Pupillen competitie regio 1-3-4
9 mei 2009
Amsterdam
org: AAC


Jongens pupillen C 40 mtr Ver bal totaal
1 Garziff Simson Phanos 7.29 490 3.42 402 16.13 260 1152
2 Wessel Heil av Aalsmeer 7.81 391 3.18 354 15.40 248 993
3 Viggo Overes AKU 8.17 330 2.87 292 14.36 231 853
4 Peter Schaefers Phanos 8.36 299 2.74 266 12.49 199 764
5 Paolo Roseti AAC 8.37 298 2.39 196 16.48 266 760
6 Joran Vahl Waterland 8.51 277 2.65 248 14.46 233 758
7 Issa AlHassan Feniks 8.55 271 2.55 228 12.54 200 699
8 Wouter Hekkelman Phanos 8.45 286 2.59 236 8.61 124 646
9 Arne Steenbakkers Feniks 8.29 310 2.21 160 11.06 173 643
10 Mark Kreetz Waterland 9.43 152 2.37 192 11.50 181 525
Jongens pupillen B 40 mtr Ver bal totaal
1 Yoran van Donselaa AKU 7.14 521 3.62 442 20.50 324 1287
2 Quincy Schuuring av Haarlemmermeer 7.48 452 3.37 392 29.47 438 1282
3 Philip v.d.Beek Phanos 7.05 540 3.36 390 19.46 310 1240
4 Stijn Ruijter AKU 7.45 458 3.42 402 22.88 357 1217
5 Thijs Anderiessen AKU 7.65 420 3.03 324 23.29 362 1106
6 Serrano Bouwman Feniks 7.55 438 2.79 276 23.35 363 1077
7 Julius Dollard AAC 8.06 348 2.98 314 26.89 407 1069
8 Jamy Bergwijn AAC 7.71 409 3.04 326 19.64 312 1047
9 Storr Hoek AKU 8.11 339 3.05 328 22.83 356 1023
10 Che Kamerling AAC 8.00 358 3.06 330 13.55 218 906
11 Saladin AuladAhmed AAC 8.37 298 2.54 226 13.08 210 734
12 Luca Louwris Feniks 8.12 338 2.70 258 8.00 110 706
13 Sean Lynch Phanos 0 3.20 358 20.74 328 686
14 Dali Mesquita AAC 9.35 162 2.42 202 11.83 187 551
Jongens pupillen A.1 60 mtr Kogel Ver totaal
1 Noah Monnereau Phanos 9.61 540 5.89 399 3.78 474 1413
1 Max Huiberts av Haarlemmermeer 9.73 521 5.72 388 3.93 504 1413
3 Somo Lenkadiyo Phanos 9.54 552 5.38 366 3.78 474 1392
4 Jeroen Hekkelman Phanos 9.90 494 4.76 325 3.69 456 1275
5 David Geraerdts av Haarlemmermeer 10.88 354 7.10 471 3.42 402 1227
6 Mutume Luijdjens AAC 10.31 432 6.05 409 3.31 380 1221
7 Nick Ramdjanamsingh av Aalsmeer 10.20 448 4.74 323 3.56 430 1201
8 Douwe Koldijk av Haarlemmermeer 10.25 441 5.32 363 3.36 390 1194
9 Thimo Maijenburg AKU 10.66 383 5.26 359 3.50 418 1160
10 Bram Anderiessen AKU 10.51 403 5.02 343 3.41 400 1146
11 Zixten Wijsters Phanos 10.98 341 5.78 392 3.40 398 1131
12 Kasper Spruyt AAC 10.78 367 4.74 323 3.27 372 1062
13 Tristan Salome Phanos 10.95 345 4.81 328 3.31 380 1053
14 Sam Houdijk AKU 10.91 350 3.88 260 3.17 352 962
15 Koen de Rooij AAC 11.45 283 4.69 320 3.19 356 959
16 Thij van Kesteren Feniks 10.82 362 4.16 281 2.93 304 947
17 Tim Zandee AKU 10.86 356 4.25 288 2.84 286 930
18 Bram van Eijk AKU 11.34 296 4.45 303 3.01 320 919
19 Jan Eleveld Feniks 11.71 254 5.49 374 2.72 262 890
20 Kailham Hokstam Phanos 11.92 231 5.39 367 2.76 270 868
21 Onno de Moes av Haarlemmermeer 11.98 224 4.75 324 2.50 218 766
22 Nick Zungri av Haarlemmermeer 11.62 264 4.11 278 2.09 136 678
Jongens pupillen A.2 60 mtr Hoog Kogel totaal
1 Gianluca Trivieri Phanos 9.47 564 1.30 562 7.58 498 1624
2 Aymen Lamraoui Phanos 9.58 545 1.20 489 8.11 527 1561
3 Iko Vloothuis AAC 9.56 549 1.15 452 6.78 453 1454
4 Daniel Cicilson AAC 9.68 529 1.15 452 6.66 446 1427
5 Brian van Ingen av Haarlemmermeer 10.10 463 1.15 452 7.14 474 1389
6 Timo Brandenhof av Haarlemmermeer 9.77 514 1.10 416 6.12 413 1343
7 Liam v.d.Schaaf Phanos 10.36 425 1.15 452 6.40 430 1307
8 Imre Fodi Phanos 9.79 511 1.15 452 4.99 340 1303
9 Camiel Schuurman AAC 9.82 506 1.10 416 5.06 345 1267
10 Max Blankenstijn av Haarlemmermeer 10.17 452 1.15 452 5.11 349 1253
11 Rob Lasshe AAC 10.43 415 1.10 416 5.94 402 1233
12 Joost Bootsma AAC 10.42 416 1.10 416 5.82 395 1227
13 Joppe Kok Phanos 9.99 480 0.90 269 7.13 473 1222
14 Jesse Lijzenga Feniks 11.34 296 1.15 452 6.29 424 1172
15 Thijs Heemskerk AKU 10.34 427 1.05 379 4.89 334 1140
16 Baris Kiligarslan AAC 10.45 412 0.95 306 6.13 414 1132
17 Thijs de Moes av Haarlemmermeer 10.49 406 0.95 306 5.15 351 1063
18 Jeffrey Adrichem AAC 11.06 331 1.00 342 5.68 386 1059
19 Rafael Gridelli Phanos 10.55 398 0.95 306 4.54 309 1013
20 Basile Wieser Phanos 11.61 265 0.95 306 4.47 304 875
21 Rik Hoekstra Feniks 13.10 114 0.80 196 4.81 328 638
Meisjes pupillen C 40 mtr Ver bal totaal
1 Nina Vens AAC 7.54 440 3.11 340 17.41 280 1060
2 Milou Fokkens AAC 7.88 378 3.14 346 10.81 168 892
3 Robin van Donselaar AKU 8.12 338 2.86 290 15.78 255 883
4 Emma Kant Waterland 8.15 333 2.87 292 12.03 191 816
5 Keona Sam-Sin Phanos 8.08 344 2.71 260 10.77 168 772
6 Julia Okkerse av Aalsmeer 8.06 348 2.71 260 8.68 125 733
7 Mila Brandehof av Haarlemmermeer 8.18 328 2.58 234 10.42 161 723
8 Nicole Gal AAC 8.26 315 2.66 250 8.29 117 682
9 Zenna v.d.Ploeg AAC 9.18 184 2.29 176 15.62 252 612
10 Isabeau Baars Phanos 8.63 259 2.35 188 8.48 121 568
10 Kim Hoekstra Feniks 8.82 232 2.41 200 9.18 136 568
12 Lisette Alberts AAC 12.42 0 1.65 49 7.08 90 139
Meisjes pupillen B 40 mtr Ver bal totaal
1 Sophie Jebose AAC 6.67 628 3.91 500 18.34 294 1422
2 Annerice Bakker Phanos 7.19 510 3.72 462 25.81 394 1366
3 June Schmidt AAC 6.88 578 3.73 464 18.74 299 1341
4 Didi Wals Waterland 6.85 585 3.71 460 18.06 289 1334
5 Merit Schuurman AAC 7.31 486 3.46 410 17.11 275 1171
6 Aisha Hamidi Phanos 7.37 474 3.17 352 19.13 305 1131
7 Amina Schellekens Phanos 7.86 382 3.08 334 23.66 367 1083
8 Marit Vorstman AAC 7.36 476 3.12 342 12.76 204 1022
9 Thirza Matilda Phanos 7.75 401 3.21 360 15.37 248 1009
10 Daphne Buis av Aalsmeer 7.86 382 2.92 302 18.13 290 974
11 Sandrine Wieser Phanos 7.96 365 3.06 330 14.33 231 926
12 Bibi te Loo Waterland 7.88 378 2.91 300 12.47 199 877
13 Hazel van Berkel Waterland 8.29 310 2.97 312 15.00 242 864
14 Julia Bakker Waterland 8.14 334 2.73 264 15.73 254 852
15 Fleur Bakker Waterland 7.94 368 2.66 250 14.27 230 848
16 Famke Gerritsen av Aalsmeer 7.59 431 2.86 290 8.24 116 837
17 Puck den Uijl Waterland 7.98 361 2.77 272 12.08 192 825
18 Bo Telling AAC 8.10 341 2.66 250 13.55 218 809
19 Carmen Kooij Waterland 8.21 323 3.02 322 10.51 162 807
20 Vera Pollman Phanos 8.20 325 2.67 252 13.92 224 801
21 Kirsten Heemskerk AKU 8.33 304 2.79 276 11.44 180 760
22 Ehaza Hefni AAC 7.91 373 2.53 224 9.59 144 741
23 Eefje Meyboom AAC 8.18 328 2.54 226 11.29 177 731
24 Eva Komin Waterland 9.04 202 2.08 134 6.83 84 420
Meisjes pupillen A.1 60 mtr Ver Kogel totaal
1 Jaqueline Muts Phanos 9.74 519 4.02 522 7.66 503 1544
2 Zola Zwerver AAC 9.78 513 3.72 462 5.47 372 1347
3 Anna Faneyte AAC 9.60 542 3.60 438 4.48 305 1285
4 Judy v.d.Drift av Haarlemmermeer 10.27 438 3.46 410 6.40 430 1278
5 Beau Manstra av Haarlemmermeer 10.14 457 3.74 466 5.09 347 1270
6 Fatima Lunes Phanos 10.12 460 3.44 406 5.24 357 1223
7 Emma Kok Phanos 10.24 442 3.38 394 5.46 372 1208
8 Donja Kootwijk AAC 10.45 412 3.42 402 5.65 384 1198
9 Laura Karamowa Phanos 10.36 425 3.65 448 4.08 276 1149
10 Lotte Propper Phanos 10.31 432 3.36 390 4.74 323 1145
11 Kadija Kabba Feniks 10.65 384 3.27 372 5.08 347 1103
12 Isabel Hooijman AKU 10.61 390 3.18 354 5.21 355 1099
13 Beau Winnubst av Haarlemmermeer 10.51 403 3.29 376 4.39 298 1077
14 Eline van Veen av Aalsmeer 10.33 429 3.23 364 3.93 264 1057
15 Fien van Berkel Waterland 10.77 368 3.42 402 4.09 276 1046
16 Jill Bohte AAC 10.76 369 3.25 368 4.50 306 1043
17 Esther Knotnerus Feniks 10.66 383 2.99 316 4.47 304 1003
18 Angel Groeneveld AAC 11.10 326 2.98 314 5.07 346 986
19 Ichelle Broekhof AAC 11.03 335 3.14 346 4.41 300 981
20 Marielle Hoijman AKU 10.71 376 2.96 310 3.42 224 910
21 Tamar Alten AAC 11.42 287 3.11 340 3.81 255 882
22 Adinda Maijenburg AKU 12.09 212 2.64 246 5.83 395 853
23 Dunja v.d.Ploeg AAC 11.91 232 2.78 274 5.06 345 851
24 Veerle Ellenbroek AAC 11.11 324 2.86 290 3.39 221 835
25 Femke Umans AAC 11.13 322 2.69 256 3.74 249 827
26 Mounya Hefni AAC 11.36 294 2.68 254 4.03 272 820
27 Melissa Volkova Feniks 11.45 283 2.77 272 3.82 256 811
28 Maxine Weppner AAC 11.88 235 2.71 260 3.48 229 724
29 Cherlayne Plet Feniks 11.58 268 2.40 198 3.48 229 695
30 Cindy Burg AKU 12.31 190 2.74 266 3.06 193 649
Meisjes pupillen A.2 60 mtr Hoog Kogel totaal
1 Merel Strijland av Haarlemmermeer 9.41 574 1.20 489 6.01 407 1470
2 Saana Onuallain Phanos 9.85 501 1.25 526 4.80 327 1354
3 Zinoby Sabayo Phanos 10.16 454 1.10 416 7.17 475 1345
4 Thati Kirschner Phanos 9.62 539 1.10 416 5.60 381 1336
5 Lily Gnimavo Phanos 9.92 490 1.10 416 6.24 421 1327
6 Nieke v.d.Werf Waterland 10.18 451 1.15 452 6.23 420 1323
7 Jessie Lourenburg av Haarlemmermeer 10.43 415 1.10 416 6.80 454 1285
8 Nora de Boer Phanos 10.28 436 1.15 452 5.82 395 1283
8 Romee Nicolai Waterland 10.06 469 1.15 452 5.31 362 1283
10 Esmee Bakker Waterland 10.28 436 1.15 452 5.78 392 1280
11 Emma Boogaard Phanos 10.89 352 1.20 489 6.19 418 1259
12 Luca Reniers av Haarlemmermeer 10.06 469 1.15 452 4.34 295 1216
13 Noa Smolenaars Waterland 11.34 296 1.10 416 7.03 467 1179
14 Defne Sen AAC 10.39 420 1.05 379 5.31 362 1161
15 Julia Wolbink AAC 11.29 302 1.20 489 5.20 355 1146
16 Puck de Haan Waterland 10.98 341 1.10 416 5.50 374 1131
17 Britt Brilleman Waterland 11.49 279 1.05 379 5.09 347 1005
18 Tessa Hermelink Waterland 10.60 391 0.95 306 3.18 204 901
19 Ruby Schroder AAC 11.33 298 0.95 306 4.26 289 893
20 Nesrine Ahalli AAC 12.27 194 1.00 342 4.41 300 836
Jongens pupillen Mini 40 mtr Ver bal totaal
1 Anders Hoek AKU 8.64 257 2.59 236 15.59 252 745
2 Stan Virtman Phanos 9.39 157 2.20 158 7.44 99 414
3 Kick van Eijk AKU 9.51 143 1.95 108 5.77 58 309
Meisjes pupillen Mini 40 mtr Ver bal totaal
1 Kirsten Bunning Waterland 8.16 331 2.42 202 10.64 165 698
2 Marieke Eleveld Feniks 8.65 256 2.54 226 9.83 149 631
3 Emmelie Klooster Waterland 9.13 190 2.35 188 10.80 168 546
4 Annika Klooster Waterland 9.25 175 2.33 184 11.51 181 540
5 Frederike Winter Feniks 9.52 142 2.27 172 8.20 115 429
6 Anouk Edwards v.M AAC 10.21 66 2.01 120 9.24 137 323


startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 11.05.2009