Pupillen competitie regio 1-3-4
24 mei 2008
Edam
org: av Edam


Meisjes Pup C Vereniging Totaal 40 meter Verspringen Balwerpen 600 meter
1 Jennifer Tuijp av Edam 977 7,4 422 2,96 310 15,18 245 2.21.2
2 Anouk Schoute Lycurgus 969 7,3 440 3,12 342 11,82 187 2.41.2
3 Shanna Mol Lycurgus 855 7,7 368 2,81 280 12,92 207 2.41.3
4 Lisa Mooijer av Edam 843 7,5 403 2,44 206 14,50 234 2.30.3
4 Maaike Vet Lycurgus 843 8,0 318 2,90 298 14,07 227 2.33.3
6 Denise Beier Lycurgus 780 7,7 368 2,58 234 11,33 178 2.53.9
7 Nikki van Wees NEA-Volharding 744 7,9 334 2,77 272 9,27 138 2.36.2
8 Rosa Bronsdijk av Edam 725 7,7 368 2,41 200 10,22 157 2.29.3
9 Lotte de Boer av Edam 661 8,0 318 2,25 168 11,14 175 2.43.6
10 Ilse Kes av Edam 653 8,7 215 2,44 206 14,37 232 2.43.8
11 Rosie Kroon av Edam 652 8,2 287 2,36 190 11,18 175 2.45.2
12 Serena Claasens NEA-Volharding 644 8,3 272 2,48 214 10,29 158 2.35.6
13 Nina van Luijn NEA-Volharding 641 7,8 351 2,35 188 7,63 102 2.28.4
14 Sarah Visser av Edam 618 8,4 257 2,27 172 11,90 189 2.29.2
15 Femke Bosma NEA-Volharding 588 8,5 243 2,32 182 10,54 163 2.56.0
16 Sandra Uitten-Boogaart NEA-Volharding 578 8,5 243 2,84 286 5,49 49 2.49.4
17 Babette Groot av Edam 554 8,5 243 2,10 138 11,08 173 2.42.6
18 Isabelle Klap Lycurgus 498 8,7 215 2,36 190 7,26 93 2.35.3
19 Luna Kok NEA-Volharding 484 8,7 215 2,18 154 8,22 115 2.52.0
20 Yoni Duin Lycurgus 442 9,3 139 2,23 164 9,34 139 3.16.4
21 Jessica Schans av Edam 441 8,9 189 2,06 130 8,53 122 3.30.2
22 Chiara Samito AV Monnickendam 404 11,4 1 2,36 190 13,27 213 2.42.0
23 Iris Molenaar av Edam 401 9,3 139 2,03 124 9,30 138 2.49.3
24 Rivka de Jongh Lycurgus 357 8,5 243 1,88 94 4,45 20 2.50.2
25 Duifje van Oostrom AV Monnickendam 328 9,4 127 1,71 60 9,45 141 3.26.9
26 Julia Olivier AV Monnickendam 324 9,4 127 1,75 68 8,87 129 3.35.6
27 Anna Schokker av Edam 323 9,4 127 1,74 66 8,90 130 3.30.7
Meisjes Pup B Vereniging Totaal 40 meter Balwerpen Verspringen 1000 meter
1 Mariska Guijt av Edam 1193 7,0 500 23,04 359 3,08 334 .  .0
2 Maaike Schenk Lycurgus 1143 7,0 500 17,62 283 3,21 360 3.56.8
3 Jessica Schilder av Edam 1123 7,1 480 19,68 313 3,06 330 4.51.0
4 Lisa Schokker av Edam 1117 6,8 542 14,55 235 3,11 340 4.02.8
5 Abigail Roes NEA-Volharding 1041 7,5 403 20,18 320 3,00 318 4.47.2
6 Annebel Jaarsma Lycurgus 977 7,6 385 18,51 296 2,89 296 5.02.7
7 Chayenne Veerman av Edam 965 7,2 460 13,75 221 2,83 284 4.04.6
8 Rosa van de Slikke NEA-Volharding 963 7,4 422 15,54 251 2,86 290 .  .0
9 Juliet Koning av Edam 950 7,6 385 15,09 243 3,02 322 4.03.5
10 Nienke van Sante Lycurgus 948 7,1 480 13,11 210 2,70 258 4.08.3
11 Emma van Rongen NEA-Volharding 928 7,2 460 11,78 186 2,82 282 4.10.7
12 Tessa Schouten Lycurgus 911 7,6 385 13,58 218 2,95 308 4.43.7
13 Josje Putman Lycurgus 882 7,4 422 13,01 208 2,67 252 4.58.1
14 Danique Vels av Edam 877 7,6 385 11,10 174 3,00 318 4.41.4
15 Sophie Koelma Lycurgus 874 7,8 351 13,63 219 2,93 304 4.43.1
16 Myrthe van Gastel Lycurgus 873 7,5 403 10,79 168 2,92 302 4.13.0
17 Quinty Kroon av Edam 857 7,6 385 10,00 152 3,01 320 4.19.8
18 Marit Dommanschet Lycurgus 846 7,5 403 11,08 173 2,76 270 5.02.2
19 Renée van Deudekom Lycurgus 821 8,1 303 15,14 244 2,78 274 4.57.8
20 Nike Duin Lycurgus 782 8,1 303 13,71 221 2,70 258 5.09.1
21 Cerena Laffra Lycurgus 780 7,8 351 11,47 181 2,65 248 .  .0
22 Lynn Molenaar av Edam 775 8,0 318 13,50 217 2,61 240 4.34.5
23 Carmen Balm NEA-Volharding 760 7,7 368 10,82 168 2,53 224 .  .0
24 Aniek Heine Lycurgus 647 8,0 318 9,03 133 2,39 196 4.55.8
25 Femke Petra Lycurgus 642 8,0 318 10,30 158 2,24 166 5.02.6
26 Sara Haas NEA-Volharding 632 8,6 229 10,66 165 2,60 238 .  .0
27 Loes Molenaar Lycurgus 589 8,4 257 8,64 124 2,45 208 5.26.3
28 Naomi Vos Lycurgus 582 8,6 229 10,35 159 2,38 194 4.58.6
29 Cathy Vink av Edam 570 8,7 215 11,58 183 2,27 172 5.21.2
30 Loena Zwart Lycurgus 543 8,7 215 13,32 214 1,98 114 .  .0
Meisjes Pup A1 Vereniging Totaal 60 meter Balwerpen hoogspringen 1000 meter
1 Sasja Limburg NEA-Volharding 1275 9,5 519 24,42 377 1,05 379 4.07.0
2 Yvonne Kes av Edam 1247 9,6 503 18,20 292 1,15 452 3.57.3
3 Hanna Voorberg Lycurgus 1218 9,9 457 24,88 382 1,05 379 3.55.4
4 Lobke Rijken Lycurgus 1166 9,7 487 16,32 263 1,10 416 .  .0
5 Lee-Ann van der Geugten Lycurgus 1143 9,9 457 16,78 270 1,10 416 3.58.4
6 Anna Leeuwrik NEA-Volharding 1074 10,4 386 14,61 236 1,15 452 4.08.7
7 Kimberley Dekker Lycurgus 1037 10,4 386 14,60 235 1,10 416 4.57.2
8 Mylène Bakker av Edam 1010 10,1 427 12,77 204 1,05 379 4.30.0
9 Arianne Oor av Edam 893 11,1 296 15,83 255 1,00 342 4.28.1
10 Koosje Barrette Lycurgus 877 10,1 427 13,57 218 0,85 232 4.13.2
11 Marjolein Visser av Edam 859 10,9 321 12,33 196 1,00 342 4.47.9
12 Iris van Heusden Lycurgus 821 11,5 250 14,19 229 1,00 342 4.47.2
13 Nina-Elise van der Laan Lycurgus 781 11,0 308 12,73 204 0,90 269 4.57.6
14 Linda Buijs av Edam 766 10,6 359 9,28 138 0,90 269 4.04.1
15 Patricia Molenaar av Edam 758 11,1 296 12,14 193 0,90 269 4.47.3
16 Talita van Olst Lycurgus 757 11,3 273 13,39 215 0,90 269 5.07.9
16 Madeleine Wouda Lycurgus 757 11,4 262 10,03 153 1,00 342 4.48.9
18 Romy Bokenkamp av Edam 740 11,6 239 14,42 232 0,90 269 4.51.6
19 Jeanine Groot av Edam 699 11,5 250 13,51 217 0,85 232 4.43.6
20 Ruth van de Geer Lycurgus 698 11,4 262 14,86 240 0,80 196 4.39.8
21 Suze Giesbergen Lycurgus 550 12,4 157 10,42 161 0,85 232 4.45.0
22 Sara Lof av Edam 513 13,9 28 9,55 143 1,00 342 6.04.1
23 Lindsey Blok Lycurgus 506 12,7 129 9,62 145 0,85 232 5.17.7
Meisjes Pup A2 Vereniging Totaal 60 meter kogelstoten verspringen 1000 meter
1 Gabriëlla van der Wijck av Edam 1890 8,2 762 7,07 470 4,69 658 4.07.3
2 Sarit Dietz Lycurgus 1533 8,8 641 6,42 432 3,71 460 .  .0
3 Laqisha Gemerts NEA-Volharding 1481 9,5 519 7,65 502 3,71 460 .  .0
4 Paulien Kok av Edam 1465 9,6 503 7,40 488 3,78 474 3.47.0
5 Ayonne van Oort av Edam 1464 9,4 535 7,41 489 3,61 440 4.04.8
6 Amy Keijzer av Edam 1462 9,5 519 7,45 491 3,67 452 4.29.3
7 Lotte Bart NEA-Volharding 1425 9,7 487 7,00 466 3,77 472 3.49.4
8 Maaike Schoute Lycurgus 1375 9,6 503 6,30 424 3,65 448 3.58.0
9 Bente van Welij NEA-Volharding 1365 9,7 487 5,84 396 3,82 482 .  .0
10 Rianne Kalk av Edam 1336 10,2 413 7,02 467 3,69 456 4.43.1
11 Femke Hooijberg av Edam 1253 9,9 457 5,72 388 3,45 408 4.02.1
12 Minke Bosma Lycurgus 1198 9,8 472 4,98 340 3,34 386 3.59.9
13 Amber Vels av Edam 1175 10,1 427 5,40 368 3,31 380 4.03.8
14 Tessa Meulman Lycurgus 1152 10,4 386 6,16 416 3,16 350 4.10.3
15 Rosa Koeman Lycurgus 1150 10,2 413 5,64 383 3,18 354 .  .0
16 Luca Wayper Lycurgus 1119 10,5 372 5,89 399 3,15 348 .  .0
17 Heleen de Vreede NEA-Volharding 1105 10,5 372 6,18 417 2,99 316 4.30.9
18 Jenna Giesbergen Lycurgus 1091 10,7 346 5,54 377 3,25 368 4.12.9
19 Fleur Nordmann Lycurgus 1088 10,3 399 5,35 365 3,03 324 4.15.8
20 Yasmijn Sier av Edam 1050 10,4 386 4,22 286 3,30 378 4.47.0
21 Kelly Zonneveld Lycurgus 1027 10,6 359 4,64 316 3,17 352 5.15.6
22 Sophie Smit NEA-Volharding 1013 10,1 427 4,83 330 2,69 256 .  .0
23 Caitlin Tol av Edam 966 11,2 285 5,17 353 3,05 328 5.24.5
24 Melissa Klap Lycurgus 917 11,3 273 4,93 336 2,95 308 4.43.5
25 Anouk Hanegraaf Lycurgus 914 10,5 372 3,40 222 3,01 320 4.37.7
26 Mabel Hofkamp Lycurgus 884 11,7 228 6,46 434 2,52 222 5.29.0
27 Beau Buurman Lycurgus 839 11,5 250 4,40 299 2,86 290 4.40.8
28 Céline Beijer Lycurgus 808 12,1 187 5,03 343 2,80 278 5.26.4
29 Manon Petra Lycurgus 727 12,0 197 4,64 316 2,48 214 4.44.5
Jongens Pup C Vereniging Totaal 40 meter Verspringen Balwerpen 600 meter
1 Dani Veerman AV Monnickendam 1186 7,2 460 3,32 382 21,96 344 2.18.4
2 Olle Bosma Lycurgus 1035 7,7 368 3,01 320 22,18 347 2.22.0
3 Thomas Arensman NEA-Volharding 1027 7,1 480 3,09 336 13,16 211 2.30.4
4 Sem Reijnders AV Monnickendam 949 7,6 385 2,92 302 16,26 262 2.29.8
5 Casper van den Top Lycurgus 911 7,4 422 2,94 306 11,57 183 2.31.9
6 Jordi Ouwehand av Edam 907 7,8 351 2,98 314 14,99 242 2.31.2
7 Tim Vugts AV Monnickendam 903 7,5 403 2,56 230 16,76 270 2.44.0
8 Rutger Tuerlings Lycurgus 863 7,9 334 2,56 230 18,70 299 2.25.0
9 Janek Rijke Lycurgus 772 8,3 272 2,64 246 15,77 254 2.39.8
10 Boris de Graaf Lycurgus 738 7,8 351 2,52 222 10,64 165 2.50.6
11 Jory de Groot AV Monnickendam 734 8,1 303 2,42 202 14,21 229 2.48.9
12 Rudi Waal Lycurgus 724 8,0 318 2,42 202 12,77 204 2.56.9
13 Bas van Dijk Lycurgus 669 7,9 334 2,21 160 11,14 175 2.48.7
14 Max de Swart Lycurgus 657 8,6 229 2,32 182 15,25 246 2.50.9
15 Tijn de Wringer av Edam 631 8,4 257 2,29 176 12,41 198 2.45.4
16 Mats Heine Lycurgus 590 8,5 243 2,28 174 11,04 173 2.44.8
17 Ruben Tol av Edam 578 8,4 257 2,22 162 10,32 159 2.42.8
18 Matthijs Boots Lycurgus 570 9,0 176 2,17 152 14,99 242 3.03.6
19 Naren Blank Lycurgus 524 9,4 127 2,13 144 15,67 253 3.12.3
20 Sven Groot av Edam 408 8,9 189 2,14 146 6,42 73 2.43.9
Jongens Pup B Vereniging Totaal 40 meter Balwerpen Verspringen 1000 meter
1 Sjoerd Wezelenburg Lycurgus 1513 6,6 587 31,55 462 3,73 464 3.44.4
2 Jelle de Jong av Edam 1367 7,1 480 31,13 457 3,56 430 4.01.7
3 Sam Coehoorn NEA-Volharding 1252 6,7 565 16,70 269 3,50 418 4.32.2
4 Jens van Gelderen Lycurgus 1199 7,0 500 25,88 395 2,93 304 3.58.7
5 Timo Kwakman av Edam 1168 7,5 403 25,75 393 3,27 372 4.24.5
6 Ramon Kohlhoff NEA-Volharding 1118 7,2 460 21,01 332 3,04 326 4.36.7
7 Sjaak Tol av Edam 1109 6,9 521 14,18 228 3,21 360 3.58.0
8 Teun Putman Lycurgus 1098 7,4 422 20,46 324 3,17 352 4.27.8
9 Casper Smit NEA-Volharding 1058 7,2 460 15,72 254 3,13 344 4.22.5
10 Nando Kok NEA-Volharding 1054 7,5 403 18,06 289 3,22 362 4.28.2
11 Tijmen van 't Land Lycurgus 1031 7,5 403 18,81 300 3,05 328 4.04.1
12 Kiowa Roukema NEA-Volharding 1007 7,5 403 17,30 278 3,04 326 4.16.8
13 Stefan Tel Lycurgus 1002 8,0 318 21,34 336 3,15 348 3.59.8
14 Timo Schilp Lycurgus 998 7,3 440 14,41 232 3,04 326 .  .0
15 Dave Eibrink Jansen NEA-Volharding 997 7,9 334 21,10 333 3,06 330 4.01.5
16 Luuk Tierolf av Edam 965 7,8 351 19,03 304 2,96 310 4.40.1
17 Koen van den Hogen av Edam 948 7,5 403 13,16 211 3,08 334 .  .0
18 Jelmer van Diepen Lycurgus 933 7,6 385 14,54 234 2,98 314 4.16.2
19 Camiel van Assema NEA-Volharding 888 8,0 318 14,17 228 3,12 342 4.46.8
20 Rob van Dijk av Edam 876 8,1 303 22,58 353 2,51 220 4.21.1
21 Jamiro Veerman av Edam 834 8,0 318 16,74 270 2,64 246 4.16.2
22 Hidde Bosma NEA-Volharding 788 7,9 334 12,51 200 2,68 254 4.50.4
23 Cas Kerssens Lycurgus 645 8,5 243 11,67 184 2,50 218 5.04.4
24 Martijn Beijer Lycurgus 637 8,3 272 10,65 165 2,41 200 4.46.1
25 Sam Zwarthoed av Edam 534 9,6 105 17,66 283 2,14 146 5.45.3
Jongens Pup A1 Vereniging Totaal 60 meter balwerpen hoogspringen 1000 meter
1 Remon Kraakman av Edam 1401 9,8 472 26,52 403 1,25 526 .  .0
2 Niek Tel Lycurgus 1396 9,4 535 27,02 409 1,15 452 3.39.0
3 Peter van Dijk av Edam 1392 9,6 503 26,31 400 1,20 489 3.57.1
4 Stan Arnolli av Edam 1350 9,7 487 27,22 411 1,15 452 4.09.9
5 Tim Conijn av Edam 1242 9,5 519 16,82 271 1,15 452 4.10.6
6 Kay Jacobs NEA-Volharding 1224 10,1 427 22,02 345 1,15 452 4.52.9
7 Timon Smit av Edam 1151 9,6 503 19,22 306 1,00 342 4.11.4
8 Rowdy de Groot AV Monnickendam 1095 10,6 359 20,21 320 1,10 416 4.03.6
9 Etienne Karremans NEA-Volharding 1004 10,1 427 16,86 271 0,95 306 4.41.2
10 Dion de Winter NEA-Volharding 998 11,0 308 22,25 348 1,00 342 4.15.7
11 Rens van Dijk av Edam 955 11,9 207 18,52 296 1,15 452 4.26.3
12 Bram Janssen Lycurgus 941 11,2 285 22,39 350 0,95 306 4.26.3
13 Gijs van der Hulst Lycurgus 854 10,6 359 14,04 226 0,90 269 5.26.5
14 Bart van der Burg Lycurgus 845 11,0 308 16,61 268 0,90 269 5.05.8
15 Olaf Wijchers AV Monnickendam 803 11,7 228 16,68 269 0,95 306 5.05.3
16 Sven Rodenburg Lycurgus 796 11,0 308 15,86 256 0,85 232 4.24.1
17 Pepijn Molenaar Lycurgus 790 11,2 285 12,47 199 0,95 306 4.52.3
18 Sybren Molenaar av Edam 776 11,4 262 13,00 208 0,95 306 4.57.5
19 Joppe Bolderman AV Monnickendam 773 11,4 262 15,03 242 0,90 269 4.32.1
20 Patrick Boon Lycurgus 721 12,3 167 17,76 285 0,90 269 .  .0
21 Abe Bouma av Edam 711 12,9 111 11,65 184 1,10 416 4.35.5
22 Loek van Schellen Lycurgus 670 11,9 207 14,31 231 0,85 232 5.12.2
23 Björn Groot av Edam 637 12,3 167 17,01 274 0,80 196 4.59.5
24 Robbie Olivier AV Monnickendam 632 12,3 167 14,46 233 0,85 232 6.23.0
25 Gabriël Khamis av Edam 532 12,4 157 11,38 179 0,80 196 4.55.6
26 Daniël Amende Lycurgus 461 13,6 52 13,28 213 0,80 196 .  .0
Jongens Pup A2 Vereniging Totaal 60 meter kogelstoten verspringem 1000 meter
1 Johan Ouwehand av Edam 1599 9,2 569 8,21 532 3,90 498 3.56.6
2 Robin Vloo NEA-Volharding 1456 9,5 519 6,11 413 4,03 524 4.08.7
3 Linso van der Burg Lycurgus 1433 9,6 503 6,66 446 3,83 484 3.52.3
4 Lars Leeuwrik NEA-Volharding 1429 9,6 503 6,59 442 3,83 484 .  .0
5 Maarten Kwant Lycurgus 1424 9,6 503 6,85 457 3,73 464 4.15.3
6 Hugo van Montfort av Edam 1391 10,0 442 8,72 559 3,36 390 3.57.6
7 Sjoerd van Deudekom Lycurgus 1371 10,0 442 7,53 495 3,58 434 4.00.8
8 Ruben den Boer av Edam 1362 10,1 427 6,44 433 3,92 502 3.39.7
9 Jurgen Schilders AV Monnickendam 1311 9,9 457 6,56 440 3,48 414 4.20.9
10 Leon Plomp NEA-Volharding 1305 9,9 457 6,17 416 3,57 432 .  .0
11 Justin Seel AV Monnickendam 1291 10,0 442 6,27 423 3,54 426 4.02.8
12 Vince Kaars av Edam 1288 10,2 413 6,75 451 3,53 424 3.51.1
13 Erskine Bol AV Monnickendam 1252 10,1 427 7,52 495 3,06 330 4.09.5
14 Niels Vink av Edam 1243 10,4 386 6,95 463 3,38 394 4.01.7
15 Sytse Koen NEA-Volharding 1231 10,4 386 6,34 427 3,50 418 .  .0
16 Mike Kaars av Edam 1212 10,3 399 6,37 429 3,33 384 3.50.1
17 Bram Tillemans AV Monnickendam 1173 9,9 457 5,40 368 3,15 348 4.15.9
18 Jochem Jaarsma Lycurgus 1159 10,5 372 6,48 435 3,17 352 3.58.9
19 Davy Wouda Lycurgus 1153 10,3 399 6,32 426 3,05 328 4.13.9
20 Job de Nijs av Edam 1152 10,8 333 6,92 461 3,20 358 4.16.3
21 Nils Dekkers AV Monnickendam 1093 10,3 399 5,87 398 2,89 296 3.55.0
22 Nils Haenen AV Monnickendam 1057 11,5 250 6,96 463 3,13 344 .  .0
23 Twan de Winter NEA-Volharding 1049 10,5 372 4,54 309 3,25 368 .  .0
24 Tim Bokenkamp av Edam 1041 11,5 250 7,03 467 3,03 324 4.49.2
25 Björn Reijnders AV Monnickendam 967 11,2 285 4,98 340 3,12 342 4.31.3
26 Tommas Wagner Lycurgus 922 11,0 308 4,11 278 3,09 336 4.28.4
27 Joep van Oostrom AV Monnickendam 849 11,7 228 4,62 315 2,94 306 4.36.6
28 Danny Randag Lycurgus 818 11,9 207 5,03 343 2,75 268 4.24.7
Meisjes Pup mini Vereniging Totaal 40 meter Verspringen Balwerpen 600 meter
1 Femke Duijvekam NEA-Volharding 727 7,9 334 2,65 248 9,64 145 2.45.6
2 Inez Bouwen Lycurgus 655 8,2 287 2,65 248 8,46 120 2.32.4
3 Iris Leeuwrik NEA-Volharding 566 8,4 257 2,39 196 8,11 113 2.42.0
4 Marije van de Voort Lycurgus 550 8,6 229 2,62 242 6,64 79 2.44.3
5 Louen Buurman Lycurgus 491 8,9 189 2,24 166 9,18 136 2.47.6
6 Mirte van 't Land Lycurgus 465 8,9 189 2,11 140 9,17 136 2.42.7
7 Quinta van Schellen Lycurgus 434 9,3 139 2,43 204 7,16 91 3.19.4
8 Marinka Heijm AV Monnickendam 392 9,2 151 2,31 180 5,95 61 3.03.5
9 Jillian Samito AV Monnickendam 261 9,0 176 1,83 84 3,15 1 .  .0
Jongens Pup mini Vereniging Totaal 40 meter Verspringen Balwerpen 600 meter
1 Joost van Deudekom Lycurgus 856 7,9 334 2,72 262 16,15 260 2.57.7
2 Jarno Gilissen Lycurgus 786 7,9 334 2,81 280 11,00 172 2.36.2
3 Thomas Mol Lycurgus 732 8,3 272 2,65 248 13,20 212 2.34.4
3 Jesse Buhrs av Edam 732 8,6 229 2,55 228 17,12 275 2.57.4
5 Brad Blank Lycurgus 578 8,5 243 2,48 214 8,50 121 2.34.2
6 Dave van Meeteren Lycurgus 564 8,8 202 2,51 220 9,46 142 2.58.5
7 Martijn Tel Lycurgus 561 9,3 139 2,35 188 14,49 234 3.16.7
8 Stephan Randag Lycurgus 484 9,4 127 2,20 158 12,48 199 3.10.1
9 Steven Tierolf av Edam 432 9,3 139 2,21 160 9,03 133 2.40.3
10 Patrick Randag Lycurgus 378 9,5 116 1,84 86 11,21 176 3.07.9


startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 25.05.2008