Pupillen competitie regio 1-3-4
NEA Volharding
Purmerend
2 juni 2007

Meerkamp Uitslagen


Jongens pupillen C 40 m sprint Verspringen Balwerpen
1 Serge Yoro AV'23 7,1 480 3,39 396 18,09 290 1166
2 Sam Coehoorn Nea 7,0 500 3,00 318 18,37 294 1112
3 Jeroen Hekkelman Phanos 7,5 403 3,05 328 16,82 271 1002
4 Camiel van Assema Nea 7,7 368 2,81 280 19,39 309 957
5 Somo Lenkadiyo Phanos 7,7 368 2,89 296 16,34 263 927
6 Ramon Kohlhoff Nea 7,7 368 2,53 224 18,78 300 892
7 Zixten Weijsters Phanos 8,1 303 2,89 296 17,88 287 886
8 Mart van Genuchten AV'23 7,9 334 2,80 278 16,18 261 873
9 Delano Muijtjens AV'23 8,1 303 2,45 208 21,71 341 852
10 Nathan Jacques Nea 7,7 368 2,46 210 14,68 237 815
11 Sam Keizer AV'23 8,3 272 2,75 268 16,55 267 807
12 Dave Eibrink Jansen Nea 8,1 303 2,63 244 15,10 244 791
13 Jolmer Siersma Atos 8,5 243 2,48 214 19,14 305 762
14 Hidde Bosma Nea dns 0 dns 0 14,84 239 239
15 Yannick Herdes AV'23 dns 0 dns 0 dns 0 0
16 Hugo Botman Atos dns 0 dns 0 dns 0 0
Jongens pupillen B 40 m sprint Verspringen Balwerpen
1 Wendel Campbell AV'23 6,5 611 3,90 498 32,20 469 1578
2 Sam van Velzen AV'23 6,4 635 4,10 538 26,62 404 1577
3 Casper Molenaar AV'23 7,0 500 3,67 452 33,10 479 1431
4 Julian Record AV'23 7,2 460 3,82 482 27,83 419 1361
5 Imre Fodi Phanos 6,8 542 3,63 444 22,07 346 1332
6 Aymen Lamraoui Phanos 6,9 521 3,70 458 21,64 340 1319
7 Bram vd Jagt AV'23 6,8 542 3,46 410 21,36 336 1288
8 Elmer Makkinga Atos 7,0 500 3,42 402 18,47 296 1198
9 Lars Hessels Waterland 7,2 460 3,40 398 21,29 335 1193
10 Joppe Kok Phanos 7,6 385 3,29 376 22,55 352 1113
11 Maxim Mantel AV'23 7,2 460 3,50 418 14,53 234 1112
12 Gianluca Trivieri Phanos 7,5 403 3,13 344 20,28 321 1068
13 Felix Kuhn Phanos 8,1 303 2,85 288 23,96 371 962
14 Felix Burger Phanos 7,7 368 3,02 322 14,31 231 921
15 Ramon de Groot Atos 8,4 257 2,49 216 23,29 362 835
16 Kilian Kiburg Atos 8,1 303 2,35 188 16,51 266 757
17 Mik Uijting Atos 11,5 0 1,80 78 8,24 116 194
18 Floris Aarts AV'23 dns 0 dns 0 dns 0 0
19 Vincent Vlek AV'23 dns 0 dns 0 dns 0 0
20 Aaron van Linge Phanos dns 0 dns 0 dns 0 0
21 Lysander de Jong Nea dns 0 dns 0 dns 0 0
Jongens pupillen A 1 60 m sprint Hoogspringen Balwerpen
1 Rik Taam Nea 9,5 519 1,40 641 31,33 459 1619
2 Henrik Pröpper Phanos 10,1 427 1,05 379 33,42 482 1288
3 Johnny van Schooneveld AV'23 9,7 487 1,10 416 24,89 383 1286
4 Laszlo van Huizen Phanos 9,8 472 1,10 416 24,67 380 1268
5 Lars Leeuwrik Nea 9,5 519 1,15 452 18,36 294 1265
6 Robin Vloo Nea 9,8 472 1,10 416 17,64 283 1171
7 Camiel Osman Phanos 10,2 413 1,15 452 19,04 304 1169
8 Lucas Weijenborg AV 23  10,1 427 0,95 306 25,76 394 1127
9 Ige Kok Phanos 10,2 413 1,05 379 18,89 302 1094
10 David Gebski AV'23 10,5 372 1,00 342 23,75 368 1082
11 Max Horree AV'23 10,5 372 1,00 342 23,71 368 1082
12 Roemer Ockhuijsen AV'23 10,5 372 1,05 379 19,16 306 1057
13 Tom vd Berg AV'23 10,5 372 1,00 342 20,20 320 1034
14 Daniel Damalie AV'23 10,4 386 0,95 306 21,24 335 1027
15 Léon Plomp Nea 9,8 472 0,95 306 14,73 238 1016
16 Rafiek Telgt Phanos 10,4 386 0,95 306 19,19 306 998
17 Mark Berghuis Atos 10,4 386 1,10 416 11,64 184 986
18 Coen Vonhof AV'23 10,5 372 0,95 306 16,85 271 949
19 Carl Russchen Phanos 10,8 333 0,95 306 18,85 301 940
20 Wouter Grolman AV'23 10,7 346 1,05 379 13,08 210 935
21 Lennart Hatenboer AV'23 10,1 427 0,85 232 16,71 269 928
22 Donovan vd Velde Atos 10,7 346 0,95 306 16,06 259 911
23 Sytse Koen Nea 11,1 296 0,95 306 17,12 275 877
24 Jeroen Jacques Nea 10,9 321 0,95 306 15,39 248 875
25 Joep Wessels Phanos 12,3 167 0,95 306 14,12 227 700
26 Josha Vanderbroeck Phanos 11,8 218 0,95 306 10,07 154 678
27 Jacco Korstjens AV'23 11,7 228 0,75 159 13,20 212 599
28 Levi Kok AV'23 dns 0 dns 0 dns 0 0
29 Morris Kouwenberg Phanos dns 0 dns 0 dns 0 0
jongens pupillen A2 60 m sprint Verspringen Kogelstoten
1 Wouter Aarts AV'23 8,8 641 4,00 518 7,84 512 1671
2 Douwe Schut Waterland 9,2 569 3,93 504 8,32 538 1611
3 Mees Ritmeijer AV'23 9,6 503 3,90 498 8,09 526 1527
4 Nick vd Heide AV'23 9,3 552 3,79 476 7,40 488 1516
5 Sam Vrind Phanos 9,2 569 3,84 486 6,07 410 1465
6 Maxim Peeters AV'23 9,6 503 3,89 496 6,83 456 1455
7 Bart Bruinsma Phanos 9,3 552 3,70 458 6,55 439 1449
8 Thijmen Huiberts Waterland 9,4 535 3,60 438 6,85 457 1430
9 Daniel Bieckmann Phanos 9,7 487 3,57 432 7,24 479 1398
10 Danny van Wort Nea 9,6 503 3,85 488 5,98 405 1396
11 Victor Ramler AV'23 9,9 457 3,87 492 5,86 397 1346
12 Tim Sinnige Phanos 9,6 503 3,54 426 5,96 403 1332
13 Lenaart Roodenburg Phanos 10,3 399 3,65 448 7,09 471 1318
14 Denzel Sweeb AV'23 10,3 399 3,63 444 5,69 387 1230
15 Sam Bogerd Phanos 10,7 346 3,23 364 7,04 468 1178
16 Youri vd Zee Nea 11,0 308 2,79 276 5,82 395 979
17 Julian Peters AV'23 10,8 333 2,89 296 5,01 342 971
18 Jairo Angelista AV'23 dns 0 dns 0 dns 0 0
19 Jelle Weij Nea dns 0 dns 0 dns 0 0
Meisjes pupillen C 40 m sprint Verspringen Balwerpen
1 Naseya Weinchard AV'23 7,1 480 3,11 340 18,61 298 1118
2 Jacqueline Muts Phanos 7,3 440 3,22 362 17,90 287 1089
3 Fatima Lunes Phanos 7,2 460 2,98 314 12,67 202 976
4 Floor Keulartz AV'23 7,4 422 2,60 238 17,51 281 941
5 Emma Kok Phanos 7,9 334 3,04 326 16,65 268 928
6 Rosa v.d. Slikke Nea 7,8 351 2,88 294 16,93 272 917
7 Sterre Westra AV'23 7,9 334 2,94 306 17,10 275 915
8 Cathelijn van 't Hoff Atos 8,2 287 2,78 274 21,26 335 896
9 Romee Halidu Phanos 8,0 318 2,66 250 19,65 313 881
10 Laura Karamawa Phanos 7,8 351 2,76 270 15,25 246 867
11 Abigail Roes Nea 7,8 351 2,62 242 14,76 238 831
12 Aleid Vliegers Phanos 7,8 351 2,94 306 11,06 173 830
13 Joy Toet Atos 7,4 422 2,28 174 13,10 210 806
14 Doris Florenza AV'23 7,4 422 2,38 194 11,87 188 804
15 Lotte Pröpper Phanos 7,9 334 2,67 252 12,68 203 789
16 Naomi Tobi AV'23 8,3 272 2,39 196 17,18 276 744
17 Inge Vleerbos AV'23 7,8 351 2,44 206 10,46 162 719
18 Sam Gunther Phanos 7,9 334 2,38 194 10,99 172 700
19 Noa Madrid Atos 8,0 318 2,36 190 11,47 181 689
20 Tosca van Duivenboden Phanos 8,0 318 2,40 198 9,87 150 666
21 Nienke Vos AV'23 8,4 257 2,32 182 13,89 224 663
22 Vita Veeneman Phanos 8,7 215 2,42 202 11,02 172 589
23 Sara Haas Nea 8,6 229 2,38 194 8,70 126 549
24 Esther Teng AV'23 8,8 202 2,38 194 7,90 108 504
25 Renske Dekker Atos 9,0 176 2,01 120 11,29 177 473
26 Esther Voogd Phanos 9,2 151 2,20 158 9,44 141 450
27 Antonia v.d. Laak AV'23 dns 0 dns 0 dns 0 0
28 Noortje Poen Phanos dns 0 dns 0 dns 0 0
Meisjes pupillen B 40 m sprint Verspringen Balwerpen
1 Sasja Limburg Nea 6,7 565 3,18 354 19,89 316 1235
2 Madelon Werkhoven Atos 6,9 521 3,31 380 20,94 331 1232
3 Iris de Ruiter AV'23 7,2 460 3,21 360 20,97 331 1151
4 Sarah Quta Atos 6,8 542 3,29 376 10,90 170 1088
5 Roos vd Stelt Atos 7,4 422 3,21 360 17,03 274 1056
6 Janke Strijp AV'23 7,2 460 3,02 322 14,86 240 1022
7 Anna Leeuwrik Nea 7,2 460 3,27 372 11,71 185 1017
8 Malika Bouras Nea 7,1 480 2,95 308 13,29 213 1001
9 Mila Mochél AV'23 7,7 368 2,80 278 21,75 342 988
10 Saana Onuallain Phanos 7,3 440 3,04 326 13,24 212 978
11 Thati Kirschner Phanos 7,2 460 2,77 272 14,08 227 959
12 Lisa Heyman Nea 8,1 303 3,22 362 18,00 289 954
13 Olga vd Berg AV'23 7,2 460 2,95 308 11,62 184 952
14 Esmee Bakker Waterland 7,5 403 2,78 274 12,01 191 868
15 Nora de Boer Phanos 7,5 403 2,81 280 11,62 184 867
16 Romee Nicolai Waterland 7,9 334 2,87 292 14,55 235 861
17 Emma Bogerd Phanos 7,7 368 2,99 316 11,26 177 861
18 Julia Abrahamse Phanos 7,9 334 2,98 314 12,26 195 843
19 Danielle de Letter Waterland 8,0 318 2,87 292 13,05 209 819
20 Anabel vd Lee Phanos 7,8 351 2,76 270 11,28 177 798
21 Shirien Nayeri Phanos 8,0 318 2,45 208 11,94 189 715
22 Rianne Horning Atos 8,0 318 2,46 210 10,98 172 700
23 Iki van Koningsbrugge AV'23 8,0 318 2,61 240 8,91 130 688
24 Tara Ruijl Atos 9,4 127 2,87 292 10,55 163 582
25 Muriel Klein Phanos 8,7 215 2,16 150 7,30 94 459
26 Jessie Levano AV'23 dns 0 dns 0 dns 0 0
27 Laura Bertacchini AV'23 dns 0 dns 0 dns 0 0
28 Paola Leijssen AV'23 dns 0 dns 0 dns 0 0
29 Vynalley Zandgrond Atos dns 0 dns 0 dns 0 0
Meisjes pupillen A 1 60 m sprint Hoogspringen Balwerpen
1 Laqisha Gemerts Nea 9,6 503 1,15 452 21,44 337 1292
2 Tara Yoro AV'23 9,4 535 1,20 489 14,12 227 1251
3 Bente van Welij Nea 9,8 472 1,20 489 17,21 277 1238
4 Lotte Bart Nea 10,3 399 1,20 489 21,74 341 1229
5 Aike Jansen AV'23 9,3 552 1,05 379 18,07 290 1221
6 Yasmine Elcadi Phanos 10,3 399 1,15 452 18,44 295 1146
7 Zomer Weijsters Phanos 9,8 472 1,00 342 18,33 293 1107
8 Stevie Rozing Phanos 9,8 472 1,10 416 13,25 213 1101
9 Lotje van Erp Phanos 10,3 399 1,10 416 17,80 286 1101
10 Imme Kievit Phanos 9,8 472 1,05 379 15,30 247 1098
11 Nadia Houtzager AV'23 10,4 386 1,05 379 18,05 289 1054
12 Anouk Huiberts Waterland 10,4 386 1,10 416 13,30 214 1016
13 Lucia Halidu Phanos 10,5 372 1,15 452 12,03 191 1015
14 Isa van Diepen AV'23 11,2 285 1,10 416 16,97 273 974
15 Heleen de Vreede Nea 10,9 321 0,95 306 17,58 282 909
16 Pien Spekreijse AV'23 11,0 308 1,00 342 13,62 219 869
17 Dionne Gaffel Nea 11,1 296 0,95 306 16,30 263 865
18 Femke Schipmölder Waterland 11,3 273 1,05 379 11,83 187 839
19 Ella van Leeuwen AV'23 10,8 333 0,95 306 10,78 168 807
20 Jaira Matilda Phanos 10,7 346 0,90 269 11,45 180 795
21 Yara Tersleeg AV'23 11,2 285 1,00 342 8,90 130 757
22 Isabel Grift Phanos 11,0 308 0,90 269 11,30 178 755
23 Nicky vd Zee Nea 11,3 273 0,90 269 12,90 207 749
24 Meryl Willems Phanos 10,7 346 0,80 196 12,17 194 736
25 Louise Mannel Atos 11,2 285 0,95 306 9,35 139 730
26 Bibi Rietwijk AV'23 10,8 333 0,85 232 8,41 119 684
27 Sofie Engelen AV'23 11,1 296 0,85 232 9,97 152 680
28 Sophie Rijnders AV'23 11,4 262 0,80 196 7,06 89 547
29 Fransje vd Horst Phanos 12,5 148 0,75 159 7,05 89 396
30 Mila van Druten Phanos dns 0 dns 0 dns 0 0
meisjes pupillen A2 60 m sprint Verspringen Kogelstoten
1 Chante Samuel Phanos 9,2 569 4,33 584 7,89 515 1668
2 Chantal van Wissen Phanos 9,0 604 3,91 500 7,82 511 1615
3 Jaimie van Tholl AV'23 9,3 552 4,20 558 6,93 462 1572
4 Nienke Huisman Nea 9,1 587 3,70 458 7,30 483 1528
5 Jet v.d. Meulen Nea 9,0 604 3,70 458 6,36 428 1490
6 Luka Jansen AV'23 9,7 487 3,93 504 7,25 480 1471
7 Noor Meester Nea 9,6 503 3,90 498 6,43 432 1433
8 Lisa Dalmulder AV'23 9,7 487 3,70 458 7,05 468 1413
9 Mariska Nekkers Nea 9,0 604 3,68 454 5,08 347 1405
10 Tessa vd Riet AV'23 9,3 552 3,93 504 4,96 338 1394
11 Daphne Willems AV'23 9,8 472 3,71 460 6,32 426 1358
12 Sarah Danner Phanos 9,8 472 3,60 438 6,37 429 1339
13 Bobbie Wagenaar Phanos 9,7 487 3,60 438 5,76 391 1316
14 Floor Molenaar AV'23 9,6 503 3,57 432 5,58 379 1314
15 Esther Kelderman AV'23 10,1 427 3,56 430 6,73 450 1307
16 Xanthe de Bont Phanos 9,8 472 3,44 406 6,36 428 1306
17 Ilja Schamlé AV'23 9,7 487 3,41 400 6,20 418 1305
18 Laura Keulartz AV'23 10,1 427 3,56 430 5,49 374 1231
19 Floor Klop Phanos 10,1 427 3,70 458 4,85 331 1216
20 Naïma van Huizen Phanos 10,6 359 3,57 432 5,98 405 1196
21 Sarah van Veelen Atos 10,3 399 3,25 368 5,94 402 1169
22 Megan vd Waart Atos 10,3 399 3,31 380 5,72 388 1167
23 Mandy Kohlhoff Nea 10,3 399 3,28 374 4,81 328 1101
24 Britt Dekker Atos 10,8 333 3,34 386 5,57 379 1098
25 Kelly Weerman AV'23 10,5 372 3,08 334 5,60 381 1087
26 Rascha Fresen AV'23 10,6 359 3,07 332 5,55 378 1069
27 Famke Mochél AV'23 10,6 359 3,23 364 4,89 334 1057
28 Tamika van 't Hoff Atos 11,1 296 3,24 366 5,63 383 1045
29 Elvie Karman Waterland 10,8 333 3,08 334 5,05 345 1012
30 Giula Kühn Phanos 10,1 427 dns 0 5,33 363 790
31 Maria Klonhammer AV'23 12,5 148 2,39 196 4,35 295 639
32 Tosca vd Waals Phanos dns 0 dns 0 dns 0 0
33 Chayenne Kroon Phanos dns 0 dns 0 dns 0 0
34 Julieth van Hilten Atos dns 0 dns 0 dns 0 0
35 Natasja Ackers Nea dns 0 dns 0 dns 0 0
jongens minipupillen 40 m sprint Verspringen Balwerpen
1 Jesse Edwards AV'23 7,7 368 2,97 312 22,54 352 1032
2 Jesse Pupping AV'23 7,7 368 2,93 304 16,19 261 933
3 Kevin Plomp Nea 8,1 303 2,50 218 15,41 249 770
4 Tomas vd Lee Phanos 8,5 243 2,54 226 17,37 279 748
5 Jim Albers Phanos 8,2 287 2,43 204 12,91 207 698
6 Jonas Onwhteaka Atos 8,3 272 2,15 148 8,48 121 541
7 Minne in 't Hout Phanos 9,3 139 2,07 132 11,91 189 460
8 Thomas Arensman Nea 0 2,39 196 12,35 197 393
9 Samuel Yohannes Atos 9,3 139 1,96 110 8,72 126 375
10 Timo Berghuis Atos 9,2 151 2,09 136 dns 0 287
11 Philip vd Beek Phanos dns 0 dns 0 dns 0 0
12 Thomas Arensman Nea dns 0 dns 0 dns 0 0
meisjes minipupillen 40 m sprint Verspringen Balwerpen
1 Tessa de Ruiter AV'23 8,2 287 2,79 276 16,80 270 833
2 Annerice Bakker Phanos 8,0 318 2,83 284 13,57 218 820
3 Didi Wals Waterland 7,6 385 2,69 256 11,25 177 818
4 Amy Klaasen Atos 8,2 287 2,50 218 10,62 165 670
5 Amina Schellekens Phanos 8,6 229 2,66 250 10,40 160 639
6 Nikki van Wees Nea 8,2 287 2,46 210 9,04 133 630
7 Sandrine Wieser Phanos 9,2 151 2,35 188 14,27 230 569
8 Femke Bosma Nea 8,8 202 2,28 174 9,30 138 514
9 Iris Leeuwrik Nea 8,8 202 2,14 146 9,86 150 498
10 Marijn de Kruijf Phanos 9,3 139 2,46 210 9,64 145 494
11 Thirza Mathilda Phanos dns dns 0 dns 0 0
12 Lieke de Jong Nea dns dns 0 dns 0 0

Bovenkant pagina
Competitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 06.06.2007