Pupillen competitie regio 1-3-4
Finale wedstrijd
20 september 2008
Santpoort
org: DEM / SUOMI

Meerkamp uitslagen


meisjes pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen
1 Bregje Dekker Nova 1259 7.20 508 3.33 384 23.69 367
2 Lisanne Schoonebeek av Castricum 1240 6.90 574 3.60 438 14.15 228
3 June Schmidt AAC 1235 6.96 560 3.18 354 20.27 321
4 Tessa de Ruiter AV'23 1190 7.34 480 3.22 362 22.25 348
5 Jennifer Tuijp av Edam 1159 7.02 547 2.90 298 19.78 314
6 Annerice Bakker Phanos 1142 7.43 462 3.10 338 21.77 342
7 Melanie Dirker Noordkop 1136 7.46 456 3.31 380 18.77 300
8 Kiki Rozemeijer Suomi 1117 7.09 532 3.00 318 16.59 267
9 Didi Wals Waterland 1115 7.07 536 3.27 372 12.91 207
10 Merit Schuurman AAC 1099 7.35 478 3.15 348 16.96 273
11 Janet Beers SAV 1096 7.56 437 3.32 382 17.25 277
12 Isa Raadgers Noordkop 1078 7.74 403 3.05 328 22.17 347
13 Puck de Waard Trias 1066 7.57 435 3.13 344 17.90 287
14 Maartje vd Thiel SAV 1050 7.40 468 3.32 382 12.52 200
15 Anouk Schoute Lycurgus 1049 7.36 476 3.09 336 14.71 237
16 Britt Stammes Nova 1045 7.72 407 2.74 266 24.08 372
17 Mieke Smit av Edam 1011 7.54 440 2.88 294 17.24 277
18 Joyce v Kan kav Holland 989 7.34 480 2.94 306 12.69 203
19 Sanne Beunk kav Holland 979 7.56 437 3.06 330 13.19 212
20 Marit Vorstman AAC 976 7.49 450 3.02 322 12.73 204
21 Lotte de Boer av Edam 965 7.48 452 2.79 276 14.68 237
22 Amina Schellekens Phanos 961 7.96 365 2.72 262 21.20 334
23 Thirza Matilda Phanos 953 7.70 411 2.80 278 16.39 264
24 Aisha Hamidi Phanos 949 7.61 427 2.99 316 12.85 206
25 Nina Vens AAC 948 8.02 354 2.80 278 19.91 316
26 Eline Hilbers kav Holland 946 7.40 468 2.93 304 11.11 174
27 Isa Korsen Suomi 941 7.95 366 2.90 298 17.25 277
28 Shanna Mol Lycurgus 926 7.80 392 2.84 286 15.35 248
29 Benthe Reus SAV 923 8.01 356 2.93 304 16.31 263
30 Iris Koreman Suomi 919 8.21 323 2.82 282 19.74 314
31 Sandrine Wieser Phanos 908 8.20 325 2.71 260 20.36 323
32 Zoe-Lynn de Vries Noordkop 904 8.07 346 3.00 318 14.89 240
33 Emma de Koning Lycurgus 896 7.56 437 2.71 260 12.49 199
34 Yanika Einholz kav Holland 895 7.67 416 2.96 310 10.85 169
35 Yoelle Weerink SAV 894 7.77 398 2.78 274 13.82 222
36 Kim de Lange Suomi 890 8.21 323 2.91 300 16.57 267
37 Lisa Mooijer av Edam 884 7.91 373 2.83 284 14.11 227
38 Rosa Bronsdijk av Edam 867 7.55 438 2.59 236 12.15 193
39 Maaike Vet Lycurgus 848 8.17 330 2.78 274 15.12 244
40 Suzanne Tacx Noordkop 841 7.72 407 2.57 232 12.64 202
41 Nouska wagemaker SAV 836 8.03 353 2.74 266 13.53 217
42 Noa Zoon Noordkop 835 7.78 396 2.42 202 14.69 237
43 Denise Beier Lycurgus 821 8.05 349 2.68 254 13.56 218
44 Bo Telling AAC 769 8.46 284 2.52 222 16.33 263
meisjes pup B totaal 40 m sprint verspringen kogelstoten
1 Judith Endstra kav Holland 1496 6.57 653 3.75 468 5.51 375
2 Merel Sinnige SAV 1474 6.85 585 3.83 484 5.98 405
3 Jacqueline Muts Phanos 1437 6.87 581 3.43 404 6.77 452
4 Lisa Schokker av Edam 1430 6.72 616 3.56 430 5.65 384
5 Kelly v Zelst av Edam 1388 6.75 609 3.60 438 5.00 341
6 Nienke Tool SAV 1369 6.96 560 3.27 372 6.51 437
7 Naseya Weinchard AV'23 1361 6.94 565 3.33 384 6.10 412
8 Maaike Schenk Lycurgus 1299 7.09 532 3.36 390 5.54 377
9 Zola Zwerver AAC 1237 7.00 551 3.25 368 4.67 318
10 Britt Ooijevaar Trias 1227 6.89 576 3.51 420 3.51 231
10 Jessica Schilder av Edam 1227 7.21 506 3.04 326 5.83 395
12 Floor Keulartz AV'23 1202 7.17 515 3.04 326 5.29 361
13 Julia Vinnitchenko Hylas 1190 7.15 519 3.15 348 4.74 323
14 Judy vd Drift Haarlemmermeer 1179 7.47 454 3.10 338 5.70 387
15 Denise de Ruijter Hera 1156 7.29 490 2.96 310 5.22 356
16 Annebel Jaarsma Lycurgus 1151 7.35 478 3.22 362 4.57 311
17 Mariska Guijt av Edam 1145 7.35 478 3.00 318 5.12 349
18 Loes Essen SAV 1138 7.35 478 3.11 340 4.70 320
19 Chayenne Veerman av Edam 1135 7.18 512 2.89 296 4.79 327
20 Lotte Propper Phanos 1129 7.35 478 3.22 362 4.26 289
21 Sophie Koelma Lycurgus 1115 7.38 472 3.03 324 4.68 319
22 Romee Halidu Phanos 1091 7.63 423 3.15 348 4.70 320
23 Laura Karamowa Phanos 1071 7.39 470 3.27 372 3.49 229
24 Donja Kootwijk AAC 1062 7.65 420 2.73 264 5.56 378
25 Marit vd Hoven Hera 1060 7.70 411 2.81 280 5.42 369
26 Sanne Sprenkeling Trias 1056 7.61 427 2.98 314 4.62 315
27 Elise Schneider SAV 1052 7.73 405 3.03 324 4.73 323
28 Nienke v Sante Lycurgus 1025 7.43 462 3.02 322 3.64 241
29 Renee v Deudekom Lycurgus 1017 7.87 380 2.69 256 5.61 381
30 Jill Bohte AAC 997 7.68 414 2.97 312 4.02 271
31 Rochan Comello AV'23 991 7.64 422 2.78 274 4.35 295
32 Nienke Vos AV'23 986 7.96 365 3.08 334 4.23 287
33 Jette Schiebergen Trias 973 7.90 375 2.82 282 4.63 316
34 Maud Feenstra Hera 960 7.67 416 2.76 270 4.06 274
35 Wies Vos Trias 945 7.78 396 2.79 276 4.05 273
36 Ichelle broekhof AAC 936 7.93 370 3.00 318 3.72 248
37 Anouk Fey SAV 935 7.82 389 2.56 230 4.64 316
38 Romy v Diepen AV'23 893 7.93 370 2.86 290 3.53 233
39 Mounya Hefni AAC 846 8.06 348 2.60 238 3.88 260
40 Marijke Wiercx Hera 802 7.78 396 2.66 250 2.65 156
41 Larissa vd Most Trias 762 8.32 306 2.41 200 3.83 256
42 Ichelle Brands Hera 686 8.37 298 2.59 236 2.60 152
meisjes pup A.1 totaal 40 m sprint verspringen balwerpen
1 Salome Beekers av Castricum 1531 9.29 595 4.18 554 24.86 382
2 Kyrza Noor Wieringerme 1410 9.46 566 3.83 484 23.10 360
3 Merel Strijland Haarlemmermeer 1400 9.46 566 3.90 498 21.37 336
4 Madelon Werkhoven Atos 1379 9.47 564 3.97 512 19.01 303
5 Hanna Voorberg Lycurgus 1374 9.68 529 3.71 460 25.11 385
6 Iris d Ruiter AV'23 1348 10.05 470 3.80 478 26.29 400
7 Romy IJsbrandy Hollandia 1343 9.85 501 3.80 478 23.47 364
7 Bobbi Bartens Startbaan 1343 9.49 561 3.89 496 17.84 286
9 Janna Visser Startbaan 1339 9.57 547 3.65 448 21.89 344
10 Josie Kandeh Startbaan 1302 9.64 535 3.41 400 23.67 367
11 Ivanka Groenenberg Haarlemmermeer 1269 10.07 467 3.61 440 23.30 362
12 Roos vd Stelt Atos 1258 10.25 441 3.69 456 23.20 361
13 Leonie beers SAV 1239 9.91 492 3.62 442 19.11 305
14 Iris Waasdorp SAV 1232 9.96 484 3.64 446 18.91 302
15 Marah Sentener Hollandia 1228 9.77 514 3.50 418 18.51 296
16 Amy Vermeer DEM 1226 9.90 494 3.56 430 18.91 302
17 Ella de Boer Zaanland 1203 9.94 487 3.30 378 21.50 338
18 Sarah Quta Atos 1194 9.70 526 3.64 446 13.78 222
19 Saana Onuallain Phanos 1188 9.99 480 3.69 456 15.60 252
20 Ilse Bakker SAV 1187 9.89 495 3.57 432 16.12 260
21 Lotte Manshanden Hollandia 1174 9.67 530 3.57 432 13.20 212
22 Jeanine Oud SAV 1168 10.21 446 3.40 398 20.48 324
23 Lobke Rijken Lycurgus 1166 9.82 506 3.44 406 15.74 254
24 Pam Beentjes DEM 1160 10.38 422 3.35 388 22.41 350
24 Lisa Goossens Startbaan 1160 9.96 484 3.65 448 14.14 228
26 Tina Rosic DEM 1153 10.11 461 3.44 406 17.83 286
27 Tati Kirschner Phanos 1142 9.99 480 3.31 380 17.55 282
28 Nina Kraak Haarlemmermeer 1136 10.25 441 3.30 378 20.00 317
28 Olga vd Berg AV'23 1136 9.92 490 3.55 428 13.55 218
30 Justine Zwier AV'23 1132 10.12 460 3.38 394 17.27 278
31 Aukje Bakker SAV 1123 10.32 430 3.52 422 16.85 271
32 Lee-Ann vd Geugten Lycurgus 1118 10.01 476 3.18 354 17.93 288
32 Kim Traas Haarlemmermeer 1118 10.11 461 3.36 390 16.58 267
34 Nikki Kraaijeveld DEM 1112 9.88 497 3.60 438 11.26 177
34 Doeschke Rozemuller Hollandia 1112 10.17 452 3.10 338 20.32 322
36 Lucy v Eck AV'23 1080 9.88 497 3.36 390 12.12 193
37 Jessie Lourenburg Haarlemmermeer 1070 10.52 402 3.28 374 18.38 294
38 Emma Bogerd Phanos 1058 10.82 362 3.32 382 19.77 314
38 Esme Kooistra Startbaan 1058 10.38 422 3.43 404 14.42 232
40 Janke Strijp AV'23 1053 10.08 466 3.27 372 13.41 215
41 Renee v Rookhuizen DEM 1051 9.88 497 3.17 352 12.63 202
42 Tessa Honig Atos 1050 10.11 461 3.16 350 14.81 239
43 Julia Abrahamse Phanos 993 10.50 405 3.33 384 12.74 204
44 Kimberley Dekke Lycurgus 979 10.40 419 3.06 330 14.26 230
45 Sara Kok Hollandia 944 10.50 405 3.19 356 11.59 183
46 Rianne Horning Atos 909 10.84 359 2.99 316 14.49 234
47 Nina-Elise vd Laan Lycurgus 786 11.00 338 2.52 222 14.06 226
meisjes pup A.2 totaal 40 m sprint verspringen kogelstoten
1 Nyala Stevens Hollandia 1971 8.68 712 1.40 641 9.91 618
2 Gabrielle vd Wijck av Edam 1963 8.35 782 1.35 599 9.17 582
3 Charlotte Hopman Trias 1727 9.17 617 1.30 562 8.50 548
4 Ella Waal Startbaan 1682 9.34 587 1.30 562 8.23 533
5 Shanice v Kan kav Holland 1673 9.10 630 1.25 526 7.92 517
6 Tara Yoro AV'23 1628 9.08 634 1.30 562 6.43 432
7 Mirte Scheper Startbaan 1622 10.09 464 1.35 599 8.73 559
8 Keeley heijdeman AAC 1553 9.31 592 1.10 416 8.45 545
9 Tasa Jiya Atos 1543 9.66 532 1.30 562 6.71 449
10 Zomer Weijsters Phanos 1538 9.49 561 1.20 489 7.39 488
11 Lotje v Erp Phanos 1534 9.43 571 1.20 489 7.15 474
12 Laqisha Gemerts NEA Volharding 1532 9.46 566 1.15 452 7.86 514
13 Astrid Beij Startbaan 1531 9.87 498 1.25 526 7.74 507
14 Ayonne v Oort av Edam 1519 9.61 540 1.20 489 7.44 490
15 Amy Keijzer av Edam 1496 9.76 516 1.15 452 8.13 528
16 Paulien Kok av Edam 1490 10.12 460 1.25 526 7.69 504
17 Lotte Bart NEA Volharding 1470 9.76 516 1.20 489 6.99 465
18 Dianta de Vries Hera 1461 10.06 469 1.25 526 7.01 466
18 Emma vd Pal Trias 1461 9.50 559 1.25 526 5.53 376
20 Rosalie Wijnker Hera 1455 9.80 509 1.15 452 7.50 494
21 Bente v Welij NEA Volharding 1454 9.64 535 1.20 489 6.39 430
22 Sarit Dietz Lycurgus 1445 8.90 668 1.00 342 6.47 435
23 Aike Jansen AV'23 1438 9.37 581 1.15 452 5.99 405
24 Floortje v Kampen Hollandia 1408 10.01 476 1.15 452 7.25 480
25 Marloes Seebregts Hera 1403 10.00 478 1.15 452 7.13 473
26 Kathy Agasi Trias 1375 10.39 420 1.25 526 6.38 429
27 Femke Brink Trias 1366 9.94 487 1.10 416 6.95 463
28 Zoe Bosschaart Trias 1361 10.19 449 1.15 452 6.91 460
29 Cato Frohlich Startbaan 1355 10.12 460 1.25 526 5.42 369
30 Yasmine Elcadi Phanos 1350 10.01 476 1.20 489 5.67 385
31 Marijn Kallenberg AV'23 1345 10.16 454 1.10 416 7.17 475
32 Maartje Jongejans Startbaan 1336 10.16 454 1.20 489 5.79 393
33 Stevie Rozing Phanos 1330 9.69 527 1.10 416 5.69 387
34 Rianne Kalk av Edam 1314 10.01 476 1.05 379 6.89 459
35 Merel Los Hera 1307 10.45 412 1.20 489 6.00 406
36 Barbara Crompvoets AV'23 1299 10.03 473 1.10 416 6.07 410
37 Rian vd Oord Hollandia 1289 10.40 419 1.15 452 6.20 418
38 Isa v Diepen AV'23 1280 10.23 443 1.10 416 6.25 421
39 Larissa Leter Hollandia 1279 10.05 470 1.10 416 5.80 393
40 Heleen de vreede NEA Volharding 1278 10.46 410 1.10 416 6.77 452
41 Imme Kievit Phanos 1193 10.19 449 1.05 379 5.36 365
42 Iris Schrijvers Hera 1187 10.39 420 1.10 416 5.14 351
43 Isa v Bree Hollandia 1134 11.17 317 1.00 342 7.16 475
jongens pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen
1 Jesse Edwards AV'23 1385 7.10 529 3.45 408 30.36 448
2 Onyema Adigida Startbaan 1380 6.87 581 3.61 440 23.06 359
3 Quincy Schuuring Haarlemmermeer 1259 7.29 490 3.03 324 30.11 445
4 Joep Beentjes DEM 1241 7.21 506 3.19 356 24.61 379
5 Victor Bakker Suomi 1217 7.49 450 3.27 372 25.90 395
6 Thijs v Noorloos Zaanland 1211 7.21 506 3.11 340 23.48 365
7 Jesse Pupping AV'23 1206 7.45 458 3.33 384 23.40 364
8 Gilles Duiveman-Mc Wieringerme 1197 7.35 478 2.81 280 29.54 439
9 Dani veerman Monnickendam 1179 7.26 496 2.94 306 24.45 377
10 Sil de Graaf Hollandia 1160 7.33 482 3.17 352 20.60 326
11 Melvin Scheppers Startbaan 1158 7.44 460 3.19 356 21.81 342
12 Frank vd Lans Hera 1154 7.34 480 2.88 294 24.69 380
13 Olle  Bosma Lycurgus 1140 7.47 454 3.13 344 21.78 342
14 Bastiaan Church Nova 1137 7.84 385 3.01 320 28.93 432
15 Romco v Woerkom Startbaan 1136 7.28 492 3.25 368 17.14 276
16 Casper vd Top Lycurgus 1128 7.23 502 3.01 320 19.18 306
17 Max Laan Hollandia 1126 7.76 400 3.06 330 25.94 396
18 Joost Glas Hollandia 1105 7.32 484 3.12 342 17.34 279
19 Levi Hazes AV'23 1088 7.48 452 2.69 256 24.65 380
20 Thijs Andriessen AKU 1050 7.53 442 2.91 300 19.31 308
21 Boris Hoogervorst kav Holland 1034 7.87 380 2.76 270 24.99 384
22 Michel vd Hoven Trias 1027 7.82 389 2.79 276 23.25 362
23 Dave Ketema Lycurgus 1026 8.02 354 2.76 270 26.45 402
24 Lucas Barnhoorn AV'23 1021 7.15 519 3.08 334 10.81 168
25 Thomas Moggre Trias 1003 7.50 448 2.94 306 15.42 249
26 Sem Reijnders Monnickendam 982 7.52 444 2.98 314 13.93 224
27 Mika Taag kav Holland 940 7.76 400 2.76 270 16.76 270
28 Tim Vugts Monnickendam 932 7.99 359 2.54 226 22.15 347
29 Rutger Tuerlings Lycurgus 924 8.15 333 2.58 234 22.90 357
30 Storr Hoek AKU 923 8.14 334 2.59 236 22.62 353
31 Tijn Pronk kav Holland 919 7.68 414 2.73 264 14.91 241
32 Jasper Avis Trias 917 7.99 359 2.88 294 16.37 264
33 Lukas de Ruiter kav Holland 872 8.10 341 2.57 232 18.72 299
34 Max Binda Startbaan 846 8.03 353 2.66 250 15.08 243
35 Janek Rijke Lycurgus 760 8.86 226 2.32 182 22.52 352
36 Jory de Groot Monnickendam 726 8.38 296 2.35 188 15.01 242
37 Daniel IJsbrandij Hollandia 610 9.40 156 2.10 138 19.86 316
38 Dylan Haazelager Trias 593 8.35 301 2.10 138 10.08 154
38 Sam Houdijk AKU 593 7.85 384 2.45 208 2.35 1
40 Niels Brinkman Startbaan 537 9.21 180 2.18 154 12.71 203
jongens pup B totaal 40 m sprint verspringen kogelstoten
1 Sjoerd Wezelenburg Lycurgus 1653 6.58 650 4.05 528 7.17 475
2 Vyron Saridin DEM 1541 7.03 545 3.88 494 7.64 502
3 Serge Yoro AV'23 1528 6.74 611 3.92 502 6.15 415
4 Martijn Kroes Nova 1510 6.86 583 3.61 440 7.37 487
5 Sam Coehoorn NEA Volharding 1439 6.73 613 3.46 410 6.16 416
6 Jelle de Jong av Edam 1437 6.95 562 3.58 434 6.57 441
7 Max Huiberts Haarlemmermeer 1421 6.81 594 3.93 504 4.74 323
8 Faas Wijn av Castricum 1372 6.81 594 3.57 432 5.07 346
9 Somo Lenkadiyo Phanos 1355 6.81 594 3.66 450 4.57 311
10 Djulyan vd Mee Noordkop 1347 6.96 560 3.56 430 5.23 357
11 Nando Kok NEA Volharding 1327 7.07 536 3.29 376 6.15 415
12 Ludo v Kruistrum av Castricum 1300 7.08 534 3.54 426 4.98 340
13 Sjaak Tol av Edam 1279 6.95 562 3.25 368 5.12 349
14 Jens Gelderen Lycurgus 1276 7.01 549 3.45 408 4.68 319
15 Jeroen Hekkelman Phanos 1270 6.94 565 3.54 426 4.12 279
16 Marc Rademakers Nova 1262 7.04 542 3.34 386 4.90 334
17 Timo Schilp Lycurgus 1232 7.38 472 3.27 372 5.72 388
18 Kiowa Roukema NEA Volharding 1231 7.61 427 2.96 310 7.50 494
19 Jasper Brinkman Startbaan 1210 7.38 472 3.26 370 5.41 368
20 Stein Overtoom Startbaan 1204 7.33 482 3.35 388 4.90 334
21 Teun Putman Lycurgus 1201 7.16 517 3.17 352 4.86 332
22 Mart v Genuchten AV'23 1181 7.14 521 3.20 358 4.44 302
22 Sandor Mahieu Startbaan 1181 7.45 458 3.17 352 5.45 371
24 Friso v Diemen Startbaan 1178 7.49 450 3.23 364 5.34 364
25 Zixten Weijster Phanos 1176 7.68 414 3.26 370 5.77 392
26 Ramon Kohlhoff NEA Volharding 1173 7.37 474 3.12 342 5.23 357
27 Casper Smit NEA Volharding 1172 7.32 484 3.27 372 4.63 316
28 Florian Brinkman Startbaan 1159 7.37 474 3.28 374 4.57 311
29 Timo Kwakman av Edam 1142 7.67 416 3.12 342 5.65 384
30 Rinner Zeinstra AV'23 1135 7.11 527 3.40 398 3.25 210
31 Luuk Tesselaar Nova 1117 7.42 464 2.95 308 5.06 345
32 Jelmer v Diepen Lycurgus 1093 7.88 378 3.07 332 5.64 383
33 Jesse Dermout AV'23 1074 7.73 405 3.03 324 5.05 345
34 Rob v Dijk av Edam 1063 7.52 444 2.72 262 5.23 357
35 Wout Blom Nova 1044 7.73 405 2.86 290 5.12 349
36 Sam Keizer AV'23 1030 7.68 414 3.06 330 4.22 286
37 Luuk Tierolf av Edam 1029 8.05 349 2.98 314 5.37 366
38 Sten vd Moer av Castricum 977 7.68 414 2.82 282 4.16 281
39 Hidde Heckers av Castricum 956 8.15 333 2.61 240 5.63 383
40 Joep Jonker Phanos 899 8.05 349 2.64 246 4.47 304
jongens pup A.1 totaal 40 m sprint verspringen balwerpen
1 Sam v Velzen AV'23 1633 8.99 651 4.34 586 25.97 396
2 Wendel Campbell AV'23 1629 9.18 615 4.17 552 31.59 462
3 Joeri Church Nova 1571 9.48 562 4.16 550 31.27 459
4 Martijn Hoogewerf kav Holland 1565 9.37 581 4.08 534 30.52 450
5 Niek Tel Lycurgus 1538 9.33 588 3.83 484 31.90 466
6 Julian Record AV'23 1528 9.46 566 4.15 548 27.47 414
7 Casper Molenaar AV'23 1516 9.54 552 3.79 476 33.92 488
8 Gianluca Trivieri Phanos 1509 9.51 557 4.11 540 27.24 412
9 Lars v Oossanen Noordkop 1458 9.39 578 3.90 498 24.87 382
10 Aymen Lamraoui Phanos 1449 9.34 587 3.91 500 23.27 362
11 Remon Kraakman av Edam 1441 9.53 554 3.52 422 31.87 465
12 Emile Lammers Noordkop 1430 9.46 566 3.91 500 23.46 364
13 Alexander Soethout DEM 1422 9.46 566 3.72 462 25.83 394
14 Tim Conijn av Edam 1399 9.55 550 3.58 434 27.50 415
15 Peter v Dijk av Edam 1397 9.53 554 3.48 414 28.67 429
16 Calvin Andringa DEM 1384 10.11 461 3.74 466 31.17 457
17 Timon Smit av Edam 1372 9.59 544 3.71 460 23.77 368
18 Bram vd Jacht AV'23 1360 9.52 555 3.69 456 22.28 349
19 Jamal Aartsen Noordkop 1347 9.58 545 3.79 476 20.58 326
20 Stan Arnolli av Edam 1340 9.98 481 3.57 432 28.50 427
21 Onno Aerts Noordkop 1329 10.13 458 3.32 382 34.00 489
22 Luuk Hartog Startbaan 1301 9.89 495 3.57 432 24.21 374
23 Imre Fodi Phanos 1290 10.02 475 3.64 446 23.85 369
24 Aaron v Linge Phanos 1262 9.93 489 3.43 404 23.81 369
25 Gillian Rughetti DEM 1240 10.01 476 3.38 394 23.94 370
26 Melle Lagerweij Hera 1197 10.22 445 3.40 398 22.67 354
27 Jelmer Datema kav Holland 1189 10.39 420 3.24 366 26.57 403
28 Anthony kaffe kav Holland 1166 10.24 442 3.32 382 21.77 342
29 Joppe Kok Phanos 1147 10.48 408 3.29 376 23.34 363
30 Sem Hijnen DEM 1106 10.49 406 3.21 360 21.61 340
31 Stef Scheffer Startbaan 1090 10.56 397 3.29 376 20.00 317
32 Djurre Doornweerd kav Holland 1074 10.38 422 3.11 340 19.60 312
33 Thomas Herder DEM 1056 10.49 406 3.23 364 17.85 286
34 Aaron v Diepen Hera 1001 11.30 301 3.04 326 24.21 374
35 Willem Hein Startbaan 985 11.04 333 3.06 330 20.34 322
36 Kenneth Dirker Noordkop 982 10.71 376 3.02 322 17.69 284
37 Rico de Bruin kav Holland 960 10.68 380 2.84 286 18.40 294
38 Pim Zwanenburg Hera 881 11.03 335 3.05 328 13.55 218
39 Sven Frohlich Startbaan 840 11.25 307 2.97 312 13.73 221
jongens pup A.2 totaal 60 m sprint hoogspringem kogelstoten
1 Rik Taam NEA Volharding 1900 9.03 643 1.45 682 9.03 575
2 Jochem Dobber Suomi 1835 8.88 672 1.40 641 8.01 522
3 Jelle v Sunder Suomi 1762 8.84 680 1.35 599 7.30 483
4 Ryan Clarke av Castricum 1697 9.18 615 1.30 562 7.98 520
5 Timo Korsen Suomi 1687 9.42 573 1.30 562 8.59 552
6 Onno vt Wout Startbaan 1641 9.92 490 1.30 562 9.31 589
7 Wessel Koot kav Holland 1623 9.62 539 1.30 562 8.02 522
8 Henrik Propper Phanos 1610 9.58 545 1.25 526 8.33 539
9 Johnny v Schooneve AV'23 1602 9.29 595 1.20 489 7.95 518
10 Lars Leeuwrik NEA Volharding 1598 9.38 580 1.35 599 6.21 419
11 Johan Ouwehand av Edam 1580 9.50 559 1.20 489 8.21 532
12 Giel Ritmeijer AV'23 1546 9.47 564 1.20 489 7.48 493
13 Job Wiltink kav Holland 1538 9.56 549 1.25 526 6.95 463
14 Sjoerd v Deudekom Lycurgus 1519 9.94 487 1.25 526 7.73 506
15 Laszio v Huizen Phanos 1503 9.37 581 1.15 452 7.07 470
16 David Rosdorff Suomi 1500 9.62 539 1.30 562 5.88 399
17 Louay Saidi Rabah Startbaan 1491 9.64 535 1.20 489 7.03 467
18 Steffan Bakker Suomi 1486 9.80 509 1.15 452 8.07 525
19 Ruben den Boer av Edam 1484 10.04 472 1.25 526 7.36 486
20 Jelle Scheper Startbaan 1478 10.33 429 1.25 526 8.03 523
21 Camiel Osman Phanos 1470 9.36 583 1.15 452 6.47 435
22 Maarten Kwant Lycurgus 1457 10.00 478 1.25 526 6.78 453
23 Hugo v Montfort av Edam 1454 10.32 430 1.10 416 9.71 608
24 Levi Kok AV'23 1431 9.70 526 1.15 452 6.79 453
25 Max Horree AV'23 1426 9.73 521 1.15 452 6.78 453
26 Frank Jonkers kav Holland 1423 9.92 490 1.20 489 6.63 444
27 Leon Plomp NEA Volharding 1422 9.98 481 1.25 526 6.15 415
28 Mike Kaars av Edam 1406 10.17 452 1.15 452 7.65 502
28 Ige Kok Phanos 1406 9.80 509 1.15 452 6.64 445
30 Linso vd Burg Lycurgus 1365 9.62 539 1.05 379 6.68 447
31 Daan Visser kav Holland 1359 9.74 519 1.15 452 5.71 388
32 David Gebski AV'23 1335 10.05 470 1.10 416 6.72 449
33 Rafiek Telgt Phanos 1329 9.61 540 1.05 379 6.06 410
34 Wouter v Zantvliet kav Holland 1317 9.91 492 1.10 416 6.05 409
35 Sytse Koen NEA Volharding 1297 10.64 386 1.15 452 6.89 459
36 Erik de Snoo Startbaan 1291 10.62 388 1.05 379 8.05 524
37 Jochem Jaarsma Lycurgus 1148 10.99 340 1.00 342 7.01 466
38 Vince Kaars av Edam 898 dns 1.10 416 7.28 482


startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 21.09.2008