Pupillen competitie regio 1-3-4
12 april 2008
Krommenie
org: Lycurgus

meisjes pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Tessa de Ruiter AV23 1086 7.1 480 2.88 294 19.59 312 2.22.3
2 Anouk Schoute Lycurgus 981 7.1 480 3.07 332 10.87 169 2.28.5
3 Shanna Mol Lycurgus 928 7.2 460 2.68 254 13.35 214 2.42.0
4 Maaike Vet Lycurgus 866 7.5 403 2.73 264 12.47 199 2.32.1
5 Marissa Lucassen AV23 781 7.6 385 2.52 222 11.13 174 2.36.1
6 Emma de Koning Lycurgus 726 7.5 403 2.41 200 8.58 123 2.34.9
7 Nova Bout Lycurgus 660 8.1 303 2.53 224 9.07 133 2.40.1
8 Maartje Verweij Lycurgus 611 8.0 318 2.33 184 7.94 109 2.45.9
9 Jana Vermeulen AV23 568 8.2 287 2.17 152 8.84 129 2.46.3
10 Isabelle Klap Lycurgus 548 8.4 257 2.37 192 7.50 99 2.42.9
11 Veronique Molenaar Lycurgus 538 8.2 287 2.25 168 6.82 83 2.59.0
12 Denise Beier Lycurgus 504 8.2 287 2.18 154 6.02 63 2.56.2
13 Yorany Broekhuizen Lycurgus 454 8.7 215 2.22 162 6.59 77 2.47.3
14 Yoni Duin Lycurgus 409 9.2 151 2.31 180 6.60 78 3.19.0
meisjes pup B totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 1000 m
1 Maaike Schenk Lycurgus 1243 6.5 611 3.35 388 15.13 244 4.39.3
2 Naseya Weinchard AV23 1204 6.6 587 3.46 410 12.93 207 4.25.2
3 Floor Keulartz AV23 1117 6.8 542 3.07 332 15.08 243 4.29.5
4 Nienke v Sante Lycurgus 1022 6.9 521 2.95 308 12.13 193 4.27.0
5 Annebel Jaarsma Lycurgus 989 7.1 480 2.76 270 14.83 239 4.56.9
6 Josje Putman Lycurgus 960 7.0 500 2.86 290 10.89 170 4.57.2
7 Joy Toet Atos 936 7.1 480 2.86 290 10.69 166 4.31.4
8 Renee v Deudekom Lycurgus 909 7.2 460 2.90 298 9.95 151 4.44.6
9 Sophie Koelma Lycurgus 905 7.2 460 2.94 306 9.34 139 4.31.6
10 Cathelijn van't Ho Atos 903 7.6 385 2.91 300 13.55 218 4.55.6
11 Marit Dommanschet Lycurgus 876 7.1 480 2.59 236 10.39 160 4.55.0
12 Romy v Diepen AV23 854 7.6 385 2.70 258 13.14 211 4.40.7
13 Nienke Vos AV23 852 7.7 368 2.88 294 11.96 190 5.08.4
14 Cerena Laffra Lycurgus 842 7.4 422 2.64 246 11.13 174
15 Robin v Sallandt Lycurgus 833 7.6 385 2.79 276 11.00 172 4.12.7
16 Nike Duin Lycurgus 831 7.9 334 2.63 244 15.69 253 5.43.8
17 Inger Vleerbos AV23 818 7.6 385 2.72 262 10.97 171
18 Rochan Comello AV23 783 7.7 368 2.73 264 9.91 151 4.34.7
19 Myrthe Vreeman AV23 736 7.8 351 2.56 230 10.15 155 4.30.8
20 Sanne v Solinge AV23 653 8.2 287 2.55 228 9.29 138 5.16.4
21 Esther Teng AV23 608 8.1 303 2.42 202 7.66 103 4.58.5
22 Djoeke Postma AV23 591 8.2 287 2.20 158 9.69 146 5.06.0
23 Loena Zwart Lycurgus 539 8.1 303 1.80 78 10.26 158 5.50.0
24 Naomi Vos Lycurgus 476 8.4 257 2.15 148 6.33 71 5.10.9
25 Aniek Heine Lycurgus 454 8.6 229 2.20 158 6.16 67
meisjes pup A.1 totaal 60 m sprint verspringen kogelstoten 1000 m
1 Hanna Voorberg Lycurgus 1394 9.4 535 3.64 446 6.12 413 3.56.1
2 Madelon Werkhoven Atos 1375 9.2 569 3.60 438 5.40 368 4.50.0
3 Iris de Ruiter AV23 1351 9.6 503 3.61 440 6.04 408 3.55.2
4 Roos vd Stelt Atos 1337 9.6 503 3.69 456 5.56 378 4.11.6
5 Sarah Quta Atos 1328 9.1 587 3.32 382 5.26 359 4.36.1
6 Lobke Rijken Lycurgus 1286 9.2 569 3.29 376 5.00 341
7 Lucy v Eck AV23 1276 8.9 623 3.24 366 4.23 287 4.37.0
8 Justine Zwier AV23 1242 9.6 503 3.52 422 4.65 317 4.09.0
9 Olga vd Berg AV23 1193 9.4 535 3.40 398 3.87 260 3.59.6
10 Kimberley Dekker Lycurgus 1184 9.6 503 3.09 336 5.06 345 4.28.6
11 Lee-Ann vd Geugten Lycurgus 1112 9.5 519 3.05 328 3.94 265 4.20.2
12 Janke Strijp AV23 1100 10.1 427 3.23 364 4.54 309 4.32.8
13 Tessa Honig Atos 1090 9.9 457 3.06 330 4.45 303 4.51.3
14 Koosje Barrette Lycurgus 1035 10.1 427 3.01 320 4.25 288 4.18.7
15 Chloe Link Atos 964 10.5 372 3.11 340 3.77 252 4.51.6
16 Eva Barnhoorn AV23 932 11.0 308 3.17 352 4.04 272
17 Nina-Elise vd Laan Lycurgus 907 10.4 386 2.51 220 4.42 301 5.28.0
18 Talita v Olst Lycurgus 903 11.0 308 2.74 266 4.82 329
19 Iris v Heusden Lycurgus 861 11.0 308 2.67 252 4.43 301 4.56.8
20 Rianne Horning Atos 846 11.0 308 2.80 278 3.87 260 4.53.3
21 Madeleine Wouda Lycurgus 820 10.9 321 2.68 254 3.69 245
22 Lilian Jansen Lycurgus 802 10.9 321 2.70 258 3.41 223 4.27.1
23 Ruth vd Geer Lycurgus 738 11.2 285 2.45 208 3.68 245 4.56.1
23 Lindsey Blok Lycurgus 738 12.0 197 2.30 178 5.33 363 5.21.0
25 Suze Giesbergen Lycurgus 574 11.9 207 2.37 192 2.85 175 4.53.0
meisjes pup A.2 totaal 60 m sprint hoogspringen kogelstoten 1000 m
1 Tara Yoro AV23 1608 8.6 680 1.25 526 5.93 402 3.52.5
2 Sarit Dietz Lycurgus 1580 8.2 762 1.10 416 5.93 402
3 Aike Jansen AV23 1463 8.8 641 1.10 416 6.00 406 4.03.8
4 Maaike Schoute Lycurgus 1321 9.3 552 1.05 379 5.74 390 4.09.8
5 Isa v Diepen AV23 1262 10.1 427 1.15 452 5.64 383 4.50.5
6 Minke Bosma Lycurgus 1212 9.7 487 1.00 342 5.64 383 4.05.0
7 Tessa Meulman Lycurgus 1204 9.7 487 1.00 342 5.51 375 4.07.5
8 Yara Tersteeg AV23 1203 9.9 457 1.05 379 5.39 367 4.41.2
9 Nadine Storms AV23 1200 10.1 427 1.05 379 5.81 394 4.32.4
10 Rosa Koeman Lycurgus 1197 10.0 442 1.10 416 4.97 339
11 Barbara Crompvoets AV23 1178 10.0 442 1.10 416 4.69 320
12 Pien Spekreijsse AV23 1169 9.9 457 1.00 342 5.43 370 5.15.2
13 Fleur Nordmann Lycurgus 1134 9.8 472 1.00 342 4.69 320 4.16.6
14 Kelly Zonneveld Lycurgus 1094 10.4 386 1.10 416 4.30 292 5.15.4
15 Anouk Hanegraaf Lycurgus 1063 9.6 503 1.00 342 3.35 218 4.19.6
15 Ella v Leeuwen AV23 1063 10.0 442 1.10 416 3.20 205 4.26.0
17 Iris Schipper AV23 1052 10.5 372 1.00 342 4.95 338 4.35.4
18 Bibi Rietwijk AV23 1044 9.9 457 1.00 342 3.69 245 4.18.0
19 Melissa Klap Lycurgus 1012 10.8 333 1.00 342 4.94 337 4.43.0
20 Jenna Giesbergen Lycurgus 994 10.5 372 0.90 269 5.18 353 4.08.7
21 Sofie Engelen AV23 956 10.5 372 0.95 306 4.11 278 4.15.5
22 Mabel Holkamp Lycurgus 910 11.3 273 0.85 232 5.98 405 5.26.3
23 Manon Petra Lycurgus 882 11.4 262 1.00 342 4.11 278 4.45.0
24 Beau Buurman Lycurgus 867 10.7 346 0.80 196 4.77 325 4.36.5
25 Luca Wayper Lycurgus 768 10.1 427 5.00 341
26 Celine Beijer Lycurgus 766 11.8 218 0.80 196 5.16 352
27 Ferial El Bou Mess AV23 736 9.2 569 2.76 167 4.11.7
28 Marijn Kallenberg AV23 433 6.44 433
jongens pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Jesse Edwards AV23 1475 6.5 611 3.41 400 31.76 464 2.26.7
2 Jesse Pupping AV23 1135 6.9 521 3.05 328 17.82 286 2.31.9
3 Levi Hazes AV23 974 7.2 460 2.61 240 17.05 274 2.54.0
4 Olle Bosma Lycurgus 936 7.6 385 2.75 268 17.65 283 2.24.6
4 Elanio Colin AV23 936 7.2 460 2.39 196 17.42 280 2.40.1
6 Dave Ketema Lycurgus 891 8.0 318 2.56 230 21.88 343 2.48.8
7 Casper vd Top Lycurgus 852 7.5 403 2.36 190 16.05 259 2.38.6
8 Rutger Tuerlings Lycurgus 799 8.1 303 2.40 198 18.62 298 2.27.9
9 Lucas Barnhoorn AV23 782 7.6 385 2.80 278 8.41 119 2.26.6
10 Janek Rijke Lycurgus 779 8.2 287 2.47 212 17.43 280 2.38.8
11 Boris de Graaf Lycurgus 745 7.7 368 2.54 226 9.91 151 2.56.7
12 Rudi Waal Lycurgus 727 7.6 385 2.36 190 10.00 152 3.05.4
13 Max de Swart Lycurgus 648 8.0 318 2.18 154 11.21 176 3.03.1
14 Marten Voorberg Lycurgus 647 8.5 243 2.15 148 15.90 256
15 Matthijs Boots Lycurgus 593 8.7 215 1.99 116 16.25 262 3.07.8
16 Bas v Dijk Lycurgus 502 8.2 287 2.05 128 6.98 87 3.04.7
17 Mats Heine Lycurgus 466 8.4 257 1.96 110 7.49 99 3.06.4
18 Naren Blank Lycurgus 334 9.9 72 1.88 94 10.81 168 3.36.5
19 Youri Steketee Lycurgus 117 10.1 51 1.51 20 5.38 46 3.40.6
jongens pup B totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 1000 m
1 Sjoerd Wezelenburg Lycurgus 1540 6.2 686 3.68 454 26.28 400
2 Serge Yoro AV23 1367 6.4 635 3.42 402 20.91 330 4.08.0
3 Jens v Gelderen Lycurgus 1226 6.8 542 3.19 356 20.78 328 4.01.3
4 Jolmer Siersma Atos 1194 6.8 542 3.19 356 18.48 296 5.03.2
5 Rinner Zeinstra AV23 1174 6.6 587 3.08 334 15.70 253 4.12.4
6 Sam Keizer AV23 1114 7.0 500 3.03 324 18.10 290 4.16.4
7 Timo Schilp Lycurgus 1110 6.9 521 3.13 344 15.18 245
8 Mart van Genuchten AV23 1084 6.8 542 2.96 310 14.38 232 4.27.3
9 Jesse Dermout AV23 1057 7.5 403 2.76 270 25.00 384 4.36.8
10 Jasper Voorbij Lycurgus 980 7.3 440 3.10 338 12.67 202
11 Morrison Corton AV23 969 7.8 351 2.67 252 23.58 366 4.58.7
12 Delano Muytjens AV23 961 7.3 440 2.61 240 17.48 281 4.21.3
13 Teun Putman Lycurgus 957 7.4 422 2.85 288 15.31 247 4.29.4
14 Hugo Botman Atos 948 7.2 460 2.70 258 14.25 230 5.26.4
15 Stefan Tel Lycurgus 942 7.4 422 2.63 244 17.16 276 4.23.6
16 Daan Schmitz AV23 935 7.4 422 2.90 298 13.37 215 4.53.0
17 Siem Bennis AV23 898 7.3 440 2.66 250 13.01 208 4.09.1
18 Stijn Bakker Lycurgus 891 7.3 440 2.65 248 12.68 203 4.25.3
19 Jelmer v Diepen Lycurgus 862 7.6 385 2.84 286 12.03 191 4.24.3
20 Tijmen v't Land Lycurgus 801 8.1 303 2.77 272 14.04 226
21 Merijn de Bruyne Lycurgus 717 8.1 303 2.30 178 14.65 236 5.14.1
22 Thijs vd Horst Atos 708 8.1 303 2.56 230 11.17 175 5.02.9
23 Martijn Beijer Lycurgus 642 8.1 303 2.50 218 8.50 121 4.48.8
jongens pup A.1 totaal 60 m sprint verspringen kogelstoten 1000 m
1 Sam van Velzen AV23 1774 8.2 762 4.12 542 7.07 470 3.50.3
2 Niek Tel Lycurgus 1685 8.7 660 3.84 486 8.34 539 3.46.5
3 Casper Molenaar AV23 1560 8.9 623 3.65 448 7.42 489 3.51.0
4 Julian Record AV23 1549 9.1 587 4.06 530 6.43 432 4.01.9
5 Floris Aarts AV23 1408 9.3 552 3.69 456 5.90 400 0
6 Elmer Makkinga Atos 1294 9.3 552 3.49 416 4.78 326 4.19.8
7 Pepijn Molenaar Lycurgus 1046 10.3 399 3.14 346 4.42 301 4.58.3
8 Monsif Nadif Atos 1007 10.2 413 2.77 272 4.72 322 4.19.5
9 Reda Benchaabane Atos 1002 10.0 442 2.76 270 4.27 290 4.08.8
10 Gijs vd Hulst Lycurgus 952 10.3 399 2.91 300 3.78 253 4.55.1
11 Sven Rodenburg Lycurgus 950 10.4 386 2.81 280 4.20 284 4.14.4
12 Ramon de Groot Atos 920 11.0 308 2.93 304 4.52 308 4.43.5
13 Nino Almonte Atos 916 10.7 346 2.54 226 5.04 344 4.46.7
14 Bram Janssen Lycurgus 902 11.0 308 2.84 286 4.52 308 4.32.7
15 Patrick Boon Lycurgus 670 12.0 197 2.44 206 3.97 267
16 Loek v Schellen Lycurgus 656 12.6 138 2.35 188 4.83 330 5.50.4
17 Daniel Amende Lycurgus 623 12.6 138 2.69 256 3.49 229 5.59.3
18 Bart vd Burg Lycurgus 569 2.86 290 4.13 279 4.55.0
jongens pup A.2 totaal 60 m sprint hoogspringen kogelstoten 1000 m
1 Sjoerd v Deudekom Lycurgus 1577 9.3 552 1.25 526 7.60 499 4.13.8
2 Johnny v Schooneve AV23 1565 8.4 720 1.10 416 6.38 429 3.43.7
3 Maarten Kwant Lycurgus 1474 9.5 519 1.25 526 6.37 429 4.24.7
4 Max Horree AV23 1451 8.9 623 1.05 379 6.71 449 4.00.5
5 Giel Ritmeijer AV23 1346 9.2 569 1.10 416 5.29 361 3.47.5
6 Linso vd Burg Lycurgus 1336 9.1 587 1.00 342 6.02 407 3.55.6
7 David Gebski AV23 1330 9.5 519 1.10 416 5.83 395 4.11.7
8 Jemaine Colin AV23 1318 9.4 535 1.00 342 6.58 441 4.19.8
9 Rogier v Ham Lycurgus 1252 10.5 372 1.10 416 6.97 464 4.28.8
10 Nick Busch Lycurgus 1243 9.4 535 0.95 306 5.93 402 4.27.2
11 Tom vd Berg AV23 1225 9.8 472 1.00 342 6.08 411 4.29.6
12 Aron Popken AV23 1204 9.8 472 1.05 379 5.18 353 4.30.6
13 Lennart Hatenboer AV23 1136 9.5 519 0.90 269 5.10 348 3.43.3
14 Jochem Jaarsma Lycurgus 1109 10.4 386 1.00 342 5.60 381 4.37.7
15 Kylian Kruiver Lycurgus 1091 10.0 442 0.95 306 5.02 343 4.28.7
16 Davy Wouda Lycurgus 1090 10.5 372 1.00 342 5.53 376 4.21.1
17 Guido Vaessen AV23 1019 10.5 372 0.95 306 5.00 341 3.48.9
17 Tommas Wagner Lycurgus 1019 9.8 472 0.90 269 4.11 278 4.33.5
19 Danny Randag Lycurgus 874 11.3 273 0.95 306 4.35 295 4.30.2
20 Jacco Korstjens AV23 740 11.2 285 0.75 159 4.36 296 4.38.4
jongens pup mini totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Joost v Deudekom Lycurgus 815 7.6 385 2.60 238 12.11 192 2.59.0
2 Jarno Gilissen Lycurgus 760 7.7 368 2.43 204 11.84 188 2.37.6
3 Fabian Dusceddu Atos 692 8.0 318 2.59 236 9.27 138 2.28.5
4 Umar Quta Atos 690 8.0 318 2.20 158 13.31 214 3.24.2
5 Thomas Mol Lycurgus 673 8.1 303 2.17 152 13.59 218
6 Timo Vleerbos AV23 564 8.6 229 2.13 144 12.05 191 3.01.7
7 Brad Blank Lycurgus 562 8.5 243 2.19 156 10.53 163 2.48.3
8 Martijn Tel Lycurgus 529 9.1 163 2.26 170 12.32 196
9 Stephan Randag Lycurgus 395 9.4 127 1.90 98 10.89 170 3.03.1
10 Niels de Ruiter AV23 392 8.6 229 1.97 112 5.55 51 3.04.3
11 Patrick Randag Lycurgus 371 9.7 93 1.85 88 11.96 190 3.07.1
12 Tim Koster Lycurgus 313 9.4 127 2.00 118 6.20 68 4.10.0
13 Olaf Vreeman AV23 285 9.4 127 1.63 44 8.18 114 3.08.8
meisjes pup mini totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Inez Bouwen Lycurgus 688 7.9 334 2.41 200 10.08 154 2.41.6
2 Marije vd Voort Lycurgus 556 8.0 318 2.06 130 7.89 108 3.01.2
3 Louen Buurman Lycurgus 460 8.5 243 2.23 164 5.63 53 2.59.7
4 Mirte v't Land Lycurgus 434 8.6 229 1.70 58 9.74 147 2.39.2
5 Berber Siersma Atos 418 9.7 93 2.19 156 10.86 169 3.20.8
6 Luna vd Laan Lycurgus 365 8.9 189 1.79 76 7.53 100 3.53.7
7 Quinta v Schellen Lycurgus 358 9.4 127 2.05 128 7.69 103 3.15.0
8 Isa v Gastel Lycurgus 310 9.4 127 1.70 58 8.66 125 3.19.9

startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 13.04.2008