Individuele klassementen

jongens pup A.2
jongens pup A.1
jongens pup B
jongens pup C
meisjes pup A.2
meisjes pup A.1
meisjes pup B
meisjes pup C

ploegen klassement jongens
ploegenklassement meisjes
Pupillencompetitie overzicht



Definitief eindklassement

De beste 12 deelnemers per leeftijdsgroep mogen
(wanneer hun vereniging in die leeftijdsgroep geen ploeg in de finale heeft)
als individueel deelnemer aan de finale meedoen.

JPC
                                                  12 mei    2 juni    23 juni   totaal
1     Sjoerd Wezelenburg       Lycurgus           1303      1229      1345      2648
2     Faas Wijn†               Castricum          506       1267      1322      2589
3     Tijn vd Bruele           Haarlem            0         1250      1242      2492
4     Vyron Saridin            DEM                1095      1198      1198      2396
5     Serge Yoro               AV23               1188      1166      1147      2354
6     Jasper Brinkman          Startbaan          1073      1136      1141      2277
7     Djulyan vd Mee           Noordkop           0         1022      1222      2244
8     Sam Coehoorn             NeaVolharding      1055      1112      1117      2229
9     Luuk Compas              SAV                0         1063      1143      2206
10    Odin Pronk               Castricum          0         1055      1125      2180
11    Mark Rademakers          NOVA               0         1091      1067      2158
12    Willem Grapendaal        Hylas              995       1034      1115      2149


13    Jeroen Hekkelman         Phanos             923       1002      1113      2115
14    Jonne Wiering            Zaanland           1007      1015      1078      2093
15    Gijs Zuurbier            Hera               0         1072      1016      2088
16    Joost Schipper           ARO88              1053      1031      1027      2084
17    Timo Kwakman             Edam               981       914       1084      2065
18    Koen de Wolf†            Trias              869       1057      995       2052
23    Bram Andriessen          AKU                940       988       1018      2006
19    Timo Schilp              Lycurgus           917       934       1044      1978
20    Ludo Kruistum            Castricum          905       957       1017      1974
21    Nick Abbott              AAC                899       991       977       1968
22    Jens van Gelderen        Lycurgus           904       0         1059      1963
24    Nick Ramdjanamsingh      Aalsmeer           0         934       994       1928
25    Jerry de Ruiter          Noordkop           905       984       936       1920
26    Zixten Weijsters         Phanos             826       886       1028      1914
27    Mart van Genuchten       AV23               983       873       926       1909
28    Jens Stroet†             Hera               837       954       940       1894
29    Stein Overtoom           Startbaan          865       930       950       1880
30    Sandor Mahieu            Startbaan          909       898       967       1876
31    Ramon Kohlhoff           NeaVolharding      826       892       979       1871
32    Camiel van Assema        NeaVolharding      844       957       903       1860
33    Jasper Voorbij           Lycurgus           0         933       923       1856
34    Stijn v Asselt           Suomi              946       834       886       1832
35    Somo Lenkadiyo           Phanos             851       927       863       1790
36    Jurriaan Odekerken       Trias              0         865       916       1781
37    Bart Langendijk          Noordkop           852       812       899       1751
38    Mutume Luijdjens         AAC                844       877       872       1749
39    Raymond Franssen         Suomi              0         859       883       1742
40    Sam Keizer               AV23               817       807       923       1740
41    Erik Groen               Suomi              776       785       937       1722
42    Tim Dorrestein†          Trias              871       816       847       1718
43    Delano Muijtjens         AV23               831       852       863       1715
44    Siebe Koot†              kavHolland         822       830       873       1703
45    Thimo Maijenburg         AKU                788       813       890       1703
46    Tieme Zwart              Trias              0         798       901       1699
47    Andres Thole             SAV                0         835       857       1692
48    Boon Kokosky Deforchaux  kavHolland         0         817       867       1684
49    Tijmen van't Land        Lycurgus           717       787       894       1681
50    Sjaak Tol                Edam               0         734       946       1680
51    Jelmer van Diepen        Lycurgus           811       861       0         1672
52    Koen vd Hogen            Edam               759       0         911       1670
53    Luuk Tierolf             Edam               660       807       859       1666
54    Menno Moestadja†         Haarlem            849       803       700       1652
55    Friso van Diemen         Startbaan          556       855       790       1645
56    Jolmer Siersma           Atos               808       762       812       1620
57    Kasper Spruyt            AAC                786       815       0         1601
58    Sten vd Moer†            Castricum          700       759       830       1589
59    Michiel v Soest          DEM                0         738       850       1588
60    Storm Willems            kavHolland         0         819       761       1580
61    Stefan Tel               Lycurgus           746       711       831       1577
62    David vd Oosterkamp      TAS82              747       829       0         1576
63    Rochus Weemhoff          Lycurgus           757       0         798       1555
64    Gino Sarmaat             Startbaan          773       775       694       1548
65    Roy Vlieland             DEM                587       751       789       1540
66    Nathan Jacques           NeaVolharding      723       815       0         1538
67    Hugo Botman              Atos               686       0         844       1530
68    Bart Jensch†             Trias              823       596       671       1494
69    Tim Zandee               AKU                741       0         748       1489
70    Matthijs Blom            Hylas              0         782       697       1479
71    Stijn Bakker             Lycurgus           704       760       0         1464
72    Hidde Heckers†           Castricum          711       621       752       1463
73    Maik Retz                Zaanland           636       743       703       1446
74    Dirk Water               SAV                816       623       0         1439
75    Papijn van Perge         Nova               752       0         648       1400
76    Jeroen Taal              NOVA               701       680       697       1398
77    Loek Janmaat             AKU                0         657       683       1340
78    Jan Eleveld              Feniks             625       622       671       1296
79    Tobias van Mierlo        Startbaan          652       0         599       1251
80    Merijn de Bruyne         Lycurgus           614       620       616       1236
81    Matthijs de Wolf         Hylas              638       581       595       1233
82    Thijs vd Horst           Atos               600       0         608       1208
83    Dave Wesseling           Trias              0         0         1192      1192
84    Martijn Beijer           Lycurgus           610       574       0         1184
85    Menno Bruin              Zaanland           562       596       0         1158
86    Mika Wagenmaker          Hollandia          0         1112      0         1112
87    Tarik vd Berg            Hylas              620       484       0         1104
88    Quinten Torre            Aalsmeer           393       664       0         1057
89    Lieuwe Busnac            Lycurgus           465       0         568       1033
91    Justin Stobbe            Hollandia          0         984       0         984
92    Thijs Noorloos           Zaanland           0         975       0         975
93    Davy Heysteeg            Startbaan          948       0         0         948
94    Hidde Bosma              NeaVolharding      653       239       0         892
95    JoŽl Rijsdijk            Zaanland           0         0         891       891
96    Casper de Vries          Edam               0         883       0         883
97    Mitchel ten Broek        Startbaan          849       0         0         849
98    Nic Schoemaker           ARO88              0         817       0         817
99    Yannick Herdes           AV23               794       0         0         794
100   Dave Eibrink Jansen      NeaVolharding      0         791       0         791
101   Rinner Zeinstra          AV23               0         0         784       784
102   Jay Legrand              Startbaan          760       0         0         760
103   Mike Hooiveld            SAV                741       0         0         741
104   Tijn Bouws               Suomi              0         0         731       731
105   Max v Rookhuizen         DEM                0         285       401       686
106   Tim Wals                 Waterland          0         0         670       670
107   Paul Breed               DEM                0         662       0         662
90    Bram van Eijk            AKU                0         0         632       632
108   Niels Witmer             Haarlem            0         599       0         599
109   Reinier Hooijman         AKU                0         0         598       598
110   Lars Pals                Startbaan          479       0         0         479
111   Bjarne Klomp             Haarlemmermeer     0         0         385       385
112   Mathias Bruin            Hylas              385       0         0         385
113   Remco van Woerkom        Startbaan          376       0         0         376
114   Sam Zwarthoed            Edam               0         295       0         295
115   Jur van Toledo           Lycurgus           107       0         0         107

Bovenkant pagina
Pupillencompetitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 04.07.2007