Pupillen competitie regio 1-3-4
Suomi
Santpoort
23 juni 2007

Meerkamp Uitslagen


Jongens pupillen C 40m ver balw ptn
1 Tijn van den Bruele Haarlem 7,1 480 3,13 344 27,79 418 1242
2 Vyron Saridin DEM 7,1 480 3,22 362 22,83 356 1198
3 Sam Coehoorn NeaVolharding 7,0 500 3,09 336 17,52 281 1117
4 Willem Grapendaal Hylas 7,3 440 2,82 282 25,71 393 1115
5 Ramon Kohlhoff NeaVolharding 7,3 440 2,66 250 18,04 289 979
6 Erik Groen Suomi 7,3 440 2,78 274 13,83 223 937
7 Camiel van Assema NeaVolharding 7,6 385 2,74 266 15,64 252 903
8 Stijn van Asselt Suomi 7,6 385 2,70 258 15,05 243 886
9 Raymond Franssen Suomi 7,8 351 2,37 192 21,62 340 883
10 Siebe Koot kavHolland 8,1 303 2,58 234 21,32 336 873
11 Boon Kokosky Deforchaux kavHolland 8,5 243 2,43 204 27,91 420 867
12 Michiel van Soest DEM 8,0 318 2,61 240 18,25 292 850
13 Roy Vlieland DEM 8,1 303 2,48 214 16,89 272 789
14 Storm Willems kavHolland 7,9 334 2,51 220 12,95 207 761
15 Tijn Bouws Suomi 8,0 318 2,62 242 10,97 171 731
16 Menno Moestadja Haarlem 8,8 202 2,56 230 16,62 268 700
17 Matthijs Blom Hylas 7,5 403 2,88 294 697
18 Mathijs de Wolf Hylas 8,4 257 2,24 166 10,98 172 595
19 Max van Rookhuizen DEM 8,6 229 1,97 112 5,91 60 401
Jongens pupillen B
Naam 40m hoog kogel ptn
1 Calvin Andringa DEM 6,9 521 1,20 489 5,61 381 1391
2 Thom Butter NeaVolharding 6,8 542 1,15 452 5,48 373 1367
3 Pieter Slebos Suomi 7,0 500 1,10 416 5,52 376 1292
4 Freek Berends kavHolland 6,8 542 1,00 342 5,87 398 1282
5 Alexander Soethout DEM 6,8 542 1,00 342 4,23 287 1171
6 Pim Pauel Haarlem 7,0 500 0,95 306 5,20 355 1161
7 Vincent van Wijk Suomi 7,1 480 0,95 306 4,88 333 1119
8 Niels Overbeek Haarlem 7,0 500 1,00 342 4,08 276 1118
9 Koen van Asselt Suomi 7,5 403 1,05 379 4,74 323 1105
10 Ian Blind Hylas 7,4 422 1,00 342 4,82 329 1093
11 Thomas Herder DEM 7,3 440 1,00 342 4,35 295 1077
12 Anthony Kaffé kavHolland 7,5 403 0,95 306 4,73 323 1032
13 Martin van Schie Suomi 7,0 500 0,85 232 4,30 292 1024
14 Gillian Rughetti DEM 7,3 440 0,90 269 4,01 270 979
15 Jurre ten Broeke kavHolland 7,8 351 1,00 342 4,10 277 970
16 Djurre Doornweerd kavHolland 7,5 403 0,90 269 3,85 258 930
17 Sven Stal DEM 7,4 422 0,85 232 3,98 268 922
18 Lukas Kubelka Hylas 8,0 318 0,90 269 4,67 318 905
19 Koen van Beek kavHolland 7,7 368 0,85 232 4,05 273 873
Jongens pupillen A1
Naam 60m ver kogel ptn
1 Rik Taam NeaVolharding 9,0 604 4,31 580 7,10 471 1655
2 Jochem Dobber Suomi 8,9 623 3,83 484 7,44 490 1597
3 Steffan Bakker Suomi 9,6 503 3,66 450 6,55 439 1392
4 Frank Jonkers kavHolland 9,4 535 3,42 402 6,40 430 1367
5 Rogier Los DEM 9,6 503 3,71 460 5,77 392 1355
6 Wessel Koot kavHolland 9,9 457 3,54 426 7,06 469 1352
7 Robin Vloo NeaVolharding 9,3 552 3,45 408 5,47 372 1332
8 Sjors Hartevelt Haarlem 9,3 552 3,40 398 5,51 375 1325
9 Job Wiltink kavHolland 9,6 503 3,55 428 5,36 365 1296
10 David Rosdorff Suomi 9,8 472 3,59 436 5,09 347 1255
11 Arnoud Baars Hylas 9,7 487 3,39 396 5,25 358 1241
12 Lévi Zandbergen Haarlem 9,9 457 3,10 338 6,16 416 1211
13 Philip Bagadjian Hylas 10,0 442 3,42 402 5,22 356 1200
14 Jip Elfrink DEM 10,4 386 3,32 382 6,12 413 1181
15 Wouter Zandvliet kavHolland 9,8 472 3,20 358 4,98 340 1170
16 Jens Kalshoven DEM 9,9 457 3,26 370 4,86 332 1159
17 Martijn Visser Suomi 9,9 457 3,02 322 5,45 371 1150
18 Koen Sietse NeaVolharding 10,7 346 3,08 334 6,12 413 1093
19 Tim Groeneveld Suomi 10,8 333 3,10 338 5,92 401 1072
20 Bart Groeneveld Suomi 11,0 308 3,11 340 6,28 423 1071
21 Rens van Alten Suomi 10,9 321 2,95 308 5,12 349 978
22 Pascal Kuiper Suomi 12,0 197 2,34 186 6,16 416 799
23 Bernon Koutstaal Suomi 10,9 321 2,48 214 3,42 224 759
24 Floris Doedens Hylas 11,4 262 2,36 190 4,33 294 746
Jongens pupillen A2 60m ver balw ptn
1 Ilan Langedijk Suomi 8,8 641 4,30 578 36,92 520 1739
2 Jules Angenent kavHolland 9,1 587 3,92 502 32,72 475 1564
3 Stiven Al kavHolland 9,2 569 3,88 494 25,87 395 1458
4 Matthijs Mees kavHolland 9,6 503 3,64 446 34,33 492 1441
5 Jessse Roosen kavHolland 9,8 472 3,72 462 26,46 402 1336
6 Koen Kersten Suomi 9,7 487 3,52 422 26,52 403 1312
7 Mick Rumping DEM 9,3 552 3,72 462 15,67 253 1267
8 Hajo Mossink Suomi 9,7 487 3,48 414 22,98 358 1259
9 Tyko Kieskamp Hylas 9,9 457 3,44 406 24,75 381 1244
10 Daan de Ruiter kavHolland 10,0 442 3,45 408 23,61 366 1216
11 Kris van Leeuwen Hylas 10,2 413 3,40 398 21,04 332 1143
12 Luuk Stal DEM 10,0 442 2,94 306 25,68 393 1141
13 Kelvin Rijkens Hylas 10,0 442 3,41 400 18,51 296 1138
14 Olivier Kersten Suomi 9,9 457 3,24 366 19,06 304 1127
15 Bosse Kokosky Deforchaux kavHolland 10,8 333 3,22 362 26,51 403 1098
16 Quinten Rosdorff Suomi 10,8 333 3,10 338 16,92 272 943
17 Thomas Haring kavHolland 11,0 308 2,83 284 19,62 312 904
18 Roy Mersmann DEM 10,9 321 3,02 322 16,02 258 901
19 Bavo Oost Suomi 10,7 346 2,75 268 14,43 233 847
Meisjes pupillen C 40m ver balw ptn
1 Julia Vinnitchenko Hylas 7,2 460 2,91 300 18,04 289 1049
2 Dian Blok Suomi 7,4 422 2,90 298 10,62 165 885
3 Rosa v.d. Slikke NeaVolharding 7,4 422 2,75 268 12,10 192 882
4 Annet Srinp in't Veld Suomi 7,5 403 2,78 274 11,47 181 858
5 Abigail Roes NeaVolharding 7,7 368 2,72 262 14,03 226 856
6 Romy van Gaalen Suomi 7,4 422 2,55 228 12,09 192 842
7 Mariska Poel DEM 7,8 351 2,73 264 9,39 140 755
8 Sofie Bruggemann Haarlem 7,9 334 2,56 230 10,23 157 721
9 Dion Kies DEM 7,8 351 2,57 232 8,05 111 694
10 Manon Beentjes DEM 7,9 334 2,42 202 9,71 147 683
11 Sabine Priester DEM 8,3 272 2,48 214 10,03 153 639
12 Sarah Kempers Suomi 8,5 243 2,20 158 13,72 221 622
13 Dieuwke Sportel DEM 8,4 257 2,32 182 10,33 159 598
14 Priscilla Langius kavHolland 8,4 257 2,55 228 8,05 111 596
15 Pleuntje van Lieshout DEM 8,6 229 2,15 148 10,90 170 547
Meisjes pupillen B
Naam 40m hoog kogel ptn
1 Joella Louisa Suomi 6,9 521 1,15 452 4,73 323 1296
2 Lotte Enzler kavHolland 6,7 565 1,10 416 4,38 298 1279
3 Sasja Limburg NeaVolharding 6,7 565 1,00 342 3,88 260 1167
4 Nikki Kraaijeveld DEM 7,0 500 1,05 379 3,67 244 1123
5 Tina Rosic DEM 7,3 440 0,95 306 5,12 349 1095
6 Renee van Rookhuizen DEM 7,1 480 1,00 342 4,02 271 1093
7 Maartje van Asselt Suomi 7,5 403 1,05 379 4,24 287 1069
8 Evelien Molenaar Hylas 7,3 440 0,85 232 4,63 316 988
9 Veerle Eijsbroek Suomi 7,2 460 0,85 232 4,10 277 969
10 Puck Pompe Suomi 7,1 480 0,80 196 3,99 269 945
11 Marit van der Zijpp Suomi 7,9 334 0,95 306 3,77 252 892
12 Imke Lataster Suomi 7,7 368 0,90 269 3,32 215 852
13 Merel Schouten Suomi 7,8 351 0,80 196 4,05 273 820
14 Elise Hakhoff DEM 8,0 318 0,90 269 3,47 228 815
15 Marieke Mul kavHolland 8,2 287 0,85 232 4,25 288 807
16 Nienke Joacim Haarlem 7,5 403 0,80 196 3,21 206 805
17 Florianne Bultje Suomi 8,2 287 0,85 232 3,39 221 740
18 Iris Kuijl kavHolland 8,0 318 0,85 232 2,86 176 726
Meisjes pupillen A1 60m ver kogel ptn
1 Shanice van Kan kavHolland 9,4 535 3,72 462 6,76 452 1449
2 Laqisha Gemerts NeaVolharding 9,6 503 3,50 418 5,93 402 1323
3 Manon Blok Suomi 9,6 503 3,54 426 5,66 385 1314
4 Jolene Adelaar DEM 9,7 487 3,23 364 6,32 426 1277
5 Rivka van Heijningen kavHolland 9,4 535 3,35 388 5,13 350 1273
6 Lotte Bart NeaVolharding 9,7 487 3,63 444 4,90 334 1265
7 Nynke Brandsma Haarlem 9,5 519 3,13 344 5,05 345 1208
8 Laura de Lange Suomi 10,3 399 3,31 380 6,28 423 1202
9 Anne van Loo kavHolland 9,9 457 3,60 438 4,36 296 1191
10 Welij van Bente NeaVolharding 9,9 457 3,39 396 4,62 315 1168
11 Aniek Huisman kavHolland 10,3 399 3,06 330 6,37 429 1158
12 Iris van der Plas DEM 10,1 427 3,39 396 4,82 329 1152
13 Isri Bakker DEM 10,1 427 3,25 368 5,05 345 1140
14 Pauline Slebos Suomi 10,1 427 3,20 358 4,83 330 1115
15 Aniek Bakker Suomi 9,9 457 3,14 346 4,19 284 1087
16 Heleen de Vreede NeaVolharding 10,7 346 3,10 338 5,61 381 1065
17 Tanja van Zadelhoff Haarlem 10,4 386 3,26 370 4,50 306 1062
18 Isabella de Wit Hylas 10,4 386 3,17 352 4,40 299 1037
19 Lotte Paardekooper DEM 10,6 359 3,03 324 5,02 343 1026
20 Demi Kruijer Hylas 10,5 372 3,35 388 3,76 251 1011
21 Fabienne Broere DEM 10,8 333 3,16 350 4,35 295 978
22 Kimberley Franssen Suomi 10,6 359 2,71 260 4,20 284 903
23 Maaike Merckens kavHolland 10,9 321 2,77 272 4,02 271 864
24 Yosha Sportel DEM 11,1 296 2,57 232 3,54 233 761
Meisjes pupillen A2 60m ver balw ptn
1 Romy Spruit DEM 9,0 604 4,08 534 23,43 364 1502
2 Nienke Huisman NeaVolharding 8,9 623 3,78 474 19,76 314 1411
3 Melissa Kooy Hylas 9,2 569 3,80 478 21,04 332 1379
4 Noortje Meester NeaVolharding 9,4 535 3,77 472 23,02 359 1366
5 Anna-Noëlle Kaffé kavHolland 9,2 569 3,66 450 20,24 321 1340
6 Mariska Nekkers NeaVolharding 9,0 604 3,80 478 15,82 255 1337
7 Claudia Groot kavHolland 9,4 535 3,78 474 20,16 320 1329
8 Demi van Noort DEM 9,9 457 3,63 444 28,52 427 1328
9 Iris van Zantvliet kavHolland 9,7 487 3,52 422 27,30 412 1321
10 Jet v.d. Meulen NeaVolharding 9,0 604 3,46 410 17,65 283 1297
11 Ilona Poel DEM 9,2 569 3,65 448 15,87 256 1273
12 Iris Schlundtbodien DEM 9,4 535 3,58 434 18,76 300 1269
13 Fleur Eijsbroek Suomi 9,7 487 3,49 416 23,18 361 1264
14 Simone van Rookhuizen DEM 9,6 503 3,69 456 18,25 292 1251
15 Bente Onkenhout kavHolland 9,3 552 3,41 400 15,95 257 1209
16 Celine Kathmann kavHolland 9,6 503 3,50 418 17,79 285 1206
17 Emma Venneker Hylas 9,6 503 3,19 356 20,21 320 1179
18 Julia Sijm kavHolland 9,7 487 3,44 406 17,13 275 1168
19 Esther Kiel Haarlem 9,9 457 3,50 418 18,21 292 1167
20 Maxime van Dongen DEM 9,7 487 3,26 370 18,88 301 1158
21 Floor Demi Hylas 9,6 503 3,41 400 15,40 248 1151
22 Fee van Zanten kavHolland 9,6 503 3,45 408 14,37 232 1143
23 Shereen Reijnders DEM 10,1 427 3,23 364 21,33 336 1127
24 Sabine Reijm Suomi 10,2 413 3,19 356 18,31 293 1062
25 Marieke Pieters Suomi 10,2 413 3,35 388 14,48 233 1034
26 Mandy Kohlhoff NeaVolharding 10,2 413 3,17 352 14,41 232 997
27 Denise Flanders Hylas 11,2 285 2,64 246 14,92 241 772
Jongens mini pupillen 40m ver balw ptn
1 Joep Beentjes DEM 7,6 385 2,84 286 19,23 307 978
2 Victor Bakker Suomi 7,8 351 2,64 246 20,79 329 926
3 Thomas Arensman NeaVolharding 7,9 334 2,32 182 12,04 191 707
4 Nils Einholz kavHolland 8,7 215 2,19 156 16,84 271 642
5 Tim Blind Hylas 9,2 151 2,02 122 12,53 200 473
Meisjes mini pupillen 40m ver balw ptn
1 Joyce van Kan kavHolland 8,0 318 2,42 202 9,00 132 652
2 Yanika Einholz kavHolland 8,1 303 2,20 158 7,97 110 571
3 Djura Bakker DEM 8,3 272 2,23 164 6,99 87 523

Bovenkant pagina
Competitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 23.06.2007