noordkop 9.0 1.25 7.12 1602
4 Django de Vreng Hollandia 9.7 1.25 7.74 1520
5 Onno Aerts Noordkop 9.2 1.05 8.63 1502
6 Lars Hierck Hera 10.0 1.15 8.71 1452
7 Stefan Lourens Wieringermeer 9.5 1.15 6.82 1426
8 Etienne Karremans Nea Volharding 9.4 1.10 6.56 1391
9 Dion de Winter Nea Volharding 9.9 1.15 6.43 1341
10 Melle Lagerweij Hera 9.6 1.05 6.46 1316
11 Thijmen Bakker Hollandia 10.2 1.10 7.14 1303
12 Sam Volten SAV 10.1 1.10 5.95 1246
13 Ryan van Hout DOKEV 10.1 1.00 6.62 1212
14 Freek Toen Wieringermeer 10.5 1.10 6.25 1209
15 Pim Zwaanenburg Hera 10.2 1.10 4.91 1164
16 Kenneth Dirker Noordkop 10.5 1.00 6.44 1147
17 Mike Kant Hollandia 10.2 0.95 5.41 1087
18 Mats Visser SAV 10.4 0.95 5.09 1039
19 Jesper Lust Nea Volharding 10.0 0.85 5.10 1022
20 Jelle D'Hont Hollandia 10.9 0.95 5.57 1006
21 Daan Kalb SAV 11.4 0.90 4.75 855
22 Thomas Zeinstra Noordkop 13.0 0.80 3.58 535
23 Dion Mol SAV 11.5 0.65 2.88 513
Meisjes pupillen C
Naam Vereniging 40m Ver Bal punten
1 Yannick Sijtsma Wieringermeer 7.3 3.28 14.82 1053
2 Amy Bakker SAV 7.3 3.03 14.54 998
3 Lean Hamburg Noordkop 7.7 2.89 14.93 905
4 Isabel Wiebers Hollandia 7.5 2.92 11.35 883
5 Alisia Bruin Wieringermeer 7.6 2.64 11.64 815
6 Aniska Sinnige SAV 7.9 2.67 13.91 810
7 Wiek Groot Noordkop 7.8 2.51 12.14 764
8 Mirte Jansen DOKEV 8.1 2.83 10.51 749
9 Nina van Diepen Hera 7.9 2.80 8.33 730
10 Julia Knot Hera 8.0 2.69 10.07 728
11 Liz Soliman Noordkop 8.1 2.20 13.50 678
12 Ilse Bleeker SAV 8.0 2.52 8.61 664
13 Sterre van Etten Wieringermeer 8.3 2.53 10.60 660
14 Tess Bok Noordkop 8.7 2.63 12.04 650
15 Alet Juckers SAV 8.3 2.34 9.22 595
16 Esmee Schoonheden Noordkop 8.1 2.24 8.38 588
17 Vivian van Althuis Wieringermeer 8.4 2.29 9.92 584
18 Beau Rhee Wieringermeer 8.4 2.42 6.61 537
19 Mila Kuller Nea Volharding 9.2 2.37 10.69 509
20 Leonie Braakman SAV 8.7 2.32 7.09 487
21 Amber van den Hoff Wieringermeer 9.2 1.73 5.50 264
Meisjes pupillen B
Naam Vereniging 40m Ver Bal punten
1 Melanie Dirker Noordkop 7.0 3.51 16.80 1190
2 Isa Raadgers Noordkop 7.2 3.38 20.91 1184
3 Rosalie Zonneveld TAS'82 7.0 3.26 16.71 1139
4 Janet Beers SAV 7.2 3.11 19.44 1110
5 Emma Duson Hollandia 7.5 3.34 19.84 1104
6 Lindy van der Wouden Hollandia 7.2 3.36 14.95 1091
7 Zo-Lynn de Vries Noordkop 7.4 3.28 16.93 1068
8 Bente Reus SAV 7.3 3.18 16.58 1061
9 Demi Guyken Noordkop 7.2 3.36 12.94 1057
10 Merel Kouwenhoven Hera 7.0 3.44 9.60 1050
11 Nyke Freijsen TAS'82 7.0 2.99 13.88 1039
12 Noa Zoon Noordkop 7.3 3.22 14.33 1033
13 Nikki van Wees Nea Volharding 7.2 3.29 12.33 1032
14 Judie Jonker Hera 7.3 3.54 10.13 1021
15 Diewertje van Kampen Wieringermeer 7.3 3.23 13.51 1021
16 Amber Ligthart DOKEV 7.6 2.87 21.10 1010
17 Maartje v.d. Thiel SAV 7.1 3.02 12.51 1002
18 Yoelle Weernink SAV 7.3 2.79 17.20 993
19 Nina van Luijn Nea Volharding 7.0 3.11 9.78 988
20 Anouk de Niet Hera 7.3 3.04 13.50 983
21 Sandra Uijtten Boogaart Nea Volharding 7.3 3.14 10.81 954
22 Dannique Meerstra Hollandia 8.0 3.00 18.94 938
23 Francis Karsten Hollandia 7.3 3.13 9.78 932
24 Sterre de Vreng Hollandia 7.7 3.09 11.76 890
25 Monique Schoen Wieringermeer 7.2 2.76 9.91 881
26 Nouska Wagemaker SAV 7.6 2.87 12.62 879
27 Allisha Schouten Nea Volharding 7.6 2.97 10.84 866
28 Isa Hoedjes ARO'88 7.5 2.72 11.88 853
29 Jet Groenendijk Wieringermeer 7.8 2.93 10.15 810
30 Marlies van Leijen Hera 7.9 2.77 12.33 802
31 Femke Bosma Nea Volharding 8.0 2.96 11.03 800
32 Manon Buter TAS'82 7.6 2.50 12.15 796
33 Suzanne Tacx Noordkop 8.5 2.77 13.50 732
34 Leonie Wierenga SAV 8.3 2.42 12.72 677
35 Laura Appelman SAV 8.5 2.29 11.15 594
36 Luna Kok Nea Volharding 8.3 2.12 10.44 575
37 Anouk Bakker SAV 8.5 2.22 10.15 560
38 Nadine Schneider SAV 9.3 2.31 11.38 498
39 Annemarijn Jong Wieringermeer 8.8 2.03 8.10 439
Meisjes pupillen A-1
Naam Vereniging 60m Ver Kogel punten
1 Merel Sinnige SAV 9.4 4.49 5.91 1552
2 Nienke Tool SAV 9.6 3.50 7.23 1400
3 May van Dongen Noordkop 9.5 3.89 5.13 1365
4 Denise de Ruijter Hera 9.9 3.56 6.05 1296
5 Dianne Conijn DOKEV 10.0 3.23 5.56 1184
6 Maud Feenstra Hera 10.2 3.49 5.18 1182
6 Rosa v.d. Slikke Nea Volharding 10.2 3.51 5.12 1182
8 Emma van Rongen Nea Volharding 9.9 3.47 4.16 1150
9 Romy Willeboordse Noordkop 10.4 3.66 4.54 1145
10 Sanne Kooijman TAS'82 10.5 3.44 4.90 1112
11 Carmen Balm Nea Volharding 10.3 3.35 4.73 1110
12 Rosalinde To Hollandia 10.6 3.31 5.42 1108
13 Lynn de Graaff Hollandia 10.0 3.24 4.38 1106
14 Donna Wiersma SAV 10.3 3.28 4.82 1102
15 Loes Essen SAV 10.8 3.20 5.34 1055
16 Romy Waijenberg Hollandia 10.5 3.25 4.31 1033
17 Renate Kuijper Hollandia 10.4 3.10 4.45 1027
18 Marit van den Hoven Hera 10.9 3.05 5.55 1027
19 Sara Haas Nea Volharding 10.1 3.05 3.91 1018
20 Elise Schneider SAV 11.0 3.20 5.12 1015
21 Marjolein Zuidema Wieringermeer 11.0 3.31 4.64 1004
22 Mila van Noord Hollandia 10.2 3.01 3.90 995
23 Noor van Bree Hollandia 10.7 2.99 4.80 989
24 Melanie Zoer DOKEV 10.6 3.18 4.01 983
25 Kiki Veldman DOKEV 10.6 3.27 3.54 964
26 Marije Bot Hollandia 10.7 3.00 4.29 955
27 Jessica Buschman DOKEV 10.4 2.66 4.63 952
28 Eriska Sinnige SAV 10.9 3.02 4.44 945
29 Emma Huiberts DOKEV 11.0 2.83 4.81 920
30 Robin Post Wieringermeer 11.5 3.09 4.78 912
31 Danielle Geel Wieringermeer 11.2 3.06 4.15 896
32 Marijke Wiercx Hera 10.8 3.08 3.08 862
33 Bjork Groot Noordkop 11.1 2.96 3.57 842
34 Sabine Voogt Nea Volharding 11.1 2.91 3.52 828
35 Anouk de Boer SAV 11.2 2.50 4.74 826
36 Jenny Koopman TAS'82 11.8 3.11 3.82 814
37 Ichelle Brands Hera 11.6 2.79 4.08 791
38 Guylaine Kramer Noordkop 12.2 2.76 3.29 660
39 Melysha Pouwels Hollandia 11.5 2.02 3.97 639
40 Marisca van Paassen SAV 12.3 2.26 3.75 587
Meisjes pupillen A-2
Naam Vereniging 60m Hoog Kogel punten
1 Romy IJsbrandij Hollandia 9.6 1.30 8.66 1621
2 Lieke Klaver SAV 9.0 1.25 6.27 1553
3 Jessica van Mol Hera 9.5 1.15 6.60 1413
4 Ilse Bakker SAV 9.6 1.15 6.78 1408
5 Aukje Bakker SAV 9.7 1.20 6.29 1400
6 Leonie Beers SAV 9.8 1.20 6.55 1400
7 Iris Waasdorp SAV 9.4 1.10 6.40 1381
8 Jeanine Oud SAV 9.8 1.20 5.93 1363
9 Rianne Oostendorp SAV 9.5 1.05 6.67 1344
10 Mabel Schenk Noordkop 9.8 1.15 6.15 1339
11 Anna Leeuwrik Nea Volharding 9.6 1.15 5.35 1320
12 Wendy Bos SAV 9.8 1.15 5.41 1292
13 Marah Sentener Hollandia 9.8 1.10 5.88 1287
14 Luca van Etten Wieringermeer 10.1 1.15 5.64 1262
15 Hilde Sleutel Hollandia 10.0 1.10 5.57 1237
16 Naomi Zwaag Hollandia 9.9 1.10 5.31 1235
17 Lotte Manshanden Hollandia 9.4 1.05 4.64 1230
18 Dana de Wit SAV 9.6 1.00 5.08 1192
19 Caitlin Ketting SAV 10.5 1.00 7.03 1181
20 Romy Oden Noordkop 10.0 1.05 5.27 1180
21 Jetske van Kampen Wieringermeer 10.3 1.15 4.78 1177
22 Doeschke Rozemuller Hollandia 10.4 1.10 5.37 1168
23 Demi Wagemaker SAV 10.7 1.15 5.15 1149
24 Willemijn Verschuur TAS'82 10.3 1.10 4.40 1114
25 Jill van der Tuin DOKEV 10.6 1.00 5.36 1066
26 Michelle Weernink SAV 10.7 1.00 5.34 1052
27 Kim de Niet Hera 9.9 0.95 4.16 1044
28 Ilone Groot Wieringermeer 10.8 0.95 5.72 1027
29 Nina Kuperus Wieringermeer 10.4 0.95 4.53 1000
30 Tessel Kruijer SAV 10.5 0.95 4.54 987
31 Jayne Harmsen Wieringermeer 11.1 1.00 4.66 956
32 Amber Ruijter SAV 10.6 0.85 5.12 940
33 Inge Portegijs DOKEV 11.4 1.00 4.43 905
34 Ezra Glasbergen TAS'82 12.5 1.00 4.36 786
Jongens Pupillen mini
Naam Vereniging 40m Ver Bal punten
1 Tijmen Jansen DOKEV 7.6 2.55 12.32 809
2 Yannick Hageman Hera 7.6 2.60 10.53 786
3 Luca van Diepen Hera 8.1 2.50 13.97 746
4 Thijmen de Haan Hollandia 8.1 1.97 10.82 383
5 Finn van der Wal Hera 9.8 1.98 10.81 365
Meisjes pupillen mini
Naam Vereniging 40m Ver Bal punten
1 Joelle Wagemaker SAV 8.5 2.27 8.52 537
2 Gwen Feenstra Hera 8.8 2.24 10.54 531
3 Annemiek Tacx Noordkop 8.6 2.14 7.37 471
4 Sophie van Assema Nea Volharding 8.6 1.91 6.41 402


startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 22.05.2009