Pupillen competitie 2008
Individuele klassementen


jongens pup A.2
jongens pup A.1
jongens pup B
jongens pup C
meisjes pup A.2
meisjes pup A.1
meisjes pup B
meisjes pup C

Definitieve stand
De stand is zaterdag 21 juni definitief geworden
De beste 12 deelnemers per leeftijdsgroep mogen, wanneer hun vereniging in die leeftijdsgroep geen ploeg in de finale heeft,
als individuele deelnemer aan de finale meedoen.


Jongens pupillen C 39550 39592 39606 totaal
1 Jesse Edwards AV 23 1475 1206 1221 2696
2 Quincy Schuuring av Haarlemmermeer 1249 1160 1258 2507
3 Onyema Adigida Startbaan 1111 1179 1256 2435
4 Thijs van Noorloos Zaanland 1121 0 1266 2387
5 Frank van der Lans Hera 953 1166 1192 2358
6 Dani Veerman av Monnickendam 1097 1186 1141 2327
7 Jesse Pupping AV 23 1135 1008 1166 2301
8 Gilles Duiveman Mc av Wieringermeer 0 1101 1196 2297
9 Victor Bakker Suomi 1111 1071 1183 2294
10 Bastiaan Church Nova 1131 1118 1151 2282
11 Joep Beentjes DEM 1140 1137 0 2277
12 Thijs Anderiessen AKU 879 1029 1205 2234
13 Max Laan Hollandia 1127 1095 1095 2222
14 Philip van de Beek Phanos 957 1066 1147 2213
15 Melvin Scheppers Startbaan 1064 1083 1101 2184
16 Remco van Woerkom Startbaan 997 987 1171 2168
17 Sil de Graaf Hollandia 1043 1021 1120 2163
18 Michel van den Hoven Trias 1022 1078 1060 2138
19 Tomas van der Lee Phanos 897 1031 1086 2117
20 Olle Bosma Lycurgus 936 1035 1080 2115
21 Boris Hoogervorst kav Holland 971 1074 1005 2079
22 Thomas Arensman NEA Volharding 977 1027 981 2008
23 Casper van den Top Lycurgus 852 911 1067 1978
24 Julius Dollard AAC 0 1061 845 1906
25 James Bergwijn AAC 926 935 970 1905
26 Sem Reijnders av Monnickendam 952 949 923 1901
27 Jari Sijtsma av Wieringermeer 689 817 1077 1894
28 Dave Ketema Lycurgus 891 0 1001 1892
29 Jordi Ouwehand av Edam 0 907 973 1880
30 Levi Hazes AV 23 974 900 0 1874
31 Lukas de Ruiter kav Holland 679 955 919 1874
32 Elanio Colin AV 23 936 919 937 1873
33 Joost Glas Hollandia 0 887 961 1848
34 Thomas Moggré Trias 0 907 936 1843
35 Storr Hoek AKU 831 741 1001 1832
36 Vince van Dalen Noordkop 874 871 951 1825
37 Rens Groot Startbaan 861 811 914 1775
38 Stijn Ruijter AKU 801 956 0 1757
39 Mika Taag kav Holland 782 960 614 1742
40 Rutger Tuerlings Lycurgus 799 863 878 1741
41 Tim Vugts av Monnickendam 0 903 791 1694
42 Jasper Avis Trias 673 782 899 1681
43 Max Binda Startbaan 782 613 886 1668
44 Janek Rijke Lycurgus 779 772 869 1648
45 Ghe Kamerling AAC 755 799 833 1632
46 Lucas Barnhoorn AV 23 782 789 138 1571
47 Dion Kroeze Zaanland 786 0 781 1567
48 Boris de Graaf Lycurgus 745 738 821 1566
49 Nils Einholz kav Holland 695 760 754 1514
50 Jeffrey Lourens av Wieringermeer 641 734 773 1507
51 Stefan Huijboom Hera 679 464 823 1502
52 Joeri van Rijswijck SAV 637 829 645 1474
53 Jory de Groot av Monnickendam 728 734 659 1462
54 Marten Voorberg Lycurgus 647 0 811 1458
55 Bas van Dijk Lycurgus 502 669 787 1456
56 Rudi Waal Lycurgus 727 724 0 1451
57 Nils Zomerplaag Startbaan 523 637 760 1397
58 Nick Martens av Wieringermeer 625 769 0 1394
59 Joep van der Wulp Noordkop 657 705 0 1362
60 Koen Grandiek av Castricum 607 636 682 1318
61 Max de Swart Lycurgus 648 657 0 1305
62 Niels Brinkman Startbaan 585 479 713 1298
63 Salim Osman-Dualeh Startbaan 0 514 774 1288
64 Sam Houdijk AKU 625 619 0 1244
65 Max de Heus av Castricum 598 0 618 1216
66 Steven de Moel Nova 616 589 590 1206
67 Sam Gamos av Haarlem 514 0 689 1203
68 Saladin Salahadin AAC 539 491 626 1165
69 Matthijs Boots Lycurgus 593 570 529 1163
70 Tijn Pronk kav Holland 481 676 0 1157
71 Daniel IJsbrandij Hollandia 526 532 588 1120
72 Naren Blank Lycurgus 334 524 545 1069
73 Mats Heine Lycurgus 466 590 0 1056
74 Cas Foole kav Holland 0 1043 0 1043
75 Max Behrendt DEM 411 532 0 943
76 Branco Titus Phanos 0 927 0 927
77 Nick Verkerk NEA Volharding 926 0 0 926
78 Oskar Bosgraaf AV 23 0 0 874 874
79 Mats vd Vlugt av Haarlem 853 0 0 853
80 Max Prinsze Zaanland 0 0 847 847
81 Menno Schaap Trias 837 0 0 837
82 Tim Schouten Zaanland 0 0 835 835
83 Joey Westenberg av Wieringermeer 351 462 0 813
84 Jeroen de Wolf Hylas 382 341 412 794
85 Ronaldo Janmaat Hylas 0 782 0 782
86 Ermardo Tjokroredjo Zaanland 757 0 0 757
87 Jules Cool Waterland 0 0 746 746
88 Tjeerd Kole AV 23 0 0 696 696
89 Melle de Horde Startbaan 0 0 689 689
90 Bob Visser Startbaan 0 0 683 683
91 Dylan Haazelager Trias 0 0 663 663
92 Abel Westland AV 23 0 649 0 649
93 Tijn de Wringer av Edam 0 631 0 631
94 Hugo Baravalle Startbaan 0 0 617 617
95 Ruben Tol av Edam 0 578 0 578
96 Max Grimberg AV 23 0 0 575 575
97 Loek Griffioen Feniks 0 568 0 568
98 Freek Cool Waterland 0 0 565 565
99 Jaron Rosenberg AV 23 0 0 520 520
100 Sven Brouwer Trias 512 0 0 512
101 Jef de Vries DEM 497 0 0 497
102 Mats Ruijter DOKEV 490 0 0 490
103 Sven Groot av Edam 0 408 0 408
104 Youri Steketee Lycurgus 117 0 284 401
105 Kevin Plomp NEA Volharding 0 0 264 264
106 Jeroen Mul kav Holland 0 0 191 191

Bovenkant pagina
Pupillencompetitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 21.06.2008