Pupillen competitie regio 1-3-4
Atos
Amsterdam
23 juni 2007

Meerkamp Uitslagen


Jongens pupillen C vereniging 40m ver bal ptn
1 Serge Yoro AV23 7,0 3,05 20,14 1147
2 Luuk Compas SAV 7,3 3,03 24,63 1143
3 Jonne Wiering Zaanland 7,6 2,84 26,82 1078
4 Nick Abbott AAC 7,6 2,85 19,05 977
5 Mart van Genuchten AV23 7,3 2,62 15,12 926
6 Sam Keizer AV23 7,7 2,82 16,97 923
7 JoŽl Rijsdijk Zaanland 7,8 2,81 16,11 891
8 Mutume Luijdjens AAC 7,5 2,29 18,33 872
9 Delano Muijtjens AV23 7,9 2,38 21,26 863
10 Andres Thole SAV 7,9 2,52 18,86 857
11 Hugo Botman ATOS 7,9 2,70 15,63 844
12 Jolmer Siersma ATOS 8,2 2,60 17,92 812
13 Rinner Zeinstra AV23 7,6 2,81 8,39 784
14 Maik Retz Zaanland 8,6 2,48 16,10 703
15 Tim Wals Waterland 8,5 2,55 12,50 670
16 Thijs vd Horst ATOS 8,6 2,36 11,90 608
Meisjes pupillen C vereniging 40m ver bal ptn
1 Merel Sinnige SAV 7,2 3,09 22,08 1142
2 Nienke Tool SAV 7,3 3,10 17,00 1052
3 Naseya Weinchard AV23 7,2 3,10 13,69 1018
4 Zola Zwerver AAC 7,1 2,92 14,26 1012
5 Cathelijn van 't Hoff ATOS 7,9 2,76 18,45 899
6 Floor Keulartz AV23 7,3 2,64 12,59 887
7 Joy toet ATOS 7,5 2,64 14,49 883
8 Donja Kootwijk AAC 7,7 2,82 13,10 860
9 Sterre Westra AV23 7,9 2,73 15,89 854
10 Loes Essen SAV 8,4 2,72 17,66 802
11 Megan Hoogland Hollandia 7,7 2,95 8,60 800
12 Elise Schneider SAV 7,7 2,65 11,34 794
13 Talitha Bos Zaanland 8,0 2,63 11,93 751
14 Doris Florenza AV23 7,7 2,51 9,46 730
15 Noor van Bree Hollandia 8,1 2,65 10,95 722
16 Inge Vleerbos AV23 8,4 2,42 11,70 644
17 Nienke Vos AV23 8,5 2,35 13,23 643
18 Romy van Diepen AV23 8,5 2,31 11,43 603
19 Fien van Berkel Waterland 8,4 2,18 11,94 600
20 Rosa de Heus Hollandia 8,6 2,32 10,65 576
21 Esther Teng AV23 8,7 2,33 10,50 561
22 Myrthe Vreeman AV23 8,6 2,19 11,08 558
23 Renske Dekker ATOS 8,9 2,13 12,40 531
24 Antonia vd Laak AV23 9,0 2,35 9,27 502
25 Suzanne Holst AV23 8,9 2,09 11,00 497
26 Trix Boon SAV 9,0 2,18 9,00 462
27 Dianne Groot SAV 8,6 2,05 7,67 460
28 Femke Umans AAC 2,18 8,93 285
29 Noa Madrid ATOS 8,4 257
Jongens pupillen B vereniging 40m hoog kogel ptn
1 Sam van Velzen AV23 6,3 1,20 6,38 1578
2 Clayd Olf AAC 6,5 1,00 6,76 1405
3 Casper Molenaar AV23 6,8 1,05 6,44 1354
4 Daniel Cicilson AAC 6,7 1,05 5,68 1330
5 Wendel Campbell AV23 6,4 0,95 5,67 1326
6 Julian Record AV23 6,8 1,10 4,97 1297
7 Floris Aarts AV23 6,7 0,95 5,18 1224
8 Bram vd Jagt AV23 6,6 1,05 3,77 1218
9 Lars Hessels Waterland 6,8 1,00 4,06 1158
10 Django de Vreng Hollandia 7,4 1,00 5,19 1118
11 Tim Huiberts Zaanland 7,3 0,95 5,33 1109
12 Elmer Makkinga ATOS 6,9 0,85 4,83 1083
13 Sam Volten SAV 7,4 1,00 4,47 1068
14 Rob Lassche AAC 7,4 0,90 5,30 1052
15 Mick Onrust Zaanland 7,6 0,90 5,72 1042
16 Thijmen Bakker Hollandia 7,7 1,00 4,86 1042
17 Rowdy de Groot Monnickendam 7,8 0,95 5,21 1012
18 Kevin de Boer Zaanland 8,0 1,00 4,47 964
19 Floris van Hunen Zaanland 7,8 0,90 3,95 886
20 Nino almote ATOS 8,3 0,85 5,60 885
21 J.C. Bolderman Monnickendam 8,4 0,90 5,20 881
22 Kilian Kiburg ATOS 8,0 0,85 4,65 867
23 Mats Visser SAV 7,4 0,85 3,13 853
24 Vincent Vlek AV23 8,3 0,85 3,72 752
25 Jurgen Kruijt SAV 8,3 0,85 3,58 741
26 Olav Wijchers Monnickendam 8,0 0,70 4,25 728
Meisjes pupillen B vereniging 40m hoog kogel ptn
1 Romy IJsbrandij Hollandia 6,8 1,10 6,08 1369
2 Iris de Ruiter AV23 7,2 1,10 6,10 1288
3 Ella de Boer Zaanland 7,1 1,00 5,25 1180
4 Madelon Werkhoven ATOS 6,8 0,95 4,61 1162
5 Sarah Quta ATOS 6,8 0,95 3,94 1113
6 Leonie Beers SAV 6,9 0,90 4,61 1104
7 Roos vd Stelt ATOS 7,5 1,00 5,27 1104
8 Doeschke Rozemuller Hollandia 7,3 1,00 4,28 1072
9 Aukje Bakker SAV 7,3 0,95 4,77 1071
10 Olga vd Berg AV23 7,3 1,00 3,88 1042
11 Auree Nooitmeer AV23 7,2 1,00 3,51 1033
12 Ilse Bakker SAV 7,2 0,90 4,41 1029
13 Janke Strijp AV23 7,2 0,90 4,18 1012
14 Babeth Vriend SAV 8,0 0,95 5,28 984
15 Sara Kok Hollandia 7,3 0,85 4,45 975
16 Iris Waasdorp SAV 7,6 0,90 4,54 963
17 Esmee Bakker Waterland 7,7 0,90 4,41 937
18 Danielle de Letter Waterland 8,1 0,95 4,66 927
19 Farrah Wlagering AAC 7,7 0,90 4,00 906
20 Jeanine Oud SAV 7,7 0,85 4,12 879
21 Julia Wolbink AAC 8,2 0,95 4,17 875
22 Anoushka Brands Zaanland 7,8 0,90 3,76 871
23 Nicolai Romee Waterland 7,7 0,90 3,46 864
24 Dana de Wit SAV 7,8 0,85 4,12 862
25 Michelle Weernink SAV 8,0 0,90 3,92 850
26 Demi Wagemaker SAV 8,0 0,90 3,61 826
27 Bo Reus SAV 8,1 0,90 3,24 781
28 Tamar de Haas AV23 8,5 0,85 3,47 703
29 Amber Ruijter SAV 8,2 0,85 2,61 672
30 Iki van Koningsbrugge AV23 8,0 0,75 2,65 633
31 Nadine Kole AAC 8,3 0,80 2,65 624
32 Jessie Levano AV23 8,3 0,80 2,37 598
33 Paola Leijssen AV23 9,6 3,56 340
34 Soumaya Haddou AAC 0,60 49
35 Tara Ruijl ATOS 0,60 49
Jongens pupillen A1 vereniging 60m ver kogel ptn
1 Levi Kok AV23 9,5 3,76 6,64 1434
2 Johnny van Schooneveld AV23 9,5 3,67 6,25 1392
3 Lucas Weijenborg AV23 10,1 3,46 7,27 1318
4 Dennis Pieloor AAC 9,6 3,52 5,51 1300
5 Thimo Kroeze Zaanland 9,9 3,43 6,08 1272
6 Twan Dankmeijer Hollandia 9,5 3,30 5,24 1254
7 Giel Ritmeijer AV23 9,9 3,55 5,20 1240
8 Matthijs Kolkman AAC 10,4 3,65 5,53 1210
9 Mark Berghuis ATOS 9,9 3,53 4,76 1206
10 Elyasu Ibrahim AAC 10,1 3,16 6,10 1189
11 Daniel Damalie AV23 10,4 3,61 5,30 1187
12 Erskine Bol Monnickendam 10,1 3,10 6,20 1183
13 Roemer Ockhuijsen AV23 10,3 3,11 6,22 1159
14 Jan Boon SAV 10,5 3,02 6,31 1119
15 Lennart Hatenboer AV23 10,1 3,09 5,18 1116
16 David Gebski AV23 10,6 3,20 5,78 1109
17 Aron Popken AV23 10,6 3,08 5,79 1086
18 Max Horree AV23 10,5 3,00 5,61 1071
19 Paul Mulder AAC 10,7 3,07 5,34 1042
20 Tom vd Berg AV23 10,5 2,80 5,07 996
21 Donovan vd Velde ATOS 10,9 3,00 5,21 994
22 Stefan de Jong SAV 10,8 3,22 4,10 972
23 Guido Vaessen AV23 11,0 2,98 4,92 958
24 Wouter Grolman AV23 10,8 2,62 4,69 895
25 coen Vonhof AV23 10,6 2,29 5,28 895
26 Olaf Heckert AV23 11,6 2,88 4,45 836
27 Jacco Korstjens AV23 12,1 2,37 3,56 614
Jongens pupillen A2 vereniging 60m ver bal ptn
1 Douwe Schut Waterland 8,9 3,95 33,79 1617
2 Wouter Aarts AV23 9,0 4,16 28,54 1581
3 Jesse Rigter AAC 8,9 4,13 25,92 1562
4 Dimitri de Jong Boers Zaanland 9,1 3,78 31,11 1518
5 Mees Ritmeijer AV23 9,4 3,96 32,38 1516
6 Thijmen Huiberts Waterland 9,3 3,85 30,24 1487
7 Nick Heide AV23 9,6 3,87 31,53 1457
8 Matthijs Jong SAV 9,9 3,69 33,00 1391
9 Maxim Peeters AV23 9,4 3,68 25,16 1375
10 Denzel Sweeb AV23 9,6 3,81 24,92 1366
11 Tobie Umans AAC 9,4 3,73 23,27 1361
12 Alex Louwe Zaanland 9,8 3,87 25,48 1354
13 Martin Meyers AAC 9,6 3,74 22,74 1324
14 Victor Ramler AV23 9,6 3,79 20,51 1304
15 Roy Ruijter SAV 9,8 3,53 22,68 1250
16 Jairo Angelista AV23 9,9 3,28 24,86 1213
17 Stijn Bonder AAC 10,1 3,19 25,11 1168
18 Douwe de Maijer AAC 9,9 3,65 16,09 1164
19 Nino Kriz ATOS 10,5 3,23 25,66 1128
20 Bjorn de Bruijne Zaanland 10,4 3,10 14,88 964
21 Jasper Sohier AV23 10,7 2,85 16,34 897
22 Julian Peters AV23 10,6 359
Meisjes pupillen A1 vereniging 60m ver kogel ptn
1 Nyala Stevens Hollandia 9,0 4,34 6,85 1647
2 Aike Jansen AV23 8,9 4,02 5,14 1496
3 Tara Yoro AV23 9,1 3,79 5,49 1437
4 Keeley Heijdeman AAC 9,3 3,59 6,44 1421
5 Francis Sikkenga Hollandia 9,5 3,85 4,82 1336
6 Sarah Laan SAV 9,9 3,66 4,66 1225
7 Anne Homan SAV 10,3 3,45 5,49 1181
8 Lisa Tool SAV 10,3 3,41 5,46 1171
9 Liek Koenderink Zaanland 10,7 3,34 6,19 1150
10 Marijn Kallenberg AV23 10,2 3,32 5,19 1149
11 Rian vd Oord Hollandia 10,5 3,21 5,82 1127
12 Robin Telling AAC 10,8 3,13 6,30 1101
13 Anouk Huiberts Waterland 10,6 3,34 4,56 1056
14 Larissa Leter Hollandia 10,2 2,98 4,56 1038
15 Britt Mosselman SAV 10,4 3,15 4,21 1019
16 Isa Bree Hollandia 11,1 3,19 5,35 1017
17 Amber v.d. Gulik SAV 10,7 3,09 4,80 1009
18 Barbara Crompvoets AV23 10,3 3,20 3,76 1008
19 Pien Spekreijse AV23 10,7 2,88 4,95 978
20 Isa van Diepen AV23 10,9 3,12 4,60 976
21 Maike Edwards van Muijen AAC 10,6 3,09 3,78 948
22 Ella van Leeuwen AV23 10,6 3,05 3,09 883
23 Hannah Engelen AAC 11,0 2,90 4,00 875
24 Bibi Rietwijk AV23 10,4 2,98 2,62 854
25 Yara Tersleeg AV23 11,3 2,75 4,17 823
26 Sophie Rijnders AV23 11,3 2,63 3,76 768
27 Iris Schipper AV23 11,5 2,85 3,45 764
Meisjes pupillen A2 vereniging 60m ver bal ptn
1 Brenda Bohle Hollandia 9,0 4,05 30,81 1585
2 Jaimie van Tholl AV23 8,9 4,14 24,49 1547
3 Michelle Oud SAV 9,1 4,16 25,77 1531
4 Astrid Ekelmans Hollandia 8,7 4,48 15,79 1530
5 Zola van Zwol Hollandia 9,0 4,01 23,46 1488
6 Luka Jansen AV23 9,5 3,89 28,67 1444
7 Nina Lynn Abbott AAC 9,3 3,73 27,48 1431
8 Jiska Vorstman AAC 9,1 3,84 19,39 1382
9 Lisa Dalmulder AV23 9,4 3,61 24,68 1355
10 Priscilla van Oorschot AAC 9,2 3,86 18,28 1352
11 Dewi Dankmeyer Hollandia 9,5 3,79 22,81 1351
12 Daphne Willems AV23 9,7 3,50 24,91 1288
13 Tessa vd Riet AV23 9,4 3,77 16,42 1272
14 Chelsea Perri AAC 9,4 3,93 12,27 1234
15 Mariksma van Kalsbeek SAV 9,8 3,67 16,16 1185
16 Bo Huisman SAV 9,8 3,60 16,32 1173
17 Esther Kelderman AV23 10,2 3,59 19,67 1162
18 Inge Kunst Hollandia 9,7 3,52 11,44 1089
19 Sonja Beers SAV 10,5 3,44 19,36 1086
20 Laura Keulartz AV23 10,2 3,34 16,59 1066
21 Julieth van Hilten ATOS 10,1 3,29 16,10 1063
22 Sarah van Veelen ATOS 10,2 3,31 16,15 1053
23 Macha Schouten Hollandia 10,1 3,10 17,64 1048
24 Celine Senator AAC 10,4 3,10 18,63 1022
25 Jasmijn de Jong SAV 10,5 3,55 13,76 1021
26 Megan vd Waart ATOS 10,0 3,18 13,42 1012
27 Elisa Timmerman SAV 10,2 3,26 13,59 1001
28 Naomi Kuin SAV 10,4 3,20 14,75 982
29 Iris van Veen SAV 10,5 3,05 15,59 952
30 Moise Cevat Monnickendam 10,9 2,86 17,54 893
31 Tamika van 't Hoff ATOS 11,0 2,89 14,94 845
32 Yara Visser SAV 11,0 2,92 11,50 791
33 Maria Klonhammer AV23 12,3 2,52 10,43 550
34 Mieke Stor Zaanland 10,8 333
Mini pupillen vereniging 40m ver bal ptn
1 Jesse Edwards AV23 7,4 3,16 18,47 1068
2 Thijs Noordeloos Zaanland 7,4 2,87 19,76 1028
3 Jesse Pupping AV23 7,6 2,78 19,18 965
4 Dani Veerman Monnickendam 7,6 2,73 17,55 931
5 Tessa de Ruiter AV23 7,8 2,83 16,85 906
6 Didi Wals Waterland 7,4 2,70 11,25 857
7 Marit Vorstman AAC 7,6 2,70 11,81 830
8 Douk Mirani Monnickendam 8,4 2,57 16,98 762
9 Merit Schuurman AAC 7,6 2,23 10,53 712
10 Janet Beers SAV 8,4 2,55 9,61 630
11 Jory de Groot Monnickendam 9,0 1,89 14,40 504
12 Bo Telling AAC 9,0 2,21 9,34 475
13 Jennifer van Oorschot AAC 8,8 1,88 9,04 429
14 Yoelle Weernink SAV 8,8 2,19 5,57 409
15 Roosje Bolderman Monnickendam 8,9 2,03 7,03 401
16 Tjeerd Kole AV23 9,5 2,08 9,56 394
17 Samuel Yohannes ATOS 9,1 1,80 9,40 381
18 Timo Berghuis ATOS 9,1 1,92 7,92 374
19 Nadine Schneider SAV 9,6 1,70 8,46 283

Bovenkant pagina
Competitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 02.06.2007