Pupillen competitie regio 1-3-4
9 mei 2009
Edam
org: av Edam


Jongens Pup C
Naam Vereniging Totaal 40 meter Verspringen Balwerpen 600 meter
1 Johan v.d. Hogen av Edam 1200 7.2 460 2.92 302 29.47 438 2.33.7
2 Fabian Pusceddu Atos 1099 6.9 521 3.02 322 15.87 256 2.13.0
3 Melvin Smit Zaanland 951 7.9 334 2.92 302 19.85 315 2.31.4
4 Max Guit av Edam 881 8.2 287 2.65 248 22.10 346 2.36.0
5 Daan Wagenaar AV 23 829 7.6 385 2.55 228 13.47 216 2.33.4
6 Stan Koning av Edam 825 8.6 229 2.69 256 21.65 340 3.02.6
7 Mathieu Fuijkschot AV 23 812 7.8 351 2.82 282 11.37 179 2.43.3
8 Rik van der Pijl Zaanland 753 8.3 272 2.73 264 13.48 217 2.48.2
9 Steven Tierolf av Edam 699 8.5 243 2.55 228 14.18 228 2.26.4
10 Niels de Ruiter AV 23 685 8.3 272 2.38 194 13.61 219 2.52.6
11 Olaf Vreeman AV 23 501 9.1 163 2.43 204 9.10 134 2.49.8
Jongens Pup B
Naam Vereniging Totaal 40 meter Balwerpen Verspringen 1000 meter
1 Jesse Edwards AV 23 1364 6.9 521 29.18 435 3.45 408 4.01.8
2 Dani Veerman av Monnickendam 1218 6.9 521 18.56 297 3.41 400 3.49.9
3 Thijs van Noordeloos Zaanland 1211 7.0 500 20.68 327 3.33 384 3.53.8
4 Douk Mirani av Monnickendam 1173 7.1 480 19.99 317 3.29 376 4.22.2
5 Jordi Ouwehand av Edam 1156 7.0 500 18.95 302 3.18 354 4.12.5
6 Oskar Bosgraaf AV 23 1119 7.0 500 16.71 269 3.16 350 4.25.9
7 Lucas Barnhoorn AV 23 1069 7.0 500 13.87 223 3.14 346 4.12.6
8 Sem Reijnders av Monnickendam 1044 7.4 422 16.41 264 3.20 358 4.12.4
9 Tim Vugts av Monnickendam 995 7.5 403 20.45 324 2.75 268 4.51.7
10 Dion Kroeze Zaanland 946 7.5 403 15.46 249 2.88 294 4.47.4
11 Tim Schouten Zaanland 878 7.6 385 15.30 247 2.64 246 4.35.7
12 Sven Groot av Edam 877 7.8 351 14.54 234 2.87 292 4.22.7
13 Jochem Delvaux AV 23 829 8.0 318 14.69 237 2.78 274 4.36.7
14 Tjeerd Kole AV 23 808 8.0 318 14.18 228 2.72 262 4.27.9
15 Jory de Groot av Monnickendam 789 8.2 287 16.13 260 2.62 242 4.37.1
16 Ward Melchers Zaanland 687 8.3 272 13.99 225 2.36 190 4.35.6
17 Mika de Boer av Monnickendam 674 8.6 229 17.35 279 2.24 166
Jongens Pup A1
Naam Vereniging Totaal 60 meter Kogelstoten Verspringen 1000 meter
1 Jelle de Jong av Edam 1583 9.6 503 7.91 516 4.23 564 3.43.1
2 Rinner Zeinstra AV 23 1329 9.6 503 5.55 378 3.65 448 4.11.0
3 Sjaak Tol av Edam 1303 9.6 503 5.41 368 3.57 432 3.48.9
4 Timo Kwakman av Edam 1186 10.8 333 6.62 443 3.46 410 4.05.4
5 Lars Kriz Atos 1120 10.6 359 5.60 381 3.31 380 4.07.1
6 Jesse Dermout AV 23 1077 10.7 346 5.64 383 3.15 348 4.06.6
7 Luuk Tierolf av Edam 1072 10.9 321 6.02 407 3.13 344 4.17.1
8 Henk Steur av Edam 1058 10.8 333 5.21 355 3.26 370 4.05.1
9 Siem Bennis AV 23 1054 10.4 386 4.67 318 3.16 350 3.53.3
10 Sam Keizer AV 23 1052 10.6 359 4.51 307 3.34 386 4.18.4
11 Rob van Dijk av Edam 1016 10.9 321 5.27 359 3.09 336 4.13.8
12 Koen v.d. Hogen av Edam 1002 10.7 346 5.47 372 2.83 284 4.35.0
13 Delano Muijtjens AV 23 995 11.1 296 5.36 365 3.08 334 4.03.2
14 Lucas Lageweg av Monnickendam 953 11.3 273 5.37 366 2.98 314 4.55.2
15 Jamiro Veerman av Edam 876 10.8 333 4.16 281 2.72 262 4.10.6
16 Hugo Botman Atos 873 11.4 262 5.05 345 2.74 266 4.55.4
17 Maik Retz Zaanland 856 11.3 273 4.48 305 2.80 278 3.57.4
Jongens Pup A2
Naam Vereniging Totaal 60 meter Kogelstoten Hoogspringen 1000 meter
1 Julian Record AV 23 1822 9.1 587 8.60 553 1.45 682 4.00.2
2 Wendel Campell AV 23 1762 9.2 569 9.42 594 1.35 599 3.47.0
3 Sam van Velzen AV 23 1693 8.9 623 7.75 508 1.30 562 3.57.0
4 Floris Aarts AV 23 1596 9.3 552 7.29 482 1.30 562 4.08.8
5 Casper Molenaar AV 23 1591 9.4 535 9.62 604 1.15 452 3.42.6
6 Io Pel Zaanland 1553 9.4 535 6.83 456 1.30 562 3.40.6
7 Remon Kraakman av Edam 1542 9.5 519 7.55 497 1.25 526 3.50.3
8 Stan Arnolli av Edam 1465 9.5 519 7.51 494 1.15 452 3.49.2
9 Tim Conijn av Edam 1440 9.4 535 6.78 453 1.15 452
10 Peter van Dijk av Edam 1429 9.4 535 7.22 478 1.10 416 3.40.0
11 Mick Onrust Zaanland 1425 9.8 472 7.63 501 1.15 452 4.00.0
12 Tim Huiberts Zaanland 1418 9.6 503 7.59 499 1.10 416 3.39.6
13 Timon Smit av Edam 1409 9.5 519 7.14 474 1.10 416 4.11.9
13 Bram van der Jagt AV 23 1409 9.4 535 6.26 422 1.15 452 3.34.2
15 Rowdy de Groot av Monnickendam 1367 10.0 442 7.13 473 1.15 452 3.37.5
16 Rens van Dijk av Edam 1310 10.9 321 8.29 537 1.15 452
17 Nick Schouten Zaanland 1272 10.6 359 6.92 461 1.15 452 4.06.0
18 Tom Bron Atos 1265 10.2 413 5.90 400 1.15 452 4.20.3
19 Chris Butter av Edam 1240 10.2 413 6.08 411 1.10 416 4.36.4
20 Jaap Stevense av Edam 1239 10.0 442 5.60 381 1.10 416 3.57.6
21 Ramon de Groot Atos 1140 10.6 359 5.94 402 1.05 379 4.17.2
22 Jorke Kooijenga av Edam 1103 11.0 308 6.16 416 1.05 379 4.26.3
23 Vincent Vlek AV 23 1040 10.9 321 6.11 413 0.95 306 4.07.1
24 Sybren Molenaar av Edam 952 11.1 296 4.61 314 1.00 342 4.20.7
25 Kevin Bloem AV 23 945 11.6 239 5.91 400 0.95 306 4.50.4
26 Robbie Olivier av Monnickendam 786 12.0 197 5.23 357 0.85 232
27 Olav Wijchers av Monnickendam 693 10.8 333 5.28 360 4.30.9
28 Frank Steur av Edam 658 12.0 197 3.49 229 0.85 232 4.54.5
29 Joppe Bolderman av Monnickendam 651 11.7 228 6.28 423
Meisjes Pup C
Naam Vereniging Totaal 40 meter Verspringen Balwerpen 600 meter
1 Anouk Schot av Edam 1012 7.2 460 2.96 310 15.02 242 2.21.8
2 Liset Kolkman av Edam 987 7.3 440 3.10 338 13.02 209 2.38.4
3 Carolien de Koning AV 23 978 7.7 368 2.75 268 21.78 342 2.46.3
4 Noah Suurmond av Edam 966 7.3 440 2.90 298 14.15 228 2.26.8
5 Marjolijn de Koning AV 23 925 7.5 403 2.58 234 17.96 288 2.29.7
6 Eva Dijkstra AV 23 845 7.6 385 2.90 298 10.51 162 2.35.6
7 Loraine van Zelst av Edam 809 7.6 385 2.73 264 10.40 160 2.42.6
8 Maaike van Dijk av Edam 697 7.9 334 2.59 236 8.75 127 2.47.1
9 Maxime Frenkel AV 23 648 8.4 257 2.33 184 12.90 207 2.28.4
10 Sharita Oor av Edam 645 8.6 229 2.51 220 12.31 196 2.44.4
11 Merel van Kempen Atos 562 8.4 257 2.19 156 9.84 149 2.59.5
12 Ilse Veerman av Edam 502 9.1 163 2.24 166 11.05 173 3.10.2
13 DaniŽlle Tol av Edam 476 9.3 139 2.00 118 13.64 219 3.19.2
Meisjes Pup B
Naam Vereniging Totaal 40 meter Balwerpen Verspringen 1000 meter
1 Tessa de Ruiter AV 23 1249 7.1 480 22.90 357 3.47 412 4.00.8
2 Jennifer Tuijp av Edam 1227 6.7 565 19.64 312 3.16 350 4.08.0
3 Mieke Smit av Edam 1200 7.1 480 21.48 338 3.32 382 4.29.3
4 Lotte de Boer av Edam 1006 7.3 440 15.49 250 2.99 316 4.48.9
5 Jane Runderkamp av Edam 998 7.4 422 16.12 260 2.99 316 4.13.4
6 Lisa Mooijer av Edam 959 7.5 403 16.50 266 2.86 290 4.36.1
7 Marissa Lucassen AV 23 939 7.5 403 13.67 220 2.99 316 4.22.1
8 Mira Mioch AV 23 889 7.6 385 15.27 246 2.70 258 4.20.2
9 Rosa Bronsdijk av Edam 883 7.3 440 11.17 175 2.75 268 4.17.2
10 Federica Mastracchis AV 23 873 7.4 422 9.13 135 2.99 316 4.36.6
11 Rosie Kroon av Edam 847 8.1 303 17.82 286 2.70 258 5.00.7
12 Yasmine Schilder av Edam 828 7.8 351 13.25 213 2.73 264 4.38.9
13 Sanne Oosterhoorn Zaanland 782 8.0 318 11.55 182 2.82 282 4.35.2
14 Eline Runderkamp av Edam 753 8.4 257 15.74 254 2.62 242 4.14.8
15 Yvonne Karregat av Edam 745 8.3 272 14.68 237 2.59 236 5.09.4
16 Quinty Welling Atos 690 8.2 287 13.41 215 2.35 188 5.41.6
17 Noa Hoondert AV 23 681 8.2 287 10.51 162 2.57 232 4.33.8
18 Iris Molenaar av Edam 578 8.9 189 10.41 161 2.55 228 5.08.6
19 Margje Horning Atos 534 8.6 229 9.05 133 2.27 172 5.05.1
20 Jessica Schans av Edam 437 9.1 163 9.31 138 2.09 136 7.41.7
21 Julia Olivier av Monnickendam 424 9.0 176 8.90 130 2.00 118 6.40.7
22 Shannon ten Hagen Atos 291 10.23 157 2.08 134
Meisjes Pup A1
Naam Vereniging Totaal 60 meter Kogelstoten Verspringen 1000 meter
1 Kelly van Zelst av Edam 1390 9.5 519 5.80 393 3.80 478 4.07.0
2 Naseya Weinchard AV 23 1374 9.5 519 5.99 405 3.66 450
3 Lisa Schokker av Edam 1332 9.7 487 5.76 391 3.68 454 4.14.6
4 Jessica Schilder av Edam 1227 10.3 399 6.60 442 3.34 386 4.44.7
5 Floor Keulartz AV 23 1207 10.0 442 5.33 363 3.42 402 4.32.4
6 Chayenne Veerman av Edam 1161 10.1 427 5.40 368 3.24 366 4.08.6
7 JuliŽt Koning av Edam 1103 10.7 346 6.01 407 3.16 350 3.55.6
8 Talitha Bos Zaanland 1102 10.4 386 5.04 344 3.27 372 4.18.6
9 Faye Damen av Edam 1097 10.4 386 5.20 355 3.19 356 4.46.1
10 Mariska Guijt av Edam 1096 10.6 359 5.60 381 3.19 356 4.13.7
11 Bo Westrik Zaanland 1079 10.4 386 4.62 315 3.30 378 4.17.7
12 ViviŽnne Koning av Edam 1074 10.4 386 4.55 310 3.30 378
13 Joy Toet Atos 1068 10.3 399 4.71 321 3.15 348 4.29.6
14 Cari Tol av Edam 1055 11.2 285 7.65 502 2.75 268 5.20.1
15 Judith Rebel av Monnickendam 1041 10.1 427 4.33 294 3.01 320
16 Danique Vels av Edam 1003 10.5 372 4.40 299 3.07 332 4.44.7
17 Rochan Comello AV 23 989 10.6 359 4.25 288 3.12 342 3.59.8
18 Quinty Kroon av Edam 973 10.6 359 4.28 290 3.03 324 4.10.7
19 Inger Vleerbos AV 23 932 11.0 308 4.78 326 2.90 298 4.38.9
20 Naomi Tobi AV 23 894 11.0 308 4.30 292 2.88 294 4.43.6
21 Nienke Vos AV 23 834 11.7 228 4.41 300 2.94 306 5.22.5
22 Lynn Molenaar av Edam 816 11.4 262 4.17 282 2.77 272 4.22.5
23 Myrthe Vreeman AV 23 788 12.0 197 4.79 327 2.73 264 4.29.7
24 Kelly Tol av Edam 754 12.4 157 4.91 335 2.72 262 5.21.9
25 Cathy Vink av Edam 748 12.0 197 4.71 321 2.56 230 4.50.6
26 Esther Teng AV 23 736 11.3 273 3.22 207 2.69 256 4.44.9
27 Laura Emelia Overwijk AV 23 694 11.4 262 3.02 190 2.62 242 4.48.4
28 Celine Kluessien av Edam 687 12.4 157 4.50 306 2.53 224 5.27.0
Meisjes Pup A2
Naam Vereniging Totaal 60 meter Kogelstoten Hoogspringen 1000 meter
1 Iris de Ruiter AV 23 1556 9.7 487 7.74 507 1.30 562 3.54.1
2 Ella de Boer Zaanland 1443 9.6 503 6.74 451 1.20 489 4.15.7
3 Janke Strijp AV 23 1413 9.5 519 5.99 405 1.20 489 4.26.6
4 MylŤne Bakker av Edam 1388 9.7 487 6.10 412 1.20 489 4.29.3
5 Yvonne Kes av Edam 1374 9.7 487 5.87 398 1.20 489 3.49.5
6 Justine Zwier AV 23 1335 9.7 487 6.43 432 1.10 416 3.53.8
7 Lynette Masmeijer AV 23 1304 10.2 413 5.35 365 1.25 526 3.56.7
8 Aurťe Nooitmeer AV 23 1299 9.7 487 6.44 433 1.05 379 4.06.9
9 Madelon Werkhoven Atos 1254 9.5 519 5.79 393 1.00 342 4.52.0
10 Leydi QuinonesCabal Zaanland 1187 10.7 346 6.93 462 1.05 379 4.27.9
11 Roos van der Stelt Atos 1138 11.6 239 6.06 410 1.20 489
12 Romy Bokenkamp av Edam 1132 10.6 359 5.81 394 1.05 379 4.23.0
13 Patricia Molenaar av Edam 1097 10.4 386 4.86 332 1.05 379 4.28.9
13 Tessa Honig Atos 1097 10.5 372 4.54 309 1.10 416 4.53.4
15 Marit Schuwer AV 23 1080 10.7 346 5.20 355 1.05 379 4.33.4
16 Gini Hoogendoorn AV 23 1050 10.7 346 4.77 325 1.05 379 4.43.3
17 Arianne Oor av Edam 1025 10.8 333 4.60 313 1.05 379 4.13.7
18 Rianne Horning Atos 1022 10.9 321 4.72 322 1.05 379 4.25.9
19 DaniŽlle Kwakman av Edam 605 12.4 157 4.26 289 0.75 159 5.04.6
Jongens Pup mini
Naam Vereniging Totaal 40 meter Verspringen Balwerpen 600 meter
1 Dante Pusceddu Atos 756 7.9 334 2.76 270 9.96 152 2.33.8
2 Jelle Hooijberg av Edam 713 7.8 351 2.61 240 8.55 122 2.37.6
3 Frank de Groot Atos 576 8.9 189 2.55 228 10.34 159 3.17.3
4 Casper Vlek AV 23 484 9.5 116 2.43 204 10.58 164 2.56.8
Meisjes Pup mini
Naam Vereniging Totaal 40 meter Verspringen Balwerpen 600 meter
1 Afra Jiya Atos 969 7.2 460 2.87 292 13.50 217 2.16.3
2 Tessa de Jong av Edam 667 8.8 202 2.61 240 13.95 225 3.07.3
3 Mellani Goezinnen av Monnickendam 556 9.0 176 2.58 234 9.66 146 3.02.6
4 Willeke Vink av Edam 538 8.6 229 2.46 210 7.49 99 2.50.0
5 Anna Tol av Edam 520 9.2 151 2.36 190 11.4 179 2.54.3
6 Marinka Heijm av Monnickendam 514 8.6 229 2.36 190 7.34 95 2.39.9
7 Mendy de Groot av Monnickendam 160 1.90 98 5.98 62

startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 10.05.2009