Finale Pupillen competitie regio 1-3-4
AV'23
Amsterdam
15 september 2007

Meerkamp Uitslagen

Foto's
Estafette uitslagen
Eindstanden

meisjes pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen
1 Britt Ooijevaar Trias 1239 6.87 581 3.10 338 20.19 320
2 Lisa Schokker av Edam 1228 6.98 556 3.36 390 17.55 282
3 Julia Vinnitchenko Hylas 1220 7.31 486 3.32 382 22.51 352
4 Naseya Weinchard AV'23 1190 7.03 545 3.19 356 18.04 289
5 Jacqueline Muts Phanos 1189 7.14 521 3.40 398 16.74 270
6 Kelly v Zeist av Edam 1172 7.06 538 3.25 368 16.50 266
7 Maaike Schenk Lycurgus 1150 7.21 506 3.12 342 18.90 302
8 Judy van der Drift Haarlemmermeer 1129 7.64 422 3.13 344 23.35 363
9 Nienke Tool SAV 1124 7.12 525 3.18 354 15.18 245
10 Merel Sinnege SAV 1113 7.40 468 3.14 346 18.70 299
11 Kim Nanninga Aalsmeer 1095 7.58 433 3.22 362 18.75 300
12 Mariska Guijt av Edam 1064 7.27 494 2.74 266 19.07 304
13 Fatima Lunes Phanos 1053 7.16 517 3.20 358 11.34 178
14 Floor Keulartz AV'23 1038 7.49 450 2.94 306 17.57 282
15 Sterre Westra AV'23 1027 7.61 427 2.88 294 19.21 306
16 Chris den Hartog Startbaan 1018 7.35 478 2.93 304 14.62 236
17 Zola Zwerver AAC 1015 7.25 498 2.87 292 14.00 225
18 Annabel Jaarsma Lycurgus 1007 7.52 444 3.04 326 14.72 237
19 Denise de Ruijter Hera 1002 7.55 438 2.96 310 15.75 254
20 Rosanne Bal Startbaan 966 7.44 460 3.09 336 10.91 170
21 Romee Halidu Phanos 945 7.82 389 3.14 346 13.11 210
22 Maud Feenstra Hera 928 7.88 378 2.76 270 17.40 280
23 Wies Vos Trias 920 7.81 391 2.69 256 16.98 273
24 Nienke v Sante Lycurgus 916 7.60 429 2.96 310 11.27 177
25 Emma Kok Phanos 913 7.72 407 2.74 266 14.85 240
26 Kikki Heus Startbaan 909 7.86 382 2.58 234 18.30 293
26 Marit vd Hoven Hera 909 7.83 387 2.60 238 17.69 284
28 Loes Essen SAV 878 8.05 349 2.81 280 15.44 249
29 Doris Florenza AV'23 875 7.56 437 2.72 262 11.21 176
30 Tessa Schouten Lycurgus 841 7.57 435 2.57 232 11.09 174
31 Elise Schneider SAV 832 8.12 338 3.00 318 11.20 176
32 Alexandra Horn Startbaan 818 8.04 351 2.64 246 13.71 221
33 Inger Vleerbos AV'23 817 7.86 382 2.52 222 13.29 213
34 Chayenne Veerman av Edam 790 7.56 437 2.39 196 10.21 157
35 Simone Jans SAV 788 7.97 363 2.67 252 11.04 173
36 Robin v Sallandt Lycurgus 774 8.02 354 2.75 268 10.00 152
37 Sanne Sprekeling Trias 768 7.90 375 2.77 272 8.50 121
38 Jette Schiebergen Trias 761 8.13 336 2.28 174 15.55 251
39 Marijke Wierkx Hera 753 8.09 343 2.52 222 11.84 188
40 Juliet Koning av Edam 751 8.27 314 2.62 242 12.25 195
41 Elise Groot Hera 737 8.39 295 2.49 216 14.02 226
42 Isabelle v Dijk Startbaan 704 8.15 333 2.15 148 13.85 223
meisjes pup B totaal 40 m sprint verspringen kogelstoten
1 Merel Strijland Haarlemmermeer 1406 6.76 606 3.73 464 4.93 336
2 Romy IJsbrand Hollandia 1389 7.06 538 3.60 438 6.11 413
3 Kyrza Noor Wieringermeer 1377 6.77 604 3.52 422 5.14 351
4 Lotte Enzler KAV Holland 1362 6.79 599 3.52 422 5.00 341
4 Josie Kandeh Startbaan 1362 6.91 571 3.62 442 5.11 349
4 Iris de Ruiter AV'23 1362 7.19 510 3.53 424 6.36 428
7 Bobbi Bartens Startbaan 1336 6.80 597 3.59 436 4.46 303
8 Leonie Beers SAV 1311 6.90 574 3.45 408 4.82 329
9 Lobke Rijken Lycurgus 1276 6.88 578 3.30 378 4.70 320
10 Hanna Voorberg Lycurgus 1270 7.06 538 3.40 398 4.89 334
11 Ivanka Groenenberg Haarlemmermeer 1256 7.18 512 3.28 374 5.43 370
12 Nikkie Kraaijeveld DEM 1243 7.19 510 3.50 418 4.62 315
13 Sasja Limburg Nea Volharding 1238 6.96 560 3.38 394 4.20 284
14 Aukje Bakker SAV 1228 7.18 512 3.30 378 4.95 338
15 Tina Rosic DEM 1223 7.18 512 3.17 352 5.27 359
16 Emma Duiveman Wieringermeer 1206 7.28 492 3.04 326 5.71 388
17 Auree Nooitmeer AV'23 1196 7.10 529 3.27 372 4.34 295
18 Kim Traas Haarlemmermeer 1187 7.17 515 3.52 422 3.75 250
19 Iris Waasdorp SAV 1185 7.44 460 3.25 368 5.23 357
20 Susanne Visbeen Noordkop 1181 7.11 527 3.28 374 4.14 280
21 Quinte Smitskamp Startbaan 1177 7.19 510 3.23 364 4.45 303
22 Renee v Rookhuizen DEM 1162 7.17 515 3.21 360 4.24 287
23 Ilse Bakker SAV 1157 7.24 500 3.25 368 4.26 289
24 Erin Hamburg Noordkop 1138 7.57 435 3.18 354 5.11 349
25 Olga vd Berg AV'23 1129 7.21 506 2.97 312 4.57 311
26 Pam Beentjes DEM 1086 7.59 431 3.34 386 4.00 269
27 Tara Tonkes Startbaan 1082 7.38 472 3.22 362 3.72 248
28 Jessie Lourenburg Haarlemmermeer 1079 7.80 392 2.94 306 5.60 381
29 Jeanine Oud SAV 1077 7.35 478 3.08 334 3.94 265
30 Janke Strijp AV'23 1066 7.45 458 2.87 292 4.64 316
31 Marinsa Timmer Noordkop 1058 7.51 446 3.09 336 4.08 276
32 Kimberley Dekker Lycurgus 1035 7.35 478 2.91 300 3.84 257
33 Luca v Etten Wieringermeer 1025 7.51 446 3.10 338 3.64 241
34 Mandy v Ruler Noordkop 1014 7.82 389 3.01 320 4.48 305
35 Mila Mochel AV'23 999 7.81 391 2.80 278 4.84 330
36 Koosje Barette Lycurgus 996 7.48 452 2.76 270 4.06 274
37 Elise Hakhoff DEM 987 7.73 405 3.05 328 3.80 254
38 Oden Romy Noordkop 930 7.67 416 2.79 276 3.60 238
39 Jetske v Kampen Wieringermeer 908 7.94 368 2.94 306 3.55 234
40 Lisanne vd Weijde Wieringermeer 903 7.96 365 2.77 272 3.95 266
41 Talitha v Olst Lycurgus 897 7.94 368 2.69 256 4.05 273
42 Esmee Wilbret Haarlemmermeer 874 8.16 331 2.62 242 4.42 301
meisjes pup A1 totaal 60 m sprint verspringen balwerpen
1 Gabriella vd Wijck av Edam 1637 8.76 695 4.36 590 22.56 352
2 Nyala Stevens Hollandia 1614 9.20 612 4.32 582 27.94 420
3 Charlotte Hopman Trias 1496 9.36 583 3.95 508 26.72 405
4 Aike Jansen AV'23 1406 9.45 567 4.03 524 19.82 315
5 Tara Yoro AV'23 1381 9.26 601 3.87 492 17.99 288
6 Ella Waal Startbaan 1365 9.54 552 3.65 448 23.51 365
7 Lotje v Erp Phanos 1351 9.63 537 3.65 448 23.57 366
8 Keeley Heijdeman AAC 1335 9.65 534 3.74 466 21.23 335
9 Sarit Dietz Lycurgus 1321 9.14 623 3.64 446 15.61 252
10 Rosalie Wijnker Hera 1315 10.03 473 3.66 450 25.61 392
11 Ayonne v Oort av Edam 1307 9.75 517 3.83 484 19.18 306
12 Shanice v Kan KAV Holland 1297 9.47 564 3.25 368 23.52 365
13 Lotte Bart Nea Volharding 1283 10.00 478 3.52 422 24.96 383
14 Marloes Seebregts Hera 1268 10.15 455 3.48 414 26.21 399
15 Laqisha Gemerts Nea Volharding 1247 9.97 483 3.20 358 26.79 406
16 Femke Brink Trias 1233 9.98 481 3.86 490 16.27 262
16 Marijn Kallenberg AV'23 1233 10.03 473 3.58 434 20.58 326
18 Kirsten Assendelft Hera 1232 10.38 422 3.24 366 29.95 444
19 Zomer Weijsters Phanos 1229 9.81 508 3.46 410 19.55 311
20 Bente v Welij Nea Volharding 1228 9.79 511 3.53 424 18.33 293
21 Emma vd Pal Trias 1226 9.97 483 3.49 416 20.70 327
22 Paulien Kok av Edam 1207 10.19 449 3.72 462 18.50 296
23 Rianne Kalk av Edam 1203 10.65 384 3.60 438 24.76 381
24 Mirte Scheper Startbaan 1200 10.38 422 3.63 444 21.20 334
25 Stevie Rozing Phanos 1193 9.72 522 3.58 434 14.68 237
26 Zoe Bosschaart Trias 1173 10.08 466 3.53 424 17.60 283
27 Imme Kievit Phanos 1165 9.70 526 3.33 384 15.78 255
28 Francis Sikkenga Hollandia 1144 9.92 490 3.72 462 12.10 192
29 Yasmine Elcadi Phanos 1137 10.27 438 3.41 400 18.69 299
30 Dianta de Vries Hera 1122 10.34 427 3.39 396 18.74 299
31 Randi Stoop Hera 1112 10.48 408 3.46 410 18.39 294
32 Amy Keijzer av Edam 1106 10.36 425 3.28 374 19.25 307
33 Nadia Houtzager AV'23 1103 10.19 449 3.29 376 17.30 278
34 Maartje Jongejans Startbaan 1087 10.17 452 3.08 334 18.86 301
35 Larisa Leter Hollandia 1073 10.07 467 3.27 372 14.52 234
36 Isa v Diepen AV'23 1050 10.75 371 3.02 322 22.94 357
37 Astrid Beij Startbaan 1035 10.15 455 3.21 360 13.68 220
38 Heleen de Vreede Nea Volharding 1013 10.71 376 2.86 290 22.16 347
39 Anouk de Snoo Startbaan 1010 10.51 403 3.24 366 14.95 241
40 Kim Bakker Trias 997 10.86 356 3.35 388 15.66 253
41 Rian vd Oord Hollandia 959 10.51 403 3.02 322 14.54 234
42 Isa v Bree Hollandia 942 11.33 298 2.96 310 21.18 334
meisjes pup A2 totaal 60 m sprint hoogspringen kogelstoten
1 Chante Samuel Phanos 1856 9.13 624 1.50 723 7.77 509
2 Romy Spruit DEM 1730 9.00 649 1.35 599 7.28 482
3 Chantal v Wissen Phanos 1666 8.99 651 1.20 489 8.09 526
4 Jaimie v Tholl AV'23 1661 8.95 658 1.20 489 7.87 514
5 Luka Jansen AV'23 1659 9.67 530 1.35 599 8.16 530
6 Daphne Veerman av Edam 1650 9.21 610 1.30 562 7.21 478
6 Brenda Bohle Hollandia 1650 9.23 606 1.25 526 7.94 518
8 Michelle Oud SAV 1630 9.32 590 1.30 562 7.21 478
9 Zola v Zwol Hollandia 1611 9.13 624 1.20 489 7.58 498
10 Chayenne Kroon Phanos 1580 9.25 603 1.25 526 6.74 451
11 Nienke Huisman Nea Volharding 1560 9.38 580 1.20 489 7.45 491
12 Mariska Nekkers Nea Volharding 1543 9.00 649 1.25 526 5.41 368
13 Astrid Ekelmans Hollandia 1507 9.06 637 1.15 452 6.19 418
14 Priscilla v Oorsch AAC 1503 9.64 535 1.20 489 7.23 479
15 Melissa Kooy Hylas 1476 9.70 526 1.25 526 6.30 424
16 Samantha v Dijk Startbaan 1471 9.36 583 1.20 489 5.89 399
17 Mariska Tuijp av Edam 1462 9.88 497 1.15 452 7.85 513
18 Jessie Lof av Edam 1458 10.05 470 1.20 489 7.60 499
19 Lisa Dalmulder AV'23 1442 9.71 524 1.15 452 7.00 466
20 Ilona Poel DEM 1441 9.36 583 1.15 452 6.00 406
21 Dewi Dankmeijer Hollandia 1441 9.42 573 1.05 379 7.42 489
22 Jet vd Meulen Nea Volharding 1431 9.55 550 1.15 452 6.38 429
23 Tara v Honschoten Startbaan 1403 10.70 377 1.20 489 8.30 537
24 Iris SchlundtBodie DEM 1391 9.63 537 1.15 452 5.94 402
25 Monique Schokker av Edam 1387 9.61 540 1.10 416 6.41 431
26 Sarah Danner Phanos 1387 9.98 481 1.15 452 6.80 454
27 Tessa vd Riet AV'23 1376 9.25 603 1.00 342 6.41 431
28 Jiska Vorstman AAC 1342 9.63 537 1.05 379 6.32 426
29 Noor Meester Nea Volharding 1315 9.96 484 1.15 452 5.57 379
30 Chloe v Meurs Startbaan 1309 10.16 454 1.15 452 5.96 403
31 Demi v Noort DEM 1302 10.32 430 1.15 452 6.23 420
32 Xanthe de Bont Phanos 1284 10.04 472 1.05 379 6.45 433
33 Gwennan Smitskamp Startbaan 1274 10.45 412 1.20 489 5.48 373
34 Daphne Willems AV'23 1267 10.24 442 1.15 452 5.48 373
35 Caroline Guijt av Edam 1192 10.32 430 1.00 342 6.22 420
36 Inge Kunst Hollandia 1117 10.10 463 1.00 342 4.58 312
37 Maxime v Dongen DEM 1097 10.94 346 1.05 379 5.46 372
38 Mandy Kohlhoff Nea Volharding 983 10.65 384 0.80 5.95 403
39 Celine Senator AAC 372 dns dns 5.47 372
jongens pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen
1 Sjoerd Wezelenburg Lycurgus 1388 6.83 590 3.55 428 23.90 370
2 Faas Wijn Castricum 1331 7.11 527 3.29 376 28.63 428
3 Serge Yoro AV'23 1292 7.03 545 3.55 428 20.14 319
4 Vyron Saridin DEM 1282 7.09 532 3.60 438 19.59 312
5 Sam Coehoorn Nea Volharding 1223 7.06 538 3.17 352 21.15 333
6 Tijn vd Bruele Haarlem 1222 7.30 488 3.14 346 25.29 388
7 Willem Grapendaal Hylas 1195 7.28 492 2.97 312 25.52 391
8 Timo Kwakman av Edam 1164 7.55 438 3.21 360 23.59 366
9 Jasper Brinkman Startbaan 1148 7.50 448 3.17 352 22.25 348
10 Jens v Gelder Lycurgus 1112 7.44 460 3.06 330 20.35 322
11 Marc Rademakers NOVA 1111 7.32 484 3.07 332 18.44 295
12 Djulyan vd Mee Noordkop 1097 7.43 462 2.95 308 20.67 327
13 Koen de Wolf Trias 1081 7.80 392 3.19 356 21.11 333
14 Dave Wesselink Trias 1079 7.06 538 3.08 334 12.95 207
15 Ludo v Kruistum Castricum 1073 7.56 437 2.85 288 22.23 348
16 Ramon Kohlhoff Nea Volharding 1069 7.26 496 2.77 272 18.86 301
17 Sander Mahieu Startbaan 1054 7.51 446 3.14 346 16.25 262
18 Timo Schilp Lycurgus 1041 7.56 437 3.18 354 15.50 250
19 Rinner Zeinstra AV'23 1030 7.38 472 3.14 346 13.21 212
20 Jasper Voorbij Lycurgus 1021 7.76 400 3.17 352 16.72 269
21 Stein Overtoom Startbaan 1018 7.44 460 3.07 332 14.04 226
22 Friso v Diemen Startbaan 1011 7.97 363 2.87 292 22.83 356
22 Mart v Genuchten AV'23 1011 7.54 440 2.89 296 17.12 275
22 Sam Keizer AV'23 1011 7.75 401 2.93 304 19.19 306
25 Michiel v Soest DEM 998 7.84 385 2.66 250 23.34 363
26 Camiel Assema Nea Volharding 985 7.79 394 2.91 300 18.17 291
27 Tieme Zwart Trias 973 7.83 387 2.88 294 18.20 292
28 Sjaak Tol av Edam 938 7.51 446 2.64 246 15.26 246
29 Roy Vlieland DEM 919 8.24 318 2.83 284 19.95 317
30 Lars Pepping DEM 907 7.79 394 2.79 276 14.69 237
31 Luuk Tierolf av Edam 895 8.17 330 2.62 242 20.42 323
32 Juriaan Oldekerken Trias 876 7.74 403 2.65 248 13.96 225
33 Yenz Klingeler DEM 867 8.24 318 2.62 242 19.26 307
34 Nathan Jacques Nea Volharding 866 8.01 356 2.83 284 14.02 226
35 Tijmen vt Land Lycurgus 851 8.00 358 2.80 278 13.40 215
36 Tom Dorrestein Trias 840 8.50 278 2.62 242 20.20 320
37 Koen vd Hogen av Edam 820 7.74 403 2.54 226 12.01 191
38 Hidde Bosma Nea Volharding 784 8.35 301 2.53 224 16.07 259
39 Sten vd Moer Castricum 761 8.26 315 2.58 234 13.22 212
40 Delano Muyjens AV'23 735 8.46 284 2.15 148 18.99 303
41 Hidde Heckers Castricum 668 8.80 235 2.36 190 15.05 243
42 Sam Zwarthoed av Edam 384 9.36 161 1.79 76 9.73 147
Jongens pup B totaal 40 m sprint verspringen kogelstoten
1 Sam v Velzen AV'23 1637 6.54 660 4.06 530 6.68 447
2 Wendel Campbell AV'23 1590 6.69 623 3.82 482 7.35 485
3 Niek Tel Lycurgus 1560 6.93 567 3.71 460 8.23 533
4 Casper Molenaar AV'23 1509 6.91 571 3.57 432 7.73 506
5 Aymen Lamraoui Phanos 1449 6.95 562 3.86 490 5.86 397
6 Calvin Andringa DEM 1448 6.88 578 3.67 452 6.19 418
7 Joeri Church NOVA 1442 6.96 560 3.39 396 7.36 486
8 Imre Fodi Phanos 1395 6.84 587 3.58 434 5.49 374
9 Julian Record AV'23 1387 7.11 527 3.72 462 5.87 398
10 Lars v Oossanen Noordkop 1383 7.17 515 3.32 382 7.36 486
11 Emile Lammers Noordkop 1380 7.03 545 3.66 450 5.67 385
12 Timon Smit av Edam 1352 7.00 551 3.43 404 5.85 397
13 Jos Straathof Castricum 1347 7.15 519 3.47 412 6.17 416
13 Peter v Dijk av Edam 1347 6.86 583 3.16 350 6.13 414
15 Alexander Southout DEM 1342 6.82 592 3.50 418 4.87 332
16 Noah Verboom Haarlemmermeer 1340 7.02 547 3.39 396 5.86 397
17 Gianluca Trivieri Phanos 1329 7.20 508 3.74 466 5.20 355
18 Onno Aerts Noordkop 1326 7.43 462 3.35 388 7.18 476
19 Danny v Sluis Trias 1318 7.06 538 3.72 462 4.66 318
20 Devi Vrijburg Castricum 1314 7.12 525 3.53 424 5.35 365
21 Luuk Hartog Startbaan 1298 7.24 500 3.64 446 5.16 352
22 Remon Kraakman av Edam 1291 7.30 488 3.35 388 6.14 415
23 Lars Katsma Hera 1278 7.47 454 3.44 406 6.20 418
24 Stan Arnolli av Edam 1260 7.20 508 3.43 404 5.10 348
25 Lars Hierck Hera 1259 7.35 478 3.40 398 5.63 383
26 Bram vd Jagt AV'23 1244 7.01 549 3.41 400 4.34 295
27 Luwe Groot Startbaan 1239 7.15 519 3.32 382 4.96 338
28 Tim Conijn av Edam 1238 6.96 560 3.11 340 4.95 338
29 Lucas Vedder Hera 1222 7.24 500 3.37 392 4.83 330
29 Melle Lagerweij Hera 1222 7.26 496 3.39 396 4.83 330
31 Aaron v Linge Phanos 1221 7.39 470 3.39 396 5.21 355
32 Wouter Somsen Startbaan 1207 7.08 534 3.38 394 4.12 279
33 Gillian Rugheti DEM 1180 7.35 478 3.42 402 4.41 300
34 Jeltes de Weerd Castricum 1133 7.39 470 3.12 342 4.71 321
35 Max Berkhout Castricum 1095 7.72 407 2.99 316 5.47 372
36 Sem Heijnen DEM 1043 7.36 476 2.86 290 4.10 277
37 Kenneth Dirker Noordkop 1040 7.53 442 2.80 278 4.70 320
38 Thomas Herder DEM 1017 7.78 396 2.83 284 4.94 337
39 Felix Kuhn Phanos 991 7.96 365 3.01 320 4.50 306
40 Willem Heijn Startbaan 962 8.01 356 2.74 266 4.99 340
41 Aaron v Diepen Hera 879 8.27 314 2.78 274 4.29 291
42 Pim Butter Castricum 740 8.53 274 2.55 228 3.60 238
Jongens pup A1 totaal 60 m sprint verspringen balwerpen
1 Rik Taam Nea Volharding 1717 9.17 617 4.36 590 36.00 510
2 Steffan Bakker Suomi 1501 9.77 514 3.94 506 33.33 481
3 Ryan Clarke Castricum 1499 9.20 612 4.01 520 23.64 367
4 Ivar Moinat Haarlemmermeer 1490 9.41 574 3.77 472 29.96 444
5 Johnny Schooneveld AV'23 1485 9.42 573 3.97 512 26.29 400
6 Gervaino Rijssel Haarlemmermeer 1483 9.47 564 3.85 488 28.83 431
7 Jochem Dobber Suomi 1477 9.06 637 4.09 536 19.05 304
8 Laszlo v Huizen Phanos 1474 9.65 534 3.89 496 30.03 444
9 Johan Ouwehand av Edam 1430 9.58 545 3.92 502 24.90 383
10 Henrik Propper Phanos 1429 9.90 494 3.60 438 34.73 497
11 Wessel Koot KAV Holland 1407 9.78 513 3.68 454 29.60 440
12 Laouy Saidi Rabah Startbaan 1398 9.82 506 3.76 470 28.14 422
13 Levi Kok AV'23 1339 9.64 535 3.68 454 22.40 350
14 Giel Ritmeijer AV'23 1322 9.81 508 3.60 438 24.33 376
15 Onno vt Wout Startbaan 1316 10.27 438 3.55 428 30.50 450
15 Lucas Weijenborg AV'23 1316 9.93 489 3.38 394 29.03 433
17 Frank Jonkers KAV Holland 1304 9.61 540 3.54 426 21.46 338
18 Maarten Kwant Lycurgus 1289 9.81 508 3.53 424 22.88 357
19 Camiel Osman Phanos 1287 9.72 522 3.70 458 19.23 307
20 Robin Vloo Nea Volharding 1275 9.60 542 3.67 452 17.51 281
21 Martijn Visser Suomi 1272 10.03 473 3.63 444 22.76 355
22 David Rosdorff Suomi 1262 9.80 509 3.79 476 17.25 277
23 Sven Schoonebeek Castricum 1261 9.55 550 3.93 504 12.95 207
24 Linso vd Burg Lycurgus 1251 9.81 508 3.43 404 21.56 339
25 Jelle Scheper Startbaan 1240 10.25 441 3.61 440 23.03 359
26 Sjoerd v Deudekom Lycurgus 1238 10.38 422 3.69 456 23.16 360
27 Julian Kok Lycurgus 1220 10.20 448 3.55 428 21.92 344
28 Daniel Damalie AV'23 1201 10.39 420 3.39 396 25.08 385
29 Wouter v Zandvliet KAV Holland 1195 10.01 476 3.62 442 17.24 277
30 Ige Kok Phanos 1168 10.13 458 3.40 398 19.59 312
31 Niels Lambers KAV Holland 1150 10.10 463 3.60 438 15.44 249
32 Job Wiltink KAV Holland 1141 9.78 513 3.50 418 13.11 210
33 Jochem Jaarsma Lycurgus 1135 10.37 423 3.43 404 19.30 308
34 Bart Groeneveld Suomi 1116 10.53 401 3.26 370 21.97 345
35 Erik de Snoo Startbaan 1110 10.64 386 3.17 352 24.02 372
36 Martijn Roel Startbaan 1082 10.64 386 3.29 376 20.18 320
37 Rafiek Telgt Phanos 1036 10.08 466 2.74 266 19.08 304
38 Emar Pronk Castricum 1024 11.08 328 3.12 342 22.67 354
39 Jeroen Jacques Nea Volharding 1023 10.50 405 3.02 322 18.49 296
40 Sytse Koen Nea Volharding 1000 10.90 351 3.26 370 17.33 279
41 Marvin Stanley Castricum 904 10.74 372 3.16 350 11.55 182
Jongens pup A2 totaal 60 m sprint hoogspringen kogelstoten
1 Luca Leemhuis Hera 1881 8.88 672 1.40 641 8.89 568
2 Jesse Rigter AAC 1874 9.28 597 1.45 682 9.44 595
3 Walter Alkemade Noordkop 1850 8.87 674 1.40 641 8.27 535
4 Tony v Diepen Hera 1777 9.13 624 1.35 599 8.63 554
5 Jesse Schuurling Haarlemmermeer 1774 9.31 592 1.35 599 9.20 583
6 Wouter Aarts AV'23 1767 8.91 666 1.25 526 9.03 575
7 Ilan Langedijk Suomi 1714 8.90 668 1.15 452 9.41 594
8 Jules Angenent KAV Holland 1659 9.09 632 1.20 489 8.31 538
9 Joost Heinrich AKU 1646 9.85 501 1.35 599 8.47 546
10 Stiven Al KAV Holland 1636 9.25 603 1.20 489 8.44 544
11 Pasquinal Hamersla Noordkop 1632 9.09 632 1.25 526 7.15 474
12 Bart Bruinsma Phanos 1623 9.10 630 1.25 526 7.03 467
13 Jesse vd Mee Noordkop 1572 8.94 660 1.20 489 6.28 423
14 Niels Apeldoorn Hera 1569 8.95 658 1.15 452 6.89 459
15 Daniel Bieckman Phanos 1558 9.62 539 1.15 452 8.87 567
16 Douwe Schut Waterland 1554 9.35 585 1.20 489 7.25 480
17 Nick vd Heide AV'23 1546 9.55 550 1.20 489 7.74 507
18 Victor Ramier AV'23 1521 9.61 540 1.20 489 7.46 492
18 Bas Katsma Hera 1521 9.67 530 1.15 452 8.34 539
20 Jesse Roosen KAV Holland 1509 9.98 481 1.25 526 7.64 502
21 Lennart Rodenburg Phanos 1474 10.11 461 1.20 489 8.05 524
22 Mees Ritmeijer AV'23 1465 9.67 530 1.10 416 7.97 519
23 Fabian Sneijder AKU 1458 9.99 480 1.30 562 6.16 416
24 Matthijs Mees KAV Holland 1456 10.17 452 1.25 526 7.21 478
25 Tobie Umans AAC 1449 9.61 540 1.20 489 6.22 420
25 Maxime Peters AV'23 1449 9.60 542 1.20 489 6.19 418
27 Barry Kone Hera 1445 9.68 529 1.20 489 6.35 427
28 Sam Vrind Phanos 1441 9.21 610 1.00 342 7.41 489
29 Daan de Ruiter KAV Holland 1332 10.34 427 1.15 452 6.78 453
30 Martijn Pons AKU 1323 9.83 505 1.05 379 6.54 439
31 Quinten Rosdorf Suomi 1311 10.64 386 1.15 452 7.13 473
31 Martin Meijers AAC 1311 9.92 490 1.05 379 6.60 442
33 Guido Maijenburg AKU 1309 10.17 452 1.15 452 5.99 405
34 Stijn Bonder AAC 1276 10.40 419 1.10 416 6.58 441
35 Oliver Kersten Suomi 1274 10.04 472 1.05 379 6.28 423
36 Kadeem Ramautar Noordkop 1261 10.32 430 1.10 416 6.15 415
37 Hajo Mossink Suomi 1258 10.14 457 0.95 306 7.53 495
38 Jesse vd Wensch Noordkop 1220 10.35 426 1.05 379 6.15 415
39 Douwe de Maijer AAC 1205 11.14 321 1.20 489 5.83 395
40 Sam Bogert Phanos 1111 10.94 346 1.00 342 6.28 423
41 Koen Kersten Suomi 435 dns dns 6.48 435


Bovenkant pagina
Competitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 15.09.2007