Pupillen competitie regio 1-3-4
7 juni 2008
Amsterdam-O
org: AV'23


Meisjes pupillen C geb 40m ver bal totaal
1 Didi Wals Waterland 6.6 3.39 14.39 1215
2 June Smidt AAC 7.1 3.26 20.68 1177
3 Marit Schuurman AAC 7.0 3.26 14.25 1100
4 Tessa de Ruiter AV 23 7.4 3.14 20.79 1097
5 Marissa Lucassen AV 23 7.6 3.04 10.78 879
6 Nina Vens AAC 7.9 2.79 16.41 874
7 Nikki van Wees NEA Volharding 7.6 2.98 10.85 868
8 Marit Vorstman AAC 7.6 2.92 11.22 863
9 Nina van Luijn NEA Volharding 7.3 2.53 10.57 828
10 Chiara Samito av Monnickendam 7.6 2.80 10.58 827
11 Sandra Uijtten-Boogaart NEA Volharding 7.9 2.93 11.17 813
12 Bo Telling AAC 8.2 2.49 16.83 774
13 Susa Andrea AV 23 8.2 2.78 12.98 769
14 Didi te Loo Waterland 7.6 2.71 8.45 765
15 Serena Claasens NEA Volharding 8.0 2.53 11.32 720
16 Shaza Hefni AAC 8.2 2.50 12.71 708
17 Jana Vermeulen AV 23 8.0 2.26 11.59 671
18 Hazel van Berkel Waterland 8.8 2.60 13.19 652
19 Eefje Meijboom AAC 8.5 2.29 11.45 599
20 Femke Bosma NEA Volharding 8.9 2.60 10.79 595
21 Eline Boer AV 23 dns 2.94 11.87 494
22 Mima Amods AAC 8.8 1.96 11.05 485
23 Emina Agovic AAC 8.6 2.15 6.31 448
Julia Olivier av Monnickendam dns dns dns 0
Meisjes pupillen B 40m hoog kogel totaal
1 Naseya Weinchard AV 23 6.7 1.05 5.11 1293
2 Zola Zwerver AAC 6.9 0.95 4.84 1157
3 Manuela van Ommeren Continental Sport 6.7 1.00 3.38 1127
4 Anna Faneyte AAC 6.8 0.95 3.43 1073
5 Jill Bohte AAC 7.4 1.00 3.99 1033
6 Floor Keulartz AV 23 7.2 0.85 4.72 1014
7 Joy Toet Atos 7.1 0.90 3.80 1003
8 Rosa van de Slikke NEA Volharding 7.3 0.90 4.25 997
9 Donja Kootwijk AAC 7.5 0.85 5.22 991
10 Abigail Roes NEA Volharding 7.5 0.90 3.97 939
11 Sterre Westra AV 23 7.5 0.90 3.87 932
12 Carmen Balm NEA Volharding 7.5 0.80 4.58 911
13 Ichelle Broekhof AAC 7.8 0.95 3.50 887
14 Doris Florenza AV 23 7.1 0.90 2.45 886
15 Tkeyah Rysenburg Continental Sport 7.3 0.75 3.61 838
16 Romy van Diepen AV 23 7.9 0.90 3.47 831
17 Mounya Hefni AAC 7.9 0.85 3.80 820
18 Mayke Luijendijk AV 23 7.5 0.85 2.96 820
19 Sharde Bokian Continental Sport 7.5 0.80 3.33 815
20 Fien van Berkel Waterland 7.4 0.80 3.08 813
21 Rochan Comello AV 23 7.9 0.90 3.25 813
22 Ansaf Mounir AAC 8.3 0.90 3.84 798
23 Angel Groeneveld AAC 7.7 0.75 3.65 769
24 Myrthe Vreeman AV 23 8.3 0.85 3.79 757
25 Inger Vleerbos AV 23 7.9 0.85 2.94 749
26 Sara Haas NEA Volharding 7.8 0.80 2.87 724
27 Nienke Vos AV 23 8.5 0.90 3.20 717
28 Femke Umans AAC 7.6 0.70 3.10 704
29 Sanne van Solinge AV 23 8.3 0.85 3.14 704
30 Suzanne Holst AV 23 8.4 0.80 3.47 681
31 Lara Simsek AV 23 8.5 0.70 3.54 598
32 Djoeke Postma AV 23 8.5 0.65 3.48 558
33 Esther Teng AV 23 8.3 0.70 2.69 554
Cathelijn van 't Hoff Atos dns dns dns 0
Suvienne Surr Continental Sport dns dns dns 0
Ebony Borkulo Continental Sport dns dns dns 0
Nathalie Burger AV 23 dns dns dns 0
Lizet Snoek AV 23 dns dns dns 0
Meisjes pupillen A1 60m ver kogel totaal
1 Sarah Quta Atos 9.4 3.99 5.17 1404
2 Madelon Werkhoven Atos 9.5 3.95 5.40 1395
3 Iris de Ruiter AV 23 10.0 3.71 6.78 1355
4 Olga van den Berg AV 23 9.6 3.42 5.22 1261
5 Roos van der Stelt Atos 10.0 3.62 5.52 1260
6 Janke Strijp AV 23 9.9 3.45 5.28 1225
7 Auree Nooitmeer AV 23 9.9 3.47 5.19 1223
8 Marit Schuwer AV 23 10.1 3.54 4.96 1191
9 Lucy van Eck AV 23 9.9 3.35 4.84 1175
10 Justine Zwier AV 23 10.3 3.46 4.96 1147
11 Atille Lowe AV 23 10.5 3.22 5.26 1093
12 Anna Leeuwrik NEA Volharding 11.1 3.44 5.26 1061
13 Julia Wolbink AAC 10.5 3.23 4.75 1060
14 Mila Mochel AV 23 10.7 3.20 5.14 1055
15 Defne Sen AAC 10.3 3.22 3.91 1024
16 Oona Boot AV 23 10.8 3.16 4.74 1006
17 Chloe Link Atos 10.5 3.16 3.91 985
18 Rianne Horning Atos 11.1 3.10 3.68 879
19 Segoney Jaspers AV 23 11.2 3.20 3.50 873
20 Valentina van Drooge AV 23 11.4 2.90 3.94 825
21 Tamar Haas AV 23 11.8 2.86 4.38 806
22 Nadine Kole AAC 11.2 2.81 3.41 788
23 Laura Bertacchini AV 23 11.2 2.70 3.45 769
24 Ruby Schroder AAC 11.3 2.54 3.73 748
25 Jonne Draper AV 23 11.5 2.73 3.41 737
26 Karlijn Andeweg Atos 11.7 2.65 3.68 721
27 Sophie Eijking Waterland 12.2 2.50 3.69 640
28 Mo Veenman AV 23 13.8 2.27 3.85 466
29 Jessie Lavano AV 23 dns dns 2.88 177
Tessa Honig Atos dns dns dns 0
Variel Monni Continental Sport dns dns dns 0
Charmaine Cairo Continental Sport dns dns dns 0
Arantsca Meye Continental Sport dns dns dns 0
Vanessa Amponsah Continental Sport dns dns dns 0
Nesnine Aberzik AAC dns dns dns 0
Soumaya Haddou AAC dns dns dns 0
Eva Barnhoorn AV 23 dns dns dns 0
Paola Leijssen AV 23 dns dns dns 0
Chi-Chi Ihekwoaba AV 23 dns dns dns 0
Iki van Koningsbrugge AV 23 dns dns dns 0
Meisjes pupillen A2 60m ver bal totaal
1 Keeley Heijdeman AAC 9.2 4.04 28.36 1520
2 Tasa Jiya Atos 9.3 4.32 24.96 1517
3 Sheryv Gorsiel Continental Sport 8.9 3.96 22.76 1488
4 Bente van Welij NEA Volharding 9.4 4.16 20.08 1404
5 Lotte Bart NEA Volharding 9.5 3.74 27.43 1399
6 Laqisha Gemerts NEA Volharding 9.5 3.60 26.57 1360
7 Marloes Elias Continental Sport 9.5 3.66 25.29 1357
8 Tara Yoro AV 23 9.1 3.62 17.81 1315
9 Isa van Diepen AV 23 10.3 3.54 21.12 1158
10 Marijn Kallenberg AV 23 10.2 3.49 20.62 1155
11 Barbara Crompvoets AV 23 10.0 3.45 16.06 1109
12 Yara Tersteeg AV 23 10.0 3.60 13.78 1102
13 Sigourney Tolud Continental Sport 10.0 3.10 18.10 1070
14 Maike Edwards van Muijen AAC 9.9 3.25 14.07 1052
15 Heleen de Vreede NEA Volharding 10.6 3.22 19.84 1036
16 Shiavone Anson AAC 10.4 3.08 19.79 1035
17 Robin Telling AAC 11.1 3.23 22.66 1014
18 Maxime Hulsebos NEA Volharding 10.5 3.26 15.19 987
19 Stella de Wit AAC 10.6 3.07 17.84 977
20 Hannah Engelen AAC 10.3 3.20 13.57 975
21 Shaniqua Apai Continental Sport 10.1 3.00 14.23 974
22 Pien Spekreijse AV 23 10.9 3.18 16.62 943
23 Fleur Verweij AAC 10.5 3.14 12.01 909
24 Sophie Smit NEA Volharding 10.2 2.87 8.39 824
25 Bibi Rietwijk AV 23 10.4 2.66 11.61 819
26 Sofie Engelen AV 23 10.9 2.70 10.72 746
27 Meral Arda AV 23 11.8 2.86 12.81 713
Ella van Leeuwen AV 23 dns dns dns 0
Nadine Storms AV 23 dns dns dns 0
Iris Schipper AV 23 dns dns dns 0
Maraya Tolud Continental Sport dns dns dns 0
Jongens pupillen C 40m ver bal totaal
1 Jesse Edwards AV 23 7.1 3.39 21.99 1221
2 Jesse Pupping AV 23 7.3 3.23 23.26 1166
3 Dani Veerman av Monnickendam 7.1 3.04 21.29 1141
4 Thomas Arensman NEA Volharding 7.1 2.92 12.45 981
5 James Bergwijn AAC 7.8 2.88 20.54 970
6 Elanio Colin AV 23 7.6 2.65 19.02 937
7 Sem Reijnders av Monnickendam 7.5 2.76 15.49 923
8 Oskar Bosgraaf AV 23 7.7 2.93 12.67 874
9 Julius Dollard AAC 8.2 2.38 23.42 845
10 Che Kamerling AAC 7.9 2.54 16.99 833
11 Tim Vugts av Monnickendam 8.0 2.38 17.34 791
12 Jules Cool Waterland 8.5 2.50 17.79 746
13 Tjeerd Kole AV 23 8.6 2.65 13.64 696
14 Jory de Groot av Monnickendam 8.5 2.20 15.97 659
15 Saladin Salahadin AAC 8.7 2.40 13.25 626
16 Max Grimberg AV 23 dns 2.67 20.36 575
17 Freek Cool Waterland 8.7 2.13 12.89 565
18 Jaron Rosenberg AV 23 8.6 2.30 8.11 520
19 Kevin Plomp NEA Volharding dns 2.73 dns 264
20 Lucas Barnhoorn AV 23 dns dns 9.30 138
Abel Westland AV 23 dns dns dns 0
Levi Hazes AV 23 dns dns dns 0
Jongens pupillen B 40m hoog kogel totaal
1 Serge Yoro AV 23 6.6 1.05 4.95 1304
2 Sam Coehoorn NEA Volharding 6.7 0.90 5.77 1226
3 Mutume Luijdjens AAC 7.1 1.00 5.27 1181
4 Nando Kok NEA Volharding 6.9 0.90 4.79 1117
5 Mart van Genugten AV 23 6.9 0.95 4.14 1107
6 Ilan Melaard AV 23 7.3 0.95 4.30 1038
7 Casper Smit NEA Volharding 7.0 0.85 4.46 1035
8 Jesse Dermout AV 23 7.3 0.85 5.32 1035
9 Nick Abbott AAC 7.3 0.95 4.18 1029
10 Kiowa Roukema NEA Volharding 7.2 0.80 5.47 1028
11 Jolmer Siersma Atos 7.3 0.90 4.49 1015
12 Rinner Zeinstra AV 23 6.8 0.75 4.38 999
13 Dave Eibrink Jansen NEA Volharding 7.5 0.90 4.57 983
14 Hidde Bosma NEA Volharding 8.0 0.95 4.48 929
15 Sam Keizer AV 23 7.5 0.85 4.23 922
16 Ramon Kohlhoff NEA Volharding 7.2 0.75 4.16 900
17 Delano Muytjens AV 23 7.9 0.85 4.73 889
18 Siem Bennis AV 23 7.9 0.85 4.14 846
19 Camiel van Assema NEA Volharding 7.6 0.70 4.77 832
20 Hugo Botman Atos 8.2 0.85 3.99 788
21 Adem Agovic AAC 7.9 0.85 3.35 784
22 Niels Dee AAC 7.8 0.80 3.33 763
23 Rein Riemersma AV 23 8.4 0.80 4.46 756
24 Daan Schmitz AV 23 7.8 0.80 2.77 715
25 Thijs van der Horst Atos 8.8 0.70 3.34 541
26 Mario Zambelle AV 23 8.3 0.70 2.27 514
Kasper Spruijt AAC dns dns dns 0
Morisson Corton AV 23 dns dns dns 0
Rijk Drenth AV 23 dns dns dns 0
Yanniek Herdes AV 23 dns dns dns 0
Jongens pupillen A1 60m ver kogel totaal
1 Wendel Campbell AV 23 9.1 4.16 7.86 1651
2 Sam van Velzen AV 23 8.9 3.79 7.33 1583
3 Casper Molenaar AV 23 9.2 3.79 7.89 1560
4 Jamairo Hens Continental Sport 9.1 3.61 7.01 1493
5 Bram van der Jagt AV 23 9.2 3.70 5,94 1429
6 Daniel Cicilson AAC 9.6 3.55 6.50 1367
7 Floris Aarts AV 23 9.8 3.62 6.13 1328
8 Elmer Makkinga Atos 9.5 3.55 5.52 1323
9 Camiel Schuurman AAC 9.7 3.69 5.21 1298
10 Maxim Mantel AV 23 9.4 3.43 5.06 1284
11 Etienne Karremans NEA Volharding 10.0 3.17 5.82 1189
12 Rowdy de Groot av Monnickendam 10.3 3.23 6.26 1185
13 Raidel Mynals Continental Sport 9.6 3.12 4.86 1177
14 Lex Lijmberg Waterland 10.1 3.35 4.85 1146
15 Reda Benchaabane Atos 9.8 3.20 4.15 1111
16 Joost Bootsma AAC 10.5 3.26 5.42 1111
17 Monsif Nadif Atos 10.6 3.00 6.14 1092
18 Tim Hilhorst AAC 10.7 3.36 5.04 1080
19 Baris Kilicarslan AAC 10.6 3.02 5.12 1030
20 Bashir Riach AAC 10.2 3.00 4.29 1022
21 Rob Lassche AAC 10.5 2.83 5.38 1022
22 Vincent Vlek AV 23 10.3 2.98 4.22 999
23 Jesper Lust NEA Volharding 10.6 3.05 4.47 991
24 Joppe Bolderman av Monnickendam 11.2 2.72 5.31 909
25 Olaf Wijchers av Monnickendam 11.4 2.94 4.42 869
26 Niek Pijl Waterland 11.5 2.44 5.49 830
27 Vindjenzo Tolud Continental Sport 10.3 3.24 dns 765
28 Jeffrey Adrichem AAC 11.5 2.28 4.54 733
29 Chaheed Chekchar AAC 12.3 2.47 4.46 682
30 Robbie Olivier av Monnickendam 13.0 2.00 4.23 507
Ramon de Groot Atos dns dns dns 0
Kilian Kiburg Atos dns dns dns 0
Mik Uijting Atos dns dns dns 0
Librajo Read Continental Sport dns dns dns 0
Kevin Bloem AV 23 dns dns dns 0
Jongens pupillen A2 60m ver bal totaal
1 Rik Taam NEA Volharding 8.8 4.65 38.88 1831
2 Johnny van Schooneveld AV 23 9.1 4.24 28.43 1579
3 Levi Kok AV 23 9.4 4.07 23.48 1432
4 Giel Ritmeijer AV 23 9.5 3.91 25.82 1413
5 David Gebski AV 23 9.6 3.74 28.85 1400
6 Justin Seel av Monnickendam 9.6 3.72 29.03 1398
7 Max Horee AV 23 9.6 3.81 26.51 1386
8 Lars Leeuwerik NEA Volharding 9.4 3.71 19.21 1301
9 Danny Dorstijn AV 23 9.9 3.66 24.58 1286
10 Tom van den Berg AV 23 10.0 3.51 27.42 1276
11 Coen Vonhof AV 23 9.9 3.60 23.67 1262
12 Lennart Hatenboer AV 23 9.8 3.80 19.22 1256
13 Fady Mounir AAC 9.8 3.78 19.01 1249
14 Dennis Pieloor AAC 10.1 3.46 27.06 1246
15 Erskine Bol av Monnickendam 10.2 3.46 27.35 1236
16 Léon Plomp NEA Volharding 9.8 3.32 20.13 1173
17 Jonathan Meijer AV 23 10.3 3.50 21.97 1162
18 Sytse Koen NEA Volharding 10.3 3.49 20.62 1141
19 Benjamin Amods AAC 10.4 3.38 22.52 1132
20 Sander Hulsbergen-Henning AAC 10.3 3.59 17.93 1123
21 Aron Popken AV 23 10.4 3.35 18.81 1074
22 Jemaine Colin AV 23 9.9 2.78 16.90 1003
23 Nils Haenen av Monnickendam 11.2 3.23 22.63 1002
24 Guido Vaessen AV 23 10.9 3.37 17.16 989
25 Bjorn Reijnders av Monnickendam 11.1 3.27 13.92 892
26 Nils Dekkers av Monnickendam 10.4 3.02 9.94 859
27 Joep van Oostrom av Monnickendam 11.4 3.09 14.50 832
28 Rens Feenstra AV 23 11.1 3.10 10.80 802
29 Mees Rotscheid AAC 11.1 2.96 11.10 780
Robin Vloo NEA Volharding dns dns dns 0
Elyasu Ibrahim AAC dns dns dns 0
Rick Limburg AAC dns dns dns 0
Kevin Boogaard AAC dns dns dns 0
Jurgen schilders av Monnickendam dns dns dns 0
Wouter Hoonakker av Monnickendam dns dns dns 0
Daniel Damalie AV 23 dns dns dns 0
Jongens minipup 40m ver bal totaal
1 Fabian Dusceddu Atos 6.9 2.90 14.96 1060
2 Stef Sablerolle AV 23 7.9 2.39 20.57 855
3 Umar Quta Atos 7.8 2.24 13.14 728
4 Timo Vleerbos AV 23 8.9 2.12 13.50 548
5 Niels de Ruiter AV 23 8.8 1.90 13.89 524
6 Olaf Vreeman AV 23 9.7 1.78 5.63 220
Meisjes minipup 40m ver bal totaal
1 Afra Jiya Atos 7.7 2.55 13.40 811
2 Femke Duijvekam NEA Volharding 7.5 2.44 11.36 788
3 Elja Mantel AV 23 7.9 2.70 9.00 724
4 Iris Leeuwrik NEA Volharding 8.0 2.33 8.91 632
5 Jilian Samilto av Monnickendam 8.1 2.08 9.86 587
6 Ira de Witte AV 23 8.5 2.36 9.87 583
7 Marinka Heijm av Monnickendam 8.9 2.18 9.25 480
8 Berber Siersma Atos 9.6 2.16 8.35 373
9 Lotus Vermeulen AV 23 9.9 1.90 5.38 216


startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 08.06.2008