Pupillen competitie regio 1-3-4
24 mei 2008
Heerhugowaard
org: Hera


Meisjes pupillen C 40m ver bal
352 Bregje Dekker Nova 7.64 3.09 17.85 1044
365 Janet Beers SAV 7.75 3.11 16.31 1004
325 Melanie Dirker Noordkop 7.72 3.09 16.07 1002
348 Britt Stammes Nova 7.84 2.68 22.09 985
435 Monique Schoen Wieringermeer 7.66 2.71 8.99 810
326 Isa Raadgers Noordkop 8.41 2.72 14.21 783
436 Diewertje van Kampen Wieringermeer 8.15 2.87 9.52 768
367 YoŽlle Weernink SAV 8.17 2.52 13.28 765
327 Noa Zoon Noordkop 8.14 2.49 12.51 750
368 Nouska Wagemaker SAV 8.19 2.49 11.88 730
98 Sterre de Vreng Hollandia 8.34 2.45 8.04 622
109 Marlies van Leijen Hera 8.48 2.10 11.72 604
369 Nadine Schneider SAV 9.26 2.10 8.32 428
370 Anouk Bakker SAV 9.83 2.18 8.42 380
Meisjes pupillen B 40m ver bal
372 Merel Sinnege SAV 7.15 3.60 20.26 1278
371 Nienke Tool SAV 7.13 3.62 16.31 1228
349 Carlien Wabeke Nova 7.64 3.25 20.46 1114
330 May van Dongen Noordkop 7.30 3.30 15.34 1113
93 Megan Hoogland Hollandia 7.43 3.20 14.73 1058
468 Sanne Kooijman TAS'82 7.46 2.93 18.55 1057
408 Denise de Ruijter Hera 7.72 3.02 17.65 1012
373 Elise Schneider SAV 7.92 3.18 17.67 1009
409 Marit v.d. Hoven Hera 7.68 2.89 18.45 1005
355 Dianne Conijn Dokev 7.53 2.82 17.42 1004
410 Maud Feenstra Hera 7.90 3.00 18.90 995
331 Romy Willeboordse Noordkop 7.53 3.24 11.21 984
376 Loes Essen SAV 8.05 2.90 18.36 941
374 Donna Wiersma SAV 7.69 2.99 12.80 933
359 Melanie Zoer Dokev 8.04 2.80 17.55 911
439 Robin Post Wieringermeer 7.75 3.09 11.10 911
111 Romy Waaienberg Hollandia 8.14 3.04 15.19 905
94 Renate Kuijper Hollandia 7.82 3.06 10.82 887
95 Sanne Lenting Hollandia 7.88 2.85 12.58 867
467 Jenny Koopman TAS'82 7.97 2.63 16.13 867
438 Marjolein Zuidema Wieringermeer 7.95 2.88 12.73 864
440 Caitlin Oosterbos Wieringermeer 8.22 3.18 11.15 851
356 Emma Huiberts Dokev 8.29 2.61 18.72 849
92 Noor van Bree Hollandia 8.15 2.78 13.93 831
411 Marijke Wiercx Hera 7.79 2.59 11.39 809
350 Kristen Beukers Nova 8.12 2.80 11.90 805
358 Jessica Buschman Dokev 7.89 2.42 13.93 803
96 Lisa Lenting Hollandia 8.25 2.60 15.17 800
377 Esmee Reus SAV 8.30 2.55 14.29 767
357 Kiki Veldman Dokev 8.21 2.66 11.79 760
332 Bjork Groot Noordkop 8.16 2.51 11.97 741
97 Phoebe Nuijten Hollandia 8.03 2.57 8.95 716
360 Anne de Wit Dokev 8.77 2.71 11.09 673
412 Ichelle Brands Hera 8.48 2.53 9.18 641
375 Simone Jans SAV 8.03 2.73 dns 617
335 Guylaine Kramer Noordkop 9.38 2.17 10.95 482
378 Marisca van Paassen SAV 10.17 1.90 7.39 264
Meisjes pupillen A 1 60m hoog bal
447 Kyrza Noor Wieringermeer 9.95 1.25 21.20 1346
86 Romy IJsbrandij Hollandia 10.12 1.15 23.76 1280
413 Jessica van Mol Hera 10.52 1.15 23.53 1219
380 Aukje Bakker SAV 10.37 1.15 19.04 1179
338 Marinsa Timmer Noordkop 10.38 1.05 21.55 1140
340 Mabel Schenk Noordkop 10.93 1.10 23.09 1122
445 Emma Duiveman McEwan Wieringermeer 10.00 0.95 19.26 1091
362 Sterre Smit Dokev 10.88 1.05 22.52 1085
88 Lotte Manshanden Hollandia 10.12 1.05 14.04 1065
382 Jeanine Oud SAV 10.58 1.05 18.00 1062
379 Leonie Beers SAV 10.49 1.05 17.04 1059
351 Sophie Aubrun Nova 10.50 1.00 19.16 1053
90 Marah Sentener Hollandia 10.67 1.00 19.06 1028
337 Susanne Visbeen Noordkop 10.15 1.05 11.45 1014
361 Charlotte Glas Dokev 11.31 1.10 18.67 1014
381 Ilse Bakker SAV 10.32 1.00 14.58 1007
396 Lisa Huigen Hera 10.64 0.95 18.58 989
444 Laura Pomstra Wieringermeer 10.92 1.15 11.70 986
383 Iris Waasdorp SAV 10.40 0.90 16.01 946
421 Lotte Hassink ARO'88 11.22 0.95 19.54 928
339 Mandy van Ruler Noordkop 11.52 1.05 15.15 898
448 Luca van Etten Wieringermeer 11.08 1.00 13.83 893
91 Naomie Zwaag Hollandia 11.21 0.90 18.43 876
341 Romy Oden Noordkop 10.91 0.95 12.96 864
387 Bo Reus SAV 11.26 1.00 12.97 856
87 Sara Kok Hollandia 10.62 0.90 12.39 855
384 Caitlin Ketting SAV 11.58 0.90 19.35 845
449 Jetske van Kampen Wieringermeer 11.28 1.05 9.76 831
388 Demi Wagemaker SAV 11.78 1.05 12.34 822
386 Michelle Weernink SAV 10.74 0.80 15.42 817
465 Willemijn Verschuur TAS'82 11.02 0.95 9.08 776
385 Amber Ruijter SAV 11.47 0.90 13.95 775
443 Lisanne van der Weijde Wieringermeer 11.59 0.90 13.37 751
446 Ilone Groot Wieringermeer 11.02 0.85 11.47 749
422 Britt Zwagerman ARO'88 11.65 0.85 15.42 741
423 Ezra Glasbergen TAS'82 12.44 1.00 10.15 674
336 Erin Hamburg Noordkop dns 1.00 16.35 605
Meisjes pupillen A 2 60m ver kogel
85 Nyala Stevens Hollandia 9.15 4.37 8.05 1737
84 Francis Sikkenga Hollandia 9.54 3.96 5.47 1434
416 Rosalie Wijnker Hera 9.98 3.73 7.03 1412
414 Marloes Seebregts Hera 10.12 3.66 6.94 1372
452 Floortje van Kampen Wieringermeer 10.14 3.60 6.00 1301
389 Sarah Laan SAV 10.04 3.64 5.55 1296
83 Linn Schilder Hollandia 9.79 3.58 5.13 1295
417 Kirsten Assendelft Hera 10.22 3.34 6.25 1252
491 Silvia Hoogland SAV 10.32 3.35 6.25 1239
453 Myrthe Wit Wieringermeer 10.29 3.28 6.00 1215
390 Anne Homan SAV 10.38 3.45 5.55 1208
391 Lisa Tool SAV 10.25 3.10 6.36 1207
415 Dianta de Vries Hera 10.46 3.30 6.20 1206
82 Rian van der Oord Hollandia 10.36 2.88 6.78 1172
342 Yasmin Keppel Noordkop 10.44 3.11 6.16 1169
418 Merel Los Hera 10.45 3.24 5.64 1161
81 Larissa Leter Hollandia 10.31 3.16 5.55 1160
343 Anna Boukema Noordkop 10.51 3.09 5.66 1124
353 Hester de Goede Nova 10.54 3.02 5.36 1086
490 Britt-Noah Mosselman SAV 10.64 3.16 4.91 1071
74 Isa van Bree Hollandia 11.33 3.18 6.18 1069
456 Mariska van Boheemen Wieringermeer 10.77 3.12 5.12 1059
966 Claudia Boerdijk Nova 11.09 3.09 5.35 1028
458 AÔsha ZoŽ Rutte Wieringermeer 11.26 2.80 6.52 1022
454 Priscilla van Dam Wieringermeer 10.95 2.94 5.13 1001
419 Louise Tamis Hera 11.43 3.08 5.00 961
347 Amy Stewart Noordkop 10.82 2.77 4.22 920
457 Jaqueline van Vierbergen Wieringermeer 11.09 2.72 4.48 894
466 Manon Wiggers TAS'82 11.32 2.51 4.34 814
344 Katina Kaag Noordkop 11.98 2.83 4.35 803
455 Esmee de Wit Wieringermeer 10.77 dns 6.33 794
345 Anne Joor Noordkop 11.34 2.61 3.36 755
Jongens pupillen C 40m ver bal
401 Frank van der Lans av Hera 7.47 3.04 25.14 1166
474 Bastiaan Church Nova 7.81 3.10 25.43 1118
430 Gilles Duiveman McEwan Wieringermeer 7.45 2.95 21.26 1101
69 Max Laan Hollandia 7.77 3.04 23.97 1095
64 Sil de Graaf Hollandia 7.44 2.90 16.35 1021
67 Joost Glas Hollandia 7.61 2.89 10.58 887
494 Vince van Dalen Noordkop 7.99 2.70 15.73 871
487 Joeri van Rijswijck SAV 7.77 2.64 11.70 829
433 Jari Sijtsma Wieringermeer 8.01 2.55 14.43 817
432 Nick Martens Wieringermeer 8.65 2.61 16.96 769
431 Jeffrey Lourens Wieringermeer 8.83 2.39 19.35 734
493 Joep van der Wulp Noordkop 8.34 2.35 13.31 705
475 Steven de Moel Nova 8.43 2.13 10.20 589
70 Daniel IJsbrandij Hollandia 9.49 2.03 16.29 532
402 Stefan Huijboom av Hera 8.49 dns 11.64 464
434 Joey Westenberg Wieringermeer 9.32 2.07 10.61 462
Jongens pupillen B 40m ver bal
496 Djulyan van der Mee Noordkop 7.10 3.48 22.73 1298
476 Marc Rademakers Nova 7.05 3.74 15.11 1250
478 Martijn Kroes Nova 7.32 3.30 25.25 1249
480 Wout Blom Nova 7.48 2.95 24.70 1140
393 Joost Schipper ARO88 7.26 2.94 18.67 1100
403 Jens Stroet av Hera 7.57 3.10 17.59 1055
464 David van der Oosterkamp TAS'82 7.79 2.93 22.34 1048
479 Luuk Tesselaar Nova 7.65 3.05 18.30 1041
363 Jesper Rabbeljee Dokev 7.95 3.02 21.52 1027
497 Jerry de Ruiter Noordkop 7.98 3.12 20.40 1026
469 Bjorn Hoogeveen TAS'82 7.78 3.07 17.60 1011
495 Bart Langedijk Noordkop 7.68 3.02 15.94 993
437 Jarduan Rutte Wieringermeer 8.22 2.61 23.23 923
392 Nick Schoenmaker ARO88 7.96 2.89 14.47 894
477 Tom de Goede Nova 8.26 2.78 17.75 874
404 Marnix Hageman av Hera 8.42 2.84 18.08 866
463 Skip Jansen TAS'82 8.00 2.62 12.95 807
405 Jorn Groot av Hera 8.95 2.40 12.74 616
364 Nick van Erp Dokev 8.07 2.23 7.62 612
Jongens pupillen A 1 60m hoog bal
482 Joeri Church Nova 9.56 1.25 28.02 1496
441 Stefan Lourens Wieringermeer 9.15 1.00 22.83 1319
26 Lars van Oossanen Noordkop 9.94 1.15 24.57 1318
2 Onno Aerts Noordkop 10.38 1.05 33.50 1284
406 Lars Hierck Hera 10.70 1.15 29.23 1264
498 Emile Lammers Noordkop 9.90 1.10 21.93 1254
61 Django de Vreng Hollandia 10.37 1.05 24.59 1181
27 Jamal Aartsen Noordkop 10.02 1.05 18.64 1152
420 Melle Lagerweij Hera 10.16 1.05 20.05 1151
471 Luuk Klaver Dokev 10.64 1.10 20.61 1128
407 Aaron van Diepen Hera 11.15 1.15 20.31 1094
58 Thijmen Bakker Hollandia 10.98 0.95 28.88 1078
488 Sam Volten SAV 11.19 1.05 17.24 971
483 Stan Rietveld Nova 11.05 0.95 20.85 967
481 Maarten de Boer Nova 10.72 0.95 17.14 957
489 Mats Visser SAV 10.77 0.95 17.35 953
24 Kenneth Dirker Noordkop 10.89 0.95 15.76 912
28 Bhodi de Jong Noordkop 11.26 1.00 14.94 889
459 Pim Zwanenburg Hera 11.47 0.90 14.56 785
53 Daan Kalb SAV 11.81 0.95 13.94 773
963 Berend Donker Hera 13.12 0.95 14.42 651
Jongens pupillen A 2 60m ver kogel
42 Maurice Feller Noordkop 9.86 3.79 6.10 1388
472 Jesse Kuilman DOKEV 10.07 3.49 6.79 1336
462 Pim Wit Hera 9.95 3.35 5.63 1257
56 Twan Dankmeyer Hollandia 9.93 3.34 5.61 1256
485 Jasper Kroes Nova 10.30 3.45 6.11 1254
31 Twan Noordhoek Noordkop 10.48 3.31 6.41 1219
37 Bryan Schoonheden Noordkop 10.56 2.86 7.55 1184
492 Stafan de Jong SAV 10.76 3.24 4.99 1075
461 Kees Nijenhuis Hera 10.91 3.07 5.23 1039
484 Wouter Hinrichs Nova 10.60 2.84 4.78 1003
450 David Verbiest Wieringermeer 11.98 3.08 6.14 973
451 Maarten Cornelissen Wieringermeer 12.01 2.36 4.78 737
Jongens pupillen Mini 40m ver bal
329 Jeremy van der Mee Noordkop 8.08 2.74 14.35 841
366 Djoao Lobles Noordkop 7.78 2.63 12.16 833
397 Brecht Lagerweij Hera 8.24 2.60 17.05 830
354 Kevin van Hout Dokev 7.97 2.47 14.59 810
324 Kick van Dongen Noordkop 8.74 2.22 20.59 731
424 Thorvi Rutte Wieringermeer 8.31 2.61 10.47 709
398 Jesse Snijders Hera 8.86 2.28 14.93 641
394 Dave Schoenmaker ARO'88 8.68 2.48 10.98 638
399 Sten Stroet Hera 8.43 2.22 10.22 608
Meisjes pupillen Mini 40m ver bal
427 Yannick Sijtsma Wieringermeer 8.56 2.53 11.58 676
486 Aniska Sinnege SAV 8.62 2.60 9.45 639
333 Lean Hamburg Noordkop 8.69 2.49 10.16 622
425 Bente Datema Wieringermeer 8.57 2.26 10.53 601
429 Alisia Bruin Wieringermeer 8.42 2.13 10.38 594
346 Wiek Groot Noordkop 8.45 2.43 6.84 574
473 Mirthe Jansen Dokev 8.74 2.38 9.01 569
400 Nina van Diepen Hera 8.66 2.34 6.22 509
428 Sterre van Etten Wieringermeer 9.00 2.10 9.12 480
426 Vivian van Althuis Wieringermeer 9.38 2.15 8.49 428


startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 28.05.2008