Pupillen competitie regio 1-3-4
24 mei 2008
Amsterdam
org: Phanos


Meisjes pupillen C 40m ver bal ptn
1 June Schmidt AAC 7.08 3.25 19.33 1210
2 Annerice Bakker Phanos 7.27 3.19 18.98 1153
3 Merit Schuurman AAC 7.29 3.30 12.37 1065
4 Kiki Rozemeijer AV Suomi 7.43 3.35 12.78 1054
5 Amina Schellekens Phanos 7.82 3.07 18.48 1017
6 Marit Vorstman AAC 7.34 2.92 11.69 967
7 Sandrine Wieser Phanos 8.29 2.90 19.24 915
8 Aisha Hamidi Phanos 7.79 3.04 11.19 895
9 Thirza Mathilda Phanos 7.92 2.73 15.73 889
10 Romy Oudshoorn AV Suomi 7.67 2.97 10.44 889
11 Iris Koreman AV Suomi 8.07 2.88 13.80 862
12 Kim de Lange AV Suomi 8.16 2.73 11.07 768
13 Nina Vens AAC 8.11 2.75 10.33 766
14 Isa Korsen AV Suomi 8.43 2.62 13.72 752
15 Bo Telling AAC 8.35 2.58 12.38 732
16 Sanne Olsthoorn AV Zaanland 8.33 2.41 13.38 719
17 Fleur Bakker AC Waterland 8.28 2.73 7.40 673
18 Puk den Uil AC Waterland 8.89 2.75 9.48 632
19 Boukje v.d. Heide Phanos 8.67 2.56 9.66 629
20 Shaza Hefni AAC 8.27 2.26 9.38 624
21 Eefje Meijboom AAC 8.45 2.19 10.69 608
22 Anna Verhoek AAC 9.09 2.59 9.08 565
23 Mirna Arnods AAC 8.62 1.87 7.87 459
24 Emina Agovic AAC 8.98 2.28 4.49 405
Meisjes pupillen B 40m ver bal ptn
1 Jacqueline Muts Phanos 7.15 3.52 17.14 1217
2 Manuela van Ommeren Continental Sport 7.26 3.23 20.77 1188
3 Zola Zwerver AAC 7.07 3.34 15.77 1176
4 Suvienne Surr Continental Sport 7.12 3.28 14.02 1125
5 Lotte Pröpper Phanos 7.46 3.12 20.13 1117
6 Romy van Gaalen AV Suomi 7.22 3.10 17.09 1117
7 Dian Blok AV Suomi 7.29 3.41 13.83 1113
8 Fatima Lunes Phanos 7.15 2.97 16.70 1100
9 Laura Karamowa Phanos 7.33 3.27 13.93 1078
10 Donja Kootwijk AAC 7.46 3.10 17.53 1076
11 Romee Halidu Phanos 7.40 3.03 17.65 1075
12 Faneyte Anna AAC 7.12 3.20 11.93 1072
13 Bo Westrik AV Zaanland 7.55 3.03 17.72 1046
14 Talitha Bos AV Zaanland 7.49 3.02 16.21 1033
15 Emma Kok Phanos 7.69 3.24 14.72 1015
16 Cathelijn van 't Hof AV Atos 7.58 3.12 14.25 1005
17 Sharde Bokian Continental Sport 7.51 3.21 11.99 996
18 Joy Toet AV Atos 7.35 2.96 11.48 969
19 Mandy Scherpenzeel AV Suomi 7.45 3.06 11.31 966
20 Tkeyah Rysenburg Continental Sport 7.44 2.69 14.22 945
21 Jill Bohte AAC 7.50 2.85 12.90 943
22 Aleid Vliegers Phanos 8.23 2.89 16.97 889
23 Hefni Mounya AAC 7.86 2.57 10.05 767
24 Femke Umans AAC 7.93 2.50 9.54 731
25 Ichelle Broekhof AAC 8.29 2.62 10.87 721
26 Vita Veeneman Phanos 8.42 2.45 9.37 638
27 Renske Dekker AV Atos 8.36 1.97 12.46 610
28 Lotte van der Zijp AV Suomi 8.39 2.20 7.16 544
Meisjes pupillen A 1 60m hoog bal ptn
1 Ella de Boer AV Zaanland 9.76 1.15 18.19 1259
2 Madelon Werkhoven AV Atos 9.56 1.05 18.65 1226
3 Lily Gnimavo Phanos 10.14 1.10 16.79 1143
4 Variel Monni Continental Sport 9.35 1.00 13.23 1139
5 Saana Onuallain Phanos 9.84 1.10 13.05 1128
6 Maartje van Asselt AV Suomi 10.44 1.15 15.94 1122
7 Roos van der Stelt AV Atos 10.54 1.05 20.33 1100
8 Vanessa Amponsah Continental Sport 9.65 0.95 14.00 1065
9 Thati Kirschner Phanos 10.05 1.00 14.15 1040
10 Zinoby Sabajo Phanos 10.39 0.95 18.30 1019
11 Julia Wolbrink AAC 10.71 1.10 13.44 1008
12 Julia Abrahamse Phanos 10.15 0.95 15.10 1005
13 Emma Bogerd Phanos 10.91 1.05 16.06 988
14 Floor Rozemeijer AV Suomi 10.34 0.95 15.18 978
15 Sarah Quta AV Atos 9.99 0.95 11.98 976
16 Danielle de Letter AC Waterland 11.12 1.10 14.23 968
17 Esmee Bakker AC Waterland 10.59 1.05 11.94 960
18 Nora de Boer Phanos 10.95 1.05 14.26 954
19 Tessa Honig AV Atos 10.44 1.05 10.41 953
20 Charmaine Cairo Continental Sport 10.30 0.95 10.62 904
21 Rianne Horning AV Atos 11.14 1.00 14.20 892
22 Marit van der Zijpp AV Suomi 11.04 0.95 13.92 863
23 Defne Sen AAC 10.91 0.90 12.61 820
24 Soumaya Haddou AAC 11.64 0.95 14.86 808
25 Anne Derks Phanos 11.48 0.95 12.93 793
26 Annabel van der Lee Phanos 11.42 0.90 11.86 744
27 Chloe Link AV Atos 10.73 0.90 7.32 737
28 Eva Borensztajn Phanos 11.11 0.95 7.76 735
29 Nadine Kole AAC 11.68 0.90 11.78 712
30 Karlijn Andeweg AV Atos 11.74 0.90 11.31 697
31 Ruby Schroder AAC 11.22 0.80 10.75 674
32 Emma Cornelisse AV Zaanland 11.68 0.85 11.17 664
33 Arantsca Meye Continental Sport 428
Meisjes pupillen A 2 60m ver kogel ptn
1 Keeley Heijdeman AAC 9.38 3.87 7.69 1576
2 Manon Blok AV Suomi 9.52 3.82 6.96 1500
3 Tasa Jiya Atos 9.49 3.76 6.79 1484
4 Zomer Weijsters Phanos 9.91 3.96 6.38 1431
5 Lotje van Erp Phanos 9.73 3.59 6.87 1415
6 Sheryv Gorsiel Continental Sport 9.26 3.50 5.42 1388
7 Marloes Elias Continental Sport 9.78 3.50 6.51 1368
8 Imme Kievit Phanos 9.94 3.77 5.75 1349
9 Moreen Wiegman Phanos 9.87 3.73 5.18 1315
10 Aniek Bakker AV Suomi 9.67 3.50 5.32 1311
11 Laura de Lange AV Suomi 10.22 3.63 6.00 1295
12 Yasmine Elcadi Phanos 10.11 3.60 5.80 1292
13 Lieke Koenderink AV Zaanland 10.49 3.27 7.38 1265
14 Sigourney Tolud Continental Sport 10.16 3.32 5.24 1193
15 Pauline Slebos AV Suomi 10.55 3.54 4.91 1159
16 Shiavone Simson AAC 10.80 3.18 6.43 1150
17 Lucia Halidu Phanos 11.08 3.23 6.35 1119
18 Jaira Matilda Phanos 10.74 3.28 5.30 1107
19 Nikki Onrust AV Zaanland 10.64 3.17 5.22 1094
20 Maike Edwards van Muijen AAC 10.65 3.37 4.37 1073
21 Stella de Wit AAC 10.94 3.08 5.60 1061
22 Isabel Grift Phanos 11.20 3.01 5.36 998
23 Maraya Tolud Continental Sport 10.44 2.85 4.13 980
24 Fleur Verweij AAC 11.07 3.05 4.33 951
25 Shaniqua Apai Continental Sport 10.59 2.50 4.63 926
26 Charmaine Cairo Continental Sport 11.21 2.97 4.40 923
Jongens pupillen C 40m ver bal ptn
1 Victor Bakker AV Suomi 7.89 3.16 21.89 1071
2 Philip van de Beek Phanos 7.59 3.10 18.58 1066
3 Julius Dollard AAC 7.81 2.86 24.72 1061
4 Tomas van der Lee Phanos 7.84 3.19 18.09 1031
5 James Bergwijn AAC 7.96 2.84 17.69 935
6 Branco Titus Phanos 7.89 2.79 17.06 927
7 Che Kamerling AAC 8.09 2.60 13.57 799
8 Saladin Salahadin AAC 9.24 2.32 9.03 491
Jongens pupillen B 40m ver bal ptn
1 Noah Monnereau Phanos 6.67 3.36 23.83 1387
2 Somo Lenkadiyo Phanos 6.95 3.36 20.07 1270
3 Jeroen Hekkelman Phanos 7.16 3.30 17.70 1179
4 Jolmer Siersma AV Atos 7.33 3.00 19.90 1116
5 Nick Abbott AAC 7.49 3.11 17.52 1071
6 Zixten Weijsters Phanos 7.79 2.98 23.33 1071
7 Mutume Luijdjens AAC 7.60 2.92 18.94 1033
8 Alex Kool AC Waterland 7.83 2.74 20.40 976
9 Stijn van Asselt AV Suomi 7.99 2.73 19.52 934
10 Erik Groen AV Suomi 7.73 3.04 12.21 925
11 Hugo Botman AV Atos 7.87 2.78 16.29 917
12 Kasper Spruijt AAC 7.74 2.63 16.15 907
13 Joep Jonker Phanos 8.18 2.30 21.57 845
14 Adem Agovic AAC 8.11 2.83 11.42 803
15 Maik Retz AV Zaanland 8.37 2.60 16.17 797
16 Thijs van der Horst AV Atos 8.83 2.52 14.90 692
Jongens pupillen A 1 60m hoog bal ptn
1 Aymen Lamraoui Phanos 9.52 1.20 23.68 1411
2 Gianluca Trivieri Phanos 9.75 1.25 18.97 1346
3 Daniel Cicilson AAC 9.60 1.10 23.37 1321
4 Imre Fodi Phanos 9.73 1.10 22.15 1284
5 Vindjenzo Tolud Continental Sport 9.40 0.95 24.97 1266
6 Pieter Slebos AV Suomi 10.28 1.20 18.89 1227
7 Tim Huiberts AV Zaanland 10.17 1.10 22.95 1226
8 Jamairo Hens Continental Sport 9.45 0.80 30.56 1214
9 Mick Onrust AV Zaanland 10.50 1.10 25.48 1211
10 Camiel Schuurman AAC 9.89 1.10 18.29 1204
11 Lex Lijmberg AC Waterland 10.07 1.10 20.15 1203
12 Aaron van Linge Phanos 9.70 0.95 23.32 1194
13 Raidel Mynals Continental Sport 9.85 0.95 24.03 1179
14 Koen van Asselt AV Suomi 10.51 1.10 20.58 1145
15 Joppe Kok Phanos 10.33 1.00 20.37 1094
16 Nick Witteveen Phanos 10.25 1.00 18.78 1083
17 Rutger Romein AV Suomi 10.16 0.95 18.67 1058
18 Monsif Nadif AV Atos 10.66 1.00 20.42 1048
19 Tim Hilhorst AAC 10.52 1.10 14.01 1044
20 Youri Voet AC Waterland 10.00 0.85 19.47 1020
21 Felix Kuhn Phanos 10.83 0.95 21.93 1010
22 Librajo Read Continental Sport 10.64 0.95 18.15 983
23 Felix Burger Phanos 10.75 1.00 15.23 959
24 Reda Benchaabane AV Atos 10.09 0.85 15.98 954
25 Joost Bootsma AAC 10.56 0.95 15.11 947
26 Rob Lassche AAC 10.89 0.95 14.31 889
27 Basile Wieser Phanos 11.70 1.00 17.50 878
28 Rafael Gridelli Phanos 10.91 0.95 13.56 874
29 Martin van Schie AV Suomi 10.30 0.85 11.03 837
30 Kilian Kiburg AV Atos 11.67 0.95 15.69 817
31 Jeffrey Adrichem AAC 11.05 0.95 10.65 803
32 Ramon de Groot AV Atos 11.79 0.80 20.03 759
33 Baris Kilicarslan AAC 539
34 Mik Uijting AV Atos 402
35 Chaheed Chekchar AAC 376
Jongens pupillen A 2 60m ver kogel ptn
1 Jochem Dobber AV Suomi 9.23 4.14 7.20 1629
2 Laszlo van Huizen Phanos 9.30 4.20 6.55 1591
3 Henrik Pröpper Phanos 9.56 3.76 8.26 1554
4 Timo Korsen AV Suomi 9.53 3.72 8.17 1546
5 Camiel Osman Phanos 9.31 3.75 6.32 1486
6 Steffan Bakker Av Suomi 10.14 3.83 8.07 1466
7 Ige Kok Phanos 9.58 3.69 6.95 1464
8 David Rosdorff AV Suomi 9.69 3.90 5.78 1417
9 Justin van der Ven AC Waterland 9.87 3.48 7.41 1401
10 Rafiek Telgt Phanos 9.48 3.47 5.41 1342
11 Dennis Pieloor AAC 10.07 3.36 7.09 1328
12 Bart Groeneveld AV Suomi 10.44 3.61 7.04 1321
13 Thimo Kroeze AV Zaanland 10.20 3.51 6.60 1310
14 Paul Mulder AAC 10.22 3.52 6.12 1280
15 Sander Hulsbergen-Henning AAC 10.47 3.37 6.86 1259
16 Elyasu Ibrahim AAC 10.84 3.49 6.91 1235
17 Benjamin Arnods AAC 10.21 3.34 5.93 1234
18 Tim Groeneveld AV Suomi 10.97 3.57 6.64 1219
19 Fady Mounir AAC 10.17 3.33 5.49 1210
20 Kevin Boogaard AAC 10.73 3.35 5.93 1163
21 Josha Vanderbroeck Phanos 10.96 3.06 4.82 1002
22 Joep Wessels Phanos 11.37 3.02 5.70 1002
23 Lars van der Weijden Av Suomi 9.83 3.70 DNS 963
24 Mees Rotscheid AAC 10.95 2.31 3.25 735
Jongens minipupillen 40m ver bal ptn
1 Fabian Dusceddu AV Atos 7.57 3.21 11.70 980
2 Umar Quta AV Atos 8.24 2.45 13.40 741
3 Maarten Slebos AV Suomi 8.51 2.63 11.28 698
4 Lars de Letter AC Waterland 9.10 2.51 13.59 632
Meisjes minipupillen 40m ver bal ptn
1 Afra Jiya Atos 8.35 2.59 12.09 729
2 Keona Sam-Sin Phanos 8.92 2.38 12.73 616
3 Yara Schelcher Phanos 9.15 2.61 9.56 572
4 Ivy Onyechere Phanos 8.86 2.24 5.35 437
5 Berber Siersma AV Atos 9.39 2.33 6.93 427


startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 25.05.2008