Pupillen competitie regio 1-3-4
7 juni 2008
Grootebroek
org: SAV


meisjes pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Mieke Smit av Edam 1061 7.5 403 3.07 332 20.58 326 2.24.3
2 Janet Beers SAV 1039 7.6 385 3.10 338 19.90 316 2.15.3
3 Melanie Dirker Noordkop 1013 7.3 440 3.00 318 15.83 255 2.21.1
4 Maartje vd Thiel SAV 907 7.4 422 3.03 324 10.41 161 2.17.7
5 Lisa Mooijer av Edam 902 7.5 403 2.73 264 14.59 235 2.30.3
6 Diewertje v Kampe av Wieringermeer 886 7.7 368 2.88 294 13.89 224 2.23.5
7 Yoelle Weernink SAV 874 7.7 368 2.58 234 16.88 272 2.35.4
8 Bente Reus SAV 864 8.1 303 2.88 294 16.55 267 2.29.5
9 Isa Raadgers Noordkop 852 7.6 385 2.65 248 13.63 219 2.33.5
10 Monique Schoen av Wieringermeer 834 7.3 440 2.63 244 9.86 150 2.38.3
11 Lotte de Boer av Edam 797 7.8 351 2.48 214 14.38 232 2.40.7
12 Amber Ligthart Dokev 793 8.2 287 2.27 172 21.20 334
13 Rosie Kroon av Edam 789 8.2 287 2.59 236 16.51 266 2.43.8
14 Rosa Bronsdijk av Edam 771 7.7 368 2.54 226 11.28 177 2.29.1
15 Nouska Wagemaker SAV 766 8.1 303 2.69 256 12.95 207 2.29.6
16 Zoe Lynn de Vries Noordkop 762 8.2 287 2.60 238 14.67 237 2.42.3
17 Suzanne Tacx Noordkop 753 8.0 318 2.46 210 13.99 225 2.39.7
18 Noa Zoon Noordkop 751 7.9 334 2.34 186 14.31 231 2.34.3
19 Ilse Kes av Edam 728 8.3 272 2.42 202 15.73 254 2.45.1
20 Anouk Koppies SAV 698 8.0 318 2.76 270 7.99 110 2.43.3
21 Sterre de Vreng Hollandia 682 7.9 334 2.28 174 11.13 174 2.51.7
22 Femke Sikkink SAV 604 8.2 287 2.43 204 8.13 113 2.43.6
23 Anna Keurentjes SAV 598 8.5 243 2.17 152 12.70 203 3.18.3
24 Iris Molenaar av Edam 496 8.5 243 1.89 96 10.24 157 2.45.3
25 Jessica Schans av Edam 467 8.4 257 1.95 108 7.64 102 3.38.0
26 Nadine Schneider SAV 416 9.2 151 2.00 118 9.71 147 2.41.7
27 Anna Schokker av Edam 377 9.3 139 1.81 80 10.26 158 3.23.1
28 Anouk Bakker SAV 373 9.5 116 2.16 150 7.86 107 3.27.6
meisjes pup B totaal 40 m sprint hoogspringen kogelstoten 1000 m
1 Lisa Schokker av Edam 1306 6.7 565 1.05 379 5.31 362 3.56.9
2 Nienke Tool SAV 1271 6.8 542 1.00 342 5.70 387 4.32.6
3 Merel Sinnige SAV 1235 6.9 521 1.00 342 5.46 372 4.36.0
4 Jessica Schilder av Edam 1197 7.0 500 1.00 342 5.20 355 4.34.2
5 May v Dongen Noordkop 1131 7.1 480 1.05 379 4.03 272
6 Megan Hoogland Hollandia 1121 7.2 460 1.00 342 4.68 319
7 Sanne Kooijman TAS 82 1074 7.2 460 1.05 379 3.56 235 4.22.2
8 Juliet Koning av Edam 1060 8.0 318 1.05 379 5.33 363 4.06.4
9 Elise Schneider SAV 1055 7.5 403 1.00 342 4.55 310 4.17.4
10 Mariska Guijt av Edam 1048 7.2 460 0.95 306 4.17 282 4.03.4
11 Romy Willeboordse Noordkop 1038 7.2 460 0.95 306 4.04 272 4.27.9
12 Marjolein Zuidema av Wieringermeer 1018 7.6 385 1.05 379 3.80 254 5.08.4
13 Emma Huiberts Dokev 1010 7.6 385 0.95 306 4.68 319
14 Dianne Conijn Dokev 993 7.4 422 0.90 269 4.44 302
15 Donna Wiersma SAV 985 7.4 422 0.95 306 3.84 257 4.31.9
15 Chayenne Veerman av Edam 985 7.2 460 0.85 232 4.32 293 4.07.6
17 Loes Essen SAV 949 7.8 351 0.95 306 4.30 292 4.10.9
18 Robin Post av Wieringermeer 938 7.6 385 0.90 269 4.20 284 4.33.9
19 Jessica Buschman Dokev 931 7.4 422 0.90 269 3.62 240
20 Danique Vels av Edam 930 7.4 422 0.85 232 4.09 276 4.58.0
21 Noor v Bree Hollandia 910 7.7 368 0.95 306 3.57 236 4.10.6
22 Melanie Zoer Dokev 907 7.6 385 0.90 269 3.79 253
23 Jenny Koopman TAS 82 878 7.7 368 0.95 306 3.19 204 4.39.6
24 Quinty Kroon av Edam 833 7.2 460 0.85 232 2.49 141 4.09.7
25 Esmee Reus SAV 805 7.9 334 0.80 196 4.07 275 4.58.5
26 Bjork Groot Noordkop 781 7.8 351 0.90 269 2.70 161 4.42.7
27 Lynn Molenaar av Edam 760 8.0 318 0.85 232 3.25 210 4.17.8
28 Anouk Feij SAV 754 8.1 303 0.80 196 3.81 255
29 Caitlin Oosterbos av Wieringermeer 735 7.9 334 0.80 196 3.20 205 4.56.0
30 Cathy Vink av Edam 610 8.7 215 0.75 159 3.57 236 4.50.2
31 Marisca v Paassen SAV 354 10.0 62 0.70 122 2.80 170 5.04.7
meisjes pup A1 totaal 60 m sprint verspringen kogelstoten 1000 m
1 Lieke Klaver SAV 1569 9.1 587 4.24 566 6.17 416 3.51.8
2 Romy Ijsbrandij Hollandia 1419 9.8 472 3.67 452 7.52 495 4.17.9
3 Kyrza Noor av Wieringermeer 1363 9.4 535 3.87 492 4.92 336 3.46.0
4 Iris Waasdorp SAV 1286 9.9 457 3.52 422 6.01 407 3.58.3
5 Leonie Beers SAV 1284 9.7 487 3.47 412 5.66 385 3.49.4
6 Yvonne Kes av Edam 1260 9.7 487 3.43 404 5.42 369 3.52.4
7 Emma Duiveman McEw av Wieringermeer 1246 9.9 457 3.37 392 5.86 397 4.29.3
8 Ilse Bakker SAV 1235 9.8 472 3.42 402 5.29 361
9 Marah Sentener Hollandia 1216 10.0 442 3.45 408 5.37 366 4.15.3
10 Jeanine Oud SAV 1198 10.1 427 3.52 422 5.11 349 3.43.5
11 Doeschke Rozemulle Hollandia 1193 10.0 442 3.25 368 5.64 383 4.19.0
12 Aukje Bakker SAV 1190 10.0 442 3.48 414 4.90 334 4.43.9
13 Lotte Manshanden Hollandia 1161 9.8 472 3.56 430 3.86 259 5.11.2
14 Susanne Visbeen Noordkop 1134 10.0 442 3.21 360 4.87 332
15 Mabel Schenk Noordkop 1112 10.2 413 3.17 352 5.08 347 4.10.3
16 Babeth Vriend SAV 1099 10.6 359 2.96 310 6.40 430 4.20.5
17 Mylene Bakker av Edam 1095 10.0 442 3.12 342 4.57 311 4.40.5
18 Laura Pomstra av Wieringermeer 1057 10.5 372 3.02 322 5.33 363 4.46.4
19 Michelle Weernink SAV 1056 10.1 427 2.94 306 4.73 323 4.13.1
20 Romy Oden Noordkop 1054 10.0 442 3.10 338 4.06 274 3.58.5
21 Naomie Zwaag Hollandia 1041 10.3 399 3.25 368 4.06 274 4.07.3
22 Dana de Wit SAV 1040 10.3 399 3.19 356 4.21 285 4.55.0
23 Ilone Groot av Wieringermeer 1030 10.6 359 2.95 308 5.32 363 4.27.5
24 Bo Reus SAV 1029 10.5 372 3.15 348 4.54 309 4.38.9
25 Luca v Etten av Wieringermeer 1021 10.3 399 3.05 328 4.33 294 4.08.3
26 Willemijn Verschuu TAS 82 993 10.6 359 3.31 380 3.80 254 4.53.5
27 Mandy v Ruler Noordkop 985 10.9 321 2.87 292 5.46 372
28 Caitlin Ketting SAV 983 10.9 321 2.81 280 5.62 382 4.35.9
29 Jetske v Kampen av Wieringermeer 941 10.9 321 3.02 322 4.38 298 3.56.9
30 Demi Wagemaker SAV 937 11.1 296 3.10 338 4.46 303 4.31.5
31 Patricia Molenaar av Edam 918 10.8 333 2.83 284 4.42 301 4.31.7
32 Charlotte Glas Dokev 914 10.8 333 3.10 338 3.66 243
33 Lisanne vd Weijd av Wieringermeer 882 11.2 285 2.80 278 4.68 319 4.55.7
33 Amber Ruijter SAV 882 10.9 321 2.55 228 4.88 333 4.33.3
35 Inge Portegijs Dokev 777 11.6 239 2.79 276 3.90 262
36 Romy Bokenkamp av Edam 697 11.5 250 2.35 188 3.86 259 4.44.4
37 Marinsa Timmer Noordkop 627 10.9 321 2.94 306
38 Ezra Glasbergen TAS 82 523 12.1 187 1.97 112 3.42 224 4.52.5
meisjes pup A2 totaal 60 m sprint verspringen balwerpen 1000 m
1 Nyala Stevens Hollandia 1832 8.6 680 4.64 648 35.44 504 3.22.1
2 Gabriella vd Wij av Edam 1782 8.4 720 4.71 662 26.27 400 4.03.7
3 Linn Schilder Hollandia 1433 9.4 535 3.94 506 25.60 392
4 Francis Sikkenga Hollandia 1412 9.2 569 4.17 552 18.17 291 3.39.2
5 Ayonne v Oort av Edam 1389 9.3 552 3.79 476 23.22 361 4.05.8
6 Sarah Laan SAV 1349 9.5 519 3.84 486 21.89 344 3.44.1
7 Rianne Kalk av Edam 1311 9.9 457 3.76 470 25.03 384 4.37.5
8 Paulien Kok av Edam 1310 9.7 487 3.80 478 22.01 345 4.05.5
9 Amy Keijzer av Edam 1282 9.6 503 3.46 410 23.84 369 4.21.4
10 Amber Vels av Edam 1255 9.5 519 3.32 382 22.69 354 3.59.2
11 Anne Homan SAV 1230 9.7 487 3.54 426 19.97 317 4.04.7
12 Floortje v Kampen av Wieringermeer 1227 9.9 457 3.58 434 21.32 336 3.25.5
13 Yasmin Keppel Noordkop 1186 9.8 472 3.38 394 20.20 320 4.06.6
14 Silvia Hoogland SAV 1173 9.9 457 3.37 392 20.50 324 4.02.8
15 Femke Hooijberg av Edam 1169 10.0 442 3.65 448 17.34 279 3.54.5
16 Larissa Leter Hollandia 1141 9.8 472 3.34 386 17.61 283 4.15.0
17 Britt Noah Mosselm SAV 1122 10.1 427 3.36 390 19.09 305 3.47.7
18 Mariska v Boheeme av Wieringermeer 1106 10.0 442 3.36 390 17.04 274 4.20.5
19 Isa v Bree Hollandia 1096 10.7 346 3.40 398 22.49 352 4.22.9
20 Rian vd Oord Hollandia 1095 10.2 413 3.37 392 18.07 290
21 Dana Huibers Hollandia 1091 10.7 346 3.23 364 24.76 381 4.36.3
22 Lieke Sikkink SAV 1073 9.7 487 3.39 396 12.00 190 3.42.4
23 Lisa Tool SAV 1044 10.3 399 3.24 366 17.37 279 4.25.4
24 Esmee de Wit av Wieringermeer 1043 10.5 372 3.34 386 17.73 285 4.46.7
25 Anna Beukema Noordkop 1033 10.3 399 3.46 410 13.94 224 4.16.8
26 Priscilla v Dam av Wieringermeer 989 10.8 333 3.03 324 21.03 332 4.49.9
27 Manon Wiggers TAS 82 852 11.1 296 2.87 292 16.41 264
28 Caitlin Tol av Edam 844 11.2 285 2.69 256 18.97 303 5.44.8
29 Katina Kaag Noordkop 843 11.3 273 2.93 304 16.50 266 4.29.8
30 Lynn Lugtenburg Noordkop 823 11.2 285 2.84 286 15.60 252
31 Jacqueline v Vier av Wieringermeer 812 10.9 321 2.91 300 12.03 191 4.31.4
32 Anne Joor Noordkop 681 10.9 321 2.49 216 9.59 144 5.10.4
jongens pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Gilles Duiveman Mc av Wieringermeer 1196 7.3 440 3.06 330 28.41 426 2.19.2
2 Sil de Graaf Hollandia 1120 7.3 440 3.29 376 19.03 304 2.46.9
3 Max Laan Hollandia 1095 7.5 403 3.06 330 23.25 362 2.23.5
4 Jari Sijtsma av Wieringermeer 1077 7.3 440 2.89 296 21.67 341 2.38.2
5 Jordi Ouwehand av Edam 973 7.4 422 2.62 242 19.42 309
6 Joost Glas Hollandia 961 7.3 440 2.91 300 13.74 221 2.10.4
7 Vince v Dalen Noordkop 951 7.8 351 2.92 302 18.62 298 2.31.7
8 Jeffrey Lourens av Wieringermeer 773 8.3 272 2.34 186 19.82 315 2.36.7
9 Joeri v Rijswijck SAV 645 7.5 403 2.62 242
10 Daniel Ijsbrandij Hollandia 588 9.6 105 2.30 178 19.15 305 2.54.9
jongens pup B totaal 40 m sprint hoogspringem kogelstoten 1000 m
1 Jelle de Jong av Edam 1423 6.8 542 1.20 489 5.78 392
2 Djulyan vd Mee Noordkop 1179 6.8 542 0.95 306 4.85 331 3.49.9
3 Luuk Tierolf av Edam 1121 7.5 403 1.00 342 5.53 376 4.07.8
4 Sjaak Tol av Edam 1120 6.8 542 1.00 342 3.57 236 3.48.0
5 Joost Schipper ARO 88 1107 7.1 480 1.00 342 4.21 285 3.37.4
6 Jerry de Ruiter Noordkop 1090 7.6 385 0.95 306 5.88 399 4.23.7
7 Nick Schoemaker ARO 88 1061 7.3 440 0.95 306 4.62 315
8 Bjorn Hoogeveen Dokev 1060 7.4 422 1.00 342 4.36 296
9 Timo Kwakman av Edam 1058 7.5 403 0.90 269 5.68 386
10 Justin Kuhr Noordkop 1032 7.4 422 0.90 269 5.00 341 4.07.3
11 Jesper Rabbeljee Dokev 1029 7.4 422 0.90 269 4.95 338
12 Bart Langendijk Noordkop 982 7.5 403 0.95 306 4.05 273 4.03.3
13 Rob v Dijk av Edam 940 7.5 403 0.85 232 4.48 305 4.09.9
14 Jamiro Veerman av Edam 735 8.0 318 0.85 232 2.97 185 4.07.0
jongens pup A1 totaal 60 m sprint verspringen kogelstoten 1000 m
1 Lars v Oossanen Noordkop 1520 9.5 519 3.80 478 8.03 523 3.41.0
2 Timon Smit av Edam 1461 9.4 535 3.71 460 7.00 466 4.07.0
3 Emile Lammers Noordkop 1453 9.5 519 3.93 504 6.39 430 3.29.2
4 Tim Conijn av Edam 1395 9.4 535 3.75 468 5.77 392 4.09.8
5 Onno Aerts Noordkop 1394 9.8 472 3.54 426 7.54 496
6 Remon Kraakman av Edam 1382 9.9 457 3.59 436 7.42 489 3.54.2
7 Peter v Dijk av Edam 1345 9.7 487 3.57 432 6.33 426 3.48.6
8 Stefan Lourens av Wieringermeer 1316 9.7 487 3.63 444 5.66 385 3.33.6
9 Stan Arnoli av Edam 1286 9.7 487 3.50 418 5.61 381 3.57.7
10 Jamal Aartsen Noordkop 1246 9.7 487 3.36 390 5.42 369 3.54.6
11 Django de Vreng Hollandia 1211 10.4 386 3.42 402 6.27 423 4.05.5
12 Mats Visser SAV 1049 10.2 413 3.15 348 4.25 288 4.25.3
13 Ryan v Hout Dokev 1004 10.5 372 2.92 302 4.84 330 4.08.7
14 Bodhi de Jong Noordkop 993 10.7 346 3.13 344 4.46 303 4.00.4
15 Sam Volten SAV 957 11.0 308 2.87 292 5.23 357 4.09.0
16 Kenneth Dirker Noordkop 903 10.9 321 2.79 276 4.50 306 4.31.8
17 Daan Kalb SAV 696 12.0 197 2.56 230 4.00 269 4.40.4
jongens pup A2 totaal 60 m sprint verspringen balwerpen 1000 m
1 Maurice Feller Noordkop 1544 9.3 552 4.13 544 30.35 448 3.35.3
2 Johan Ouwehand av Edam 1516 9.2 569 3.89 496 30.64 451 3.53.1
3 Twan Dankmeijer Hollandia 1360 9.5 519 3.55 428 27.37 413
4 Ruben den Boer av Edam 1341 10.0 442 3.76 470 28.71 429 3.32.5
5 Hugo v Montfort av Edam 1231 9.9 457 3.42 402 24.08 372 4.06.8
6 Bryan Schoonheden Noordkop 1208 10.1 427 3.37 392 25.41 389 4.33.1
7 Vince Kaars av Edam 1192 10.4 386 3.60 438 23.78 368 3.48.7
8 Mike Kaars av Edam 1191 10.1 427 3.49 416 22.26 348 3.56.1
9 Twan Noordhoek Noordkop 1189 9.9 457 3.48 414 20.01 318
10 Niels Vink av Edam 1145 10.2 413 3.29 376 22.84 356 4.19.9
11 Stefan de Jong SAV 1101 10.3 399 3.25 368 21.16 334 4.20.8
12 Job de Nijs av Edam 1085 10.9 321 3.18 354 27.07 410 4.24.8
13 Tim Bokenkamp av Edam 935 11.1 296 2.99 316 20.37 323 4.59.8
14 David Verbiest av Wieringermeer 887 11.7 228 3.11 340 20.13 319 4.38.2
15 Niels Sinnige SAV 721 10.9 321 2.22 162 14.75 238 4.30.4
16 Maarten Cornelisse av Wieringermeer 680 11.6 239 2.39 196 15.19 245
jongens mini totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Jeremy vd Mee Noordkop 911 7.8 351 2.90 298 16.28 262 2.18.8
2 Djoao Lobles Noordkop 878 7.4 422 2.52 222 14.51 234 2.13.3
3 Kevin v Hout Dokev 808 7.9 334 2.47 212 16.28 262 2.26.9
4 Dave Schoenmaker ARO 88 708 8.1 303 2.51 220 11.69 185 2.50.5
5 Jesse Buhrs av Edam 703 8.7 215 2.35 188 18.81 300 2.58.1
6 Kick v Dongen Noordkop 670 8.4 257 2.14 146 16.58 267
7 Steven Tierolf av Edam 426 9.0 176 2.14 146 7.71 104 2.39.5
meisjes mini totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Yannick Sijtsma av Wieringermeer 834 7.8 351 2.89 296 12.78 204
2 Lean Hamburg Noordkop 747 8.0 318 2.55 228 13.42 216 2.39.7
3 Wiek Groot Noordkop 717 8.0 318 2.49 216 9.89 150 2.27.9
4 Amy Bakker SAV 672 8.2 287 2.50 218 9.20 136
5 Alisia Bruin av Wieringermeer 671 8.3 272 2.22 162 12.05 191 2.44.7
6 Bente Datema av Wieringermeer 654 8.7 215 2.37 192 11.17 175 2.45.0
7 Anniska Sinnige SAV 608 8.7 215 2.35 188 9.78 148 2.56.7
8 Vivian v Althuis av Wieringermeer 520 8.7 215 2.21 160 9.64 145 3.03.5
9 Sterre v Etten av Wieringermeer 495 8.7 215 2.15 148 8.98 132 3.00.0


startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 09.06.2008