Pupillen competitie regio 1-3-4
24 mei 2008
Hylas
org: Alkmaar


Meisjes pupillen C 40m ver bal ptn
1 Lisanne Schoonebeek av Castricum 7.14 3.59 14.72 1194
2 Puck de Waard Trias 7.69 3.07 11.05 917
3 Samara Aardenburg DEM 7.71 3.02 11.16 906
4 Sanne Beunk kav Holland 7.74 2.82 11.83 872
5 Joyce van Kan kav Holland 7.92 2.98 10.37 845
6 Eline Hilbers kav Holland 7.95 2.89 10.93 833
7 Yanika Einholz kav Holland 7.97 2.91 10.58 827
8 Anne Kuperus kav Holland 8.38 2.90 13.09 804
9 Britt Agasi Trias 8.08 2.70 10.82 770
10 Gaula Dekker av Haarlem 7.98 2.48 9.27 713
11 Kim v.d. Aar DEM 8.32 2.60 10.31 703
12 Michelle van Dorth Hylas 8.74 2.54 13.49 686
13 Djura Bakker DEM 8.50 2.45 9.88 636
14 Mette Volkers Hylas 8.56 2.33 11.19 628
15 Veerle Seijlhouwer av Castricum 9.36 2.35 16.03 607
16 Chiara Sanna DEM 8.80 2.14 13.40 596
17 Tjitske Datema DEM 9.06 2.47 10.73 578
Meisjes pupillen B 40m ver bal ptn
Britt Ooijevaar Trias 6.88 3.68 24.33 1408
1 Julia Vinnitchenko Hylas 7.51 3.75 26.69 1319
2 Judith Endstra kav Holland 7.00 3.62 16.94 1266
3 Mariska Poel DEM 7.62 3.36 14.67 1052
4 Isa Schouw kav Holland 7.57 3.08 15.93 1026
5 Sanne Sprenkeling Trias 7.98 3.16 18.31 1004
6 Isabel Admiraal Hylas 8.03 2.92 20.17 975
7 Wies Vos Trias 8.07 3.15 16.82 965
8 Esmee Bakker DEM 7.86 3.04 15.02 950
9 Dion Kies DEM 7.93 3.12 14.75 950
9 Sofie Bruggemann av Haarlem 7.91 3.11 13.76 934
11 Jette Schiebergen Trias 8.18 2.94 16.67 902
12 Sarah Heemskerk DEM 8.07 2.83 12.46 829
13 Manon Beentjes DEM 8.09 2.68 9.37 737
14 Wouke Veenstra Hylas 8.33 2.65 11.36 731
15 Afra Straathof av Castricum 8.55 2.86 10.70 727
16 Priscilla Langius kav Holland 8.22 2.44 10.26 686
17 MariŽlle de Boer DEM 8.31 2.58 9.65 686
18 Sabine Priester DEM 9.09 2.86 12.48 684
19 Nikita Half DEM 8.45 2.53 10.53 673
20 Carlijn Bouwer Trias 9.27 2.51 16.62 660
21 Pleuntje van Lieshout DEM 8.86 2.38 12.58 621
22 Larissa van der Most Trias 8.95 2.43 9.08 552
23 Priscilla Beentjes DEM 9.51 2.27 12.60 516
24 Iris Komen av Haarlem DNS 2.44 14.97 448
25 Dieuwke Sportel DEM 8.81 DNS DNS 233
26 Larissa van Wijk av Castricum 8.84 DNS DNS 229
Meisjes pupillen A 1 60m hoog bal ptn
1 Salomť Beekers av Castricum 9.96 1.10 19.07 1204
2 Manon Masteling Hylas 9.95 1.10 16.82 1173
3 Lotte Enzler kav Holland 9.97 1.00 17.05 1099
4 Amy Vermeer DEM 10.66 1.05 21.29 1097
4 Fenna Foole kav Holland 9.85 1.10 11.45 1097
6 Linde van Zanten kav Holland 11.07 1.05 24.14 1081
7 ZoŽ de Jong Trias 10.42 1.05 13.49 1012
8 Nikki Kraaijeveld DEM 10.51 1.10 11.27 996
9 Robijn Kok Trias 11.05 1.20 11.02 993
10 Maaike Wittink Hylas 10.96 1.05 16.45 987
11 Renee van Rookhuizen DEM 10.16 1.05 10.04 986
12 Tina Rosic DEM 10.96 1.05 15.77 976
13 Lisanne Glorie DEM 10.69 1.00 12.79 926
14 Eline Koenz Trias 11.13 1.00 13.99 889
15 Evelien Molenaar Hylas 11.05 0.90 15.40 849
16 Melanie van der Most Trias 11.25 1.00 12.36 846
17 Maaike de Jongh av Castricum 11.19 0.95 12.36 818
18 Josine Postma Trias 11.78 0.95 14.77 790
19 Elise Hakhoff DEM 11.24 0.90 11.66 761
20 Roos Castricum DEM 11.80 0.95 10.33 709
21 Anouschka Swart Trias 12.09 0.85 10.13 599
22 Anieck Sas kav Holland 12.21 0.75 13.67 579
23 Marit Kampstra Trias 11.87 0.85 7.93 577
24 Maaike Nederhand DEM 13.00 0.80 9.80 467
Meisjes pupillen A 2 60m ver kogel ptn
1 Charlotte Hopman Trias 9.64 4.07 7.53 1562
2 Femke Brink Trias 9.89 3.73 7.03 1426
3 Shanice van Kan kav Holland 9.84 3.83 6.25 1408
4 Nadia Diambudiaku Hylas 10.04 3.63 6.80 1370
5 ZoŽ Bosschaart Trias 10.21 3.53 6.55 1309
6 Rosalie Burger Hylas 10.29 3.60 6.43 1305
7 Rivka van Heijningen kav Holland 10.14 3.63 5.40 1269
8 Emma van der Pal Trias 10.07 3.41 5.76 1258
9 Jolene Adelaar DEM 10.79 3.23 7.39 1218
10 Iris de Waard Hylas 10.49 3.29 6.08 1193
11 Dewi Couweberg av Castricum 10.49 3.18 6.07 1170
12 Iris van der Plas DEM 10.84 3.47 5.87 1169
13 FabiŽnne Broere DEM 10.56 3.40 5.27 1154
14 Isri Bakker DEM 10.46 3.43 4.78 1140
15 Isabella de Wit Hylas 10.81 3.37 4.97 1094
16 Kim Bakker Trias 10.73 3.09 5.51 1084
17 Pella Carnas Trias 11.21 3.16 6.20 1080
18 Benthe Verdonk av Castricum 10.77 3.11 5.38 1074
19 Demi Kruijer Hylas 10.73 3.27 4.80 1072
20 Marjet Groen av Castricum 10.65 3.12 4.99 1066
21 Kathy Agasi Trias 10.82 2.96 4.92 1008
22 FabiŽnne Kick av Castricum 11.05 3.18 4.67 1004
23 Fay Voogd kav Holland 11.15 3.13 4.85 995
24 Sanne van Lier Hylas 11.14 3.11 4.48 966
25 Daan Limburg Stirum av Castricum 10.97 2.98 4.53 964
26 Maaike Merckens kav Holland 11.72 2.89 5.33 912
27 Elisa van Lier Hylas 11.72 2.88 4.35 842
28 Lola Winkel Hylas 11.64 2.56 4.74 815
29 Tessa de Jong Hylas 12.58 2.48 5.01 719
30 Nena Kerssens Hylas 11.23 2.49 3.00 714
31 Amie Ruiter Hylas 13.09 2.90 3.87 673
32 Veerle Klarenbeek Hylas 11.63 2.39 2.66 616
Jongens pupillen C 40m ver bal ptn
1 Joep Beentjes DEM 7.85 3.13 27.03 1137
2 Michel van den Hoven Trias 7.96 2.93 27.04 1078
3 Boris Hoogervorst kav Holland 8.27 2.89 31.78 1074
4 Cas Foole kav Holland 8.35 3.01 28.13 1043
5 Mika Taag kav Holland 7.83 2.96 16.32 960
6 Lukas de Ruiter kav Holland 8.22 2.77 23.23 955
7 Thomas Moggrť Trias 8.11 2.91 16.63 907
8 Jasper Avis Trias 8.65 3.07 12.22 782
9 Ronaldo Janmaat Hylas 8.23 2.44 15.88 782
10 Nils Einholz kav Holland 9.35 2.82 19.89 760
11 Tijn Pronk kav Holland 8.72 2.49 13.32 676
12 Koen Grandiek av Castricum 8.98 2.38 14.41 636
13 Max Behrendt DEM 9.24 2.33 11.01 532
14 Jeroen de Wolf Hylas 9.85 2.34 5.59 341
Jongens pupillen B 40m ver bal ptn
1 Vyron Saridin DEM 7.17 3.80 28.32 1418
2 Faas Wijn av Castricum 7.20 3.43 30.51 1362
3 Ludo van Kruistum av Castricum 7.28 3.53 28.63 1344
4 Dave Wesselink Trias 7.19 3.43 19.92 1230
5 Willem Grapendaal Hylas 7.58 3.08 30.37 1215
6 Koen de Wolf Trias 7.93 3.49 22.69 1140
7 Matthijs Blom Hylas 7.78 3.41 20.17 1116
8 Boon Kokosky Deforchaux kav Holland 8.79 2.96 35.10 1046
9 Storm Willems kav Holland 7.69 2.97 17.55 1006
10 Tieme Zwart Trias 8.11 3.23 18.89 1005
11 Roy Vlieland DEM 8.18 3.20 19.85 1001
12 Michiel van Soest DEM 8.01 2.95 20.18 984
13 Siebe Koot kav Holland 8.58 3.04 25.17 978
14 Huub Blokland Hylas 7.98 2.99 16.92 949
15 Daan Zwetsloot kav Holland 8.36 2.94 21.85 948
16 Sten van der Moer av Castricum 7.84 2.86 16.02 933
17 Jens Meijer Hylas 8.32 3.00 17.21 901
18 Tim Dorrestein Trias 8.43 2.71 22.21 897
19 Hidde Heckers av Castricum 9.23 2.65 21.65 765
20 Mathijs de Wolf Hylas 8.74 2.81 14.66 759
21 Olivier Lee DEM 8.29 2.40 14.23 737
22 Max van Rookhuizen DEM 8.50 2.48 9.63 637
23 Neal Voogt Hylas 8.93 2.22 15.83 634
24 Thijmen Meyer Hylas 8.94 2.18 12.78 573
25 Mark Dijkstra Hylas 9.24 2.39 11.25 549
26 Noa Admiraal Hylas 10.41 2.03 8.42 288
Jongens pupillen A 1 60m hoog bal ptn
1 Calvin Andringa DEM 10.56 1.30 25.14 1345
2 Pim Pauel av Haarlem 9.76 1.05 24.95 1278
3 Danny van Sluis Trias 10.06 1.10 25.02 1269
4 Alexander Soethout DEM 10.15 1.20 20.18 1264
5 Jos Straathof av Castricum 10.11 1.15 17.32 1191
6 Pelle van der Pal kav Holland 9.79 1.05 18.16 1181
7 Freek Berends kav Holland 10.08 1.05 19.80 1160
8 Jason Komen av Haarlem 10.55 1.15 18.95 1152
9 Devi Vrijburg av Castricum 10.78 1.10 22.72 1138
10 Mitchell Snip Hylas 10.59 1.05 22.60 1124
11 Jelmer Datema kav Holland 10.71 0.95 29.12 1116
12 Bjorn Polman Trias 11.19 1.10 20.61 1057
13 Sem Hijnen DEM 10.73 1.00 19.91 1031
14 Max Berkhout av Castricum 11.46 1.05 20.65 988
15 Niklas Perujo Trias 11.34 1.10 16.76 982
16 Sven Stal DEM 11.19 1.00 20.14 976
17 Rico de Bruin kav Holland 10.79 0.95 18.71 971
18 Thomas Herder DEM 11.19 1.10 13.61 950
19 Jeltes de Weerd av Castricum 11.56 0.80 25.72 860
20 Tobias Greven Hylas 11.38 1.00 13.66 854
21 Anthony Kaffť kav Holland 1.10 27.24 828
22 David Kolder Trias 11.69 0.90 16.62 793
23 Merijn Schoutsen Hylas 11.65 0.80 20.69 783
24 Simon Swinkels Hylas 11.74 0.95 13.65 776
25 Koen van Beek kav Holland 12.11 0.90 16.21 740
26 Stijn Hoogstadt Hylas 11.97 0.90 11.32 672
27 Stijn Swart Hylas 12.44 0.90 13.11 656
28 Matthew Boerman Hylas 11.25 0.95 DNS 613
29 Abel van Loenen kav Holland 13.39 0.95 10.15 550
30 Ricardo Janmaat Hylas 11.11 DNF 13.71 545
31 Julius de Graaf kav Holland 12.58 DNS 15.81 418
Jongens pupillen A 2 60m ver kogel ptn
1 Ryan Clarke av Castricum 9.70 3.73 7.88 1505
2 Sven Schoonebeek av Castricum 9.87 3.61 7.96 1457
3 Frank Jonkers kav Holland 9.96 3.84 6.50 1406
4 Wessel Koot kav Holland 10.24 3.77 6.67 1360
5 Sjoerd Dorrestein Trias 9.93 3.61 6.26 1351
6 Patrick Grossat Trias 9.86 3.76 5.31 1332
7 Job Wiltink kav Holland 10.06 3.48 6.51 1320
8 Arnoud Baars Hylas 10.39 3.81 5.69 1287
9 Rogier Los DEM 10.53 3.81 5.75 1271
10 Aidan Splinter Hylas 10.54 3.53 6.58 1264
11 Jens Kalshoven DEM 10.31 3.44 6.06 1248
12 Benjamin Veninga av Haarlem 10.20 3.52 5.49 1244
13 Wouter van Zantvliet kav Holland 10.36 3.49 5.82 1236
14 Jip Elfrink DEM 10.50 3.41 6.33 1231
15 Daan Visser kav Holland 10.25 3.32 5.31 1185
16 Paul Zuiderduin av Haarlem 10.88 3.50 5.75 1162
17 Marvin Stanley av Castricum 10.71 3.45 5.51 1159
18 David Vos Hylas 10.70 3.32 5.77 1151
19 Guus Ruiter Trias 11.32 3.07 6.36 1059
20 Floris Doedens Hylas 10.98 3.01 4.95 999
21 Boris de Waard Trias 11.04 2.89 4.86 961
22 Job van den Akker kav Holland 11.08 3.14 3.83 930
23 Kjell Rienewerf Hylas 11.63 2.95 4.65 888
24 Bram van Gelder av Castricum 12.43 2.73 5.09 789
25 Siem Prins av Haarlem 12.43 2.60 5.30 777
Jongens mini 40m ver bal ptn
1 Gijs Hopman Trias 7.97 2.67 18.23 907
2 Twan Bosschaart Trias 8.42 2.47 13.45 718
3 Mats Dekker Hylas 9.70 2.59 13.05 565
4 Dylan Langeveld DEM 9.69 2.39 13.25 531
5 Niek Hakhoff DEM 9.43 2.12 14.53 528
6 Chris Schermer kav Holland 8.99 2.03 9.10 467
7 Martijn Hollenberg av Castricum 9.53 2.38 DNS 334
8 Jens de Groot DEM 10.03 1.91 9.20 320
meisjes mini 40m ver bal ptn
1 ZoŽ Emmanouilidis Hylas 8.24 3.02 9.40 780
2 AaliYah Hansen av Haarlem 9.05 2.23 12.25 560
3 Manon de Jong Trias 8.97 2.28 7.40 482
4 Ramona de Boer DEM 9.96 2.05 7.25 312
5 Mila Knevel DEM 10.26 2.17 5.80 268
6 Floor Casparie kav Holland 10.33 1.89 5.20 189


startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 25.05.2008