Pupillen competitie regio 1-3-4
12 april 2008
Purmerend
org: NEA-Volharding

Meisjes pupillen C punt 40m ver bal
1 Puck de Waard Trias 1051 7.1 3.29 12.24
2 Jennifer Tuijp av Edam 1028 7.1 2.95 14.87
3 Didi Wals Waterland 998 7.0 3.09 10.49
4 Mieke Smit av Edam 966 7.4 3.09 12.97
5 Coosje Boom Trias 825 7.6 2.80 10.51
6 Lisa Mooijer av Edam 807 7.7 2.66 11.92
7 Nikki van Wees NEA Volharding 768 7.6 2.55 10.14
8 Sterre de Vreng Hollandia 741 7.6 2.56 8.72
9 Lotte de Boer av Edam 729 7.9 2.45 11.81
10 Sandra Uijtten-Boogaart NEA Volharding 701 8.1 2.81 8.35
11 Bibi te Loo Waterland 700 7.8 2.53 8.68
12 Rosa Bronsdijk av Edam 688 7.7 2.50 7.65
13 Britt Agasi Trias 648 7.9 2.35 8.72
14 Sarah Visser av Edam 624 8.2 2.59 7.57
15 Femke Bosma NEA Volharding 569 8.2 2.28 7.89
16 Puk den Uijl Waterland 560 8.7 2.63 7.59
17 Sanne Oosterhoorn Zaanland 459 8.7 2.20 6.93
18 Luna Kok NEA Volharding 447 8.7 1.98 8.33
19 Iris Molenaar av Edam 400 9.0 2.15 6.55
20 Eva Komin Waterland 370 8.9 1.87 7.06
21 Jessica Schans av Edam 358 8.9 1.89 6.39
22 Duijfje van Oostrom Monnickendam 202 8.8 dns dns
23 Julia Olivier Monnickendam 140 dns 1.95 4.88
Nina van Luijn NEA Volharding 0 dns dns dns
Sterre Doesburg NEA Volharding 0 dns dns dns
Meisjes pupillen B punt 40m ver bal
1 Britt Ooijevaar Trias 1350 6.5 3.54 19.68
2 Kelly van Zelst av Edam 1289 6.5 3.53 15.73
3 Lisa Schokker av Edam 1205 6.6 3.32 14.63
4 Mariska Guijt av Edam 1151 6.8 2.82 20.68
5 Sanne Sprenkeling Trias 1059 7.2 3.10 16.20
6 Megan Hoogland Hollandia 1027 7.0 3.00 13.05
7 Jessica Schilder av Edam 1013 7.0 2.88 13.63
8 Danique Vels av Edam 995 7.2 2.98 13.71
9 Abigail Roes NEA Volharding 973 7.2 2.95 12.84
10 Rosa v.d. Slikke NEA Volharding 948 7.2 2.83 12.73
11 Fien van Berkel Waterland 933 7.1 2.89 10.21
12 Chayenne Veerman av Edam 883 7.3 2.50 13.97
13 Talitha Bos Zaanland 877 7.6 2.77 13.65
14 Juliet Koning av Edam 869 7.7 2.73 14.70
15 Noor van Bree Hollandia 868 7.6 2.97 10.97
16 Jette Schiebergen Trias 863 7.6 2.73 13.35
17 Sara Haas NEA Volharding 810 7.6 2.69 10.87
18 Sanne Lenting Hollandia 789 7.5 2.56 10.16
19 Phoebe Nuyten Hollandia 786 7.4 2.46 10.08
20 Lynn Molenaar av Edam 767 7.8 2.70 10.30
21 Carmen Balm NEA Volharding 723 7.8 2.43 10.81
22 Emma van Rongen NEA Volharding 688 7.4 2.07 9.10
23 Cathy Vink av Edam 609 8.7 2.45 11.76
24 Larissa van der Most Trias 535 8.6 2.42 7.70
25 Carlijn Bouwer Trias 475 9.0 2.23 9.15
26 Sterre Blankenzee Waterland 365 9.4 1.68 11.63
Wies Vos Trias 0 dns dns dns
Meisjes pupillen A.1 punt 60m ver kogel
1 Ella de Boer Zaanland 1359 9.6 3.63 6.10
2 Romy IJsbrandij Hollandia 1339 9.7 3.51 6.43
3 Sasja Limburg NEA Volharding 1295 9.6 3.59 5.22
4 ZoŽ de Jong Trias 1180 9.4 3.16 4.35
5 Marah Sentener Hollandia 1174 9.8 3.13 5.25
6 Doeschke Rozemuller Hollandia 1151 9.9 3.19 4.95
7 Anna Leeuwrik NEA Volharding 1143 10.0 3.34 4.62
8 Sara Kok Hollandia 1122 9.9 3.11 4.76
9 Robijn Kok Trias 1116 10.0 3.36 4.20
10 Eline Koenz Trias 1048 10.4 3.08 4.81
11 Melanie van der Most Trias 967 10.9 3.15 4.38
12 Tjerime Pema Trias 949 10.5 3.16 3.46
13 Britt Brilman Waterland 927 10.9 2.94 4.41
14 Patricia Molenaar av Edam 862 10.8 2.79 3.78
15 Tessa Hermelink Waterland 841 10.7 2.72 3.53
16 Emma Cornelisse Zaanland 701 11.8 2.35 4.34
Meisjes pupillen A.2 punt 60m hoog kogel
1 GabriŽlla van der Wijck av Edam 1735 8.3 1.25 7.04
2 Lotte Bart NEA Volharding 1491 9.4 1.20 7.02
3 Laqisha Gemerts NEA Volharding 1462 9.4 1.10 7.82
4 Ayonne van Oort av Edam 1449 9.2 1.10 6.97
5 Lieke Koenderink Zaanland 1419 9.8 1.15 7.53
6 Amy Keyzer av Edam 1397 9.3 1.05 7.00
7 Bente van Welij NEA Volharding 1387 9.3 1.15 5.63
8 Paulien Kok av Edam 1364 9.6 1.05 7.29
9 Larissa Leter Hollandia 1338 9.5 1.15 5.39
10 Linn Schilder Hollandia 1318 9.1 1.05 5.16
11 Rianne Kalk av Edam 1303 10.0 1.10 6.65
12 Emma van der Pal Trias 1263 9.4 1.05 5.11
13 Francis Sikkenga Hollandia 1260 9.1 0.95 5.39
14 Rian van der Oord Hollandia 1242 10.2 1.10 6.12
15 Femke Hooijberg av Edam 1240 9.5 1.00 5.58
16 Isa Bree Hollandia 1201 10.5 1.10 6.11
17 Heleen de Vreede NEA Volharding 1196 10.3 1.05 6.20
18 Amber Vels av Edam 1179 9.5 0.95 5.19
19 Kathy Agasi Trias 1147 10.5 1.10 5.27
20 Pella Carnas Trias 1140 10.4 1.00 6.10
21 Maxime Hulsebos NEA Volharding 1132 10.2 1.05 4.98
22 ZoŽ Bosschaart Trias 1109 9.8 0.90 5.40
23 Maaike Karsten Hollandia 1047 10.5 1.00 4.88
24 Kim Bakker Trias 1046 10.3 0.95 5.00
25 Sophie Smit NEA Volharding 1033 10.1 0.95 4.41
26 Femke SchipmŲlder Waterland 1016 10.3 0.90 5.10
27 Caitlin Tol av Edam 985 11.0 0.95 5.45
28 Dana Huibers Hollandia 950 10.8 1.00 4.07
Jelena van der Bilt Waterland 0 dns dns dns
Charlotte Hopman Trias 0 dns dns dns
Femke Brink Trias 0 dns dns dns
Nyala Stevens Hollandia 0 dns dns dns
Nikki Onrust Zaanland 0 dns dns dns
Yasmijn Sier av Edam 0 dns dns dns
Jongens pupillen C punt 40m Verspringen Balwerpen
1 Max Laan Hollandia 1127 7.4 3.14 23.05
2 Thijs van Noorloos Zaanland 1121 7.0 3.19 16.45
3 Dani Veerman Monnickendam 1097 6.9 3.05 15.37
4 Sil de Graaf Hollandia 1043 7.0 2.98 14.21
5 Michel van den Hoven Trias 1022 7.3 2.68 20.75
6 Thomas Arensman NEA Volharding 977 7.1 2.73 14.48
7 Sem Reijnders Monnickendam 952 7.3 2.85 13.91
8 Nick Verkerk NEA Volharding 926 7.5 2.76 15.67
9 Menno Schaap Trias 837 7.5 2.40 14.63
10 Dion Kroeze Zaanland 786 8.0 2.59 14.42
11 Ermardo Tjokroredjo Zaanland 757 7.9 2.73 10.35
12 Jory de Groot Monnickendam 728 8.5 2.46 17.09
13 Jasper Avis Trias 673 8.2 2.38 12.08
14 Daniel IJsbrandij Hollandia 526 9.3 2.11 15.33
15 Sven Brouwer Trias 512 9.1 1.97 14.69
Jongens pupillen B punt 40m ver bal
1 Sam Coehoorn NEA Volharding 1282 6.6 3.37 18.96
2 Timo Kwakman av Edam 1229 7.2 3.17 27.69
3 Nando Kok NEA Volharding 1177 6.9 3.19 18.81
4 Ramon Kohlhoff NEA Volharding 1143 6.9 2.90 20.47
5 Sjaak Tol av Edam 1096 6.7 3.03 12.94
6 Koen de Wolf Trias 1079 7.5 3.35 17.99
7 jurriaan Odekerken Trias 1059 7.2 3.23 14.60
8 Rob van Dijk av Edam 1029 7.5 2.82 21.94
9 Kiowa Roukema NEA Volharding 1008 7.2 2.98 14.52
10 Koen van den Hogen av Edam 949 7.3 3.05 11.47
11 Tim Dorrestein Trias 885 8.0 2.70 19.41
12 Hidde Bosma NEA Volharding 876 7.7 2.61 16.65
13 Luuk Tierolf av Edam 860 7.8 2.72 15.30
14 Jamiro Veerman av Edam 836 7.7 2.64 13.77
15 Bart Jensch Trias 708 8.5 2.84 11.39
16 Sam Zwarthoed av Edam 447 9.3 2.00 11.98
Casper Smit NEA Volharding 0 dns dns dns
Jongens pupillen A.1 punt 60m ver kogel
1 Timon Smit av Edam 1430 9.5 3.77 6.55
2 Remon Kraakman av Edam 1381 9.7 3.62 6.76
5 Peter van Dijk av Edam 1380 9.5 3.40 6.95
3 Danny van Sluis Trias 1364 9.3 3.59 5.53
4 Stan Arnolli av Edam 1320 9.4 3.62 5.02
6 Django de Vreng Hollandia 1294 9.8 3.39 6.33
7 Bjorn Polman Trias 1236 10.0 3.37 5.94
8 Tim Conijn av Edam 1236 9.3 3.11 5.04
9 Tim Huiberts Zaanland 1163 10.0 3.08 5.69
10 Mick Onrust Zaanland 1151 10.1 2.97 6.10
11 Thijmen Bakker Hollandia 1123 10.2 3.12 5.41
12 Rowdy de Groot Monnickendam 1111 10.4 3.25 5.24
13 Kay Jacobs NEA Volharding 1072 10.0 3.01 4.55
14 Youri Voet Waterland 1014 10.3 2.91 4.62
15 Joppe Bolderman Monnickendam 998 11.0 2.92 5.72
16 Steven Bouws Trias 980 10.8 2.92 5.05
17 Leon Verkerk NEA Volharding 972 10.6 2.92 4.57
18 Darrell Hill NEA Volharding 970 10.7 2.76 5.19
19 David Kolder Trias 953 10.6 2.84 4.52
20 Dion de Winter NEA Volharding 938 11.0 2.92 4.81
21 Jesper Lust NEA Volharding 936 10.4 2.64 4.47
22 Sebastiaan van MOergestel Zaanland 805 10.9 2.50 3.95
23 Abe Bouma av Edam 788 11.8 2.92 3.98
24 Olav Wijchers Monnickendam 780 11.1 2.40 4.22
25 Gebriel Khamis av Edam 717 12.1 2.57 4.38
26 Etienne Karremans NEA Volharding 703 9.7 2.49 dns
27 Sijbren Molenaar av Edam 648 12.1 2.41 3.89
28 Robbie Olivier Monnickendam 594 12.6 2.25 4.25
29 Thom Butter NEA Volharding 346 10.7 dns dns
30 Daniel Visser Trias 259 dns dns 3.86
Jongens pupillen A.2 punt 60m hoog kogel
1 Rik Taam NEA Volharding 1811 8.8 1.35 8.95
2 Hugo van Montfort av Edam 1475 9.8 1.15 8.57
3 Lars Leeuwrik NEA Volharding 1464 9.2 1.20 6.00
4 Justin van der Ven Waterland 1449 9.6 1.10 8.17
5 Ruben den Boer av Edam 1408 9.9 1.20 6.94
6 Sjoerd Dorrestein Trias 1369 9.8 1.15 6.64
7 Robin Vloo NEA Volharding 1352 9.2 1.05 5.97
8 Jurgen Schilders Monnickendam 1303 9.8 1.10 6.15
9 Justin Seel Monnickendam 1299 9.6 1.00 6.80
10 Lťon Plomp NEA Volharding 1271 9.7 1.05 5.98
11 Niels Vink av Edam 1264 10.0 1.10 6.00
12 Sytse Koen NEA Volharding 1251 9.9 1.15 5.01
13 Erskine Bol Monnickendam 1211 10.1 1.00 6.59
21 Twan Dankmeijer Hollandia 1193 9.6 1.00 5.10
14 Bram Tillemans Monnickendam 1179 9.8 1.00 5.36
15 Nils Dekkers Monnickendam 1171 10.0 1.00 5.69
16 Wouter Hoonakker Monnickendam 1093 10.4 1.05 4.81
17 Sietse Adema Waterland 1084 10.7 1.05 5.26
18 Twan de Winter NEA Volharding 1066 10.0 0.95 4.67
19 Nils Haenen Monnickendam 1024 10.6 0.90 5.84
20 Tim BŲkenkamp av Edam 966 11.3 0.90 6.29
22 Joep van Oostrom Monnickendam 849 11.4 0.90 4.66
23 Bjorn Reijnders Monnickendam 819 10.8 0.80 4.28
24 Guus Ruiter Trias 803 10.3 dns 5.97
25 Alex Boosten Waterland 767 10.3 dns 5.40
Thimo Kroeze Zaanland 0 dns dns dns
mini jongens punt 40m ver bal
1 Gijs Hopman Trias 886 7.6 2.66 15.54
2 Melvin Smit Zaanland 687 8.0 2.25 12.59
3 Jesse Buhrs av Edam 658 8.5 2.38 13.73
4 Twan Bosschaart Trias 608 8.3 2.15 11.89
mini meisjes punt 40m ver bal
1 Femke Duijvekam NEA Volharding 590 9.2 2.47 14.10
2 Iris Leeuwrik NEA Volharding 559 8.1 2.05 8.82
3 Manon de Jong Trias 525 8.5 2.32 7.52
4 Marinka Heijm Monnickendam 291 9.3 2.07 4.45

startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 14,04.2008