Pupillen competitie regio 1-3-4
12 april 2008
Haarlem
org: av Haarlem / kav Holland


Meisjes pupillen C 40m ver bal ptn
1 Lisanne Schoonebeek av Castricum 7.0 3.78 10.40 1134
2 Sanne Beunk kav Holland 7.8 2.91 11.95 841
3 Eline Hilbers kav Holland 7.7 2.61 9.84 757
4 Anne Kuperus kav Holland 8.3 2.80 12.90 757
5 Samara Aardenburg DEM 8.4 3.09 10.13 748
6 Joyce van Kan kav Holland 7.9 2.90 8.05 743
7 Kim vd Aar DEM 7.9 2.71 8.36 712
8 Djura Bakker DEM 7.9 2.50 10.40 712
9 Gaula Dekker av Haarlem 7.9 2.48 8.14 661
10 Iris Korreman Suomi 8.9 2.58 13.52 640
11 Yanika Einholz kav Holland 8.3 2.17 10.99 596
12 Maartje van Diest av Haarlemmermeer 8.2 2.36 7.90 585
13 Fransje Heijnen DEM 8.7 2.31 8.41 514
14 Isa Korsen Suomi 9.5 2.60 8.73 480
15 Veerle Seylhouwer av Castricum 9.9 2.36 12.49 461
Meisjes pupillen B 40m ver bal ptn
1 Judith Endstra kav Holland 7.1 3.82 14.36 1193
2 Judy van der Drift av Haarlemmermeer 7.5 3.20 23.16 1121
3 Dian Blok Suomi 7.2 3.26 16.40 1094
4 Merel van Zanten av Aalsmeer 7.6 2.95 21.36 1029
5 Beau Manstra av Haarlemmermeer 7.6 3.23 16.15 1009
6 Paulin Verhaar av Castricum 7.4 3.18 14.47 1009
7 Isa Schouw kav Holland 7.6 3.11 16.07 984
8 Beau Winnubst av Haarlemmermeer 7.7 3.38 13.36 977
9 Sofie Bruggemann av Haarlem 7.7 2.95 12.70 879
10 Esmee Bakker DEM 7.6 2.70 13.56 861
11 Mandy Scherpenzeel Suomi 8.2 3.07 11.50 800
12 Mariska Poel DEM 7.5 2.71 8.86 792
13 Afra Straathof av Castricum 8.2 2.75 13.86 778
14 Marielle de Boer DEM 7.8 2.51 11.63 755
15 Madinja Groenenberg av Haarlemmermeer 8.6 2.84 13.76 736
16 IJke Mourits av Haarlem 8.1 2.96 8.43 733
17 Dion Kies DEM 8.4 2.63 13.88 724
18 Manon Beentjes DEM 8.1 2.51 11.06 696
19 Sabine Priester DEM 8.6 2.53 14.43 686
20 Sarah Heemskerk DEM 8.5 2.52 11.69 650
21 Robin vd Pauw - Kraan av Haarlem 8.6 2.47 12.12 634
22 Priscilla Langius kav Holland 8.3 2.28 9.84 595
23 Dieuwke Sportel DEM 9.0 2.41 12.26 571
24 Maaike Bakker av Castricum 8.5 2.38 8.63 561
25 Charlotte van Bruggen av Haarlem 9.2 2.34 12.32 533
26 Lotte vd Zijpp Suomi 9.4 2.60 10.19 521
27 Pleuntje v Lieshout DEM 8.8 2.18 10.23 513
28 Priscilla Beentjes DEM 9.6 2.45 12.12 506
29 Senske de Vries DEM 9.4 2.33 8.24 427
Meisjes pupillen A1 60m ver kogel ptn
1 Merel Strijland av Haarlemmermeer 9.8 3.97 5.71 1372
2 Salome Beekers av Castricum 9.9 3.71 4.70 1237
3 Kim Okkerse av Aalsmeer 10.3 3.61 5.77 1231
4 Lotte Enzler kav Holland 9.8 3.44 5.12 1227
5 Gitta Dirksen Suomi 10.1 3.32 4.95 1147
6 Kim Traas av Haarlemmermeer 10.7 3.54 4.98 1112
7 Nikki Kraaijeveld DEM 10.8 3.55 4.46 1064
8 Linde van Zanten kav Holland 10.9 3.14 5.27 1026
9 Tina Rosic DEM 11.2 3.14 5.83 1026
10 Renee van Rookhuizen DEM 10.5 3.20 4.33 1024
11 Ivanka Groenenberg av Haarlemmermeer 10.9 3.31 4.54 1010
12 Pam Beentjes DEM 11.3 3.34 5.09 1006
13 Jessie Lourenburg av Haarlemmermeer 11.5 3.05 6.27 1001
14 Veerle Eijsbroek Suomi 11.2 3.09 5.00 962
15 Lisanne Glorie DEM 10.8 3.15 3.79 934
16 Maartje van Asselt Suomi 11.4 3.11 4.68 921
17 Elise Hakhoff DEM 11.1 3.11 4.15 917
18 Amy Vermeer DEM 11.3 3.42 3.41 898
19 Fleur van Milaan av Haarlem 11.3 3.09 4.22 895
20 Merel Schouten Suomi 11.2 2.87 4.45 880
21 Imke Lataster Suomi 11.1 2.90 4.02 865
22 Roos Castricum DEM 11.6 2.94 4.54 854
23 Marieke Mul kav Holland 11.4 2.88 4.34 851
24 Nienke Veerkamp kav Holland 11.9 2.76 4.72 799
25 Maaike de Jong av Castricum 11.9 3.01 3.97 794
26 Julia Bos Suomi 11.6 2.95 3.63 788
27 Esméé Naomi Wildbret av Haarlemmermeer 12.6 2.66 5.08 735
28 Anouk Loogman Suomi 12.1 2.85 3.03 666
Meisjes pupillen A2 60m hoog kogel ptn
1 Shanice van Kan kav Holland 9.5 1.15 6.16 1387
2 Laura de Lange Suomi 9.9 1.15 5.48 1282
3 Sabrina van Velsen av Haarlemmermeer 10.2 1.10 6.14 1244
4 Rivka van Heijningen kav Holland 10.0 1.10 5.65 1242
5 Jolene Adelaar DEM 10.7 1.15 6.41 1229
6 Amnon Blok Suomi 10.0 1.00 6.47 1219
6 Iris van der Plas DEM 10.4 1.15 5.61 1219
8 Dewi Couweberg av Castricum 10.7 1.20 5.45 1206
9 Mariette Groen av Castricum 10.9 1.20 5.26 1169
10 Aniek Bakker Suomi 10.1 1.05 4.60 1119
11 Fay Voogd kav Holland 11.2 1.15 4.91 1072
12 Pauline Slebos Suomi 10.7 1.10 4.49 1068
13 Isri Bakker DEM 10.8 1.05 4.98 1052
14 Tanja van Zadelhoff av Haarlem 10.8 1.10 4.37 1046
15 Fabienne Kick av Castricum 10.9 1.05 5.03 1043
16 Lotte Paardekooper DEM 11.0 0.95 6.26 1036
17 Maaike Merckens kav Holland 11.2 1.05 5.25 1022
18 Fabienne Broere DEM 10.8 0.95 5.17 992
19 Willemijn Mes Suomi 9.8 1.15 924
20 Stella Muthert av Castricum 12.1 1.00 5.40 897
21 Yosha Sportel DEM 10.9 0.95 627
22 Benthe Verdonk av Castricum 10.7 0.90 615
23 Daphne Lievers av Castricum 13.0 0.85 3.41 557
Jongens pupillen C 40m ver bal ptn
1 Quincy Schuuring av Haarlemmermeer 7.4 3.19 32.34 1249
2 Joep Beentjes DEM 7.8 3.11 30.45 1140
3 Victor Bakker Suomi 7.8 3.15 27.26 1111
4 Boris Hoogervorst kav Holland 8.3 2.83 27.54 971
5 Mats vd Vlugt av Haarlem 8.0 2.87 15.06 853
6 Mika Taag kav Holland 8.1 2.95 10.93 782
7 Nils Einholz kav Holland 9.1 2.53 19.30 695
8 Lucas de Ruiter kav Holland 8.9 2.51 16.74 679
9 Koen Grandiek av Castricum 8.7 2.20 14.50 607
10 Max de Heus av Castricum 8.9 2.40 13.18 598
11 Sam Gamos av Haarlem 8.3 1.80 10.59 514
12 Jef de Vries DEM 8.7 2.34 7.36 497
13 Tijn Pronk kav Holland 9.4 2.50 9.17 481
14 Max Behrend DEM 9.4 2.12 9.48 411
Jongens pupillen B 40m ver bal ptn
1 Faas Wijn av Castricum 7.2 3.80 28.19 1361
2 Max Huiberts av Haarlemmermeer 7.2 3.62 30.88 1356
3 Vyron Saridin DEM 7.3 3.70 30.43 1347
4 Tyn vd Bruelle av Haarlem 7.3 3.54 24.57 1245
5 Ludo van Kruistum av Castricum 7.6 3.44 26.55 1194
6 Nick Ramdjanamsingh av Aalsmeer 7.6 3.48 18.96 1102
7 Lars van der Pluym av Haarlemmermeer 7.9 3.22 26.06 1093
8 Siebe Koot kav Holland 8.1 3.13 25.36 1036
9 Boon Kokosky- Deforchaux kav Holland 8.6 2.91 31.50 990
10 Wessel Kruin av Haarlem 7.9 2.90 20.33 954
11 Storm Willems kav Holland 7.9 2.90 15.39 880
12 Niels Witmer av Haarlem 8.5 2.84 19.24 836
13 Erik Groen Suomi 7.9 2.74 14.18 828
14 Stijn van Asselt Suomi 8.9 2.64 25.38 824
15 Roy Vlieland DEM 8.7 2.78 19.84 804
16 Sten vd Moer av Castricum 8.6 2.59 15.60 717
17 Hidde Heckers av Castricum 9.3 2.59 19.95 692
18 Victor in 't Veld DEM 8.8 2.68 8.60 580
19 Olivier Lee DEM 2.52 12.89 428
20 Max v Rookhuizen DEM 9.6 2.27 9.54 420
Jongens pupillen A1 60m ver kogel ptn
1 Calvin Andringa DEM 10.3 3.60 7.38 1324
2 Freek Berends kav Holland 10.1 3.53 6.45 1284
3 Noah Verboom av Haarlemmermeer 10.0 3.55 5.18 1223
4 Pelle van der Pal kav Holland 9.7 3.44 4.66 1211
5 Alexander Soethout DEM 10.3 3.70 5.06 1202
6 Jos Straathof av Castricum 10.7 3.59 6.21 1201
7 Timo Brandehof av Haarlemmermeer 10.4 3.52 4.77 1133
8 Pim Pauel av Haarlem 10.3 3.19 5.54 1132
9 Bryan van Ingen av Haarlemmermeer 10.9 3.48 5.83 1130
10 Jelmer Datema kav Holland 10.5 3.29 5.05 1093
11 Martin van Schie Suomi 10.3 3.33 4.47 1087
12 Max Berkhout av Castricum 11.0 3.10 5.88 1045
13 Pieter Slebos Suomi 11.8 3.35 6.05 1015
14 Devi Vrijburg av Castricum 11.8 3.38 5.53 988
15 Sem Hijnen DEM 10.7 2.90 4.59 957
16 Vincent Bockstael av Haarlemmermeer 11.1 3.03 4.91 955
17 Koen van Asselt Suomi 11.2 2.80 5.68 949
18 David Willems av Haarlem 10.6 2.72 4.73 944
19 Anthony Kaffé kav Holland 11.7 3.05 5.19 910
20 Thomas Herder DEM 11.4 2.88 4.82 885
21 Max Blankestijn av Haarlemmermeer 11.2 2.70 4.54 852
22 Marco Wezenberg av Haarlem 11.6 3.17 3.75 841
23 Rico de Bruin kav Holland 11.8 3.01 4.20 822
24 Zwier Zonnemans av Haarlem 11.5 2.84 4.04 808
25 Geert Bruin kav Holland 12.4 2.53 4.00 650
Jongens pupillen A2 60m hoog kogel ptn
1 Ryan Clarke av Castricum 9.4 1.25 8.04 1584
2 Jochem Dobber Suomi 9.3 1.20 7.14 1515
3 Gervaino Rijssel av Haarlemmermeer 9.7 1.20 7.14 1450
4 Wessel Koot kav Holland 9.9 1.20 7.38 1433
5 Sven Schoonebeek av Castricum 9.8 1.10 6.83 1344
6 Fabian Freijser Suomi 10.4 1.25 6.31 1337
7 Steffan Bakker Suomi 10.3 1.15 7.30 1334
8 Jelle van Sunder Suomi 9.5 1.05 6.42 1330
9 Kees van Meurs DEM 10.0 1.05 7.67 1324
10 David Rosdorff Suomi 9.9 1.15 5.55 1287
11 Jip Elfrink DEM 10.6 1.15 7.00 1277
12 Niels Lambers kav Holland 10.1 1.05 6.49 1242
13 Job Wiltink kav Holland 10.0 1.05 6.10 1233
14 Jens Kalshoven DEM 10.5 1.15 5.22 1180
15 Wouter van Zantvliet kav Holland 10.4 0.95 5.75 1082
16 Sebastiaan Ramp av Aalsmeer 10.9 0.95 5.89 1026
17 Kas Veerkamp kav Holland 10.8 1.05 4.34 1007
18 Jip vd Haak av Haarlem 11.1 1.00 5.24 995
19 Tim Groeneveld Suomi 11.5 0.95 6.44 989
20 Bart Groeneveld Suomi 11.4 1.00 4.09 880
21 Job van den Akker kav Holland 11.2 1.00 3.76 878
22 Bram van Gelder av Castricum 12.4 0.95 5.31 825
23 Rik de Hoop DEM 11.7 0.90 4.70 817
24 Siem Prins av Haarlem 12.7 0.90 5.29 759
Jongens Mini 40m ver bal ptn
1 Maarten Slebos Suomi 8.6 2.77 11.15 676
2 Niek Hakhoff DEM 9.6 2.12 13.19 459
3 Martijn Hollenberg Castricum 9.2 2.34 5.89 397
4 Jens de Groot DEM 10.7 2.30 10.69 344
5 Chris Schermer kav Holland 10.6 2.10 7.28 235
6 Mees de Heus Castricum 12.3 1.69 3.85 57
Meisjes  40m ver bal ptn
1 Julia Okkerse av Aalsmeer 8.5 2.26 8.96 544
2 Mara Agus DEM 9.2 1.86 7.82 347
3 Ramona de Boer DEM 10.8 2.20 4.32 174
4 Hesce Mourits av Haarlem 11.2 1.88 4.93 128

startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 17.04.2008